IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 2058
Reģ: 11.10.2022
kalnos
neesmu gan bijusi nekados sovos....es vnk,parasta sieviete...😀pepija niku ieliku,jo man ta kamiti kadreiz sauca
27.08.2023 11:26 |
 
Reitings 2954
Reģ: 14.02.2023
Vel viņa pieminēja ka viesis viens bijis ,ar tadu domu ka sieviete nav tāpēc sliktu atsauksmi ielika.Kā neadekvāts dzērājs ,ka braukā visu dienu dzerdams pa pilsēt un pats nezin ko grib.Varvut kungs viņai kurvīti iedeva?
Ok ne tajā tēma ,piedošan
27.08.2023 11:40 |
 
Reitings 2745
Reģ: 03.06.2023
Miuce @ 27.08.2023 11:23

Nav naudas maukām, sava vecuma skukjenēm nav vajadzīgi, iespraust gribas, tāpēc arī raksta ??? a pavītušās pujenes sadomājas par mīlu un kāzu zvaniem ? glupās bābas, kad reiz pieleks, ka spermas nolaišana nav lielā mīla, pat ne simpātijas, lielākā dała spermu var nolaist arī krokodilos un cūkās.
Miuce saprot tēmu😎
27.08.2023 11:59 |
 
Reitings 567
Reģ: 25.01.2023
Skatiens @ 26.08.2023 21:35
IZSAKU milzīgu apbrīnojumu Resnajai Bārbijai. Manuprāt, viņa ir spilgti izcelusies Latvijas sabiedrībā, un es droši varu teikt, ka viņa ir Latvijas viskaistākā mamma, it īpaši ņemot vērā, ka viņa izskatās vienkārši pārsteidzoši pēc 45. Viņas spēja uzturēt tik enerģisku dzīves tempu un vienlaikus izskatīties tik lieliski, ir iedvesmojoša. Resnā Bārbija ir patiesi inspirējošs piemērs mums visām. Es vienkārši jutos iedvesmota no viņas stāstiem.

viņa ir basic mamma. par skaistumu man tur grūti spriest, tas lai paliek subjektīvs topiks šajā gadījumā.
27.08.2023 14:46 |
 
Reitings 355
Reģ: 30.03.2022
K.A. priecajas par like skaitu pie sahaipotaa grutniecibas pazinojuma un jau gatavo intrigu nakamajam postam.. Man kaa parastam, ne-instagramigam mirstigajam tas skiet tads sviests, shita reitingu celsana uz grutniecibam :D Pareizi te paris lapas atpakal viena meitene jau rakstija, congratulations, you had sex :D :D Tiesam brizam skiet, ka vinjas visas tos bernus tikai prieksh IG algoritmiem taisa. Kjipa nav ko vairs radit, negribas stradat normalu darbu, statistika kriitas - aiziet, taisam beebi, bus contents vismaz pusotram gadam :D Man jau nav zhel, interesanti paskatities, bet tie berni tak bus ari jaaudzina un jauztur divdesmit gadus, kad instagrams jau bus tala pagatne un bezmaksas pamperus vairs nedos . :D (Shis ne tieshi par KA, bet par ietekmelju grutniecibam in general)
27.08.2023 15:35 |
 
Patīk
Reitings 36761
Reģ: 12.10.2022
Skatiens @ 26.08.2023 21:35
IZSAKU milzīgu apbrīnojumu Resnajai Bārbijai. Manuprāt, viņa ir spilgti izcelusies Latvijas sabiedrībā, un es droši varu teikt, ka viņa ir Latvijas viskaistākā mamma, it īpaši ņemot vērā, ka viņa izskatās vienkārši pārsteidzoši pēc 45. Viņas spēja uzturēt tik enerģisku dzīves tempu un vienlaikus izskatīties tik lieliski, ir iedvesmojoša. Resnā Bārbija ir patiesi inspirējošs piemērs mums visām. Es vienkārši jutos iedvesmota no viņas stāstiem.
Pati iedvesmojies no saviem stāstiem? Tikai jāapbēdina tevi, ka neviena cita gan NĒ!
27.08.2023 16:55 |
 
Reitings 263
Reģ: 04.09.2022
Resnā Bārbija izstaro patiesu neatkarību un pašpārliecinātību. Savā unikālā veidā viņa parāda, ka mēs visi esam īpaši un ka mūsu dzīves lēmumiem jābūt balstītiem uz mūsu vērtībām un mērķiem. Kura Latvijas personība vēl, kaut ko tādu spēj un vienlaicīgi ir sieviete, kura novērtētdzīvības vērtību un izvēlas dzemdēt un audzināt bērnu vēlīnā vecumā. Pieņemt šādu lēmumu prasa ne tikai mīlestību un drosmi, bet arī izpratni par dzīves smalkumiem un brīnumiem. Tās sievietes, kas spēj baudīt mātes lomu 45 gados, mani tiešām iedvesmo un liek aizdomāties par to, cik lieliska ir mūsu spēja pieņemt dzīves lēmumus un kā mēs varam būt patiesi laimīgi, izvēloties savu ceļu
27.08.2023 17:34 |
 
Reitings 7773
Reģ: 13.04.2022
Skatiens @ 27.08.2023 17:34
Resnā Bārbija izstaro patiesu neatkarību un pašpārliecinātību. Savā unikālā veidā viņa parāda, ka mēs visi esam īpaši un ka mūsu dzīves lēmumiem jābūt balstītiem uz mūsu vērtībām un mērķiem. Kura Latvijas personība vēl, kaut ko tādu spēj un vienlaicīgi ir sieviete, kura novērtētdzīvības vērtību un izvēlas dzemdēt un audzināt bērnu vēlīnā vecumā. Pieņemt šādu lēmumu prasa ne tikai mīlestību un drosmi, bet arī izpratni par dzīves smalkumiem un brīnumiem. Tās sievietes, kas spēj baudīt mātes lomu 45 gados, mani tiešām iedvesmo un liek aizdomāties par to, cik lieliska ir mūsu spēja pieņemt dzīves lēmumus un kā mēs varam būt patiesi laimīgi, izvēloties savu ceļu

Jā, Ingrīd, Tu tiešām “izstaro pašpārliecinātību”. Droši vien tādēļ sēdi šeit zem fake profila un stāsti cik lieliska esi. :)
27.08.2023 17:37 |
 
Patīk
Reitings 3222
Reģ: 09.08.2016
Tik laba rezultāts no coco Kates kokosa eļļas.
Sasmērē lūpas un uzreiz 3ml filleris lūpās. Tāpat kā tie viņas keratīna mati. 😀
Viss tikai kokosa nopelns.
27.08.2023 19:08 |
 
Reitings 316
Reģ: 19.03.2023
kumelite15 @ 27.08.2023 15:35
K.A. priecajas par like skaitu pie sahaipotaa grutniecibas pazinojuma un jau gatavo intrigu nakamajam postam.. Man kaa parastam, ne-instagramigam mirstigajam tas skiet tads sviests, shita reitingu celsana uz grutniecibam :D Pareizi te paris lapas atpakal viena meitene jau rakstija, congratulations, you had sex :D :D Tiesam brizam skiet, ka vinjas visas tos bernus tikai prieksh IG algoritmiem taisa. Kjipa nav ko vairs radit, negribas stradat normalu darbu, statistika kriitas - aiziet, taisam beebi, bus contents vismaz pusotram gadam :D Man jau nav zhel, interesanti paskatities, bet tie berni tak bus ari jaaudzina un jauztur divdesmit gadus, kad instagrams jau bus tala pagatne un bezmaksas pamperus vairs nedos . :D (Shis ne tieshi par KA, bet par ietekmelju grutniecibam in general)

Man vispār riebjas influenceru ņirgāšanās par citiem. Reklamē apavus un bērnu lietas par simtiem, ko paši saņem par brīvu. It īpaši tagad, kad daudziem ir tik grūti savilkt galus. Neslēpsim, ka influencēšana ir darbs, bet lielā mērā tā ir pretty privilige augstākā izpausme ( kur Dzenīte dikti skaļi kliedza, ka influencerēšana ir DARBS). Zini, kas ir darbs, Kristīne? Ārstu darbs, kuri glābj pacientus, ugunsdzēsēji, kuri dzēš ugunsgrēkus, skolotāji, kuri māca bērnus. Influenceris smuki nopozē un nofočē bildi. Viss. Darba laiks - apmēram 1h, sliktākajā gadījumā. Daudziem pietrūkst agrākā, neamerikāniskā influencēšana. Kur tiešām bija interesanti lasīt viedokli, pārdomas. Tagad - persil, drogas, silan, sportland.
Daudzas no viņām ir delulu, ka ir baigās personības. Īstenībā - reklāmstabi, kas pārdod savu balsi, savu personību un savu morāli. Es ne tikai pat Dzenīti, bet pat visām Danenbergsonēm, Asarēm, Andžām uttjp.
27.08.2023 21:35 |
 
Reitings 145
Reģ: 28.04.2023
Lyncha @ 27.08.2023 21:35

Man vispār riebjas influenceru ņirgāšanās par citiem. Reklamē apavus un bērnu lietas par simtiem, ko paši saņem par brīvu. It īpaši tagad, kad daudziem ir tik grūti savilkt galus. Neslēpsim, ka influencēšana ir darbs, bet lielā mērā tā ir pretty privilige augstākā izpausme ( kur Dzenīte dikti skaļi kliedza, ka influencerēšana ir DARBS). Zini, kas ir darbs, Kristīne? Ārstu darbs, kuri glābj pacientus, ugunsdzēsēji, kuri dzēš ugunsgrēkus, skolotāji, kuri māca bērnus. Influenceris smuki nopozē un nofočē bildi. Viss. Darba laiks - apmēram 1h, sliktākajā gadījumā. Daudziem pietrūkst agrākā, neamerikāniskā influencēšana. Kur tiešām bija interesanti lasīt viedokli, pārdomas. Tagad - persil, drogas, silan, sportland.
Daudzas no viņām ir delulu, ka ir baigās personības. Īstenībā - reklāmstabi, kas pārdod savu balsi, savu personību un savu morāli. Es ne tikai pat Dzenīti, bet pat visām Danenbergsonēm, Asarēm, Andžām uttjp.

Es, piemēram principa pēc nepērku neko, ko ir reklamējis kāds influenceris. Tāda prece ir automātiski melnajā sarakstā. Viss instagrams izskatās pēc brokastu pārslu reklāmas.
27.08.2023 21:41 |
 
Reitings 686
Reģ: 31.03.2023
Skrollēju tik tok un izmeta evijafo video no kazām. Kopumā skaisti, bet.. Kas viņai ir ar uzacīm? Tik ļoti pleķainas.. pati neredz? Vizāžiste neieteica varbūt vismaz uz kāzām piekrāsot?
27.08.2023 21:43 |
 
Reitings 686
Reģ: 31.03.2023
Tonya @ 27.08.2023 21:43
Skrollēju tik tok un izmeta evijafo video no kazām. Kopumā skaisti, bet.. Kas viņai ir ar uzacīm? Tik ļoti pleķainas.. pati neredz? Vizāžiste neieteica varbūt vismaz uz kāzām piekrāsot?

Oi nē, kļūdījos, izskatās, ka tieši vizāžiste tā uzkrasojusi 😄 nē nu jā 😄
27.08.2023 21:45 |
 
10 gadi
Reitings 1025
Reģ: 21.08.2012
Lyncha @ 27.08.2023 21:35

Man vispār riebjas influenceru ņirgāšanās par citiem. Reklamē apavus un bērnu lietas par simtiem, ko paši saņem par brīvu. It īpaši tagad, kad daudziem ir tik grūti savilkt galus. Neslēpsim, ka influencēšana ir darbs, bet lielā mērā tā ir pretty privilige augstākā izpausme ( kur Dzenīte dikti skaļi kliedza, ka influencerēšana ir DARBS). Zini, kas ir darbs, Kristīne? Ārstu darbs, kuri glābj pacientus, ugunsdzēsēji, kuri dzēš ugunsgrēkus, skolotāji, kuri māca bērnus. Influenceris smuki nopozē un nofočē bildi. Viss. Darba laiks - apmēram 1h, sliktākajā gadījumā. Daudziem pietrūkst agrākā, neamerikāniskā influencēšana. Kur tiešām bija interesanti lasīt viedokli, pārdomas. Tagad - persil, drogas, silan, sportland.
Daudzas no viņām ir delulu, ka ir baigās personības. Īstenībā - reklāmstabi, kas pārdod savu balsi, savu personību un savu morāli. Es ne tikai pat Dzenīti, bet pat visām Danenbergsonēm, Asarēm, Andžām uttjp.

Jā! Nu kādu godīgu atsauksmi par ratiem tu sniegsi, ja ratus tev iedeva bez maksas? Dāvinātam zirgam zobos neskatās! Lieliski rati, fenomenāli manevrē! Citu taču tev nav, lai salīdzinātu 🤣 Nē, pastumdīju draudzenes emmaljungu un sapratu, ka manējiem ir drausmīga amortizācija? Bēbīšinfluencerēm pašām bērnos jāiegulda ir tikai emocionālie resursi un laiks. Varbūt ibuprofen jānopērk, ja kāda aptieka nepiedāvā sadarbību. Trauki, pamperi, biezeņi, maisījumi, apģērbs, autokrēsls, rati, barošanas krēsls, virsdrēbes, apavi - lielākā daļa no šīm pozīcijām ir nosegtas ar reklāmu 🤣
Kādam arī dārziņš, pulciņi, ekskursijas.
Kādreiz tā informācija ir ļoti noderīga, bet jāatceras izdalīt teikto ar 5, jo skaidrs, ka bezmaksas rati vispār nevar būt baigi slikti 🤣
27.08.2023 23:18 |
 
Reitings 23781
Reģ: 18.08.2022
Fleming @ 27.08.2023 23:18

Jā! Nu kādu godīgu atsauksmi par ratiem tu sniegsi, ja ratus tev iedeva bez maksas? Dāvinātam zirgam zobos neskatās! Lieliski rati, fenomenāli manevrē! Citu taču tev nav, lai salīdzinātu ? Nē, pastumdīju draudzenes emmaljungu un sapratu, ka manējiem ir drausmīga amortizācija? Bēbīšinfluencerēm pašām bērnos jāiegulda ir tikai emocionālie resursi un laiks. Varbūt ibuprofen jānopērk, ja kāda aptieka nepiedāvā sadarbību. Trauki, pamperi, biezeņi, maisījumi, apģērbs, autokrēsls, rati, barošanas krēsls, virsdrēbes, apavi - lielākā daļa no šīm pozīcijām ir nosegtas ar reklāmu ?
Kādam arī dārziņš, pulciņi, ekskursijas.
Kādreiz tā informācija ir ļoti noderīga, bet jāatceras izdalīt teikto ar 5, jo skaidrs, ka bezmaksas rati vispār nevar būt baigi slikti ?

Tāpat ,kā skatos Dvinska gadu atpakalj reklamēja Lidl kafijas automatu ,kur ber dabīgo kafiju ,tagad knapi gadu vēlāk jau ir Lavazza kapsulas un kafijas automats,man tik interesē kur vinas tās sadarbību preces pēc tam liek? Atdod vai pārdod? Lai gan man škiet Dvinska arí hebes drēbes tirgoja ne?Tad jau drošvien palieto un tirgo nost.
27.08.2023 23:27 |
 
Reitings 5974
Reģ: 14.02.2021
SantaBarbara @ 27.08.2023 23:27

Tāpat ,kā skatos Dvinska gadu atpakalj reklamēja Lidl kafijas automatu ,kur ber dabīgo kafiju ,tagad knapi gadu vēlāk jau ir Lavazza kapsulas un kafijas automats,man tik interesē kur vinas tās sadarbību preces pēc tam liek? Atdod vai pārdod? Lai gan man škiet Dvinska arí hebes drēbes tirgoja ne?Tad jau drošvien palieto un tirgo nost.
Dvinska drēbes pārdod. Gan Hebe, gan visas Mr.Bunny sadarbības, bet trakākais? Ka novalkātas un izbalējušas par samērā lielu naudu
28.08.2023 06:55 |
 
Reitings 316
Reģ: 19.03.2023
Fleming teksts @ 27.08.2023 23:18
Es tagad uz sitienu neatceros, kura influencerene tā bija, bet ļoti reklamēja Huggies pamperus savam bēbītim, ka tikai no tiem nav alerģija. Pāris dienas vēlāk - tieši tas pats teksts, ar piebildi, ka nevienas nav tik labas un no citām ir alerģija, ka Gege esot glābusi mazo dupsi, kā nekas.. ja nemaldos, Strēle tā bija. Uzrakstīju šo jautājumu, dabūju block. 😅
28.08.2023 07:11 |
 
Reitings 316
Reģ: 19.03.2023
chiepinja @ 28.08.2023 06:55
Dvinska drēbes pārdod. Gan Hebe, gan visas Mr.Bunny sadarbības, bet trakākais? Ka novalkātas un izbalējušas par samērā lielu naudu

Pārdod, pārdod. 🤪 Šķēles sieviņa Beāte ar šo bombī, reklamē aboutyou un tad visu notirgo.
28.08.2023 07:13 |
 
Reitings 4684
Reģ: 23.08.2022
nav nekāda māksla uz sadarbībām šiki dzīvot, kā jau te zemāk rakstīja - pret reklāmu var dabūt teju visu. protams, ka ticamība nu jau jebkādām reklāmām ir 0, mazliet žēl, jo kādreiz pēc godīgas atsauksmes varēja labu preci "nomedīt". tagad no tā visa ir palicis pāri tikai tukšs vārdu savienojums #godīgaatsauksme
oi, kā es gaidu, kad būs šis insta noriets un tas ilūziju burbulis uzsprāgs :D
28.08.2023 07:24 |
 
Reitings 316
Reģ: 19.03.2023
Ja godīgi? Man šķiet,.ka uzņēmumiem par labu nāktu palīdzēt smago slimo bērnu vecākiem ar atbalstu un dāvanām, nevis šiem freeloaderiem, kuri vienkārši negrib strādāt. Vai arī Bērnu slimnīcai. Iespēju daudz. 🙄
28.08.2023 07:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits