Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 186
Reģ: 20.07.2021
Atkal bombīgais konkurss ar sprādzienu balvām. Kādreiz arī manā instagarama parādījās daudz viņas konkursu storiji, tagad neviena, ar savu stulbumu un izskatu iemantojusi tik sliktu slavu ka cilvēkiem reāli kauns likt viņas postus savos profilos. 🤣
19.09.2021 11:28 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Vakars, kad izduru ausis... Viņai labāk vajadzētu palasīt kaut ko izglītojošu...
19.09.2021 11:32 |
 
Patīk
Reitings 10222
Reģ: 18.09.2021
core @ 18.09.2021 23:38
Te nav nekā neveselīga- teica Elīna un uzpieda kārtīgu kravu ar baraviku majonēzi :D

Es tieši to pašu nodomāju! :D Vispār tie viņas ēšanas traucējumi komplektā ar stulbumu tā griež acīs. Tik ļoti sasaistās ar šausmīgo izķēmošanos (plastiskās + kosmētika + filtri - come on!). Sevis nepieņemšana augstākajā pakāpē
19.09.2021 16:31 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Jā, Elīnas teksts, visu vasaru pārtiku no salātiem, tad kā ar tām bulciņām, saldumiem utt. Vispār man jau liekas dīvaini, ka cilvēkam jāēd visu laiku salātus, lai pēc tam varētu noesties bulciņas. Kā līdzīgi tagad, pagatavojusi veselīgu maltīti un, tad uzziež majonēzi:D Nu es man liekas neesmu nekad redzējusi, ka viņa ēstu tādas kārtīgas pusdienas kā pieklājas, tikai salātus, bulciņas un visādus citādus draņķus, vai tad tiešām nevar ar vīru aiziet kaut vai katru otro dienu uzreiz restorānu un paēst kā cilvēks, ja pašai nav laika gatavot, naudas tak ir.
Un par tiem bērniem runājot, vai viņa maz apzinās, ka grūtniecības un zīdīšanas periodā (protams, ja tam viņai atliks laika) nedrīkst sevi šitā špricēt, zieķēt paštonējošos un taisīt lielāko visas tās uzlabojošās procedūras ko viņa veic. Man liekas, ka viņa no mājas neiznāks līdz brīdim ,kad varēs atkal sevi uzlabot
Un vispār, vai redzējāt Elīnu pēdējā postā, tā pēdējā bilde, es tiešām nesaprotu, kāpēc viņai sevi šitā jāizķēmo, viņai viss pilnībā bija ok, skaista meitene, bilde pat bez filtra cik noprotu, pasen taisīta, nu žēl man viņas, žēl, ka viņas vīrs tomēr neredzēja viņā to skaistumu un nepārliecināja, ka nevajag visu šo, ko viņa ar sevi ir izdarījusi, un skaidrs ir viens, ka viņa jau neapstāsies.
19.09.2021 17:09 |
 
Reitings 170
Reģ: 31.08.2021
Šitas gājgalis ar savu atstiņu kādreiz iemācīsies kaut ko dzīvē? Bez tunča groziņiem...
19.09.2021 19:50 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Skaistslaiks @ 19.09.2021 17:09
Jā, Elīnas teksts, visu vasaru pārtiku no salātiem, tad kā ar tām bulciņām, saldumiem utt. Vispār man jau liekas dīvaini, ka cilvēkam jāēd visu laiku salātus, lai pēc tam varētu noesties bulciņas. Kā līdzīgi tagad, pagatavojusi veselīgu maltīti un, tad uzziež majonēzi:D Nu es man liekas neesmu nekad redzējusi, ka viņa ēstu tādas kārtīgas pusdienas kā pieklājas, tikai salātus, bulciņas un visādus citādus draņķus, vai tad tiešām nevar ar vīru aiziet kaut vai katru otro dienu uzreiz restorānu un paēst kā cilvēks, ja pašai nav laika gatavot, naudas tak ir.
Un par tiem bērniem runājot, vai viņa maz apzinās, ka grūtniecības un zīdīšanas periodā (protams, ja tam viņai atliks laika) nedrīkst sevi šitā špricēt, zieķēt paštonējošos un taisīt lielāko visas tās uzlabojošās procedūras ko viņa veic. Man liekas, ka viņa no mājas neiznāks līdz brīdim ,kad varēs atkal sevi uzlabot
Un vispār, vai redzējāt Elīnu pēdējā postā, tā pēdējā bilde, es tiešām nesaprotu, kāpēc viņai sevi šitā jāizķēmo, viņai viss pilnībā bija ok, skaista meitene, bilde pat bez filtra cik noprotu, pasen taisīta, nu žēl man viņas, žēl, ka viņas vīrs tomēr neredzēja viņā to skaistumu un nepārliecināja, ka nevajag visu šo, ko viņa ar sevi ir izdarījusi, un skaidrs ir viens, ka viņa jau neapstāsies.

Vīrs ar vistas smadzenēm, sieva ar vistas smadzenēm, tāds tādu atrod un papildina ar idejām, šoreiz idejas un experimenti neveiksmīgi uz sievas...
Izkatās pēc mērkaķa dirsas, tunča, netīras pleķainas kafijas krūzes, staigājoš klauns, vēl ar tām rokām plātās ka tāds urāls no gta sanandreas.
Mana frāze vienmēr pie friziera vai skaistumkopšanas salonā ir tāda visu normas robežās, tikai ne kā Didrai. 😁
19.09.2021 20:21 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
la femmina @ 19.09.2021 11:32
Vakars, kad izduru ausis... Viņai labāk vajadzētu palasīt kaut ko izglītojošu...

Vakars kad pazaudēju smadzenes?! Hm kur ir manas smadzenes vai man tādas ir bijušas? TĀds IR
jautājums kaut kur tālu, tālu, Elīnas un Naura paurīšos SKAN.
19.09.2021 20:23 |
 
Reitings 9
Reģ: 15.04.2021
Mana frāze vienmēr pie friziera vai skaistumkopšanas salonā ir tāda visu normas robežās, tikai ne kā Didrai. 😁

😂😂😂
19.09.2021 21:09 |
 
Reitings 361
Reģ: 07.07.2020
Būtu baigie pigori, ja Elīna kadreiz reāli iestātos augstskolā un pastudētu kaut vai uzņēmējdarbību vai ko ar to sfēru, tā kā tur darbojas. Vienkārši redzesloka paplašināšanai.
Pietiktu arī ar kaut kādiem kursiem latviešu valodas gramatikā, angļu valodā uc. Tas jau būtu liels lēciens uz priekšu, jo pagaidām nekas diži uz priekšu neiet.
19.09.2021 21:17 |
 
Patīk
Reitings 2868
Reģ: 30.04.2020
Elīna nekad nemainīsies, jo būt degradētam un dumjam ir daudz vieglāk, kā ieguldīties sevis attīstīšanā.
Es uz viņu skatos ar žēlumu un šausmām. Tur tiešām nav nekā ko skaust. Viņa nesaprot, ka izskatās arvien sliktāk un sliktāk, jo Nauris blakus stāsta, ka visiem skauž utt. Viņa pat savos vecākos neieklausās.
Un vispār-pieņemot Kristu par savu glābēju un dzīvojot ‘personiskajās attiecībās ar Dievu’, nedrīkst grēkot, bet grēks ir paštīksmināšanās, sevis uzlabošana, rupju vārdu lietošana utt. Viss, ko Elīna dara, ir pretrunā ar Dieva vārdu :)
19.09.2021 21:28 |
 
Reitings 186
Reģ: 20.07.2021
Istagramā diemžēl kačāt statistiku ir daudz grūtāk ja esi gudrs, vairāk uzmanību piesaista tādi tukšpauri kā Elīna.
19.09.2021 21:34 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Iemetīšu arī savas piecas kapeikas.
Man tik tiešām ir žēl, Jūs, “sievietes”, kas sēž šeit un to vien dara kā tupi nodirš svešu cilvēku, nerunāsim par otro aktīvo grupu. Vai tiešām Jums nav bērni, ģimenes, draugi un darbi, ka sēžat šeit un izrādat savu zemo inteliģences līmeni, kas tik ļoti spiežas ārā Jūsu tekstos un domās? Tas ir skumji apzināties, ka šeit sēž sievietes, kam ir 20,30 un pat 40 gadi.
Arī runājot par covid tēmu, tās, kas domā, ka vakcīna pasargā no saslimšanas.. nu cmon, trīs klases pabeidzāt? Slimnīcā guļ cilvēki, kas ir saslimuši ar covid un ir bijuši vakcinējušies, neviens Jums nestāstīs taisnību. Kaut kur jau tā naudas ķēzīšana ir jāattaisno. Beidziet vienreiz glupi te bakstīt viena otrai pakaļas, redz vienai tas un otrai šitais. Ja esat tik lielas veiksminieces pa visām sfērām, tad, ko šeit darāt? Tikai nelaimīgi un kompleksu pilni cilvēki tā atļaujas runāt par SVEŠIEM cilvēkiem. Ja esat dāmas, tad arī uzvedieties tā! Paldies par uzmanību, cerams kādai kas aizķersies aiz auss.
19.09.2021 22:13 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kristty1 @ 19.09.2021 22:13
Iemetīšu arī savas piecas kapeikas.
Man tik tiešām ir žēl, Jūs, “sievietes”, kas sēž šeit un to vien dara kā tupi nodirš svešu cilvēku, nerunāsim par otro aktīvo grupu. Vai tiešām Jums nav bērni, ģimenes, draugi un darbi, ka sēžat šeit un izrādat savu zemo inteliģences līmeni, kas tik ļoti spiežas ārā Jūsu tekstos un domās? Tas ir skumji apzināties, ka šeit sēž sievietes, kam ir 20,30 un pat 40 gadi.
Arī runājot par covid tēmu, tās, kas domā, ka vakcīna pasargā no saslimšanas.. nu cmon, trīs klases pabeidzāt? Slimnīcā guļ cilvēki, kas ir saslimuši ar covid un ir bijuši vakcinējušies, neviens Jums nestāstīs taisnību. Kaut kur jau tā naudas ķēzīšana ir jāattaisno. Beidziet vienreiz glupi te bakstīt viena otrai pakaļas, redz vienai tas un otrai šitais. Ja esat tik lielas veiksminieces pa visām sfērām, tad, ko šeit darāt? Tikai nelaimīgi un kompleksu pilni cilvēki tā atļaujas runāt par SVEŠIEM cilvēkiem. Ja esat dāmas, tad arī uzvedieties tā! Paldies par uzmanību, cerams kādai kas aizķersies aiz auss.

Paldies, ka pateici, tagad mainīsim dzīves 😀
19.09.2021 23:40 |
 
Reitings 127
Reģ: 20.01.2020
Lula @ 19.09.2021 23:40

Paldies, ka pateici, tagad mainīsim dzīves ?

Nav jāmaina dzīve, ir jāmaina domu gājiens. Bet kā saka, muļķis paliek muļķis.
20.09.2021 00:13 |
 
Patīk
Reitings 11595
Reģ: 27.01.2021
Kristty1 @ 19.09.2021 22:13
Iemetīšu arī savas piecas kapeikas.
Man tik tiešām ir žēl, Jūs, “sievietes”, kas sēž šeit un to vien dara kā tupi nodirš svešu cilvēku, nerunāsim par otro aktīvo grupu. Vai tiešām Jums nav bērni, ģimenes, draugi un darbi, ka sēžat šeit un izrādat savu zemo inteliģences līmeni, kas tik ļoti spiežas ārā Jūsu tekstos un domās? Tas ir skumji apzināties, ka šeit sēž sievietes, kam ir 20,30 un pat 40 gadi.
Arī runājot par covid tēmu, tās, kas domā, ka vakcīna pasargā no saslimšanas.. nu cmon, trīs klases pabeidzāt? Slimnīcā guļ cilvēki, kas ir saslimuši ar covid un ir bijuši vakcinējušies, neviens Jums nestāstīs taisnību. Kaut kur jau tā naudas ķēzīšana ir jāattaisno. Beidziet vienreiz glupi te bakstīt viena otrai pakaļas, redz vienai tas un otrai šitais. Ja esat tik lielas veiksminieces pa visām sfērām, tad, ko šeit darāt? Tikai nelaimīgi un kompleksu pilni cilvēki tā atļaujas runāt par SVEŠIEM cilvēkiem. Ja esat dāmas, tad arī uzvedieties tā! Paldies par uzmanību, cerams kādai kas aizķersies aiz auss.
nu, palika labāk? ego pacēlās?
20.09.2021 09:20 |
 
Reitings 898
Reģ: 17.07.2021
Meitenex @ 19.09.2021 21:17
Būtu baigie pigori, ja Elīna kadreiz reāli iestātos augstskolā un pastudētu kaut vai uzņēmējdarbību vai ko ar to sfēru, tā kā tur darbojas. Vienkārši redzesloka paplašināšanai.
Pietiktu arī ar kaut kādiem kursiem latviešu valodas gramatikā, angļu valodā uc. Tas jau būtu liels lēciens uz priekšu, jo pagaidām nekas diži uz priekšu neiet.

Viņa pat nemāk skolā iesniegt papīrus. Taču to viņas vietā varētu izdarīt Nauris. 😁
20.09.2021 09:52 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.07.2021
Elifa @ 19.09.2021 11:28
Atkal bombīgais konkurss ar sprādzienu balvām. Kādreiz arī manā instagarama parādījās daudz viņas konkursu storiji, tagad neviena, ar savu stulbumu un izskatu iemantojusi tik sliktu slavu ka cilvēkiem reāli kauns likt viņas postus savos profilos. ?

Man tas pats. Parasti katrs otrs storijs bija Didriksones konkursa posts, tagad ne pati , ne citi apkārt manā IG platformā vairs nepiedalās!
20.09.2021 10:03 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Ir cilvēki, kuriem nevajadzētu ikdienā iepīt vārdus angliski...kaut kā neskan :D un pat nevar saprast
20.09.2021 11:14 |
 
Reitings 2
Reģ: 20.09.2021
My girlfriend loves these LED T-shirts not sure if you guys also like them but I think they cool.😮
20.09.2021 11:37 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kristty1 @ 20.09.2021 00:13

Nav jāmaina dzīve, ir jāmaina domu gājiens. Bet kā saka, muļķis paliek muļķis.

Tev varu teikt tieši to pašu ;) Labāk arī dodies kur citur padarīt ko jēdzīgu, nevis lasi šo forumu
20.09.2021 11:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits