Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
GoodForYou @ 11.02.2021 00:43
KatyMia, kāpēc tu domā, ka cilvēki tic tam, ko redz IG? Personīgi es labi saprotu, ka visas influenceres, kuras kaut kādu savu biznesu bīda vai darbojas ar nopietnākām sadarbībām, ir labi padomājušas par savu tēlu IG un neliek neko tādu, kas varētu to izjaukt, jo tas ir viņu iztikas avots, tas ir darbs. Nav te runa tikai par Elīnu vai tikai par NL meitenēm, tas ir par jebkuru kontu, no kā cilvēks nopelna.
Nezinu, man šķita, ka to jau sen visi saprata.

Diemžēl, tic! Un kā vēl. Jaunieši ātri "pavelkas" un , kā jau te reiz minēju, ka Facebook grupā Supersievietes, Elīna tika atzīta par vienu no iedvesmojošākām personībām. Tur tika uzdots jautājums, kuras slavenības, influenceres Jūs iedvesmo.
11.02.2021 10:09 |
 
Patīk
Reitings 22945
Reģ: 27.01.2021
Es nesaku, ka ticu, ka Elīna sit savas darbinieces utt, bet ticu tam, ka tiešām reizēm nevar aiziet no briesmīgas, toksiskas darba vietas, līdzīgi kā reizēm nevar aiziet no toksiskām attiecībām, it sevišķi, ja esi ar zemu pašvērtējumu, neesi pārliecināts par sevi, tā jau grūti bija atrast darbu, varbūt pat nav nekādas lielās izglītības, finansiāli jau tā grūti u.tml. Un, ja katru otro dienu tiešām esi saulīte, Mončiņa utt, tas arī rada zināmu apjukumu pat tad, ja citreiz tiek sabļauts. Es laikam mēģinu pateikt, ka ne visi cilvēki ir tik stipri, lai spētu spert krasus soļus savas ikdienas un dzīves uzlabošanā. Daudziem tas izdodas tikai pēc ilga laika..
11.02.2021 10:12 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Pilnīgi viss tas, ko es jau dzirdēju! Tā ir taisnība. Un kāāda vēl! :D Es šokā, kad uzzināju , cik daudz mums kopīgas paziņas. Daudzi no maniem draugiem labi pazīst Nauri, un vispār piedēvēja viņam paihopātiskas tieksmes . :D tas pārītis ir ļoooti fucked up. Un Par Elīnas “laipnīgumu” varat parunāt ar cirkle k darbiniecēm kurš atrodas pretī Butterfly veikalam . Tur dāma ir uzrīkojusi tādu cirku, ka žēl, ka kāds neizsauca bez tabu . :D Viņa ir drausmīgs cilvēks, riktīga Cruela de Villa. Dzīvē izskatās pēc maza aizpampuša drag queen :D
11.02.2021 10:35 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Nemierīgā @ 11.02.2021 10:35
Pilnīgi viss tas, ko es jau dzirdēju! Tā ir taisnība. Un kāāda vēl! :D Es šokā, kad uzzināju , cik daudz mums kopīgas paziņas. Daudzi no maniem draugiem labi pazīst Nauri, un vispār piedēvēja viņam paihopātiskas tieksmes . :D tas pārītis ir ļoooti fucked up. Un Par Elīnas “laipnīgumu” varat parunāt ar cirkle k darbiniecēm kurš atrodas pretī Butterfly veikalam . Tur dāma ir uzrīkojusi tādu cirku, ka žēl, ka kāds neizsauca bez tabu . :D Viņa ir drausmīgs cilvēks, riktīga Cruela de Villa. Dzīvē izskatās pēc maza aizpampuša drag queen :D
nu diemžēl arī Dobelē neko labu par elīnu nevar dzirdēt 😀 raksturs viņai ir šausmīgs, ļoti iedomīga.
Gaidam bombisko Valentīndienas fotosesiju 😂
https://failiem.lv/u/a9nsz7g9h
11.02.2021 10:43 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Didra pec ciganietes izskatas sodien!💃🤣💃🤣💃
11.02.2021 11:00 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
Viņai trūkst foršu ideju tām foto sesijām. Katru reizi viens un tas pats. Kleita, lokas un Nauris kā cīsiņš mīklā savā uzvalkā. Neko bombisku tur neredzu. Samāksloti un garlaicīgi.
11.02.2021 11:20 |
 
Reitings 66
Reģ: 25.04.2020
GoodForYou @ 11.02.2021 01:03
Yulsie, "draud viņas noslānīt"? vai tā meitene pēc pļaukas saņemšanas tur vēl strādāja?
Es atvainojos, bet nu kas par sviestu? Kā var atļaut pret sevi tā izturēties?
Ja tas viss izrādītos patiesībā (ar pierādījumiem), tad es ņemtu savus vārdus atpakaļ, bet pagaidām izskatās reāli pēc nomelnošanas. Liekas, ka ir konflikti Elīnai ar meitenēm un meitenes kaut ko pasūdzas saviem draugiem, tie piedzejo klāt un stāsta tālāk. Tas viss nešķiet ticami, tāpēc, ka man ir grūti iedomāties, kāpēc lai kāda meitene paciestu pret sevi šādu attieksmi, turpinātu tur strādāt, kāpēc neanonīmi nav uzrakstījusi atsauksmi vai vērsusies iestādēs ar visu informāciju, ko zina. It kā visu laiku tiek skandināta informācija, cik visi zinoši par visādām nelegālām lietām Elīnas uzņēmumā, bet reāli neviens nav pasūdzējies. Jautājums, kāpēc, ja reiz Elīna draud noslānīt savus darbiniekus - tur sanāktu vesela pārkāpumu buķete.
Diemžēl bez pierādījumiem tas neizklausās ticami.

Pirms rakstu es gribu Tikai pateikt, ka nevienu neaizstāvu un nesaku ka ir taisnība vai nav.
Bet pēc pēdējā mēneša notikumiem savā darba vietā ( tieši sakara ar finansēm, vairāku cilvēku atlaišanu bez jebkāda papīra vai brīdinājuma, jo papīrs esot tikai formalitāte un neko nenozīmē, par neizmaksātām algām un kompensācijām ) esmu sapratusi, ka cilvēki nezin un neapzinās savas tiesības un varu pret priekšniecībām. No 6 cilvēku kolektīva, es biju vienīgā kas pacēla jautājumus un sāka risināt problēmas, kad priekšniece saprata, ka cauri netiks tā vnk visu aiztaisot ciet un atlaižot uz savu galvu, nāca pie prāta, bet sākumā domāja Tikai man visu darīt oficiāli, tjip kas nezin tos nesāpinās. Tad kad painformēju pārējos kolēģus par nopietnu negodību man pretī teica - ai, man diez vai sanāks, ai ko tad es tur, ai boss tak neņems nopietni utt.
Ko ar šo vēlos pateikt ir, ka ļoooti daudz cilvēki, dažādās vecuma un pieredzes grupās baidās celt gaisā lietas, sūdzēties, iet prom, pastāvēt par savam tiesībām. Diemžēl.
11.02.2021 11:48 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Kādēļ uzreiz Nauris? Varbūt, Elīna vai Račijs?
Lindaperla @ 11.02.2021 01:49
Aka Nauris ?
11.02.2021 12:02 |
 
Reitings 350
Reģ: 04.03.2020
Ja man iesistu pļauku, es šautu pretī un tā kārtīgi, lai zila acs😂
11.02.2021 12:17 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Ja redzējāt Elīnas story , kur meitene ielikusi storiju ar Elīnu , kā kādreizējo bērnības draudzeni, tad apskatot to meiteni un viņas nākamo story pēc storija ar Elīnu "jaunībā " , tur šī meitene ielikusi bildi , kur vēl nebija kristiete ar komentāru, ka kādreiz filmēja entos storijus ar sevi, taisīja vislaik izaicinošus selfijus un bildes, kur izcēla savu augumu un citas bildes, pat neuzdrošinās parādīt, kādas kādreiz fočēja....arī viņa ir no Prieka Vēsts, bet atzīst to visu nepiederam kristīgai meitenei. Tomēr, Elīna nav mainījusies, kā radīja puspliku sevi, tā turpina to darīt. Tas nepiederas cilvēkam, kurš sevi sauc par kristieti. Viņai nav ne kauna ne goda.
11.02.2021 12:31 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Bellatresa, man Elīna arī šķiet iedvesmojoša personība. Ne tāpēc, ka es ticētu tam, ka viņai viss dzīvē ir superīgi. Es arī nedomāju, ka viņa ir superskaista vai ļoti gudra. Man iedvesmojoša šķiet tā vēlme izsisties, izveidot savu biznesu, uzturēt to. Es saprotu, ka arī IG un vispār viss viņu kopējais tēls ir daļa no darba, lai Butterfly būtu lielāka pārdošana un būtu sadarbības. Tas nav nemaz tik viegli būt tik aktīvai sociālos tīklos un ne tikai, bet arī reālajā dzīvē nodarboties ar savu veikalu. Acīmredzot jābūt enerģijai un vēlmei, kas viņai ir. Tāpat man patīk tas, ka viņa pārāk daudz nepārdzīvo par heita komentāriem - varbūt ir bijušas kaut kādas atbildes heitiem, bet kopumā diezgan normāli izturās ar to. Redz, kamēr citas strādā pie viņas un baidās aiziet prom pat ja viņiem tipa iesit pļauku, jo jūtas laikam tik nespējīgas/nevērtīgas, tad Elīnai nav bailes DARĪT. Tas arī ir tas, kas iedvesmo.
Par Prieka vēsti man nav īpašu domu. Ja tas ir tāpat kā Kristus pasaulei, par ko bija Aizliegtais paņēmiens, tad traki. Bet tiešām daudz influenceru ir visā tajā ticībā iekšā. Nu, tā ir viņu izvēle. Es neesmu redzējusi, ka Elīna vai kāda cita no influencerēm spiestu citiem pievērsties tam visam.
11.02.2021 12:57 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Droši vien šo fotosesiju arī norakstīs kā "darba vajadzībām", jo privātas sesijas ir aizliegtas. Ēnās pat var redzēt fotogrāfa atspulgu + muļķim skaidrs, ka tā nav fotosesija darbam.
11.02.2021 13:04 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Nikapika37, jā, es to arī esmu ievērojusi, ka daudzi samierinās ar neizmaksātām algām utt., bet.. visu informāciju, kur vērsties, ko darīt šādos gadījumos, var viegli atrast internetā, var kaut piezvanīt atbildīgajai iestādei un pajautāt.
Ja runājam par veselu cilvēku bez kaut kādiem traucējumiem, kas liegtu atrast, uztvert utt informāciju, tad nu tā ir paša cilvēka muļķība vai kūtrums.
11.02.2021 13:05 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Lindaperla @ 11.02.2021 10:43
nu diemžēl arī Dobelē neko labu par elīnu nevar dzirdēt ? raksturs viņai ir šausmīgs, ļoti iedomīga.
Gaidam bombisko Valentīndienas fotosesiju ?
https://failiem.lv/u/a9nsz7g9h

Tu no Dobeles?
11.02.2021 13:53 |
 
Reitings 16
Reģ: 17.12.2020
Hey, meičas! :)
Šodien saņēmu vairākas ziņas ar fantāzijām, kas tiek apspiestas šajā forumā, es nevarēju noturēties un neuzrakstīt. Es gadu nostrādāju Butterfly un domāju, ka zinu labāk kas tur notiek, kas nē. Es visu saprotu, ka ir forši apspriest Elīnu un Butterfly, bet te jau jūs ieejat dziļos murgos. Neviena meitene netiek ar varu turēta šajā darbā, neviens nedraud darbiniekus "noslānīt", kā arī ne reizi pret nevienu nav pacelta roka. Es tiešām nesaprotu, kas tie par Meksikāņu seriāliem ar pļauku sišanu. Ja reiz tā ir bijis vai kāda ir redzējusi, droši sakat, kura bija tā meitene, kurai iesita, jo laikā, kad es tur strādāju, tādas situācijas nav bijušas
Jā, darba vietā un darba devēju attieksmē ir daudz nepilnības, bet būsim reāli - neviena no jums, kas apspriež Butterfly šajā forumā, nav pati strādājusi tur un realitātē neko nezina.
@GoodForYou raksta, ka mēs esam nevarīgas, jo tur strādājām. Kāpēc? Tikai tāpēc ka pēc pirmā konflikta es neaizgāju prom no darba? Tāpēc ka es neatmetu ar roku darbam pie pirmajām problēmām? Jā, bija vairākas situācijas, bet nekad neesmu teikusi, ka viss bija tikai slikti šajā darbā. Es gribētu zināt vai jūs arī pie pirmajām problēmām aizietu no savas darba vietas, ja jums nebūtu atrasts cits darbs, vai jūs paliktu bez darba, it īpaši šajā COVID laikā, kad lielākā daļa ir bez darba. Sorry, bet ikvienam ir vajadzīgi ienākumi, es domāju, ka to vajadzētu saprast ikvienai no jums.
Daļai, ko raksta @KatyMia es piekrītu, bet arī ne visam.
Pēdējā laikā man tiešām nāk daudz ziņas no meitenēm par to kā bija strādāt B, lai pastāstu vairāk par B, vai iesaku tur iet strādāt. Protams, es varu padalīties ar savu pieredzi, bet tā ir MANA pieredze, citai varbūt būtu citādāk, labāk vai sliktāk to jau katra pati var izvērtēt.
Tāpēc, dāmas, es iesaku jums nedaudz nomierināties un netērēt savu laiku ar tādām izmeklēšanām. Ja jums Elīna vai Butterfly nepatīk, vnk darat tā kā es - atsekojiet un dzīvojiet mierīgi. :)
11.02.2021 14:19 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Sveika, Endija!
Es rakstīju nevis par visām meitenēm, kas strādāja Butterfly, bet par konkrētām situācijām, kas te bija aprakstītas iepriekšējās lapās - nezinu, patiesas vai nē. Iepriekšējās lapās tika minēts, ka Elīna draud noslānīt un sit pļauku. Ja pēc kā tāda meitene turpina strādāt, tad jā, manuprāt, viņai ir ļoti zems pašvērtējums, nevarīgums vai kādas citas problēmas, jo šāda izturēšanās loģiski nav pieļaujama.
Protams, ka pie parastiem konfliktiem cilvēki parasti uzreiz neaiziet no darba prom un arī es šeit padalījos ar savu priekšnieces aprakstu, kurai bija slikts raksturs. Bet tas, kas te bija minēts iepriekšējās lapās ir konkrēti draudi un fiziskā izrēķināšanās, kas man šķiet vairāk par parastiem konfliktiem un paceltu balsi (ko, protams, arī neatbalstu, bet saprotu, ka uzreiz tad cilvēks var neiet prom).
11.02.2021 15:09 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Forši, ka Endija nokomentēja, vismaz tagad ir skaidrs, kuras ir baumu stāstītajas (par tām pļaukām).
11.02.2021 15:13 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Yulsie @ 11.02.2021 00:52
Nu, tā ir sava veida patiesība ko @KatyMia ir pastāstijusi mums, elīna nav tāda pati kā sava reālaja dzīve, viņa nekad nav bijusi laipna pret savu personālu, vienreiz biju lieciniece tam,ienākot viņas veikalā uzreiz varēja dzirdēt, ka elīnčiks uz savām padotājam kliedz virsu un draud viņas noslānit, pārdevēja vienas asaras iznāca lauka no stūra , cik pēc tam biju sapratusi, ka elīna viņai iesita pļauku no visa spēka, jo vaigs bija tik sarkans.

cmon.
Es jau izlasot -
cik pēc tam biju sapratusi, ka elīna viņai iesita pļauku no visa spēka, jo vaigs bija tik sarkans.
Uzreiz skaidrs, ka kaut kas ir izdomāts vai piedzejots. Šo uzreiz pārlaidu garām, ir tak jābūt kādai kritiskai domāšanai, ne ticēšanai uz katra vārda. Tās sarunas aizgāja vienkārši nekurienē, pēc šī tukšā komentāra.
11.02.2021 15:16 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
GoodForYou @ 11.02.2021 15:13
Forši, ka Endija nokomentēja, vismaz tagad ir skaidrs, kuras ir baumu stāstītajas (par tām pļaukām).

Jebkurš var uzrakstīt,ka ir Endija. Arī tā,kas par pļaukām rakstīja, varēja parakstīties kā Endija. Un tad visas uzreiz ķipa noticētu, teiktu,ka tā ir? :D
11.02.2021 15:21 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
blacke @ 11.02.2021 15:21

Jebkurš var uzrakstīt,ka ir Endija. Arī tā,kas par pļaukām rakstīja, varēja parakstīties kā Endija. Un tad visas uzreiz ķipa noticētu, teiktu,ka tā ir? :D

Pirmajā reizē, kad Kalendy ierakstija komentāru šajā diskusijā, viņa apstiprināja savu komentāru, ka ir to rakstijusi no sava instagrama.
11.02.2021 15:24 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits