Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1566
Reģ: 09.06.2015
Kā pirmoreiz reklamēts jaunums var būt bestselleris?
28.09.2022 21:23 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Spanic @ 28.09.2022 18:48
viņa arī prasīja savām sekotājam, lai iesaka kādos maisiņos vai konteineros uzglabāt krūts pienu, gadījumā nebija tā, ka tas piens ir jāuzvāra pirms saldēšanas, tā teikt, jāpastarizē? Kura zin, izstāstat šo?
nekas nav jākarsē, japasterizē. Daži silda, lai it kā izvairītos no ziepainas smaržas, bet tas krūts pienam ir normāli, jo satur tas labās baktērijas, kuras ir svarīgi uzņemt.
28.09.2022 21:31 |
 
Reitings 19
Reģ: 03.09.2022
Spanic @ 28.09.2022 18:48
viņa arī prasīja savām sekotājam, lai iesaka kādos maisiņos vai konteineros uzglabāt krūts pienu, gadījumā nebija tā, ka tas piens ir jāuzvāra pirms saldēšanas, tā teikt, jāpastarizē? Kura zin, izstāstat šo?
nu tak nav jāvāra krūts piens! Atslauc, liek saldētavā speciālajos maisiņos, atlaide ledusskapi un uzsilda. Nekur, nevienā brīdi nav jāvāra!
28.09.2022 21:45 |
 
Reitings 544
Reģ: 23.01.2022
sauliiite.paula @ 28.09.2022 20:52

Viņai pašai cepures nepiestāv
28.09.2022 21:45 |
 
Reitings 19
Reģ: 03.09.2022
dille @ 28.09.2022 20:47
Tik daudzās ģimenēs ir nevaru, negribu,aizlaižos,bet mīlu- tēti, vecvecāki
Elīna ir, i e s p ē j a m s, tāda mamma, bet Nauris ir ļoti labs tētis. Un arī vecvecāki labi, ģimenes locekļi iesaistās
.Beidzat piekasīties!!!!
pilnīgi to pašu nodomāju. Te jau piekasas tikai tādēļ, ka Elīna. Jā, viņa nav ar intelektu apdāvināta, izskats ir tāds kāds viņš ir, biznes utt. Bet ne jau viņa ir vienīgā sieviete visā LV kas strādā pēc bērna piedzimšanas. Man draudzene- auklīte pieskata katru darba dienu 9-10 stundas bēbi kopš mēneša vecuma! Vispār priecājaties, ka dzīvojat LV un jums ir iespēja tik ilgi sēdēt bērnu kopšanas atvaļinājumā! Mēs esam viena ko retajam valstīm vispār pasaulē kam ir tāda iespēja! Bērns apģērbts, pabarots, tīrs un laimīgs. Te nu jau piekasās par to, ka bērnu tēvs mazgā un pie ārsta ved! Nopietni? Labāk tāds kuram pilnīgi vienalga par bērnu?
28.09.2022 21:52 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Lelde555 @ 28.09.2022 21:45
nu tak nav jāvāra krūts piens! Atslauc, liek saldētavā speciālajos maisiņos, atlaide ledusskapi un uzsilda. Nekur, nevienā brīdi nav jāvāra!
oke, oke, tāpēc jau jautāju, kaut kur lasīju, ka speciāli jāpastarizē, lai ilgāk varētu uzglabāt..
28.09.2022 22:10 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
nu bet meitenes, taču jāvāra līdz sanāk iebiezinātais, katrai instamammai to jāzina :D
28.09.2022 22:17 |
 
Reitings 965
Reģ: 25.03.2014
Man vienigajai tajā bildē story kur viņa apenēs un krūšturī izskatās palielināts dibens un kāju augšdaļa photoshop?
28.09.2022 22:54 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Yep, man arī izskatās, ka tīrākais fotošop. Lupatām jau varbūt labi tas kaulu kambaris, bet pati jau noteikti saprot, ka uz plakanu, nošļukušu, 8 gadīgas meitenes dupša tās bezvīļu apenes izskatās neefektīvi🤭
28.09.2022 23:35 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Lelde555 @ 28.09.2022 21:52
pilnīgi to pašu nodomāju. Te jau piekasas tikai tādēļ, ka Elīna. Jā, viņa nav ar intelektu apdāvināta, izskats ir tāds kāds viņš ir, biznes utt. Bet ne jau viņa ir vienīgā sieviete visā LV kas strādā pēc bērna piedzimšanas. Man draudzene- auklīte pieskata katru darba dienu 9-10 stundas bēbi kopš mēneša vecuma! Vispār priecājaties, ka dzīvojat LV un jums ir iespēja tik ilgi sēdēt bērnu kopšanas atvaļinājumā! Mēs esam viena ko retajam valstīm vispār pasaulē kam ir tāda iespēja! Bērns apģērbts, pabarots, tīrs un laimīgs. Te nu jau piekasās par to, ka bērnu tēvs mazgā un pie ārsta ved! Nopietni? Labāk tāds kuram pilnīgi vienalga par bērnu?

Labāk ir, kad bērnus dzemdē tie, kuri tam ir nobrieduši, un tiešām par viņu varēs un gribēs parūpēties. Ir ļoti liela atšķirība, vai tu tiešām nevari sēdēt mājās ar bērnu, jo ir jāstrādā, tāpēc vajag aukli, vai tu vienkārši negribi sēdēt mājās ar bērnu un ir vienalga, kas viņu pieskata un, kas aizved pie ārsta. Nav Elīnai tāds darbs, kur nevarētu priotizēt bērna ārsta vizīti, vai iziet ar viņu ratos pastaigāties.
29.09.2022 08:15 |
 
Reitings 149
Reģ: 16.01.2018
5G @ 29.09.2022 08:15

Labāk ir, kad bērnus dzemdē tie, kuri tam ir nobrieduši, un tiešām par viņu varēs un gribēs parūpēties. Ir ļoti liela atšķirība, vai tu tiešām nevari sēdēt mājās ar bērnu, jo ir jāstrādā, tāpēc vajag aukli, vai tu vienkārši negribi sēdēt mājās ar bērnu un ir vienalga, kas viņu pieskata un, kas aizved pie ārsta. Nav Elīnai tāds darbs, kur nevarētu priotizēt bērna ārsta vizīti, vai iziet ar viņu ratos pastaigāties.

Bērnu pie ārsta aizveda tēvs. Viņam taču arī darbs nav tāds, ka nevar izbrīvēt laiku ārsta vizītei.
Kas tā par PSRS domāšanu, ka vienmēr jāskrien mātei un tēvi neko no bērna dzīves neredz un nesajēdz? Cik par šo var ņemties. Jā, mūsdienu jaunie vīrieši ir gana jēdzīgi un labprāt piedalās bērnkopībā līdzvērtīgi mammām. Jāizkāpj no padomijas drusku 🤨
Manā ģimenē vīrs piedalās bērnu audzināšanā pilvērtīgi un gan aizved pie āsrtiem, zobārstiem, gan apmeklē sapulces, ja vajag. Baigie uzskati - tāpēc, ka bērniem ir labs tēvs un ved, kur jāved, tāpēc māte ir slikta. 😁
29.09.2022 08:54 |
 
Reitings 591
Reģ: 13.01.2021
5G @ 29.09.2022 08:15

Labāk ir, kad bērnus dzemdē tie, kuri tam ir nobrieduši, un tiešām par viņu varēs un gribēs parūpēties. Ir ļoti liela atšķirība, vai tu tiešām nevari sēdēt mājās ar bērnu, jo ir jāstrādā, tāpēc vajag aukli, vai tu vienkārši negribi sēdēt mājās ar bērnu un ir vienalga, kas viņu pieskata un, kas aizved pie ārsta. Nav Elīnai tāds darbs, kur nevarētu priotizēt bērna ārsta vizīti, vai iziet ar viņu ratos pastaigāties.
Nu jā, ja var izbrīvēt min 3h Mellas vizītei, skropstu un nagu vizītei, tad liekas jocīgi būt aiznemtai kad bērnam vajag kaut ko.
29.09.2022 09:05 |
 
Reitings 39
Reģ: 06.08.2022
Nezinu, kāpēc šeit tiek uzsvērts cik Nauris ir labs tēvs.
Nauris tāpat kā Elīna bērnu nesprādzē un uz nedēļu aizsūta kaut kur prom no mājām. Izliekas labāks par Elīnu, bet teikt, ka viņš ir gada tēvs?
Bērnu pie ārsta var aizvest arī kopā. It sevišķi ja galvā ir tukšums un par bērnkopību nav sapratnes, tas noderīgi būtu abiem.
Pirms te sāk pārmest "padomju laika domāšanu":
Mans vīrs iesaistījās bērnu aprūpē no pirmās dienas, pie ārstiem gājām un joprojām pēc iespējas ejam kopā. Abiem ir pilna laika darbi, nopietnās jomās ar augstu atbildību un krietni grūtāk sabīdāmiem grafikiem kā Butterfly meistariem- bet tā ir izvēle prioritēt bērnus/ģimeni. Ja tu nevēlies bērnus likt kā prioritāti, tad kāpēc vispār vajag bērnus.
29.09.2022 09:49 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Puuce.Puuciigaa @ 29.09.2022 08:54

Bērnu pie ārsta aizveda tēvs. Viņam taču arī darbs nav tāds, ka nevar izbrīvēt laiku ārsta vizītei.
Kas tā par PSRS domāšanu, ka vienmēr jāskrien mātei un tēvi neko no bērna dzīves neredz un nesajēdz? Cik par šo var ņemties. Jā, mūsdienu jaunie vīrieši ir gana jēdzīgi un labprāt piedalās bērnkopībā līdzvērtīgi mammām. Jāizkāpj no padomijas drusku ?
Manā ģimenē vīrs piedalās bērnu audzināšanā pilvērtīgi un gan aizved pie āsrtiem, zobārstiem, gan apmeklē sapulces, ja vajag. Baigie uzskati - tāpēc, ka bērniem ir labs tēvs un ved, kur jāved, tāpēc māte ir slikta. ?

Es nevienā brīdī nesaku, ka tēvs to nevar darīt. Nerunāju par cilvēkiem, kas to tiešām nevar darīt darba vai kādu apstākļu dēļ.
Es lieku uzsvaru uz to, cik Elīnai ir vienalga uz visu, kas nav saistīts ar sevi. Mellai laiks ir, nagiem laiks ir, skropstām, kosmetoloģei laiks ir, bērnu pie ārsta aizvest sorry nevar, man jāmočī. Un neiet runa par to, ka tas obligāti jādara mammai, bet vai viņai neinteresē aiziet un redzēt, un paprasīt visu pašai? Nu neinteresē viņai un ir arī tādas mammas (un tēti). Tāpēc teicu, labāk ir, ja bērnus rada cilvēki, kuri tam ir nobrieduši un gatavi ieguldīt laiku.
29.09.2022 09:58 |
 
Reitings 3685
Reģ: 01.03.2022
Nu ko, Elīna šodien ceļā uz Lietuvu 5:00 no rīta? Nebūs storiji par to? Noslēpums?
29.09.2022 10:38 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nezinu vai tas tiek uzsvērts, bet jā, man tas liekas dīvaini, ja māte, kura pēc būtības strādā, kad pati vēlas, pat neizrāda mazāko interesi aizvest kopā ar tēvu bērnu pie ārsta. Tad jau man ir jautājums, kāpēc tiek uzsvērts, kāpēc tas vienmēr jādara mātei? Tad šajā ģimenē ir jautājums, kāpēc tas vienmēr ir jādara tēvam?! Šeit arī ir runa par dalītiem, dalītiem pienākumiem. Ja varam, vedam bērnu kopīgi pie ārsta, vismaz mūsu ģimenē tā ir iekārtots, jo bērniņš tā jūtas vēl drošāk, ja abi vecāki blakus, ja nevar abi, tad protams ved pēc apstākļiem, kurš var izbrīvēt laiku no darba. Jo arī bērns pierod pie tā, ka viens vecāks ved, un, tad nedod Dievs tas vecāks nevarēs aizvest un būs piemēram jānodod analīzes vai vakcīna! Bet vispār tas attiecas uz visu, no dārziņa izņem, aizved kurš var utt., bet viss tiek dalīts, lai bērns izjūt abu vecāku uzmanību un rūpes. Pagaidām es neredzu dalītus, tikai Naura pārziņā vai kāda cita, nu un Elīna pieslēdzas tikai tad, kad tiešām Nauris nevar, vai aukle nevar. Es esmu par to, lai bērnu audzināšanā piedalās abi vecāki, pagaidām Elīna ir kā apendiks, kamēr ir, ir ok, bet, ja izgriezīs, arī būs labi.
29.09.2022 10:44 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
MEITENES - nu bet ir taču skaidrs, ka par bērnu rūpes jāuzņemas tikai mātei, tēv drīkst tikai skatīties, un atgādināšu, ka to pienu ir jāvāra līdz sanāk iebiezinātais, vēlams piebērt cukuru. :D
29.09.2022 11:02 |
 
Reitings 149
Reģ: 16.01.2018
Highlife @ 29.09.2022 09:49
Nezinu, kāpēc šeit tiek uzsvērts cik Nauris ir labs tēvs.
Nauris tāpat kā Elīna bērnu nesprādzē un uz nedēļu aizsūta kaut kur prom no mājām. Izliekas labāks par Elīnu, bet teikt, ka viņš ir gada tēvs?
Bērnu pie ārsta var aizvest arī kopā. It sevišķi ja galvā ir tukšums un par bērnkopību nav sapratnes, tas noderīgi būtu abiem.
Pirms te sāk pārmest "padomju laika domāšanu":
Mans vīrs iesaistījās bērnu aprūpē no pirmās dienas, pie ārstiem gājām un joprojām pēc iespējas ejam kopā. Abiem ir pilna laika darbi, nopietnās jomās ar augstu atbildību un krietni grūtāk sabīdāmiem grafikiem kā Butterfly meistariem- bet tā ir izvēle prioritēt bērnus/ģimeni. Ja tu nevēlies bērnus likt kā prioritāti, tad kāpēc vispār vajag bērnus.

Un ja bērnam ir vakcīna paredzēta, ko jūs pie ārsta tur kopā darat? Viens tur bērnu, otrs somiņu? 😁
Es nesaku, ka šie vecāki ir labākie kādi redzēti, bet te jau aiziet kaut kāds bezpriģels. Ja nav ko citu pateikt, tad iemauc kaut ko par bērnu. Bērnu knapi storijos redz, bet visi zina ko un kā tas notiek utml.
Ok, man besij viņa pati, viņas tā gorīšanās, ņemšanās, bet fakts, ka bērnu aizveda pie ārsta tēvs, nu tiešām nav tik briesmīgs noziegums, ka atkal un atkal tas apcilāts kā nāves grēks, gandrīz.
Man patīk paklačoties par eošo tēmu, bet tāda bezjēdzīga ķengāšana man tiekas stulba. D*rst di*šanas pēc.
29.09.2022 11:14 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nevajag jau nu pārspīlēt, neviens te nesaka par noziegumu, bet pašas pretrunā ieiet, kāpēc, kāpēc viss vienmēr jādara mātei? Tad man ir jautājums, kāpēc viss būtu jādara tēvam? Bērnu rada divi cilvēki, šajā gadījumā, vēl divi pieauguši cilvēki, tad arī abiem ir jāuzņemas dalīta atbildība. Un, sorry, ja man to nesaprast, ka māte var tik vienaldzīgi attiekties pret bērnu, jo šeit nav dalīta audzināšana, šī ir atkal kārtējā ģimene kurā viens no vecākiem uzņemas vairāk atbildības. Es esmu par to ,lai audzināšanā iesaistās abi vecāki vienādi, un punkts. Es, piemēram, pat otru bērnu nedzemdētu no tā cilvēka, ja nejustu no otra cilvēka arī tādu pašu atdevi!
29.09.2022 11:23 |
 
Reitings 149
Reģ: 16.01.2018
Nomainot tēmu un neaiztiekot bērnu...
Vakar ar to cepuri... Ziniet, man nepiestāv cepures, bet viņai točna nepiestāv. Acis tik lielas, uzacis tik liekas, lūpas tik lielas, deguns tik liels. Tā cepure visu kaut kā palielina viņai.
Un tā kāju gorīšana ir tik kaitinoša. Kā ieskatījos, tā nespēju vairs nepievērst uzmanību. Kā vispār tā var burzīt tās kājas visu laiku. Gribas, lai mierā pastāv minūtīti. Pat tās bikses nevar apskatīt, kad visu laiku tur kustās.
29.09.2022 11:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits