IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 119
Reģ: 09.08.2013
Redzējāt Ingas storijos, kur ielikta sarakste ar Miglāni? 😁 tiešām kā mazs bērns tā Miglāne. Kā kaut kas, tā hajs 😂 gaidu ļoti sēriju, būs normāls cepiens
15.09.2022 09:48 |
 
Reitings 6988
Reģ: 13.04.2022
Bellini @ 15.09.2022 08:43
Vai Miglānei varētu iedot gada balvu “kaitinošākā persona instagram”? ??? man liekas viņai kaut kādā iedomātā slava sākāpusi galvā, woow tagad visi par mani interesējās, bet es nevienam neatbildēšu ?
Žēl viņas ģimenes, ka sevi tā apkauno

Tieši nācu rakstīt, ka miglāni vajadzētu izdzēst no dzīves, jo viņa ir max kairinoša. Tieši cik miljonus reizes viņa taisās uzsvērt, ka nepelnīs re balticai naudu?
Pašai viņai nav kauns, ka lielākā daļa nespēj nosaukt nevienu viņas dziesmu, bet visi vismaz pa ausu galam ir dzirdējuši viņas drāmas?
15.09.2022 09:36 |
 
Reitings 2011
Reģ: 10.09.2021
Instagrams ir tikai maza dalja no dzives. Virsnite parada tikai mazu dalju, nevar ta spriest kas tur par problemam utt. Bet es domaju, ka vina ir muziga sevis meklesanas celja… un nonakusi strupcela. Vinas vecuma isteniba aktuala lieta, daudzi ar to saskaras. Bet pie labas dzives atri pierod un tu sac aizmirst novertet to kas ir. Tas ir fakts! Jo vairak briva laika, jo vairak ir laiks domat par lietam, kuram nevajag parak iespringt 😀 Bet vina dzivo to labo dzivi, jo pati ir izcinijusi, gana daudz stradajusi non stop un visu apvienojusi. Tie citi kuri turpina stradat non stop utt, viniem ari ir visas iespejas beidzot izsisties. Kads to izdara, kads ne.
15.09.2022 09:32 |
 
Reitings 880
Reģ: 30.09.2014
15.09.2022 09:03 |
 
Reitings 880
Reģ: 30.09.2014
parasti neizsakos, bet kas notiek ar Siluets modeli Kristīni Mazuri? bija tik smuka meitene, bet tagad 😳 vai nu neglaimojošs makeup vai deguna rinoplastika? tas deguns kā Maiklam Džeksonam, pēdējās bildes nebaudāmas un viņas seja izskatās briesmīgi 😳
15.09.2022 09:00 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Vai Miglānei varētu iedot gada balvu “kaitinošākā persona instagram”? 😀😀😀 man liekas viņai kaut kādā iedomātā slava sākāpusi galvā, woow tagad visi par mani interesējās, bet es nevienam neatbildēšu 😀
Žēl viņas ģimenes, ka sevi tā apkauno
15.09.2022 08:43 |
 
Reitings 1742
Reģ: 04.01.2022
Par Virsnīti. Es vispār nebrīnītos, ja šodien vai rīt ieraudzītu virsrakstu “Virsnīšu pāris šķiras”. Kaut kas tur nav lāgā. Kristīne ir nervoza un trauksmaina būtne un ir sajūta ka “pacans” Kaspars viņu nepārtraukti besī un uzvelk. Lai kā viņa to mēģinātu slēpt, no malas vērojot, nav tur harmoniskas attiecības.
15.09.2022 07:58 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
nikitinna @ 15.09.2022 01:13
Man šķiet ka Virsnīte izdega pirma visas šīs ceļošanas epopejas, īstā darbā. Nezinu gan ko viņa darīja- par ko strādāja.
Man viņa patīk, jā brīžiem liekas savādi ka brīžiem iestarpina to izdegšanu, jo liekas ka tik ilgā laikā tā kā vajadzēja tikt galā. Bet ne man par to spriest. Es domāju ka aizkulisēs tur ir kas vairāk par to ko redzam un nojaušam. Pieņemu, ka nav īstais vīrietis blakus. Man šķiet ka kopdzīve ar vīru viņu nogurdina, besī un neļauj atkopties.
Bet kā jau teicu - man viņa patīk, patīk viņas redzējums, tas kā viņa parāda, stāsta - kkā savādāk kā citi influenceri, kkas tur mani uzrunā.

A man vispār pēc tā ieraksta likās, ka viņa kaut ko ir sačakarējusi fiziski, ielaidusi kaut kādu kaiti pārāk ilgi, un tagad jātiek galā un jāsadzīvo ar potenciāli neatgriezeniskām sekām, un tas ir tas, par ko viņa pārdzīvo. Kas ir pilnīgi normāli.
Par izdegšanu - domāju, ka viņai ir depresija parastā, kas ik pa laikam atgriežas, un mūsdienās depresiju ļoti bieži nez kāpēc spītīgi sauc par izdegšanu. Un nekādi viesnīcu pēļi to neārstēs, kā te dažas iedomājas. Man gan liekas, ka viņa pārak maz izsakās detaļās, lai varētu kaut ko reāli saprast. Cerams, ka terapeits viņai ir normāls un vajadzības gadījumā var arī pamainīt metodes, nevis kaut kāds labo domu sludinātājs.
15.09.2022 02:40 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Katrā ziņā, vispār nebūšu pārsteigta ja kādā brīdī būs paziņojums ka ņem pauzi laulībā vai šķiras.
15.09.2022 01:14 |
 
10 gadi
Reitings 3675
Reģ: 29.01.2009
Man šķiet ka Virsnīte izdega pirma visas šīs ceļošanas epopejas, īstā darbā. Nezinu gan ko viņa darīja- par ko strādāja.
Man viņa patīk, jā brīžiem liekas savādi ka brīžiem iestarpina to izdegšanu, jo liekas ka tik ilgā laikā tā kā vajadzēja tikt galā. Bet ne man par to spriest. Es domāju ka aizkulisēs tur ir kas vairāk par to ko redzam un nojaušam. Pieņemu, ka nav īstais vīrietis blakus. Man šķiet ka kopdzīve ar vīru viņu nogurdina, besī un neļauj atkopties.
Bet kā jau teicu - man viņa patīk, patīk viņas redzējums, tas kā viņa parāda, stāsta - kkā savādāk kā citi influenceri, kkas tur mani uzrunā.
15.09.2022 01:13 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Virsnīte man agrāk ļoti patika, līdz ievēroju, ka viņai tiešām ir mūžīgais “viss slikti, pasaule ir netaisna, esmu pārdegusi”. Uz brīdi likās, ka varbūt tikai man tādas domas pavīd, bet tad sagadījās būt vienā kafeinīcā, kur bija ienākusi arī viņa. Biju ļoti pārsteigta par viņas nelaipnību un aukstumu pret darbiniekiem un apkārtesošajiem. Negaidīju arī, ka viņa ar visiem priecāsies un čalos, bet tas ir kārtējais pierādījums tam, ka IG nevar ticēt.
15.09.2022 00:05 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Kuras ir tās,kas seko Jakovļevai? Sen nebiju skatījusies to reklāmas stabu, šodien noskatījos storiju un iedomājos to skatu, kā vīrs uz viņu tēmē ar ieroci :D Tik neinteresanti nober tekstu, bez emocijām, tā it kā kāds ar varu liktu runāt. Un tāpat bija gadu atpakaļ un nekas nav mainījies.
15.09.2022 00:01 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
Kairi @ 14.09.2022 23:15
Ir vienkārši cilvēki kuriem nekad nav gana. Nav svarīgi cik daudz laika viņiem būtu, cik daudz iespēju, bet tā pat būs Virsnītes gadījums...un tad ir tādi cilvēki kā Kurta mamma Keitija. Nav svarīgi cik sūra dzīve, bet viņi izstaro pozitīvismu, enerģiju patiesumu, labestību. Pavērojiet Keitijas storijus. Diena pret nakti. Lai gan cilvēkam pavisam noteikti nav tā komfortablākā dzīve.
Nepārprotiet, mums visiem ir labās un sliktās dienas. Ir tiesības dalīties ar visu. Bet kaut kas Kristīnē ir tāds, kas liek saraut uzacis....Viņai pat nav jāgatavo (pēc pašas stāstītā) vīrs malacis visu izdara, bet viņa mūždien nogurusi. No labās dzīves laikam!

Nekad nav saistījusi Virsnīte un viņu neskatos. Nešķiet pievilcīga/harizmātiska.
Un par to ceļošanu (ka tas ir nogurdinoši bla bla) - jau esmu teikusi savas domas, ka var taču neceļot visu laiku :D Tā ir izvēle
14.09.2022 23:22 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Ir vienkārši cilvēki kuriem nekad nav gana. Nav svarīgi cik daudz laika viņiem būtu, cik daudz iespēju, bet tā pat būs Virsnītes gadījums...un tad ir tādi cilvēki kā Kurta mamma Keitija. Nav svarīgi cik sūra dzīve, bet viņi izstaro pozitīvismu, enerģiju patiesumu, labestību. Pavērojiet Keitijas storijus. Diena pret nakti. Lai gan cilvēkam pavisam noteikti nav tā komfortablākā dzīve.
Nepārprotiet, mums visiem ir labās un sliktās dienas. Ir tiesības dalīties ar visu. Bet kaut kas Kristīnē ir tāds, kas liek saraut uzacis....Viņai pat nav jāgatavo (pēc pašas stāstītā) vīrs malacis visu izdara, bet viņa mūždien nogurusi. No labās dzīves laikam!
14.09.2022 23:15 |
 
Reitings 2210
Reģ: 19.05.2022
Kairi @ 14.09.2022 22:46
Sāku saredzēt, ko citas jau bija minējušas, ka Virsnīte atstāj kaut kādas čīkstules/ fake positivity iespaidu, katru reizi, kad paskatos viņas saturu. Dzīve tik grūta, gadu no gadiem. Tad nu gan. Lielāka daļa cilvēku strādā īstus darbus, te sievietei pareklamēt vienu šiko mašīnu, pareklamēt rotas, pareklamēt pasākumu, atpūsties mēnešus ceļojot ( tai skaitā pārvadot depresīvo Latvijas ziemu eksotiskā, saulainā galamērķī), ir nebeidzamais izdegums, citas mentālās un fiziskās problēmas. Pilnīgi jabrīnās kā cilvēki kam dzīve paiet ārpus Instagram, spēj izdzīvot viņu parastajos darbos un rutīnā, kur pa ntajām stundām jāraujas melnās miesās, lai tikai nomaksātu rēķinus. Bez ekstrām. Protams, mēs katrs veidojam savu dzīvi un iespējas, nav jau viņas vaina, ka kāds cits dzīvo trūcībā un savas problēmas atstāj sev, bet Virsnīte ir kaut kāda glamūrā versija NL Sandrai, kam arī viss 90% gadījumu ir vienmēr slikti un tiek pasniegts itkā caur pozitīvismu, bet tai pat laikā vari redzēt nu nav tas īsti un dabīgi.

Jā, Virsnītei tik pačīkstēt. Nu, kvp brauc ntās nedēļas ceļojumos uz dīvainām vietām un guļ teltīs? Man jau no dzirdēšanas vien slikti paliek. Brauc bērnu brīvlaikos, paliec 5zv hotelī mīkstos pēļos un mugura nesāpēs, depresijas nebūs, pārējo laiku ej uz darbu.
Man sāk likties, ka instagramēšana ir visgrūtākais darbs pasaulē un iemesls nebeidzamām slimībām vai kaitēm.
Beitika ar bērnu padusē un mammu pie sāna arī tikai pūš un elš, cik grūta dzīve un tādas ir lielākā daļa “ dīvas un elki”.
14.09.2022 23:14 |
 
Reitings 1430
Reģ: 19.05.2021
Sāku saredzēt, ko citas jau bija minējušas, ka Virsnīte atstāj kaut kādas čīkstules/ fake positivity iespaidu, katru reizi, kad paskatos viņas saturu. Dzīve tik grūta, gadu no gadiem. Tad nu gan. Lielāka daļa cilvēku strādā īstus darbus, te sievietei pareklamēt vienu šiko mašīnu, pareklamēt rotas, pareklamēt pasākumu, atpūsties mēnešus ceļojot ( tai skaitā pārvadot depresīvo Latvijas ziemu eksotiskā, saulainā galamērķī), ir nebeidzamais izdegums, citas mentālās un fiziskās problēmas. Pilnīgi jabrīnās kā cilvēki kam dzīve paiet ārpus Instagram, spēj izdzīvot viņu parastajos darbos un rutīnā, kur pa ntajām stundām jāraujas melnās miesās, lai tikai nomaksātu rēķinus. Bez ekstrām. Protams, mēs katrs veidojam savu dzīvi un iespējas, nav jau viņas vaina, ka kāds cits dzīvo trūcībā un savas problēmas atstāj sev, bet Virsnīte ir kaut kāda glamūrā versija NL Sandrai, kam arī viss 90% gadījumu ir vienmēr slikti un tiek pasniegts itkā caur pozitīvismu, bet tai pat laikā vari redzēt nu nav tas īsti un dabīgi.
14.09.2022 22:46 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Tā eco glam Linda šķiet jocīga. It sevišķi viņas maniere ierakstīt storijus - telefons kaut kur lejā, krietni zemāk par acu augstumu, skatās lejā, acis šauras šauras kā peļu pīz*iņas, plakstiņi pufīgi. Kāpēc nevar sevi glaimojošākā gaismā parādīt?!
14.09.2022 22:25 |
 
Reitings 2
Reģ: 14.09.2022
Iepriekš tikai lasīju diskusijas, gribējās arī iekomentēt tāpēc piereģistrējos.
Es gan nesekoju visām slavenajām ietekmelēm. Tikai Freimanei, Milzarājai un vēl pāris, bet pēdējā laikā tiešām apnikuši visi tie konkursi un atlaižu kodi priekšā un pakaļā, daudz labāk patīk sekot ēdienu blogeru (airita, juskapadruska utt) un grāmatu blogeru profiliem (mom.who.reads.a.lot, ko.vina.lasa un, piemēram, tai pašai grencbergai), vismaz jēdzīgs saturs nevis vieni vienīgi selfiji
14.09.2022 19:44 |
 
Reitings 8525
Reģ: 05.07.2020
Rumblerx @ 14.09.2022 18:24
nu nopietni? Vinai to vajadzēja? ?
man jau arī liekas , ka par ātru😂
14.09.2022 19:18 |
 
Reitings 21689
Reģ: 18.08.2022
Meitenearputniem @ 14.09.2022 17:35

Vai visu laiku vajag karties viens otram kakla? Es viņai nesekoju,bet cik paskatos viņš šķiet tāds neitrāls ,vēss .viņa tā kas vairāk mēģina kko

Nē ,nu protams,kā saka kāds izrāda mīlestíbu uz ielas,cits mājās ,vēl kāds zem segas nu un Stužuka izrāda IG!😀
14.09.2022 19:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits