Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
Šobrīd var ļoti novērot, ka abiem attiecības iet uz grunti, mēģina saglābt attiecības. Tik uzspīlēti kopā kaut kur iet, Jenotam jau sejā var redzēt, kā didra kko filmē šis pārgriež seju, cik ļoti viņam ir jau zajebal, par Kristīni nerunāsim, lai gan viņa nav dien dienā ar didru, arī viņai izskatās, ka ir līdz kaklam.
Didra ir max kompleksaina, kas atbaida apkārtējos cilvekus, Didrai pedejais laiks iet pie ārsta, lai sakārtotu savu galvu.
Nahujam taisīt PMU, ja tā pat tiek likta tonna kārtas? Tas jau liek aizdomāties, ka viņa ir max kompleksaina/neglīta. Visa tā špricēšanās..kāda viņai seja ir, agrāk viņa bija daudz skaistāka, tīrāka, pufīgāka. Pa šiem gadiem cik es viņai sekoju, ne kripatas viņa nav palikusi gudrāka, pat vārdu krājums nav mainījies, balss gan palikusi rupjāka, tā ir ka pa kaktiem smēķē.
21.11.2022 17:31 |
 
Reitings 367
Reģ: 15.02.2022
sauliiite.paula @ 21.11.2022 17:31
Šobrīd var ļoti novērot, ka abiem attiecības iet uz grunti, mēģina saglābt attiecības. Tik uzspīlēti kopā kaut kur iet, Jenotam jau sejā var redzēt, kā didra kko filmē šis pārgriež seju, cik ļoti viņam ir jau zajebal, par Kristīni nerunāsim, lai gan viņa nav dien dienā ar didru, arī viņai izskatās, ka ir līdz kaklam.
Didra ir max kompleksaina, kas atbaida apkārtējos cilvekus, Didrai pedejais laiks iet pie ārsta, lai sakārtotu savu galvu.
Nahujam taisīt PMU, ja tā pat tiek likta tonna kārtas? Tas jau liek aizdomāties, ka viņa ir max kompleksaina/neglīta. Visa tā špricēšanās..kāda viņai seja ir, agrāk viņa bija daudz skaistāka, tīrāka, pufīgāka. Pa šiem gadiem cik es viņai sekoju, ne kripatas viņa nav palikusi gudrāka, pat vārdu krājums nav mainījies, balss gan palikusi rupjāka, tā ir ka pa kaktiem smēķē.

To , ka attiecības vińuem galīgi nekādas visi var redzēt. Mēgina kaut ko saglābt ejot uz “randińiem” , bet tas ir skaidrs, ka Naurim puisītis vairak nozīme nekā Didrai. Es domāju, ka tā būs lielākā problēma attiecibas. Naurim piegriezīsiea ka Džeisona mamma neizvedas, kā mamma un saks neieredzet.
21.11.2022 17:40 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
sauliiite.paula @ 21.11.2022 17:31
Šobrīd var ļoti novērot, ka abiem attiecības iet uz grunti, mēģina saglābt attiecības. Tik uzspīlēti kopā kaut kur iet, Jenotam jau sejā var redzēt, kā didra kko filmē šis pārgriež seju, cik ļoti viņam ir jau zajebal, par Kristīni nerunāsim, lai gan viņa nav dien dienā ar didru, arī viņai izskatās, ka ir līdz kaklam.
Didra ir max kompleksaina, kas atbaida apkārtējos cilvekus, Didrai pedejais laiks iet pie ārsta, lai sakārtotu savu galvu.
Nahujam taisīt PMU, ja tā pat tiek likta tonna kārtas? Tas jau liek aizdomāties, ka viņa ir max kompleksaina/neglīta. Visa tā špricēšanās..kāda viņai seja ir, agrāk viņa bija daudz skaistāka, tīrāka, pufīgāka. Pa šiem gadiem cik es viņai sekoju, ne kripatas viņa nav palikusi gudrāka, pat vārdu krājums nav mainījies, balss gan palikusi rupjāka, tā ir ka pa kaktiem smēķē.

Smēķē pa kaktiem, saki? :D Ak, vai, Džiļa raidījumā taču visam teica nonono.
Ar to plakstiņu jau tas pats - sūdzas, ka apsārtis un problēmas ar ādu, tak pofig - uzmauc savas rozā ēnas biezā slānī un aiziet.
21.11.2022 17:40 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Puppet @ 21.11.2022 17:40

To , ka attiecības vińuem galīgi nekādas visi var redzēt. Mēgina kaut ko saglābt ejot uz “randińiem” , bet tas ir skaidrs, ka Naurim puisītis vairak nozīme nekā Didrai. Es domāju, ka tā būs lielākā problēma attiecibas. Naurim piegriezīsiea ka Džeisona mamma neizvedas, kā mamma un saks neieredzet.

Ja nozīmētu vairāk, kaut kā kontrolētu to nenormālo bērna vadāšanu šurpu turpu, nevis piedalītos tai 2 klaunu uzvedumā.
21.11.2022 17:41 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Esmu ievērojusi arī, ka Nauris ļoti bieži sķobās par viņu... tas tā interesanti... tas tādās reizēs, kad viņš ko vēlas, bet viņai tad par aukstu, tad par treknu, tad par dārgu utt. Un tā arī uz neko neparakstās, ko vīrs vēlas 🤣
21.11.2022 17:43 |
 
Reitings 367
Reģ: 15.02.2022
HiacinteBurkaa @ 21.11.2022 17:41

Ja nozīmētu vairāk, kaut kā kontrolētu to nenormālo bērna vadāšanu šurpu turpu, nevis piedalītos tai 2 klaunu uzvedumā.
es domaju , ka vińš to bērnu labak vecvecākiem uztic nekā Dedee.
21.11.2022 17:46 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
HiacinteBurkaa @ 21.11.2022 17:40

Smēķē pa kaktiem, saki? :D Ak, vai, Džiļa raidījumā taču visam teica nonono.
Ar to plakstiņu jau tas pats - sūdzas, ka apsārtis un problēmas ar ādu, tak pofig - uzmauc savas rozā ēnas biezā slānī un aiziet.

Džiļa raidījumā teica, nono, bet kāda te forumniece teica, ka ir redzejusi, ka Rimi perk saltiņus. Un šaubos, ka darbiniecēm
21.11.2022 18:02 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
Nauris tak vakar apvainojās, ka Didra nepiekrita karuseļiem vai kaut kadai aktivitātei..Didra ierēca par viņu. Es ja godīgi arī apvainotos, un man sāktu uzdzīt riebumu pret partneri, ja neiesaistās/nav aktīvs
21.11.2022 18:04 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Ja jau Naurim ar Elīnu būtu tik sūdīgas attiecības, viņš viņai taisītu bērnu? Jums neliekas dīvaini?
21.11.2022 18:40 |
 
Reitings 367
Reģ: 15.02.2022
.Eksperte. @ 21.11.2022 18:40
Ja jau Naurim ar Elīnu būtu tik sūdīgas attiecības, viņš viņai taisītu bērnu? Jums neliekas dīvaini?
nav vińi vienigie kam pēc bērna problēmas kuras jau bija ir vel izteiktākas. DeDee noteikti piekrita bērnam , lai Jenotu noturetu pir sevis, bet nesanaca.
21.11.2022 18:43 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
.Eksperte. @ 21.11.2022 18:40
Ja jau Naurim ar Elīnu būtu tik sūdīgas attiecības, viņš viņai taisītu bērnu? Jums neliekas dīvaini?

Varbūt Nauris domāja, ka ar bērna ienākšanu ģimenē, Didra izmainīsies, piezemēsies, atmaigs. Nauris publiski ir teicis, ka Elīna ir dzelzs sieviete, zāģē viņu, komandē un viņam tas patīk. Bet nu es ceru, ka Naurim tik daudz prāta paliks, lai netaisītu nākamo bērnu.
21.11.2022 18:44 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
sauliiite.paula @ 21.11.2022 18:04
Nauris tak vakar apvainojās, ka Didra nepiekrita karuseļiem vai kaut kadai aktivitātei..Didra ierēca par viņu. Es ja godīgi arī apvainotos, un man sāktu uzdzīt riebumu pret partneri, ja neiesaistās/nav aktīvs

Par aktivitāti - man pašai karuseļi šķiet kaut kāda bērnu atrakcija. Nesen bijām lielā pilsētā atpūsties uz pāris dienām. Pirms tam prasiju kolēģim ko tur var apskatīt. Ieteica karuseļus, 4d kino. Šodien atgriezos darbā, šis prasa kā gāja, vai bijām. Teicu ka nē. Tādā šokā! Kā tā var būt, ka neaiziet uz karuseļiem un kinīti, kur tev krēslu šūpina. Beigās sanāca tā it kā mēs tajā pilsētā nemaz neesam bijuši. Un ir cilvēki, kas nesaprot, ka visiem viss neder. Ja 40 gadīgs vīrietis priecājas par karuseļiem un es savos 27ņos nē, kurš no mums ir pareizs vai nepareizs? Vai varbūt pareizi ir abi? Mēs bijām normālā kino, noskatījāmies "Dont worry,darling", ko ļoti visiem iesaku noskatīties, forša filma, un jutos atpūtusies arī bez kratīšanās.
Tas pats ar Elīnu un Nauri. Es pilnīgi saprotu nevēlēšanos kaut kur iesaistīties. Dažreiz tas arī ir vienkàrši nogurdinoši.
21.11.2022 18:44 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Puppet @ 21.11.2022 18:43
nav vińi vienigie kam pēc bērna problēmas kuras jau bija ir vel izteiktākas. DeDee noteikti piekrita bērnam , lai Jenotu noturetu pir sevis, bet nesanaca.

Runā tā, it kā viņš jau būtu kaut kur aiztesies.
21.11.2022 18:47 |
 
Reitings 2171
Reģ: 10.04.2022
.Eksperte. @ 21.11.2022 18:44

Par aktivitāti - man pašai karuseļi šķiet kaut kāda bērnu atrakcija. Nesen bijām lielā pilsētā atpūsties uz pāris dienām. Pirms tam prasiju kolēģim ko tur var apskatīt. Ieteica karuseļus, 4d kino. Šodien atgriezos darbā, šis prasa kā gāja, vai bijām. Teicu ka nē. Tādā šokā! Kā tā var būt, ka neaiziet uz karuseļiem un kinīti, kur tev krēslu šūpina. Beigās sanāca tā it kā mēs tajā pilsētā nemaz neesam bijuši. Un ir cilvēki, kas nesaprot, ka visiem viss neder. Ja 40 gadīgs vīrietis priecājas par karuseļiem un es savos 27ņos nē, kurš no mums ir pareizs vai nepareizs? Vai varbūt pareizi ir abi?
Tas pats ar Elīnu un Nauri. Es pilnīgi saprotu nevēlēšanos kaut kur iesaistīties. Dažreiz tas arī ir vienkàrši nogurdinoši.

Sāksim ar to, ka Elīna pilnīgi nekur neiesaistās. Iesaistās tikai tajā gadījumā, ja tas ir saistīts ar IG (reeli, video). Paskaties, šie bija aizgājuši uz kafeni, Nauris paņēma zupu, Didra otrā galda pusē edito bildes, vai prātīgāk nebūtu kaut uz 15 min atslēgties un pabaudīt divvientulību ar vīru. Viņai pat vīrs neinteresē.
21.11.2022 18:48 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
sauliiite.paula @ 21.11.2022 17:31
Šobrīd var ļoti novērot, ka abiem attiecības iet uz grunti, mēģina saglābt attiecības. Tik uzspīlēti kopā kaut kur iet, Jenotam jau sejā var redzēt, kā didra kko filmē šis pārgriež seju, cik ļoti viņam ir jau zajebal, par Kristīni nerunāsim, lai gan viņa nav dien dienā ar didru, arī viņai izskatās, ka ir līdz kaklam.
Didra ir max kompleksaina, kas atbaida apkārtējos cilvekus, Didrai pedejais laiks iet pie ārsta, lai sakārtotu savu galvu.
Nahujam taisīt PMU, ja tā pat tiek likta tonna kārtas? Tas jau liek aizdomāties, ka viņa ir max kompleksaina/neglīta. Visa tā špricēšanās..kāda viņai seja ir, agrāk viņa bija daudz skaistāka, tīrāka, pufīgāka. Pa šiem gadiem cik es viņai sekoju, ne kripatas viņa nav palikusi gudrāka, pat vārdu krājums nav mainījies, balss gan palikusi rupjāka, tā ir ka pa kaktiem smēķē.
viņa min ,ka tas dēļ fočešanas tāda kaudze make up .nu sorry paskatāmies uz profesionālajam modelēm ,kam ikdienā arī jātaisa profesionālās fotosesijas ,kaut kā pusei ir ja daudz make up ,bet tas izskatās dabīgi un neuzkrītoši nevis kā no 90tajiem Centrāltirgus 45gadniece ,kurā visiem pa riņķi iet
21.11.2022 18:54 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Puppet @ 21.11.2022 17:40

To , ka attiecības vińuem galīgi nekādas visi var redzēt. Mēgina kaut ko saglābt ejot uz “randińiem” , bet tas ir skaidrs, ka Naurim puisītis vairak nozīme nekā Didrai. Es domāju, ka tā būs lielākā problēma attiecibas. Naurim piegriezīsiea ka Džeisona mamma neizvedas, kā mamma un saks neieredzet.
un viņš kā tēvs ir izdevies? Nesmidini abi vienādi. Būtu viņam svarīgs bērns tad rūpētos nevis vestu prom pat ja tas būtu sievas vēlmes .te abiem pilnīgi vienalga tāpat kā par suni
21.11.2022 18:55 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
.Eksperte. @ 21.11.2022 18:44

Par aktivitāti - man pašai karuseļi šķiet kaut kāda bērnu atrakcija. Nesen bijām lielā pilsētā atpūsties uz pāris dienām. Pirms tam prasiju kolēģim ko tur var apskatīt. Ieteica karuseļus, 4d kino. Šodien atgriezos darbā, šis prasa kā gāja, vai bijām. Teicu ka nē. Tādā šokā! Kā tā var būt, ka neaiziet uz karuseļiem un kinīti, kur tev krēslu šūpina. Beigās sanāca tā it kā mēs tajā pilsētā nemaz neesam bijuši. Un ir cilvēki, kas nesaprot, ka visiem viss neder. Ja 40 gadīgs vīrietis priecājas par karuseļiem un es savos 27ņos nē, kurš no mums ir pareizs vai nepareizs? Vai varbūt pareizi ir abi? Mēs bijām normālā kino, noskatījāmies "Dont worry,darling", ko ļoti visiem iesaku noskatīties, forša filma, un jutos atpūtusies arī bez kratīšanās.
Tas pats ar Elīnu un Nauri. Es pilnīgi saprotu nevēlēšanos kaut kur iesaistīties. Dažreiz tas arī ir vienkàrši nogurdinoši.

Karuseļi ir forši, ja turp ej kopā ar saviem jau palielajiem bērniem- piemēram, nesen biju Lietuvā gravitronā- atrakcijā, kur tevi tādā kā kosmosa kuģī griež riņķī. Episks piedzīvojums, bet otrreiz neatkārtotu 😅
21.11.2022 19:15 |
 
Reitings 1072
Reģ: 30.03.2022
.Eksperte. @ 21.11.2022 18:40
Ja jau Naurim ar Elīnu būtu tik sūdīgas attiecības, viņš viņai taisītu bērnu? Jums neliekas dīvaini?

Nebūtu ne pirmie, ne pēdējie pasaulē, kas taisa bērnu, jo domā, ka tas glābs attiecības. Viņiem gan jau arī no sektas pārmetumi, ka tik ilgi jau precējušies un nav bērnu, kā tā var būt, viņa taču ir jau ir tik veca, bez bērniem nav ģimenes, bez bērniem nav īsta sieviete, bērni ir dieva slavēšana, nu tādā garā. Tad nu divi zābaki to arī pieņem kā faktu un taisa bērnu, jo Vajag + jo tad viss paliks labāk. Zābaki ir abi un aprāvās arī abi. Tā apnikusi tā Naura žēlošana un slavināšana. Viņš bija tas, kas uz tiem karuseļiem tikko veda piecas minūtes pēc atgriešanās no Turcijas. Ne viņš pēc bērna bija noilgojies pēc pusnedēļas, ne Elīna. Atstāj auklei vai Dobelei un aiziet dzīvē, visu dienu plivinās apkārt ārpus mājas, bēbis pofig. Dejotāji tagad būs!
21.11.2022 19:34 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4966
Reģ: 03.11.2012
Es ja godīgi nesaprotu to Naura apvainošanos, kaut kur atgādina pusaudžu puišeli. Nu ja Elīnai nepatīk karuseļi, var taču aiziet ar čomiem, ja tik ļoti gribas.
Man arī nepatīk karuseļi, vienmēr atsakos iet un sūtu vīru kopā ar bērnu, lai izklaidējas.
Vai, piemēram, es izvairos iet uz baseinu, jo nepatīk hlora smaka, vīrs ar bērnu arī iet divatā un neviens neapvainojas.
Nav jau akmenī cirsts, ka visam ir jāpatīk un viss ir jādara kopā. Pat ja ir tikai viena kopīga aktivitāte, ko abiem patīk darīt, tas jau ir ok.
Un ja var ticēt Didrai, tad izskatās, ka abiem patika dejoša.
21.11.2022 19:39 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
HiacinteBurkaa @ 21.11.2022 19:15

Karuseļi ir forši, ja turp ej kopā ar saviem jau palielajiem bērniem- piemēram, nesen biju Lietuvā gravitronā- atrakcijā, kur tevi tādā kā kosmosa kuģī griež riņķī. Episks piedzīvojums, bet otrreiz neatkārtotu ?

Ar bērniem jā, varētu būt jautri. Bet nedomāju, ka pieaudzis cilvēks ies uz karuseļiem 😀
21.11.2022 19:39 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits