Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.11.2021
Nu jā, arī tas katram savs. Piemēram, dirda rukā bez brīvdienām un attīsta biznesu, kamēr Mičules dzīves aicinājums ir kurīt gandžu un bildēt kājstarpi pa naudu. Mūsdienās laikam tas ir norm., jo tagad katrs dzīvo kā grib un ņem no dzīves ko grib. Es vienk laikam vairāk dzīves mērķos esmu kā dirda, man darbs ir super svarīgs un arī varu rukāt, lai sasniegtu sev ērtu dzīvi un baudītu ko vēlos, es nevarētu visu dienu meditēt un “meklēt” saikni ar kosmosu un dievieti.
06.12.2021 20:01 |
 
Reitings 719
Reģ: 06.11.2021
https://www.klientuportfelis.lv/lv/jaunumi/8944/elinas-didrihsones-butterflay-gada-laika-apgrozijis-373-tukst-eur-vinas-viram-piederosais-edbutterfly-6094-tukst-eur
Nu lielākais uzņēmums nav baigi daudz nopelnījis. Gan jau banka viņiem kredītu nedeva, jo abi strādā ar minimālo algu. Nu ļoti daudz jauni cilvēki ņem kredītus un pērk dzīvokļus un ir auto līzingā. Nevajag likt senčus zem sitiena. Jautri būs, ja tiešām metīsies politikā, tad ne fočēties varēs ni ni kā. Būs godīgi jāuzrāda nauda splūsmas un visi labumi, jāsaka ir ïstas parpalas vai nav.
Un taisīt sia uz senčiem - nu tas vispār ir… bez komentāriem. Esi gatavs ar viņu reputāciju un maksātspēju riskēt.
06.12.2021 20:06 |
 
Reitings 2047
Reģ: 10.09.2021
Man teiksim bus loti interesanti sekot lidzi, ja tiesam bus gimenes pieaugums. Nu, man skiet bus gruti viniem. Baigi ekspetacijas sabruks, bet taja pasa laika drosi vien pamainisies skatijums uz dzivi un vajadzetu palikt viniem sakarigakiem
😀
06.12.2021 20:20 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Marmors nav izgājis no modes.
Man patika, ka viņa teica, ka reiz par viņiem smējās, ka tā kā bomži dzīvo vienistabas dzīvoklī, a viņi klusēja, jo zināja uz ko iet. Malači, tiešām!
Par Didras augumu. Viņa ir jauna, bērnu nav bijis. Turklāt, sirgst ar ēšanas traucējumiem (un šis ir ļoti kaitīgi veselībai, ilgtermiņā). Ja tik ļoti badojas, jautājums kā būs vispār pie tām atvasēm tikt, jo normālai organisma funkcionēšanai vajag tos attiecīgos kg.

Šito, lūdzu, izbeidziet! Tievām, kārnām meitenēm ir vieglāk palikt stāvoklī, kā meitenēm ar lieko svaru.
06.12.2021 20:22 |
 
Reitings 77
Reģ: 06.12.2021
Scandinavian @ 06.12.2021 20:22
Marmors nav izgājis no modes.
Man patika, ka viņa teica, ka reiz par viņiem smējās, ka tā kā bomži dzīvo vienistabas dzīvoklī, a viņi klusēja, jo zināja uz ko iet. Malači, tiešām!
Šito, lūdzu, izbeidziet! Tievām, kārnām meitenēm ir vieglāk palikt stāvoklī, kā meitenēm ar lieko svaru.
nav gan. Ja svars ir zem normas mēnešreizes beidzas un čušš.
06.12.2021 20:23 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Man tāds ļoti, ļoti nepatīk. Bet kā jau teica, jādzīvo nav.. vecaistēvs gan joprojām dzīvo tajā, kur remonts nav bijis kopš padomju laikiem.. vot man šis pavisam neiet kopā. Draugu nav, sludina ka ģimene ir vērtība, bet pacelt ģimeni, tik cik ieliet storiju...

Šādi visbiežāk saka cilvēki, kuriem pašiem draugu nav. Par pavisam veco paaudzi, tie, kas ir runājuši ar savējiem, zina, ka visbiežāk viņiem tik tiešām neko nevajag, tik vien kā mīkstu ēdienu un dzirdes aparātu.
Man personīgi interesanti pavērot kā katrs iekārto savas mājas, inčīgi! Katrs dara savādāk, padzīvos, iekārtosies arī mājīgi!

!!!
Veco dzīvokli par simbolisku naudu izīrē darbiniecei. Un jā, viņiem ir daudz īpašumi, ne tikai šie divi dzīvokļi.

Hei, it kā zinātāja. Labāk pastāsti par viņu biznesa partneriem :)
06.12.2021 20:33 |
 
Reitings 77
Reģ: 06.12.2021
Scandinavian @ 06.12.2021 20:33

Šādi visbiežāk saka cilvēki, kuriem pašiem draugu nav. Par pavisam veco paaudzi, tie, kas ir runājuši ar savējiem, zina, ka visbiežāk viņiem tik tiešām neko nevajag, tik vien kā mīkstu ēdienu un dzirdes aparātu.
!!!
Hei, it kā zinātāja. Labāk pastāsti par viņu biznesa partneriem :)

Nav gan taisnība par veco paaudzi. Viņi novērtē ērtības vecumdienās, ka nevajag malku stiept vai vējš nepūš pa visiem pakšiem, liels krāsu TV un mazbērni brauc ciemos (un mazmazbērni).
Kādi saku? Ka vērtība ir ģimene un draugi, nevis nauda?
06.12.2021 20:40 |
 
Reitings 50
Reģ: 04.11.2021
Scandinavian @ 06.12.2021 20:33

Šādi visbiežāk saka cilvēki, kuriem pašiem draugu nav. Par pavisam veco paaudzi, tie, kas ir runājuši ar savējiem, zina, ka visbiežāk viņiem tik tiešām neko nevajag, tik vien kā mīkstu ēdienu un dzirdes aparātu.
!!!
Hei, it kā zinātāja. Labāk pastāsti par viņu biznesa partneriem :)
es neko nezinu par viņu biznesa partneriem.
06.12.2021 20:43 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Man tāds ļoti, ļoti nepatīk. Bet kā jau teica, jādzīvo nav.. vecaistēvs gan joprojām dzīvo tajā, kur remonts nav bijis kopš padomju laikiem.. vot man šis pavisam neiet kopā. Draugu nav, sludina ka ģimene ir vērtība, bet pacelt ģimeni, tik cik ieliet storiju...

Šādi visbiežāk saka cilvēki, kuriem pašiem draugu nav. Par pavisam veco paaudzi, tie, kas ir runājuši ar savējiem, zina, ka visbiežāk viņiem tik tiešām neko nevajag, tik vien kā mīkstu ēdienu un dzirdes aparātu.

Kaut kādas muļķības tu te tagad raksti! Vecā paaudze novērtē komfortu, ērtības, siltumu, ciemošanos, ceļojumus, dāvanas, utt. Nezinu kādi tev cilvēki apkārt, bet mana vecā paaudze neaprobežojas ar mīsktu ēdienu un dzirdes aparātu. Tantes, vecāsmātes, onkuļi, kuriem gadi 80 +, ceļo, bauda dzīvi, grib svaigu remontu, labu matraci, jaunu lampu, labu ēdienu, taksi nevis sabiedrisko transportu un bērni, mazbērni to arī nodrošina. Dzirdes aparāts un mīksts ēdiens?! WTF?!
06.12.2021 20:44 |
 
10 gadi
Reitings 531
Reģ: 07.10.2010
Kāds var paskaidrot, kāpēc viņa tup pie radiatora nevis kaut kur normāli apsēžas un runā?
Sajūta, ka ļoti vajag uz wc un trinās 😂
06.12.2021 20:58 |
 
Reitings 77
Reģ: 06.12.2021
leldinjaaa @ 06.12.2021 20:58
Kāds var paskaidrot, kāpēc viņa tup pie radiatora nevis kaut kur normāli apsēžas un runā?
Sajūta, ka ļoti vajag uz wc un trinās ?
salst noteikti. Uzvelk ziemai nepiemērotu apģērbu, ĶMI zem normas, tad nu jāsēž uz radiatoriem.
06.12.2021 21:15 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Nemitigi censas sevi kko uzlabot, izlabot. Kapec taa.. tas jamekle vinas gimene, man skiet vinai tevs ir sabojajis to pasvertejumu no berna kajas.

Nedomāju, ka tēvs pie vainas. Vairāk, ka Naura kompānijas, kur vīriešiem patīk nolīgt meitenes. Tad nu Elīna cenšas, lai Naura uzmanība no viņas nepazustu.
06.12.2021 21:38 |
 
Autorizēts lietotājs10 gadiPatīkModerators
Reitings 10497
Reģ: 29.01.2009
Kaut kādas muļķības tu te tagad raksti! Vecā paaudze novērtē komfortu, ērtības, siltumu, ciemošanos, ceļojumus, dāvanas, utt. Nezinu kādi tev cilvēki apkārt, bet mana vecā paaudze neaprobežojas ar mīsktu ēdienu un dzirdes aparātu. Tantes, vecāsmātes, onkuļi, kuriem gadi 80 +, ceļo, bauda dzīvi, grib svaigu remontu, labu matraci, jaunu lampu, labu ēdienu, taksi nevis sabiedrisko transportu un bērni, mazbērni to arī nodrošina. Dzirdes aparāts un mīksts ēdiens?! WTF?!

Es arī te varētu savu krāniņu pagarināt, bet to nedarīšu.
06.12.2021 21:48 |
 
Reitings 28564
Reģ: 11.02.2015
Daudzējādā ziņā piekrītu twinkle.
Par dzīvokli - malači. Nav manā gaumē, bet malači. Auto - check. Pa savam šauram redzējumam, bet ceļo.
Ārēji jau viss ir ok, biznesa haizivis.
Un mēs loti labi zinām, ka pārsvarā uzņēmējdarbībā panākumus var gūt, mazliet pievelkot arī "pelēkās zonas" praksi. Arī šai ziņā tad viņi nav ne ar ko sliktāki par citiem biznesmeņiem.
Bet.
Tā kā tas bizness balstās arī uz privātās dzīves publisku izrādīšanu (vismaz - aktīvāku daļu ikdienas nekā vidusmēra cilvēkam vai pat ietekmelim), tad loģiski, ka kādam dažādi privātie fakti nepatiks, šķitīs jokaini/smieklīgi un tos ķidās.
It sevišķi, ja tik bieži iet pretrunās un brauc auzās kā didra 😁
Tāpēc...nu tas tāds apburtais loks. Ja viņa nešķistu ar kaut ko interesanta (cilvēki arī Kardašianus skatās, daži to vēro kā "car crash in motion" tipa izklaidi, citi - fano un pielūdz, nu tā ir), tad ne viņu te apspriestu, ne bizness ietu no rokas. Bet kritika jau tad arī ir neizbēgama, jau kuro reizi secinām 😁
06.12.2021 21:56 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
Valdet @ 06.12.2021 20:20
Man teiksim bus loti interesanti sekot lidzi, ja tiesam bus gimenes pieaugums. Nu, man skiet bus gruti viniem. Baigi ekspetacijas sabruks, bet taja pasa laika drosi vien pamainisies skatijums uz dzivi un vajadzetu palikt viniem sakarigakiem
?

Par kādu ģimenes pieaugumu tu te runā. Šie cilvēki pat par suni nemāk parūpēties un kur nu vel par zīdaini/bērnu.💁‍♀️😁😔
Un vel viņas slimā mērīšanās. Grūtniecības laikā taču vēders aug. Ko tad darīs❓
07.12.2021 00:49 |
 
Reitings 69
Reģ: 09.01.2021
Pazīstu viebu loti tievu meiteni kura nevar palikt stāvoklī un pazīstu arī apaļāka meiteni kura arī nevar palikt stāvoklī, toč par to vispār nevar but ne runas! Lai viņiem veicas ar bērniņa ieņemšanu. Dzīvoklis- kredīts bet tas nav slikti!
07.12.2021 08:09 |
 
Reitings 454
Reģ: 18.05.2016
atkal jau pārfilmē 5x storijus :D
man ir pilnīgi pie d, vai viņai šodien autfitiņš ar zābaciņiem vai ar butterfly džemperīti! bet tie viņas mūžīgie triko vispār iespārda :D
07.12.2021 09:41 |
 
Reitings 380
Reģ: 20.07.2021
sirsniņa - 117611 @ 07.12.2021 08:09
Pazīstu viebu loti tievu meiteni kura nevar palikt stāvoklī un pazīstu arī apaļāka meiteni kura arī nevar palikt stāvoklī, toč par to vispār nevar but ne runas! Lai viņiem veicas ar bērniņa ieņemšanu. Dzīvoklis- kredīts bet tas nav slikti!

Tu visspār sajēdz, ka viņai ir ļoti nopietnas problēmas ar savu svaru?🤦‍♀️🤣
Regulāra mērīšanās, pārsvarā pārtiek no kafijas u.tt. Par kādu bērnu ieņemšanu visspār var būt runa. No sākuma savs tukšais pauris viņai jāsakārto.🤦‍♀️🤣🤣
Bet saprotu, ka nav vērts ar tevi diskutēt par viņu, jo laikam esi kārtējā "fane".
07.12.2021 09:55 |
 
Reitings 77
Reģ: 06.12.2021
Didriem toč bērnu nevajag. Viņiem kādu gadu vajadzētu terapijā paiet un tad varbūt varētu par bērnu sākt domāt.
Protams, slaidas meitenes, kuras tādas ir piedzimušas, parasti nesaskaras ar grūtībām palikt stāvoklī. Bet tās kuras ir nobadinājušās tik tālu, ka mr beidzās, tur grūti. Bet vispār, stāvoklī daudziem pāriem grūti palikt. Droši vien stress, uzturs, visa kosmētika, pārsvarā gadījumu nekas pozitīvs tas nav..
07.12.2021 10:18 |
 
Reitings 2047
Reģ: 10.09.2021
Ai nu beidzat. Ari veseligie pari reizem netiek pie bernina, tas ir tik loti individuali. Lai arsts spriez par pacienta veselibas stavokli cik atri tiks pie bernina, ne cilveki no malas.
Un starp citu, pec grutniecinas biezi vien iestajas apbrina par savu kermeni, sakartojas galva, jo sac saprast, ka ne tikai smukums vai tievums svarigakais, bet tas ko tas kermenis spej izdarit
07.12.2021 10:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits