Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Bet nu vispār skatos un brīnos. Par Nauri mazāk zinu, jo nesekoju viņam, bet nu Elīna liekas tik tupa, kas neredz tālāk par savu spoguļattēlu, bet kaut kā sanāk muhļīties un kaut kādu naudu nopelnīt. Ar to stulbumu kā viņi sevi parāda sen būtu bijis jābūt bankrotam, bet nekā. Naudiņas pietiek i burkāniem i lūpu injekcijām i visam kam vēl.
28.11.2022 22:04 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Domāju, Turcijā noteikti angļu valoda nav vajadzīga, tur krievu valoda iet uz urrā. Par Franciju gan nezinu. Tas ir vairāk kā skaidrs, ka tur iet muhļīšana uz urrā, tā pat kā atrasta hēma kā VID čakarēt uz #patipirku, jo vairāk kā skaidrs, ka ne sū** viņa pati pērk. Šeit ir vajadzīgs kāds žurnālists kurš būtu gatavs tajā visā ierakties dziļāk , jo domāju tur varētu atrast tik daudz interesanta, kā patiesībā naudiņa tur tiek atmazgāta, kas patiesībā aiz tā buķika slēpjas 😉
28.11.2022 22:14 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Tak ne jau Elīna kaut ko muhļī. Tur visu ir nokārtojis Nauris, atradis pareizos cilvēkus, kas ir devuši padomus. Un tā teikt laba grāmatvede
28.11.2022 22:15 |
 
Reitings 5
Reģ: 28.11.2022
sauliiite.paula @ 25.11.2022 14:45

esam gatavi bļack fraidejam ar kolektīvu
Šis ir arī labais! Nopublicē zāles darbinieku bildi.. cik viņai tur bija deklarācijā norādīti darbinieki? 4? 5? Kura atceras?
Man sanāk tuvu 20
1. Elīna
2. Nauris
3. Fotogrāfe
4. Annemarija
5. Fotomodele blondā
6. Fotomodele tumšmatainā tā kas jau ilgu laiku
7. Fotomodele jaunā tumšmatainā
8. Pakotājas moš pat 2
9. 5 zāles meitenes, kas bildē, tur gan moš ir arī pakotājas
10. Kkāda grāmatvede
11. Mamma šuvēja?
Pēc šitā būtu jau 16 darbinieki, katrā ziņā ne 4.
28.11.2022 22:19 |
 
Reitings 3993
Reģ: 23.08.2022
Marcipaaans @ 28.11.2022 20:58
viens no zilā ķekša noteikumiem instagramā ir tas, ka profilam jābūt publiskam.

a kā tad viņai saglabājas tas ķeksis, ja ir slēgtais profils?
28.11.2022 22:29 |
 
Reitings 5
Reģ: 28.11.2022
Viņiem tagad mājas lapā tirgojas arī “Adidas” zeķes.😅
28.11.2022 22:48 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
tete93 @ 28.11.2022 22:48
Viņiem tagad mājas lapā tirgojas arī “Adidas” zeķes.?


Jā, bet labi, ka ne Abibas vai Abdibas. Palicis tikai 1 komplekts. Pasteidzās!
28.11.2022 22:54 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Viņi ir Francijā, pareizi? Vismaz tā sanāk pēc laika joslas. Ielikuši līdz pusnaktij kiberpirmdienas atlaidi, bet tā laika atskaite IG ir līdz 1iem naktī, kas šķistu loģiski, ja būtu ņemts Francijas vietējais laiks. Neesmu jau baigais IG guru, varbūt maldos.
28.11.2022 22:57 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
tete93 @ 28.11.2022 22:19
Šis ir arī labais! Nopublicē zāles darbinieku bildi.. cik viņai tur bija deklarācijā norādīti darbinieki? 4? 5? Kura atceras?
Man sanāk tuvu 20
1. Elīna
2. Nauris
3. Fotogrāfe
4. Annemarija
5. Fotomodele blondā
6. Fotomodele tumšmatainā tā kas jau ilgu laiku
7. Fotomodele jaunā tumšmatainā
8. Pakotājas moš pat 2
9. 5 zāles meitenes, kas bildē, tur gan moš ir arī pakotājas
10. Kkāda grāmatvede
11. Mamma šuvēja?
Pēc šitā būtu jau 16 darbinieki, katrā ziņā ne 4.

deklarācijā ja nekļūdos bija 5 cilvēki norādīti. Bet pa ausu galam dzirdēju, ka meitenes esot pašnodarbinātās tur un nedod dievs saslims. Zilās lapas nevar ņemt.
28.11.2022 22:58 |
 
Reitings 21710
Reģ: 18.08.2022
sauliiite.paula @ 28.11.2022 22:58

deklarācijā ja nekļūdos bija 5 cilvēki norādīti. Bet pa ausu galam dzirdēju, ka meitenes esot pašnodarbinātās tur un nedod dievs saslims. Zilās lapas nevar ņemt.

Bet toties klingeri var lopsēt katru nedēlu sūds par slimošanu 😀
28.11.2022 23:33 |
 
10 gadi
Reitings 2729
Reģ: 25.05.2009
L.. @ 28.11.2022 22:57
Viņi ir Francijā, pareizi? Vismaz tā sanāk pēc laika joslas. Ielikuši līdz pusnaktij kiberpirmdienas atlaidi, bet tā laika atskaite IG ir līdz 1iem naktī, kas šķistu loģiski, ja būtu ņemts Francijas vietējais laiks. Neesmu jau baigais IG guru, varbūt maldos.

Jap pēc olu pakas uzrakstiem arī var pateikt, ka atrodas Francijā. Ja nu vienīgi turki noviltojuši arī olas no Parīzes 😁
28.11.2022 23:45 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
tete93 @ 28.11.2022 22:19
Šis ir arī labais! Nopublicē zāles darbinieku bildi.. cik viņai tur bija deklarācijā norādīti darbinieki? 4? 5? Kura atceras?
Man sanāk tuvu 20
1. Elīna
2. Nauris
3. Fotogrāfe
4. Annemarija
5. Fotomodele blondā
6. Fotomodele tumšmatainā tā kas jau ilgu laiku
7. Fotomodele jaunā tumšmatainā
8. Pakotājas moš pat 2
9. 5 zāles meitenes, kas bildē, tur gan moš ir arī pakotājas
10. Kkāda grāmatvede
11. Mamma šuvēja?
Pēc šitā būtu jau 16 darbinieki, katrā ziņā ne 4.
fotogrāfe un modeles diez vai ir darbinieces, noteikti, ka pašnodarbinātās. Grāmatvedis gan jau arī (kas ir normāli). No mamačkas visticamāk ņem pakalpojumu, vienalga, kā viņa reģistrējusies. Zāles meitenes un pakotājas pārklājas - vismaz spriežot pēc viņas sludinājumiem, kur parasti meklēja abas pozīcijas vienā cilvēkā. Varētu gadīties, ka zāles daļa ir kā pienākas - darbinieces, bet pakošanai kļūst par pašnodarbinātajām, lai veiksmīgajam uzņēmumam mazāki nodokļi jāmaksā.
Annemarija veikalā ir kas?
28.11.2022 23:45 |
 
Reitings 21710
Reģ: 18.08.2022
Bet ko vini tā šoreiz noslēpumaini nemaz nesaka kur atrodas😀😀😀
29.11.2022 00:30 |
 
Reitings 7
Reģ: 29.11.2022
Jau labu laiku lasu sho diskusiju,reizēm interesanti ,beeet..... Jā,varat tagad mani nozākāt,ka esmu Didras atbalstītāja utt ,bet reali,cik var ???
Un jūs sevi saucat par gudrām sievietēm ? . Ok,mani arī neuzrunā ne tas vinas veikals ,ne vina pati. Bet cilvēks grozās ,perās, ņemas kā var. Pati pelna. Kā? Nav jūsu daļa. Viñai gan nāks viss atpakal,bet jūs beidzat skaust. Atslēdzaties no shi forums ,un ejat audzināt savus bērnus ,verat savus veikalus vala,parādat savu godīgu biznesu,lūdzu. Nav laika ? Ak ,jaa ,forumā Citi cilvēki jāapspriezh,tas ir vienkārshāk , nekā savu dupsi iekustināt.
Bet nē,tik rej un rej... Cerams ,ka jums labāk paliek. Tak Lai cilvēks dara ko un kā grib.
Gaidu "rējienus " savaa pusē. Lai vai kā-Jauku dienu visām ! :)
29.11.2022 07:15 |
 
Reitings 501
Reģ: 14.10.2022
L.. @ 28.11.2022 22:54

Jā, bet labi, ka ne Abibas vai Abdibas. Palicis tikai 1 komplekts. Pasteidzās!

Tās zeķes varbūt arī tik 1 pāris bija. Paskatoties to mājas lapu vispār liekas, ka mazgā kādu kreiso naudu un imitē baigo darbošanos. Jo storijos melo par apgrozījumu.
Arī tā kliņģeru sūtīšana... Pieņemot ka pati pirka. Tad vispār neloģiski-tukšam veikalam katru nedēļu sūtīt pa četriem, pieciem kliņģeriem 40€ katrs.
29.11.2022 07:47 |
 
Reitings 501
Reģ: 14.10.2022
bubuciis @ 29.11.2022 07:15
Jau labu laiku lasu sho diskusiju,reizēm interesanti ,beeet..... Jā,varat tagad mani nozākāt,ka esmu Didras atbalstītāja utt ,bet reali,cik var ???
Un jūs sevi saucat par gudrām sievietēm ? . Ok,mani arī neuzrunā ne tas vinas veikals ,ne vina pati. Bet cilvēks grozās ,perās, ņemas kā var. Pati pelna. Kā? Nav jūsu daļa. Viñai gan nāks viss atpakal,bet jūs beidzat skaust. Atslēdzaties no shi forums ,un ejat audzināt savus bērnus ,verat savus veikalus vala,parādat savu godīgu biznesu,lūdzu. Nav laika ? Ak ,jaa ,forumā Citi cilvēki jāapspriezh,tas ir vienkārshāk , nekā savu dupsi iekustināt.
Bet nē,tik rej un rej... Cerams ,ka jums labāk paliek. Tak Lai cilvēks dara ko un kā grib.
Gaidu "rējienus " savaa pusē. Lai vai kā-Jauku dienu visām ! :)

Nu bet tad seko savam ieteikumam-nepatīk nelasi šo diskusiju, ej lasi kas patīk 😀 Ar ko tu atšķiries no mums sliktajām pārejām? Ne ar ko.
29.11.2022 07:53 |
 
Reitings 10743
Reģ: 05.03.2020
modelēm un fotogrāfēm nebrīnos, ja maksā ar drēbēm barterī. ne velti tā fotogrāfe parasti apģērbusies viscaur butterfly lupatās. modelēm tas pats noteikti vai nu drēbes vai uz ķepas. nedomāju, ka tur kāda modele ir pašnodarbinātā.
algotie darbinieki varētu būt, ka daļa (vai visas) ir nodarbinātas uz pusslodzi par minimālo algu vai kaut kas tāds. šī gada deklarācijā varēs apskatīties, cik tur tagad ir darbinieku. bet uz algām un sociālajām iemaksām 100%, ka tiek shēmots.
29.11.2022 08:01 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
bubuciis @ 29.11.2022 07:15
Jau labu laiku lasu sho diskusiju,reizēm interesanti ,beeet..... Jā,varat tagad mani nozākāt,ka esmu Didras atbalstītāja utt ,bet reali,cik var ???
Un jūs sevi saucat par gudrām sievietēm ? . Ok,mani arī neuzrunā ne tas vinas veikals ,ne vina pati. Bet cilvēks grozās ,perās, ņemas kā var. Pati pelna. Kā? Nav jūsu daļa. Viñai gan nāks viss atpakal,bet jūs beidzat skaust. Atslēdzaties no shi forums ,un ejat audzināt savus bērnus ,verat savus veikalus vala,parādat savu godīgu biznesu,lūdzu. Nav laika ? Ak ,jaa ,forumā Citi cilvēki jāapspriezh,tas ir vienkārshāk , nekā savu dupsi iekustināt.
Bet nē,tik rej un rej... Cerams ,ka jums labāk paliek. Tak Lai cilvēks dara ko un kā grib.
Gaidu "rējienus " savaa pusē. Lai vai kā-Jauku dienu visām ! :)

Ko tad pati savu dupsi nekustini, bet nāc te lasīt un rakstīt komentārus? Man personīgi būtu vienalga, ko tāda Elīna savā dzīvē dara, ja vien viņai nebūtu 107k sekotāju, kuriem viņa katru dienu skalo smadzenes par to kādus īsus bruncīšus vai piedauzīgas korsetes vilkt, vai kā piemānīt savu vēderu, lai liktos, ka tas ir pilns vai kādiem līdzekļiem "uzlabot" savu ārējo izskatu, lai tikai arvien vairāk noslēptu savu dabisko skaistumu. Man pašai ir meitas un man šausmas uzdzen doma, ka tad, kad viņas izaugs līdz instagram vecumam, viņas iedomāsies ieklausīties šajā skumjajā, kompleksiem māktajā cilvēkā.
Pati viņai sekoju, jo man tas ir kā guilty plesure. Nelepojos ar to, ka tas mani izklaidē, bet kaut kādu izklaidi jau vajag ikdienā. Tikai atšķirība no daudziem citiem sekotājiem ir tā, ka esmu nobriedusi sieviete ar kritisko domāšanu, kuru nav tik viegli ietekmēt kā jaunākas meitenes, kuras vēl tikai mēģina saprast savu identitāti.
P.s. Bērnkopības jautājumu pat nepieminēšu, jo Elīna kā māte sevi ir parādījusi vissliktākajā iespējamajā gaismā.
29.11.2022 08:03 |
 
Reitings 10743
Reģ: 05.03.2020
par to zilo ķeksi un atvērto instagram profilu, tas ir interesanti.
private Instagram accounts do not qualify for verification
atradu tikai info, kur rakstīts, ka ar slēgto profilu tev ķeksi nepiešķirs, bet īsti neatrodu info par to, ka ja tu profilu pēc tam aiztaisi ciet, vai to ķeksi ir tiesīgi noņemt.
vispār varētu reportot par to viņas instagram profilu😀
tādā ziņā instagrams ir diezgan nedraudzīgs daudziem influenceriem, ja profilu masveidā par kaut ko reporto, profils automātiski pēc kaut kāda algoritma var nonākt ēnu banā uz kādu nedēļu, divām un tad sanāk, ka uz to laiku tu nevari izlikt storijus, iziet live, būt atrodams meklētāja utt. un sanāk kamēr kāds no instagrama paskatīties un apstiprinās, ka viss ok, tikmēr tas instagrams ir paralizēts.
29.11.2022 08:08 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Atradu šādu info par zilo ķeksi. Uz Elču attiektos pēdējais teikums, bet nez cik tieši ir "too many times".
Keep in mind that Instagram can remove verified badges at any time, and may take away your badge or disable your account if you:
Advertise, transfer or sell your verified badge.
Use your profile picture, bio or name section to promote other services or activities that violate our Community Guidelines or Terms of Use.
Attempt to verify your account through a third party.
Switch your account from public to private too many times.
29.11.2022 08:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits