Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Sejas izteiksme, kad Nauris iestarpina par to nakti.... ak, cik tajā var daudz nolasīt... Nauris vēlas pāriet uz lietām par darbu, bet viņai tomēr svarīgi PABEIGT TAISNOTIES. Tā izteiksme tiešām parāda - es saku tā, esmu nabadzīte, ak je, ak je.. un tu man atļaujies apkaunot, iebilstot? Mani? Atgādina tādas izlutinātas pūcītes. Kurām neviens nedrīkst iebilst 😀
Mums Džeisonam ir režīms... kurš tev to ir atstāstījis? Uz lapiņas kāds pierakstījis? 😀
06.12.2022 08:12 |
 
Reitings 8720
Reģ: 05.07.2020
Enazenaz @ 06.12.2022 06:57
Ai, Elīna,Elīna. Stāsti cik labas attiecības ar mammuku, bet mammuks draudzē acis bola un ja kāds pajautā par mazdēlu, tad mammuks neapmierināta, ka nu jau arī dēls nogrūst viņai, ne tikai suns.
Kas būs kad šī mamzele paliks stāvoklī ar otro? Katru bērnu pie savas omes vai meitu pati tomēr ucinātu?
spill the tea . ☺️
06.12.2022 08:20 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Divas galējības - tādas, kas 24/7 sēž ar bērnu un tādas kā Didrihsone, kas savu bērnu redz reizi nedēļā.

Pilnīgi piekrītu. Laikam tas ir viens no iemesliem, kāpēc es kā māmiņa sekoju šai būtnei, lai tajos gadījumos, kad veltu laiku sev un atstāju savus bērnus vīram vai vecvecākiem, nejustos kā slikta mamma, ka neesmu ar savie bērniem, jo šī būtne parāda galējo robežu kā uzvedas egoistiskās mammas. Kamēr neesmu tādā purvā, esmu laba mamma 😊.
06.12.2022 08:42 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Mamimami @ 06.12.2022 08:42

Pilnīgi piekrītu. Laikam tas ir viens no iemesliem, kāpēc es kā māmiņa sekoju šai būtnei, lai tajos gadījumos, kad veltu laiku sev un atstāju savus bērnus vīram vai vecvecākiem, nejustos kā slikta mamma, ka neesmu ar savie bērniem, jo šī būtne parāda galējo robežu kā uzvedas egoistiskās mammas. Kamēr neesmu tādā purvā, esmu laba mamma ?.
jūs būsiet parsteigtas,cik tēti pedejā laikā iet dekretos un mammas pec oficiālā pecdzemdibu laika atgriežas darbos.Un vai kadam viņu ģimenes modeli ir tiesibas nosodīt.? Šeit nosodot Didrihsonu modeli patiesībā nosodat lielu daļu sieviešu ,kas neatbilst šeit esošo mammu vērtibām.Un beigās neesat labākas par sliktajiem Didrihsoniem,jo svešai sievietei varat likt justies slikti,kas pat neseko Didrihsoniem.Viņi nav vieniga ģimene Latvijā.Un es neaiztāvu Didrihsonus,bet prasu padomāt pirms mesties nosodit citus.
06.12.2022 08:58 |
 
Reitings 1904
Reģ: 11.10.2022
Olly30 @ 06.12.2022 08:58
jūs būsiet parsteigtas,cik tēti pedejā laikā iet dekretos un mammas pec oficiālā pecdzemdibu laika atgriežas darbos.Un vai kadam viņu ģimenes modeli ir tiesibas nosodīt.? Šeit nosodot Didrihsonu modeli patiesībā nosodat lielu daļu sieviešu ,kas neatbilst šeit esošo mammu vērtibām.Un beigās neesat labākas par sliktajiem Didrihsoniem,jo svešai sievietei varat likt justies slikti,kas pat neseko Didrihsoniem.Viņi nav vieniga ģimene Latvijā.Un es neaiztāvu Didrihsonus,bet prasu padomāt pirms mesties nosodit citus.

Es tev piekrītu un tevis teiktajā viss ir pareizi ,šajā modelī nesaskatu neko nosodāmu. Bērnu pieskata tēvs vai kāds cits,mamma strādā un vakarā atgriežas mājās, veltot laiku mazulim.
Tas nozīmē, ka mazulim ir piesaistes persona, ar kuru justies droši, kas nav mamma. Un mamma velta to savu uzmanību.
Bet Didrihsoni nav šis gadījums - bērns 4 dienas Ventspilī, 5 Dobelē, 7 pie Annemarijas, tad atkal 4 Ventspilī, tad atkal Dobelē!
Šāds režīms nav normāls pat lieliem bērniem, pat pieaugušie justos nepiederīgi, šitā mētajoties, kur nu vēl zīdains!
06.12.2022 09:07 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Mamimami @ 06.12.2022 08:42

Pilnīgi piekrītu. Laikam tas ir viens no iemesliem, kāpēc es kā māmiņa sekoju šai būtnei, lai tajos gadījumos, kad veltu laiku sev un atstāju savus bērnus vīram vai vecvecākiem, nejustos kā slikta mamma, ka neesmu ar savie bērniem, jo šī būtne parāda galējo robežu kā uzvedas egoistiskās mammas. Kamēr neesmu tādā purvā, esmu laba mamma ?.

Seko Elīnai, lai nejustos, ka slikta māte, kad
Astaj bērnus citur, šis laikam ir pats dumjākais ko esmu šeit lasījusi.tad jau sāc sekot alkoholiķu, narkomānu ģimenēm arī, vismaz jūtiesies ka normāls cilvēks. 🤐😵Laikam šis labo /slikto mammu fenomens nekad nebeigsies, tāpat kā cilvēku stulbums. Dažās te ar visām varītēm vēlas pierādīt cik labas mātes ir., itka kāds jums par to maksātu, pierādīt pārejai sabiedrības daļai. Kam ir pilnīgi veinalga.
06.12.2022 09:13 |
 
Reitings 1904
Reģ: 11.10.2022
HARDLUXURY @ 05.12.2022 22:06
Piekrītu, grūti spriest kamēr nav bērna , bet cik es novērojusi esmu ir tā māniņu kategorija, kur kā klemes acīm priekšā aizveras , viss tikai bērns un tikai māte bet tajā pašā laikā aizmirst kad ir arī sieviete un sieva kādam.

Jap, domā, visas pamperotās mammas vienā rīta pamodās un sev teica - jaa, es gribu atteikties no tā visa un dzīvot tieši šita - pamperos, bez manikīra un savas dzīves?
Tas tā notiek. Grūtniecība var nebūt viegla, dzemdības prasa milzu resursus, dienas pilnas, jo nu piem. ko darīt, ka bērns 12x dienā nopieno bodiju? Tu ģerb, maini, mazgā! Kādi vēl varianti? Naktis negulētas. Brīvdienu tev nav. Jābaro bieži. Un tad nāk zobi. Un tā es varētu turpināt.
Bet redz, daba tev iedod arī kaut ko tādu, ko tu pat nevari iedomāties - to piesaisti ar mazuli, to, sajūtu, ka tu negribi viņu atstāt nevienam. Ja to izdari, tad domas ir tikai pie mazuļa un pat gribēdama nevari atslēgties.
To sievietes ķermenī rada hormoni un no tā neizbēgt.
Tāpēc tām mammām, kas zin šo sajūtu, ir pilnīgi skaidrs, ka Elīnā šīs sajūtas tā arī nekad nav parādījušās un pašas bērns viņai diezgan svešs.
06.12.2022 09:18 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Laikam mans komentārs, ka mātei mav jābūt piešūtai tikai savam bērnam, bet jādzīvo srī sava dzīve ir kā pieteikts karš visām jaunajām māmiņām un tām, kuras visu laiku bija darbs -mājas un BKA😀
06.12.2022 09:18 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Gudralapsa @ 06.12.2022 09:07

Es tev piekrītu un tevis teiktajā viss ir pareizi ,šajā modelī nesaskatu neko nosodāmu. Bērnu pieskata tēvs vai kāds cits,mamma strādā un vakarā atgriežas mājās, veltot laiku mazulim.
Tas nozīmē, ka mazulim ir piesaistes persona, ar kuru justies droši, kas nav mamma. Un mamma velta to savu uzmanību.
Bet Didrihsoni nav šis gadījums - bērns 4 dienas Ventspilī, 5 Dobelē, 7 pie Annemarijas, tad atkal 4 Ventspilī, tad atkal Dobelē!
Šāds režīms nav normāls pat lieliem bērniem, pat pieaugušie justos nepiederīgi, šitā mētajoties, kur nu vēl zīdains!
Mans mērķis šoreiz nebija iztirzāt viņus.Bet paprasit aizdomāties,ka tos komentārus pasniedz.Jo lielākoties ir tikai viena patiesība,un citas nemaz netiek pieļaujamas,Itkā mērķēts uz Didrihsoniem,bet patiesibā uz lielāko daļu ,kas savadāk dzivo.
06.12.2022 09:21 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Wordrobe666 @ 06.12.2022 09:13

Seko Elīnai, lai nejustos, ka slikta māte, kad
Astaj bērnus citur, šis laikam ir pats dumjākais ko esmu šeit lasījusi. ??Laikam šis labo /slikto mammu fenomens nekad nebeigsies, tāpat kā cilvēku stulbums. Dažās te ar visām varītēm vēlas pierādīt cik labas mātes ir.

Ja Tev liekas normāli nogrūst savu bērnu pilnīgi visiem citiem (un ne piespiedu kārtā), lai tikai pašai par viņu nebūtu jārūpējas, tad cilvēku stulbumu Tev jāsāk saskatīt savā spogulī 😊
06.12.2022 09:21 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Gudralapsa teksts @ 06.12.2022 09:18[/quote
Cilvēki,( sievietes.) tūkstošiem gadu dzīvoja bez manikīra, un var izdzīvot arī šodien. Bez. Visur tiek pieminēts manikīrs, ka pati galvenā sieviešu dzīves sastāvdaļa. 😑 Ja nav manikīrs tad sieviete ir nekopusies, neglīta, un nebūs laimīga.
06.12.2022 09:34 |
 
Reitings 3685
Reģ: 15.11.2022
Wordrobe666 @ 06.12.2022 09:34
Gudralapsa teksts @ 06.12.2022 09:18[/quote
Cilvēki,( sievietes.) tūkstošiem gadu dzīvoja bez manikīra, un var izdzīvot arī šodien. Bez. Visur tiek pieminēts manikīrs, ka pati galvenā sieviešu dzīves sastāvdaļa. ? Ja nav manikīrs tad sieviete ir nekopusies, neglīta, un nebūs laimīga.
tā nav?😀
06.12.2022 09:49 |
 
Reitings 124
Reģ: 25.10.2022
HARDLUXURY @ 06.12.2022 09:18
Laikam mans komentārs, ka mātei mav jābūt piešūtai tikai savam bērnam, bet jādzīvo srī sava dzīve ir kā pieteikts karš visām jaunajām māmiņām un tām, kuras visu laiku bija darbs -mājas un BKA?
Dzīvot arī sev un dzīvot sev ir divas dažādas lietas. Skaidra lieta, ka mammai vajag atpūtu sev, mammai vajag laiku citiem bērniem, ja tādi ir, arī vīram, protams, bet ja esi izlēmusi kļūt par mammu, tad ir jācer, ka esi nobriedusi šim lēmumam, jo šis lēmums uzliek atbildību par mazu cilvēku, kuram vismaz pirmos divus gadus ir nepieciešama diezgan liela deva uzmanības, lai viņš veidotos par drošu cilvēku ar labām, drošām attiecībām ar saviem vecākiem. Tas, ka mammas velta šo laiku, nenozīmē, ka viņas palaiž sevi grāvī, jo bērnam ir divi vecāki un, kad mammai ir nepieciešams laiks sev, tad tētis veido šo saikni ar savu bērnu, bet mammai ir manikīrs, frizieris, vakars ar draudzenēm utt utjp.
Te es vairāk redzu, ka nenobriedušai, vecākai lomai vēl negatavai meitenei, kas vēl pati ir bērns, ir piedzimis bērns, jo pamatā visa dzīve ir tikai sava, un, ja atliek laiks, tad tas tiek veltīts bērnam, manā skatījumā proporcija ir nogājusi greizi. Kad mani bērni bija mazi, man bija krāsoti mati, man bija gan manikīrs, gan pedikīrs, gan iziešana uz koncertiem, teātri un tikšanās ar draugiem vienai, bet arī mazulim tika liela daļa manas uzmanības, kas ļāvis man būt par savu bērnu uzticības personu, pie kā viņš droši dodās, kad nepieciešams parunāties, samīļoties, risināt kādu problēmu, un tā dara arī tīnis, kuram savā būtībā ir jābūt spurainam heiterim, bet nē, tā nav, jo es esmu bijusi blakus, daudz bijusi blakus un zinu savu bērnu kā piecus pirkstus. Un ir patīkami, ka biju klāt jau no zīdaiņa vecuma, mums tās ir atmiņas.
Protams, ka vajag laiku arī vecāku attiecībām, un te der vienošanās, ka šīs īpašās randiņu dienas (kamēr bērns mazs) ir kaut 1x mēnesī, piemēram, un ir ok, jo tā nebūs visu mūžu.
Elīna nav gatava bērnam, vēl nē, žēl tikai, ka bērns jau ir, tur vairs neko.
06.12.2022 09:59 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Enazenaz @ 06.12.2022 06:57
Ai, Elīna,Elīna. Stāsti cik labas attiecības ar mammuku, bet mammuks draudzē acis bola un ja kāds pajautā par mazdēlu, tad mammuks neapmierināta, ka nu jau arī dēls nogrūst viņai, ne tikai suns.
Kas būs kad šī mamzele paliks stāvoklī ar otro? Katru bērnu pie savas omes vai meitu pati tomēr ucinātu?

Šir ir kaut kur reāli dzirdēts vai pieņēmums?
Es domāju gan, ka mamma nav priecīga. Teorētiski vecvecākiem būtu jāpaauklē mazbērni, nevis jāaudzina.
Viņai jau mamma pajauna, viņai jau arī noteikti sava dzīve, savas intereses.
06.12.2022 10:11 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Molle @ 06.12.2022 10:11

Šir ir kaut kur reāli dzirdēts vai pieņēmums?
Es domāju gan, ka mamma nav priecīga. Teorētiski vecvecākiem būtu jāpaauklē mazbērni, nevis jāaudzina.
Viņai jau mamma pajauna, viņai jau arī noteikti sava dzīve, savas intereses.

Runājot par Elīnas mātes melnajiem matiem,kuri izskatās ļoti briesmīgi ! Padara viņu par vecu raganu. Būtu savai mātei apmaksājusi normālu frizieri!😀😁
06.12.2022 10:14 |
 
Reitings 7148
Reģ: 13.04.2022
dāmas, nu moška šito mērīšanos kura ir labāka/sliktāka māte atstājiet māmiņu forumiem? es nāku šeit palasīt klačas&stuff, nevis to cik labi ir būt mātei :D
tīt garām, protams, ka varu, bet jūs jau te ejat galējībās un nespējat apstāties vairāku lapu garumā :D
06.12.2022 10:16 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
HARDLUXURY @ 06.12.2022 09:18
Laikam mans komentārs, ka mātei mav jābūt piešūtai tikai savam bērnam, bet jādzīvo srī sava dzīve ir kā pieteikts karš visām jaunajām māmiņām un tām, kuras visu laiku bija darbs -mājas un BKA?

Tu vienkārši vēl nezini par ko tu runā. Tas arī viss. No sērijas "kad es lidošu kosmosā, tad es gan darīšu tā un tā". Tu vispirms aizlido.
06.12.2022 10:16 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
amoreamore @ 06.12.2022 10:16
dāmas, nu moška šito mērīšanos kura ir labāka/sliktāka māte atstājiet māmiņu forumiem? es nāku šeit palasīt klačas&stuff, nevis to cik labi ir būt mātei :D
tīt garām, protams, ka varu, bet jūs jau te ejat galējībās un nespējat apstāties vairāku lapu garumā :D

Seit neviens nepielāgosies tev un tavam vēlmēm. Katrs komentē ko vēlas. 🙃😙
06.12.2022 10:18 |
 
Reitings 311
Reģ: 10.11.2022
Wordrobe666 @ 06.12.2022 10:14

Runājot par Elīnas mātes melnajiem matiem,kuri izskatās ļoti briesmīgi ! Padara viņu par vecu raganu. Būtu savai mātei apmaksājusi normālu frizieri!??

😁Omei nav laika frizieriem. Kādam tas bērns taču ir jāauklē. Ja mamma skraida pucēties un biznesot, tad tas ir uz kāda cita laika rēķina un viņiem tā ir ome. Tad nu staigā kā ir, noteikti.
06.12.2022 10:19 |
 
Reitings 1821
Reģ: 27.04.2022
Molle @ 06.12.2022 10:16

Tu vienkārši vēl nezini par ko tu runā. Tas arī viss. No sērijas "kad es lidošu kosmosā, tad es gan darīšu tā un tā". Tu vispirms aizlido.

Taisnība, bet cilvēkam patīk filozofēt. Ka būtu ja būtu.
06.12.2022 10:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits