Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 53
Reģ: 05.08.2020
Vai kāda redzēja "Sapņu ķērājas" ar Elīnas piedalīšanos? Speciāli uzslēdzu, lai paklausītos, ko meitene pati par to visu saka, bet es nedaudz paliku uz mutes... Pati neko daudz tur neteica, bet, manuprāt, viņa izskatījās ļoti slikti. Seja tāda kā šķība, kaut kas lāgā nebija ar lūpu, likās, ka viena uzacs kaut kāda savāda. Es nesapratu, vai tas bija tieši pēc kādas kārtējās adatas iejaukšanās vai viņa vienmēr izskatās slikti, bet sevi rāda no labākiem leņķiem. Jo man IG liekas, ka viņa ir sabojājusi savu izskatu, bet es nekad neteiktu, ka viņa ir neglīta.. sāku domāt, ka pati atlasa bildes, ko publicē un tāpēc viss ir ar filtriņiem, ka viņai tā seja nevar pavilkt visu to, ko viņa sev nodara..
23.12.2020 08:12 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Grenarda @ 23.12.2020 04:43
Principā visur tiek skanēts viedoklis, ka Elīna izskatās vecāka par saviem gadiem, un dod viņai 40-45 gadus.
Es piekrītu viedoklim, ka vecāka, bet noteikti arī vecāka par 40-45 gadiem. Tagad iedomājaties dabīgu sievieti 40-45 gadi (es iedomājos savu priekšnieci, kurai ir 47). Viņa izskatās skaista, sievišķīga, un timtiešām jauna, tāda, kādai ir jābūt šajā vecumā.
Un tagad pielieku klāt Elīnu - nu, sorry, viņa izskatās DAUDZ vecāka. Vienmēr mēģināju saprast, kas īsti ir tas, kas viņu padara tik nepievilcīgu, un sapratu - viņas krokas pie acīm, bet, jo sevišķi, viņas mutes-deguna kroka. Tās ir IZTEIKTI vecišķas. Un ziniet, viņa man athādina tādas sievietes KRIETNI gados (65-75gadi), kas ir sataisījušas plastisko operāciju, un cenšas kļūt jaunākas. Un vienmēr domāju, kuru var likt kā piemēru, un sapratu - spilgts piemērs ir Gogena sieva pēc plastiskajām operācijām. Spriediet pašas.
Alla Pugačova izskatās apmēram kā Elīna
23.12.2020 09:43 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Shonderer @ 23.12.2020 08:12
Vai kāda redzēja "Sapņu ķērājas" ar Elīnas piedalīšanos? Speciāli uzslēdzu, lai paklausītos, ko meitene pati par to visu saka, bet es nedaudz paliku uz mutes... Pati neko daudz tur neteica, bet, manuprāt, viņa izskatījās ļoti slikti. Seja tāda kā šķība, kaut kas lāgā nebija ar lūpu, likās, ka viena uzacs kaut kāda savāda. Es nesapratu, vai tas bija tieši pēc kādas kārtējās adatas iejaukšanās vai viņa vienmēr izskatās slikti, bet sevi rāda no labākiem leņķiem. Jo man IG liekas, ka viņa ir sabojājusi savu izskatu, bet es nekad neteiktu, ka viņa ir neglīta.. sāku domāt, ka pati atlasa bildes, ko publicē un tāpēc viss ir ar filtriņiem, ka viņai tā seja nevar pavilkt visu to, ko viņa sev nodara..
es neskatījos, bet to īso fragmentu, kurš tika publicēts. Vienmēr tēlo elegantu dāmu, skaistās kurpēs utt. Tur aizskrējusi savās izstaipītajās lateksa biksēs un padzīvojušās botās, kamēr pārējās sievietes kurpēs un kleitās. Tas arī šķita man tā, ka instagram pasaulē tikai rāda to, cik sievišķīga ir. Ikdienā tāda kāda ir - pļek pļek...
23.12.2020 09:46 |
 
Reitings 938
Reģ: 14.10.2017
Es arī noskatījos tikai īso fragmentu jo redzot to man pilnigi pietika 😂 Pirmkārt, jāāā, Elīna starp dāmām izskatijās traki. Izskatijas, ka viņa uzaicināta lai pasmietos par viņu. Visas tādas sievišķigas, piekrītu par viedokli, ka ikdienā Elīna sevi pozicionē kā sievišķīgu būtni, bet raidijumā izskatijās, ka būtu uzvilkusi pirmo kas pagadās. Un tās lateksa bikses,kuras ir izstaipijušās, galigi nekomplimentē Taureni kā kvalitativu veikalu.
Visas pārējās dāmas kaut ko saskatās un tik pasmejas. Elīnai seja izskatas aizpampusi, acis aižmiegtas. Būtu nevis likusi fillerus lūpās, bet sakārtojusi tos maisiņus zem acīm, kas bojā skatu vēl vairāk.
Kad Adamss pajautāja vai Elīnai netraucē tas viss, Elīna tā samulsa un arguments par to, ka augums iet tā kā viņam ir jāiet (šis apgalvojums bija lieks jo pastāv arī citi sieviešu parametri, kuri arī iet tā kā viņiem būtu jāiet, visi augumi ir tādi kādiem viņiem jābūt), ka drebes sež labi uz šī auguma un "vīram labāk patīk" lika man kārtējo reizi apšaubīt viņas lielo pašpārliecinātību.
Un runājot par to vai Elīnai pašai patīk kā viņa izskatas... viņa var teikt jā, bet manuprāt svarīgāk ir vai Naurim patīk nevis viņai pašai.
Bet nav jau viss tik slikti, vēroju pēdējos storijus un man šķiet, ka Elīnas jaunie zobiņi gan ir ļoti skaisti. Jā, varbūt par garu (salidzinājumā ar viņas īstajiem), bet storijus skatoties, kaut kā jau sāku pierast un šorīt tiešām nodomāju, ka tomēr skaisti un pa lielam visam tam mākslīgā skaistuma tēlam iet klāt perfekti.
23.12.2020 10:43 |
 
10 gadi
Reitings 884
Reģ: 09.06.2012
Man visvairāk iekrita acīs tas, ka sēdēja kā vecis 🤣Dāma saucās...
23.12.2020 11:00 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
mollia @ 23.12.2020 10:43
Es arī noskatījos tikai īso fragmentu jo redzot to man pilnigi pietika ? Pirmkārt, jāāā, Elīna starp dāmām izskatijās traki. Izskatijas, ka viņa uzaicināta lai pasmietos par viņu. Visas tādas sievišķigas, piekrītu par viedokli, ka ikdienā Elīna sevi pozicionē kā sievišķīgu būtni, bet raidijumā izskatijās, ka būtu uzvilkusi pirmo kas pagadās. Un tās lateksa bikses,kuras ir izstaipijušās, galigi nekomplimentē Taureni kā kvalitativu veikalu.
Visas pārējās dāmas kaut ko saskatās un tik pasmejas. Elīnai seja izskatas aizpampusi, acis aižmiegtas. Būtu nevis likusi fillerus lūpās, bet sakārtojusi tos maisiņus zem acīm, kas bojā skatu vēl vairāk.
Kad Adamss pajautāja vai Elīnai netraucē tas viss, Elīna tā samulsa un arguments par to, ka augums iet tā kā viņam ir jāiet (šis apgalvojums bija lieks jo pastāv arī citi sieviešu parametri, kuri arī iet tā kā viņiem būtu jāiet, visi augumi ir tādi kādiem viņiem jābūt), ka drebes sež labi uz šī auguma un "vīram labāk patīk" lika man kārtējo reizi apšaubīt viņas lielo pašpārliecinātību.
Un runājot par to vai Elīnai pašai patīk kā viņa izskatas... viņa var teikt jā, bet manuprāt svarīgāk ir vai Naurim patīk nevis viņai pašai.
Bet nav jau viss tik slikti, vēroju pēdējos storijus un man šķiet, ka Elīnas jaunie zobiņi gan ir ļoti skaisti. Jā, varbūt par garu (salidzinājumā ar viņas īstajiem), bet storijus skatoties, kaut kā jau sāku pierast un šorīt tiešām nodomāju, ka tomēr skaisti un pa lielam visam tam mākslīgā skaistuma tēlam iet klāt perfekti.

Piekritu Tevis rakstītājā...
Izveidojusi sevi, lai drēbes labi izskatās. Protams, ka cilvēkam ar savādāku auguma uzbūvi tās drēbes var izskatīties savādāk, un visbiežāk daudz sliktāk nekā viņai uz auguma. Viņa arī ir īsa auguma, nestandarta izmērā, kā parasti modeles atrada drēbes. Tad es sri biezi vien ir tā, ka iegādājas cita meitene un viņai kleita kā maika. Es uzskatu, ka viņai vajadzētu norādīt vismaz garumu kleitām, svarīgiem utt., Lai cilvēki informēti. Savādāk tikai saka-Tev derēs un tas arī viss...
Par zobiem, lai dara ko grib, bet tie pagaidu man patika labāk nekā šie..
23.12.2020 11:00 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Simbinja @ 23.12.2020 11:00
Man visvairāk iekrita acīs tas, ka sēdēja kā vecis ?Dāma saucās...
galvenais, ka ērti 😂😂😂😂👍🏽
23.12.2020 11:30 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Sēž kā flamingo vai suns pacēlis kāju. It īpaši pēdējos storijos. Pati nemaz nejūt kā tas izskatās, kājas plati un gaisā
23.12.2020 12:17 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
AnnijaB @ 23.12.2020 09:46
es neskatījos, bet to īso fragmentu, kurš tika publicēts. Vienmēr tēlo elegantu dāmu, skaistās kurpēs utt. Tur aizskrējusi savās izstaipītajās lateksa biksēs un padzīvojušās botās, kamēr pārējās sievietes kurpēs un kleitās. Tas arī šķita man tā, ka instagram pasaulē tikai rāda to, cik sievišķīga ir. Ikdienā tāda kāda ir - pļek pļek...

Domāju, ka Elīnai vienkārši neviens neteica par dress kodu.
23.12.2020 12:37 |
 
Reitings 4759
Reģ: 22.10.2020
Eksperte @ 23.12.2020 12:37

Domāju, ka Elīnai vienkārši neviens neteica par dress kodu.

Ejot uz televīzijas raidījumu, kuru rādīs visā Latvijā, nav jāsaka priekšā dresscode.... Elementāra lieta, saģērbties pieklājīgi un paskatīties raidījuma ierakstus kā ģērbjas raidījuma vadītāji un citi viesi, lai neizskaties pēc “lašaras”!
Viss ko Elīnai vajadzēja izdarīt, ir uzvilkt smalkas papēžu kurpītes (noteikti ne tās briesmīgās platformas) un skats būtu uzreiz labāks, pat ar visām briesmīgajām lateksa biksēm..
23.12.2020 12:59 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
C00L Dzipsy @ 23.12.2020 12:59

Ejot uz televīzijas raidījumu, kuru rādīs visā Latvijā, nav jāsaka priekšā dresscode.... Elementāra lieta, saģērbties pieklājīgi un paskatīties raidījuma ierakstus kā ģērbjas raidījuma vadītāji un citi viesi, lai neizskaties pēc “lašaras”!
Viss ko Elīnai vajadzēja izdarīt, ir uzvilkt smalkas papēžu kurpītes (noteikti ne tās briesmīgās platformas) un skats būtu uzreiz labāks, pat ar visām briesmīgajām lateksa biksēm..
piekritu Tev. Izskatītos labāk
23.12.2020 13:36 |
 
10 gadi
Reitings 1601
Reģ: 17.01.2013
Noskatoties “Sapņu ķērājam” man likas, ka Elīnas izskats liecina par pārcentību- gribas, lai viss perfekti un beigas sanāk, kaut kā nebaudāmi kopskatā, it ka nebūtu nemaz ņemts vērā kopskats, bet kā no “seksīgo slavenību” ķermeņa daļām uztaisīts viens cilvēks, kas savā starpā neharmonizē- šķiet, ka tas cilvēks, kas Elīnu padarīja par Elīnu, vairs nav, tas šarms, kas katram cilvēkam tiek iedots, tur vairs nav.
Piekritu tam, ka Elīna no visām studijā esošajam sievietēm izskatījās vissliktāk, tāda maza neproporcionāla galviņa, story to nevar tā ievērot, bet galva viņai izskatās pārāk mazina priekš tām milzu lūpām, uzacīm un skropstām.
23.12.2020 13:42 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
Naomi* @ 23.12.2020 13:42
Noskatoties “Sapņu ķērājam” man likas, ka Elīnas izskats liecina par pārcentību- gribas, lai viss perfekti un beigas sanāk, kaut kā nebaudāmi kopskatā, it ka nebūtu nemaz ņemts vērā kopskats, bet kā no “seksīgo slavenību” ķermeņa daļām uztaisīts viens cilvēks, kas savā starpā neharmonizē- šķiet, ka tas cilvēks, kas Elīnu padarīja par Elīnu, vairs nav, tas šarms, kas katram cilvēkam tiek iedots, tur vairs nav.
Piekritu tam, ka Elīna no visām studijā esošajam sievietēm izskatījās vissliktāk, tāda maza neproporcionāla galviņa, story to nevar tā ievērot, bet galva viņai izskatās pārāk mazina priekš tām milzu lūpām, uzacīm un skropstām.
tas gan. Kādēļ nevarēja uztaisīt plastisko operāciju degunam, ja deguns pie vainas? Lai gan, man nešķiet, ka viņai arī būtu pārlieku liels deguns. Tie tikai viņas kompleksi.
23.12.2020 13:55 |
 
Reitings 329
Reģ: 05.01.2020
AK MANS DIEVS! Nu tiešām nebija labaku ko uzvilkt uz to interviju?😳 tās kedas-aaaaaa, sēž un kratās kā puņķis uz drāts. Nu nav viņai līmenis ar blakus sēdošajām sievietēm, ne izskatā, ne gaumes ziņā, un vistrākākais runas veidā😳 man bija kauns skatīties
23.12.2020 14:50 |
 
Reitings 896
Reģ: 03.01.2013
Milupa @ 23.12.2020 14:50
AK MANS DIEVS! Nu tiešām nebija labaku ko uzvilkt uz to interviju?? tās kedas-aaaaaa, sēž un kratās kā puņķis uz drāts. Nu nav viņai līmenis ar blakus sēdošajām sievietēm, ne izskatā, ne gaumes ziņā, un vistrākākais runas veidā? man bija kauns skatīties

Runas veids kā padsmitniecei no rajona 😄 un sēdēja arī tāda sakumpusi puspaplestām kājām 😶
23.12.2020 15:24 |
 
Reitings 830
Reģ: 05.06.2020
rizha_anna @ 23.12.2020 15:24

Runas veids kā padsmitniecei no rajona ? un sēdēja arī tāda sakumpusi puspaplestām kājām ?
kājas viņai īsti nekad neturas ciet, arī viņas fotosesijās🤣
23.12.2020 16:29 |
 
Reitings 190
Reģ: 04.10.2014
Kad bija šī pāraide "Sapņu ķērājas" ?!
23.12.2020 17:27 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
sweetbalon @ 23.12.2020 17:27
Kad bija šī pāraide "Sapņu ķērājas" ?!

20.decembrī
23.12.2020 17:29 |
 
10 gadi
Reitings 3280
Reģ: 29.01.2009
Piekritu tam, ka Elīna no visām studijā esošajam sievietēm izskatījās vissliktāk, tāda maza neproporcionāla galviņa, story to nevar tā ievērot, bet galva viņai izskatās pārāk mazina priekš tām milzu lūpām, uzacīm un skropstām.

Diskusijas ietekmē arī noskatījos īso fragmentu. Diezgan briesmīgi, žēl.
Dāmas, kas vada raidījumu (vai ir uzaicīnātas)- būtībā, visas, kas bija, izņemot Elīnu, ir vismaz 10 gadus vecākas.. Bet Elīna izskatījās vecākā un arī.. viss nepiemērotāk apģērbusies.. Pie tam tas apģērbs izskatījās kā no humpalām. Bet nu labi, droši vien nesaprotu mūsdienu stilu. Pieņemsim, ka tā.
Bet nu labi..
Tas, kas viss vairāk "aizķēra"- teikums atkal, ka "man patīk UN manam VĪRAM patīk..."
Un tie teksti ir visu laiku. Man tiešām patīk Elīnas apņēmība, BET, brīžiem šķiet, ka Elīna ir tā, kas dara lietas un mēģina izpatikt..Visiem.. Un tiešām ceru, ka izskata dēļ viņa nemēģina izpatikt Naurim.
lai arī meitene, manuprāt, ļoti labi bez tā kadra varētu iztikt, un iespējams, pat sevi tā ķēmot nevajadzētu..
24.12.2020 03:01 |
 
Patīk
Reitings 2816
Reģ: 15.01.2013
Protams, ka Nauris vēlējās, lai Kitija brauc līdzi ceļojumā. Un pofig, robežas būs vaļā brauksim :D
24.12.2020 08:53 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!