Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Rumblerx @ 21.12.2022 18:12
Haha, ok, grib vairàk kaut ko no dzīves. ? Ko tieši vińi grib vairàk no dzīves? Vairàk zinàt? vairàk izglītoties? Vairàk cełot un iepazīt citu valstu kultūru/vèsturi/virtuvi? Vairak baudīt màkslu,pasàkumus,kultúru? Apgūt jaunus hobijus, iegūt jaunus draugus? Kas ir tas ko vini var/vèlas iegūt vairàk no dzīves kà “pelèkà masa”? m? Starp citu man nemaz nav instagrama, nemaz nejūtz nepieciešamíbu, jo manas paśapzińas un veiksmes mèraukla nav sekotàju skaits, man nav jàosta pamperi un nolaistàm biksèm jàsèž uz poda, lai kłutu redzamàka un “veiksmīgàka”. Cełojumus es baudu ar acīm nevis ar telefona kameru, skaisto augumu atràdu vīram, spa un pludmales, ar draugiem tiekos klàtienè.
Cik bieži veiksmīgà sieviete Didra izsaka citàm sisvietèm komplimentus ??
A, jà zinu gan ko viniem vairàk vajadzètu dzīvè- Sexu, Nauri, sexu! ?

Uz jautàjumu ko grib no dzīves. Viņi darās, strādā, kā māk iet uz priekšu. Ja neko nedarìtu, Tu par viņiem nedzirdētu. Ir 21.gadsimts, Instagram arī ir reāls peļņas avots, vienalga ko dara, bet dara, nevis čīkst.
21.12.2022 19:26 |
 
Reitings 721
Reģ: 11.08.2022
Elizabeteputnos @ 21.12.2022 19:02

Neesi padomājusi kāpēc Tev ir vëlme par sevi kaut ko citiem paskaidrot, pierādīt un kāpēc Tevi vispār mans komentārs aizskāra? Ja Tev citiem ir jāskaidro cik ārkārtīgi veiksmīga esi, tad tur kaut kas nav kārtībā. Parasti citiem atļauj to ievērot, neskaidrojot. Hmm?
Ha, komentàrs aizskàra, nepaliec smieklīga/gs 😅 Pàrlasi vèlreiz komentàru un komentàru uz ko atbildu, un, ja intelekts atłauj, savelc paralèles😉 Bet atbildes uz noràdīto atslègvàrdu,ko tad Didri no dzīves grib/ iegūst kaut ko vairàk kà pelèkà masa, laikam nebus…laikam tiešàm ne tas līmenis, lai paskaidrotu savu pèrli 😉
21.12.2022 19:28 |
 
Autorizēts lietotājsPatīk
Reitings 2134
Reģ: 02.01.2022
Elizabeteputnos Manuprāt patiesi veiksmīgas sievietes arī nevāra sūdus un domā ko runā un kā pasniedz sevi, savu ģimeni, savu biznesu. Es uz Elīnu skatos kā uz cilvēku, kas veido biznesu. Mani kā sievieti viņa neiedvesmo. Mēs varam tagad diskutēt par to, ka katram sava gaume un ne visām visas jāiedvesmo, bet es domāju, ka runāju daudzu sieviešu vārdā. Un ne to vārdā, kuras te sauc par mamzelēm. Ikviens sevis un savu tuvo cienošs cilvēks vēlēsies par sevi atstāt labu iespaidu, palīdzot tādējādi uzņēmumam augt. Varat teikt, ka Tauriņš tāpat aug. Jā. Bet uz poda sēdoša vīra filmēšanas rēķina. Uz dēla kā mārketinga trika rēķina. Un es nesaku, ka viņa savu dēlu nemīl. Uz patstāvīga dzeltenās preses rēķina. Uz savu nepārdomāto izteikumu rēķina. Uz sava pompozā izskata rēķina. Labi, izskats ir gaumes jautājums. Kapēc citas sievietes spēj izveidot biznesu un nebūt tik skandalozas. Teiksiet, ka tā ir izvēle. Es teikšu, ka viņām ir vairāk veselā saprāta. Tauriņš apgroza daudz vairāk naudas, kā citi uzņēmumi. Taču tāpēc, ka viņas auditorija ir vai nu mazas meitenes, vai prātā līdz galam neizaugušas sievietes. Teiksiet, ka tā nav viņas atbildība, ka katrs izvēlas pats kam sekot. Es teikšu, ka viņa izmanto vārdus "Man ir liela ietekme" tikai līdz brīdim, kad tas ir glaimojoši viņai pašai un nav jāuzņemas atbildība par pašas sacīto. Tad šī "ietekme" no viņas pēkšņi pazūd un kļūst par katra paša izvēli. Viņa var teikt, ka ir superīgs cilvēks, ka mīl Dievu, savu vīru, savu bērnu, ģimeni un sevi. Taču tas ko viņa dara ikdienā arī konkrēti parāda, cik ļoti. Un es redzu patiesu mīlestību tikai pret naudu un savu ego.
21.12.2022 19:31 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5071
Reģ: 03.11.2012
Globuss @ 21.12.2022 17:53

Arī narkotiku tirgotāji nopelna. Un? Vai tas nozīmē, ka tāds pelnīšanas veids ir atbalstāms?
Mahinācijas ir kļuvušas atbalstāmas? Oho, kāds domu lidojums.
Izskats ir viņas darīšana, kamēr nesāk greizumu reklamēt kā skaistumu u.tml.

Khe khe khe! Manuprāt, vispār nesaprati, ko es gribēju pateikt ar savu komentāru, nevajag tagad iesaistīt kaut kādus aizliegtos un nelegālos biznesa veidus! Izskatās, ka pipnīgi nefiltrē, ko saki, ka tik kaut ko padirst ne pa tēmu!
Bet fakts paliek fakts, lai kā viņa “močītu” un lai kādas muļķības nerunātu, viņa ar savu LUPATU biznesu pelna, bet daudziem citiem neizdodas pacelt savu biznesu vai nopelnīt, tas nu ir fakts!
21.12.2022 19:38 |
 
Reitings 721
Reģ: 11.08.2022
Elizabeteputnos @ 21.12.2022 19:26

Uz jautàjumu ko grib no dzīves. Viņi darās, strādā, kā māk iet uz priekšu. Ja neko nedarìtu, Tu par viņiem nedzirdētu. Ir 21.gadsimts, Instagram arī ir reāls peļņas avots, vienalga ko dara, bet dara, nevis čīkst.
Bet ko tad vina grib notàs dzíves vairàk kà tàs foruma neveiksminieces, kas sèž savos sapuvušajos Purčika dzīvokłos? 😅 Atbildèśu Tavà vietà- vienígais, ko tas aprobežotais pàrītis grib no dzīves ir - peso,peso,peso,peso. Un lai tas ripotu, mīlošais vīrs ir gatavs sievas seju ar bèrna sūdiem nosmèrèt, gatavs pliku dirsu uz poda sèdèt, mīlošà sieva gatava apenès gar viesnīcu stūriem slapstīties, gatavi muhłīties ar nodokłiem un naudàm un apkàst valsti un pèc tam žèloties. Ne kur tàlàk vińu sapràts nesniedzas. Diemžèl.
21.12.2022 19:47 |
 
Nepatīk
Reitings 947
Reģ: 17.06.2022
Rumblerx @ 21.12.2022 15:27
Uztvèru visu, atslàbsti. Tieśàm VALSTIJ katram jànodrośina autosstavvieta zem loga?! Izvèlèjies tadu dzívesvietu tad dzīvo, auto vietas ir tik cik ir. Nav brīvas vietas? Tad risini - novieto auto maksas stàvvietà, novieto kvartàliu tàlàk par velti, maini dzívesvietu, kur katram dzīvoklim ir stàvvieta, galu galà brauc ar sabiedrisko?
Un bèrni nav jàaudzina ig, bet reàlajà dzīvè. Protams, ka ikviena mamma kłūdàs, bet intelekta klàtbūtne łauj savas kłūdas atzīt un cieńpilni ieklausīties profesionàłos.
Nu neuztvērāt gan😁 nekur neminēju ka katram jānodrošina stāvvieta zem loga.
Nesaprotu ko Jūs iekarsāt par tām stāvvietām, tas bija minēs KĀ PIEMĒRS.
Bet vai tad viņa bērnu audzina IG? Cik lielu daļu no Džeisona dzīves Jūs redzat IG, ka secinat ka audzināšana notiek caur IG?
Tad parēķiniet cik daudz forumniecēm ir laiks saviem bērniem, skatoties pēc aktivitātēm šeit.
Un par kļūdu atzīšanu, viņai tagad katrā story vai katram personīgi ir jaatvainojas ka darījusi kaut ko ne tā? Vai tomēr cilvēks pats priekš sevis izdara secinājumus?
21.12.2022 20:10 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
Rumblerx @ 21.12.2022 19:47
Bet ko tad vina grib notàs dzíves vairàk kà tàs foruma neveiksminieces, kas sèž savos sapuvušajos Purčika dzīvokłos? ? Atbildèśu Tavà vietà- vienígais, ko tas aprobežotais pàrītis grib no dzīves ir - peso,peso,peso,peso. Un lai tas ripotu, mīlošais vīrs ir gatavs sievas seju ar bèrna sūdiem nosmèrèt, gatavs pliku dirsu uz poda sèdèt, mīlošà sieva gatava apenès gar viesnīcu stūriem slapstīties, gatavi muhłīties ar nodokłiem un naudàm un apkàst valsti un pèc tam žèloties. Ne kur tàlàk vińu sapràts nesniedzas. Diemžèl.

Jā viņi to ir gatavi, NUUU UNNNN????
Reāli, ko Tavā dzīvē tas maina ka viņi tādi. Nav mana personīgā gaume, bet nu un ak šausmas, nu un!!?? Katrs izvēlas kā sevi pasniegt. Viņi grib tā, sekotāji ir, par viņiem runā, nauda nāk. Tās ir viņu vērtìbas. Es personīgi tā nedzīvoju un izvēlos citādas izvēles. Nu un. Reāli!!
21.12.2022 20:28 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
.Eksperte. @ 21.12.2022 19:31
Elizabeteputnos Manuprāt patiesi veiksmīgas sievietes arī nevāra sūdus un domā ko runā un kā pasniedz sevi, savu ģimeni, savu biznesu. Es uz Elīnu skatos kā uz cilvēku, kas veido biznesu. Mani kā sievieti viņa neiedvesmo. Mēs varam tagad diskutēt par to, ka katram sava gaume un ne visām visas jāiedvesmo, bet es domāju, ka runāju daudzu sieviešu vārdā. Un ne to vārdā, kuras te sauc par mamzelēm. Ikviens sevis un savu tuvo cienošs cilvēks vēlēsies par sevi atstāt labu iespaidu, palīdzot tādējādi uzņēmumam augt. Varat teikt, ka Tauriņš tāpat aug. Jā. Bet uz poda sēdoša vīra filmēšanas rēķina. Uz dēla kā mārketinga trika rēķina. Un es nesaku, ka viņa savu dēlu nemīl. Uz patstāvīga dzeltenās preses rēķina. Uz savu nepārdomāto izteikumu rēķina. Uz sava pompozā izskata rēķina. Labi, izskats ir gaumes jautājums. Kapēc citas sievietes spēj izveidot biznesu un nebūt tik skandalozas. Teiksiet, ka tā ir izvēle. Es teikšu, ka viņām ir vairāk veselā saprāta. Tauriņš apgroza daudz vairāk naudas, kā citi uzņēmumi. Taču tāpēc, ka viņas auditorija ir vai nu mazas meitenes, vai prātā līdz galam neizaugušas sievietes. Teiksiet, ka tā nav viņas atbildība, ka katrs izvēlas pats kam sekot. Es teikšu, ka viņa izmanto vārdus "Man ir liela ietekme" tikai līdz brīdim, kad tas ir glaimojoši viņai pašai un nav jāuzņemas atbildība par pašas sacīto. Tad šī "ietekme" no viņas pēkšņi pazūd un kļūst par katra paša izvēli. Viņa var teikt, ka ir superīgs cilvēks, ka mīl Dievu, savu vīru, savu bērnu, ģimeni un sevi. Taču tas ko viņa dara ikdienā arī konkrēti parāda, cik ļoti. Un es redzu patiesu mīlestību tikai pret naudu un savu ego.
jā protams, veids kā viņa to dara varbŭt nav gluži elegants, bet viņai tas strādā. Iet un dara, kā māk, reizēm pastulbi, reizēm labi, bet nu un. Iet, dara, nesēž kaktā. Jā lupatas, jā skandāli, bet tam visam ir pircēji, skatītāji, laikotāji un komentētāji. Tātad nostrādā. Nu un galu galā! Tevi neiedvesmo, bet kādu citu iedvesmo. Latvijas kontekstā ir maz tādu skandalozu cilvēku tāpēc liekas šausmas. Paskaties passules kontekstā un atradīsi miljons. Un katram no tiem ir savi piekritēji. Nu i labi! 100 reizes izvēlēšos sekot kādam, kam acis deg un kas dara, nekā tētuku sapelnītās naudiņas skaistulēm kam instagrams ir hobijs aiz neko darīt
21.12.2022 20:34 |
 
Nepatīk
Reitings 947
Reģ: 17.06.2022
HaileyBerry @ 21.12.2022 17:03
Jā, arī es neesmu perfektais vecāks, tāds nav pilnīgi neviens. Taču apzināti nekad neesmu sakot no pirmās grūtniecības nedēļas kaitējusi mazulim.
Grāmatas, dažādus materiālus lasīju un lasu joprojām par bērnu tēmu, jo man reāli interesē un vēlos no savas puses savam bērnam iedot to labāko un cik iespējams, pasargāt.
Un tad ir Didrihsoni, kuriem ir tik grūti kaut reizi mūžā pateikt :"Jā, mēs kļūdījāmies".
Cik fantastiski būtu, ja viņai būtu kaut viens live video ar kādu speciālistu, kur viņi varētu apspriest tēmas par bērniem. Tas būtu vērtīgi, domāju visām pusēm. Gan IetEkMīgAJieM Didrihsoniem, gan jaunajām māmiņām kuras, diemžēl, ņem piemēru no viņas.
Nu es šaubos ka viņi kaut ko darot ar Džeisonu, pirmais ko nodomā- davaj izdarīsim kaut ko, kas kaitē dēlam.
Es tik bieži lasu- jaunās māmiņas, kas ietekmējas no viņiem, bet, kas ir tām jaunajām māmiņām ielikušas dzīves pamatus, no bērnības, Didrihsoni?
Tad varbūt, mīļās māmiņas, audziniet savus bērnus tā, lai jūs būtu paraugs, nevis Didrihsoni, un tad nebūs par to jāstreso.
Internetā visu ko var redzēt, ka tiešām Didrihsoni ir mazākais par ko uztraukties, bet viss ir atkarīgs ko mēs ieliekam savos bērnos.
Arī narkomāni utt., būs bērniem pieejami un redzami, no tā neizbēgt, bet tad jūs mācat ko darīt saviem bērniem.
Nevis pieprasīt svešiem cilvēkiem visu laiku attaisnoties par viņu rīcībām.
21.12.2022 20:39 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
.Eksperte. @ 21.12.2022 19:31
Elizabeteputnos Manuprāt patiesi veiksmīgas sievietes arī nevāra sūdus un domā ko runā un kā pasniedz sevi, savu ģimeni, savu biznesu. Es uz Elīnu skatos kā uz cilvēku, kas veido biznesu. Mani kā sievieti viņa neiedvesmo. Mēs varam tagad diskutēt par to, ka katram sava gaume un ne visām visas jāiedvesmo, bet es domāju, ka runāju daudzu sieviešu vārdā. Un ne to vārdā, kuras te sauc par mamzelēm. Ikviens sevis un savu tuvo cienošs cilvēks vēlēsies par sevi atstāt labu iespaidu, palīdzot tādējādi uzņēmumam augt. Varat teikt, ka Tauriņš tāpat aug. Jā. Bet uz poda sēdoša vīra filmēšanas rēķina. Uz dēla kā mārketinga trika rēķina. Un es nesaku, ka viņa savu dēlu nemīl. Uz patstāvīga dzeltenās preses rēķina. Uz savu nepārdomāto izteikumu rēķina. Uz sava pompozā izskata rēķina. Labi, izskats ir gaumes jautājums. Kapēc citas sievietes spēj izveidot biznesu un nebūt tik skandalozas. Teiksiet, ka tā ir izvēle. Es teikšu, ka viņām ir vairāk veselā saprāta. Tauriņš apgroza daudz vairāk naudas, kā citi uzņēmumi. Taču tāpēc, ka viņas auditorija ir vai nu mazas meitenes, vai prātā līdz galam neizaugušas sievietes. Teiksiet, ka tā nav viņas atbildība, ka katrs izvēlas pats kam sekot. Es teikšu, ka viņa izmanto vārdus "Man ir liela ietekme" tikai līdz brīdim, kad tas ir glaimojoši viņai pašai un nav jāuzņemas atbildība par pašas sacīto. Tad šī "ietekme" no viņas pēkšņi pazūd un kļūst par katra paša izvēli. Viņa var teikt, ka ir superīgs cilvēks, ka mīl Dievu, savu vīru, savu bērnu, ģimeni un sevi. Taču tas ko viņa dara ikdienā arī konkrēti parāda, cik ļoti. Un es redzu patiesu mīlestību tikai pret naudu un savu ego.
bāc "man ir ietekme" un "man esot ietekme" ir atškirigi termini.soc dienesta pateica,pec vestulem viņiem esot ietekme uz sekotājiem.Viņi neteica ka viņiem IR ietekme.To izdomāja ziņotāji ka viņiem ir ta ietekme,nu un puse ši foruma.Un ta izskatās,ka viņiem tiešam ir ietekme ,jo skenē katru vārdu, nevārdu tieši tie,kuri ir antisekotāji.
21.12.2022 20:40 |
 
Reitings 1161
Reģ: 14.01.2022
.Eksperte. @ 21.12.2022 19:31
Elizabeteputnos Manuprāt patiesi veiksmīgas sievietes arī nevāra sūdus un domā ko runā un kā pasniedz sevi, savu ģimeni, savu biznesu. Es uz Elīnu skatos kā uz cilvēku, kas veido biznesu. Mani kā sievieti viņa neiedvesmo. Mēs varam tagad diskutēt par to, ka katram sava gaume un ne visām visas jāiedvesmo, bet es domāju, ka runāju daudzu sieviešu vārdā. Un ne to vārdā, kuras te sauc par mamzelēm. Ikviens sevis un savu tuvo cienošs cilvēks vēlēsies par sevi atstāt labu iespaidu, palīdzot tādējādi uzņēmumam augt. Varat teikt, ka Tauriņš tāpat aug. Jā. Bet uz poda sēdoša vīra filmēšanas rēķina. Uz dēla kā mārketinga trika rēķina. Un es nesaku, ka viņa savu dēlu nemīl. Uz patstāvīga dzeltenās preses rēķina. Uz savu nepārdomāto izteikumu rēķina. Uz sava pompozā izskata rēķina. Labi, izskats ir gaumes jautājums. Kapēc citas sievietes spēj izveidot biznesu un nebūt tik skandalozas. Teiksiet, ka tā ir izvēle. Es teikšu, ka viņām ir vairāk veselā saprāta. Tauriņš apgroza daudz vairāk naudas, kā citi uzņēmumi. Taču tāpēc, ka viņas auditorija ir vai nu mazas meitenes, vai prātā līdz galam neizaugušas sievietes. Teiksiet, ka tā nav viņas atbildība, ka katrs izvēlas pats kam sekot. Es teikšu, ka viņa izmanto vārdus "Man ir liela ietekme" tikai līdz brīdim, kad tas ir glaimojoši viņai pašai un nav jāuzņemas atbildība par pašas sacīto. Tad šī "ietekme" no viņas pēkšņi pazūd un kļūst par katra paša izvēli. Viņa var teikt, ka ir superīgs cilvēks, ka mīl Dievu, savu vīru, savu bērnu, ģimeni un sevi. Taču tas ko viņa dara ikdienā arī konkrēti parāda, cik ļoti. Un es redzu patiesu mīlestību tikai pret naudu un savu ego.
bravooo!
21.12.2022 21:09 |
 
Reitings 1161
Reģ: 14.01.2022
Rumblerx @ 21.12.2022 19:47
Bet ko tad vina grib notàs dzíves vairàk kà tàs foruma neveiksminieces, kas sèž savos sapuvušajos Purčika dzīvokłos? ? Atbildèśu Tavà vietà- vienígais, ko tas aprobežotais pàrītis grib no dzīves ir - peso,peso,peso,peso. Un lai tas ripotu, mīlošais vīrs ir gatavs sievas seju ar bèrna sūdiem nosmèrèt, gatavs pliku dirsu uz poda sèdèt, mīlošà sieva gatava apenès gar viesnīcu stūriem slapstīties, gatavi muhłīties ar nodokłiem un naudàm un apkàst valsti un pèc tam žèloties. Ne kur tàlàk vińu sapràts nesniedzas. Diemžèl.
bravoo 2!!!
21.12.2022 21:10 |
 
Reitings 9456
Reģ: 05.07.2020
Olly30 @ 21.12.2022 20:40
bāc "man ir ietekme" un "man esot ietekme" ir atškirigi termini.soc dienesta pateica,pec vestulem viņiem esot ietekme uz sekotājiem.Viņi neteica ka viņiem IR ietekme.To izdomāja ziņotāji ka viņiem ir ta ietekme,nu un puse ši foruma.Un ta izskatās,ka viņiem tiešam ir ietekme ,jo skenē katru vārdu, nevārdu tieši tie,kuri ir antisekotāji.
Es tiešām nesaprotu, ko tu šeit vēl aiz vien dari…
21.12.2022 21:13 |
 
Reitings 1481
Reģ: 01.11.2022
Man nav pilnīgi nekādas intereses par tādām Didrihsonēm. Vienkārši ir apnicis tas baisais ģīmis ziņu portālos. (Starp citu, komentāri pie raksta Apollo ir lieliski. :) )Ja es kādam piesekotu IG, tad tādiem uzņēmējiem kā Normunds Bergs, Aiva Vīksna u.c. Didrihsoni nav uzņēmēji. Prasti pauninieki.
21.12.2022 21:23 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Mayaaa @ 21.12.2022 21:13
Es tiešām nesaprotu, ko tu šeit vēl aiz vien dari…
un ko Tu te dari? Mācisi ,ko teikt un ko neteikt?
21.12.2022 21:26 |
 
Reitings 9456
Reģ: 05.07.2020
Olly30 @ 21.12.2022 21:26
un ko Tu te dari? Mācisi ,ko teikt un ko neteikt?
Es vismaz zinu , ka šis nav didras live ,kur tikai var rakstīt dupsī līšanas komentārus. Tu gan būsi kaut ko sajaukusi.
21.12.2022 21:32 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Mayaaa @ 21.12.2022 21:32
Es vismaz zinu , ka šis nav didras live ,kur tikai var rakstīt dupsī līšanas komentārus. Tu gan būsi kaut ko sajaukusi.
Man nav nevienam jalien iekšā.Es izsaku savu viedokli.Nu ja nepatik mans viedoklis.Tin tālāk nespiežu lasīt.Bet parasti cilvēki diskusijās diskutē nevis vienvirziena viedokli izsaka, P.S es nekomentēju Elinas live.
21.12.2022 21:47 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5071
Reģ: 03.11.2012
Olly30 @ 21.12.2022 21:47
Man nav nevienam jalien iekšā.Es izsaku savu viedokli.Nu ja nepatik mans viedoklis.Tin tālāk nespiežu lasīt.Bet parasti cilvēki diskusijās diskutē nevis vienvirziena viedokli izsaka, P.S es nekomentēju Elinas live.

Tur jau tā lieta, ka šajā diskusijā, ja tu izsaki kaut vienu labu vārdu par Elīnu vai nedod Dievs aizstāvi, vai vienkārši nepiekrīti vairākuma, noliekošajiem viedoklim tā esi sliktais un dupsī lienošais Elīnas atbalstītājs.
Un nemaz nerunāsim par tēmu, kad aizrādi kādai, ka viņai nav taisnība, jo arī tā mēdz būt. Tad apvainojas tā, ka sākas pārmetumi, ka to raksta Nauris vai Elīna.
21.12.2022 21:58 |
 
Reitings 363
Reģ: 10.03.2022
Pele112 @ 21.12.2022 00:55

Pilnīgi piekrītu uz visiem simts! Var redzēt, ka lielākā dala komentētāju nemaz nezin, kas ir nelabvēlīgi vecāki!!! Ir ģimenes, kur tēvi izvaro savus miesīgos bērnus un kur mātes dzērājas utt!! Un te kaut kādas pilsētas čiepiņas izdomājušas, ka tērēs valsts līdzekļus un darbinieku laiku, lai darbienieki katru otro dienu ietu pie Didriksoniem!? Kas jūs idiotes? Jūs tiešām neesat no pamatskolas vecuma izaugušas!? Fuj pretīgi no šitādām vecenēm, Lv nekad nekad neizies ārā no tās bedres, kur tā pašlaik atrodas, jo pus Latvija ar tādiem tukšpauriem kā jūs. Un man arī pie vienas vietas, ka jūs man tos mīnusus komentāram saspiedīsiet. Klaunu bars.
Vispirms jau pašai vajadzētu iemācīties pareizi uzrakstīt uzvārdu,tad citus mācīt! Pareizrakstību mācija 1.klasē!!!!!
21.12.2022 22:20 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
vivii @ 21.12.2022 21:58

Tur jau tā lieta, ka šajā diskusijā, ja tu izsaki kaut vienu labu vārdu par Elīnu vai nedod Dievs aizstāvi, vai vienkārši nepiekrīti vairākuma, noliekošajiem viedoklim tā esi sliktais un dupsī lienošais Elīnas atbalstītājs.
Un nemaz nerunāsim par tēmu, kad aizrādi kādai, ka viņai nav taisnība, jo arī tā mēdz būt. Tad apvainojas tā, ka sākas pārmetumi, ka to raksta Nauris vai Elīna.
Tu esi saprātigs cilvēks.Tu redzi,ka citreiz ari es pasaku ,ka nav ok bijis.Un tad es arī domāju nav ok.Es izsaku savu viedokli pec savam domām,un jā ir,kad aizstāvu.arī tas ir mans viedoklis,pat cenšos pamatot kāpēc.Bet garie penteri intresanti tikai tad ,kad ir vienādi viedokļi 🙄
21.12.2022 22:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits