Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3080
Reģ: 11.10.2022
BellaCiao @ 12.07.2024 07:23
Tas lūgums dāvināt drēbes par ļoti daudz ko liecina. Parasti mammas paliek trakas veikalos, jo gribas nopirkt visu savam bērnam, šeit tas bērns tik ļoti neinteresē, ka pat drēbīšu pirkšana ir apgrūtinājums.

Ņemot vērā ka pati ir Latvijas Nr.1 lupatniece, kuras dzīve grozās ap lupatām un kas skandelē kāds talants ir salikt kompklektus! 🤦‍♀️ Bet tikai Man,man, es, es, ne jau Džeisonam. Nauris tikai sāpērk neīstās drēbes un bērns ir kā jampampiņš!
12.07.2024 09:23 |
 
Reitings 109
Reģ: 20.03.2024
Tāda ģimeņes vērtību sludinātāja, ka bail paliek. Kāpēc ne Naura mamma, ne Didras mamma nekad īsti nav piedalījušās saucamajās ģimenes dienās kā omītes? Labi, to ka Didras mamma ir aukle un ir nostādīta aukles lomā tas ir cits stāsts, bet es par to, kā tomēr ir normālās ģimenēs, kad mamma ir mamma un tētis ir tētis un kad atbrauc omes ciemos, tad ir tādi svētki, bet šinī ģimenē Naura mamma vispār nekur neiesaistās kā ome acīmredzot.
12.07.2024 09:25 |
 
Reitings 8012
Reģ: 13.04.2022
Danuta @ 12.07.2024 02:03
IG arī ir slimi komentāri zem posta tāpat kā visa šī diskusija. Taisiet savus bērnus vai arī ja ir savi bērni - audziniet viņus kā jums tīk nevis nodiršat Didras bērnu un viņas ģimeni. Ja jums nav savi bērni, ko jūs vispār sajēdzat no bērniem un viņu attīstības? Taisiet savus un tad skataties kā jūsu gudrā teorija ies kopā ar praksi. Džeisons augs lielāks un visu darīs kā no grāmatas.

Ko tad Tu te lien pie slimajiem? :D
Vai arī japarāda sava mūžīgā opozīcija?
12.07.2024 10:13 |
 
Reitings 5558
Reģ: 24.07.2023
Paksijs @ 12.07.2024 09:25
Tāda ģimeņes vērtību sludinātāja, ka bail paliek. Kāpēc ne Naura mamma, ne Didras mamma nekad īsti nav piedalījušās saucamajās ģimenes dienās kā omītes? Labi, to ka Didras mamma ir aukle un ir nostādīta aukles lomā tas ir cits stāsts, bet es par to, kā tomēr ir normālās ģimenēs, kad mamma ir mamma un tētis ir tētis un kad atbrauc omes ciemos, tad ir tādi svētki, bet šinī ģimenē Naura mamma vispār nekur neiesaistās kā ome acīmredzot.
Trūkst vārdu...tā dzimšanas diena bērnam🤮🤮🤮Pirmais jautājums,ko gādīgie vecāki uzdāvināja savam dēlam????Elinai mašīnu, ir tak bērnu mašīnas,kur 2 gadīgs bērns iekāps un pats brauks,tagad var nopirkt tik krutas rotaļlietas,vajag tikai naudiņu🙂Bet nav sadarbības,nav dāvanas🤮🤮torti jau varēja pasūtīt ar Mašu un lāci,to tak Džeisons katru dienu skatās. Otrais jautājums,kur paši galvenie viesi,kam būtu jāsabučo mazais,VECMĀMIŅAS un VECTĒTIŅI, kur Elīnas vectētiņš??? Kur ir ģimeniskas vērtības???Varēja tak visus svākt un ar mašīnu atvest. Pagaidām vissakarīgā liekas Naura mamma,domāju,ka viņai kauns par tādu vedeklu.Rīgā ir tik daudz vietiņu bērna dzimšanas dienas sagaidīšanai ,kur jubilārs būtu tik mīļi sagaidīts❤️ Friziere ceļas 4 no rīta un brauc Elīnai frizūru taisīt🤣🤣nu jā,visiem taču vajadzētu apbrīnot to dumjo zosi,kāds vēl bērns🤣Ēdiens? Tur kas vispār bija bērnu ballītei?? Un laiks?? Kurš svin bērna dzimšanas dienu vakarā,kad bērns jau piekusis,un tie visi svešie cilvēki viņam apkārt,nu, Nauri un Elīn,kāpēc???Kāds tur komentāros raksta,ka Didrihsoni bagāti,bērnam nekas netrūkst,bet Didrihsonu biznesā ir tā,šodien bagāts, bet tu nezini,kas tevi var sagaidīt rīt,jo mēs visi redzam kāds haoss un likumu neievērošana notiek viņu biznesa lietās,Elinu interesē tikai sevi puspliku parādīt,viņa nesaprot,ka palikusi neinteresanta,tāda pati,kā viņas lupatas🤮🤮
12.07.2024 10:14 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5051
Reģ: 03.11.2012
amoreamore @ 12.07.2024 10:13

Ko tad Tu te lien pie slimajiem? :D
Vai arī japarāda sava mūžīgā opozīcija?

Atkal tava vecā dziesma par mūžīgo opozīciju 😂😂😂
12.07.2024 10:36 |
 
10 gadi
Reitings 888
Reģ: 14.06.2011
2020.gads.. likās, ka tad Didra jau izskatās briesmīgi un tālāk vairs nav kur, bet ziniet?! Pagājuši 4 gadi un salīdzinājumā ar to, kā izskatās tagad, varu teikt, ka toreiz viņa vēl izskatījās salīdzinoši ok😁😁😁
https://failiem.lv/u/c5kbr7zj73
12.07.2024 10:39 |
 
Reitings 9157
Reģ: 27.02.2022
mon_moiselle @ 12.07.2024 10:39
2020.gads.. likās, ka tad Didra jau izskatās briesmīgi un tālāk vairs nav kur, bet ziniet?! Pagājuši 4 gadi un salīdzinājumā ar to, kā izskatās tagad, varu teikt, ka toreiz viņa vēl izskatījās salīdzinoši ok???
https://failiem.lv/u/c5kbr7zj73
nebija milzīgas uzacis, melnas ēnas gan briesmīgas. Bet pēc transvestīta sāka izskatīties, kad ielika zobus un fillerus.
12.07.2024 11:01 |
 
Reitings 1369
Reģ: 22.03.2024
Zem didras pēdējās publikācijas, var redzēt ka "uzsprāga" komentāri. didruks nespēj vien taisīt fake profilus, lai aizstāvētu sevi. "Cik daudz cilvēkiem skauž viņas SKAISTĀ DZĪVE".
Beidzot ,beidzot man prieks, ka zem šī posta sarosījāties. Pietiek vienreiz dirst, ka didra ir labākā māte, u.c. ja tas ir skaidri redzams, ka tā nav. Vēmiens no tās dzīves padibenes nāk, cerams, cerams viss dzīvē nostāsies kā vajag :)
12.07.2024 11:23 |
 
Reitings 9157
Reģ: 27.02.2022
Kotulūr @ 12.07.2024 11:23
Zem didras pēdējās publikācijas, var redzēt ka "uzsprāga" komentāri. didruks nespēj vien taisīt fake profilus, lai aizstāvētu sevi. "Cik daudz cilvēkiem skauž viņas SKAISTĀ DZĪVE".
Beidzot ,beidzot man prieks, ka zem šī posta sarosījāties. Pietiek vienreiz dirst, ka didra ir labākā māte, u.c. ja tas ir skaidri redzams, ka tā nav. Vēmiens no tās dzīves padibenes nāk, cerams, cerams viss dzīvē nostāsies kā vajag :)
es ceru, ka tie mēsli drīz tiešām dabūs ķerties pie of, jo nebūs citu veidu kā nopelnīt.
12.07.2024 11:33 |
 
Reitings 9157
Reģ: 27.02.2022
Nu nekas, drīz svētā pavicinas Bībeli un viss tiks piedots. Nahujam tos idiotus nekancelo, es nezinu, bet viņiem jau sen vajadzēja būt zem vaļu kakam.
12.07.2024 11:34 |
 
Reitings 139
Reģ: 12.10.2022
ieva_she @ 12.07.2024 00:27

Precīzi manas sajūtas-nepatīkami.
Bļāviens, jebkura māte ballīti rīkos, visticamāk, pēc diendusas, lai varētu sagaidīt viesus, apēst jubilejas kūku, paspēlēties utt.
Nu bet šis, kaut kāds ārprāts..vienā no retajiem kadriem, Bužina viņam to galvu kā tādam sunim.
Vispār atstāja nepatīkamu pēcgaršu.
man škita, ka viņš mēģina to knupi izņemt no Dž mutes, bet nesanāca, jo viņš viņu tur, un tad, lai novērstu uzmanību to galvu nobužināja.
12.07.2024 11:40 |
 
Reitings 962
Reģ: 13.05.2022
Roze sarkanā @ 12.07.2024 10:14
Trūkst vārdu...tā dzimšanas diena bērnam???Pirmais jautājums,ko gādīgie vecāki uzdāvināja savam dēlam????Elinai mašīnu, ir tak bērnu mašīnas,kur 2 gadīgs bērns iekāps un pats brauks,tagad var nopirkt tik krutas rotaļlietas,vajag tikai naudiņu?Bet nav sadarbības,nav dāvanas??torti jau varēja pasūtīt ar Mašu un lāci,to tak Džeisons katru dienu skatās. Otrais jautājums,kur paši galvenie viesi,kam būtu jāsabučo mazais,VECMĀMIŅAS un VECTĒTIŅI, kur Elīnas vectētiņš??? Kur ir ģimeniskas vērtības???Varēja tak visus svākt un ar mašīnu atvest. Pagaidām vissakarīgā liekas Naura mamma,domāju,ka viņai kauns par tādu vedeklu.Rīgā ir tik daudz vietiņu bērna dzimšanas dienas sagaidīšanai ,kur jubilārs būtu tik mīļi sagaidīts❤️ Friziere ceļas 4 no rīta un brauc Elīnai frizūru taisīt??nu jā,visiem taču vajadzētu apbrīnot to dumjo zosi,kāds vēl bērns?Ēdiens? Tur kas vispār bija bērnu ballītei?? Un laiks?? Kurš svin bērna dzimšanas dienu vakarā,kad bērns jau piekusis,un tie visi svešie cilvēki viņam apkārt,nu, Nauri un Elīn,kāpēc???Kāds tur komentāros raksta,ka Didrihsoni bagāti,bērnam nekas netrūkst,bet Didrihsonu biznesā ir tā,šodien bagāts, bet tu nezini,kas tevi var sagaidīt rīt,jo mēs visi redzam kāds haoss un likumu neievērošana notiek viņu biznesa lietās,Elinu interesē tikai sevi puspliku parādīt,viņa nesaprot,ka palikusi neinteresanta,tāda pati,kā viņas lupatas??
jap, mēs savam 2 gadniekam uzdāvinājām elektro auto, lielu hummer džipu, katru dienu brauc ar to, pie tam vecāki var vadīt ar pulti, bet viņu mazajā dzīvoklītī bērnu elektro auto nebūtu vietas, bet ir daudz citu alternatīvu, kaut vai Woom skrejritenis
12.07.2024 11:44 |
 
Reitings 369
Reģ: 22.02.2024
Viņu taču visvairāk notrigeroja, ka bērnu nosauca par nabagu. Un es domāju, ka viņa to saprata, ka finansiālu nabagu (man tāda sajūta radās), nebūs vecāku uzmanības un attieksmes dēļ nabadziņu.
12.07.2024 11:46 |
 
Reitings 1369
Reģ: 22.03.2024
Ja nebūtu Naura draugi ar savām otrajam pusēm un darbinieces ar savām otrajam pusēm, tad jau ballīte "tuvāko lokā" nebūtu.
12.07.2024 11:49 |
 
Reitings 10670
Reģ: 05.07.2020
Oo, ņurix arī dabūjis uz sadarbību dž dāvanu-balonus!😀 cik forši!😄😄😄
12.07.2024 11:59 |
 
Reitings 2771
Reģ: 04.07.2024
Didra redz par savu bērnu stāvēšot un kritīšot.
Elīn, sāc ar mazumiņu vispirms, uzrīko savam vienīgajam bērnam gadā reizi priekš viņa ballīti un par saviem līdzekļiem. Nepārvet dzimšanas dienu par reklāmu par blackhause, neaicini bērnam pillnīgi svešus pieaugušus cilvēkus, tortīti pasūti par saviem līdzekļiem un tāda garšo bērnam ( tu jau nemaz nezini kas garšo tavam bērnam). Un sataisi smukas bildes, nevis kleitu pacēlusi, kā vidusslaiku bordeļa īpašniece aicinot savus klientus ...
12.07.2024 12:01 |
 
Reitings 526
Reģ: 05.08.2021
Protams, ieliek vairākus storijos par to, cik svarīgs viņai kopā būšanas laiks un cik visi ir riebīgi komentāros.. Un nākamais storijos ir atkal lupatu bodes reklāma, kas ir uzfilmēta sava bērna dzimšanas dienas ballītē, kur it kā svarīgs esot bijis kopā būšanas laiks 😂😂😂
Edit: izskatās, ka dusmīgie storiji ir izdzēsti un pārlikti par jaunu, un reklāmas vairs nav, bet gan jau ieliks atkal 😅
12.07.2024 12:05 |
 
Reitings 3890
Reģ: 08.09.2015
Tak tur nav vērts neko teikt, Elīna kā māte nemainīsies, bet katru pateikto neglaimojošo komentāru pagriezīs kā viņai izdevīgi. Mēs nerunājam par vienu storiju, mēs runājam par jau divu gadu periodu, kur atkal un atkal ir redzams, ka Elīnai ir nospļauties par bērnu, un bērnam par Elīnu. Nav ne viena storija, bildes, rīls, kur Džeisons pieglaustos mīļajai mammai, kur bērns skrietu pretīm mammai, mūžīgi viņš raujas prom no viņas, pilnīga vienaldzība viņam acīs uz viņu kā māti, tai vakardienas storijs kur viņš to bumbiņu viņai iedod un aizbrauc tālāk, nekādu emociju, tā tur paliek arī tupēdama tāda, a ko man tagad darīt. Bērns ir visu laiku ar aukli vai Nauri. Tie storiju kur viņš ir ar aukli ir ļoti reti kaut kur pamanāmi, bet jau no viena storija viss ir skaidrs cik ļoti bērns ir pieķēries auklītei, bet divu gadu garumā es neesmu redzējusi nevienu siltu storiju ar viņu un Džeisonu. Un viņa grib četrus, Elīna, padomā lūdzu ko Tu darīsi, kad bizness nobankrotēs, tev nav nekā orģināla, šāds bizness var strauji noiet pa burbuli, padomā to bērnu dēļ, ko Tu ar viņiem iesāksi, kad nespēsi samaksāt cilvēkam, kas aprūpēs tavus bērnus un samīļos? Laikam tāpēc Elīnas vecaki renovē to māju, lai būtu kur vēlāk Elīnas bērnus audzināt.
Jā, vari iet un cept augšā kādu pārliecinošāku storiju😀 sūti Džeisonu uz aktiermeistarības pulciņu, lai mācās pie tēlot mammas storijiem😀
12.07.2024 12:11 |
 
Reitings 185
Reģ: 06.07.2024
Lienuška @ 12.07.2024 08:16

Tajā kopbildē bija dzirdams, kā Didra izmēda Džeisonu. ??

Nav jau pirmā reize,kad izmēda. Viņa bieži izmēda savu bērnu.
Domāju ar katru gadu kas nāks klāt Džeisonam,Elīna viņu smagi degradēs un izaugs nelaimīgs bērns!
Viņi ir nav vecāki..VAI VECĀKU NOLAIDĪBA ARĪ IR
VARDARBĪBA PRET BĒRNU?
Saskaņā ar Bērnu tiesību aizsardzības likumu vecāku nolaidība ir bērna aprūpes un uzraudzības pienākumu nepildīšana, tātad tā ir vardarbība pret bērnu. Tas pats attiecas arī uz jebkuru pieaugušo, kura aprūpē ir atstāti bērni. Elīna pati mobingo savu bērnu,tēvu, visus cilvēkus ,ipaši resnos.
12.07.2024 12:16 |
 
Reitings 1369
Reģ: 22.03.2024
Ak, didra mēs pēc ne tikai pēc vakardienas spriežam, ka tu esi sūdīga mammaša. Bet gan šo 2 gadu kopumā. :)
12.07.2024 12:21 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits