Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 273
Reģ: 22.02.2020
Pilnīgi piekrītu tām, kas raksta pēdējos komentārus. ? Cilvēki, kas ir apmierināti ar savu dzīvi publiski neaprunās un nepazemos citus. Cik jau esmu ievērojusi, cilvēki sūdzās par citu negatīvajām īpašībām, kuras piemīt viņiem pašiem. Šaubos, ka te katra ir nenormāli pareizā fitness meitene, kura nekad neēd maizi, makaronus un dzintara sieru, jo pati Elīna nepgalvo, ka ēd pilnīgi pareizi, lai jūs te tagad ceptos par to, ka viņa apēd kaut ko “ne to”. Kā jūs varat aprunāt cilvēku, ja pašas neesat ideālas? Tad ejat uz veikalu un sakat to visu sejā, nevis slēpjaties aiz “anonimitātes”. Pilnīgi riebjas šī Latviešu tauta! Pretīgi! ?? Ja kāda kaut nedaudz izceļas, tad viss - jātaisa tracis ap šo personu. Esat tak labākas - attīstat sevi, nevis pūstat šajā forumā! Meitenes, sievietes, padarat sevi laimīgas vienreiz un beidzat šo negatīvismu!!! ? Lai meitene ar sevi dara ko grib! Tā ir viņas dzīve!
12.03.2020 06:20 |
 
Reitings 1205
Reģ: 21.05.2012
Nu šeit vairāk vai mazāk netiek Elīna aprunāta tāpat vien, šeit viņa ir apčakarējusi daudzas meičas ar sliktas kvalitātes lupatām, ar ignorēšanu pēc tam, bloķēšanu instagramā - viņas biznesam un veikalam ir slikts serviss un izturēšanās viņai pret saviem klientiem ir zem katras kritikas. Pati ir izpelnijusies šādu kritiku un aprunāšanu no citiem, tādēļ katrs pats var izvēlēties - nākt rakstīt, vai nē!
12.03.2020 08:39 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Jūs taču ļoti labi saprotat, ka jūsu komentāri ir pilnīgi lieki un bezjēdzīgi? Tad ko te tērējat laiku no savs izdevušās dzīves :)
Tas ir kā cīnīties ar vējdzirnavām.
12.03.2020 08:40 |
 
Reitings 47
Reģ: 31.01.2020
Es pareizi sapratu, ka Elīna atvaļinājumā taisās???? Par Corvid -19 neko nav dzirdējusi ??? Varēs pēc tam storijus no karantīnas zonas taisīt!!!!?
12.03.2020 08:42 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Nu piemēram - esesmu ģim.cilvēks, laimīgā laulībā, teikšu - pietiekami smuka, sportoju no padsmit gadu vecuma, lidz ar to savā apmēram pusmūžā pēc pāris bērniem joprojām ar labu augumu. Ar augstāko izglītību un savu biznesu (veiksmīgu un augošu - ne lupatās organizètu, bet ar smadzenēm vadītu). Braucu ar savu sapņu auto, ceļoju (vienmēr var gribēt vairāk), cienu sevi un apkārtējos... tas ir mans trumpis!
Ko es te daru? Apbrīnoju tupumu, trulumu un feiku! Un priecājos, ka ir cilvēki, kas atšķir lietas un spēj izdarīt secinājumus. Jā, te brīžiem sit augstu vilni un par daudz, bet nu - vai tad Elīna nē? Viņa reizēm ir tāds sviests! Nu tāds sviests!!! Bet stulbs paliek stulbs, ko tu tādam padarīsi.
12.03.2020 09:02 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Ir cilvēki, kas acu stulbumu cenšas slēpt, bet ir - kas demonstrē. Elīna pie otrajiem.
12.03.2020 09:04 |
 
Reitings 405
Reģ: 14.01.2020
Londine @ 12.03.2020 09:04
Ir cilvēki, kas acu stulbumu cenšas slēpt, bet ir - kas demonstrē. Elīna pie otrajiem.

Savu stulbumu (ne acu ?)
12.03.2020 09:05 |
 
10 gadi
Reitings 21
Reģ: 04.03.2012
Uzgāju šim forumam, jo iegooglēju atsauksmes par butterfly veikalu.
Meitenes, man tiešām nav saprotams jūsu ikdienas stalkošanas režīms. Arī man Elīna nesimpatizē, tieši tāpēc arī es viņai nesekoju IG, tomēr tāpat viņas posti, storiji šad un tad izlec meklētājā, kuriem es vienkārši paeju garām, jo šīs cilvēks man absolūti neinteresē.
Bet šeit ir redzams, ka jūs to vien tik darāt kā sekojat viņas storijiem un postiem un nākat šeit izteikt savu komentāru. Ko tas liecina par jums pašām? Man viņa tā riebjas, bet turpinu uz viņu katru dienu skatīties, jo dzīvē nav nekā interesantāka ko darīt?
Es neaizstāvu Elīnu, bet nesaprotu arī visa šī foruma jēgu
12.03.2020 09:35 |
 
Reitings 154
Reģ: 09.03.2020
Pormifē @ 12.03.2020 08:39
Nu šeit vairāk vai mazāk netiek Elīna aprunāta tāpat vien, šeit viņa ir apčakarējusi daudzas meičas ar sliktas kvalitātes lupatām, ar ignorēšanu pēc tam, bloķēšanu instagramā - viņas biznesam un veikalam ir slikts serviss un izturēšanās viņai pret saviem klientiem ir zem katras kritikas. Pati ir izpelnijusies šādu kritiku un aprunāšanu no citiem, tādēļ katrs pats var izvēlēties - nākt rakstīt, vai nē!

Tieši tā! Elīna pati vainīga.
12.03.2020 09:38 |
 
Reitings 154
Reģ: 09.03.2020
Alishaaa @ 12.03.2020 06:20
Pilnīgi piekrītu tām, kas raksta pēdējos komentārus. ? Cilvēki, kas ir apmierināti ar savu dzīvi publiski neaprunās un nepazemos citus. Cik jau esmu ievērojusi, cilvēki sūdzās par citu negatīvajām īpašībām, kuras piemīt viņiem pašiem. Šaubos, ka te katra ir nenormāli pareizā fitness meitene, kura nekad neēd maizi, makaronus un dzintara sieru, jo pati Elīna nepgalvo, ka ēd pilnīgi pareizi, lai jūs te tagad ceptos par to, ka viņa apēd kaut ko “ne to”. Kā jūs varat aprunāt cilvēku, ja pašas neesat ideālas? Tad ejat uz veikalu un sakat to visu sejā, nevis slēpjaties aiz “anonimitātes”. Pilnīgi riebjas šī Latviešu tauta! Pretīgi! ?? Ja kāda kaut nedaudz izceļas, tad viss - jātaisa tracis ap šo personu. Esat tak labākas - attīstat sevi, nevis pūstat šajā forumā! Meitenes, sievietes, padarat sevi laimīgas vienreiz un beidzat šo negatīvismu!!! ? Lai meitene ar sevi dara ko grib! Tā ir viņas dzīve!

Es neēdu makaronus utt. Es esmu ļoti labā fitnesa augumā un sevī draņķus nepildu, līdz ar to man ir interesanti vērot Elīnu, publisks experiments. ?
12.03.2020 09:39 |
 
Reitings 33
Reģ: 10.03.2020
Rallika @ 12.03.2020 09:35
Uzgāju šim forumam, jo iegooglēju atsauksmes par butterfly veikalu.
Meitenes, man tiešām nav saprotams jūsu ikdienas stalkošanas režīms. Arī man Elīna nesimpatizē, tieši tāpēc arī es viņai nesekoju IG, tomēr tāpat viņas posti, storiji šad un tad izlec meklētājā, kuriem es vienkārši paeju garām, jo šīs cilvēks man absolūti neinteresē.
Bet šeit ir redzams, ka jūs to vien tik darāt kā sekojat viņas storijiem un postiem un nākat šeit izteikt savu komentāru. Ko tas liecina par jums pašām? Man viņa tā riebjas, bet turpinu uz viņu katru dienu skatīties, jo dzīvē nav nekā interesantāka ko darīt?
Es neaizstāvu Elīnu, bet nesaprotu arī visa šī foruma jēgu

ES PIEKRĪTU KATRAM VĀRDAM!!!!! ????
12.03.2020 10:04 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Varbūt ja nesaprotat to jēgu, tad nenāciet te?
Patīk vienmēr tā attaisnošanās- es te ienācu tāpēc un tāpēc....
Nu nenākat šeit, ko bojājiet sev dzīvi.
12.03.2020 10:29 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Arī piekritīšu Rallika komentāram.
12.03.2020 12:40 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5096
Reģ: 03.11.2012
Alishaaa @ 12.03.2020 06:20
Pilnīgi piekrītu tām, kas raksta pēdējos komentārus. ? Cilvēki, kas ir apmierināti ar savu dzīvi publiski neaprunās un nepazemos citus. Cik jau esmu ievērojusi, cilvēki sūdzās par citu negatīvajām īpašībām, kuras piemīt viņiem pašiem. Šaubos, ka te katra ir nenormāli pareizā fitness meitene, kura nekad neēd maizi, makaronus un dzintara sieru, jo pati Elīna nepgalvo, ka ēd pilnīgi pareizi, lai jūs te tagad ceptos par to, ka viņa apēd kaut ko “ne to”. Kā jūs varat aprunāt cilvēku, ja pašas neesat ideālas? Tad ejat uz veikalu un sakat to visu sejā, nevis slēpjaties aiz “anonimitātes”. Pilnīgi riebjas šī Latviešu tauta! Pretīgi! ?? Ja kāda kaut nedaudz izceļas, tad viss - jātaisa tracis ap šo personu. Esat tak labākas - attīstat sevi, nevis pūstat šajā forumā! Meitenes, sievietes, padarat sevi laimīgas vienreiz un beidzat šo negatīvismu!!! ? Lai meitene ar sevi dara ko grib! Tā ir viņas dzīve!

Jā, man tas liekas nepareizi, jo tad sanāk, ka es esmu “pareizā”.
Es neēdu tādas lietas kā Elīna un man ja pat ēstu, tad ne vēlu vakarā. Man rūps savs ķermenis, jo es mīlu sevi.
Elīna arī rāda sliktu piemēru, ņemot vērā to, ka viņai ir publisks konts, seko tik daudz cilvēku, tajā skaitā arī pusaudžu vecuma meitenes, tad tas ir īpaši “ne ok”!
Nemaz nerunājot par visu to, kas notiek veikalā un attieksmi, bet tā jau ir cita tēma!
Tāpat arī citas lietas, piemēram, viss tas pārspīlētais fake beauty, it īpaši šobrīd, kad pasaulē viss mainās un cilvēki sākt tiekties pēc dabīguma - tāpēc arī aprunā, jo šādi tipāži tiek lēnām izstumti no sabiedrības.
LV ir ļoti daudz citu sieviešu, kuras pārdod vai pašas šuj apģērbus, diez kāpēc par viņām nav tādu diskusiju utt.? Jo viņas ir pilnīgs pretstats Elīnai.
12.03.2020 12:49 |
 
Reitings 1445
Reģ: 26.09.2017
Tad kur tieši ir problēma neskatīties, nesekot un nepirkt neko no šādiem cilvēkiem, kas tik ļoti riebjas? Es neesmu bijusi viņas veikalā, es neapstrīdu neko par kvalitāti vai attieksmi. Bet vai tiešām dāmām, kas šeit apgalvo, ka kritiku ir izpelnijusies, šķiet, ka ienākot šajā forumā un ieliekot ikdienas atsauksmi par katru viņas storiju kas pēkšņi un mistiski uzlabosies? Domāju, ka nē. Ja tik ļoti riebjas -nepērc, neskaties, neseko. Ignorē. Bet šķiet, ka te vairs nav stāsts par kādu konstruktīvu kritiku, bet gan ikdienišķo vajadzību apmierināt savu morālo krājkasīti ar kārtējo komentāru par to, ka cilvēks šo un cilvēks to.
Neaizsākšu tēmu par pieminētajām padsmitgadniecēm, kas skatoties viņas storijus un ietekmējas, taču piebildīšu, ka vecāku pienākums ir audzināt. Tas nav jādara publiskām personībām.
12.03.2020 13:10 |
 
Reitings 154
Reģ: 09.03.2020
ekspertize @ 12.03.2020 13:10
Tad kur tieši ir problēma neskatīties, nesekot un nepirkt neko no šādiem cilvēkiem, kas tik ļoti riebjas? Es neesmu bijusi viņas veikalā, es neapstrīdu neko par kvalitāti vai attieksmi. Bet vai tiešām dāmām, kas šeit apgalvo, ka kritiku ir izpelnijusies, šķiet, ka ienākot šajā forumā un ieliekot ikdienas atsauksmi par katru viņas storiju kas pēkšņi un mistiski uzlabosies? Domāju, ka nē. Ja tik ļoti riebjas -nepērc, neskaties, neseko. Ignorē. Bet šķiet, ka te vairs nav stāsts par kādu konstruktīvu kritiku, bet gan ikdienišķo vajadzību apmierināt savu morālo krājkasīti ar kārtējo komentāru par to, ka cilvēks šo un cilvēks to.
Neaizsākšu tēmu par pieminētajām padsmitgadniecēm, kas skatoties viņas storijus un ietekmējas, taču piebildīšu, ka vecāku pienākums ir audzināt. Tas nav jādara publiskām personībām.

Ja tev riebjas nu lasies no šejienes... ?
Tev neviens neliek šeit būt un rakstīt komentārus kuri mūs neinteresē.
Gribam un apspriežam! Kā nekā viņa dod padomus un mēs tos šeit apspriežam. Kāda starpība esam smukas, resnas, dumjas. ??
Es tā nedaru kā Elīna! Tādēļ man ir šoks un vēlos dalīties ar meitenēm ko es par to domāju, kā arī gribu redzēt citu domas.. Elīna šai savai platformai ir pa dumju. Kadel tad ar Paulu nekā nav, Deimon un citām??
Jo viņas kaut cik rubī. Elīna rāda visu, ko vien var parādīt un n tas ir recigi, ja pat es izklausos riebīga un ļauna, man vienalga ?‍♂️
12.03.2020 13:35 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Didrihsone tiesam brauks celojuma? Uz kurieni?
12.03.2020 13:37 |
 
10 gadi
Reitings 1529
Reģ: 27.03.2011
Dienasgals8 @ 12.03.2020 13:35

Ja tev riebjas nu lasies no šejienes... ?
Tev neviens neliek šeit būt un rakstīt komentārus kuri mūs neinteresē.
Gribam un apspriežam! Kā nekā viņa dod padomus un mēs tos šeit apspriežam. Kāda starpība esam smukas, resnas, dumjas. ??
Es tā nedaru kā Elīna! Tādēļ man ir šoks un vēlos dalīties ar meitenēm ko es par to domāju, kā arī gribu redzēt citu domas.. Elīna šai savai platformai ir pa dumju. Kadel tad ar Paulu nekā nav, Deimon un citām??
Jo viņas kaut cik rubī. Elīna rāda visu, ko vien var parādīt un n tas ir recigi, ja pat es izklausos riebīga un ļauna, man vienalga ?‍♂️

Oj. Nu Deimon nerubi neko gan ?? un par vinju ir daudz spriests arī ? vienkarsi si neliek katru dienu neko baigi ?
12.03.2020 13:41 |
 
Reitings 214
Reģ: 16.11.2019
Juta Valdmane, Danenbergsone sakarigi uzrakstija pqr si briza celosanu. Ceru, ka ieklausisies ari Didrihsone ?
12.03.2020 13:43 |
 
10 gadi
Reitings 21
Reģ: 04.03.2012
Stalkerlvl1000 @ 12.03.2020 10:29
Varbūt ja nesaprotat to jēgu, tad nenāciet te?
Patīk vienmēr tā attaisnošanās- es te ienācu tāpēc un tāpēc....
Nu nenākat šeit, ko bojājiet sev dzīvi.

Tavs nickname jau vien daudz izsaka par Tavu personību.
Es neattaisnojos un netaisos attaisnoties mazajām nelaimes čupiņām, kuras to vien tik dara, kā vaktē ko Elīna liek mutē vai ko mālē uz sejas.
Tik cik cilvēku, tik viedokļu. Tāpat kā Tu atļaujies izliet savu žulti, tāpat arī man ir visas tiesības izteikt savu viedokli.
Varbūt katras darba dienas beigās, aizej uz butterfly veikalu un pasaki sejā savu verdiktu par dienas storijiem un iesaki ko Elīna drīkst ēst vakariņās, lai tev tas neliktos pretīgi.
Es esmu 100 punkti pārliecināta, ka tās, kuras te visvairāk kliedz, pašas arī ir tās, kas staigā apkārt butterfly lupatās ?
Es nekad neko no tā veikala neesmu nopirkusi, nekad mani nav uztraucis cik daudz Elīnai špaktele uz sejas, vai ko viņa ēd. Nu izbeidziet taču. Tas reāli ir smieklīgi. Ko tad lūri viņas profilu, ja jau tik briesmīgi riebjas? Ir poga ATSEKOT.
12.03.2020 13:47 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits