IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 7
Reģ: 30.01.2022
LabaDabaDa @ 19.06.2024 21:19

Es, godīgi sakot, šai situācijā brīnos tikai par vienu - kāpēc es vispār diskutēju ar cilvēkiem, kam liekas ok melot par ziedojumu mērķi. Visādi "uzrakstīsim, ka vācam naudu ārstēšanai, jo tas izklausās smukāk". Tjipa, es gribu sev kentaura pakaļu, bet uzrakstīšu, ka sāp mugura, jo tas izklausās daudz labāk. Tā ir krāpšana un tas ir pretlikumīgi!!! Nav nekādu iemeslu nerakstīt patiesību.
Un es neuzticētu ziedojumu vākšanu cilvēkam bez saviem ienākumiem. Pat cilvēkam ar kristāltīru pagātni - kādas amunai nav.
Un jā, visiem ir tiesības vākt naudu visam, kamēr nav cietumā iesēdināti. Bet man ir tiesības šūmēties par noziedzīgu darbību, ja es to redzu, arī tad, ja es tajā neciešu. Nav obligāti jābūt govij, lai saprastu, ka kūtī kaut kas nav kārtībā.
kur tāda pārliecina, ka Dāvim nav darba un ienākumu? Viņš ļoti daudz strādā, un, ja ir kaut neliela sapratne par viņa sfēru, tad vajadzētu zināt, ka ar to var pat ļoti labi nopelnīt, ja esi jomas profesionālis un viņš tāds ir. Dāvis vāc ziedojumus, lai viņa labākais draugs, kurš ir kā brālis, varētu atgriezties normālā dzīve. Tur ietilpst gan Jāņa dzīvokļa apmaksāšana, gan rehabilitācija. + Dāvis vāca ziedojumus gadus atpakaļ, kad viņam bija liela iespēja kļūt paralizētam, ar to naudiņu, viņš izārstēja muguru. Pārejās procedūras, ko veica gadus vēlāk, ir uz viņu vai sadarbību. Es saprotu, ka var būt antipātijas pret cilvēku, bet nevajag runāt muļķības par lietām, kurām neesi lietas kursā. Kā arī, jau meitenes minēja, ka ziedošana nav spiesta lieta. Ja Tev liekas nepieņemami un, ka viņš to naudu izmantos SEV, kas vispār ir pilnīgs absurds, tad neziedo. Neviens Tev to neliek, tikai lūdzu, visu vārda, vienkārši aizver savu muti un pasēdi mierā.
20.06.2024 01:07 |
 
Reitings 1028
Reģ: 05.12.2021
xexehe @ 20.06.2024 01:07
kur tāda pārliecina, ka Dāvim nav darba un ienākumu? Viņš ļoti daudz strādā, un, ja ir kaut neliela sapratne par viņa sfēru, tad vajadzētu zināt, ka ar to var pat ļoti labi nopelnīt, ja esi jomas profesionālis un viņš tāds ir. Dāvis vāc ziedojumus, lai viņa labākais draugs, kurš ir kā brālis, varētu atgriezties normālā dzīve. Tur ietilpst gan Jāņa dzīvokļa apmaksāšana, gan rehabilitācija. + Dāvis vāca ziedojumus gadus atpakaļ, kad viņam bija liela iespēja kļūt paralizētam, ar to naudiņu, viņš izārstēja muguru. Pārejās procedūras, ko veica gadus vēlāk, ir uz viņu vai sadarbību. Es saprotu, ka var būt antipātijas pret cilvēku, bet nevajag runāt muļķības par lietām, kurām neesi lietas kursā. Kā arī, jau meitenes minēja, ka ziedošana nav spiesta lieta. Ja Tev liekas nepieņemami un, ka viņš to naudu izmantos SEV, kas vispār ir pilnīgs absurds, tad neziedo. Neviens Tev to neliek, tikai lūdzu, visu vārda, vienkārši aizver savu muti un pasēdi mierā.

jūs neviens tiešām nedraudzējaties ar veselo saprātu?
cilvēks atrodas komā - pat mākslīgi uzturētā, bet vins neiznaks ne somenes, ne augusta atpakal tāds kā bija. kāds dziivoklis un pukes?
luudzam Dievu, lai vispar ir pie apzinas un komunicejams.
20.06.2024 01:49 |
 
Reitings 819
Reģ: 21.04.2024
Ierosinu taisīt atsevišķu diskusiju par šo gadījumu. Ir aktuāls, būs ilgstošs.
20.06.2024 01:58 |
 
Nepatīk
Reitings 946
Reģ: 17.06.2022
Mashka Kakashka @ 19.06.2024 23:40
Mans personiskais ieteikums visiem ļoti kritiski paskatīties no malas uz Dāvja rīcībām.
Dāvis: Jāņa stāvoklis joprojām ir smagi kritisks, tiek uzturēta medikamentozā koma, uzlabojumu nav.
Arī Dāvis: Jānis kustās, Jānis cenšas kustēties. Jānis kustina muti, Jānis kustina rokas, Jānis reaģē uz maniem pieskārieniem, Jānim samazinās sirds ritms, kad esam klāt, paliek mierīgāks.
Tikmēr cilvēks, kuram ir medikamentoza koma: atrodas dziļā bezsamaņā, nespēj reaģēt uz ārējiem apstākļiem, ne pieskārieniem, ne ožu, ne skaņām. Organismā notiek tikai pamatfunkcijas – elpošanas un sirdsdarbība, turklāt šajā gadījumā elpošana ir ar papildus stimulatoriem.
Vai tiešām kritiski skatoties uz Dāvja rīcību, Jūs neredzat, ka viņš ir “Attention Whore”?! Viņš tiešām ir aizgājis par tālu. Un tā ziedojumu vākšana “ārstēšanai”? Kādai ārstēšanai, ja Jāņa stāvoklis ir smagi kritisks? Ļoti labi atceros Dāvja naudas prasīšanu viņa muguras operācijai. Kad cilvēki prasīja kādas ir operācijas izmaksas, vai būs saziedotās summas līdzekļu izlietojuma atskaite, ko izdarīja Dāvis? Es pazīstu dažus ziedotājus, kuri privāti uzdeva šos jautājumus, pretī saņēma BLOCK no Dāvja, bez paskaidrojumiem. Kurš grib, lai ziedo, bet man Jūsu ir mazliet žēl, ka Jūs savu pelnīto naudu atdodiet šādiem cilvēkiem kā Dāvis. Ja Jānim būs nepieciešama materiāla palīdzība, tam ir domātas oficiālas iestādes, kur būs iespēja pārliecināties par savas naudas izlietojumu.
cik cilvēkus esat apmeklējusi, kuri guļ komā?
Es esmu, man tuvs cilvēks gadiem cīnijās ar smagu problēmu, bija daudz komas šo gadu laikā, abu veidu un dažādās valstīs.
Vienmēr ārsti teica, lai runā ar viņu un kaut ko stāsta, un visi runāja.
Pagaidām, paldies Dievam, viss ir ok, bet es intereses pēc jautāju, arī norādot ka varbūt stulbs jautājums, bet kā tas ir būt komā, vai kaut ko redz (nu kā sapnī) vai dzird?
Cilvēks man atbildēja, ka redzēja takā pagātni un itkā nākotni, bet dzirdēja ko viens no tuviniekiem teica un ka viņš raudāja, pārējos nevienu nedzirdēja. Un nē, nebija ka nosapņoja, ka tuvinieks kaut ko saka, bet bija konkrēti vārdi un teikumi, kas tiešām tika teikti.
20.06.2024 02:02 |
 
Patīk
Reitings 3178
Reģ: 09.08.2016
O, pat Paypal konts ir tapis!
Tām, kas te aizstāv, ka Dāvis labi pelnošs, tad tik daudz kā mēneša vai divu īri draugam var apmaksāt, līdz kļūst skaidrāks, kas ar Jāni notiks. Kad būs konkrēti zināmas izredzes uz atveseļošanos, rehabilitācijas izmaksas, tad arī varētu vākt šos ziedojumus. Tagad tiek vākti ziedojumi pilnīgi uz aklo!
Līdz šim pilnīgi visi, kas vāc ziedojumus, uzrāda konkrētu summu, cik nepieciešama, lai segtu ārstēšanu, te es redzu tikai ziedojumu vākšanu vākšanas pēc…
Nevajag arī tagad bļaut, ka neviens jau neliek ziedot obligāti, bet šādi gadījumi grauj sabiedrības uzticību privātiem ziedojumu lūdzējiem kā Dāvis, diemžēl.
Galvenais, vēl satagot pie saviem storijiem delfus, tvnet, lai tur arī nopublicē ziedojumu kontu.
20.06.2024 07:11 |
 
Reitings 182
Reģ: 16.11.2023
Mc.Queen @ 20.06.2024 07:11
O, pat Paypal konts ir tapis!
Tām, kas te aizstāv, ka Dāvis labi pelnošs, tad tik daudz kā mēneša vai divu īri draugam var apmaksāt, līdz kļūst skaidrāks, kas ar Jāni notiks. Kad būs konkrēti zināmas izredzes uz atveseļošanos, rehabilitācijas izmaksas, tad arī varētu vākt šos ziedojumus. Tagad tiek vākti ziedojumi pilnīgi uz aklo!
Līdz šim pilnīgi visi, kas vāc ziedojumus, uzrāda konkrētu summu, cik nepieciešama, lai segtu ārstēšanu, te es redzu tikai ziedojumu vākšanu vākšanas pēc…
Nevajag arī tagad bļaut, ka neviens jau neliek ziedot obligāti, bet šādi gadījumi grauj sabiedrības uzticību privātiem ziedojumu lūdzējiem kā Dāvis, diemžēl.
Galvenais, vēl satagot pie saviem storijiem delfus, tvnet, lai tur arī nopublicē ziedojumu kontu.

Šim piekrītu. Vakar noziedoju puisim, kas cietis smagā avārijā Austrijā. Tur bija konkrēti rakstīts, ka nepieciešami 25-30 tūkstoši viņa pārvešanai uz Latviju. Skaidri norādīta summa, mērķis.
Kam vāc amūnis, ja vispār nav zināms vai Jānis dzīvos, ir skaidrs. Sev. Tāpēc arī. Iss tas teātris un asaras.
20.06.2024 07:33 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Man ari vajag Paypal kontu .Sarežģīti viņu uztaisīt?
P.S. Ziedojumus neplānoju vākt .Pat ja vajadzētu ,nevarētu . 😀
20.06.2024 08:16 |
 
Reitings 2390
Reģ: 20.09.2022
Mc.Queen @ 20.06.2024 07:11
O, pat Paypal konts ir tapis!
Tām, kas te aizstāv, ka Dāvis labi pelnošs, tad tik daudz kā mēneša vai divu īri draugam var apmaksāt, līdz kļūst skaidrāks, kas ar Jāni notiks. Kad būs konkrēti zināmas izredzes uz atveseļošanos, rehabilitācijas izmaksas, tad arī varētu vākt šos ziedojumus. Tagad tiek vākti ziedojumi pilnīgi uz aklo!
Līdz šim pilnīgi visi, kas vāc ziedojumus, uzrāda konkrētu summu, cik nepieciešama, lai segtu ārstēšanu, te es redzu tikai ziedojumu vākšanu vākšanas pēc…
Nevajag arī tagad bļaut, ka neviens jau neliek ziedot obligāti, bet šādi gadījumi grauj sabiedrības uzticību privātiem ziedojumu lūdzējiem kā Dāvis, diemžēl.
Galvenais, vēl satagot pie saviem storijiem delfus, tvnet, lai tur arī nopublicē ziedojumu kontu.
ja sāks vàkt ziedojumus vēlāk, tad sabiedrības uzmanība būs jau būs noplakusi. Tādēļ jāsāk jau tagad! Jo naudu vajadzēs rehab., tas ir skaidrs!!
20.06.2024 08:17 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
LabaDabaDa @ 19.06.2024 21:19

Es, godīgi sakot, šai situācijā brīnos tikai par vienu - kāpēc es vispār diskutēju ar cilvēkiem, kam liekas ok melot par ziedojumu mērķi. Visādi "uzrakstīsim, ka vācam naudu ārstēšanai, jo tas izklausās smukāk". Tjipa, es gribu sev kentaura pakaļu, bet uzrakstīšu, ka sāp mugura, jo tas izklausās daudz labāk. Tā ir krāpšana un tas ir pretlikumīgi!!! Nav nekādu iemeslu nerakstīt patiesību.
Un es neuzticētu ziedojumu vākšanu cilvēkam bez saviem ienākumiem. Pat cilvēkam ar kristāltīru pagātni - kādas amunai nav.
Un jā, visiem ir tiesības vākt naudu visam, kamēr nav cietumā iesēdināti. Bet man ir tiesības šūmēties par noziedzīgu darbību, ja es to redzu, arī tad, ja es tajā neciešu. Nav obligāti jābūt govij, lai saprastu, ka kūtī kaut kas nav kārtībā.
Pilnīgi manas domas! Amūns ar saviem izgājieniem ir nokāvis ticību ziedojumiem vispār! Pēc kentaura pakaļas kladzina, par kaut kādu sadarbību. Toreiz storijos jau neko nerakstīja par sadarbību, bet saskaņā ar likumu tak vajadzēja! Ja tiešām sadarbība kur ir izdevīgums tādai operācijai? Vēl saprastu ja viņam būtu 2 milj sekotāju, bet tak nebija pat 200 tkst, tikai 20 000. Nu kāds Turkam labums no tik niecīga cipariņa? Toties kā tagaf viņam aug sekotāji katru dienu pa pus simtam. Galvenais vāc ziedojumus, bet tak nava priekš kam vākt! Uz visa šā fona būtu labāk palūdzis cilvēkiem būt aktīvākiem asins ziedošanā kaut arī viņam tagad nevajag, citiem noderētu! Ja šo izlasīs tad nebrīnos, ka sāks to popularizēt lai vismaz kaut kā piesegtu savu kentaura pakaļu
20.06.2024 08:47 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
xexehe @ 20.06.2024 01:07
kur tāda pārliecina, ka Dāvim nav darba un ienākumu? Viņš ļoti daudz strādā, un, ja ir kaut neliela sapratne par viņa sfēru, tad vajadzētu zināt, ka ar to var pat ļoti labi nopelnīt, ja esi jomas profesionālis un viņš tāds ir. Dāvis vāc ziedojumus, lai viņa labākais draugs, kurš ir kā brālis, varētu atgriezties normālā dzīve. Tur ietilpst gan Jāņa dzīvokļa apmaksāšana, gan rehabilitācija. + Dāvis vāca ziedojumus gadus atpakaļ, kad viņam bija liela iespēja kļūt paralizētam, ar to naudiņu, viņš izārstēja muguru. Pārejās procedūras, ko veica gadus vēlāk, ir uz viņu vai sadarbību. Es saprotu, ka var būt antipātijas pret cilvēku, bet nevajag runāt muļķības par lietām, kurām neesi lietas kursā. Kā arī, jau meitenes minēja, ka ziedošana nav spiesta lieta. Ja Tev liekas nepieņemami un, ka viņš to naudu izmantos SEV, kas vispār ir pilnīgs absurds, tad neziedo. Neviens Tev to neliek, tikai lūdzu, visu vārda, vienkārši aizver savu muti un pasēdi mierā.
Nav nekāds brālis! Gultas biedrs, sexa partneris! Kur pēc Tevis rakstītā tad paliek tā izslavētā draudzība? Tik daudz, tik daudz draugu? Jāvāc ziedojumi no malas? Ja nevar apmaksāt pats, tad lai tie slavenie draugi izrāda to savu draudzību darbu līmenī! Uztaisa kopīgu čatu izrunā problēmu par kādu rēķimu un sametās! Viņi taču ir draugi!!! Bet tā taču nevar vajag lai visi citi metās ziedot, tikai ne draugi!
20.06.2024 08:58 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Atceros ka daudzi dusmojās kad viena meitene atļāvās vākt ziedojumus lai brauktu pie pingvīniem .Turklāt savāca tos 5 tk arī..Savukārt citi viņu atbalstīja ! Kamēr nezog ,bet palūdz, nav pretenziju! Kopā esam spēks ! Lai kaut ceļojumiem vāc naudu !
20.06.2024 08:59 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
Vispār tam vecim pašam tiešām nav neviena centa pie dvēseles? Viņš ko dzīvoja kā viendienītis? Šodien saņemu un pilnīgi visu šodien iztērēju? Viņam tak nav 6 bērni un sieva kura jāuztur! Viņam tak pašam jābūt naudai. Tā taču nevar būt, ka pieaugušam cilvēkam brīvam kuram nav neviens jāuztur nav nekādu iekrājumu, ja viņš strādā!
20.06.2024 09:09 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
Likums1 @ 20.06.2024 08:59
Atceros ka daudzi dusmojās kad viena meitene atļāvās vākt ziedojumus lai brauktu pie pingvīniem .Turklāt savāca tos 5 tk arī..Savukārt citi viņu atbalstīja ! Kamēr nezog ,bet palūdz, nav pretenziju! Kopā esam spēks ! Lai kaut ceļojumiem vāc naudu !
Jā un dzīvosim kā čigāni! Pašiem nav jācenšās un nekas nav jādara. Lai citi cīnās. Iekāpsim mucā un citi lai vēl pa spundi pabaro🙈
20.06.2024 09:12 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Dovana @ 20.06.2024 09:12
Jā un dzīvosim kā čigāni! Pašiem nav jācenšās un nekas nav jādara. Lai citi cīnās. Iekāpsim mucā un citi lai vēl pa spundi pabaro?
Nu katrs savu dzīvi dzīvo kā vēlas !
20.06.2024 09:27 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Dovana @ 20.06.2024 09:09
Vispār tam vecim pašam tiešām nav neviena centa pie dvēseles? Viņš ko dzīvoja kā viendienītis? Šodien saņemu un pilnīgi visu šodien iztērēju? Viņam tak nav 6 bērni un sieva kura jāuztur! Viņam tak pašam jābūt naudai. Tā taču nevar būt, ka pieaugušam cilvēkam brīvam kuram nav neviens jāuztur nav nekādu iekrājumu, ja viņš strādā!
Latvija daudziem nav iekrājumi! Tu kā daža Saeimas mūžīgā mēbele, kas tur gadiem neiespringstot saņem labu algu,un atrauti no LV realitātes !
20.06.2024 09:32 |
 
Reitings 422
Reģ: 09.06.2024
Džinga @ 19.06.2024 21:22

Kādu vēl noziedzīgu darbību, take a chill pill
Noziedzīga darbība tur tiešām ir ļoti uzskatāma! Ziedojumus nevāc teiksim pat kāds no vecākiem, bet šņauc nāsīs absolūti nepiederīga persona! Nauda netiek skaitīta uz sabiedriska labuma organizāciju!!! Ja tas klauns negribēja caur ziedot.lv kādēļ nesadarbojās ar SO Pipars? Tā ir Roja Puķes organizācija! Viss ir vienkārši tur būtu kaut kāda uzskaite, bet šajā momentā ir tikai darbs VID un policijai! Ļoti ceru, ka kāda saņemsies un uzrakstīs kaut anonīmu vēstuli par šīm noziedzīgajām darbībām!
20.06.2024 09:42 |
 
Reitings 905
Reģ: 03.11.2023
Dovana @ 20.06.2024 09:12
Jā un dzīvosim kā čigāni! Pašiem nav jācenšās un nekas nav jādara. Lai citi cīnās. Iekāpsim mucā un citi lai vēl pa spundi pabaro?

Un kāpēc tas tevi uztrauc? Toč liekas, ka tev kāds piespiež tos ziedojumus veikt. Nu traki, ja tā, jūtu līdzi!
20.06.2024 09:43 |
 
10 gadi
Reitings 2297
Reģ: 09.07.2011
Dovana @ 20.06.2024 08:47
Pilnīgi manas domas! Amūns ar saviem izgājieniem ir nokāvis ticību ziedojumiem vispār! Pēc kentaura pakaļas kladzina, par kaut kādu sadarbību. Toreiz storijos jau neko nerakstīja par sadarbību, bet saskaņā ar likumu tak vajadzēja! Ja tiešām sadarbība kur ir izdevīgums tādai operācijai? Vēl saprastu ja viņam būtu 2 milj sekotāju, bet tak nebija pat 200 tkst, tikai 20 000. Nu kāds Turkam labums no tik niecīga cipariņa? Toties kā tagaf viņam aug sekotāji katru dienu pa pus simtam. Galvenais vāc ziedojumus, bet tak nava priekš kam vākt! Uz visa šā fona būtu labāk palūdzis cilvēkiem būt aktīvākiem asins ziedošanā kaut arī viņam tagad nevajag, citiem noderētu! Ja šo izlasīs tad nebrīnos, ka sāks to popularizēt lai vismaz kaut kā piesegtu savu kentaura pakaļu

Man arī šķiet, ka šobrīd ar to ziedojumu vākšanu Dāvis būs radījis pilnīgi pretēju efektu. Tad, ka tiešām būs zināms, ko un cik vakadzēs, neviens vairs tik aktīvi nebūs gatavs iesaistīties, jo taču kaut kad jau tāda informācija būs izskanējusi. Savukārt, ja tajā brīdī visu oficiāli darītu caur Ziedot.lv, uzskaitot nepieciešamo līdzekļu pozīcijas, nav svarīgi, cik ilgs laiks būtu pagājis - cilvēki tāpat atcerētos šo gadījumu un liela daļa būtu gatavi palīdzēt. Šobrīd šaubos, ka ziedo diži vairāk kā apkārtējie influenceru draugi vai pāris "pundurcūcenes".
Un par to pakaļas likšanu nedomāju, ka pilnīgi visu viņam sedza Turcijas klīnika. Jā, iespējams, kāda atlaide bija, bet noteikti ne pilnā apmērā, lai 2x tur lidotu, uzturētos, atsūktu taukus no vienas vietas, liktu citā un pēc tam vēl pāris mēnešus rehabilitētos, pie tam vēl kopā ar Jāni. Nu kur tur būtu loģika? Noteikti, ka lielākā daļa izdevumu tāpat bija no sevis jāsedz, bet tur jau nauda atradās tāpat kā zobiem un regulārajiem ceļojumiem. Bet draugam šobrīd nevar laikus dzīvokļa īrei sagrabināt. Protams, ka ērtāk ir, ja kāds cits to visu nosedz, bet korekta šī rīcība nav nevienā brīdī, sevišķi zinot viņa iepriekšējos izgājienus.
20.06.2024 09:43 |
 
Reitings 905
Reģ: 03.11.2023
Dovana @ 20.06.2024 09:42
Noziedzīga darbība tur tiešām ir ļoti uzskatāma! Ziedojumus nevāc teiksim pat kāds no vecākiem, bet šņauc nāsīs absolūti nepiederīga persona! Nauda netiek skaitīta uz sabiedriska labuma organizāciju!!! Ja tas klauns negribēja caur ziedot.lv kādēļ nesadarbojās ar SO Pipars? Tā ir Roja Puķes organizācija! Viss ir vienkārši tur būtu kaut kāda uzskaite, bet šajā momentā ir tikai darbs VID un policijai! Ļoti ceru, ka kāda saņemsies un uzrakstīs kaut anonīmu vēstuli par šīm noziedzīgajām darbībām!

Džīzas, ej paelpo gaisu 😀
20.06.2024 09:44 |
 
Reitings 182
Reģ: 03.03.2024
Dovana @ 20.06.2024 09:42
Noziedzīga darbība tur tiešām ir ļoti uzskatāma! Ziedojumus nevāc teiksim pat kāds no vecākiem, bet šņauc nāsīs absolūti nepiederīga persona! Nauda netiek skaitīta uz sabiedriska labuma organizāciju!!! Ja tas klauns negribēja caur ziedot.lv kādēļ nesadarbojās ar SO Pipars? Tā ir Roja Puķes organizācija! Viss ir vienkārši tur būtu kaut kāda uzskaite, bet šajā momentā ir tikai darbs VID un policijai! Ļoti ceru, ka kāda saņemsies un uzrakstīs kaut anonīmu vēstuli par šīm noziedzīgajām darbībām!
Pipar Tu? Nebrinos ka tev nav draugu !
20.06.2024 09:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits