Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 985
Reģ: 06.01.2020
smart_ass @ 02.06.2022 16:20

Eu tu adekvātā, tu zini kur iepērk apģērbu visu iecienītie veikali, piemēram? H&M, New Yorker, Zara utt. Ir labi ja tā nav Bangladeša. Veikaliem ir vai nu rūpnīcas kur pasūtīto viņiem šuj vai vairumtizniecības bāzes. Elïna dara tieši to pašu, pērk no vairumtirzniecības bāzēm. Un uzcenojumu liek visi, visām šīm fast fashion vietām paśizmaksa ir maza, uzcenojums liels.

Jā, ADEKVĀTĀ,zinu gan. Bet Elīnas lupatām tas uzcenojums ir nu ļoti kosmosā : ))))
03.06.2022 15:01 |
 
Reitings 4724
Reģ: 20.08.2021
LiepaShmiepa @ 03.06.2022 14:42
Jā, ir vairākas citas lupatu bodītes, kas tiešam iepērk no tiem pašiem vairumtirgotājiem, kur viņa. Tās gan nebūs lielās veikalu ķēdes - tām tiek šūts pēc pasūtījuma tieši viņiem.
Bet atšķirība no citām mūsu lupatu bodītēm ar tām pašām poļu un turku precēm ir uzņēmuma sejā un visos viņas viedokļos, kā arī paša uzņēmuma attieksmē un godīgumā, pat ja mēs noņemam neslēpti krāpnieciskos uzņēmuma pirmsākumus nost. Tas nav tā netīšām sanācis, ka tām pārējām te savas tēmas nav.

Nav gadījumā ta, ka Didra pērk jau gatavu apģērbu?
Domāju kaut vai tas pats reserved, kurš ir poļu, taisa savus dizainus un veic pasūtījumus tieši viņu veikaliem?
Kaut kā nav sajūta, ka Didra pati ir spējīga kaut ko izdomāt vai dizainet...
Zarai un tada veida veikaliem ir skaidrs, tur ir savas ražotnes un fabrikas.
03.06.2022 14:55 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022


03.06.2022 14:51 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
smart_ass @ 03.06.2022 13:19

man ir pilnīgi nospļauties ko kurś reklamē. Nemaini tēmu. Es runāju par to kur apģērbu veikali iepērk apģērbu un apavus. Nav fast fashion veikaliem fancy dizaineri. Ir fabrikas, ir vairumtizniecības noliktavas. Izcenojumu katrs var likt cik grib. Neinteresē man baterflaja mode, bet tas nemaina faktu, ka viņi iepērk savu produkciju tâpat kā daudzi citi.
Jā, ir vairākas citas lupatu bodītes, kas tiešam iepērk no tiem pašiem vairumtirgotājiem, kur viņa. Tās gan nebūs lielās veikalu ķēdes - tām tiek šūts pēc pasūtījuma tieši viņiem.
Bet atšķirība no citām mūsu lupatu bodītēm ar tām pašām poļu un turku precēm ir uzņēmuma sejā un visos viņas viedokļos, kā arī paša uzņēmuma attieksmē un godīgumā, pat ja mēs noņemam neslēpti krāpnieciskos uzņēmuma pirmsākumus nost. Tas nav tā netīšām sanācis, ka tām pārējām te savas tēmas nav.
03.06.2022 14:42 |
 
10 gadi
Reitings 2585
Reģ: 04.01.2013
smart_ass @ 03.06.2022 13:19

man ir pilnīgi nospļauties ko kurś reklamē. Nemaini tēmu. Es runāju par to kur apģērbu veikali iepērk apģērbu un apavus. Nav fast fashion veikaliem fancy dizaineri. Ir fabrikas, ir vairumtizniecības noliktavas. Izcenojumu katrs var likt cik grib. Neinteresē man baterflaja mode, bet tas nemaina faktu, ka viņi iepērk savu produkciju tâpat kā daudzi citi.
Tad jautāšu pretjautājumu - kāpēc mūsu lupatu karaliene NEKAD NEATBILD UZ ŠO JAUTĀJUMU - KUR IEPĒRK? :D
03.06.2022 14:21 |
 
Reitings 4724
Reģ: 20.08.2021
smart_ass @ 03.06.2022 13:19

man ir pilnīgi nospļauties ko kurś reklamē. Nemaini tēmu. Es runāju par to kur apģērbu veikali iepērk apģērbu un apavus. Nav fast fashion veikaliem fancy dizaineri. Ir fabrikas, ir vairumtizniecības noliktavas. Izcenojumu katrs var likt cik grib. Neinteresē man baterflaja mode, bet tas nemaina faktu, ka viņi iepērk savu produkciju tâpat kā daudzi citi.

Vari spļaut tālāk un kaut kur citur!
Zara saviem apģērbiem norāda izcelsmi, un tās ir dažādas. Runājot par fancy dizaineriem, H&M ir daudzas sadarbības ar augstajiem dizaineriem, visus nenosaukšu, bet pirms daudziem gadiem bija Roberto Cavalli, kaut kad bija Moschino...
Tā kā Didra nestāv klāt ar saviem nezināmās izcelsmes apģērbiem, paršujot birkas.
03.06.2022 13:36 |
 
10 gadi
Reitings 116
Reģ: 11.04.2012
Lukreecija @ 02.06.2022 17:06
Tu esi iemaldījusies nepareizajā vietā. Noteikti gribēji kaut ko bombisku nopirkt Butterfly mājaslapā, bet ienāci forumā.
Atšķirība no NewYorker un Elīnas šmotku bodes ir tāda, ka NewYorker maika maksā 4,99, Elīna - 19,99. Kvalitāte vienlīdzīgi slikta.
Un ne H&M, ne Zara, ne NewYorker nereklamē parastās drēbes uz grūtniecēm. H&M ir speciāla grūtnieču nodaļa un apģērbi. Tieši tāpat kā sievietes nereklamē bokseršortus un vīrieši - mežģīņu stringus.
Lai gan mūsu jenots varētu nākotnē būt modelis BOMBISKAJAI, ar izrautiem diegiem, BEZVĪĻU APAKŠVEĻAI!
Nauri, Elīna vai kāda no fanēm, nesāpini savu sirsniņu un ej prom no šejienes!

man ir pilnīgi nospļauties ko kurś reklamē. Nemaini tēmu. Es runāju par to kur apģērbu veikali iepērk apģērbu un apavus. Nav fast fashion veikaliem fancy dizaineri. Ir fabrikas, ir vairumtizniecības noliktavas. Izcenojumu katrs var likt cik grib. Neinteresē man baterflaja mode, bet tas nemaina faktu, ka viņi iepērk savu produkciju tâpat kā daudzi citi.
03.06.2022 13:19 |
 
Reitings 530
Reģ: 16.02.2022
Arī sociāli nelabvēlīgās ģimenēs izaug bērni. Tad jau arī šajā. Nav teikts cik būs grūti ceļot, vai cik ātri atgūs formu. Trakākais, ka visam tam murgam varēs sekot līdzi. Bet nu būs vismaz izklaide.
Var redzēt, ka bēbi gribēja Nauris, lai pašapliecinātos, kā alfa tēviņš, savukār Didra piekrita, bez intereses par to. Līdz ar to abi dzīvo kā viendienīši un no katra purkšķa pamanās skandāliņu izlobīt.
03.06.2022 13:05 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Vienkarsi @ 03.06.2022 11:29
Tik smieklīgi, kā abi divi vienmēr uz jautājumiem, kas viņiem nepatīk, atbild uzbrūkoši.
Dzirdot to toni, šermuļi metas.
tajos viņas kursos acīmredzot nav sadaļas par komunikāciju ar klientiem
03.06.2022 12:34 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
Keitonsss @ 03.06.2022 11:03

Nu pašam jau viegli bet bērnu kamēr atsprādzē,cerams to vismaz darīs.Vai arī arī nedarīs jo redz tak nav ērti ?‍♀️
man ļoti bail, ka normāli nesprādzēs, nu cik nu to var vispār izdarīt tiem krēsliem, es nezinu. Bet pavisam noteikti nesprādzēs, kad bērns būs lielāks un pats teiks, ka negrib. :/
03.06.2022 12:32 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
MinkaMurrrrr @ 03.06.2022 12:01

Xl ? ??

Elīnas miesasbūve ir sērkociņš ar arbūza vēderu un nīlzirga lūpām, nevienu citu tādu meiteni tur neesmu redzējusi 🤣
03.06.2022 12:09 |
 
Reitings 767
Reģ: 18.02.2022
Lukreecija @ 03.06.2022 11:17
Elīna savā live noraksturoja savas modeles:
Ar melniem matiem - 1,75m , sīka, smalka, uz XS/S izmēru.
Otra - pēc miesasbūves kā es - M/L/XL , ar visu , visu, ciskiņām, krūtīm utt :D

Xl ? 😃😃
03.06.2022 12:01 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
Lukreecija @ 03.06.2022 11:17
Elīna savā live noraksturoja savas modeles:
Ar melniem matiem - 1,75m , sīka, smalka, uz XS/S izmēru.
Otra - pēc miesasbūves kā es - M/L/XL , ar visu , visu, ciskiņām, krūtīm utt :D

Pat neizrāda cieņu pret meitenēm,lai nosauktu viņas vārdos.Apmēram tā tieva un tā apaļīgā.
03.06.2022 11:36 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
Fancycattyy @ 03.06.2022 11:07

Tas kaa kurs bērns..
Bet nu ar to muzigo laiku ceļa.. bebim tas sedeklitis nu nav pats labakaa aika pavadišana.
Nedomaju ka bus tik traki.. katrs berns ir atslirigs..
Ir tacu berni mums katrai izauguši, un ne visas pec gramatas audzina. Ir kas celo no pirmas dienas ir kas ne...
Un visām ir bijusi pirmie berni,kad nezin kautko.
Un par tām drēbītēm... es ari negludinaju ne pirmas ne pedejas drebes.. vispar gludeklis nav mājās.. tas pedantiskums nav visām.
Par ko var diskutet, ka didra īsti laikam neizprot influencera statusu, jo but publiskai personai uzliek pienakumus un noteikti es pusi no ta ko vina neraditu un nestastitu. Bet vina jutas labi .. well vvvrvvr

Nu tur jau tā lieta ka katram var būt atšķirīgi,visi bērniņi nav vienadi,bet ir jārēķinas ka ta var būt nevis kalt plānus un stāstīt ka nu tik uzreiz viss notiks vēl nezinot ka būs.Pats var stulbi aplauzties pectam.
Gludināt zīdaiņa drēbes uz slimnicu nu tas ir jādara,tāpat ka jaunas drēbes jāizmazgā.Ja mazgā tad nu logiski ka jāgludina.Tur pat neiet runa par pedantiskumu.Es cieņu savu mazo un gribu lai pirmās drēbes no veikala ir tīras un izgludinātas.Pectam jā,protams es arī negludumu tagad visas drēbes,bet karinu ta lai viņas nebūtu saburzītas.Mans viedoklis un tur var piekrist vai ne.Katram savs.Visi bērni ta vai ta ir izauguši ar vai bez tā.
03.06.2022 11:33 |
 
Reitings 2764
Reģ: 28.02.2022
biznesa čika 🤭
03.06.2022 11:31 |
 
Reitings 430
Reģ: 28.02.2022
Tik smieklīgi, kā abi divi vienmēr uz jautājumiem, kas viņiem nepatīk, atbild uzbrūkoši.
Dzirdot to toni, šermuļi metas.
03.06.2022 11:29 |
 
10 gadi
Reitings 2585
Reģ: 04.01.2013
Elīna savā live noraksturoja savas modeles:
Ar melniem matiem - 1,75m , sīka, smalka, uz XS/S izmēru.
Otra - pēc miesasbūves kā es - M/L/XL , ar visu , visu, ciskiņām, krūtīm utt :D
03.06.2022 11:17 |
 
Reitings 220
Reģ: 17.05.2022
Keitonsss @ 03.06.2022 10:07
Tāpat kā viņa domā,ka varēs braukāt visu laiku ar mašīnu ar mazo.Nu man pieredze nav tā labākā,līdz 3 mēnešiem ieliekot benķītī bļāva histērija,nebija iespējams izbraukt no mājas,takā krūts bērns,tad vienīgais ka nomierināt pielikt.Braucu ātri atpakaļ uz mājām un liku pie krūts,labi ka privātmāja,bet ja piemēram ka viņai kamēr tiks līdz dzīvoklim,brrrr.Stāties malā nebija reāli,nebija kur,tāpat nav diez ko ērti to darīt,kamēr atsprādzēt uuhhhh.Iedomajos kā tiktu kāda korķī nu blin,kā pie stūres sēžot nomierināsiesi mazo.Varbūt tā ir tikai mana pieredze bet bija traki ar to braukšanu divatā.Tikai tagad kad pierādināju pie kustības,iemieg mašīna un ir mierīgs bebis,bet tāpat ne vienmēr.

Tas kaa kurs bērns..
Bet nu ar to muzigo laiku ceļa.. bebim tas sedeklitis nu nav pats labakaa aika pavadišana.
Nedomaju ka bus tik traki.. katrs berns ir atslirigs..
Ir tacu berni mums katrai izauguši, un ne visas pec gramatas audzina. Ir kas celo no pirmas dienas ir kas ne...
Un visām ir bijusi pirmie berni,kad nezin kautko.
Un par tām drēbītēm... es ari negludinaju ne pirmas ne pedejas drebes.. vispar gludeklis nav mājās.. tas pedantiskums nav visām.
Par ko var diskutet, ka didra īsti laikam neizprot influencera statusu, jo but publiskai personai uzliek pienakumus un noteikti es pusi no ta ko vina neraditu un nestastitu. Bet vina jutas labi .. well vvvrvvr
03.06.2022 11:07 |
 
Reitings 67
Reģ: 03.02.2013
Lukreecija @ 03.06.2022 11:00
Elīnai nebūtu jāatsprādzējas, jo viņa jau brauc nepiesprādzējoties :D jo nu vvrrrrvvvvv

Nu pašam jau viegli bet bērnu kamēr atsprādzē,cerams to vismaz darīs.Vai arī arī nedarīs jo redz tak nav ērti 🤦‍♀️
03.06.2022 11:03 |
 
10 gadi
Reitings 2585
Reģ: 04.01.2013
Keitonsss @ 03.06.2022 10:07
Tāpat kā viņa domā,ka varēs braukāt visu laiku ar mašīnu ar mazo.Nu man pieredze nav tā labākā,līdz 3 mēnešiem ieliekot benķītī bļāva histērija,nebija iespējams izbraukt no mājas,takā krūts bērns,tad vienīgais ka nomierināt pielikt.Braucu ātri atpakaļ uz mājām un liku pie krūts,labi ka privātmāja,bet ja piemēram ka viņai kamēr tiks līdz dzīvoklim,brrrr.Stāties malā nebija reāli,nebija kur,tāpat nav diez ko ērti to darīt,kamēr atsprādzēt uuhhhh.Iedomajos kā tiktu kāda korķī nu blin,kā pie stūres sēžot nomierināsiesi mazo.Varbūt tā ir tikai mana pieredze bet bija traki ar to braukšanu divatā.Tikai tagad kad pierādināju pie kustības,iemieg mašīna un ir mierīgs bebis,bet tāpat ne vienmēr.
Elīnai nebūtu jāatsprādzējas, jo viņa jau brauc nepiesprādzējoties :D jo nu vvrrrrvvvvv
03.06.2022 11:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits