IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 551
Reģ: 23.01.2022
Vārdotāja @ 01.11.2023 23:15
abiem bildes vēl ir vietā..

Laura šodien vai vakar izdzēsusi pēdējo kopbildi,kur abi bija uz jahtas
02.11.2023 00:28 |
 
10 gadi
Reitings 1094
Reģ: 04.06.2012
PatrishaS @ 02.11.2023 00:28

Laura šodien vai vakar izdzēsusi pēdējo kopbildi,kur abi bija uz jahtas

Meli - stāv kā stāvējusi tā bilde un tā nav vienīgā kopbilde kas joprojām ir pieejama.
02.11.2023 00:35 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
PatrishaS @ 02.11.2023 00:28

Laura šodien vai vakar izdzēsusi pēdējo kopbildi,kur abi bija uz jahtas

Jā, to es arī neredzu. Un vēl bija no tenisa kopbildes - tās ar nav noslēptas?
02.11.2023 01:58 |
 
Reitings 146
Reģ: 28.04.2023
Ir ir izņemta bilde uz jahtas. Tikai vecās atstājusi. Nu nav viņi kopā jau labu laiku, to var ļoti just. Viņa arī parasti vienmēr līdzi braukāja vai ceļoja apkārt, bet tagad jau mēnešiem pa Latviju tikai. Grūti vienkārši atzīt, ka beigušās attiecības, varbūt jaunajiem kandidātiem negrib rādīt, ka izmisīgi meklē jaunu sponsoru, tāpēc nedzēš kopbildes un tā tālāk. Tas tomēr ir diezgan pazemojoši - šitā izrādīties ar šiko dzīvi un tad nokrist no saviem augstumiem, ne velti es saku, ka miljonāru mīļotajām ir drausmīgi grūta un stresaina dzīve, jo par katru cenu jācenšas noturēt to veci
02.11.2023 06:53 |
 
10 gadi
Reitings 1456
Reģ: 29.01.2009
Nav_vispar @ 01.11.2023 21:27
Stužuka vispār bez kompleksiem,tādā skatā iet sabiedrībā.Nez Antonam nav neērti?

Tas tak droši vien kruta tur tā pastaigāt ar tādu seju, jo taču statuss, ka var atļauties vai arī to tik ļoti cenšas normalizēt, ka pilnīgi vienalga iedot sev, savam ķermenim atpūtu, laiku atkopties…
02.11.2023 07:26 |
 
10 gadi
Reitings 1456
Reģ: 29.01.2009
PatrishaS @ 02.11.2023 00:16

Man viņas tā uzspēlētā nopietnā seja taaa apnikusi. Storijā tiek filmēta,kā "skatās" apģērbus... Ķermenis speciāli izliekts, mati tiek atšauti un seja kā akmens. Tik NEDABĪGI, MĀKSLĪGI. Šie uzspēlētie story vai tad vēl ir modē?

Vai tas storijs, kur aiziet no tām drēbēm prom.. nu nopietni? 😂
02.11.2023 07:28 |
 
Reitings 2590
Reģ: 10.04.2022
KP tā īsti nelaikoja LV bildes, pat pie 20feb bildes kur abi kopā, KP nav nolaikojis. Takā varbūt viņš nemaz tik daudz neizmanto IG, un tas nav rādītājs..
02.11.2023 07:39 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.05.2023
Subidubi @ 02.11.2023 06:53
Ir ir izņemta bilde uz jahtas. Tikai vecās atstājusi. Nu nav viņi kopā jau labu laiku, to var ļoti just. Viņa arī parasti vienmēr līdzi braukāja vai ceļoja apkārt, bet tagad jau mēnešiem pa Latviju tikai. Grūti vienkārši atzīt, ka beigušās attiecības, varbūt jaunajiem kandidātiem negrib rādīt, ka izmisīgi meklē jaunu sponsoru, tāpēc nedzēš kopbildes un tā tālāk. Tas tomēr ir diezgan pazemojoši - šitā izrādīties ar šiko dzīvi un tad nokrist no saviem augstumiem, ne velti es saku, ka miljonāru mīļotajām ir drausmīgi grūta un stresaina dzīve, jo par katru cenu jācenšas noturēt to veci

Man gan nešķiet, ka viņa būtu kaut ko izrādījusies. Un nekas tur nav pazemojošs. Bija runas, ka KP viņu nokrāpa un ,iespējams, tāpēc viņa izbeidza attiecības. Tici man, reti kura to varētu. Arī tepat forumiņā daudzas tiek krāptas pat bez pāris tūkstošiem, nemaz nerunājot par KP dzīvesveidu un to pacieš, nemaz nedomājot par šķiršanos.
02.11.2023 08:07 |
 
10 gadi
Reitings 2805
Reģ: 29.01.2009
PatrishaS @ 02.11.2023 00:28

Laura šodien vai vakar izdzēsusi pēdējo kopbildi,kur abi bija uz jahtas

Ko jūs variet dirst, uz ātro saskaitīju vēl 11 bildes (tikai tāpēc, ka izbesīja tas jūsu bilžu huiņas haips).
Es arī šad tad nohaidoju kādu kopbildi ar savu draugu, jo vnk vairs nepatīk kā tur izskatos vai taml. Beidziet spekulēt un jaukt gaisu!
02.11.2023 09:28 |
 
Reitings 11043
Reģ: 16.09.2022
Merilda @ 02.11.2023 08:07

Man gan nešķiet, ka viņa būtu kaut ko izrādījusies. Un nekas tur nav pazemojošs. Bija runas, ka KP viņu nokrāpa un ,iespējams, tāpēc viņa izbeidza attiecības. Tici man, reti kura to varētu. Arī tepat forumiņā daudzas tiek krāptas pat bez pāris tūkstošiem, nemaz nerunājot par KP dzīvesveidu un to pacieš, nemaz nedomājot par šķiršanos.
nu, kad videji veiksmigs latvijas robezam Zanis vinu krapa, vina simtiem reižu to piedeva. Visu laiku skiras un atkal sagaja kopa. Neticu, vienkarsi neticu, ka KP gadijuma iesledzas pasciena un vina izbeidza attiecības, lai zaudetu visas savas privilegijas celot, lidot ar džetiem un iepirkties par desmitiem tūkstošu euro. Gan jau bija kā te rakstija - pasutija un cereja ka KP atpakal uz celiem rapsies, ar atvainosanas Cartier kastiti rokas, bet neka. 😀
varam secinat, ka KP ta Laura ta isti patiesiba ari neko nenozimeja tad, ja tik viegli palaida. Nez, varbut ta meitene, ar kuru vins vinu nokrapa, bija tik fantastiska. 😀 katra zina viens ir skaidrs - tik bagatu otru vina vairs nekad nedabus.
02.11.2023 09:32 |
 
Reitings 1942
Reģ: 26.12.2021
Kā neregulārais lasītājs-Iespaudīšos mazliet par Vizlu. Viņa ir ļoti jauna-cik viņai gadu? 23,24? Tas kā piedeva bijušajam ar kur kopā bija savos knapi 20 (ja godīgi, vienkārši minu aptuvenos vecumus :D ) pilnīgi neko nenozīmē! Atceraties sevi un savas attiecības 19 gados - kad mācījāmies tās veidot. Es sevi atceros kā pilnīgu muļķīti, kas arī tā laika draugam (kad man bija knapi 20) piedevu visu, kas mani sāpināja, jo vienkārši likās ka mīlu viņu un viņš ir visa mana dzīves jēga 😁 Lai ko tadu es darītu tagad, 13 gadus vēlāk? Noteikti nē. Iespējams Žanis bija Lauras pirmā lielā mīlestība - vai atceraties cik sāpīgas tās bija? Cilvēki aug un mainās! Forumu palasot liekas, ka šeit lielākajai daļai liekas ok dzīvē stāvēt uz vietas un visu mūžu lepoties ar vienu sasniegumu.
02.11.2023 09:44 |
 
Patīk
Reitings 3311
Reģ: 09.08.2016
Es tiešām nesaprotu,kas ir tas pēc kā spriežat, ka Laurai ir sakāpis galvā?
Man viņa vēl joprojām liekas jauka meitene.
02.11.2023 10:10 |
 
Reitings 216
Reģ: 09.10.2023
Apple of my eye @ 01.11.2023 21:26

Es tieši tāpat domāju.
Iespējams, tā iedzīvojās statusā, ka sajutās drošāk iekārtojusies nekā reāli bija.
Un pie attiecīgas situācijas viņš parādīja pretī, ka tomēr viņš filtrē laukumu un nosaka noteikumus.
Tā kā es neuzskatu, ka LV būtu kaut kas īpašs, tad man arī šķiet, ka tādu meičuku ir daudz, un viņš to lieliski saprot. Te gan arī bija rakstīts, ka viņam bija baigais crush uz LV... Var jau būt, ka pēc laika tiešām sapratīs, ka vēl ir jūtas :)
Un, protams, jautājums, vai tur ASV viņam neklūp virsū simtprocentīgas golddigeres (vēl tukšākas kā LV)…
Bet Štrombergs it kā atrada sievas materiālu. Kas vēl no mūsu sportistiem ir precējušies ar amerikānietēm?

Girgensons. Pēc bildēm tik jauka, parasta (labā nozīmē) ģimene ar bērniem.
02.11.2023 10:23 |
 
Reitings 216
Reģ: 09.10.2023
Mc.Queen @ 02.11.2023 10:10
Es tiešām nesaprotu,kas ir tas pēc kā spriežat, ka Laurai ir sakāpis galvā?
Man viņa vēl joprojām liekas jauka meitene.

Es nezinu, kāda viņa ir un kāda bija pirms, nesaku, ka kļuvusi iedomīga, bet apskatījos profilu pēc diskusijas šeit kaut kad senāk - šī brīža IG atgrūž sejas izteiksmes dēļ un viss tāds luxury style. Es tādiem profiliem vispār nesekoju.
02.11.2023 10:25 |
 
Reitings 216
Reģ: 09.10.2023
Nav_vispar @ 01.11.2023 21:27
Stužuka vispār bez kompleksiem,tādā skatā iet sabiedrībā.Nez Antonam nav neērti?

Stužuka ir nenormāli kompleksaina!
Tagad stāsta, ka šī ir 2.operācija sejai, lai labotu 1.operācijas slikto rezultātu. Viņa ar to 1.operācijas iznākumu dzīvoja un diez vai kāds pamanīja viņas sejā trūkumus. Jā, ja viņa norāda uz šādu vai citādu trūkumu tagad, ko viņai sabojāja ārsts, var saprast vēlmi izlabot. Bet seja pirms 1.operācijas bija skaista, taču viņai nepatika deguns un ir plašs apraksts, kā viņai tas traucēja dzīvot. Un tad vēl kaut kas, plakstiņi utt.
Pēc krūšu operācijas viņa arī rādija, stāstīja. Nu tur labi, bērni, barošanas, tas saprotams. Bet vienmēr viņas stāstos lien nemitīga sava izskata kritizēšana. Arī to pašu stāsta par lūpu palielināšanu, kosmētiku utt. Viņa saka - es jums stāstu, jo esmu par sevi pārliecināta, operācijas tiek veiktas, jo es tā gribu, bet esmu par to, ka katra sieviete var būt dabiska, kas ir skaisti. Nu varbūt viņa par citiem domā, ka dabiski ir skaisti, bet viņai vispār nekas dabisks savā ķermenī nepatīk un noteikti pēc gada sekos vēl kas uzlabojams, ja ne ātrāk, jo problēma ir galvā - apmierinātībā ar sevi.
Viņai aug skaistas, tiešām tik skaistas meitiņas. Es nezinu, kā viņas tiek audzinātas, bet ceru, ka iemāca viņām mīlēt sevi, nevis iekodē to nepašpārliecinātību. Jo pati Stužuka pirms visiem uzlabojumiem viņa noteikti arī bija skaista.
02.11.2023 10:33 |
 
Reitings 146
Reģ: 28.04.2023
Merilda @ 02.11.2023 08:07

Man gan nešķiet, ka viņa būtu kaut ko izrādījusies. Un nekas tur nav pazemojošs. Bija runas, ka KP viņu nokrāpa un ,iespējams, tāpēc viņa izbeidza attiecības. Tici man, reti kura to varētu. Arī tepat forumiņā daudzas tiek krāptas pat bez pāris tūkstošiem, nemaz nerunājot par KP dzīvesveidu un to pacieš, nemaz nedomājot par šķiršanos.

Nav izrādījusies? Tā bičīgā seja mūždien, gorīšanās brendos, ēdienu un restorānu demonstrēšana. Tā nav izrādīšanās? Visu, kuri soctīklos rāda, ko ēd, dzer, kur ceļo, ko velk, cik dārgā vietā māja, kāda mašīna, ir showoffi. Vizla sākuma mēģināja būt tāda pie zemes, tik cik KP točiņā bildējās katru dienu, bet vēlāk sākās šikā dzīvesveida bāšana priekšā pakaļā. Ja pēc tādas dzīves jānolaižas atpakaļ vecajā, diezgan pazemojoši, jā. Sevišķi, ja gribēja savam Žanim parādīt, kur tikusi un tagad ir atpakaļ. Es negribētu būt tādas sievietes vietā nekad.
02.11.2023 11:02 |
 
Patīk
Reitings 11244
Reģ: 18.09.2021
sauliiite.paula @ 02.11.2023 07:39
KP tā īsti nelaikoja LV bildes, pat pie 20feb bildes kur abi kopā, KP nav nolaikojis. Takā varbūt viņš nemaz tik daudz neizmanto IG, un tas nav rādītājs..

Interesanti - es tieši nesen nejauši pamanīju, ka KP seko vienam cilvēkam no mana draugu loka. Un intereses pēc ielūrēju, ka KP ir laikojis gandrīz katru viņa bildi (katru otro točna).
Tā ka IG viņš lieto gan. Un seko viņš tikai ~600 cilvēkiem, tā ka diez vai palaistu garām LV postus. Es domāju viņš nelaikoja viņas postus, jo negribēja
02.11.2023 11:19 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5002
Reģ: 03.11.2012
Subidubi @ 02.11.2023 11:02

Nav izrādījusies? Tā bičīgā seja mūždien, gorīšanās brendos, ēdienu un restorānu demonstrēšana. Tā nav izrādīšanās? Visu, kuri soctīklos rāda, ko ēd, dzer, kur ceļo, ko velk, cik dārgā vietā māja, kāda mašīna, ir showoffi. Vizla sākuma mēģināja būt tāda pie zemes, tik cik KP točiņā bildējās katru dienu, bet vēlāk sākās šikā dzīvesveida bāšana priekšā pakaļā. Ja pēc tādas dzīves jānolaižas atpakaļ vecajā, diezgan pazemojoši, jā. Sevišķi, ja gribēja savam Žanim parādīt, kur tikusi un tagad ir atpakaļ. Es negribētu būt tādas sievietes vietā nekad.

Drīzāk nevis izrādījās, bet pavilkās uz to vibe, kas valda Amerika. Tusēja kopā ar tādām meitenēm, sievām un pārņēma to visu no viņām.
Un par to vai tas ir pazemojoši, nu ja citiem no malas liekas pazemojoši, tad varbūt viņai pašai tā neliekas.
Man tas neliekas pazemojoši, jo dzīvē tā vienkārši notiek, tad ir kopā, tad nav - ir nauda, nav nauda utt.Bet uzskatīt, ka tas ir pazemojoši, ir pat smieklīgi, kaut kāda kastīšu domāšana 😁🤭
02.11.2023 11:26 |
 
Reitings 815
Reģ: 29.05.2023
Subidubi @ 02.11.2023 11:02

Nav izrādījusies? Tā bičīgā seja mūždien, gorīšanās brendos, ēdienu un restorānu demonstrēšana. Tā nav izrādīšanās? Visu, kuri soctīklos rāda, ko ēd, dzer, kur ceļo, ko velk, cik dārgā vietā māja, kāda mašīna, ir showoffi. Vizla sākuma mēģināja būt tāda pie zemes, tik cik KP točiņā bildējās katru dienu, bet vēlāk sākās šikā dzīvesveida bāšana priekšā pakaļā. Ja pēc tādas dzīves jānolaižas atpakaļ vecajā, diezgan pazemojoši, jā. Sevišķi, ja gribēja savam Žanim parādīt, kur tikusi un tagad ir atpakaļ. Es negribētu būt tādas sievietes vietā nekad.

Tas Tev psihologam jāuzjautā, kāpēc Tevi tā trigerē un uzvelk tas, ka viņa izrāda savu dzīvesveidu.
02.11.2023 11:28 |
 
Reitings 32
Reģ: 16.07.2023
Vavilova izskatās arī brīva kādu laiciņu... :D Laikam nav bijis nekas nopietns, cik apkārt dzirdu.
02.11.2023 11:36 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits