IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 165
Reģ: 20.05.2023
Sebii @ 03.06.2023 11:50
Tām, kas te tik kaislīgi aizstāv Mairitu, atgādināšu, ka Kristaps nav vienīgais cilvēks, kas ir izteicies par Mairitas psihiem un egoismu. Par to runāja arī cilvēki no Mairitas teātra. Jeb te kāda uzskata, ka Kristaps viņus uzpirka priekš tāda viedokļa?

Vai proti nošķirt subjektīvo viedokli no faktiem? Es absolūti nerunāju par Mairitas personības iezīmēm vai Mairitas pašas apgalvoto. Es pasniedzu šo vienu (nu jau divus, arī par nodokļu nemaksāšanu) faktu uz šķīvīša, kas absolūti nekā nav saistīts ne ar Mairitas un Kristapa privātajām nebūšanām*, ne ar Mairitas teikto.
* Maksāt uzturlīdzekļus nav privātā lieta, strīds vai tamlīdzīgi. Tas ir ar likumu noteikts pienākums. Vai nu minimālie uzturlīdzekļi, kur cipars ierakstīts likumā, vai tāds cipars, ko nosaka tiesas spriedums. Jā šis pienākums netiek pildīts, valsts pilda to parādnieka vietā. Valsts nauda nāk no mūsu nodokļiem. Tas skaidrojumam, kāpēc šis aspekts nav viņu privātā lieta. Turklāt kā tas vispār var būt divu pieaugušo privāta lieta, ja ir runa par uzturlīdzekļiem bērniem. Bērniem. Tu vari nīst savu bijušo sievu, bet bērni nav vainīgi.
03.06.2023 15:25 |
 
Reitings 8071
Reģ: 13.04.2022
Nezinu, vai šeit jau bija, bet anyway, kārtējo reizi pateikšu - abas viņas ar esteri ir bioloģiskie atkritumi
https://www.la.lv/video-esot-bijusi-pikta-jo-mailo-saskrapejis-vinas-jauno-bmw-tv-sova-zvaigznes-bindres-suns-ko-vina-atstaja-piesietu-kede-laukos-nonacis-dzivnieku-patversme
03.06.2023 15:41 |
 
Reitings 10840
Reģ: 05.07.2020
wiwa @ 03.06.2023 15:15
Runājot par Agritu, man nepatīk ne Sauliete, ne Tīna, bet viņu viedoklis par Agritu ļoti simpatizē un gribētos, kaut vairāk zināmu influenceru būtu uz to reaģējuši. Ir vēl kādi?
Danenbergsone
03.06.2023 16:10 |
 
Reitings 2514
Reģ: 03.06.2023
https://www.la.lv/video-esot-bijusi-pikta-jo-mailo-saskrapejis-vinas-jauno-bmw-tv-sova-zvaigznes-bindres-suns-ko-vina-atstaja-piesietu-kede-laukos-nonacis-dzivnieku-patversme
03.06.2023 16:15 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Samanta Tīna arī izsakās par Agritas izdarīto. Man prieks, ka slaveni cilvēki par to runā un neļauj tam nogrimt. Gan Saulietei, gan Samantai ir daudz sekotāji, kas to dzirdēs, cerams, padomās. Cerams, arī turpinās TV prasīt aizvākt to švabru ar visu meitu no šova. Nu nevar ļaut, ka tiek izdarītas tādas lietas un abas švabras tiek cauri... bez nekāda soda un vēl turpina filmēties.
amoreamore @ 03.06.2023 15:41
Nezinu, vai šeit jau bija, bet anyway, kārtējo reizi pateikšu - abas viņas ar esteri ir bioloģiskie atkritumi
https://www.la.lv/video-esot-bijusi-pikta-jo-mailo-saskrapejis-vinas-jauno-bmw-tv-sova-zvaigznes-bindres-suns-ko-vina-atstaja-piesietu-kede-laukos-nonacis-dzivnieku-patversme

Tā info rakstā... nabaga suns. Un Agrita ar Esteri lai tagad nesāk tēlot upurus instagram.
03.06.2023 16:16 |
 
Reitings 2514
Reģ: 03.06.2023
Portāls “LA.LV” sazinājās ar patversmes vadītāju Gundegu Bideri, kura atklāj, suns ticis izglābts, pateicoties kādai dzīvnieku aizstāvei. Šī cilvēka vārdu Bidere publiski nevēlas atklāt, bet pastāsta, ka šī persona personīgi piezvanījusi Agritai Bindrei.
Pielauzusi ar psiholoģisku triku, lai aiziet izņemt suni Mailo no tās vietas, kur dzīvnieks ticis atstāts, citādi sabiedrība viņu “apēdīs”.
“Bindre tiešām bija pārbijusies no skandāla, kas briest sabiedrībā. No tā, ka cilvēki viņu nīcinās ārā. Viņa domāja, ka viņa izglābs savu slavu, savu vārdu, tagad tēlojot labo glābēju.”, tā Bidere.
Suns patversmē nonācis vēlā vakarā un Agrita Bindre pati parakstījusi dokumentus, lai no Mailo atteiktos.
Patversmē arī noskaidrojies, ka divus gadus vecais suns Bindru ģimenē nonācis nereģistrēts, nečipēts un nevakcinēts. Tas nozīmē, ka suns iegādāts no nelegāliem pavairotājiem.
“Tad, kad viņa man šo dzīvnieku atveda, viņu neinteresēja absolūti nekas. Ne, kur tas suns dzīvos, ne ar ko mēs viņu barosim, ne kādas ir tālākās mūsu darbības, ne tas vai mēs esam No Kill organizācija, vai suns tiks nogalināts pēc 14 dienām. Viņai bija pilnīgi vienalga.
Viņa neuzdeva pilnīgi nevienu jautājumu,” – sašutusi ‘’Ķepu ķepā “ vadītāja.
Viņa turpina: ”Šī dāma neatveda nevienu barības maisu, nevienu mantiņu, neko absolūti. Viņa atveda pliku suni un pat neuzskatīja par nepieciešamu piedāvāt kaut vai “piecīti” par suņa barošanu. Viņai bija absolūti vienalga.“
Agrita neesot uztraukusies arī par to, ka sunim ir nobrāzts kakls un, ka dzīvnieks pieplok pie zemes,ja tiek asāk pacelta roka.
Bidere atklāta: “Vienīgais, kas viņu uztrauca bija pašas sāpošais vēders pēc plastiskās operācijas.
03.06.2023 16:19 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
Hyrte @ 03.06.2023 16:19
Portāls “LA.LV” sazinājās ar patversmes vadītāju Gundegu Bideri, kura atklāj, suns ticis izglābts, pateicoties kādai dzīvnieku aizstāvei. Šī cilvēka vārdu Bidere publiski nevēlas atklāt, bet pastāsta, ka šī persona personīgi piezvanījusi Agritai Bindrei.
Pielauzusi ar psiholoģisku triku, lai aiziet izņemt suni Mailo no tās vietas, kur dzīvnieks ticis atstāts, citādi sabiedrība viņu “apēdīs”.
“Bindre tiešām bija pārbijusies no skandāla, kas briest sabiedrībā. No tā, ka cilvēki viņu nīcinās ārā. Viņa domāja, ka viņa izglābs savu slavu, savu vārdu, tagad tēlojot labo glābēju.”, tā Bidere.
Suns patversmē nonācis vēlā vakarā un Agrita Bindre pati parakstījusi dokumentus, lai no Mailo atteiktos.
Patversmē arī noskaidrojies, ka divus gadus vecais suns Bindru ģimenē nonācis nereģistrēts, nečipēts un nevakcinēts. Tas nozīmē, ka suns iegādāts no nelegāliem pavairotājiem.
“Tad, kad viņa man šo dzīvnieku atveda, viņu neinteresēja absolūti nekas. Ne, kur tas suns dzīvos, ne ar ko mēs viņu barosim, ne kādas ir tālākās mūsu darbības, ne tas vai mēs esam No Kill organizācija, vai suns tiks nogalināts pēc 14 dienām. Viņai bija pilnīgi vienalga.
Viņa neuzdeva pilnīgi nevienu jautājumu,” – sašutusi ‘’Ķepu ķepā “ vadītāja.
Viņa turpina: ”Šī dāma neatveda nevienu barības maisu, nevienu mantiņu, neko absolūti. Viņa atveda pliku suni un pat neuzskatīja par nepieciešamu piedāvāt kaut vai “piecīti” par suņa barošanu. Viņai bija absolūti vienalga.“
Agrita neesot uztraukusies arī par to, ka sunim ir nobrāzts kakls un, ka dzīvnieks pieplok pie zemes,ja tiek asāk pacelta roka.
Bidere atklāta: “Vienīgais, kas viņu uztrauca bija pašas sāpošais vēders pēc plastiskās operācijas.

Vot maita!!! Es nevaru, man viss iekšā vārās no dusmām!!!
#CANCEL_BINDRE
03.06.2023 16:26 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Viņas jau to suni sita.
03.06.2023 16:26 |
 
Reitings 33
Reģ: 04.08.2022
Evelīna Pārkere (movieevelina) vienā storijā stāsta cik dabīga palikusi - noņēmusi permanento no sejas, nagus mākslīgos. Un tajā pašā laikā vaigos, lūpās filleri un implanto krūtīs ielikti. Nu ļoti dabīgi...
03.06.2023 16:30 |
 
Reitings 112
Reģ: 15.05.2023
Diez kāpēc izņēma to bildi, kas bija tv360 ar Agritu konsultāciju pie Feldmaņa? Citas bildes un video ar Agritu ir atstātas. Feldmaņa klīnikai ir posti, kur viņa klīnika ziedo patversmēm. Varbūt vismaz viņš ar tv kanālu un personu, kas atbalsta dzīvnieku mocīšanu, vairs nesadarbosies. Visu to naudu, kas ir aizgājusi viņas operācijām, vajadzētu nodot patversmei, un viņai likt to atmaksāt.
03.06.2023 16:30 |
 
Reitings 87
Reģ: 20.04.2023
Ainulai @ 03.06.2023 16:26

Vot maita!!! Es nevaru, man viss iekšā vārās no dusmām!!!
#CANCEL_BINDRE

Tas ir šausmīgi, ja tā ir patiesība. Varbūt viņa tiešām ir sabijusies no apkārtējo nosodījuma un nespēj adekvāti rīkoties.
Ļoti žēl, ja tv turpinās šo šovu ar viņu.
03.06.2023 16:31 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Asniņš90 @ 03.06.2023 16:30
Evelīna Pārkere (movieevelina) vienā storijā stāsta cik dabīga palikusi - noņēmusi permanento no sejas, nagus mākslīgos. Un tajā pašā laikā vaigos, lūpās filleri un implanto krūtīs ielikti. Nu ļoti dabīgi...

Pupi viņai dabīgi.
03.06.2023 16:34 |
 
Reitings 33
Reģ: 04.08.2022
Loreenijatatoo @ 03.06.2023 16:34

Pupi viņai dabīgi.

Paskatoties pirmos postus un pēdējo storiju nedomāju gan..
03.06.2023 16:35 |
 
10 gadi
Reitings 1186
Reģ: 09.11.2009
Asniņš90 @ 03.06.2023 16:30
Evelīna Pārkere (movieevelina) vienā storijā stāsta cik dabīga palikusi - noņēmusi permanento no sejas, nagus mākslīgos. Un tajā pašā laikā vaigos, lūpās filleri un implanto krūtīs ielikti. Nu ļoti dabīgi...

Man liekas, ka krūtis nav palielinājusi. Tie filleri un tas jā, bet man šķiet, ka krūtis viņai vienmēr tādas bijušas un tur nav nekas palielināts.
Bet gan jau viņa savu dabiskumu vnk bija domājusi ar to, ka beigusi likt ''Didrihsones komplektu'': lielu kaudzi kosmētikas, mākslīgos matus, garus nagus utt. Izskatās ne vairs kā plastmasas bārbija.
03.06.2023 16:38 |
 
Reitings 453
Reģ: 29.05.2023
Asniņš90 @ 03.06.2023 16:35

Paskatoties pirmos postus un pēdējo storiju nedomāju gan..

Es jau viņas pupus apskaudu tad kad viņai bija 15 gadi...
Ar Loti bijw daudz posti peldkostimos .
Viņai paviecies ar formu,var sakārtot kā vēlas.
Bet nu ja tu saki,ka mākslīgi tad māklīgi
,es atškiribu neredzu,tad vareja likt lielākus .
03.06.2023 16:54 |
 
Reitings 3772
Reģ: 30.01.2022
Agrita Bende
03.06.2023 17:16 |
 
Reitings 22035
Reģ: 16.04.2023
Ainulai @ 03.06.2023 16:26

Vot maita!!! Es nevaru, man viss iekšā vārās no dusmām!!!
#CANCEL_BINDRE

Tā izkaltusī vobla vēl tagad kaut ko uzdrošinās pīkstēt, ka nevienam nav tiesības aizskart viņas bērnus! Jobnatā kuce! 🤬🤬🤬
03.06.2023 17:21 |
 
Reitings 361
Reģ: 01.02.2020
Varbūt jāsāk ar to, ka jāreportē viņas konts kā tāds Instagram, jautājums tikai kurš iemesls būtu efektīvākais, lai Instagrams viņu nobloķētu?
03.06.2023 17:24 |
 
Reitings 1809
Reģ: 17.03.2022
Hyrte @ 03.06.2023 16:19
Portāls “LA.LV” sazinājās ar patversmes vadītāju Gundegu Bideri, kura atklāj, suns ticis izglābts, pateicoties kādai dzīvnieku aizstāvei. Šī cilvēka vārdu Bidere publiski nevēlas atklāt, bet pastāsta, ka šī persona personīgi piezvanījusi Agritai Bindrei.
Pielauzusi ar psiholoģisku triku, lai aiziet izņemt suni Mailo no tās vietas, kur dzīvnieks ticis atstāts, citādi sabiedrība viņu “apēdīs”.
“Bindre tiešām bija pārbijusies no skandāla, kas briest sabiedrībā. No tā, ka cilvēki viņu nīcinās ārā. Viņa domāja, ka viņa izglābs savu slavu, savu vārdu, tagad tēlojot labo glābēju.”, tā Bidere.
Suns patversmē nonācis vēlā vakarā un Agrita Bindre pati parakstījusi dokumentus, lai no Mailo atteiktos.
Patversmē arī noskaidrojies, ka divus gadus vecais suns Bindru ģimenē nonācis nereģistrēts, nečipēts un nevakcinēts. Tas nozīmē, ka suns iegādāts no nelegāliem pavairotājiem.
“Tad, kad viņa man šo dzīvnieku atveda, viņu neinteresēja absolūti nekas. Ne, kur tas suns dzīvos, ne ar ko mēs viņu barosim, ne kādas ir tālākās mūsu darbības, ne tas vai mēs esam No Kill organizācija, vai suns tiks nogalināts pēc 14 dienām. Viņai bija pilnīgi vienalga.
Viņa neuzdeva pilnīgi nevienu jautājumu,” – sašutusi ‘’Ķepu ķepā “ vadītāja.
Viņa turpina: ”Šī dāma neatveda nevienu barības maisu, nevienu mantiņu, neko absolūti. Viņa atveda pliku suni un pat neuzskatīja par nepieciešamu piedāvāt kaut vai “piecīti” par suņa barošanu. Viņai bija absolūti vienalga.“
Agrita neesot uztraukusies arī par to, ka sunim ir nobrāzts kakls un, ka dzīvnieks pieplok pie zemes,ja tiek asāk pacelta roka.
Bidere atklāta: “Vienīgais, kas viņu uztrauca bija pašas sāpošais vēders pēc plastiskās operācijas.

Priecājos,ka tas suns ir ticis prom no tādas ģimenes un ticu, ka atradīsies cilvēki, kas sunim dos visu to labāko!
Nekādu vērtību un morāles Agritai. Iedzīvojusies uz "sponsoriem" - kuņģis,zobi, plastiskā...Pārējais un citi pie vienas vietas. Es raidījumu neskatos, bet man pietiek ar soc.tīkliem. Ticu, ka viss viņai nāks atpakaļ dzīvē 1000x
03.06.2023 17:25 |
 
Reitings 359
Reģ: 11.12.2014
Sūds ar to duru. Saulietes kāzas izsktās tiešām skaitas, kleita arī man patīk, viņas stiliņā. 🤍
03.06.2023 17:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits