Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Patīk
Reitings 36712
Reģ: 12.10.2022
SantaC @ 09.07.2024 20:55
Dievticīgā bībeles slavinātāja. ?
Ja nezinātu patieso vecumu, tad domātu, ka palika 37 vai 47 gadi nevis tikai 27!
09.07.2024 22:45 |
 
Reitings 2635
Reģ: 13.01.2023
Bet kas tam cilvēkam kaiš, ka visu laiku gribas gandrīz plikai eksponēties? Nesen taču bija fotosesija, kurā dibens tika izstutēts un nobildēts no 100 rakursiem. Man liekas, ka šo sievieti nekas nespēs glābt. Ar sevi apsēsta, vulgāra un egoistiska būtne. To Dievu gan varētu vienreiz beigt pieminēt. Jābeidz tēlot svēto dievgosniņu, ja visu laiku gribas būt " es sučka, es karaliene".
09.07.2024 22:51 |
 
Reitings 2688
Reģ: 11.10.2022
SantaC @ 09.07.2024 20:55
Dievticīgā bībeles slavinātāja. ?

Vispār nepārsteidz 🤣🤣😀 šai sievietei jau sen negribās reklamēt apģērbu, bet sevi pašu visādās kailuma izpausmēs! Nu tur nav pilns rublis jau sen, sooo iekārtojieties ērtāk, foruma žurkas, šis noteikti nav vēl viss, ko nāksies redzēt! Bet tā jau vispār āmen baznīcā, ģimene ir vērtība un Ņurīt es līdz kāziņām nē, nē! 🤣🤣🤣
09.07.2024 23:00 |
 
Reitings 1063
Reģ: 12.10.2023
Nākamais būs full kailfoto. Jo nu ko tur vairs .. saprot, ka plikos, neizdevušos turku pupus visi redzējuši. :)
09.07.2024 23:24 |
 
Reitings 22426
Reģ: 21.10.2022
L.. @ 09.07.2024 17:18
Drīzumā žaketēm gaidāmas jaunas bildes lapā?

sūds ar tiem šķībajiem pupu izstrādājumiem , bet kas viņai ar to purnu ?
09.07.2024 23:31 |
 
Reitings 1111
Reģ: 22.03.2024
Pamanījāt, Didra ar Ņuri bija "randiņā" bez filmētājas. Kā tad tā...
09.07.2024 23:45 |
 
Reitings 213
Reģ: 26.04.2024
SantaC @ 09.07.2024 20:55
Dievticīgā bībeles slavinātāja. ?

Tā ir "augstā līmeņa fotosesija, kuru Elīna novēl piedzīvot ikvienai sievietei." 🤣🤣🤣
10.07.2024 00:07 |
 
Reitings 174
Reģ: 02.08.2023
Brīnos, ka viņas tur uz apli neslimo ar kāju sēnīti. Visu laiku tie didras zābaki uz apli iet visām.
Un visas pozas ka didrai. Saprotams,ka didra apmāca to visu..bet nu didra pati nav jau nekāds spečuks šajā jomā kā viņa iedomajas.. izskatās jau krimināli.
10.07.2024 00:17 |
 
Reitings 3648
Reģ: 08.09.2015
Elīnas patiesā daba nāk uz āru, tik daudz gadus feikoja, redzams, ka vairs nespēj tēlot svēto avi, tak jaunības gados pliko kājstarpi nesmādēja atrādīt, es jau neko nesaku, jauns un traks, no kļūdām mācās, bet šeit mēs redzam, ka šī ir patiesā Elīnas daba, tik slēpās aiz dievticīgās plīvura visus šos gadus. Elīna, beidz sevi mocīt, un nāc no skapja ārā, gan jau kaut kāds “Klubs” (ja vēl pastāv), nesmādēs Tavas “nude” bildes, gan jau arī tevi nointervēs, Tu tak vēlējies, lai kāds tevi uzaicina uz interviju😀
10.07.2024 00:57 |
 
Reitings 8334
Reģ: 27.02.2022
magdalena333 @ 10.07.2024 00:57
Elīnas patiesā daba nāk uz āru, tik daudz gadus feikoja, redzams, ka vairs nespēj tēlot svēto avi, tak jaunības gados pliko kājstarpi nesmādēja atrādīt, es jau neko nesaku, jauns un traks, no kļūdām mācās, bet šeit mēs redzam, ka šī ir patiesā Elīnas daba, tik slēpās aiz dievticīgās plīvura visus šos gadus. Elīna, beidz sevi mocīt, un nāc no skapja ārā, gan jau kaut kāds “Klubs” (ja vēl pastāv), nesmādēs Tavas “nude” bildes, gan jau arī tevi nointervēs, Tu tak vēlējies, lai kāds tevi uzaicina uz interviju?
pa taisno uz žirafi, ko tur ar klubu smeresies.
10.07.2024 01:26 |
 
Reitings 202
Reģ: 04.01.2024
Izskatās, ka ņuris no sava jaunā eļjandi kostjūma nevar izkāpt kopš 5. jūlija, tik universāls kostjūms, ka der gan kā krāvēja uniforma, gan kā randiņa outfits, gan kā vienkārši mājas tērps - viss vienā
10.07.2024 01:38 |
 
Reitings 33
Reģ: 25.12.2020
Palasiju diskusiju, sen te nebiju bijusi. Gribēju tik pateikt ka man ir žēl darbinieces - Sintijas Rebekas, va redzēt ka viņa pilnība atdodas elindii biznesiņam, bet elina nevar pat tik daudz izdarit ka piesekot viņai instā un kautvai pie viņas paša veikala reklamām uzspiest “like” pat dzimšanas dienas pasākuma viņa lika savā profilā story ka pa dienu bija darbā un tagad ir pasākumā. Nezinu pat kapēc bet var redzēt ka viņai patik tas ko viņa dara pie disrihsoniem. 🤨
Un runājot par galeriju no dzimšanas dienas un rebrendinga pasākuma, redzejat ka no visas galerijas tikai 3 bildēs bija Džeisons un tajās pašās bildēs fonā. ? Nevienas ģimenes bildes, vnk ko? Tiešām žēl tā bērna no visas sirds, pati esmu mamma, un esmu arī svinējusi jubilejas, bet man mans bērns vienmēr ir vai nu klēpī vai tuvumā un ar bērnu man ir vairāk bilžu nekā ar visiem, bet protams katram savs.
10.07.2024 09:08 |
 
Reitings 49
Reģ: 02.11.2023
Kādai ir delfi plus?
Dikti interesē, ko šī atbildējusi uz jautājumu par sadarbību ar Didru 😀
https://www.delfi.lv/a/120033976
10.07.2024 09:08 |
 
Reitings 1555
Reģ: 04.11.2022
cimperliigaa @ 10.07.2024 09:08
Kādai ir delfi plus?
Dikti interesē, ko šī atbildējusi uz jautājumu par sadarbību ar Didru ?
https://www.delfi.lv/a/120033976

Pavisam nesen tev bija sadarbība arī ar uzņēmēju un influenceri Elīnu Didrihsoni. Vai tas kā būtiski ietekmēja atpazīstamību vai varbūt tieši pretēji?
Ar Elīnu Didrihsoni es iepazinos viņas uzņēmuma mentoringa programmā. Pēc tās atskārtu, ka cilvēkiem ir ārkārtīgi jocīga izpratne, ko tad tādā mentoringa tikšanās laikā vispār dara. Daudzi vaino, ka Elīna, lūk, man nav iemācījusi, kā veidot naudas plūsmu un pozitīvu bilanci. Tas ir absurdi! Jo katrā mentoringā un pie katra cilvēka mēs vēršamies ar konkrētu jautājumu, ko viņš mums var sniegt. Elīnai nav ražošanas uzņēmums, vēl jo vairāk – sabiedriskā ēdināšanā, tāpēc, protams, es pie viņas ar šādiem jautājumiem nemaz nedevos. Pretēji – es vēlējos uzzināt, kā tiek veidots mārketings, sociālie tīkli, cik daudzi cilvēki ir iesaistīti, kā tik lielu informācijas apjomu var ielikt sociālajos tīklos un kā tad beigu galā vispār veidot šo atpazīstamību. Un secināju, ka patiesībā zem tā visa slēpjas nenormāli liels darbs un stratēģija. Turklāt pilnīgi viss, kas tiek translēts un kas ir šajā vidē pieejams, tam visam ir kāds mērķis un pamatojums. Tas bija ļoti, ļoti vērtīgi!
10.07.2024 09:32 |
 
Reitings 1555
Reģ: 04.11.2022
VissIrSlikti @ 10.07.2024 09:32

Pavisam nesen tev bija sadarbība arī ar uzņēmēju un influenceri Elīnu Didrihsoni. Vai tas kā būtiski ietekmēja atpazīstamību vai varbūt tieši pretēji?
Ar Elīnu Didrihsoni es iepazinos viņas uzņēmuma mentoringa programmā. Pēc tās atskārtu, ka cilvēkiem ir ārkārtīgi jocīga izpratne, ko tad tādā mentoringa tikšanās laikā vispār dara. Daudzi vaino, ka Elīna, lūk, man nav iemācījusi, kā veidot naudas plūsmu un pozitīvu bilanci. Tas ir absurdi! Jo katrā mentoringā un pie katra cilvēka mēs vēršamies ar konkrētu jautājumu, ko viņš mums var sniegt. Elīnai nav ražošanas uzņēmums, vēl jo vairāk – sabiedriskā ēdināšanā, tāpēc, protams, es pie viņas ar šādiem jautājumiem nemaz nedevos. Pretēji – es vēlējos uzzināt, kā tiek veidots mārketings, sociālie tīkli, cik daudzi cilvēki ir iesaistīti, kā tik lielu informācijas apjomu var ielikt sociālajos tīklos un kā tad beigu galā vispār veidot šo atpazīstamību. Un secināju, ka patiesībā zem tā visa slēpjas nenormāli liels darbs un stratēģija. Turklāt pilnīgi viss, kas tiek translēts un kas ir šajā vidē pieejams, tam visam ir kāds mērķis un pamatojums. Tas bija ļoti, ļoti vērtīgi!

TURPINĀJUMS KŪKU KARALIENES ATBILDEI:
Man gan jāsaka, ka, pateicoties viņai, esmu guvusi arī lielāku atpazīstamību. Jautājums vietā par to, cik tā ir pozitīva... Bet mani rādījumi gan skatījumos, gan pārdošanā ir lielāki. Turklāt sadarbība ar viņu, gatavojot kūkas, bija ārkārtīgi feina. Mani Elīna ļoti iedvesmo, viņa ir ļoti labs motivētājs, viņa zina, ko viņa dara, un šādu cilvēku vide ir ļoti svarīga. Dažkārt gan nesaprotu to, uz kādas planētas es dzīvoju, šeit ir tik daudz skaudīgu, neveiksmīgu un skumju pilnu cilvēku, kas skatās tikai un vienīgi uz kaut kādām neizdarībām, uz lietām, kur viņu viedoklis nesakrīt, nesaredzot jaudu un apjomu, ko, piemēram, Elīna cenšas iedot cilvēkiem.
Manā gadījumā varu teikt tikai visu to labāko! Lai gan neslēpšu, ka pēdējā mēneša laikā un pēdējo nedēļu laikā esmu saņēmusi ārkārtīgi daudz sliktu un kritizējošu ziņu, apmēram 90% no šiem cilvēkiem es pat nepazīstu, viņi ir ar slēgtiem, anonīmiem profiliem. Tas morāli ir grūti! Un reizē arī mazliet šokējoši, lai gan jau laikus zināju, kāda ir Elīnas interneta slava… Tomēr ne brīdi tas neliedza ticēt un paļauties uz mūsu sadarbību. Es priecājos par šo iepazīšanos un laiku, kurā esam izveidojušas tuvas paziņu attiecības. Un es zinu, ka pie viņas varu vērsties ar jebkuru sev interesējošu jautājumu, kurā viņa ir kompetenta un var man palīdzēt…
10.07.2024 09:32 |
 
Reitings 3663
Reģ: 06.05.2014
Kūku karalienes rādījumi pārdošanā ir palikuši lielāki pēc iepazīšanās ar Didru? Kura nesen IG izlika čīkstēšanas pilnu video, ka trūkst vismaz 5k un visiem pasūtījumiem līdz jūlija vidum dos atlaides, lai tik pasūtījumu skaits augtu? Laikam no Didras iemācījās, nesekot līdzi sevis teiktajam, - vērtīgi kursi bija, jā.
10.07.2024 10:26 |
 
Reitings 690
Reģ: 30.05.2024
magdalena333 @ 10.07.2024 00:57
Elīnas patiesā daba nāk uz āru, tik daudz gadus feikoja, redzams, ka vairs nespēj tēlot svēto avi, tak jaunības gados pliko kājstarpi nesmādēja atrādīt, es jau neko nesaku, jauns un traks, no kļūdām mācās, bet šeit mēs redzam, ka šī ir patiesā Elīnas daba, tik slēpās aiz dievticīgās plīvura visus šos gadus. Elīna, beidz sevi mocīt, un nāc no skapja ārā, gan jau kaut kāds “Klubs” (ja vēl pastāv), nesmādēs Tavas “nude” bildes, gan jau arī tevi nointervēs, Tu tak vēlējies, lai kāds tevi uzaicina uz interviju?

Jā, tas gan. Dobelnieki zina Elīnas jestros pusaudžu gadus (ar pliko dibenu bildēm un tā tālāk) ❤️ Pāris gadus spēja patēlot dievticīgo, bet tas viss, kas bija centies paslēpt, nu veiksmīgi sāk nākt ārā. Kodolu cilvēkam neizmainīsi.
10.07.2024 10:54 |
 
Reitings 1111
Reģ: 22.03.2024
Blja kūku karaļeva tikko raudāja- lūdzu, pasūtiet kūku ,iedosu atlaidi .pietrūkst 5 stukas. Tagad - ienākumi ir paaugstinājušies. Ble ,ja dirs ,tad vismaz nedaudz ticamāk to dari.💀
10.07.2024 11:02 |
 
Reitings 121
Reģ: 12.10.2022
Kotulūr @ 10.07.2024 11:02
Blja kūku karaļeva tikko raudāja- lūdzu, pasūtiet kūku ,iedosu atlaidi .pietrūkst 5 stukas. Tagad - ienākumi ir paaugstinājušies. Ble ,ja dirs ,tad vismaz nedaudz ticamāk to dari.?

Pirms teju mēneša tu vērsies pie saviem sekotājiem ar palīgā saucienu, proti, ka uzņēmumam trūkst 5000 eiro, lai noslēgtu mēnesi, sniedzot iespēju pasūtījumus iegādāties ar 15 % atlaidi. Vai klienti sasparojās?
Jā, pavisam nesen dalījos "Instagram" "Reel" sadaļā ar to, ka esam nelielā neizpratnē par mīnusu, kas ir izveidojies. Teikšu tā – šis gads ir izaicinošs! Šajā gadā trūkst apgrozījuma, un tas nav tikai pie mums, tas ir praktiski visiem ēdināšanas un ne tikai ēdināšanas, bet lielākajai daļai industriju. Proti, ka ir izveidojies mīnuss! To ietekmē gan politiskā, gan ekonomiskā situācija. Kā reiz man viens uzņēmējs teica: "Šīs ir atraugas no Covid!" Tiesa, cilvēki ir apjukuši.
Un būsim atklāti – dizaina kūka nav pamatprece, kam tērēt naudu. Šobrīd veikalos ir ārkārtīgi liels sortiments, un cilvēki izvērtē, vai tiešām viņiem ir nepieciešama šī salīdzinoši dārgā, unikālā, ekskluzīvā dizaina kūka uz svētkiem, nevis vienkārši izvēlēts produkts no veikala plaukta, kas būs daudz lētāks.
10.07.2024 11:11 |
 
Reitings 121
Reģ: 12.10.2022
Kotulūr @ 10.07.2024 11:02
Blja kūku karaļeva tikko raudāja- lūdzu, pasūtiet kūku ,iedosu atlaidi .pietrūkst 5 stukas. Tagad - ienākumi ir paaugstinājušies. Ble ,ja dirs ,tad vismaz nedaudz ticamāk to dari.?

Bet, runājot par palīgā saucienu, tad tas pilnīgi noteikti nebija, ka man ir jāziedo nauda. Mans sauciens bija atgādinājums veikt šos pasūtījumus pie mums, nevis pie kādiem konkurējošiem uzņēmumiem, tādā veidā atbalstot mūs. Starp citu, tas jau vairs nav stāsts tikai par mani, tas ir stāsts par visiem tiem cilvēkiem, kas strādā, lai mēs nezaudētu kvalitāti, lai mums nebūtu jāizvēlas sliktākas kvalitātes produkti, lai mūsu apgrozījums un darbiņš būtu pietiekošs un lai mēs varētu strādāt tieši tādā pašā apmērā. Protams, es varētu šādus saucienus likt katru mēnesi, jo 5000 eiro nav nekāda milzīgā nauda šāda apjoma uzņēmumam.
Tas gan vairāk bija tāds kā mārketinga rīks un palīgā sauciens sakāpinātās emocijās, lai cilvēki mūs pamanītu vairāk un redzētu, ka pie mums var veikt pasūtījumus, tādā veidā paglābjot mūs no kaut kādiem aizdevumiem vai, lai mums nebūtu jāsavelk jostas ciešāk, lemjot par labu sliktākām izejvielām. Proti, lai mēs vienkārši varētu brīvāk apgrozīt šos līdzekļus un varētu samaksāt par visu – par izejvielām, par algām un par visu pārējo.
10.07.2024 11:12 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits