Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
tād kuras domā, ka tās ir kaunuma lūpas - 🤡 🤡 🤡 jûs tiešām stulbas vai kā? Normāla sieviete sapratīs , ka tur ir viņas īkšķis un tas, kas spīd ir no dupša , nevis kladzināt, ka kaut kas spīd😁 ka tik jums pašām nekas nespīd 🙄 nu man smiekli nāk par jums
07.02.2021 12:09 |
 
Reitings 1
Reģ: 07.02.2021
Nemierīgā 12, nācās šeit piereģistrēties, jo izlasot komentārus , ka kādu satrauc otras meitenes klitors vai kaunuma lūpas, šķiet jau par traku. Jā, arī man,savos 27 gados patiesi mazās kaunuma lūpas ir lielākas kā lielās, esmu iepriekš par to pārdzīvojusi, jo ir taču "standarti" kādām tām jābūt, bet tādu nemaz nav! Ko tad nabaga vīriešiem arī jāpārdzīvo, ka vienam loceklis liels un otram mazs un tagad jāskrien un jādomā kā palielināt, lai dievs žēlīgs būtu tāda paša izmēra kā vidēji noteikts??? Labi, saprotu, ka aprunājat šeit piekačātās lūpas, krūtis utt, bet nu jau zūmot bildes ar sievietes intīmo daļu un to apspriest jau ir par traku.
07.02.2021 12:11 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
Jannyjan @ 07.02.2021 12:11
Nemierīgā 12, nācās šeit piereģistrēties, jo izlasot komentārus , ka kādu satrauc otras meitenes klitors vai kaunuma lūpas, šķiet jau par traku. Jā, arī man,savos 27 gados patiesi mazās kaunuma lūpas ir lielākas kā lielās, esmu iepriekš par to pārdzīvojusi, jo ir taču "standarti" kādām tām jābūt, bet tādu nemaz nav! Ko tad nabaga vīriešiem arī jāpārdzīvo, ka vienam loceklis liels un otram mazs un tagad jāskrien un jādomā kā palielināt, lai dievs žēlīgs būtu tāda paša izmēra kā vidēji noteikts??? Labi, saprotu, ka aprunājat šeit piekačātās lūpas, krūtis utt, bet nu jau zūmot bildes ar sievietes intīmo daļu un to apspriest jau ir par traku.

Viņa pati dara visu, lai tās viņas intīmdaļas tiktu apspriestas. Līdz brīdim, kamēr viņa neuzstiepa to savu bodiju un tik atklāti nepapleta kājas bildēs, nevienam pat nebija nācis prātā apspriest viņas klitoru. Pati vainīga, ka tādas perversas un lētas bildes liek.
07.02.2021 12:15 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Grenarda @ 07.02.2021 12:15

Viņa pati dara visu, lai tās viņas intīmdaļas tiktu apspriestas. Līdz brīdim, kamēr viņa neuzstiepa to savu bodiju un tik atklāti nepapleta kājas bildēs, nevienam pat nebija nācis prātā apspriest viņas klitoru. Pati vainīga, ka tādas perversas un lētas bildes liek.

Ieliec savējās, mēs gribam apspriest tavas ķermeņa daļas arī 😀
07.02.2021 12:21 |
 
Reitings 165
Reģ: 15.11.2020
Eksperte @ 07.02.2021 12:21

Ieliec savējās, mēs gribam apspriest tavas ķermeņa daļas arī ?

Neesmu tik lēta, un netaisu tādas bildes. Nealkstu pēc sieviešu uzmanības uz savām ģenitālijām.
07.02.2021 12:25 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Es visur pasaulē redzu kā dāmas cīnās par tiesībām, par iespēju dzīvot parasta cilvēka dzīvi bez seksualizēšanas, kā sievietes runā par to, ka viņas ir nogurušas no šiem mūžīgajiem standartiem, kuros ir jāiekļaujas, citādi tevi aprunā un tu esi outsaideris. Ka mēs visas principā esam nogurušas no skriešanas pēc kaut kā ideāla. UN TAGAD STOP! Apstājies mazliet un palasi komentārus zem šī. Jums nešķiet, ka mēs pašas sevi dzenam šitajos kompleksos runājot par kāju ikriem, kaunuma lūpām un klitoriem? Dāmas kauc par vienlīdzību, bet pašas izraisa šādas otru pazemojošas diskusijas attaisnojoties ar - pati ielika bildi, pati vainīga. Es neesmu redzējusi ka vīrieši te nāktu un klačotu par sievietes ķermeņa daļām. Ja jūs gribat runāt par katru smalkāko ķermeņa daļu, ok! Keep going. Bet es tiešām tad lūdzu publiskajā telpā, neatkarīgi no tā vai tas ir virtuāli vai tas ir kādā baļļukā, nevirināt mutes par to, cik būt sievietei ir grūti un kā mums sevi ir jāpakļauj standartiem, jo kādā vienkāršā Lilit forumā tieši tu biji tā, kas zem šiem standartiem palika kādu citu sievieti.
07.02.2021 12:26 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Speciāli iegāju apskatīties bildi, ko šeit pietuvina un izsūta. Un tagad padomājiet, kas ir tā cilvēka galvā, kurš speciāli pietuvina šādas vietas - tur viss nav mājās. Šo vairs nav vērts turpināt diskutēt, jo acīmredzami cilvēkam nav veselais saprāts💁‍♀️
07.02.2021 12:34 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Eksperte @ 07.02.2021 12:26
Es visur pasaulē redzu kā dāmas cīnās par tiesībām, par iespēju dzīvot parasta cilvēka dzīvi bez seksualizēšanas, kā sievietes runā par to, ka viņas ir nogurušas no šiem mūžīgajiem standartiem, kuros ir jāiekļaujas, citādi tevi aprunā un tu esi outsaideris. Ka mēs visas principā esam nogurušas no skriešanas pēc kaut kā ideāla. UN TAGAD STOP! Apstājies mazliet un palasi komentārus zem šī. Jums nešķiet, ka mēs pašas sevi dzenam šitajos kompleksos runājot par kāju ikriem, kaunuma lūpām un klitoriem? Dāmas kauc par vienlīdzību, bet pašas izraisa šādas otru pazemojošas diskusijas attaisnojoties ar - pati ielika bildi, pati vainīga. Es neesmu redzējusi ka vīrieši te nāktu un klačotu par sievietes ķermeņa daļām. Ja jūs gribat runāt par katru smalkāko ķermeņa daļu, ok! Keep going. Bet es tiešām tad lūdzu publiskajā telpā, neatkarīgi no tā vai tas ir virtuāli vai tas ir kādā baļļukā, nevirināt mutes par to, cik būt sievietei ir grūti un kā mums sevi ir jāpakļauj standartiem, jo kādā vienkāršā Lilit forumā tieši tu biji tā, kas zem šiem standartiem palika kādu citu sievieti.

Mēs jau to saprotam. Dažiem tas nepieliec un nepieleks, dzīvo kkādā iedomu pasaulē.
07.02.2021 12:35 |
 
10 gadi
Reitings 89
Reģ: 08.06.2011
Eksperte @ 07.02.2021 12:26
Es visur pasaulē redzu kā dāmas cīnās par tiesībām, par iespēju dzīvot parasta cilvēka dzīvi bez seksualizēšanas, kā sievietes runā par to, ka viņas ir nogurušas no šiem mūžīgajiem standartiem, kuros ir jāiekļaujas, citādi tevi aprunā un tu esi outsaideris. Ka mēs visas principā esam nogurušas no skriešanas pēc kaut kā ideāla. UN TAGAD STOP! Apstājies mazliet un palasi komentārus zem šī. Jums nešķiet, ka mēs pašas sevi dzenam šitajos kompleksos runājot par kāju ikriem, kaunuma lūpām un klitoriem? Dāmas kauc par vienlīdzību, bet pašas izraisa šādas otru pazemojošas diskusijas attaisnojoties ar - pati ielika bildi, pati vainīga. Es neesmu redzējusi ka vīrieši te nāktu un klačotu par sievietes ķermeņa daļām. Ja jūs gribat runāt par katru smalkāko ķermeņa daļu, ok! Keep going. Bet es tiešām tad lūdzu publiskajā telpā, neatkarīgi no tā vai tas ir virtuāli vai tas ir kādā baļļukā, nevirināt mutes par to, cik būt sievietei ir grūti un kā mums sevi ir jāpakļauj standartiem, jo kādā vienkāršā Lilit forumā tieši tu biji tā, kas zem šiem standartiem palika kādu citu sievieti.
100%-īgi piekrītu. Sievietēm vienai otru ir jāatbalsta!
07.02.2021 12:37 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
Stulbi ir pietuvināt, diskutēt par TO sievietes vietu. Tik pat stulbi ir tādi bildi likt instagramā. Ar aizbāztu īkšķi...
07.02.2021 12:43 |
 
Reitings 215
Reģ: 04.12.2014
Katz @ 07.02.2021 12:34
Speciāli iegāju apskatīties bildi, ko šeit pietuvina un izsūta. Un tagad padomājiet, kas ir tā cilvēka galvā, kurš speciāli pietuvina šādas vietas - tur viss nav mājās. Šo vairs nav vērts turpināt diskutēt, jo acīmredzami cilvēkam nav veselais saprāts?‍♀️

Zini, bet citreiz nemaz pat nav jāpietuvina, ka ir skaidri redzamas cilvēku ģenitālijas
Piemēram, Danenb.. jaunākās bildes, n.r 4, nu tur vienkārši kamielītis pats acīs durās.. 🤷🏻‍♀️
07.02.2021 12:51 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Satori @ 07.02.2021 12:51

Zini, bet citreiz nemaz pat nav jāpietuvina, ka ir skaidri redzamas cilvēku ģenitālijas
Piemēram, Danenb.. jaunākās bildes, n.r 4, nu tur vienkārši kamielītis pats acīs durās.. ??‍♀️

Ak vai, viņa ir sieviete un viņai ir kamielītis! Ko mēs, sabiedrība, tagad ar to iesāksim? Kā mēs sadzīvosim? Kā mēs tālāk spēsim būt?
07.02.2021 12:53 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
https://failiem.lv/u/rsuwwmu2a
07.02.2021 13:01 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Katz @ 07.02.2021 12:34
Speciāli iegāju apskatīties bildi, ko šeit pietuvina un izsūta. Un tagad padomājiet, kas ir tā cilvēka galvā, kurš speciāli pietuvina šādas vietas - tur viss nav mājās. Šo vairs nav vērts turpināt diskutēt, jo acīmredzami cilvēkam nav veselais saprāts?‍♀️

Saprāta jau nav tev. Tu turpini kladzināt.. Es ienācu izteikt viedokli kuru tu esi jau pacēlusi 24h. 😁🤣🙆Vēl es esmu tevi taa sanervojusi ka tev jāiet un jāmeklē bildes.. 😁 😁 😁 😁 Vabrūt Tev vaig iedzert,atslābsti mazā psihuška.
07.02.2021 13:02 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Nemieriga12 @ 07.02.2021 13:02

Saprāta jau nav tev. Tu turpini kladzināt.. Es ienācu izteikt viedokli kuru tu esi jau pacēlusi 24h. ???Vēl es esmu tevi taa sanervojusi ka tev jāiet un jāmeklē bildes.. ? ? ? ? Vabrūt Tev vaig iedzert,atslābsti mazā psihuška.

Par kādām 24h runā? Cik tev - 12 gadi, ja?
07.02.2021 13:15 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Būtu tik pat stulbi rakstīt - o, viņai ir deguns! pietuvināsim un paskatīsimies. Rakstat kā malaļetkas, no bērnudārza.
07.02.2021 13:17 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Malaļetkas no bērnudārza? Šitā nosaukt bērnu dārza vecuma bērnus par malaļetkām 😀 bērnudārzā vēl rakstīt nemāk. Un tak ej un vienreiz nomierinies. Visu laiku tu par kaut ko cepies.
07.02.2021 13:29 |
 
Patīk
Reitings 703
Reģ: 10.05.2016
Jāpiekrīt, ka Elīnas ieliktās bildes ir 🙈 un noteikti nav akcents uz bodiju, bet viņas ķermeņa daļām. Nosaukt to par outfitu arī.. Kamon, kur tādā "outfitā" var doties?🙈🤨😄
Bet apspriest to, kas tiek apspriests vairāku lpp garumā arī ir pilnīgi garām.
07.02.2021 14:02 |
 
Reitings 205
Reģ: 07.01.2021
Tā Nemierīgā1 ir tā pati Nemierīgā (bez cipara), kas iepriekš komentēja par vēdera gāzēm, tualeti?
Es taču jau tad teicu, ka šī profila īpašniece ir maza meitene, jo reāli tikai tādā vecumā šķiet smieklīgi tualetes un intīmie joki.
Nemaz nerunājot par to, ka šķiet, ka nemaz nepārzina sieviešu ķermeņa uzbūvi.
Nu vēl variants - ja viņai nav 12 un mazāk gadu, tad viņa ir garīgi neattīstīta..
07.02.2021 14:03 |
 
Reitings 525
Reģ: 05.07.2020
Kājas ir tādas kādas ir, ko var piesieties? un par intīmo daļu.... es tiešām, tiešām nesaprotu šo aprobežotību!
Didras augums nav slikts, par krūtīm nav runa, bet ko Tu vari izdarīt, ja Tev ir ģenētikas lietas - kur noklājas " tauki" un kur ir visvairāk muskuļi.
Citām ir lieli pleci, citām lielas ciskas UN PAR TO NAV JĀKAUNĀS, tās ir lietas, ko nu nekādi nevar ietekmēt!
Stulbums no tīņu babenēm te nāk, fui!
07.02.2021 14:52 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits