Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 2182
Reģ: 16.02.2021
Elīna šoreiz atbildes uz jautajumiem sagatavojusi pamatīgāk,ka vidusskolas eksāmenu😂
24.07.2024 20:49 |
 
Reitings 1586
Reģ: 25.01.2023
Kotulūr @ 24.07.2024 20:31
viņai jau tāds rīkojums. Jālasa tikai ziņas ,kur rakstīts. - Elīna, tu esi mana iedvesma. Elin, pie jums šo smuko kleitu var nopirkt ? ELINA, TU ESI BOMBA., UTT. Viņai jau taisnību nepatik dzirdēt. Tikai frāzes ko raksta mazās fanes
Nezinu kā elindy profilā tie jautājumi bija,bet viņas pašas ,tur vairāk bija plūkšanās savā starpā.
24.07.2024 20:54 |
 
Reitings 5768
Reģ: 24.07.2023
krixis3 @ 24.07.2024 19:21
Ja Elīna ar mammai aizbrauksim uz Turciju, tie būs vesela epopeja ar vinfad un mammfad operācijām. Tam., kuras neredz Elīnas story, viņas mamma grib tur zobus taisīt. Un Elīna jau domā, ka ja brauc līdzi, obligāti arī kāda operacija jāuztaisa, jo tjip pie reizes, lai nav pa tukšo brauciens. Bet viņa taču vispār neko nerubi. Ne angliski, ne turciski. Ielism sev nezināmas izcelsmes pupeļus un varēs atkal pus dažādu uz priekšu haipu taisīt. Es nesaku, ka Turcijā to ngevar izdarīt labi. Dārgā gala klīnikās noteikti. Bet ņemot vērā kāda kapeikpisēja viņa ir un cik visi ceļojumi notiek caur dirsu vienmēr. Es teiktu, ka bus jautri ??
man kautkā liekas,ka nekur viņas nebrauks. Tūlīt jau būs augusts,vajadzētu taču būt pierakstam,zināmiem datumiem,nopirktām biļetēm.Toreiz ,kad bija jālido uz Emirātiem,šito visu izdomāja,lai mamma ar Džeisonu paliek,viņi tak zināja,ka Džeisons nelidos🥶🥶nu un izdomāja par zobiem,redz,mammīte pie daktera atbrauca🤣🤣nevis mazdēliņu skatīt. Neticu,ka taisīs mammai tos zobus,pārāk skopa🤣
24.07.2024 22:16 |
 
Reitings 1788
Reģ: 01.02.2023
Angelina33 @ 24.07.2024 16:02
Ņuris uz diētas esot, aleluja, tas tik būs cirks

Lai Fitnesa kanāla Laurim paprasa sadarbībiņu uz uztura bagātinātājiem. 😅 Būs ātri un viegli.
P.S. Lasīt ar sarkasmu.
24.07.2024 22:40 |
 
Reitings 402
Reģ: 06.07.2024
Katrs storijs, kur atbild uz jautājumu lodziņiem, ir kā nesaprotams, verbāls trash no didras mutes, reāli nespēju iebraukt tajā, ko viņa grib pateikt. Un protams, uz katru jautājumu jāatbild citās lupatās, lai pie reizes varētu notirgot 😂
24.07.2024 23:17 |
 
Reitings 35193
Reģ: 11.02.2015
sheidiya @ 24.07.2024 23:17
Katrs storijs, kur atbild uz jautājumu lodziņiem, ir kā nesaprotams, verbāls trash no didras mutes, reāli nespēju iebraukt tajā, ko viņa grib pateikt. Un protams, uz katru jautājumu jāatbild citās lupatās, lai pie reizes varētu notirgot ?

+++
Tik atgremotas tās atziņas, banāli atklausītas visiem citiem pašpasludinātajiem couchiem 🥱
24.07.2024 23:28 |
 
Reitings 629
Reģ: 31.07.2023
Angelina33 @ 24.07.2024 16:02
Ņuris uz diētas esot, aleluja, tas tik būs cirks

Čalis vairāk kā pusotru gadu iet uz zāli un tikai tagad ievēros diētu. Viss ne tā kā pie normāliem cilvēkiem. 😅
25.07.2024 08:09 |
 
Reitings 629
Reģ: 31.07.2023
Angelina33 @ 24.07.2024 16:02
Ņuris uz diētas esot, aleluja, tas tik būs cirks

Čalis vairāk kā pusotru gadu iet uz zāli un tikai tagad ievēros diētu. Viss ne tā kā pie normāliem cilvēkiem. 😅
Laikam pieleca, ka lai būtu arī kāda jēga no tiem "smagajiem" treniņiem, tad ir arī jāēd normāli, nevis jārij kas pagadās un sievas kulinārijas šedevru pļockas.
25.07.2024 08:14 |
 
Reitings 3148
Reģ: 11.10.2022
Tie Elīnas kursiki, 100 eur par vienu nodarbību?? 🤣🤣 un jāpiesakās čatiņā!?? 🤣🤦‍♀️
Hahahahahahah, zeme atvēries! 🤣🤣🤣 un tad viņa uz savām lapelēm vai kartona strēbelēm būs sarakstījusi ķērcošākā atziņas, kā piem šis ĀFIGENAiS domu grauds no pašas Flindy (es nevarēju nepārrakstīt šo murgu): “Tava galvenā problēma ir tā, ka Tu neplāno, okei, Tu plāno varbūt uz nākamajā nedēļā kaut kādu vienu pasākumu. Kā būtu ja Tu saplānotu visu savu dienu? Kā būtu ja Tu apsēstos un izdomātu ko Tev darīt. Sasmeltos kaut kādas idejas. Jo kur ir problēma? Tavā neplānošanā. Mīļie, es vienkārši ņemu un daru visu kas man ienāk prātā. Un es neanalizēju - vajag, nevajag, vai tā būs labāk… tikko man ir kāda ideja, crazy, uz jūru aizbraukt, bildēt peldkostīmus. Vienkārši iesēdos, braucu un darīju un es nezināju vai būs jēga, un es nezināju vai vajadzēja, let’s go! Un es centos atbrīvot savu darba ritmu tā, ka es varu ļauties visām tajām trakajām idejām, fotosesijām un viss kas ir atkarīgs tieši uz maniem pleciem. Plāno, uzreiz dari un saplānot tik daudz, ka Tu nevari tikt galā!”
Pilnīgs SVIESTS!!!!! Tad Tu plāno vai neplāno, kas pie velna? 🤯
25.07.2024 08:33 |
 
10 gadi
Reitings 3340
Reģ: 25.05.2009
Gudralapsa @ 25.07.2024 08:33
Tie Elīnas kursiki, 100 eur par vienu nodarbību?? ?? un jāpiesakās čatiņā!?? ??‍♀️
Hahahahahahah, zeme atvēries! ??? un tad viņa uz savām lapelēm vai kartona strēbelēm būs sarakstījusi ķērcošākā atziņas, kā piem šis ĀFIGENAiS domu grauds no pašas Flindy (es nevarēju nepārrakstīt šo murgu): “Tava galvenā problēma ir tā, ka Tu neplāno, okei, Tu plāno varbūt uz nākamajā nedēļā kaut kādu vienu pasākumu. Kā būtu ja Tu saplānotu visu savu dienu? Kā būtu ja Tu apsēstos un izdomātu ko Tev darīt. Sasmeltos kaut kādas idejas. Jo kur ir problēma? Tavā neplānošanā. Mīļie, es vienkārši ņemu un daru visu kas man ienāk prātā. Un es neanalizēju - vajag, nevajag, vai tā būs labāk… tikko man ir kāda ideja, crazy, uz jūru aizbraukt, bildēt peldkostīmus. Vienkārši iesēdos, braucu un darīju un es nezināju vai būs jēga, un es nezināju vai vajadzēja, let’s go! Un es centos atbrīvot savu darba ritmu tā, ka es varu ļauties visām tajām trakajām idejām, fotosesijām un viss kas ir atkarīgs tieši uz maniem pleciem. Plāno, uzreiz dari un saplānot tik daudz, ka Tu nevari tikt galā!”
Pilnīgs SVIESTS!!!!! Tad Tu plāno vai neplāno, kas pie velna? ?

Tā arī ir ar viņu pašu, kā viņa tur stāsta- neanalizē vai vajag vai nevajag, tikai dara un uzreiz visu steigā. Un kas no tā visa viņai sanāk? Ķaps- ļaps ar kausētu sieru un majonēzi pa virsu 😄 vai brutālāk sakot ‘viss, kā no d*rsas izrauts’ 😄
25.07.2024 09:12 |
 
Reitings 372
Reģ: 22.02.2024
Berta92 @ 24.07.2024 19:29

Turcijā ir pieejami tulki, taka abas varēs vervelēt mierīgi krievu mēlē un ubagot sadarbības, atlaidītes, skidciņas ... Elīna uzdāvinās dakterīšiem koriģējošo vešiņu un gaidīs ka kundzei vēl piemaksās par to ka šī savu šnobeli līdz turcijai atvilkusi.
es domāju, ka turku tirgoņi viņas pamatīgi izpurinās :D
25.07.2024 09:20 |
 
Reitings 836
Reģ: 15.09.2023
Gudralapsa @ 25.07.2024 08:33
Tie Elīnas kursiki, 100 eur par vienu nodarbību?? ?? un jāpiesakās čatiņā!?? ??‍♀️
Hahahahahahah, zeme atvēries! ??? un tad viņa uz savām lapelēm vai kartona strēbelēm būs sarakstījusi ķērcošākā atziņas, kā piem šis ĀFIGENAiS domu grauds no pašas Flindy (es nevarēju nepārrakstīt šo murgu): “Tava galvenā problēma ir tā, ka Tu neplāno, okei, Tu plāno varbūt uz nākamajā nedēļā kaut kādu vienu pasākumu. Kā būtu ja Tu saplānotu visu savu dienu? Kā būtu ja Tu apsēstos un izdomātu ko Tev darīt. Sasmeltos kaut kādas idejas. Jo kur ir problēma? Tavā neplānošanā. Mīļie, es vienkārši ņemu un daru visu kas man ienāk prātā. Un es neanalizēju - vajag, nevajag, vai tā būs labāk… tikko man ir kāda ideja, crazy, uz jūru aizbraukt, bildēt peldkostīmus. Vienkārši iesēdos, braucu un darīju un es nezināju vai būs jēga, un es nezināju vai vajadzēja, let’s go! Un es centos atbrīvot savu darba ritmu tā, ka es varu ļauties visām tajām trakajām idejām, fotosesijām un viss kas ir atkarīgs tieši uz maniem pleciem. Plāno, uzreiz dari un saplānot tik daudz, ka Tu nevari tikt galā!”
Pilnīgs SVIESTS!!!!! Tad Tu plāno vai neplāno, kas pie velna? ?

Paga, tad ir vai nav jāplāno? 😁😁😁😁
25.07.2024 10:01 |
 
Reitings 309
Reģ: 12.07.2024
Kursikiem, kā visiem citiem sūdiem jau atlaide 100 eiro, a ko tiem muļķiem darīt, kas nopirka pa pilnu cenu?(ceru, ka tādu nav). Kā jau visam, neko pie Didras nevar pirkt par pilnu cenu, jo pēc 2 stundām jau ir mega bombīga atlaide😁😁😁Viņas atlaides atgādina Rīgas centrāltirgu pirms pārdesmit gadiem - spirķik, sigareti!!!!😁Liels rādītājs ir tas, ka neviens atpazīstams cilvēks visus šos gadus nav ielaidies ar viņu nekādās lietās un tās pāris sadarbības ar kādu no uzņēmumiem domāju, sev sabojā tikai reputāciju.❌
25.07.2024 10:35 |
 
Reitings 5768
Reģ: 24.07.2023
Gudralapsa @ 25.07.2024 08:33
Tie Elīnas kursiki, 100 eur par vienu nodarbību?? ?? un jāpiesakās čatiņā!?? ??‍♀️
Hahahahahahah, zeme atvēries! ??? un tad viņa uz savām lapelēm vai kartona strēbelēm būs sarakstījusi ķērcošākā atziņas, kā piem šis ĀFIGENAiS domu grauds no pašas Flindy (es nevarēju nepārrakstīt šo murgu): “Tava galvenā problēma ir tā, ka Tu neplāno, okei, Tu plāno varbūt uz nākamajā nedēļā kaut kādu vienu pasākumu. Kā būtu ja Tu saplānotu visu savu dienu? Kā būtu ja Tu apsēstos un izdomātu ko Tev darīt. Sasmeltos kaut kādas idejas. Jo kur ir problēma? Tavā neplānošanā. Mīļie, es vienkārši ņemu un daru visu kas man ienāk prātā. Un es neanalizēju - vajag, nevajag, vai tā būs labāk… tikko man ir kāda ideja, crazy, uz jūru aizbraukt, bildēt peldkostīmus. Vienkārši iesēdos, braucu un darīju un es nezināju vai būs jēga, un es nezināju vai vajadzēja, let’s go! Un es centos atbrīvot savu darba ritmu tā, ka es varu ļauties visām tajām trakajām idejām, fotosesijām un viss kas ir atkarīgs tieši uz maniem pleciem. Plāno, uzreiz dari un saplānot tik daudz, ka Tu nevari tikt galā!”
Pilnīgs SVIESTS!!!!! Tad Tu plāno vai neplāno, kas pie velna? ?
interesanti,jāpiesakās čatiņā🤣🤣Un kā tie uzņēmēji viņai maksā???Tāpat uz rokas,skaidrā???🤣🤣Lai VID iečeko, uztaisa kontrolpirkumu🤣🤣
25.07.2024 12:11 |
 
Reitings 10422
Reģ: 13.08.2023
Protams, ka kundze atkal plivinās virs ēdiena ar izlaistiem matiem un bez cimdiem grābstās apkārt 🤘
25.07.2024 12:43 |
 
Reitings 297
Reģ: 26.04.2024
Tie jautājumi protams 😂😂😂
Tikai slavinošie jautājumi Elīnai par to cik laba un brīnišķīgā uzņēmēja viņa ir. Kā arī "tu esi mana iedvesma."
Es dziļi šaubos, ka tieši šos jautājumus uzdeva visvairāk. Un tieši, tas interesē lielāko daļu.
Bet, nu jā. Elīna, ka vienmēr nepalaiž garām iespēju, paštīksmināties un paorgazmēt pati uz sevi.
25.07.2024 12:52 |
 
Reitings 10802
Reģ: 05.07.2020
Didra tik pieseko instagramā kādam,kurš runā par biznesu , lai var vienkārši pārtulkot latviski, un pasniegt tos kā savus domu graudus.😄😄
25.07.2024 13:08 |
 
Reitings 224
Reģ: 15.07.2022
Iegāju elyndi mājaslapa , pirmo reizi redzu, lai saņemtu veikalā uz vietas preci ir vēl jāmaksā 1€😀😀
25.07.2024 13:09 |
 
Reitings 51210
Reģ: 20.07.2021
LieneSabine777777777 @ 25.07.2024 13:09
Iegāju elyndi mājaslapa , pirmo reizi redzu, lai saņemtu veikalā uz vietas preci ir vēl jāmaksā 1€??

ha, uz vietas dot nav izdevīgi. Uzreiz darbinieku klātbūtnē klients var pārbaudīt, vai precei nav atirušas vīles, vai Didra nav nosmērējusi, vai diegi nekarājas un vai suņa spalvas nav pielipušas. Un ko tad? Tad nevar atrunāties - a mēs šito atpakaļ nepieņemam, a jūs pati nosmērējāt, savalkājāt un vīles saplēsāt.
25.07.2024 13:54 |
 
Reitings 420
Reģ: 28.01.2024
Mayaaa @ 25.07.2024 13:08
Didra tik pieseko instagramā kādam,kurš runā par biznesu , lai var vienkārši pārtulkot latviski, un pasniegt tos kā savus domu graudus.??
ļoti ticams, jo pēdējos storijus es skatījos un domāju, wtf, kādu huiņu viņa tur gvelž? Pārtulkojot nav sapratusi, ka tas burtu salikums lv valodā skan pavisam citādi - huiba blā blā huiņa, es bombïga, blā blā, huiņa
25.07.2024 14:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits