Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Nē, nu protams, ja sieviete tā cieš un viņai tiešām tik slikti gāja un raudāja kā tajos storijos - žēl man viņas, neesmu jau necilvēks. Bet smird pēc teātra. Pamatīgi.
Pirmkārt, pati vainīga. Jāieklausās citos cilvēkos, kas viņai dod padomus. Kaut tur pat Instā mammas viņai katru dienu rakstīja ko un kā labāk, par visiem tematiem. Par krūts barošanu un krūtīm arī.
Nākamais, pati savu ķermeni ir novedusi līdz sabrukumam. Tad kad imunitāte ir novājināta un tikai močij - ķermenis pats izdomās, kad viņam vajag atpūsties un piespiedīs to darīt. Viņas kafijas, fricīšu un burkānu diētas ir viņu pataisījušas ne tikai kārnu, bet arī vāju. Lai kotleti apēd nevis Ibumetīnu.
Un lai izlien no savas galvas ārā. Dzīvo savā pasaulītē, kur pieradusi, ka viss tikai ap viņu griežas. Un ja griežas, tad jau viņa baigā zvaigzne un perfekta no visām pusēm. Kurš savu raudāšanu liek Instagrama storijos? Nu kurš? Neviens, pie pilna prāta, neliks savu raudāšanu un gaudošanu storijos saviem 100k sekotāju. Un kāpēc lika? Lai Nauris redzētu un skrietu mājās. Jo personīgi jau viņam šos video nesūtīsi. Lai sekotāji viņu pažēlotu. ''Turies Elīnīt'' ''Būs jau labi''. Un plusā ir drāma un visi skatās uz Elīnas Didrihsones asarām un žēlo viņu.
Ne pirmā, ne pēdējā māte kura iet cauri šādām problēmām. Bet pēc viņas izskatās, ka viņa vienīgā visā pasaulē, kas bērnu jebkad piedzemdējusi.
14.04.2023 08:59 |
 
10 gadi
Reitings 2951
Reģ: 17.03.2010
Liveandletlive @ 13.04.2023 22:57
atsekot
vajag vnk reportot profilu par neveselīgu dzīvesveidu
14.04.2023 09:57 |
 
Reitings 1891
Reģ: 09.12.2021
Mi mi @ 14.04.2023 09:57
vajag vnk reportot profilu par neveselīgu dzīvesveidu

Simtiem reižu darīts
14.04.2023 10:05 |
 
10 gadi
Reitings 3007
Reģ: 29.01.2009
Man likās forši, ka viņa ļauj ieskatīties dzemdību procesā, kas iespējams daudzām sievietēm noņēma soctīklu radītās rozā brilles, ka viss ir skaisti un rožaini, bez sāpēm un mocībām. Taču tagad ir skaidrs, ka tas tika darīts tikai un vienīgi publicitātei, un ka viņai pašai bija šīs brilles - lielas un biezas. Un tagad, kad tās ir nokritušas un sašķaidījušas visu viņas iedomu pasauli, ir traki, pilnīgs sviests, ķīselis, drāma un teātris. Bet nu skaidrs, ka arī viņiem ģimenē nav nekāda laime un saticība - tas viss ir liels teātris. Vispār paldies mazulim, kurš ir parādījis šīs ģimenes patieso seju - meli un vienaldzība, iedomība un samākslotība tādā apmērā, ka tas jau ir slimīgi.
14.04.2023 10:22 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Kāposts, KĀPOSTS tiešām ir tāds brīnumlīdzeklis, ka Naurikam bija naktī jāved? :D (Ja es vispār pareizi sapratu no Ietekmekles storija)
Neesmu mamma, ja kas palabojiet, nezinu kāpostu superspējas caur ādu sašķidrināt piena sastrēgumus
14.04.2023 10:29 |
 
Reitings 2601
Reģ: 06.11.2021
Neaizstāvu didii, bet mēs jau nezinām vai nauris tiešām bija svinēt ar draugiem😁
14.04.2023 10:39 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
mazaskudra @ 14.04.2023 08:20

Divi varianti. Vai nu tur viens otru laiž gar ausi un neklausās vai arī sastrīdējās abi par to.
Man šķiet, ka drīzāk abi divi sastrīdējās.
Nauris gribēja doties ārā ar cilvēkiem, Elīna vai nu negribēja vai arī viņai tie cilvēki nepatika. Nauris aizgāja tāpat.
Un viņa uztaisīja drāmu, lai vīram būtu jāskrien atpakaļ. Un slimam, raudošam cilvēkam arī nedrīkst nepiedot.
Jo pēc Ietekmeles es saprotu, ka Naurim tas kāposts viņai bija jāved. Bolts, Wolts neeksistē?
Vienalga kāda nakts stunda, Wolt mārkets centrā viens ir vaļā, un tur ir arī kāposts. Nu labi, drusku dārgāk ar piegādi un viens kāposts nav pasūtījuma minimums, bet samet sev saldumus vēl klāt un aizgaaaaaaja. Naudas ziņā tas pats ko Ņuris degvielā nobraukātu pie princeses skrienot.

Wolt/Bolt piegāde ir par maksu, didrai tas ir par dārgu, Nauris bezmaksas pievedīs. 😃
14.04.2023 10:50 |
 
Reitings 5947
Reģ: 29.03.2022
Lula @ 14.04.2023 10:29
Kāposts, KĀPOSTS tiešām ir tāds brīnumlīdzeklis, ka Naurikam bija naktī jāved? :D (Ja es vispār pareizi sapratu no Ietekmekles storija)
Neesmu mamma, ja kas palabojiet, nezinu kāpostu superspējas caur ādu sašķidrināt piena sastrēgumus

Vienīgais, ko tas kāposts dara, atvēsina un tad liekas bišku labāk, jo krūtī ir sastrēgums, rodas infekcija un paaugstinās temperatūra. Bet pašu sastrēgumu var dabūt laukā - zīdot mazuli vai atslaucot. Bet nu tur teātris ir par 100%, jo tādus brīnumus tas kāposts nedara, lai uzreiz paliktu tik labi, ka var smaidīt un dancot apkārt. 😃
14.04.2023 10:55 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Lula @ 14.04.2023 10:29
Kāposts, KĀPOSTS tiešām ir tāds brīnumlīdzeklis, ka Naurikam bija naktī jāved? :D (Ja es vispār pareizi sapratu no Ietekmekles storija)
Neesmu mamma, ja kas palabojiet, nezinu kāpostu superspējas caur ādu sašķidrināt piena sastrēgumus

Manam mazajam mēneša vecumā, vasarā bija karsts un izgāju īsajā krekliņā uz ielas un sapūta vai kas- palika sarkana, ļoti sāpēja. (Man dzemdību namā teica, ka tā vat būt- ka jāģērbjas silti, nedrīkst peldēt. Bija ļoti jāuzmanās.) Un jā omes lika likt kāpostu. Viņš noņemot tūsku. Nav tā kā uzliec, tā viss gatavs. Es dzēru arī normālus pretiekaisuma medikamentus un antibiotikas Ar to arī beidzu barot un pārgājām uz maisījumu. Man gan teica, ka tas ir tikai sākumā tā-ka ļoti jāuzmanās, lai neapaukstē. Nepazīstu nevienu, kurai ar lielāku bērnu regulāri bija sāpīgas krūtis un jāslauc ik pa 3 stundām. Tas ir kaut kāds viņas izgudrojums.
14.04.2023 11:17 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Sofija123 @ 14.04.2023 10:55

Vienīgais, ko tas kāposts dara, atvēsina un tad liekas bišku labāk, jo krūtī ir sastrēgums, rodas infekcija un paaugstinās temperatūra. Bet pašu sastrēgumu var dabūt laukā - zīdot mazuli vai atslaucot. Bet nu tur teātris ir par 100%, jo tādus brīnumus tas kāposts nedara, lai uzreiz paliktu tik labi, ka var smaidīt un dancot apkārt. ?

Varbūt jā tiešām- atvēsina un vieglāk atslaukt.
14.04.2023 11:22 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Berry5 @ 14.04.2023 11:17

Manam mazajam mēneša vecumā, vasarā bija karsts un izgāju īsajā krekliņā uz ielas un sapūta vai kas- palika sarkana, ļoti sāpēja. (Man dzemdību namā teica, ka tā vat būt- ka jāģērbjas silti, nedrīkst peldēt. Bija ļoti jāuzmanās.) Un jā omes lika likt kāpostu. Viņš noņemot tūsku. Nav tā kā uzliec, tā viss gatavs. Es dzēru arī normālus pretiekaisuma medikamentus un antibiotikas Ar to arī beidzu barot un pārgājām uz maisījumu. Man gan teica, ka tas ir tikai sākumā tā-ka ļoti jāuzmanās, lai neapaukstē. Nepazīstu nevienu, kurai ar lielāku bērnu regulāri bija sāpīgas krūtis un jāslauc ik pa 3 stundām. Tas ir kaut kāds viņas izgudrojums.
es par šo arī nobrinijos,jo parasti jau tādi sastrēgumi ir pirmajos mēnešos ,pa lielam pirmajā nedēļas. Uz 9 mēn piens jau nostabilizējies,vienīgi ja nebaro dienu ( tas kad parasti sāk atradinat no krūts ) tad parādās šādi,bet ne jau pāris h lielāku intervālu ieturot . Otrkārt,viņa jau nebaro ar krūti bet atslauc tad jau vienalga kad atslaukt,ja sajūt pilnakas krūtis var atslaukt ,nav tā ka jādomā bērns ēdis ne
14.04.2023 11:38 |
 
Reitings 242
Reģ: 02.04.2023
Berry5 @ 14.04.2023 11:17

Manam mazajam mēneša vecumā, vasarā bija karsts un izgāju īsajā krekliņā uz ielas un sapūta vai kas- palika sarkana, ļoti sāpēja. (Man dzemdību namā teica, ka tā vat būt- ka jāģērbjas silti, nedrīkst peldēt. Bija ļoti jāuzmanās.) Un jā omes lika likt kāpostu. Viņš noņemot tūsku. Nav tā kā uzliec, tā viss gatavs. Es dzēru arī normālus pretiekaisuma medikamentus un antibiotikas Ar to arī beidzu barot un pārgājām uz maisījumu. Man gan teica, ka tas ir tikai sākumā tā-ka ļoti jāuzmanās, lai neapaukstē. Nepazīstu nevienu, kurai ar lielāku bērnu regulāri bija sāpīgas krūtis un jāslauc ik pa 3 stundām. Tas ir kaut kāds viņas izgudrojums.
tieši tā, man arī ir bijuši sastrēgumi, kad bērnam bija gads, pusotrs, bet nu tad vai nu antibiotikas palīdz, vai regulāri likt konkrētā pozā pašu bērniņu pie krūts, ar pumpi tiešām reizēm var būt grūti atslaukt. Bet nu pa lielam man tie sastrēgumi bija, ja apaukstēju krūti (ziemā neuzlieku šalli ap krūtīm, pavasarī “pa pliku” izskrēju kaut kur) vai, ja bērnam mainījās piens pieprasījums (ar laiku ēd mazāk un krūtis pierod, parasti jau pašas no sevis, bet 2x arī tiku pie sastrēguma, kad bērns tā straujāk nometa).
Ja slauc 9 mēnešos ik pa 3h, tad tur nav brīnums, krūtis ir nomocītas, neviens bērns tā neēd, tā ir viņas pašas mākslīgi radīta problēma. 9 mēnešos bērns varbūt arī ēdīs ik pa 3h, biežāk gan komforta un tuvības dēļ, bet nu bērniņš uzēdīs kādas 5min un gatavs, ne jau tos visus 250ml vai cik tur var 40 minūtes atslaucot dabūt.
Tas viss ir vienkārši sev pašai nodarīts ļaunums vai nu aiz nezināšanas, vai tīši, ka tik kg iet nost.
Cilvēcīgi žēl - piena sastrēgums tiešām sāp kā elle un kāposts tur tik cik mazliet tūsku noņem, atvēsina, bet reāli jau ir jādod bērnam krūts vai siltā dušā jāizmasē, bet kāposts neārstē.
14.04.2023 11:41 |
 
10 gadi
Reitings 2901
Reģ: 29.01.2009
Didrene jau no sava bērna kā velns no krusta baidās, lai pie krūts liktu.
Tagad, protams, ietur klusuma pauzi, lai visas fanītes satrauktas rakstītu.
14.04.2023 11:41 |
 
Reitings 9645
Reģ: 05.07.2020
IceCream @ 14.04.2023 11:41
Didrene jau no sava bērna kā velns no krusta baidās, lai pie krūts liktu.
Tagad, protams, ietur klusuma pauzi, lai visas fanītes satrauktas rakstītu.
drīz gan jau lekās un skries live taisīt.
14.04.2023 12:04 |
 
Reitings 6700
Reģ: 14.12.2022
Nu Pidriķene tādu scēnu uztaisīja, man sāk rasties doma, ka viņa ir totāla šizofrēniķe kurai psihi ietekmē vēl kaut kādas atkarības. Reāli kaut ko lieto visdrīzāk stiprāku par alko un saltu kuru "viņa nelieto". Nu kam viņa to visu grib samelot, kam? Ņurim skaidrs izjauca visu vārda dienu. Šitādu piņhu nolaist 2 stundas nevar Ņuri sazvanīt, tad tie video ar to kāpostu, ne galva sāp nekas. Nu kas ir jālieto lai liktu tādus storijus? Kas? Tur tvaiķene sen pēc viņas raud, vai kaut kāda atkarību klīnika.
14.04.2023 12:06 |
 
Reitings 9645
Reģ: 05.07.2020
Teātra scēne lai publiski pasuldinātu, ka beidz atslaukt pienu. Didriņ, tu jau sen ar maisījumu baro, kam tas viss domāts?
14.04.2023 12:09 |
 
Reitings 73
Reģ: 17.04.2020
Diezgan forši ietagot pavisam citu cilvēka profila. Nevis Mīļotava, bet Mielotava 🤦‍♀️
14.04.2023 12:09 |
 
Reitings 1374
Reģ: 01.08.2021
Yoyo @ 14.04.2023 12:09
Diezgan forši ietagot pavisam citu cilvēka profila. Nevis Mīļotava, bet Mielotava ?‍♀️

Mielotavas cafe 😁😁😁😁
Varbūt Džoistiku turpmāk baros tikai ar Mielotavas cafe labumiem 😀
Nu duriķe 😁
14.04.2023 12:17 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Lula @ 14.04.2023 10:29
Kāposts, KĀPOSTS tiešām ir tāds brīnumlīdzeklis, ka Naurikam bija naktī jāved? :D (Ja es vispār pareizi sapratu no Ietekmekles storija)
Neesmu mamma, ja kas palabojiet, nezinu kāpostu superspējas caur ādu sašķidrināt piena sastrēgumus

Man vecmamma kādreiz pēc savas ceļgala operācijas katru vakaru ar marli sēja kāpostlapu klāt. Teica, ka palīdz noņemt tūsku. “Izvelk tūsku” tā viņa teica.
Pati personīgi pārbaudījusi neesmu, bet iespējams, ka patiesība. Tautas medicīna tā teikt.
14.04.2023 12:18 |
 
Reitings 3121
Reģ: 29.12.2022
Pag,kāds sakars tai kafejnīcai mielotavai ar viņas krūtīm?
14.04.2023 12:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits