Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kornēlija @ 30.12.2022 10:46
Man ir nojausma, kāpēc Elīnai nekur nekad nekas nepatīk. It īpaši saistībā ar ēdināšanu. Tas varētu būt ēšanas traucējumu dēļ. Man pašai pirms pāris gadiem bija līdzīgi - aizgāju galējībās ar svara zaudēšanu, uz 170cm svēru 49kg… badojos, pārsvarā ēdu tikai augļus. Un ar tā brīža draugu ejot uz visādiem restorāniem, kafejnīcām utt, vienmēr biju neapmierināta. Ilgi blenzu ēdienkartē, visi ēdiena nosaukumi asociējās ar kalorijām, taukiem, ogļhidrātiem. Un, kad beidzot izvēlējos kaut ko, ko savā prātā biju atļāvusi sev todien apēst, tāpat biju nelaimīga un dusmīga, jo šķita, ka uzreiz svars nāks klāt. Tad mēģināju sev iestāstīt, ka atnestais ēdiens nemaz nav garšīgs un nevaru tāpēc pat visu porciju noēst. Un tādā prāta tumsonības stāvoklī gribas kritizēt pilnīgi visu. Konstanta neapmierinātība ar sevi, apkārtējiem, vidi, jebko. Viss, kas iepriecina, ir kaulu redzamība spogulī un mazāks cipars uz svariem. Bet to, cik nepareizi un slimi tas ir, var saprast tikai tad, kad esi ticis no tā vaļā. Šāda bija mana pieredze, es nesaku, ka Elīnai ir tāpat, bet kaut kādas paralēles ir redzamas. :(

Ceru, ka esi ar visu tikusi galā un tagad ir labāk ❤ Paldies, ka dalījies, droši vien Elīnai tiešām ir līdzīgi, nu vismaz uz to pusi. Viņai pašai arī ir tas vecais video, kur stāsta kādi kādreiz bija ēšanas traucējumi, tur viņa tā diezgan forši, sakarīgi runā
30.12.2022 16:04 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Šeit bez, tāpēc , ka tā ir Elīnas atbilde, bet, ja mans vīrs uz jautājumu ,kas tevi tiešām padara laimīgu, vīrs atbildētu, ka tas ir darbs, un esmu laimīgs esot darbā? Sorry man būtu daudz jautājumi par šādu atbildi, un noteikti būtu vīlusies, ka mēs kā ģimene esam kaut kādā otrā plānā.
30.12.2022 15:33 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Nja, viņas vērtības! Diez cik vēl cilvēku atbildētu, ka viņa laime ir močīt, nevis to, ka Tavi tuvie ir veseli, ka esi svētīta ar ģimeni, pateicīga par bērnu, pateicīga par vīru utt., bet šeit, viņa ir laimīga darba dienās, pat ne tā varbūt vienīgā diena nedēļā, kad ir ar bērnu un vīru, tikai darbā laimīga. Vai te vēl kādam ir jautājumu par viņu attiecībām kā vīram ar sievu, kā mātei ar bērnu?!
30.12.2022 15:26 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
PatrishaS @ 30.12.2022 15:09
Nauris uzdod jautājumu,kas Elīnu padara patiešām laimīgu? Kādu gan atbildi no viņas varētu gaidīt.. laimīga par to,ka ir atradusi savu vietu un patīk tas ko dara.. darbs ..darbs. Un ne vārds par mazuli viņas dzīvē, Nauri, ģimeni..
žēl ka viņa nesaprot,ka tas viss var tik viegli beigties un tad viss kas viņai paliks uz mūžu būs nesvarīga ģimene
30.12.2022 15:19 |
 
Reitings 544
Reģ: 23.01.2022
Nauris uzdod jautājumu,kas Elīnu padara patiešām laimīgu? Kādu gan atbildi no viņas varētu gaidīt.. laimīga par to,ka ir atradusi savu vietu un patīk tas ko dara.. darbs ..darbs. Un ne vārds par mazuli viņas dzīvē, Nauri, ģimeni..
30.12.2022 15:09 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Pēc Elinas loģikas es nebrišos,ja kādu dienu viņa dosies uz Prieka Vesti,bet nonāks bordelī,bet būs tomēr bijusi prieka vēsti.lol
30.12.2022 14:50 |
 
Reitings 775
Reģ: 14.03.2014
Es reāli nesaprotu kāpēc viņi ir kopā.🙃
Es nevaru iedomāties situāciju, kad draugs man sarīko pārsteigumu, bet es visu nodiršu un vēl aizbēgu uz darbu, jo "nu reāli nav taču ko darīt kopā, labāk braukšu pastrādāt". Nu viņi paši atklāti parāda, ka viņiem kopā nav ko darīt, nav par ko runāt. Man katra kopā pavadītā minūte ir romantika, attiecību uzlabošana, bet Didrai romantika bija paēst burgeru ar friškām, kad visu jau bija nodirsusi. Un par to GanBei vispār WTF. 😀 Labi, ka viesnīca vismaz Radisson, nevis GC.😁
30.12.2022 14:47 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Ak, kungs, kā cilvēks priecājas par zeķēm un apenēm. PAR ZEĶĒM UN APENĒM, aaaaaaa!!!
30.12.2022 14:30 |
 
10 gadi
Reitings 396
Reģ: 29.01.2009
Skatos, Nauris storijos arī kā suns sācis cilāt kāju... 😅
30.12.2022 13:36 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Mayaaa @ 30.12.2022 11:52
Tak tas nauris pats pēc tam storijos teica , ka atpūta so so, 6 no 10. Numuriņi kā deviņdesmitajos gados . Nav labāks par didru.

Nu ja tiešām gribētu pavadīt romatisku vai ģimenisku laiku divatā/ trijatā tad numuriņa iekārtojumam un Gan bei ēdienam nebūtu tik liela nozīme. Bet nu ja pašiem vienam ar otru ir pagalam neinteresanti, tad vainu jāmeklē ārējos apstākļos.
30.12.2022 12:53 |
 
Reitings 1566
Reģ: 09.06.2015
Lūdzu stop😂 piena puiks https://failiem.lv/f/st233uf56
Cik viņam gadu, 16???
30.12.2022 12:16 |
 
Reitings 8526
Reģ: 05.07.2020
Tak tas nauris pats pēc tam storijos teica , ka atpūta so so, 6 no 10. Numuriņi kā deviņdesmitajos gados . Nav labāks par didru.
30.12.2022 11:52 |
 
Reitings 266
Reģ: 10.06.2022
Par Elīnas un Naura “romantisko vakaru” amizanti sanāca. Nauris pa dienu iefilmēja storijus ( paslēpa tos no Elīnas), teica, ka viņa vēl neko nezina. Tad Elīnas story- PAŅĒMĀM viesnīcas numuriņu, blaa blaa blaa, tur pat nekur netika pieminēts, ka tas ir pārsteigums no Naura. Viņa jau neredzēja ko Nauris ir savā IG ievietojis
30.12.2022 10:49 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Lucida @ 30.12.2022 09:41
Klau, vajag taču darboties pa Didras metodei. Nopērkam kaut kur kādu sūdīgu drēbes gabalu, ieliekam instagramā, ietagojam baterflaju un bļaujam, cik viss slikti, cik briesmīga kvalitāte, kāds sūds. Kur nopirku? Butterfly! Bet tur nav tāds apģērba gabals!? Nu es nopirku citur, bet tas no butterfly.
nu bet ja kāds interneta sūdzas par viņiem ,tad vai nu paši sabojajuši preci vai ir heiteri . Tikko kad parādījās FB tā grupa fashion police ( sākumā bija cits nosaukums) ,tad lielākoties bija sūdzības tieši par viņiem un Didi par nevienu sudiznu reāli neatvainojas un neatzina savu vainu,bet brutāli uzskatīja , ka viņus heito dēļ slavas
30.12.2022 10:46 |
 
Reitings 291
Reģ: 02.08.2022
Man ir nojausma, kāpēc Elīnai nekur nekad nekas nepatīk. It īpaši saistībā ar ēdināšanu. Tas varētu būt ēšanas traucējumu dēļ. Man pašai pirms pāris gadiem bija līdzīgi - aizgāju galējībās ar svara zaudēšanu, uz 170cm svēru 49kg… badojos, pārsvarā ēdu tikai augļus. Un ar tā brīža draugu ejot uz visādiem restorāniem, kafejnīcām utt, vienmēr biju neapmierināta. Ilgi blenzu ēdienkartē, visi ēdiena nosaukumi asociējās ar kalorijām, taukiem, ogļhidrātiem. Un, kad beidzot izvēlējos kaut ko, ko savā prātā biju atļāvusi sev todien apēst, tāpat biju nelaimīga un dusmīga, jo šķita, ka uzreiz svars nāks klāt. Tad mēģināju sev iestāstīt, ka atnestais ēdiens nemaz nav garšīgs un nevaru tāpēc pat visu porciju noēst. Un tādā prāta tumsonības stāvoklī gribas kritizēt pilnīgi visu. Konstanta neapmierinātība ar sevi, apkārtējiem, vidi, jebko. Viss, kas iepriecina, ir kaulu redzamība spogulī un mazāks cipars uz svariem. Bet to, cik nepareizi un slimi tas ir, var saprast tikai tad, kad esi ticis no tā vaļā. Šāda bija mana pieredze, es nesaku, ka Elīnai ir tāpat, bet kaut kādas paralēles ir redzamas. :(
30.12.2022 10:46 |
 
Reitings 561
Reģ: 15.12.2022
Klau, vajag taču darboties pa Didras metodei. Nopērkam kaut kur kādu sūdīgu drēbes gabalu, ieliekam instagramā, ietagojam baterflaju un bļaujam, cik viss slikti, cik briesmīga kvalitāte, kāds sūds. Kur nopirku? Butterfly! Bet tur nav tāds apģērba gabals!? Nu es nopirku citur, bet tas no butterfly.
30.12.2022 09:41 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Viņa Telegrama pateica - šonakt nenakšņojam mājās, bet viesnīcas numuriņā - priekš kam tas viss bija vajadzīgs?
KOOOOOAAAA? 😬😀😀😀😀
Nauris pa dienu tik priecīgs, sieviņu iepriecinās,puķes vēl pērk... es nezinu, cik maskām jābūt, lai tādu sievu aizstāvētu? Lai aizkadrā nepateiktu, lai beidz 110 k priekšā dir**** par viņu???? Un viņa vēl atļaujas dot kādus ieteikumus par vīra un sievas attiecībām???? Un pateikt, ka visi, kas ko sliktu saka, tikai skauž un paši neko nav sasnieguši? Jo tālāk, jo trakāk!!!
30.12.2022 09:13 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Kā var domāt, ka tas ir TIK KRUTI - visur visu nolikt? Vienīgais bombigais, krutais, bestsellers (uz katru mazāko sūd****, pat uz zeķēm), kruta utt., ir viņu falšais apģērbs. Kā var domāt, ka, ja visur visu noliksi, tad tava vērtība pacelsies? ☹🙅 ja viņa saprastu, cik tas daudz pasaka par viņu pašu 👎ne jau par viesnīcu... jo kurš gan vēl klausās viņas ieteikumos par kādām vietām? Jo visur VIENMĒR VISS IR SLIKTI. Uzņēmēji, kuri sniedz ieteikumus... hmmmm... cels savu slavu uz citu noniecināšanas? Īsti Dieva bērni!!!!! Gudrāk būtu paklusēt. Ja arī nepatīk, paklusē!!!! Būs labāks efekts!!!!
30.12.2022 09:01 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
https://failiem.lv/u/hg6qbvxay
Jā, Elīn, es arī nesaprotu PREKŠKAM VAJADZĒJA TO VIESNĪCU UN SPA. Nauris grib izrauties no rutīnas, uzlabot attiecības un tad esi TU, kurai bļeg interesē tikai buķiks un cilvēku appišana. Āmen, Dievs ar tevi katru mirkli.
30.12.2022 07:33 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (3)