Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 334
Reģ: 04.08.2020
Meitenes!! līdz rītdienai :*
08.01.2021 01:07 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Shayk @ 08.01.2021 01:01
Mani uztrauc tas krunkas gar acim?????tada vecuma?

Ņemot vērā to, ko viņa jau savos 23 gados ir izdarījusi ar sevi, tad drīz laikam sekos ādas nostiepšana..
Viņas vecumā.. ehh.. skumji skatīties...
Un tā kosmētikas kārta katru dienu.. āda vispār neelpo.. sekas jau tagad redzamas..
Bet nu lai nu paliek.. katram savas mācības jāsaņem, tikai citi atkārtoti kāpj uz viena un tā paša grābekļa!
08.01.2021 01:09 |
 
Reitings 152
Reģ: 07.04.2020
Tās, kas te pukst no sērijas “ko jūs vislaik aiztiekat Elīnu utt.”- bet viña ar saviem izgājieniem un bravurību to provocē! Neviens tik daudz negatīvas uzmanības nevelta, piemēram, Leldei Ceriñai vai Kristīnei Virsnītei, jo viñas, atškirībā no Elīnas, uzvedas adekvāti.
Un kamēr Elīna čakarē savu izskatu, tā ir viñas darīšana, bet, kad publiski izsmej un neievēro ierobežojumus- tā ir visas sabiedrības darīšana. Parasti neapsaukājos, bet nu šoreiz totāli cūciska uzvedība!
08.01.2021 01:09 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Ir atšķirība, kad Elīna tiek aiztikta aiz gara laika, savu personīgo kompleksu dēļ, meklēt intrigas vai par pamatotām lietām, noteikumu neievērošanu, melošanu saviem sekotājiem utt.
Labi, par Poliju vēl var saprast, skaidrs, ka katram ir savi biznesa noslēpumi un veidi kā nopelnīt. Un ne jau viņa vienīgā tāda. Reti kurš nemuhļijās un vai kāds cel traci? Nē, piever acis.
08.01.2021 01:22 |
 
Reitings 1844
Reģ: 02.03.2020
Bet kopumā, kad tas nāk gaismā, izskatās ļoti nesmuki! Nez, ko Nauris vispār domā, ja domā. Viņam kā vīrietim jau nu vajadzētu saprast kā lietas kārtot pa labam vai visamz gudri atbilstoši situācijai. Tas, ka Elīnai vairs nav mājās, visiem ir skaidrs, žēl gan, ka vienīgais dienas uzdevums, kas viņai ir - iepriecināt Nauri un smuki saģērbties. Vērtības, kas nav vērtības. Labāk arī kādu citu grāmatu atvērt vaļā, ne tikai Bībeli.
08.01.2021 01:26 |
 
Reitings 762
Reģ: 13.12.2017
Elīna un viņas bizness ir pilnīgs pierādījums tam, ka Latvijā nevar pa godīgo pelnīt. Viss jādara caur dirsu un obligāti apejot likumu un vēl kādu apšņācot. Un pats labākais jau ir tas, ka suņi paries, bet karavāna ies tālāk :D :D
08.01.2021 01:30 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Katz @ 08.01.2021 01:05

Oooo Katz 🤟 Hi 🖐
Pielieto attēlu likšanu forumā 😁 mans padoms noderēja
08.01.2021 01:57 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Katz @ 08.01.2021 01:26
Bet kopumā, kad tas nāk gaismā, izskatās ļoti nesmuki! Nez, ko Nauris vispār domā, ja domā. Viņam kā vīrietim jau nu vajadzētu saprast kā lietas kārtot pa labam vai visamz gudri atbilstoši situācijai. Tas, ka Elīnai vairs nav mājās, visiem ir skaidrs, žēl gan, ka vienīgais dienas uzdevums, kas viņai ir - iepriecināt Nauri un smuki saģērbties. Vērtības, kas nav vērtības. Labāk arī kādu citu grāmatu atvērt vaļā, ne tikai Bībeli.

Manuprāt, viņa Bībeli izmanto kā butaforiju, lai spekulētu ar saviem sekotājiem.. neesmu redzējusi, bet šeit ticis minēts, ka viņa uz Bībeles liek savu kafijas krūzi 😬
Neesmu ticīgs cilvēks un Dievam neticu, bet cienu citu vērtības un tā nezaimotu Dievu!
Un tās mūžīgās bildes ar krūtīm! WTF?!?!?!
Ja sākumā man simpatizēja Elīna un viņas spēja pelnīt naudu uz aitām.. tad tagad lasot šo visu... FUCK!!!
Elīna ir cilvēks ar divām sejām! Nekas vairāk!
Un šobrīt, KARMA viņu ir panākusi!
Es bļ** ievēroju visus ierobežojumus no pavasara pērnā.. un tāda uzkrāsota mačalka iedomāsies darīt visu un vēl gudri dir** un melot!!!
Uzsaukšu prosecco meitenei, kura viņu nostučīja policijai! You go girl!!!!! Turpini stučīt!!!
08.01.2021 02:04 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
bigsister @ 08.01.2021 01:30
Elīna un viņas bizness ir pilnīgs pierādījums tam, ka Latvijā nevar pa godīgo pelnīt. Viss jādara caur dirsu un obligāti apejot likumu un vēl kādu apšņācot. Un pats labākais jau ir tas, ka suņi paries, bet karavāna ies tālāk :D :D

Karavāna ies tālāk, jā! Bet vai viss šis negatīvisms ir tā vērts???????
Tas nav tā vērts!!! Dzīvē ir citas vērtības svarīgākas!
08.01.2021 02:07 |
 
Reitings 1153
Reģ: 05.07.2020
Elīna nezina kas ir dzīves vērtības. Viņa uzskata, ka pasaule griežas ap viņu. Dzīvo savā iedomu burbulī.
08.01.2021 04:48 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Oho beidzot normāli fakti atklājas :D tieši domāju kur tās bildes uzņemtas
Nu re elīna grivēja pacepties par noteikumu neievērošanu, tagad dabūja
08.01.2021 07:22 |
 
Reitings 554
Reģ: 15.02.2020
Ko? Atgriezās no Polijas un vēl pie Zobārsta aizskrēja?
Kaut viņai reiz 2000 sodu uzliktu. Varbūt saprastu. Riebjas, ka princese domā, ka nu tik visu var, jo viņas tauriņš ir tik "labs".
08.01.2021 07:27 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Nauri Tu? 😀

Haha, paldies. 😂😂😂 Šis bija labs.
08.01.2021 08:25 |
 
Reitings 139
Reģ: 24.09.2020
Sabiedrības Dāma @ 08.01.2021 00:21

Mīļa es neesmu apsēsta ar Elīnas dzīvi, man ir daudz pazīstamo, kas ir pazistāmi ar Elīnu vai Nauri un tie cilvēki, man sniedz vērtīgu informāciju par viņu attiecībam un dzīves gaitām, tā kā nevajag mani tagad apmelot sirsiņ :* atšķirība no tevis, es forumā nesēžu katru dienu es maksimāli ienāku x1 mēnesi vai nedēļa, ievietot informāciju par Elīnītes uzņēmumu! Bučas, turpini tālak rakstīt apšaubāmus komentātus tēlojot patiesības meklētāju. Atradusies te Mis Patiesība ???
Vispār Tev bija jāsaka: "sorry, nošāvu greizi, Tev bija taisnība" . Citādāk parasts trollis esi
08.01.2021 08:42 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Teicu vienreiz un atkārtošos!
Neesmu Didras fane, bet šitā visa ņemšanās ap viņu-kur vija, ar ko bija, kurš pups augstāk, ko apēda, kā kāju nolika, utt., ir max slimi. Puse Latvijas influenceru atrādīja kā svētkus sagaida ar ģimenēm, neticu, ka visas lielās forumņaudētājas tik godīgi sēdēj bez savējiem 😁
Miljone un Zizle 10000% ir viens cilvēks, un šeit esošā LindaPerla vai hvz kā viņu sauc, arī ir slavu izsalkusī Miljone. Visa rakstība, visi izteikumi sakrīt. Un vari nemaz neņerkstēt "Lindiņ"! Man Tavi slimie murgi vispār neinteresē 😁 ieteiktu Tev izdzēsties no interneta un nebojāt sev veselību, šausminoties par Didru 😁
Neviens normāls, showroom īpašnieks, nebrauc uz bāzēm visu laiku 😁 Bāzē atrodi točku ar kuru noslēdz līgumu, katru nedēļu/mēnesi whatsappā atsūta jauno kolekciju, izvēlies ko un cik, un visu atved kurjers. Līdz pašām durvīm! Bāzes tagad vispār ir ciet un tas nav nekāds "pietivināts cilvēks pastāstīja", bet pati zinu, jo oati ar to nodarbojos!
Un storijos tā arī bija-Elīna ierēca, ka meitene, kas ir uzrakstījusi iesniegumu, tam Ir pievienojusi 2019. gada Ziemassvētku bildes un bildes sniegā. Viņa nenoliedza, ka būtu bijusi pie mammas, bet pasmējās par faktu, ka varēja tak pievienot 2020.gada,bet pievienoja 2019.gad bildes. Un brīvā dabā viņi visi varēja atrasties. Tā lūk.
Pilnīgi nopietni-pastāstiet ar ko jūs nodarbojaties ikdienā? 😁 Kur strādājat, vai ir vīrs/draugs, bērni? Vai esat dzīvē pieļāvušas kļūdas? 😁 Jo rodas sajūta, ka dažas te tiešām ir max neapmierinātas ar savu dzīvi 😁 Kā var KATRU dienu cepties par vienu skuķi, kas jums personīgi neko nav izdarījusi? Un te pat vairs nav runa par kvalitatīvas/nekvalitatīvas drēbes, bet cilvēka nodiršanu gadu garumā 😁

Beidzot viens saprātīgs cilvēks . +++
08.01.2021 08:52 |
 
Reitings 940
Reģ: 06.01.2021
Un jā, tā Lindaperla jau baigā detektīve tā pat kā Kristīne. Tik pat labi, Tev Linda, varu jautat - Kristīne , tā Tu??? 🤭
08.01.2021 08:58 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Smejos par abām ka trakā...
Didrihsone tiešām ir stulba vista, nejēdz melot un kaut cik salikt bildi kopā saviem meliem... Šitik tupu meli es skatos, zinu 1x...ir recigi.. 😁 Vista 🐔
Kristīne ir vēl stulbāka, cik tev gadu sieviete, varbūt pieķēries klāt bērna audzināšanai, nevis dzenies pēc Didrihsones nu totāla pamuļķe.. Cik ilgi tu šitā ņemsies ap viņu līdz sirmam vecumam... 😁?
Lai jau tā Didra dara kā grib! Viss tpt nak atpakaļ.. Kā arī ne pirmais un pēdējais krāpnieks, melis.
Taču cik ilgi tu taisies šo visu panest?? Pašai kauns nav... Stulba vista... 😁
Abas tik tupas..
Ludzu nevairojat dzimtas koku vairāk.
08.01.2021 09:03 |
 
Reitings 242
Reģ: 09.06.2020
Redrose @ 08.01.2021 08:52

Beidzot viens saprātīgs cilvēks . +++

Miljonei vaig psihiatru, slima slimīga, tad ir traki būt apsēstam ar cilvēku.. Īpaši ja vēl ģimene! Bet tev ir apsēstība ar citu cilvēku, slimi. Bet tā ir slimība!
Kristīne aizej paārstējies, žēl tava bērna mazā.
08.01.2021 09:07 |
 
Reitings 421
Reģ: 18.12.2020
Tiešām cik tai miljonei gadu? Prātiņ nāc mājās
08.01.2021 09:11 |
 
Reitings 71
Reģ: 25.12.2019
pēdējiais Zemtures storijs ar kulaku.. nu jebaaakj.. neizskatās, kruti, izskatās tizli. Es nebrīnītos, ka viņa tiešām uzrakstija iesniegumu, jo sēž.. neko nedara.. četrās sienās ar bērnu.. cik tas var būt aizraujoši? necik? tad nu kas ticēs , ka esot Uk , uzrakstīs iesniegumu.. viņa nav ne balta ne pūkaina, mums ir kopīgs paziņu loks.. cilvēki , viņu raksturo, kā diezgan pretīgu, pavieglu personību.. spriediet pašas..
Par Elīnu. nu lai jau sitas.. man tomēr gribētos cerét/ ticēt, ka apmierināti klienti ir pietiekoši daudz, ņemot vērā kuplo paciñu skaitu. Es domāju , ka mēs katra esam kaut reizi dzīvē apčakarētas tirgū, veikalā utt.. godīga komercprakse šeit Latvijā , kā tādā, būtībā - neeksistē..
Mūsu ģimenei arī pieder uzņémums.. pasūtijumi ir par augstām summām. Ne simtos , bet vairākos tūkstošos mērāmi.. Klients vienmēr , VIENMĒR, prasīs atlaidi, ja ne atlaidi , tad meklēs veidus, kā ieekonomēt, lai pakalpojumu nelaistu caur papīriem.
Kopumā, sabiedrībai noteikti ir vērtīgāki cilvēki, kas darbojas, attīstas un ir apritē, nekā tie , kas sēž visu dienu - dibenu kasa pa fashion police grupu ( Kaut kā neizbrīna , ka Kristinčiks Uk).protams, ir interesantas šāda tipa intrigas, kā saka, prāta atslodzei, bet tupumu gan grūti paciest.
08.01.2021 09:13 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)