IetekMeļu tops

Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |

Patīk
Reģ: 15.01.2013
Nu man arī prieks par saulieti.. tikai laikam jau tā ceļošana katram nozīmē ko citu. Sauliete saka, ka grib redzēt, baudīt...bet nu pēc viņas ceļojumiem neliekas, ka viņa daud ko redz, iepazīst...Pārsvarā ceļot tas ir lidot biznesa klasē, gulēt, sauļoties, iepirkties un ēst :D
Vijas tie vārdi īsti neatbilst tam, kā viņa tagad grib sevi parādīt, ka nav svarīgi materiālās vērtības utt
26.12.2021 14:46 |

Reģ: 29.10.2019
Mārlija @ 26.12.2021 13:43

Jā, tas ir riktīgi lieliski! Kamēr lielākā daļa sabiedrības vispār domā par to, kā samaksāt elektrību, zemes nodokli, aiziet pie ārsta, nopirkt zāles, savākt savam slimajam radiniekam vai bērnam līdzekļus kādas retas slimības ārstēšani u.c.
"Zīmēšanās" ar naudu iepriekšminētā kontekstā ir patiesi liela un cilvēciska īpašība!
viņai tagad jautās vainīgai, ka citiem dzīvē iet slikti? Neaizstāvu viņu. Vienkārši pēc Tevis rakstītā sanāk, ka visiem tagad jājūtas slikti, jo var ko atļauties, bet citi nē. Protams, žēl to cilvēku, bet tāda tā pasaules kārtība - nežēlīga.
26.12.2021 14:44 |

Reģ: 26.12.2021
isanalapsa @ 26.12.2021 14:14
Cilvēki mūsdienās vairs neprot priecāties par citiem
Man tas nekad nebūs saprotams kā var nepriecāties par to, cik forši citiem notiek lietas. Vispār nav starpība vai tas saskan ar manām vērtībām vai nē,visiem nav jādzīvo vienādi
Tas, ka es vai kāds cits izvēlētos naudu tērēt citādāk, nenozīmē, ka cita prieks nav foršs notikums
Kas notiek ar cilvēkiem šeit pēdējā laikā? Viena vienīga inde par visu, nu jau pat tiešām par visu.
Jā,to var nelasīt, bet kādreiz sev pajautājam,kādēļ mums riebjas viss? Varbūt vajag dzīvot tā,lai neriebtos viss?

Manuprāt, ļoti bieži šeit tiek rakstīts diezgan pamatoti, tas, ka šeit raksta par cilvēku kaut kādu pamatotu kritiku, ir tikai tā paša cilvēka atbildība, kurš to iemeslu dod sevis labai vai sliktai aprunāšanai, kā arī daži no cilvēkiem, kas tiek aprunāti mēdz reali lasīt šo forumu, un tā arī ir viņu atbildība - uzņemt šo info vai nē. Runājot par negatīvismu nevietā, man šķiet, ka šis forums ir kā tāda “izlādes” vieta, labāk kko uzrakstīt šeit par kādu tā jau atpazīstamu personu(un ja vēl ir pamatots iemesls pakrītizēt, tad vispar desmitniekā), nevis to ik dienā sakrāto negatīvismu gāzt uz tuvajiem, un patiesībā es nedomaju, ka kādai tā pavisam godīgi interese kāda no šim atpazīstamajam personām un par skaudību vēl jo vairāk māc šaubas.
26.12.2021 14:43 |

10 gadi
Reģ: 13.02.2009

💯
26.12.2021 14:31 |

10 gadi
Reģ: 13.02.2009

Jā, tas ir riktīgi lieliski! Kamēr lielākā daļa sabiedrības vispār domā par to, kā samaksāt elektrību, zemes nodokli, aiziet pie ārsta, nopirkt zāles, savākt savam slimajam radiniekam vai bērnam līdzekļus kādas retas slimības ārstēšani u.c.
"Zīmēšanās" ar naudu iepriekšminētā kontekstā ir patiesi liela un cilvēciska īpašība!

Nu, ikdienā Katrīnei nesekoju, šad tad apskatos un esmu redzējusi, ka viņa ziedojusi arī labdarībai naudu. Atceros kā vēl atrādīja 200€ noziedotus (tagad neatceros Eņgeļi pār Latviju vai līdzīgs fonds, slimiem bērniņiem) , kaut ko Ulubelei arī skaitīja. Pati viņa teikusi, ka regulāri ziedo un aicināja vēl citus to darīt, ja ir tāda iespēja. Turklāt, ja cilvēks pats ir nopelnījis, viņš drīkst piepildīt savus sapņus un kādam tas ir mustangs, kādam citam ceļojums ar ģimeni, vēl kādam citam nekustamais īpašums. Man jau patīk paklačoties, bet pārmest cilvēkiem par to kā viņi tērē savu naudu gan man neliekas ok. Tad jau drīzāk - kādēļ valsts nenodrošina atbalstu, ārstēšanu smagi slimajiem cilvēkiem, bet šauj salūtus, atvēl līdzekļus citiem mērķiem, kas sabiedrībai nav saprotami? (Piem. 145K vērtais “aisbergs” Daugavā utt).
26.12.2021 14:28 |

Reģ: 01.08.2021
Prieks par Saulietes ģimeni, piekrītu, sapņi ir jāīsteno. Tiešām prieks par viņas meitām, pārmaiņas pēc prieks redzēt, ka bērni ir aprūpēti.
Atkāpei, tas pēdējais teikums gan mazliet sabojāja, lidosim komfortā, biznesa klasē, nu kāpēc atkal tā plātīšanās?! Ja to visu starp citu atrāda ir ok, bet šādi uzsverot, nu kā tāds bērns. Tas arī par tiem čekiem, kas regulāri tiek atrādīti.
26.12.2021 14:25 |

Patīk
Reģ: 05.08.2020
Jajaja2 @ 26.12.2021 12:33
kaut kā ironiski sanāk, noniecinot šejienes komentētājus, pati noliec sevi to cilvēku vietā, kurus nonciecini.
Un joprojām, neviens, neviens nespiež lasīt to, kas šeit ir sarakstīts..
tātad apdirst visus par priecīgiem notikumiem ir ok, bet ,ja kāds pasaka, ka tas nav ok, tad tas ir sliktāk par pašu apdiršanu?
Atkārtošos, ka cilvēkiem ir jāiemācas būt laimīgiem arī par citiem pat, ja vērtības nesaskan, tam vispār nav nozīme
26.12.2021 14:17 |

Patīk
Reģ: 05.08.2020
Man tas nekad nebūs saprotams kā var nepriecāties par to, cik forši citiem notiek lietas. Vispār nav starpība vai tas saskan ar manām vērtībām vai nē,visiem nav jādzīvo vienādi
Tas, ka es vai kāds cits izvēlētos naudu tērēt citādāk, nenozīmē, ka cita prieks nav foršs notikums
Kas notiek ar cilvēkiem šeit pēdējā laikā? Viena vienīga inde par visu, nu jau pat tiešām par visu.
Jā,to var nelasīt, bet kādreiz sev pajautājam,kādēļ mums riebjas viss? Varbūt vajag dzīvot tā,lai neriebtos viss?
26.12.2021 14:14 |

Patīk
Reģ: 09.05.2021
Sisenis @ 26.12.2021 13:07
Piiiizģets! Aizbraukt uz Miami, Floridā. Biznesa klasē! Wooow! Katras meitenes sapnis!
Nē nu forši, bet es laikam tiešām tajā neredzu neko TĀDU!

Varbūt Tu katru gadu vari atļauties ceļot uz Miami un Tev tas neliekas nekas super duper kruts, bet kas vienam ir sīkums, citam ir sapnis. Ir ļoti muļķīgi kaut ko tādu rakstit, laikam ceļojums uz Antarktīdu Tev būtu kaut kas wow.
26.12.2021 13:55 |

Patīk
Reģ: 17.04.2020

Sauliete nav vainīga, ka lielākai daļai tā jādzīvo.
26.12.2021 13:51 |

Reģ: 13.03.2020
Tātad es nedrīkstu braukt ceļojumā biznesa klasē, nedrīkstu pirkt brendu drēbes, jo citiem nav? Es pati regulāri ceļoju, instagrama bildēs ik pa laikam pavīd brendu drēbes, bet es to nevaru rādīt, jo kādam nav un kāds par kaut ko nevar samaksāt? Muļķīgi to apgalvot.
Un ja dzīves apstākļi ir slikti, paša spēkos ir to mainīt. Arī nācu no nabadzīgas ģimenes, bet tieši tāpēc strādāju un mācījos, un izdotos, lai nebūtu jādzīvo tā, kā to apraksta Mārlija.
26.12.2021 13:49 |

Reģ: 10.09.2021
Vinai ig ir links uz vinas majaslapu un tur ielikusi CV 🙃
26.12.2021 13:46 |

Reģ: 18.06.2015
Jajaja2 @ 26.12.2021 13:26
kāpēc sasistus Mustang?
Sauliete - riktīgi forši, kopā visa ģimene atpūtā. Kamēr bitītes strādā.

26.12.2021 13:43 |

Bet tā jau ir Bitīšu vaina, ka naivi tic un cer sasniegt to pašu līmeni. Gudras, inteliģentas sievietes tādās afērās neielaidīsies. Turklāt vai tad nu Sauliete vienīgā, kas pelna naudu uz citu nopelniem/bēdām utml. Neatbalstu viņas pelnīšanas veidu, bet man patīk ka viņa naudu tērē ģimenes labsajūtai nevis tikai savām vajadzībām.
Vucenas Mustang nebija sists, vai tad? Kaut kad atpakaļ, šķiet, to lasīju forumā. Ja ko jaucu, sry! Pat, ja nav sists- muļķīgs veids kā tērēt naudu. Bet ceļojums kopā visai ģimenei ir jauki - kopīgas atmiņas un meitenēm būs piedzīvojums.
26.12.2021 13:39 |

Reģ: 14.12.2021
dzenla @ 26.12.2021 13:20
Runājot par Saulietes ceļojumu uz Miami, man jau liekas tik superīgi, ka nopelnīto naudu iztērē kopā ar ģimeni sapņu ceļojumam. Viņa savu ģimeni mīl, dod visu un tas priecē. Vucēna paļubomu naudu iztērētu viena pati nodzeroties kādā kūrortā vai, kā redzam- pērkot sasistus mustangus. Labums ģimenei nekāds.
kāpēc sasistus Mustang?
Sauliete - riktīgi forši, kopā visa ģimene atpūtā. Kamēr bitītes strādā.
26.12.2021 13:26 |

Runājot par Saulietes ceļojumu uz Miami, man jau liekas tik superīgi, ka nopelnīto naudu iztērē kopā ar ģimeni sapņu ceļojumam. Viņa savu ģimeni mīl, dod visu un tas priecē. Vucēna paļubomu naudu iztērētu viena pati nodzeroties kādā kūrortā vai, kā redzam- pērkot sasistus mustangus. Labums ģimenei nekāds.
26.12.2021 13:20 |

Patīk
Man vienmēr nāk smieki un pat ir bail no tādiem čaļiem kā vavilovai..wannabee modelis :D
Arī tas viss liekas baigi maksligi
26.12.2021 13:16 |

Patīk
Galvenais uzsvars u biznesa klasi :D
Bet nu ja man būtu piķis es ar gribētu un brauktu, tā kā gaidu, kad varēšu sekot līdzi :)
26.12.2021 13:11 |

Reģ: 26.12.2021
Valdet @ 26.12.2021 12:56
Es atkal sasmejos par Vavilovas CV, biskjit nosmieties, jo nopietni nevar uztvert to tekstu par leggaly blonde un patik cept kukas ieks CV ? nu kur prats to afishet CV. Bet nu gimnazija gan laikam loti labi macijusies, kkur bija diploms, ka videja bija 9,6. Bet nu ja, viena lieta ir labas atzimes, bet otra - reala saprasana un gudriba. Man skola bija tadas, kuras it ka loti labi macas, bet pa dzivi bija stulbas, neprata savas zinasanas pielietot dzive. Bet to saku visparigi, nezinu Vavivlovu kada vina ir dzive.

Kur tu redzeji to CV? 🤣
26.12.2021 13:11 |

Reģ: 18.10.2019
Nu man liekas vavilova diezgan gudra, vismaz spriežot pēc dažādām intervijām un TV. Runā par politiku utt.
Bet tas bildinājums gan diezgan lieks. Viņa un viņas draugs liekas samāksloti, rāda ka dzīvo luxury Life, bet nu nezinu kāda ir realitāte. Smieklīgs liekas viņas draugs,kurš tēlo baigo skaistuli,modeli saraucis pieri visās bildēs. Ne smaida, ne dabiskuma- nesaista
26.12.2021 13:10 |

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!