IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Big Bang Theory @ 18.02.2024 00:23

Nepieskaitu sevi pie apjūsmotājām, un tomēr, varēju Tev norādīt uz pāris faktiem, par kuriem nezināji. Un, ja runājam par ukraiņu attieksmi, tad diezgan daudz izsaka vakardienas Zeļenska twīts.
Ar labu nakti!

Joprojām uzskatu, ka šāda mēroga cilvēka pateiktos vārdus, kuri joprojām atrodami video formātā, atpakaļ mutē nepaņemsi, savukārt viņa 15 punkti tapuši jau ieslodzījumā esot, varbūt vispār pat nav viņa rakstīti un daudzi krievi nav tik inteliģenti, lai saprastu, ka 1991.g.robežas nozīmē, ka Krim nav naš - nav saprotama šī lavierēšana, ja iepriekš skaidri sauca "Krima". Tāpat ir skaidra viņa fonda domas par Latviju, krievu lomu Eiropā, ukraiņiem. Ja kāds grib ticēt labajam, nu ticiet kā Ziemassvētku vecītim. To es jau no paša sākta gala runāju un kas tik alkst man pierādīt pretējo esat tieši jūs (es redzu, ka tālāk cita lietotāja domā, ka es viņu esmu personiski ievērojusi, bet es šeit uz nikiem neskatos un lasu komentārus, varbūt bildes ievēroju), tā kā es atslēdzos no Navaļnija tēmas.
18.02.2024 09:52 |
 
Reitings 262
Reģ: 31.10.2019
Fjasko :D, seit bija ažiotāžs ko tik talantīgs izskatīgs uc džeks satiekas ar kaut kādu notetovētu sapūstu Ļenu Ušakovu, tak vot no interneta dzīlēm uzzināju, ka kāda augsta ranga amatpersona arī tiekas ar sapūstu sapumētu fake as fake sievišķi, kurai pusplikas bildes ir visur un pēc runāšanas knapi beigtas 9 klases :D:D kas vispār šajā pasaulē noteik.
18.02.2024 09:34 |
 
Patīk
Reitings 484
Reģ: 02.05.2020
chihiro @ 17.02.2024 23:15

Tu uzskati BBC par labāku avotu kā Latvijas ziņas? ? Apbēdināšu, bet nekas diži labāks tur nav, atliek paskatīties, ko par Latviju tur mēdz rakstīt krievu reportieri no Latvijas. Katrā ziņā, ja uzskati kādu par labo krievu, tās ir tavas tiesības (un tava problēma). Navaļnijs nav bijis Ukrainas pusē (tāpat kā Gruzijas, Baltijas valstu). Es tikai norādīju uz to, ka nedalīšanās ar ziņām par Navaļnija nāvi nenorāda uz neko. Savukārt, piemēram, nenostāšanās Ukrainas pusē gan norāda (manā vērtību skalā). Es nezinu, ko kurš influenceris par šīm tēmām dalās - ierakstījos šeit saistībā ar to, ka Beitika ir intelektuāle, jo dalās ar Navaļnija nāvi. :D
Es vispār neesmu ievērojusi tavu lietotājvārdu citur.
un Latvijas ziņas, tavuprāt, ir 100% uzticams, neatkarīgs un krievu neiespaidots avots? Nu nebūsim naivi. Katram medijam ir īpašnieki un noteicēji, mediju vēsturi un zinātni ir forši palasīt, ja kas. BBC bija tikai viens no piemēriem ar ideju mazliet paskatīties tālāk pae kaut kādu tvnet'u.
Par Navaļniju - interesanti, kam varētu būt izdevīgi panākt, ka tauta uz viņu šķībi skatās, radot ap viņu baumas un skandālus, lai zustu uzticēšanās un Kremļa saimnieks var nevainībā rokas mazgāt... hmmm... jāpadomā gan! Varam koncentrēties uz divām lietám ko (varbūt) teicis pret Baltijas valstīm, bet tas kvantums ko devis ādā politiskajai blicei ir next level. Youtube ir viņa filma par Putlera pili. Kādā sakarā lai kremliniem būtu izdevīga šāda skandaloza publikācija? - un vēl ir daudz piemēru.
Par mana nika neredzēšanu - tev skrīnšotus atsūtīt, kur nupat blakus diskusijā diskutējām vai tev ir amnēzija?
18.02.2024 00:58 |
 
Reitings 6196
Reģ: 14.12.2022
Mathilde @ 18.02.2024 00:31
Mani arī interesē, kas ir varde.
Evertovskis, tas kurš iespējams ar Gobža Kristu mīcījās.
18.02.2024 00:38 |
 
Reitings 2210
Reģ: 19.05.2022
Mani arī interesē, kas ir varde.
18.02.2024 00:31 |
 
Reitings 189
Reģ: 30.06.2023
chihiro @ 18.02.2024 00:12

Troļļa definīcija šobrīd izplūdusi, manuprāt. Kaut kā speciāli neprovocēju un saku, ko domāju. Mani komentāri ir tādi, jo varbūt nedaudz vairāk esmu interesējusies par to, kas ir Navaļņijs nekā viņa apjūsmotājas. Un patiesībā ir diezgan daudz cilvēku, kas šo sajūsmu nesaprot, nav tā, ka mans viedoklis kopējā latviešu (un kur nu vēl ukraiņu..) sabiedrībā ir mazākumā.

Nepieskaitu sevi pie apjūsmotājām, un tomēr, varēju Tev norādīt uz pāris faktiem, par kuriem nezināji. Un, ja runājam par ukraiņu attieksmi, tad diezgan daudz izsaka vakardienas Zeļenska twīts.
Ar labu nakti!
18.02.2024 00:23 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Big Bang Theory @ 18.02.2024 00:08

Sajūta, ka Tu šobrīd uzvedies nedaudz kā trollis. Nesaprotu, kāpēc, jo atstāj tiešām kritiski spriestspējīga cilvēka iespaidu. Man patika Tavi komentāri, kad iestājies par to, ka katrs ar savu sexuālo dzīvi var darīt ko grib. Rodas iespaids, ka Tu kasies kasīšanās pēc.

Troļļa definīcija šobrīd izplūdusi, manuprāt. Kaut kā speciāli neprovocēju un saku, ko domāju. Mani komentāri ir tādi, jo varbūt nedaudz vairāk esmu interesējusies par to, kas ir Navaļņijs nekā viņa apjūsmotājas. Un patiesībā ir diezgan daudz cilvēku, kas šo sajūsmu nesaprot, nav tā, ka mans viedoklis kopējā latviešu (un kur nu vēl ukraiņu..) sabiedrībā ir mazākumā.
18.02.2024 00:12 |
 
Reitings 189
Reģ: 30.06.2023
chihiro @ 18.02.2024 00:03

Žēl, ka citiem politieslodzītājiem Krievijā tādu iespēju nav. :)

Sajūta, ka Tu šobrīd uzvedies nedaudz kā trollis. Nesaprotu, kāpēc, jo atstāj tiešām kritiski spriestspējīga cilvēka iespaidu. Man patika Tavi komentāri, kad iestājies par to, ka katrs ar savu sexuālo dzīvi var darīt ko grib. Rodas iespaids, ka Tu kasies kasīšanās pēc.
18.02.2024 00:08 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Big Bang Theory @ 17.02.2024 23:40

Hmmm…:)
Tu, iespējams, būsi pārsteigta, bet twitterī regulāri tika publicētas Navaļnija uzrunas, un arī instagaramā bija viņa posti. Jā, un tas viss no cietuma,jo:
1. Viņš rakstīja vēstules,
2. Nodeva informāciju caur saviem advokātiem, kuri viņu apmeklēja cietumā.

Žēl, ka citiem politieslodzītājiem Krievijā tādu iespēju nav. :)
18.02.2024 00:03 |
 
Reitings 189
Reģ: 30.06.2023
chihiro @ 17.02.2024 23:35

Ok, atvēru, citā punktā minētas 1991.g.robežas (gan tieši neminot Krimas vārdu - varbūt kādam krievam ģeogrāfija nav stiprā puse, tā kā vajadzēja arī to pieminēt, ka Krim nav naš). Raksts publicēts 20.02.2023. Interesanti, kā no stingrā režīma cietuma var kaut ko publicēt internetā un vēl režīmam neglaimojoši. Ja tas ir viņa fonda raksts, tad jau tas neatspoguļo viņa domas - ir video, kur viņš stāsta, ka Krima ir Krievija. Jā, tas ir senāks, bet kas pateikts, tas pateikts, turklāt no paša mutes, nevis fonda rakstītā. Tāpat pēc rīcības un citiem tekstiem, ko pauž fonds, var redzēt, ko viņi reāli domā/grib.
Ja tur nerodas jautājumi, kā viņš komunicēja no sava stingrā cietuma, tad kritiskā domāšana nav tava stiprā puse.

Hmmm…:)
Tu, iespējams, būsi pārsteigta, bet twitterī regulāri tika publicētas Navaļnija uzrunas, un arī instagaramā bija viņa posti. Jā, un tas viss no cietuma,jo:
1. Viņš rakstīja vēstules,
2. Nodeva informāciju caur saviem advokātiem, kuri viņu apmeklēja cietumā.
17.02.2024 23:40 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Big Bang Theory @ 17.02.2024 23:22

Par Ukrainu viņš izteicās pavisam skaidri:
6. Оставить Украину в покое и дать ей возможность развиваться так, как желает ее народ. Прекратить агрессию, завершить войну и вывести все российские войска с территории Украины. Продолжать войну — это как раз истерика бессилия, а прекратить ее — сильный ход.
avots: https://navalny.com/p/6634/

Ok, atvēru, citā punktā minētas 1991.g.robežas (gan tieši neminot Krimas vārdu - varbūt kādam krievam ģeogrāfija nav stiprā puse, tā kā vajadzēja arī to pieminēt, ka Krim nav naš). Raksts publicēts 20.02.2023. Interesanti, kā no stingrā režīma cietuma var kaut ko publicēt internetā un vēl režīmam neglaimojoši. Ja tas ir viņa fonda raksts, tad jau tas neatspoguļo viņa domas - ir video, kur viņš stāsta, ka Krima ir Krievija. Jā, tas ir senāks, bet kas pateikts, tas pateikts, turklāt no paša mutes, nevis fonda rakstītā. Tāpat pēc rīcības un citiem tekstiem, ko pauž fonds, var redzēt, ko viņi reāli domā/grib.
Ja tur nerodas jautājumi, kā viņš komunicēja no sava stingrā cietuma, tad kritiskā domāšana nav tava stiprā puse.
17.02.2024 23:35 |
 
Reitings 189
Reģ: 30.06.2023
chihiro @ 17.02.2024 23:26

Šajā citātā apzināti nav minēta Krima, jo, viņaprāt, Krima nav Ukraina?
Šī tēma nav par karu. Mans viedoklis ir, ka smieklīgi uzskatīt viņu par labu ārpolitikas uzskatos, bet tu vari domāt kā vēlies.

Kāpēc tik grūti atvērt linku un apskatīties pirmavotu? Par Krimu ir 5 punkts.
5. Какие границы у Украины? Такие же, как и у России, — международно признанные, определенные в 1991 году. Мы, Россия, их тоже тогда признали. Эти границы Россия должна признавать и сейчас. Тут нечего обсуждать. Почти все границы в мире случайны и вызывают чье-то недовольство. Но воевать за их изменение в XXI веке нельзя. Иначе мир погрузится в хаос.
Un jā, nedodu Navaļnijam vērtējumu kā labam, vai sliktam ārpolitiķim. Mani komentāri vairāk par to, ka cilvēkam piemita ļoti augsta taisnības izjūta un savu (kā arī citu) vārdā bija gatavs nomirt. Tādu cilvēku nav daudz. Visu cieņu.
17.02.2024 23:29 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Pilgrim @ 17.02.2024 20:58
no Vardes lkm

Kas ir varde? 😀
Neticami, ka kāds viņam maksātu tik daudz naudas.
17.02.2024 23:28 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Big Bang Theory @ 17.02.2024 23:22

Par Ukrainu viņš izteicās pavisam skaidri:
6. Оставить Украину в покое и дать ей возможность развиваться так, как желает ее народ. Прекратить агрессию, завершить войну и вывести все российские войска с территории Украины. Продолжать войну — это как раз истерика бессилия, а прекратить ее — сильный ход.
avots: https://navalny.com/p/6634/

Šajā citātā apzināti nav minēta Krima, jo, viņaprāt, Krima nav Ukraina?
Šī tēma nav par karu. Mans viedoklis ir, ka smieklīgi uzskatīt viņu par labu ārpolitikas uzskatos, bet tu vari domāt kā vēlies.
17.02.2024 23:26 |
 
Reitings 189
Reģ: 30.06.2023
chihiro @ 17.02.2024 23:15

Tu uzskati BBC par labāku avotu kā Latvijas ziņas? ? Apbēdināšu, bet nekas diži labāks tur nav, atliek paskatīties, ko par Latviju tur mēdz rakstīt krievu reportieri no Latvijas. Katrā ziņā, ja uzskati kādu par labo krievu, tās ir tavas tiesības (un tava problēma). Navaļnijs nav bijis Ukrainas pusē (tāpat kā Gruzijas, Baltijas valstu). Es tikai norādīju uz to, ka nedalīšanās ar ziņām par Navaļnija nāvi nenorāda uz neko. Savukārt, piemēram, nenostāšanās Ukrainas pusē gan norāda (manā vērtību skalā). Es nezinu, ko kurš influenceris par šīm tēmām dalās - ierakstījos šeit saistībā ar to, ka Beitika ir intelektuāle, jo dalās ar Navaļnija nāvi. :D
Es vispār neesmu ievērojusi tavu lietotājvārdu citur.

Par Ukrainu viņš izteicās pavisam skaidri:
6. Оставить Украину в покое и дать ей возможность развиваться так, как желает ее народ. Прекратить агрессию, завершить войну и вывести все российские войска с территории Украины. Продолжать войну — это как раз истерика бессилия, а прекратить ее — сильный ход.
avots: https://navalny.com/p/6634/
17.02.2024 23:22 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Mrs.True @ 17.02.2024 22:29

Nu beidz, ar "modernajiem krieviem", ja tādi kremlī būtu pie varas tikuši, mēs, Baltijas valstis, vēl varētu ko pusdiplomātiski sarunāt - fiziski nekarot un nespiest sarkano atompogu, jo viņi nav prātu izkūkojuši marasmātiķi kā pašreizējais prezidents (negribas to uzvārdu pat pieminēt) un viņa slimā svīta. Pirms katrām savām vēlēšanām marasmātiķis rīkoja teroraktus paša valstī kopš 90.gadu beigām. Ir perfekta grāmata "Kremļa digera stāsti", kur aprakstīts viss viņa pirmo priekšvēlēšanu scenārijs, kas nemainās jau 20+ gadus. Žurnāliste, kas to uzrakstīja, neatskatīdamās aizbēga uz UK un nekad vairs muti vaļā par to nevēra.
Navaļnijs bija cerība jaunajai krievu paaudzei, bet vakar viņi zaudēja arī to. Mums arī, tāpat kā krievu tautai, visu laiku bailēs jādzīvo, kamēr ir šī vecā, sapuvusī, botoksa sašpricētā vara...

Reāli palasi, ko raksta X'ā Navalņija fonds un līdzgaitnieki, īpaši kad notiek kāds skaļāks notikums kā teiksim manis minētie Latvijas lēmumi. Vai tā haizivs rotaļlietas lieta, kas vispār bija hīts no viņu puses cepties par visu cilvēku ļaunumu un neteikt neko par tobrīd notiekošo Ukrainā. :D
Nesaprotu, kāpēc iepriekš tika minētas vispār ziņas, ja visu var lasīt no pirmavotiem. Nebūtu nekas labāks ar viņiem. Iespējams, viņu iekšpolitikā - tam nesekoju. Bet ārpolitikā 100% tāda pati attieksme. Sākumā vēl centās slēpties (vismaz kā man šķita, iespējams, citi jau uzreiz visu saprata), bet gadiem ejot āža kājas sāka līst laukā.
17.02.2024 23:22 |
 
Reitings 1128
Reģ: 13.11.2023
Mangosaldejums @ 17.02.2024 20:21
tell me you only watch Latvian news without telling me. ??‍♀️ Papēti ko BBC un citi saka, tad viedoklis pamainīsies ļooti ātri. Navaļnijs nav kurš katrs žurnālists un kā reiz viņš tika nogalināts dienā, kad sākās Minhenes drošības konference. Pati nelecies. Ja vnk gribi ar mani dirsties visās diskusijās tad lūdzu, skaidri arī pasaki.

Tu uzskati BBC par labāku avotu kā Latvijas ziņas? 😀 Apbēdināšu, bet nekas diži labāks tur nav, atliek paskatīties, ko par Latviju tur mēdz rakstīt krievu reportieri no Latvijas. Katrā ziņā, ja uzskati kādu par labo krievu, tās ir tavas tiesības (un tava problēma). Navaļnijs nav bijis Ukrainas pusē (tāpat kā Gruzijas, Baltijas valstu). Es tikai norādīju uz to, ka nedalīšanās ar ziņām par Navaļnija nāvi nenorāda uz neko. Savukārt, piemēram, nenostāšanās Ukrainas pusē gan norāda (manā vērtību skalā). Es nezinu, ko kurš influenceris par šīm tēmām dalās - ierakstījos šeit saistībā ar to, ka Beitika ir intelektuāle, jo dalās ar Navaļnija nāvi. :D
Es vispār neesmu ievērojusi tavu lietotājvārdu citur.
17.02.2024 23:15 |
 
Reitings 189
Reģ: 30.06.2023
Mrs.True @ 17.02.2024 22:36

Vairāk izklausās, ka atgriešanās KF bija pārdrošs solis. Būtu viņš zinājis, ka dzīve beigsies dažus gadus pēc šīs atgriešanās, mokpilnā nāvē cietumā - neticu, ka būtu atskrējis Jēzu Kristu tēlot... Bet patiesību laikam neuzzināsim nekad. Tāpat kā mums neviens masu medijos sīki neizstāstīts, kā mirs pašreizējais cars. Kad nomirs, visu noslepenos, līķi ieskaitot. Un ražos vislaik sazvērestības teorijas un pelnīs uz to. Bet mums būs vienalga, mēs būsim kaut uz brīdi atviegloti.

Navaļnija advokāti, ģimene kā arī līdzgaitnieki (Jašins, K. Jarmiš, Soboļ) visi kā viens intervijās saka, ka viņš zināja, kas viņu sagaida un apzināti uz to gāja, jo uzskatīja, ka nav tiesīgs kritizēt Krieviju, ja pats atrodas ārzemēs.
17.02.2024 22:46 |
 
Reitings 189
Reģ: 30.06.2023
Mrs.True @ 17.02.2024 22:29

Nu beidz, ar "modernajiem krieviem", ja tādi kremlī būtu pie varas tikuši, mēs, Baltijas valstis, vēl varētu ko pusdiplomātiski sarunāt - fiziski nekarot un nespiest sarkano atompogu, jo viņi nav prātu izkūkojuši marasmātiķi kā pašreizējais prezidents (negribas to uzvārdu pat pieminēt) un viņa slimā svīta. Pirms katrām savām vēlēšanām marasmātiķis rīkoja teroraktus paša valstī kopš 90.gadu beigām. Ir perfekta grāmata "Kremļa digera stāsti", kur aprakstīts viss viņa pirmo priekšvēlēšanu scenārijs, kas nemainās jau 20+ gadus. Žurnāliste, kas to uzrakstīja, neatskatīdamās aizbēga uz UK un nekad vairs muti vaļā par to nevēra.
Navaļnijs bija cerība jaunajai krievu paaudzei, bet vakar viņi zaudēja arī to. Mums arī, tāpat kā krievu tautai, visu laiku bailēs jādzīvo, kamēr ir šī vecā, sapuvusī, botoksa sašpricētā vara...

Precīzi!
Pluss, tie, kas velk ārā Navaļnijs pagātnes grēkus un neveiksmīgos izteikumus Krimas sakarā, vai nu apzināti ignorē, vai arī nemaz nezin par viņa 15 politiskajiem punktiem, kuri tika publicēti 2023 gadā. Navaļnijs kā politiķis auga un kļuva diplomātiskāks, pazuda jaunības maksimālisms un ektrēmistiskie izteikumi. Viss, par ko viņam iepriekš pamatoti varēja pārmest, tika “izpirkts” publicēto 15 punktu manifestu un atgriešanos Krievijā.
17.02.2024 22:42 |
 
Reitings 564
Reģ: 23.01.2024
JekaterinaKaterina @ 17.02.2024 16:53
Navaļnijam, kad viņu Vācijā vai kur tur, izcēla no saindēšanas, bija kolosāla iespēja pieprasīt politisko patvērumu da jebkur, viņam tas pat tika piedāvāts. Taču šis svētais moceklis aiztesa atpakaļ uz Krieviju, lai gan droši zināja, ka tiks apcietināts un indēts vēlreiz. Tikai tāpēc, lai kļūtu par 21.gadsimta Jēzu Kristu un ieietu vēsturē, nu, būs iegājis, tiks pieminēts kaut kur starp citu kādā vēstures grāmatā. Žēlojiet tos, kuriem nav izvēles, bet ne tos, kuriem bij n-tās izvēles un kuri paši izvēlējās būt mocekļi.

Vairāk izklausās, ka atgriešanās KF bija pārdrošs solis. Būtu viņš zinājis, ka dzīve beigsies dažus gadus pēc šīs atgriešanās, mokpilnā nāvē cietumā - neticu, ka būtu atskrējis Jēzu Kristu tēlot... Bet patiesību laikam neuzzināsim nekad. Tāpat kā mums neviens masu medijos sīki neizstāstīts, kā mirs pašreizējais cars. Kad nomirs, visu noslepenos, līķi ieskaitot. Un ražos vislaik sazvērestības teorijas un pelnīs uz to. Bet mums būs vienalga, mēs būsim kaut uz brīdi atviegloti.
17.02.2024 22:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)