IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 24038
Reģ: 18.08.2022
gii_star @ 18.06.2024 19:10
Nu nav tam Dāvim pilns rublis - draugs slimnīcā komā, bet šis filmē savu pakaļu, rāda ''tjip, paskatās, esmu baigi labais draugs, es bēdīgi ņemu nost veļiņu, lieku puķītes'', katru storiju sāk ar - es, man man man es es es šodien jūtos tā un tā... Nenormāls uzmanības deficīts. Un kā viņš var būt ''nenormāli priecīgs'' par faktu, ka jāiet uz policiju sniegt liecību? - tas jau nemaina Jāņa veselības stāvokli, kas, manuprāt, ir svarīgākais. Jā, Dāvis palīdz, bet nu ļoti pietēlo uz publiku un visu pataisa par ME ME MEEEE. ''Nenāciet man klāt uz ielas, esmu tik slavens, bet nevēlos runāt''. Nav man saprotami tik egocentriski cilvēki.

Es redzēju Janīnas māsas story ,viņa bija ielikusi tikai vienu story un padalijusies ar Amunas ziedojuma bildi un viss,story īsi pastăstīja par Janīnas stāvokli un to ko saka ărsti,mierīgs story bez šausmīgas raudāšanas un “es,es,es,man,man,man…”
Var jau būt,ka Janīnai sliktas attiecibas ar vecăkiem un ğimeni ,jo visi loti tuvu ticībai ,kas to lai zin,bet negribetos ticet,ka vecakiem mazāk sāp vai interesē savs bērns un ka tikai Amunai vienigajam ir lielie pardzivojumi.
Pluss ,ja Amuna ir pašnodarbinatais un pašlaik visdrizak pilniba nestrada,tad sanak,ka ziedotaji jau uztur ari Amunu,jo vinš tak teoretiski “rupejas “ par Janini?
18.06.2024 19:29 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
Ambulance @ 18.06.2024 09:21
Amūnas D , VERSIJA nr.1 :
- SOS SOS pazudusi Janīnīte ! neatbild uz zvaniem ! iepriekšējā vakarā ap 22 watsapp runājām , bet viņam bija dīvaina balss ! nolēmu rīkoties ( nākošajā dienā ) - izsaucu policiju un tika uzlauztas Janīnītes dzīvokļa durvis ( vairāki strory par šo ) kur Janīnīte gulēja jau KOMĀ !! DZĪVOKLĪ BIJA KOMĀ !! aizveda no dzīvokļa uz slimnīcu !!
Amūnas D , VERSIJA nr.2 :
- Janīni notrieca uz gājēju pārejas 6:55 ! nekustigs tur gulējis , bet policija esot likusi viņam spļaut laukā asinis no mutes , kamēr neatbrauca reaminācijas auto nogādāja uz slimnīcu !! cilvēks komā , bet pilda visas poliču prasības !! feika ziņa , no feika aculiecinieka pie loga 100% !!
- Pie pacientiem reaminācijas nodaļā , klāt nelaiž NEVIENU , kur nu vēl tevi , radinieks neesi !!
Cik Janinītes šobrīd atrodas slimnīcā , divas - viena , kuru ātrie aizveda no dzīvokļa un otra , kuru no ielas savāca ? Konkrēti tu meistarībā sap* sies , galvenais , uzsākt ziedojumu vākšanas kampaņu nākamajai operācijai Turcijā ( vai tik tie šoreiz nebūs silikona pupi tev)
Nožēlojams subjeks Dāvis , iet pār līķiem .
Oj Tevi gan tur samīnusoja, citi būtu varen uztraukušies😅 Tā reanimācija vai intensīvās nodaļas terapija mani reāli sit ārā no sliedēm! Kas tās viņiem tur par radu un draugu apmeklētāju rindām? Tā it kā kaut kādā skolā būtu atvērto durvju diena!😳 es pati biju ASlimnīcā intensīvās nodaļas terapijā. Klāt nelaida pilnīgi nevienu, nezinu vai kādam radiniekam vispār bija pat iespēja kaut ko nodot! Pieļauju domu, ka to pat nedrīkstēja, jo katram tomēr ja es nekļūdos sava ēdienkarte. Man vismaz tā izskatījās. Es biju vienīgā pie kuras varēja atnākt brālis! Iemesls tam ir tikai tas, ka viņš tur ir viens no vadošajiem dakteriem, tikai citā nodaļā kura uz mani neattiecās. Bet viņš tur strādā Aslimnīcā. Tad kādā bezsakarā tur var tikt kaud kādi draugi, vai draugu draugi🙈 Būs man gan jāuzjautā intereses pēc, var būt manā atrasšanās laikā bija kāda īpaša karantīna intensīvās terapijas nodaļā?😳
18.06.2024 19:45 |
 
Reitings 2022
Reģ: 21.04.2024
SantaBarbara @ 18.06.2024 19:29

Es redzēju Janīnas māsas story ,viņa bija ielikusi tikai vienu story un padalijusies ar Amunas ziedojuma bildi un viss,story īsi pastăstīja par Janīnas stāvokli un to ko saka ărsti,mierīgs story bez šausmīgas raudāšanas un “es,es,es,man,man,man…”
Var jau būt,ka Janīnai sliktas attiecibas ar vecăkiem un ğimeni ,jo visi loti tuvu ticībai ,kas to lai zin,bet negribetos ticet,ka vecakiem mazāk sāp vai interesē savs bērns un ka tikai Amunai vienigajam ir lielie pardzivojumi.
Pluss ,ja Amuna ir pašnodarbinatais un pašlaik visdrizak pilniba nestrada,tad sanak,ka ziedotaji jau uztur ari Amunu,jo vinš tak teoretiski “rupejas “ par Janini?

Da beidziet fantazēt murgus, ka Amuna savāks ziedoto naudu sev!
Viņi ir labākie draugi, čomi. Labi, ka Amuna informē sabiedrību un viņam ir visas tiesības gan raudāt, gan pārdzīvot. Tas ir šokējoši. Un cerams Bolt skūterus arī Latvijā aizliegs ar likumu, kā tas ir noticis jau Francijā.
18.06.2024 19:55 |
 
Reitings 27740
Reģ: 06.11.2022
Zebradivi @ 18.06.2024 18:49
Nu grozat kā gribat NAV pamata šobrīd vākt ziedojumus. Un tas , ka es to saku , nemaina faktu par to , ka vēlu Jānim atveseļoties un to es saku no sirds.
Dzīvokli, telefona rēķinu jau nu tiešām draugi ar ģimeni var nomaksāt . Cita lieta kad tiešām būs nepieciešami ziedojumi rehabilitācijai.
Nesen viena influencere palīdzīja vākt ziedojumus puisim , kuram nav nodrošināta dzîve. Viņa regulàri atskaitijās par saziedoto summu, lika apkopojumus, kas cilvēkos raisīja uzticību. Varbūt Dāvim par to vajadzētu padomāt.

Tieši tā. Lai Jānim stipra veselība, bet reanimācija pilsoņiem LV ir bez maksas, telefonu un īri var maksāt no slimības naudas. Darba vietas bieži arī šādos gadījumos palīdz. Ja būs vajadzīga nauda rehabilitācijai vai piedodiet, bērēm, tad lai tam arī konkrēti vāc. Citādāk amuna tagad par ziedojumu naudu ar taksi uz slimnīcu brauks divreiz dienā un mandarīnus pirks, ko normāli "labākie" draugi dara no savas kabatas.
18.06.2024 19:56 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
SantaBarbara @ 18.06.2024 19:29

Es redzēju Janīnas māsas story ,viņa bija ielikusi tikai vienu story un padalijusies ar Amunas ziedojuma bildi un viss,story īsi pastăstīja par Janīnas stāvokli un to ko saka ărsti,mierīgs story bez šausmīgas raudāšanas un “es,es,es,man,man,man…”
Var jau būt,ka Janīnai sliktas attiecibas ar vecăkiem un ğimeni ,jo visi loti tuvu ticībai ,kas to lai zin,bet negribetos ticet,ka vecakiem mazāk sāp vai interesē savs bērns un ka tikai Amunai vienigajam ir lielie pardzivojumi.
Pluss ,ja Amuna ir pašnodarbinatais un pašlaik visdrizak pilniba nestrada,tad sanak,ka ziedotaji jau uztur ari Amunu,jo vinš tak teoretiski “rupejas “ par Janini?
Mez kā to māsu var atrast IG?
18.06.2024 20:05 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
LabaDabaDa @ 18.06.2024 19:56

Tieši tā. Lai Jānim stipra veselība, bet reanimācija pilsoņiem LV ir bez maksas, telefonu un īri var maksāt no slimības naudas. Darba vietas bieži arī šādos gadījumos palīdz. Ja būs vajadzīga nauda rehabilitācijai vai piedodiet, bērēm, tad lai tam arī konkrēti vāc. Citādāk amuna tagad par ziedojumu naudu ar taksi uz slimnīcu brauks divreiz dienā un mandarīnus pirks, ko normāli "labākie" draugi dara no savas kabatas.
Vispār pareizi Tu saki, par tiem maksājumiem! Es šogad apmaksāju slimnīcas rēķinu tieši ASlimnīcā es gan tiešām neskatījos par ko viņš bija. Summa bija ja nemaldos 10-15 eur. Ne vairāk! Varu tikai pateikt to, ka operācijas cena ja to gribētu speciāli ja nemaldos kādi 2000 stabili, man bija akūta vai īsti nezinu kā to traktēt kad spiež vajadzība, ne gribēšana un atrasšanās, aprūpe intensīvās terapijas nodaļā. Vai tad tās ir izmaksas kur jālasa ziedojumi? Rahabilitācija pirmā viņam vismaz 2 nedēļas būs arī lielākā daļa apmaksāta no valsts.
18.06.2024 20:22 |
 
10 gadi
Reitings 6942
Reģ: 17.09.2009
gii_star @ 18.06.2024 19:10
Nu nav tam Dāvim pilns rublis - draugs slimnīcā komā, bet šis filmē savu pakaļu, rāda ''tjip, paskatās, esmu baigi labais draugs, es bēdīgi ņemu nost veļiņu, lieku puķītes'', katru storiju sāk ar - es, man man man es es es šodien jūtos tā un tā... Nenormāls uzmanības deficīts. Un kā viņš var būt ''nenormāli priecīgs'' par faktu, ka jāiet uz policiju sniegt liecību? - tas jau nemaina Jāņa veselības stāvokli, kas, manuprāt, ir svarīgākais. Jā, Dāvis palīdz, bet nu ļoti pietēlo uz publiku un visu pataisa par ME ME MEEEE. ''Nenāciet man klāt uz ielas, esmu tik slavens, bet nevēlos runāt''. Nav man saprotami tik egocentriski cilvēki.
Diemžēl jāpiekrīt. Prasa ziedojumus, bet klāt nevar nākt cilvēki. Un tie sērīgie video, kārtojot drauga māju ļoti dīvaini. Es tādā šoka stāvoklī nespētu sevi filmēt. Jau kā seriālu taisa storijos šo nelaimes gadījumu. Kā arī par policiju, kā viņš vispār zina, ka vainīgs auto šoferis? Jo viņš to pateica pirmajā dienā kad notika nelaime.
18.06.2024 20:34 |
 
Reitings 25122
Reģ: 21.10.2022
Dovana @ 18.06.2024 19:45
Oj Tevi gan tur samīnusoja, citi būtu varen uztraukušies? Tā reanimācija vai intensīvās nodaļas terapija mani reāli sit ārā no sliedēm! Kas tās viņiem tur par radu un draugu apmeklētāju rindām? Tā it kā kaut kādā skolā būtu atvērto durvju diena!? es pati biju ASlimnīcā intensīvās nodaļas terapijā. Klāt nelaida pilnīgi nevienu, nezinu vai kādam radiniekam vispār bija pat iespēja kaut ko nodot! Pieļauju domu, ka to pat nedrīkstēja, jo katram tomēr ja es nekļūdos sava ēdienkarte. Man vismaz tā izskatījās. Es biju vienīgā pie kuras varēja atnākt brālis! Iemesls tam ir tikai tas, ka viņš tur ir viens no vadošajiem dakteriem, tikai citā nodaļā kura uz mani neattiecās. Bet viņš tur strādā Aslimnīcā. Tad kādā bezsakarā tur var tikt kaud kādi draugi, vai draugu draugi? Būs man gan jāuzjautā intereses pēc, var būt manā atrasšanās laikā bija kāda īpaša karantīna intensīvās terapijas nodaļā??

Tā samīnēšana ar īkšķiem uz leju - dziļi pie kājas . Ja cilvēki nespēj loģiski domāt - viņu problēma.
Laiciņu atpakaļ , man pirmās pakāpes radinieks , pabija intensīvajā nodaļā - KLĀT NELAIŽ ! tikai ārstējošā ārsta kabinetā tiku pieņemta . Kad pārveda uz parasto nodaļu pēc 3 .dienām , tad protams , laida ne tikai mani , bet arī pārējos radus .
Visi tie amūņa storiji - ir totāls piārs , haotiski , neloģiski . Bl@ , ja esi tāds čoms - samaksā draugam visus rēķinus ! Un punkts .
Ir aitas , ir cirpējs !
18.06.2024 20:34 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
Kenty @ 18.06.2024 19:01
cik sapratu,tas bija par dibena operāciju,ne muguras?
Paldies, man izlasot to komentāru likās, ka mugura sadarbībā😄 tā pakaļas sadarbība man vispār šķiet dīvaina. Tauku sūkšana un zods arī nez sadarbība? Nesaprotu tos Turkus kuri ja tā patiesība ir uz to piekrituši. Tas tak bezjēdzīgi viņam tak sekotāju mav daudz. Es vēl zobus saprastu tur to gribētāju ja patiktu rezultāts atrastos, vet kuram vajadzīga Amunas pakaļa?🙈 kura ir vienīgajam LV! Bļin tā pat nav Vizlas pakaļa!
18.06.2024 20:38 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
Danuta @ 18.06.2024 14:28
Vērojot šo dienu notikumus, ir jautājums cik ilgi Jāņa ģimene ļaus viņam mocīties šādā stāvoklī. Mēnesi, gadu viņš būs komā? Cik ilgu laiku cilvēks vsp var būt mākslīgajā komā pie sistēmas?
tak medikomentozā/mākslīgā koma nav parastā koma! Tā ir speciāli izraisīta lai smadzenes pasargātu no tūskas! Kādas mokas viņš ir mākslīgā bezsamaņā Tā ir daļa no ārstēšanas! Mani riktīgi mulsina tie Dāvja izteikumi mēs atnākam pulss viņam nomierinās. Nu tak tas var būt tikai parastajā komā! Viņš pakustina to un šito, reāli tie var būt tikai refleksi vai viņu arī sāk izvest no komas samazinot zāļu devu! Tātad ir izmaiņas uz labo pusi visdrīzāk. Par ko iespējams noklusē jo tad noplaktu ziedojumi. Nezinu kādam var būt ir cits skatījums uz šo visu. Ja nemaldos tad tādā stāvoklī medicīnisko iekārtu pievienošana nav nekas nu ļoti ārkārtējs.
18.06.2024 21:09 |
 
Reitings 169
Reģ: 06.05.2024
Pēc plkst 17.00 ir apmeklētāju laiks, 5min ,kāds sēž 5min kāds 1h ,ārsti un māsas piever uz to acis ,ja vien paši netaisa traci un nekaitina darboties med personālu. Beidziet izdomāt stulbus stāstus par visu!
Amuna zaglis utt,draudzība ir īsta un Amuna aiz pārdzīvojuma vienkārši visu pārlieki publisko,varbūt viņam no tā rodas sajūta ,ka Janīne visu redz un jūt.
Lai Dāvis darbojas un vāc līdzekļus,kas te kāda baigi ko ziedojusi,ka jūtas apdalīta vai apzagta,kaut kāds ļaunums te sēž un drukā muļķības par visu.
Ievēroju story,ka Janīnei rokas fiksētas pie gultas,tātad kustina rokas un var pekšņi sākt celties un visu izraut no sevis aiz nesaprašanas,dārzeņiem rokas nepiesien pie gultām!
18.06.2024 21:13 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
aveneave @ 18.06.2024 21:13
Pēc plkst 17.00 ir apmeklētāju laiks, 5min ,kāds sēž 5min kāds 1h ,ārsti un māsas piever uz to acis ,ja vien paši netaisa traci un nekaitina darboties med personālu. Beidziet izdomāt stulbus stāstus par visu!
Amuna zaglis utt,draudzība ir īsta un Amuna aiz pārdzīvojuma vienkārši visu pārlieki publisko,varbūt viņam no tā rodas sajūta ,ka Janīne visu redz un jūt.
Lai Dāvis darbojas un vāc līdzekļus,kas te kāda baigi ko ziedojusi,ka jūtas apdalīta vai apzagta,kaut kāds ļaunums te sēž un drukā muļķības par visu.
Ievēroju story,ka Janīnei rokas fiksētas pie gultas,tātad kustina rokas un var pekšņi sākt celties un visu izraut no sevis aiz nesaprašanas,dārzeņiem rokas nepiesien pie gultām!
Par to roku piesiešanu es nezinu vai tad nav visiem, ja vien cilvēks nav paralizēts. Operācijas laikā nepiesien vai tad? Neskatoties, ka ir zem narkozes? Medikamentozajā komā tak nevar pēkšņi sākt celties tur vai nu ir vai nu nav, bez pēkšņi. Ja nolems ārsti izvest no komas tad vienkārši pamazām samazinās devu. Protams žēl to Jāni, bet nu drusku parvtraku tas Amuns tur perās. Ļoti daudz un arī dīvainas nesaprotamas pat pretrunīgas info. Tad no Tevis rakstītā es sapratu, ka apmeklētājus laiž intensīvās terapijas nodaļā? Ļoti dīvaini kad es biju ja nemaldos mēs bijām 6-7 cilvēki palātā katrs norobežots ar aizkariem un ne pie viena neviens nenāca. Bija tikai medmāsas un pie katra ieradās operējošie ārsti es biju vienīgais izņēmums. Tā pilnīgi visi sarunājās ar tuvinieliem tikai pa telefonu. Es biju vienīgais izņēmums jo brālis ir ārsts.
18.06.2024 21:34 |
 
Reitings 1802
Reģ: 13.09.2021
Dovana @ 18.06.2024 21:34
Par to roku piesiešanu es nezinu vai tad nav visiem, ja vien cilvēks nav paralizēts. Operācijas laikā nepiesien vai tad? Neskatoties, ka ir zem narkozes? Medikamentozajā komā tak nevar pēkšņi sākt celties tur vai nu ir vai nu nav, bez pēkšņi. Ja nolems ārsti izvest no komas tad vienkārši pamazām samazinās devu. Protams žēl to Jāni, bet nu drusku parvtraku tas Amuns tur perās. Ļoti daudz un arī dīvainas nesaprotamas pat pretrunīgas info. Tad no Tevis rakstītā es sapratu, ka apmeklētājus laiž intensīvās terapijas nodaļā? Ļoti dīvaini kad es biju ja nemaldos mēs bijām 6-7 cilvēki palātā katrs norobežots ar aizkariem un ne pie viena neviens nenāca. Bija tikai medmāsas un pie katra ieradās operējošie ārsti es biju vienīgais izņēmums. Tā pilnīgi visi sarunājās ar tuvinieliem tikai pa telefonu. Es biju vienīgais izņēmums jo brālis ir ārsts.

Mani izbrīna tas , ka katru dienu iet vairāki draugi uz intensīvo terapiju. Diez vai ievazāt kādu vīrusu tagad vēl klāt būtu labi…
18.06.2024 21:37 |
 
Reitings 1685
Reģ: 09.06.2024
Ambulance @ 18.06.2024 20:34

Tā samīnēšana ar īkšķiem uz leju - dziļi pie kājas . Ja cilvēki nespēj loģiski domāt - viņu problēma.
Laiciņu atpakaļ , man pirmās pakāpes radinieks , pabija intensīvajā nodaļā - KLĀT NELAIŽ ! tikai ārstējošā ārsta kabinetā tiku pieņemta . Kad pārveda uz parasto nodaļu pēc 3 .dienām , tad protams , laida ne tikai mani , bet arī pārējos radus .
Visi tie amūņa storiji - ir totāls piārs , haotiski , neloģiski . Bl@ , ja esi tāds čoms - samaksā draugam visus rēķinus ! Un punkts .
Ir aitas , ir cirpējs !
Citi te šad tad krīt stresā par to mīnēšanu😅 es citreiz tā domāju viņi kā viņus skaita, vai pa 10 reizēm pārskata savus komentus un skatās + un -🤔? Par to klāt nelaiž man arī šķiet, ka nelaiž nevienu. Pie manis daktere nāca pati. Jo biju ar katetru urīnpūslī un citiem pričendāļiem. Brālis nāca tikai dēļ tā, ka ir ārsts, nu tak neviens nekad neprasītu kādēļ viens vai otrs ārsts nāk pie pacienta un skatās viņa stāvokli un rādījumus. To, ka bija kaut kāda mistiska karantīna īsti neticu tak kovids sen beidzies. Kāda tad jēga intensīvās terapijas nodaļai ja tur bariem ļautu staigāt? 😳 Pārsvarā visi ir novārguši, tak visi pēc operācijām ar švaku imunitāti, ja viss tik caurstaigājams būtu tak tur lielākai daļai pat veselie apmwklētāji pienestu gripas un vīrusus. Tur tak visi mēģina gulēt un viņiem ir jāguļ lai atlabtu. Visi tak vēl zem medikamentiem un šitā tur ļautu visiem staigāt tak ras pacientiem citiem tāpat traucētu. Nu kādi apmeklētāji tur tak citiem pat ēst nedod!
18.06.2024 21:50 |
 
Reitings 5
Reģ: 21.05.2024
Ko vairs neviens nerunā par vegānēm? Izgājušas no modes?
18.06.2024 21:51 |
 
10 gadi
Reitings 6942
Reģ: 17.09.2009
sin4a @ 18.06.2024 21:51
Ko vairs neviens nerunā par vegānēm? Izgājušas no modes?
Tagad smejās par pīļlūpēm 🦆👄
18.06.2024 21:53 |
 
Reitings 1178
Reģ: 03.10.2021
Dovana @ 18.06.2024 21:09
tak medikomentozā/mākslīgā koma nav parastā koma! Tā ir speciāli izraisīta lai smadzenes pasargātu no tūskas! Kādas mokas viņš ir mākslīgā bezsamaņā Tā ir daļa no ārstēšanas! Mani riktīgi mulsina tie Dāvja izteikumi mēs atnākam pulss viņam nomierinās. Nu tak tas var būt tikai parastajā komā! Viņš pakustina to un šito, reāli tie var būt tikai refleksi vai viņu arī sāk izvest no komas samazinot zāļu devu! Tātad ir izmaiņas uz labo pusi visdrīzāk. Par ko iespējams noklusē jo tad noplaktu ziedojumi. Nezinu kādam var būt ir cits skatījums uz šo visu. Ja nemaldos tad tādā stāvoklī medicīnisko iekārtu pievienošana nav nekas nu ļoti ārkārtējs.

5-6 mēnešus var būt mākslīgajā komā. Tas atkarīgs no tā, kāds ir stāvoklis.
Kā jau iepriekš minēju, bijušais draugs pabija 5mēnešus komā.
18.06.2024 21:53 |
 
Reitings 2410
Reģ: 20.09.2022
Pata @ 18.06.2024 21:53

5-6 mēnešus var būt mākslīgajā komā. Tas atkarīgs no tā, kāds ir stāvoklis.
Kā jau iepriekš minēju, bijušais draugs pabija 5mēnešus komā.
tik ilgi! vai viņš kautko stastija par to? kautko juta, dzirdēja, redzēja?
18.06.2024 21:59 |
 
Reitings 1043
Reģ: 14.01.2022
sin4a @ 18.06.2024 21:51
Ko vairs neviens nerunā par vegānēm? Izgājušas no modes?

Tu nopietni? Vegāns ir kaut kas “wow” ? 😂😂😂
18.06.2024 22:02 |
 
10 gadi
Reitings 1780
Reģ: 26.03.2010
https://aslimnica.lv/stacionari/gailezers/intensivas-terapijas-klinika/intensivas-terapijas-nodala/
Šeit arī norādīti apmeklētāju laiki. Tātad kaut kas ir iespējams no apmeklējumiem. Bet nu tieši kādu baciļu ievazāšana gan mani biedētu.
18.06.2024 22:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits