Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pārāk daudz mīlestības=apmātība

 
10 gadi
Reitings 7721
Reģ: 21.03.2014
Sveiki!
Jùsu viedoklis..virietis 30 gadi. Loti patikams, inteligents, sportisks, mils utt. Pec rakstura un nodarbisanas esam loti atskirigi. Simpatijas radas fiziskas pievilksanas del. Sad tad tikamies. Bet nu tas sak palikt nopietni. Vins jau sapno par gimeni, kopdzivi. Gatabs pienemt manus 2 bernus. Jau teju perk dzivokli un sapno par kaazaam. Vinam tas vis ir tiik loti nopietni. To visiem saka, cik laimigs un ka beidzot dzive sakartojusies un bus gimene utt..
Es saaku nogurt jau, esam pazistami vien 5 menesus, ta nopietni viss no janvara, kad vins izteica velmi turpinat to visu nopietnaka gultne.
Nezinu ka sis beigsies un man pat sak palikt bail tagad teikt, ka tomer neesmu drosa ka mums kas sanaks. Vins skiet parak apmaats. Lai gan taa jau ir tiesam loti loti jauks cilveks cik esmu iepazinusi, bet gan jau tarakani vel tik paradisies.
28.02.2019 15:07 |
 
Reitings 16391
Reģ: 09.10.2011
Man bija savulaik dikti feins kavalieris... teorētiski nevainojams - izglītots, labs darbs, rūpīgs, uzmanīgs, atbildīgs, uz rokām nēsā utt. Man nebija sevišķi liela interese..
Šķita, ka tàda savienība ir negodīga pret mums abiem. Tāpēc pašķīrāmies..
28.02.2019 15:27 |
 
Reitings 3734
Reģ: 09.02.2014
Lai gan taa jau ir tiesam loti loti jauks cilveks cik esmu iepazinusi, bet gan jau tarakani vel tik paradisies.
Pieņemot šo lexiku, varbūt viņi parādīsies viņa iztēlē pie tevis. Cilvēku var iepazīt ne ātrāk kā gada laikā, kopā dzīvojot.
28.02.2019 15:42 |
 
10 gadi
Reitings 7721
Reģ: 21.03.2014
Vins mani dievina un uz rokām nēsā. Domāju ka varbūt rozā brilles tiesam pec ilgaka laika nokritis. Bet sobrid es neesmu tik loti ar vinu parnemta ka vins ar mani...
28.02.2019 15:59 |
 
Reitings 1372
Reģ: 18.03.2011
Adele4 - varbūt viņam dzīvē ir bijis daudz jāviļas mīlestībā un tāpēc viņš ir tik ļoti excited tagad. Nav jau tas nekas slikts, dod cilvēkam laiku un ļauj arī sev varbūt iemīlēties. Ja nav mīlestības, tad gan cilvēku mānīt nevajag. Bet izklausās jau jauki ;-) daudz tādus mūsdienās neatradīsi. Nenorakstīs cilvēku tikai tāpēc, ka viņam jūsu attiecības ir svarīgas
28.02.2019 16:18 |
 
Reitings 772
Reģ: 23.08.2016
Es otru par apmātu nosauktu tikai tad, ja šādas jūtas būtu no vienas puses. Nekad nenāktu prātā savu mīļoto saukt par apmātu! Vienkārši iemīlējušos. Acīmredzot jūsu jūtas nav abpusējas. Nemāni cilvēku, kurš jutīsies sāpināts par to laiku un mīlestību, ko viņš tev veltījis, uzzinot, ka tavas izjūtas ir bijušas meh. Tas nav godīgi.
28.02.2019 16:27 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Apmātība mani vienmēr ir biedējusi! Negribētu veidot attiecības ar cilvēku, kas tikai un vienīgi manī saredz to laimi un sakārtotu dzīvi. Cilvēkam no sākuma ir jāatrod tā laime pašam sevī un tad var veidot spēcīgu komandu ar otru cilvēku. Es censtos ieklausīties savā sirdsbalsī, izrunāties ar to cilvēku un neko neapsolīt. Salauzta sirds reizēm var traumēt cilvēku līdz pilnīgam nervu sabrukumam..
28.02.2019 16:28 |
 
Reitings 3388
Reģ: 27.11.2012
Es laikam esmu pārāk liela ciniķe, bet no vīrieša, kas tik ātri jau runā par kāzām un tik traki lej medu ausīs, bēgtu tālāk. Autore, silti iesaku piebremzēt un uz visu paskatīties ļoti nopietni un nosvērti. Kādus mīnusus Tu jau tagad viņā saskati? Kad brilles nokritīs, to būs daudz vairāk.
.
Negribu liet darvu Tavā medus mucā, bet vīrieši, kas tik saldi apkārt čivina un steidzas pēc iespējas ātrāk dabūt sievieti, nereti izrādās varmākas, pedofili un ar citām "kaitēm" apveltīti. Protams, es nesaku, ka tas būs Tavs gadījums. Vienkārši esi uzmanīga ;-) No tā, ka neko nesasteigsiet, lielā mīla nezudīs.
28.02.2019 16:29 |
 
Reitings 741
Reģ: 11.08.2015
Kaut kādā mērā piekrītu profesorei! Daudz ir dzirdēts par tādiem apmātiem makaronu karinātājiem, kā arī pati esmu jau vienreiz apdedzinājusies.
28.02.2019 16:33 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Esmu bijusi ļoti līdzīgā situācijā. Man šķiet, ka šādi cilvēki ir apsēsti ar ideju par ģimeni. Pēc 5 mēnešiem pazīšanās plānot kāzas ir iracionāli. Bieži konkrētās sievietes vietā varētu būt jebkura cita un vīrietis tāpat plānotu bildināt, pirkt dzīvokli utt., jo beidzot ir gandrīz vai ticis pie ilgi gribētās ģimenes. Nesaku, ka tas noteikti ir arī tavs gadījums, un šādas attiecības var būt pat labas. Bet ja raksti, ka nogursti no šīs apsēstības un neesi droša, ka jums kaut kas sanāks, tad ir vērts paturēt prātā, ka varbūt tu konkrēti viņu nemaz tik ļoti neinteresē kā tev šķiet, viņa īstais mērķis ir kāzas, bērni, 'ģimenes dzīve' - ar praktiski jebkuru, kura ir gatava. Tādu vīriešu ir gana daudz un ap 30 viņi jau kļūst visai izmisuši. Tas, ka viņš visiem saka, ka beidzot viņa dzīve sakārtojusies, man liek domāt, ka viņš tiešām primāri dzenas pēc sievas un bērniem, bet kas tieši būs tā sieva un kādi bērni, tam jau nav lielas nozīmes.
28.02.2019 16:36 |
 
Reitings 25
Reģ: 09.09.2018
Lasu un šķiet, ka raksti par mani.:-D
Pirms vairāk kā pus gada saku tikties ar kādu vīrieti. No sakuma viss labi, viņš jauks. Nemanot attiecības ievirzījās nopietnāk un tad sākās.....(t) Nenormāla kontrolēšana, kam gan nepakļāvos, apsēstība, nenormāla ilgošanās, kaut gan tikāmies tiešām bieži. Viņš protestēja pret manām draudzenēm un ja kāda likās sakarīga, tad viņam noteikti arī bija jākļūst par viņas draugu. (e) Es biju totāli iegājusi citā dzīvē, daudzi man teica, ka esmu mainījusies un, ka neesmu ta veca labā, jautrā meitene, kādu visi mani pazīst. :-/No sākuma man likās, ka mīlu viņu, pagāja pieci mēneši varbūt nedaudz vairāk un viss sagāja kārtīgā putrā. Es jutos nelaimīga, viņš gan redzami laimīgs.... Viņam vairs viņa vecie draugi nemaz nebija, biju tikai es, es un es....
Sāku just, ka nav jūtas vairs. Tā izšķīrāmies. Tagad neilgu laiku tiekos ar citu, un tagad saprotu, kā ir , kad tevi iemīl. Ta nav apsēstība, tā ir brīvība. Ar tauriņiem puncī un smaidu līdz ausīm.:-P
Bet tas puisis, tagad ir atgriezies pie vecajiem ieradumiem un atradis arī vecos draugus. ;-)
28.02.2019 16:41 |
 
Reitings 2264
Reģ: 21.01.2013
Cilvēks, kurš dažu mēnešus pēc iepazīšanās kaļ dižus plānus, mani arī biedētu. Man liekas, ka ir vērts lūgt viņam piebremzēt. Ja viņš būs īstais, tad sapratīs, nekur nepazudīs, tikai viss virzīsies uz priekšu ne tik straujos tempos. Protams, ir arī tādi gadījumi, kad cilvēki ļoti ātri apprecas un nodzīvo laimīgi līdz mūža galam, bet tomēr tādu ir mazākumā. Šādās lietās tomēr der ieklausīties intuīcijā.
28.02.2019 16:42 |
 
10 gadi
Reitings 7721
Reģ: 21.03.2014
Vins saka, ka esot loti laimigs ar mani tik loti ka vel nekad..ieprieks ir bijusas attiecibas, bet kadus 4 gadus bihis brivs un beidzot esot tas iistais fiilings.
Vins tiesam ir loti godigs, labsirdigs utt. Bet kaa jau teicu..biedee ka nav par daudz aptracis. Varbut jalauj sim norimt..
Vinaa ir ari daudz dzivesgudribas, daudz pilnveidojos sevi ari iekweji, garigo pasauli..taa ka domaju vinam vajadzetu saprast. Bet taa vina paarlImiiba...
28.02.2019 16:51 |
 
Reitings 286
Reģ: 15.12.2016
Vins tiesam ir loti godigs, labsirdigs utt. Bet kaa jau teicu..biedee ka nav par daudz aptracis.

Ir par daudz aptracis. Ir liela iespējamība, ka tāds vienkārši ir viņa raksturs - tendēts uz apsēstību - un tas izpaudīsies arī ikdienas dzīvē, mēģinot kontrolēt arī to, ko un kā dari tu. Piemēram, no tevis rakstītā neizklausās, ka pirms kāzu un nekustamā īpašuma iegādes plānošanas viņš būtu veltījis īpašas rūpes tam, lai noskaidrotu, vai tu to visu gribi. Ja tu jau tagad esi nogurusi no viņa, tad visdrīzāk jums nebūs pa ceļam.
28.02.2019 17:29 |
 
Reitings 1937
Reģ: 18.05.2016
Nezinu, nekādu apsēstību neredzu. Ja tu justos tāpat, tev tas netraucētu. Nopietnā vecumā pēc 5 mēnešiem var gribēt kāzas un gimeni. Mēs ar vīru jau pēc 6 mēn zinājām, ka gribēsim gan kāza, gan bērnus.
28.02.2019 18:56 |
 
Kārtot pēc: jaunākā, vecākā
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits