Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Komunikācijas problēmas

 
Reitings 7
Reģ: 10.05.2019
Man ir kaut kādas komunikācijas problēmas, ar kurām pats netieku galā. Kā saka, ir cilvēki ar kuriem runāt ir tas pats zobu sāpes. Tad nu es piederu pie šīs kategorijas..
Cilvēki bieži novēršas no manis, kad runāju. Redzu ka citiem nav interesanti. Un arī esmu novērojis ka cilvēki man bieži pārjautā, iespējams ka problēma ir tajā ka es nesaprotami izsakos. Iespējams tā ir tikai aisberga redzamā daļa.
Pati lielākā problēma ir tajā, ka es pats nezinu un "neredzu" ko tieši man sevī jāmaina, lai uzlabotu komunicēšanu.
Esmu analizējis sevi pāris gadu garumā, pat esmu gājis pie psihologa. Rezultāta nav. Un arvien vairāk sāku just ka šis viss man sāk ietekmēt dzīves kvalitāti.
Varbūt šeit ir kāds, kurš ļoti labi zin šo situāciju no vienas vai no otras puses?
Varbūt ir kaut kādi kursi par komunikācijas pamatiem? Ir daudz publiskās uzstāšanās kursi, bet tas absolūti nav tas kas man vajadzīgs. Man trūkst tieši kaut kādas pamatlietas.
Apsveru tā saucamos koučinga kursus, tik nav pārliecības ka tas ir tas kas man vajadzīgs.
Priecāšos par jūsu viedokļiem, ieteikumiem.
10.05.2019 22:13 |
 
Reitings 34
Reģ: 01.01.2015
Es domāju, ka ir jāsāk ar pašpārliecinātības celšanu un jāmēģina atrast kādu cilvēku ar kuru praktizēt komunikācijas prasmes, kurš būtu ieinteresēts Tev palīdzēt.
10.05.2019 22:46 |
 
Reitings 22
Reģ: 19.10.2018
Man no tevīm vai taviem aktieriem kauto vaig? nē
Tev no manīm - jā;
Shall we...
10.05.2019 22:59 |
 
Reitings 576
Reģ: 02.07.2018
nezinu gan par koučingu, tas bišķiņ citā virzienā. cilvēkiem patīk, ja viņos klausās :) varbūt jāsāk ar to. un jāmēģina runāt ar daudz un dažādiem cilvēkiem, jāprasa kā viņiem klājas, kā jūtās, ko domā par apkārt notiekošo, jāieklausās un tā arī viss sākās.
10.05.2019 23:13 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Ir cilvēki, kuri stāstot jebko, baigi ieslīgst maznozīmīgās detaļās, paspējot zaudēt klausītāju interesi. Ir tādi, kas putrojas stāstā līdz vairs nevar izsekot stāstam. Ir cilvēki, kuriem stāstīšana acīmredzami sagādā tādas grūtības, ka tu neviļus domā par to kā tiek stāstīts nevis to, kas tiek stāstīts. Ir cilvēki, kuri šķiet nemitīgi neapmierināti (sūdzas, rūcošs balss tonis). Ir cilvēki, kuri tik ļoti vienmēr visu zina labāk, ka apkārtējie jau zinādami, kas sekos, nopūšas jau pie pirmajiem izrunātajiem vārdiem. Ir cilvēki, kas mūžīgi citus pārtrauc pusvārdā. Ir cilvēki, kas nejūt robežas un nemitīgi vairāk vai mazāk apzināti citus aizvaino. Ir cilvēki kas absolūti nepūlas uzturēt sarunu (piemēram, neveiksmīga temata izvēle, pretjautājumu neuzdošana, runāšana tikai par sevi, ļauj ieilgt klusumam arī nepiemērotās situācijās uc). Varbūtī ko tādu dari?
10.05.2019 23:16 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Pašapziņas celšana būs pareizais piegājiens. Vīrieši pašapziņu gan var celt dažādi. Un protams, ka arī apkārtējie to var ietekmēt, taču
vislabākais, ja tas jau notiek hormonu līmenī un ir augsts testosterons, tad ir dziļa balss, iekšēja enerģija, lielāka interese par apkārtējo pasauli un vienlaicīgi nesatrauc apkārtējo viedoklis. Vari skatīties visiem tieši acīs, skaidri,ātri domāt un varbūt pat spēt veiksmīgi komunicēt.
Neatkarīgi no neviena pašapziņu celt var ar nofap palīdzību.
https://www.youtube.com/watch?v=KmNAwK_GwBs&t=4s
https://www.youtube.com/watch?v=u4j2d7iLWsw
Komunikācijas prasmes gan uzlabojas ar gadiem un trenniņu. Bet ja pamēģināsi nofap, tālāk pēc tā jau redzēsi kas vēl ir par mīnusiem ko uzlabot. Būs arī iekšēja dziņa.
Vai tā būtu smēķēšanas atmešana vai ir liekā svara zaudēša vai sazin vēl kāds niķis.
Starpcitu, zaudējot svaru, nodarbojoties ar svarcelšanu un lietojot taukus uzturā (keto diēta) var ievērojami kāpināt testosteronu.
Lai radītu sniega bumbas effektu vajag spert to pirmo soli un jau pēc 2-4 nedēļām plūksi pirmos augļus. ?
10.05.2019 23:18 |
 
Reitings 22
Reģ: 19.10.2018
..un tāa tu runā savā monologā un man tāa arī neko nepajautāji, meitnes nāk pie manīm, tāa vienmēr ir bijis,
10.05.2019 23:18 |
 
Reitings 638
Reģ: 14.05.2013
Man palidzeja kad saku apmeklet dazadus pasakumus - operas, teatru pirmizrades, galerijas utt., tad es saku kluut interesanta citiem, bet tas atkal atkarigs kada sabiedribaa apgrozies...
10.05.2019 23:40 |
 
Reitings 7
Reģ: 10.05.2019
cilvēkiem patīk, ja viņos klausās :) varbūt jāsāk ar to. un jāmēģina runāt ar daudz un dažādiem cilvēkiem, jāprasa kā viņiem klājas, kā jūtās, ko domā par apkārt notiekošo, jāieklausās un tā arī viss sākās.

Ar klausīšanos nav problēmu, tik dažreiz pašam ar jāparunā :). Šī komunikācijas problēma mēdz uzpeldēt arī dažādās lietišķās sarunās un sapulcēs, kur nav vietas priekš emocijām un small talk.
...
Ir tādi, kas putrojas stāstā līdz vairs nevar izsekot stāstam.
Ir cilvēki, kuriem stāstīšana acīmredzami sagādā tādas grūtības, ka tu neviļus domā par to kā tiek stāstīts nevis to, kas tiek stāstīts. Varbūtī ko tādu dari?

Paldies par uzskaitījumu, pāris lietas lika aizdomāties. Šie divi punkti lika tā vairāk aizdomāties, bet tā neviens no uzskaitītā neatbilst 100% man, vismaz ne ikdienas komunikācijā.
10.05.2019 23:44 |
 
Reitings 22
Reģ: 19.10.2018
Pshhh.. es dzīvos kāa man patīk. Jūs dzīvojat kāa jums patīk. Un nemeiģini mūs salikt vienā kastē.
10.05.2019 23:47 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Ar klausīšanos nav problēmu, tik dažreiz pašam ar jāparunā . Šī komunikācijas problēma mēdz uzpeldēt arī dažādās lietišķās sarunās un sapulcēs, kur nav vietas priekš emocijām un small talk.

Cilvēkiem patīk arī,ja Tu spēj izrādīt kādu inciatīvu un izteikt komplimentu, uzsmaidīt, bez otras puses uzaizcinājuma to darīt. Cilvēkiem ir jāiepatīkas, lai viņi Tevī vēlētos klausīties.
Bet fapojot Tu esi kautrīgs un iekšēji izdedzis losis un nekāda harizma, cieņa nevar rasties. ?
Paldies par uzskaitījumu, pāris lietas lika aizdomāties. Šie divi punkti lika tā vairāk aizdomāties, bet tā neviens no uzskaitītā neatbilst 100% man, vismaz ne ikdienas komunikācijā.

Šeit nav nekāda emociju apmaiņa, par to kas liek aizdomāties, jo aizdomāšanās reālu labumu nenesīs. Labumu nes risinājumi. Nav tāda 1 maģiskā slēdža.
Jo pilnīgi iespējams, ka sabiedrība jau Tev ir ielikusi kaut kādā rāmī un nospiedusi. Nav īsti daudz veidu ko var pasākt, lai to mainītu. ;)
11.05.2019 00:06 |
 
Reitings 7
Reģ: 10.05.2019
Šeit nav nekāda emociju apmaiņa, par to kas liek aizdomāties, jo aizdomāšanās reālu labumu nenesīs. Labumu nes risinājumi. Nav tāda 1 maģiskā slēdža.

Lai risinājums nestu guvumu, ir jānosaka cēlonis. Nevar cīnīties ar sekām, cerot ka cēlonis pazudīs.
11.05.2019 00:12 |
 
Reitings 22
Reģ: 19.10.2018
Varbut tapec ka citi cilvēk dod priekšroku ar kadu kam ir kas kopīgs, kāda emo kas sēž iztabā ar nažiem ap kaklu un ienīst tevi tik pa ļoti kā es.
Cita gaume.
11.05.2019 00:19 |
 
Reitings 22
Reģ: 19.10.2018
Nemāci man nekad neko , sen tur esmu bijis kur tu.
11.05.2019 00:20 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Lai risinājums nestu guvumu, ir jānosaka cēlonis. Nevar cīnīties ar sekām, cerot ka cēlonis pazudīs.

Cēloni jau esi aprakstījis un to var nojaust. Celonis esi pats, jo neredzi kopsakrības. Neviens nav dzimis ar perfektām komunikācijas prasmēm. Citiem ir bijuši labi skolotāji un iespējas tās prasmes pilnveidot + temperments. Citiem tās prasmes jāapgūst ilgākā laika posmā un piedevām jāpaceļ pašapziņa, lai nekautrētos uzsākt sarunu.
Es Tev kā bijušais introverts varu pateikt, ka ir tāda grāmata: Deils Karnegī "Kā iegūt draugus un iepatikties cilvēkiem".
Bet ja gribi patiešām ko dzīvē mainīt, tad Nofap ir lieta, kas jāapgūst.
https://www.youtube.com/watch?v=cIChIZ-xURQ
11.05.2019 00:25 |
 
Reitings 656
Reģ: 06.10.2014
Pati lielākā problēma ir tajā, ka es pats nezinu un "neredzu" ko tieši man sevī jāmaina, lai uzlabotu komunicēšanu.
Esmu analizējis sevi pāris gadu garumā, pat esmu gājis pie psihologa. Rezultāta nav. Un arvien vairāk sāku just ka šis viss man sāk ietekmēt dzīves kvalitāti.

Ir dažādi veidi kā risināt problēmas un ja nepalīdz viens veids (jau gadiem), tad pieej no citas puses. Varianti ir dažādi: Meditācija, uzturs, sports, hobiji, teātris, nofap, aukstas dušas, vai varbūt pat var pamēģināt dzert visādus minerālus( Jods, Cinks, Magnijs, Varšs, Omega3). Tu pat vari darīt visu kopā, jo tas viss ir tikai pozitīvi un tad vērot vai Tava uzvedība izmainās. :P
Šeit es tik redzu, ka vēlaizvien dejo riņķa danci.
11.05.2019 00:33 |
 
Reitings 22
Reģ: 19.10.2018
Kas es kautkāds normālis latviešu taultudēls ? Man vajag to civēku kas tur šobrīd sēž taja tumšajā iztabā un nē mēs negribam piedalies jūsu sociālajas aktivitātes. Atbloķē man tinder, un ej dzīvo pa savām operām un teātriem visām citām sociālajām vietām.
11.05.2019 00:34 |
 
Reitings 827
Reģ: 06.06.2013
Īstenībā jau svarīgi ir arī ar ko komunicē. Pati esmu introverts ar spēju pie vajadzības notēlot arī ekstravertu. Esmu novērojusi, ka ar dažiem cilvēkiem komunikācija raisās pilnīgi dabiski, raiti, pēc sarunas smaids sejā un enerģijas tik daudz ka vai lidot varētu. Ar citiem nepavisam - pēc garākas sarunas jūties tik noguris kā pēc noskrieta maratona. Laba atziņa ir tāda, ka ar visiem nav jākomunicē, ja to nevēlies. Ok, darbā jāsaņemas (vai jāmaina darbs), small talks prasmes pamatlīmeni uztrenēt nav grūti it īpaši, ja proti jautāt un klausīties. Bet visumā neiespringsti, sabiedrībai izpatikt nav obligāti. Turklāt jo brīvāk jutīsies un mazāk iespringsi, jo labāk tevi uztvers citi.
11.05.2019 00:34 |
 
Reitings 22
Reģ: 19.10.2018
Diemžēl jūs ir jūs, man jūs neinteresē.
11.05.2019 00:39 |
 
Reitings 22
Reģ: 19.10.2018
Un kas jūs velk pie manīm tik ļoti, ka nav iespējams atturēties? Es varu iedomāties tikai vienu lietu...
11.05.2019 01:02 |
 
Reitings 20
Reģ: 16.03.2019
Man arī ir grūti komunicēt, liekas ka cilvēki nesaprot, pārprot. Uzskata, ka esmu lepna un tā. tāpēc pieturos pie saviem pāris draugiem ar ko saskan un ar pārējiem necenšos nemaz baigi komunicēt.jo esmu totāli introverta persona un tā pa īstam man nemaz neinteresē kolēģi vai tamlīdzīgi citi cilvēki.. tikai ģimene un daži draugi, ar tiem tad arī ir normāla komunikācija. Nu uzskatu, ka man nav jāizpatīk vai jālauž sevi, lai tikai iepatiktos citiem.
11.05.2019 08:19 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits