IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
10 gadi
Reitings 2881
Reģ: 29.01.2009
Ariete @ 19.06.2024 01:42
Tas ka viņš palīdz un ir draugs labs, tas ir redzams un super. Bet mazliet pārāk dramatiski tie storiji jau no viņa puses. Kā arī domāju dzīvokli var vienmēr izīrēt atkal, tā nav problēma. Tāpat Jānis diez vai tik drīz spētu dzīvot viens pats, bez palīdzības. Domāju ka par īrēta dzīvokļa saglābšanu šobrīd vispār nebūtu jādomā.

Domāju, domāju... nu un kas, ka Tu tā domā. Gribētos, lai pašai pēc nonākšanas slimnīcā, TAvi radi un draugi jau nākamajā dienā izlidinātu Tavas pendeles no Tava dzīvokļa? Tāpēc, ka kāds forumā tā domā?
19.06.2024 16:44 |
 
Reitings 23088
Reģ: 18.08.2022
krixis3 @ 19.06.2024 16:15
Ziniet meitenes, pēc jūsu tekstiem, katrai laikam ir nenormāli daudz līdzekļu un privātmājas. Te tā sacepušās. Protams, ka jāraksta, ka ziedojums ārstēšanai. Nerakstīs taču bankas uzdevumā, ka dzīvokļa izmaksām
Otra lieta. Jūs padomājiet reāli un iedomājaties sevi šajā situācijā. Cilvēks ir komā. Neviens nezina kas un kā būs. Tātad situācija šāda. Momentā tiek pārtrauks īres līgums, tātad arī mantas jaizvac. Visas drēbes, mēbeles, sadzīves lietas? Kur to glabāt? Rēķini, ne tikai īre, netiek iesaldēti, bet krājas. Tātad, ja tagad viss tiek atstāts pašplūsmā, tad vēlāk cilvēks pamostas, pieņemot, ka nav dārzenis, ir bez mājām, bez mantām, ar parādiem. Nauda ko tērētu rehabilitācijai, ja atdot arī par parādiem. Un ja dzīvokļa vairs nav? Kur viņš pēkšņi dzīvos? Pusdzivs meklēs jaunu īres mitekli? Jo ja būs daudz maz normāls stāvoklis, viņš varēs atgriezties savā dzīvoklī un nodarboties ar rehabilitāciju. Draugi nāks palīgā. Protams, laiks rādīs un ja vajadzēs no dzīvokļa atteiksies. Bet tagad vēl nekas nav zināms.
Stulbas jūs esat, jaibogu. Jums nav vienalga kam ko vāc Dāvis? Viņš vāc privātos ziedojumus, ja tu neesi iesaistījušies ne centa, ko vari gudri dirst?
Ja man būtu tāda situācija, nu es būtu ļoti pateicīga, ka kāds tos darītu manā labā. Jo man ir hipotēka un ja es to ilgstoši nemaksātu, paliktu bez īpašuma. Es būtu pateicīga, ja kāds vismaz pāris mēnešus parūpētos par maniem rēķiniem.
Vai arī jūs domājat, ka slimības lapa visu nosegs. Mīļās, noņemiet tas rozā brilles. Slimības pabalsts ir diezgan niecīgs.

Ieteiktu padomāt par veselĩbas un dzĩvĩbas apdrošināšanu,lai ja kaut kas kādreiz notiek vismaz hipotēku var nosegt….
19.06.2024 16:51 |
 
10 gadi
Reitings 1054
Reģ: 26.03.2010
SantaBarbara @ 19.06.2024 16:51

Ieteiktu padomāt par veselĩbas un dzĩvĩbas apdrošināšanu,lai ja kaut kas kādreiz notiek vismaz hipotēku var nosegt….
labi, ja sāktu kaut ar ķiveres lietošanu.
19.06.2024 16:53 |
 
Reitings 808
Reģ: 13.05.2022
krixis3 @ 19.06.2024 16:15
Ziniet meitenes, pēc jūsu tekstiem, katrai laikam ir nenormāli daudz līdzekļu un privātmājas. Te tā sacepušās. Protams, ka jāraksta, ka ziedojums ārstēšanai. Nerakstīs taču bankas uzdevumā, ka dzīvokļa izmaksām
Otra lieta. Jūs padomājiet reāli un iedomājaties sevi šajā situācijā. Cilvēks ir komā. Neviens nezina kas un kā būs. Tātad situācija šāda. Momentā tiek pārtrauks īres līgums, tātad arī mantas jaizvac. Visas drēbes, mēbeles, sadzīves lietas? Kur to glabāt? Rēķini, ne tikai īre, netiek iesaldēti, bet krājas. Tātad, ja tagad viss tiek atstāts pašplūsmā, tad vēlāk cilvēks pamostas, pieņemot, ka nav dārzenis, ir bez mājām, bez mantām, ar parādiem. Nauda ko tērētu rehabilitācijai, ja atdot arī par parādiem. Un ja dzīvokļa vairs nav? Kur viņš pēkšņi dzīvos? Pusdzivs meklēs jaunu īres mitekli? Jo ja būs daudz maz normāls stāvoklis, viņš varēs atgriezties savā dzīvoklī un nodarboties ar rehabilitāciju. Draugi nāks palīgā. Protams, laiks rādīs un ja vajadzēs no dzīvokļa atteiksies. Bet tagad vēl nekas nav zināms.
Stulbas jūs esat, jaibogu. Jums nav vienalga kam ko vāc Dāvis? Viņš vāc privātos ziedojumus, ja tu neesi iesaistījušies ne centa, ko vari gudri dirst?
Ja man būtu tāda situācija, nu es būtu ļoti pateicīga, ka kāds tos darītu manā labā. Jo man ir hipotēka un ja es to ilgstoši nemaksātu, paliktu bez īpašuma. Es būtu pateicīga, ja kāds vismaz pāris mēnešus parūpētos par maniem rēķiniem.
Vai arī jūs domājat, ka slimības lapa visu nosegs. Mīļās, noņemiet tas rozā brilles. Slimības pabalsts ir diezgan niecīgs.
slimības pabalsts nav nu gan niecīgs, bet atkarīgs no veiktajām iemaksām. B lapu pie tam rēķina par visām kalendārajām dienām, līdz ar to, ja nodokļi maksāti, slimības pabalsts ir ļoti tuvu iepriekšējam ienākumu līmenim.
19.06.2024 16:59 |
 
Reitings 726
Reģ: 11.08.2022
krixis3 @ 19.06.2024 16:15
Ziniet meitenes, pēc jūsu tekstiem, katrai laikam ir nenormāli daudz līdzekļu un privātmājas. Te tā sacepušās. Protams, ka jāraksta, ka ziedojums ārstēšanai. Nerakstīs taču bankas uzdevumā, ka dzīvokļa izmaksām
Otra lieta. Jūs padomājiet reāli un iedomājaties sevi šajā situācijā. Cilvēks ir komā. Neviens nezina kas un kā būs. Tātad situācija šāda. Momentā tiek pārtrauks īres līgums, tātad arī mantas jaizvac. Visas drēbes, mēbeles, sadzīves lietas? Kur to glabāt? Rēķini, ne tikai īre, netiek iesaldēti, bet krājas. Tātad, ja tagad viss tiek atstāts pašplūsmā, tad vēlāk cilvēks pamostas, pieņemot, ka nav dārzenis, ir bez mājām, bez mantām, ar parādiem. Nauda ko tērētu rehabilitācijai, ja atdot arī par parādiem. Un ja dzīvokļa vairs nav? Kur viņš pēkšņi dzīvos? Pusdzivs meklēs jaunu īres mitekli? Jo ja būs daudz maz normāls stāvoklis, viņš varēs atgriezties savā dzīvoklī un nodarboties ar rehabilitāciju. Draugi nāks palīgā. Protams, laiks rādīs un ja vajadzēs no dzīvokļa atteiksies. Bet tagad vēl nekas nav zināms.
Stulbas jūs esat, jaibogu. Jums nav vienalga kam ko vāc Dāvis? Viņš vāc privātos ziedojumus, ja tu neesi iesaistījušies ne centa, ko vari gudri dirst?
Ja man būtu tāda situācija, nu es būtu ļoti pateicīga, ka kāds tos darītu manā labā. Jo man ir hipotēka un ja es to ilgstoši nemaksātu, paliktu bez īpašuma. Es būtu pateicīga, ja kāds vismaz pāris mēnešus parūpētos par maniem rēķiniem.
Vai arī jūs domājat, ka slimības lapa visu nosegs. Mīļās, noņemiet tas rozā brilles. Slimības pabalsts ir diezgan niecīgs.
Slimības pabalsts nu gan nav niecīgs, it īpaši, kad ir B lapa. Tikai te jau jautàjums par nodokļu nomaksu, cik cītīgi un no kàdas algas tiek maksàti nodokļi… Nè, nav obligàti jàraksta ziedojums àrstèšanai! Es par to, ka ziedotàji tie maldinàti šajā gadījumà. Jo ziedojums NAV àrstèšanai.
19.06.2024 17:12 |
 
Reitings 419
Reģ: 09.06.2024
Rumblerx @ 19.06.2024 17:12
Slimības pabalsts nu gan nav niecīgs, it īpaši, kad ir B lapa. Tikai te jau jautàjums par nodokļu nomaksu, cik cītīgi un no kàdas algas tiek maksàti nodokļi… Nè, nav obligàti jàraksta ziedojums àrstèšanai! Es par to, ka ziedotàji tie maldinàti šajā gadījumà. Jo ziedojums NAV àrstèšanai.
Tur jau tas pipars, ārstēšanai pagaidām nav nepieciešams!
19.06.2024 17:51 |
 
Reitings 104
Reģ: 20.01.2022
Sējāniem vakar piedzimis bērniņš! Apsveicam! 🙂 Tikai maija bildēs Instagramā Sējānei punci nemaz neredz…
19.06.2024 17:55 |
 
Reitings 902
Reģ: 03.11.2023
Odidi @ 19.06.2024 17:55
Sējāniem vakar piedzimis bērniņš! Apsveicam! ? Tikai maija bildēs Instagramā Sējānei punci nemaz neredz…

Nu un, ka neredz?
19.06.2024 19:01 |
 
Reitings 21976
Reģ: 06.11.2022
krixis3 @ 19.06.2024 16:15
Ziniet meitenes, pēc jūsu tekstiem, katrai laikam ir nenormāli daudz līdzekļu un privātmājas. Te tā sacepušās. Protams, ka jāraksta, ka ziedojums ārstēšanai. Nerakstīs taču bankas uzdevumā, ka dzīvokļa izmaksām
Otra lieta. Jūs padomājiet reāli un iedomājaties sevi šajā situācijā. Cilvēks ir komā. Neviens nezina kas un kā būs. Tātad situācija šāda. Momentā tiek pārtrauks īres līgums, tātad arī mantas jaizvac. Visas drēbes, mēbeles, sadzīves lietas? Kur to glabāt? Rēķini, ne tikai īre, netiek iesaldēti, bet krājas. Tātad, ja tagad viss tiek atstāts pašplūsmā, tad vēlāk cilvēks pamostas, pieņemot, ka nav dārzenis, ir bez mājām, bez mantām, ar parādiem. Nauda ko tērētu rehabilitācijai, ja atdot arī par parādiem. Un ja dzīvokļa vairs nav? Kur viņš pēkšņi dzīvos? Pusdzivs meklēs jaunu īres mitekli? Jo ja būs daudz maz normāls stāvoklis, viņš varēs atgriezties savā dzīvoklī un nodarboties ar rehabilitāciju. Draugi nāks palīgā. Protams, laiks rādīs un ja vajadzēs no dzīvokļa atteiksies. Bet tagad vēl nekas nav zināms.
Stulbas jūs esat, jaibogu. Jums nav vienalga kam ko vāc Dāvis? Viņš vāc privātos ziedojumus, ja tu neesi iesaistījušies ne centa, ko vari gudri dirst?
Ja man būtu tāda situācija, nu es būtu ļoti pateicīga, ka kāds tos darītu manā labā. Jo man ir hipotēka un ja es to ilgstoši nemaksātu, paliktu bez īpašuma. Es būtu pateicīga, ja kāds vismaz pāris mēnešus parūpētos par maniem rēķiniem.
Vai arī jūs domājat, ka slimības lapa visu nosegs. Mīļās, noņemiet tas rozā brilles. Slimības pabalsts ir diezgan niecīgs.

Iedomājies, es esmu bijusi tieši šādā situācijā kā Jānis, tāpēc arī izsakos. Un daudzi ir bijuši.
Tāpēc rakstīšu skaidri un gaiši: Ko tu tur muldi? Kāds īres līgums momentā tiek pārtraukts? Kādi komunālie var būt uzkrājušies pa piecām dienām? Pati nolaidies uz zemes. Cilvēkus nevar izmest no dzīvokļiem, pa kuriem 10gadēm nekas netiek maksāts!
Un jā, man nav vienalga, ja cilvēks otra nelaimi izmanto tikai savam haipam, popularitātei un liekas kapeikas iešņaukšanai. Tas ir zemiski un es netaisos tam aplaudēt. Paldies dievam, ka mani draugi man reāli palīdzēja, nevis izmantoja sekotāju audzēšanai. Ja kāds "labdaris" sāktu publiskot manas reanimācijas bildes, točna nosistu, kad tiktu uz kājām :D
19.06.2024 19:07 |
 
Reitings 902
Reģ: 03.11.2023
LabaDabaDa @ 19.06.2024 19:07

Iedomājies, es esmu bijusi tieši šādā situācijā kā Jānis, tāpēc arī izsakos. Un daudzi ir bijuši.
Tāpēc rakstīšu skaidri un gaiši: Ko tu tur muldi? Kāds īres līgums momentā tiek pārtraukts? Kādi komunālie var būt uzkrājušies pa piecām dienām? Pati nolaidies uz zemes. Cilvēkus nevar izmest no dzīvokļiem, pa kuriem 10gadēm nekas netiek maksāts!
Un jā, man nav vienalga, ja cilvēks otra nelaimi izmanto tikai savam haipam, popularitātei un liekas kapeikas iešņaukšanai. Tas ir zemiski un es netaisos tam aplaudēt. Paldies dievam, ka mani draugi man reāli palīdzēja, nevis izmantoja sekotāju audzēšanai. Ja kāds "labdaris" sāktu publiskot manas reanimācijas bildes, točna nosistu, kad tiktu uz kājām :D

Nu tad lai tam dzīvoklim krājas parāds, kamēr cilvēks pats nevar strādāt?
Neizmetīs jau, tikai varēs pāris štukas varbūt maksāt esot bez darba?
19.06.2024 19:11 |
 
Reitings 726
Reģ: 11.08.2022
Džinga @ 19.06.2024 19:11

Nu tad lai tam dzīvoklim krājas parāds, kamēr cilvēks pats nevar strādāt?
Neizmetīs jau, tikai varēs pāris štukas varbūt maksāt esot bez darba?
Ja cilvèks stràdà kà tas paredzèts, viņš ir sociāli pasargāts, respektīvi, neizveidosies šàda situàcija, jo saņems slimības pabalstu. Ja nemaksà nodokļus tad nu ir kà ir, tad visai pasaulei japalidz nomaksat paradi. Ikdiena liek pakaļas, staigà pa restoràniem, bet kad notiek kas notiek, tad visiem jàmetàs, lai nepazaudètu dzīvesvietu. Moràle - jàmaksà nodokli 😁 Tas nav par Jàni, tas ir vispàrīgi.
19.06.2024 19:27 |
 
Reitings 92
Reģ: 09.02.2024
Kur tas Jānis strādāja, kādā jomā darbojās?
19.06.2024 19:58 |
 
Reitings 92
Reģ: 09.02.2024
Pašķaidot tēmu-kāda vēl seko “plikajai Laurai”, no šīs disukusijas uzzināju par viņu 😄
Tie viņas storiji no stieņa deju apmācībām.. kauns skatīties-fonā smuki meitene legingos utt, šī pavalkātos mežģīņu stringos no kuriem viss veļas laukā 🙈
19.06.2024 20:00 |
 
10 gadi
Reitings 2297
Reģ: 09.07.2011
Mc.Queen @ 19.06.2024 19:27
https://www.apollo.lv/8043359/valsts-policija-atklaj-jaunus-faktus-par-smago-celu-satiksmes-negadijumu-kura-cietis-drag-queen-calypso-royal?_gl=1*cdd21g*_gcl_au*MzY1NjM2MDE1LjE3MTc0MjQwNzM.&_ga=2.102555138.2072735500.1718814392-2002570561.1717424073
Ielikts raksts, kur policija skaidro notikušo. Žēl, ka maksas. Varbūt kāda abonē un var iekopēt, kāds ir policijas komentārs?

Neko jaunu tajā rakstā neuzzināt. Lielākā daļa teksta ir situācijas izklāsts, kas jau redzēts Dāvja storijos, un viens teikums, ka kriminālprocesa ietvaros tiks skaidroti visi apstākļi, un šobrīd policija atturas no plašākiem komentāriem. Apollo arī tikai reitingus sev celt grib
19.06.2024 20:11 |
 
Reitings 665
Reģ: 29.01.2020
Wtf , nesaprotu kāpēc Vizla jaunajās bildēs tā atšāvusi pakaļu 😀
19.06.2024 20:12 |
 
10 gadi
Reitings 37
Reģ: 27.08.2009
Sezam @ 19.06.2024 19:58
Kur tas Jānis strādāja, kādā jomā darbojās?

Laikam konditors
19.06.2024 20:12 |
 
10 gadi
Reitings 426
Reģ: 25.08.2011
Sazinoties ar Valsts policiju, komentāru par minēto negadījumu sniedza policijas sabiedrisko attiecību nodaļas vecākā speciāliste Krista Andersone.
"Sestdien, 15. jūnijā, pulksten 6.54 Valsts policija saņēma izsaukumu uz kādu adresi Rīgā, Stabu un Valdemāra ielas krustojumā, kur bija noticis ceļu satiksmes negadījums starp elektroskrejriteņa vadītāju un "Mitsubishi" markas automašīnu. Ceļu satiksmes negadījumā cieta elektroskrejriteņa vadītājs, kurš ar smagām traumām nogādāts medicīnas iestādē.
Policijā par notikušo sākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 260. panta otrās daļas un izmeklēšanā tiek skaidroti negadījuma apstākļi.
Krimināllikuma 260. panta otrajā daļā minēts, ka "par ceļu satiksmes noteikumu vai transportlīdzekļu ekspluatācijas noteikumu pārkāpšanu, ja to izdarījusi persona, kas vada transportlīdzekli, un ja tās rezultātā cietušajam nodarīts smags miesas bojājums vai tā izraisījusi cilvēka nāvi, soda ar brīvības atņemšanu uz laiku līdz astoņiem gadiem, atņemot transportlīdzekļa vadīšanas tiesības uz laiku līdz pieciem gadiem".
Policijas pārstāve apstiprina, ka brīdī, kad notikuma vietā ieradās policija, "Mitsubishi" vadītājs arī bija notikuma vietā. Kriminālprocesa ietvaros tiks skaidroti visi apstākļi, un šobrīd policija atturas no plašākiem komentāriem.
Dāvis izsaka pateicību sabiedrībai par aktīvu iesaisti, rūpēm. "Pateicoties sabiedrībai, auditorijai, mums ir visa informācija, kas ir nepieciešama. Tas pierāda to, ka sabiedrība ir spēcīgākā lieta pasaulē, kā kaut ko panākt. Mēs varam izdarīt daudz, cilvēki ir ļoti atsaucīgi. Es un Jāņa ģimene esam ļoti pateicīgi ikvienam par iesaistīšanos. Esiet uzmanīgi, mēs nekad nevaram zināt, kas ar mums var notikt."
19.06.2024 20:12 |
 
Reitings 726
Reģ: 11.08.2022
Sezam @ 19.06.2024 20:00
Pašķaidot tēmu-kāda vēl seko “plikajai Laurai”, no šīs disukusijas uzzināju par viņu ?
Tie viņas storiji no stieņa deju apmācībām.. kauns skatīties-fonā smuki meitene legingos utt, šī pavalkātos mežģīņu stringos no kuriem viss veļas laukā ?
Kàda velna pèc jàgora sava plika stringu dirsa gar citàm meitenèm. Ķerta viņa jeibogu. Vispar nesaprotu to pliko bilzu un video mesidžu.
19.06.2024 20:33 |
 
Reitings 2
Reģ: 19.06.2024
Protams, žēl kā cilvēku un tā..
bet manī ir tikai viena doma, ka varbūt smadzenēs kaut kas pamainīsies un kļūs par normālu cilvēku, if you know what i mean 😏
19.06.2024 21:18 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits