IetekMeļu tops

 
Reitings 38
Reģ: 23.12.2018
Nu meičukiņi ??? to kādai vajadzēja izdarīt! ?
Šeit par visām ieteklmelēm + un -
vegānēm, nevegānēm, resnām un sportistēm
28.10.2019 18:36 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Scandinavian @ 21.08.2022 06:20

Nevarētu būt tā, ka to vińai vīrs no Turcijas atveda?

Ja starp neskaitāmiem feikiem ir kāds oriģināls, tad tāpat kopskats vairāk tomēr velk uz feiku pusi 😁 pat vairs nav svarīgi vai tieši tā viena lieta ir originals vai ne. Turklāt, viss kopskats- lēta paskata un nekvalitatīvu audumu drēbes, lēta paskata tupeles, tie jokainie mati, jocīgi uzklāta kosmētika vai kas tur tai sejai utml. nedod to luxury izskatu. Es necenšos jelenu nolikt, bet kaut kas visā viņas stilā ir nogājis galīgi greizi. Un, ja arī visi tie būtu viņai oriģināli, tad reāli man būtu pārdomas kāpēc apģērbam gatava tērēt tik daudz naudas, bet dzīvo pie mammas. Tagad gaidu pretī komentārus, kur man raksta, ka Jelenai nav jādzīvo atsevišķi, jo es tā gribu 😂 atbildēšu laicīgi- pieauguši cilvēki dzīvo ar savām ģimenēm parasti atsevišķi un tas ir diezgan normāli 😁
P.s. Luxury life tēlot būtu vieglāk Antālijā 😁
21.08.2022 09:11 |
 
Patīk
Reitings 3315
Reģ: 09.08.2016
Skumji, bet Karadžanai tiešām NAV ko darīt savā ceļojumā.
Pati pārpostējusi dzeltenās preses rakstiņu par savu ceļojumu.
Būtu pārliecināts cilvēks par sevi, man neinteresētu dzeltenās preses rakstiņi, forumi par sevi un nevajadzētu kaut ko pierādīt, nopērkot un atrādot pirkumus.
21.08.2022 09:12 |
 
Patīk
Reitings 3315
Reģ: 09.08.2016
Nezinu gan kas nopirkts tai Chanel buķikā, bet zinot, ka cenas ir somām ir vairāki k, nevis daži simtiņi, tad jocīgas prioritātes, dzīvojot tai vienā istabiņā. 😊
21.08.2022 09:16 |
 
Reitings 180
Reģ: 18.03.2022
Pēc visa, ko te lasu par Jeļenu, vai tiešām Bdrendija joprojām domā, ka Karadžanai ir luxury lifestyle, bļed kurā vietā?
21.08.2022 09:32 |
 
Reitings 853
Reģ: 24.02.2021
Jelena ir ierēdnis ar 9-17 darbalaiku, dzīvo vecā daudzstāvenē, pie tam vienā istabiņā. Tā nav luxury dzīve.
21.08.2022 09:55 |
 
Reitings 180
Reģ: 18.03.2022
Te jau var izsecināt kura no mums kādā sabiedrībā apgrozās, ja jau Jeļenas lifestyle kādam ir kaut kas wow :D. Dīvaini, ka te nav viņas māsa jau uzziedējusi, bet pati Jeļena 100% šeit ir un komentē :)
21.08.2022 10:03 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4995
Reģ: 03.11.2012
Mc.Queen @ 21.08.2022 09:12
Skumji, bet Karadžanai tiešām NAV ko darīt savā ceļojumā.
Pati pārpostējusi dzeltenās preses rakstiņu par savu ceļojumu.
Būtu pārliecināts cilvēks par sevi, man neinteresētu dzeltenās preses rakstiņi, forumi par sevi un nevajadzētu kaut ko pierādīt, nopērkot un atrādot pirkumus.

Nu tik pat labi tas var būt jeb kas cits, ne soma!. Bet godīgi sakot, ja arī būtu nopirkta tā viena, dārgā Chanel soma, tad labāk tā, jo tās viņas fake Chanel somas gan izskatās smieklīgi!
Bet, manuprāt, katrs dzīvo pēc tāda modeļe kā viņiem ir labāk. Viņa savos q&a ir stāstījusi, kāpēc nedzīvo kopā ar vīru utt. Un tas skaidrojums liekas ļoti loģisks.
Piemēram, mani LV draugi nesaprot, kāpēc mana ģimene nedzīvo mājā, lai gan varam to atļauties. Bet man vienkārši nepatīk dzīvot privātmājā, lai gan mans vīrs gribētu un viņam patīk. Man labāk patīk mūsu mazais, omulīgais, mazpilsētas dzīvoklītis (īrēts), kurā es jūtos kā mājās.
21.08.2022 10:04 |
 
Patīk
Reitings 3315
Reģ: 09.08.2016
Piemēram, mani LV draugi nesaprot, kāpēc mana ģimene nedzīvo mājā, lai gan varam to atļauties. Bet man vienkārši nepatīk dzīvot privātmājā, lai gan mans vīrs gribētu un viņam patīk. Man labāk patīk mūsu mazais, omulīgais, mazpilsētas dzīvoklītis (īrēts), kurā es jūtos kā mājās.

Tu tai dzīvoklī dzīvo kopā ar vecākiem?
Mēs arī nedzīvojam mājā, tāpēc, ka mums ikdiena ir diezgan aizņemta, bet pie mājas ir vairāk darbi - zāles pļaušana, sniega tīrīšana utt
Bet tēlot luxury dzīvo, dzīvojot pie vecākiem 30+ gados vienā istabiņā, kur HP kompim uzlīmēta Apple uzlīme un blingi, man liekas lēkšana augstāk par savu pakaļu. Dzīvošana kaut kādā iedomu pasaulē.
21.08.2022 10:14 |
 
Reitings 223
Reģ: 12.04.2022
Spriežot pēc viņas story, kur minēja, ka kārto vīram uzturēšanās atļauju, tad tā dzīvošana pie vecākiem ir tomēr pagaidu risinājums. Varu tikai iedomāties kā žults līsies pāri malām, ja viņa dzīvos tomēr kādreiz atsevišķi. Bet tam pat nav nozīmes, Kairi labi uzrakstīja, ka heiteres vienalga atradīs ko noheitot.
21.08.2022 10:22 |
 
Reitings 24044
Reģ: 18.08.2022
Mc.Queen @ 21.08.2022 09:16
Nezinu gan kas nopirkts tai Chanel buķikā, bet zinot, ka cenas ir somām ir vairāki k, nevis daži simtiņi, tad jocīgas prioritātes, dzīvojot tai vienā istabiņā. ?

Es pat sākumā negribēju neko rakstīt par to dzīvošanu pie vecākiem =glamorous lifestyle,jo parasti daudzas to uztver gandrīz ,kā personīgu apvainojumu ,bet būsim godīgi vai tā gulēšana uz izvelkamā dīvāna mammas dzivoklį ir baigi glamorous hmm mana atbilde būs nē!
Vai dzīvot pie vecākiem ir ok ? Protams,tas ir ok ,ja situacija to piespiež vai tā ir lētāk un tas nav nekas nosodāms situācijas ir dažādas ,bet meitenes tām kurām škiet ,ka Jelenai ir daudz nauda padomājiet vēlreiz …
Jelena nāk no middle working class gimenes un pati arī ir no šīs grupas un tas ir ok,mēs lielākā dala piederam šai grupai,problēma ir tā,ka Jelena grib būt kaut kas vairāk ,kā middle class līdz ar to tiek veidots viss tas Ig vibe ap to cik vina daudz tērē uz dārgām lietām ,pērk brand drēbes -kosmētiku,bet tāpat end of the day dzivo pie senčiem un ar to arī sabrūk visa tā fantāzija par kaut kādu bagāto un luxury lifestyle!
Vakar ar aiziet lielajā shopping pienemsim nopērk nereali dargu lietu par vairākiem tūkstošiem un ko pēc tam ? Iet sēž savā hoteli un grauž pončikus .
Nu labi vakarā aizgāja uz to macaroons vietu atkal ,bet vai tas ir tas bagātais dzivestils? Nu nav ,tur vēl daudz un dikti pietrūkst …
21.08.2022 10:23 |
 
Reitings 24044
Reģ: 18.08.2022
karenmil @ 21.08.2022 10:22
Spriežot pēc viņas story, kur minēja, ka kārto vīram uzturēšanās atļauju, tad tā dzīvošana pie vecākiem ir tomēr pagaidu risinājums. Varu tikai iedomāties kā žults līsies pāri malām, ja viņa dzīvos tomēr kādreiz atsevišķi. Bet tam pat nav nozīmes, Kairi labi uzrakstīja, ka heiteres vienalga atradīs ko noheitot.

Nē ,tieši otrådi meitenes tikai priecāsies ,ka beidzot dzīvo visa gimene kopā un cilvēks ir salicis savas prioritātes pareizā secībā izvēloties dzīvot kopā ar savu vīru un bērnu nevis kārtējo reizi pērkot kaut ko påri saviem līdzekliem ko acīmredzami knapi var pavilkt ,kā tas ir pašlaik ,jo gimenes vietā ir svarigāk ielikt bildi Ig ar kaut kādu fantāziju par rich lifestyle!
21.08.2022 10:33 |
 
Reitings 180
Reģ: 18.03.2022
SantaBarbara @ 21.08.2022 10:23

Es pat sākumā negribēju neko rakstīt par to dzīvošanu pie vecākiem =glamorous lifestyle,jo parasti daudzas to uztver gandrīz ,kā personīgu apvainojumu ,bet būsim godīgi vai tā gulēšana uz izvelkamā dīvāna mammas dzivoklį ir baigi glamorous hmm mana atbilde būs nē!
Vai dzīvot pie vecākiem ir ok ? Protams,tas ir ok ,ja situacija to piespiež vai tā ir lētāk un tas nav nekas nosodāms situācijas ir dažādas ,bet meitenes tām kurām škiet ,ka Jelenai ir daudz nauda padomājiet vēlreiz …
Jelena nāk no middle working class gimenes un pati arī ir no šīs grupas un tas ir ok,mēs lielākā dala piederam šai grupai,problēma ir tā,ka Jelena grib būt kaut kas vairāk ,kā middle class līdz ar to tiek veidots viss tas Ig vibe ap to cik vina daudz tērē uz dārgām lietām ,pērk brand drēbes -kosmētiku,bet tāpat end of the day dzivo pie senčiem un ar to arī sabrūk visa tā fantāzija par kaut kādu bagāto un luxury lifestyle!
Vakar ar aiziet lielajā shopping pienemsim nopērk nereali dargu lietu par vairākiem tūkstošiem un ko pēc tam ? Iet sēž savā hoteli un grauž pončikus .
Nu labi vakarā aizgāja uz to macaroons vietu atkal ,bet vai tas ir tas bagātais dzivestils? Nu nav ,tur vēl daudz un dikti pietrūkst …

cik smieklīgi frāze skanēja ,, lies žulti, ja viņa beidzot saņemsies un dzīvos bez vecākiem'':D what?? Tas tiek tā pasniegts, kā viens no pasaules brīnumiem, ka 34 gados sieviete beidzot sāks dzīvot viena? Labi, pēdējais koments par šo tēmu no manis, apnika tā sieviete, kura ganjau gūst baudu gūstot uzmanību.
21.08.2022 10:55 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Es iemetīšu savas piecas kapeikas par rich lifestyle. Es nelasīju visus komentārus, iespējams kaut kas no manis rakstītā jau te ir bijis. Bet tomēr. Manuprāt tas rich lifestyle nav aizbraukt uz dārgu vietu pasaulē un bāzt IG, ka varu atļauties Chanel vai jebko citu, kas it kā norāda uz to, kādā slānī tu esi. Tas viss ir bullshits mazām 15 gadīgām meitenēm, kuras sapņo par princi baltā zirgā un rozā vienradžiem. Aplīmēt datoru ar lētiem zvārguļiem un rāmī ielikt uz lapas izprintētu Chanel nav ne rich ne luxury lifestyle. Ja tu to vari atļauties, forši. Man prieks. Taču tādā gadijumā tās prioritātes nav sadalītas pareizi, ja primārāk ir aizbraukt uz Parīzi dēļ 3 makarūniem un vienas bildes, nevis salikt savas finanses, piemēram, bērna vai savai nākotnei, sākt dzīvot atsevišķi no vecākiem, vai arī darīt jebko, kas padara tevi par pieaugušu cilvēku. Un es šeit nerunāju par to, kā ceļot un kas ir vajadzīgs vai nav vajadzīgs. Ja tev nav nekā cita kā rozā toņos ieturēts IG konts, tad tā dzīve ir nekas vairāk kā mazu meiteņu sapnis. Un man tiešām šķiet, ka Jeļena nav izaugusi līdz savam vecumam.
21.08.2022 11:04 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
Anete ielikusi baigi labo rîlu. Jānosūta Agritai 🤣
21.08.2022 11:26 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
Ja tev nav nekā cita kā rozā toņos ieturēts IG konts, tad tā dzīve ir nekas vairāk kā mazu meiteņu sapnis.

Kāda no šejienes Jeļenas draudzenēm var mani palabot, ja esmu uzrakstījusi nepareizus faktus. No ''Saimnieks meklē sievu'' laikiem atceros, ka viņai ir maģistra grāds un diezgan ok biroja darbs, nevis administratore vai kas tamlīdzīgs no biroja zemākā līmeņa amatiem. Tādēļ pelna droši vien virs LV vidējā, un mierīgi var atļauties sākt dzīvot viena jebkurā brīdī. Tādēļ teikt, ka viņai nav nekas cits kā rozā IG konts, nav īsti precīzi - izglītība ir, biroja darbs ir, kas jau ir vidusmēra līmenis, ņemot vērā, ka pusei LV sieviešu nav pat bakalaura.
21.08.2022 12:05 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Kitijaaaa @ 21.08.2022 12:05

Kāda no šejienes Jeļenas draudzenēm var mani palabot, ja esmu uzrakstījusi nepareizus faktus. No ''Saimnieks meklē sievu'' laikiem atceros, ka viņai ir maģistra grāds un diezgan ok biroja darbs, nevis administratore vai kas tamlīdzīgs no biroja zemākā līmeņa amatiem. Tādēļ pelna droši vien virs LV vidējā, un mierīgi var atļauties sākt dzīvot viena jebkurā brīdī. Tādēļ teikt, ka viņai nav nekas cits kā rozā IG konts, nav īsti precīzi - izglītība ir, biroja darbs ir, kas jau ir vidusmēra līmenis, ņemot vērā, ka pusei LV sieviešu nav pat bakalaura.

Ja tā ir, tad ļoti labi, ka viņai ir tas maģistrs. Bet kur viņa to izmanto?
21.08.2022 12:09 |
 
Reitings 698
Reģ: 28.06.2022
.Eksperte. @ 21.08.2022 12:09

Ja tā ir, tad ļoti labi, ka viņai ir tas maģistrs. Bet kur viņa to izmanto?

Nu, liela daļa biroja amatu nav pieejami bez augstākās izglītības (daudz kur pat asistentam sludinājumos bakalaurs ir obligāts). Izmanto tā, ka nesēž maksimas kasē vai nekrāmē Vācijā paciņas.
21.08.2022 12:15 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Kitijaaaa @ 21.08.2022 12:15

Nu, liela daļa biroja amatu nav pieejami bez augstākās izglītības (daudz kur pat asistentam sludinājumos bakalaurs ir obligāts). Izmanto tā, ka nesēž maksimas kasē vai nekrāmē Vācijā paciņas.

Pareizi. Tā vietā dzīvo rozā istabā, aplīmētā ar bling blingiem un taisa sev kontentu. Galvenais ir nebūt kasē vai nestrādāt kaut kādā fabrikā ārzemēs 😀
21.08.2022 12:24 |
 
Reitings 24044
Reģ: 18.08.2022
.Eksperte. @ 21.08.2022 12:09

Ja tā ir, tad ļoti labi, ka viņai ir tas maģistrs. Bet kur viņa to izmanto?

Izmanto zināšanas priekš datora aplīmēšanas ar dimantiniem un bildīšu printēšanas
21.08.2022 12:27 |
 
Reitings 1089
Reģ: 28.08.2021
SantaBarbara @ 21.08.2022 12:27

Izmanto zināšanas priekš datora aplīmēšanas ar dimantiniem un bildīšu printēšanas

Kas ar tiem blingiem nesapratu? Vienmēr tak filmē savu monitoru. Kaut kāds milzīgs bij balts. Vēl atceros meitenes te ierēca, ka mazā istabiņā ar tādu monitoru.
21.08.2022 12:31 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits