Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3481
Reģ: 28.12.2018
Monta tiesam ka normals cilveks sporta zale izskatas. ?Sagerbusies atbilstosi un bez kosmetikas. Vismaz rupejas par savu adu.
04.03.2020 22:45 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Didriņa vairs tā arī nav redzēta zālē.
Monta jā, malacis, nav kā Elīna, kas atnāk uz zāli tikai spoguļa priekšā pagorīties un uz celiņa pastaigāt. Monta ieliek storijus pēc treniņa un viss, nevis pirms 100 storiji, treniņa vidū vēl 50, un pēc 100 storiji.
04.03.2020 22:53 |
 
Reitings 342
Reģ: 04.03.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 22:30

Eh ?‍♂️
Tu lēta vista ? aizej pakluksti.. Lasies gulēt ?. ?

Tu gadījumā neesi zoofīle, ka visu laiku piemini dzīvniekus?
Tu jau nu nebūsi tā, kura teiks, kad un cikos man iet gulēt?
Pieaudz vienreiz!??
04.03.2020 23:01 |
 
Reitings 291
Reģ: 27.12.2019
Ļaunums @ 04.03.2020 17:43

Tu nopietni???????
Akdievs, it kā Latvijā nebūtu nekur citur labākas kafijas un ēdieni?
Un kas tas par ēdienu?! - picas, griķi un rimi salāti?

Es to domāju tam trollim...
Viņa teica, kur gan vēl Monta dzeršot kafiju un ēdīs tik garšīgus ēdienus. Tādēļ, teicu, mājās. ? jo itkā butterfly būtu vienīgā vieta, kur to darīt? !
04.03.2020 23:22 |
 
Reitings 2
Reģ: 05.03.2020
Sabīnei Kalejai ir DRAUSMIGS deguns
05.03.2020 00:16 |
 
Reitings 133
Reģ: 01.03.2020
mazinjaa11 @ 05.03.2020 00:16
Sabīnei Kalejai ir DRAUSMIGS deguns

Normāls deguns! Neko drausmīgu neredzu
05.03.2020 00:21 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Kas vainas degunam?
05.03.2020 00:31 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
Nez kāda Sabīne ir bez kosmētikas, bet krāsoties viņa prot un dara to gaumīgi. Lai arī nav dabīgi, bet viņa izskatās pievilcīgi. Un deguns tāds smuks, smalks. Nesaprotu kas tur nav tā.
05.03.2020 00:35 |
 
Reitings 133
Reģ: 01.03.2020
Blessed @ 05.03.2020 00:35
Nez kāda Sabīne ir bez kosmētikas, bet krāsoties viņa prot un dara to gaumīgi. Lai arī nav dabīgi, bet viņa izskatās pievilcīgi. Un deguns tāds smuks, smalks. Nesaprotu kas tur nav tā.

Piekrītu, loti simpātiska meitene.
05.03.2020 00:46 |
 
Reitings 5
Reģ: 05.03.2020
Jau kādu laiciņu sekoju šai diskusijai un esmu šokā kā jūs pavelkaties uz kaut kādiem troļļiem. Der atcerēties, ka jo vairāk **** kustina, jo vairāk smird.
Par Elīnas veikalu runājot... Man, pati Elīna, nekad nav simpatizējusi. Es teiktu, ka man viņa pat ļoti kaitina :)
Ņemot vērā, ka kristietība man nav sveša lieta, varu teikt, ka meitenē nav ne grama kristietes. To pašu esmu pārunājusi ar vairākiem kristiešiem un viņi ir šokā, ka šādi cilvēki reprezentē baznīcu. Esmu izbrīnīta arī par Annu (Pērles līdzīpašnieci), jo Anna arī nav 'fane' šāda veida izdarībām, bet draudzējas ar Elīnu.
Par pašu veikalu neko labu pateikt nevaru. Zinot cik ļoti man kaitina viss ap viņu, man uzdāvināja dāvanu karti. Tas gan bija gadu atpakaļ, kad vēl bija pirmais showrooms, mazajā telpā. Neesmu klasiskā s izmēra nēsātāj, esmu tuvāk alfabēta beigām, lol. Protams, pirms došanās uzrakstīju Elīnai un pajautāju vai ir kādas somas uz vietas vai kāds apģērbs uz XL. Atbilde bija apstiprinoša un devos iztērēt savu dāvanu karti. Līdzi paņēmu māsīcu. Ieejot biju šokā. Telpa maziņa, apkārt skraida Rada, Monta uz grīdas loka drēbes sūtīšanai prom. Uz grīdas.... Ok, apavus bija jānovelk, bet Rada... Somu nav, lau gan teica, ka ir. Sāku skatīties drēbes. Nekas no XL man neder, lai gan klasiski nēsāju L. Stāsta, ka itāļiem esot cita mērskala. Ok, lai tā būtu. Beigās atradu sarkanu ādas jaku. Paņēmu to, cepuri ar bumbuļiem un māsīcai kleitu Jaunā gada svinībām.
Māsīcas kleitas sāns atira pirmajā vilkšanas reizē, ādas jakai visur bija redzami balti diegi. Diezgan skumja pieredze,jo dāvanu kartes summa nebija maza.
Esmu bijusi Polijas bāzēs. Daudziem apģērbiem nemaz nav klāt birku, lai pats vari piešūt savas. Elīnai, manuprāt, ir līgums ar fabrikām Polijā, kas šuj viņai vairumā. Katalogus atsūta whatsappā, pretī aizsūti ko un cik eksemplāros gribi. Pēc 5 dienām kurjers pieripo pie durvīm. Nekādas saistības ar Aliexpress.
Un tās Gucci jostas. Elīna... Ja Tu šo lasi-nekā personīga, bet izskatās atbaidoši!!!! Tu, savas lētās drēbes, padari vēl lētākas
Par izskatu gan jāpiekrīt visām. Baisi, baisi, baisi.... :( Un esmu no tām, kas tomēr uzskata, ka labāk ielikt breketes, venīrus, jebko-iespēju ir tik daudz-nekā braukt ceļojumos un sūdzēties par dārgām kafijām.
Bet krūtis pofig. Domāju, ka daudzām ir kāds komplekss pie kā gribētos pieķerties, es arī liktu implantus, ja būtu lieki 4tk. :D
05.03.2020 00:50 |
 
Reitings 1
Reģ: 05.03.2020
Sveikas,meitenes!
Lasu šo diskusiju samērā ilgu periodu un beidzot nolēmu izteikt savu viedokli.
Sāksim ar visu no sākuma...
Gadus divus atpakaļ pati vēlējos nopirkt parku, bet draudzene atrunāja, jo teica ka šī cena pie Elīnas ir nesamērīgi liela. Tā nu turpināju sekot instagramā gan Elīnai, gan veikalam... Sanāca vienreiz atkal saruna ar to pašu draudzeni par drēbēm un pašu Elīnu... Draudzene stāsta ka instagramā ievietojusi komentāru, par kleitu (neko rupju) cik nopratu komentārs bijis šāds : uz slaidiem viss izskatās labi un kā uz apaļigām? Un Elīna uzreiz viņu instagramā no visiem saviem kontiem nobloķējusi. Nu nobloķēja,nobloķēja...? Turpinu sekot un skatos bildes...
Kādu vakaru domāju iemetīšu google,kas tad tā Elīna īsti par biznesa sievieti... Uzduros šai diskusijai un lasīju,lasīju kā romānu...
Un sāku domāt, un pētīt bildes.
Līdz sapratu lūpas ir vienkārši drausmīgas, nesaprotu vīrieti kā viņi var skūpstīties,kā var gribēt ka savai sievietei ir uz sejas tāds kropļojums, saprotu var nedaudz pielabot,lai skaistāk,formīgāk bet tas,kas viņai ir uz sejas ir pērtiķa dirsa.
Uzacis - nezinu man kauns... Ir skaisti ka iekrāso ar hennu vai krāsu, bet ar to pietiek nejau vēl pa virsu kosmētika...
Maisiņi zem acīm, nezinu man pēc divu dienu ballītēm tādu 25 gados nav... Un nav bijis pēc darba nakts maiņās...
Kosmētika ir vienkārši pāri malām,par daudz... Es nesaprotu mamma,tētis priecājas ka meitene 22.gados izskatās nevis skaisti, bet drausmīgi...
Par krūtīm viss ok,ieliki implantus,okey. Priekš kam Tu zied vēl kontūras, paštonējošos... Nezinu es noteikti neizvēlētos tādu vīrieti,kas visu grib mākslīgi nevis mani pašu ar normāliem uzlabojumiem... Viņš nemīl tevi pašu, viņam ir izdomāts savs ideāls, slimīga mākslīga bārbija..
Un tā Dieva zaimošana... Ciest nevaru... Vot tas mani besī, pa pieri gribas iedot... Bet viss nāks atpakaļ...
Un tā Radas staipīšana, suns zin,kas ir mežs,kociņš,pastaiga,ezera ūdens????
Un tā sponsoru atklatnīšu metāšana visos video,tas jau tev neinteresē ,ko Tev vēlas pateikt uzņēmums,interesē kādas mantiņas un kosmētiku varēsi bez maksas iesūkt nasīs...
Var redzēt ka meitenei nekas neinteresē, ka tikai paēst un padzert kafiju... Man Tevis noteikti nav žēl, man arī pie kājas vai Tu maksā nodokļus vai nē... Man riebjas tādas uzpūstas lelles, kas domā ka ir pasaules nabas... Tici man tas tavs uzņēmums izčibès,mazās meitenes,pieaugs... Un nebūs meičukiņi... Ak biznesa lēdija... Jebkura pieaugusi sieviete mācēs no negatīva paņemt labo ,nevis naski visus bloķēs, tieši kritika ir tā, kas veicina mūsu izaugsmi...? Bet turpini, pagaidām tev sanāk...?
LAI TEV VEICAS... NOTEIKTI TU RĪTU SĀC NEVIS AR DIVĀM GLĀZĒM ŪDENS, BET AR ŠO FORUMU..
05.03.2020 02:23 |
 
Reitings 74
Reģ: 01.02.2020
Gejucis69 @ 04.03.2020 22:40

Viņa visu laiku staigā pleķaina. Kā pašai var likties forši pastāvīgi zieķēt sev uz ķermeņa to oranžo smēri, tāda netīrības sajūta ar viņiem.Esmu mēģinājis. Un vēl pretīgā, oranžā tonī. Labs paštonējošais vēl nav izgudrots, ar to tikai pēc klauna var izskatīties. Nav neviena cilvēka, kam tas sūds labi izskatītos. Vai tad tik ļoti kauns no sava patiesā ādas toņa, ka jāslēpjas aiz tās netīruma maskas?? Sapratu, ka tad jau labāk staigāt ar bālu ādu, nekā šādi.
 

Es mācos par estētisko kosmetologu, ka arī pirmstam beidzu medicīnas nozari. Tieši savā maģistra darbā pētu pastonejošo iedarbību, veicu intervijas ar meitenēm. Teorija ko pētu apstiprina ādas vēzi, jo šis krēms satur daudz ķīmisku elementu un to savienojumus. Kā arī intervējot meitenes viss lielākā problēma, ko meitenes atzīst, ir ādas nieze,balti, sausi pleķi uz ādas, stress un diskomforts.. Un pastonējošo sastāvu neietekmē sastāvs, dārgākie ir ar pievienotām eļliņām, lai labāk varētu krēms labāk veikt savu iedarbību. Visi viņi ir kaitīgi ādas veselībai, kā arī ar to mēs panākam ātrāku ādas novecošanos un ūdens aizturi audos. Šie krēmi un salonu spray tan ādas stāvokli ietekmē vairāk kā smēķēšana.
Labāk pielikt klāt 3 piles joda pie nivea krēma un smērēt, efekts dabīgs.
05.03.2020 07:10 |
 
Reitings 74
Reģ: 01.02.2020
Monika69 @ 05.03.2020 07:10

Es mācos par estētisko kosmetologu, ka arī pirmstam beidzu medicīnas nozari. Tieši savā maģistra darbā pētu pastonejošo iedarbību, veicu intervijas ar meitenēm. Teorija ko pētu apstiprina ādas vēzi, jo šis krēms satur daudz ķīmisku elementu un to savienojumus. Kā arī intervējot meitenes viss lielākā problēma, ko meitenes atzīst, ir ādas nieze,balti, sausi pleķi uz ādas, stress un diskomforts.. Un pastonējošo sastāvu neietekmē sastāvs, dārgākie ir ar pievienotām eļliņām, lai labāk varētu krēms labāk veikt savu iedarbību. Visi viņi ir kaitīgi ādas veselībai, kā arī ar to mēs panākam ātrāku ādas novecošanos un ūdens aizturi audos. Šie krēmi un salonu spray tan ādas stāvokli ietekmē vairāk kā smēķēšana.
Labāk pielikt klāt 3 piles joda pie nivea krēma un smērēt, efekts dabīgs.

Fui gribēju teikt, ka pēc cenas tos neietekmē,kads sastāvs iekšā - slikts vai labs... Vienkārši papildina kāds šķidrums kurš ir uz eļļas bāzes.
05.03.2020 07:13 |
 
Reitings 74
Reģ: 01.02.2020
Meitenes, kādas ir jūsu kaitinošākās instagram toop meitenes vai puiši?
Man kaitina.
1.Didrihsone.
2. Visu zinošā Deimon.
3.Kalman.
4.Sudrabkaija un viņas apkārt esošais bērnu dārzs.
5.Sindija Bokāne.
6.Micule ar toksisko šoku un savu draugu, kurš gada laikā novecojis par 10 g.
Un man patīk Beta beidz, dēļ tiešuma un tas Rojs.
05.03.2020 08:50 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Nu mani piemēram elīna tik ļoti nekaitina. Vnk smieklīgi ?
Visvairāk kaitina dzenīte, evelina, sudrabkaija, kalmane
Betaas un roja storijus gaidu visvairāk, īpaši roja ?
05.03.2020 09:10 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2020
A man patīk, kā Elīna šodien izskatās. Neizskatās, ka būtu tonna kosmētikas, matiņi smuki, apģērbusies smuki. ?
05.03.2020 09:11 |
 
Reitings 104
Reģ: 29.01.2020
Es sekoju tikai influenceriem, kas mani nekaitina. Nu ok, Elīnai arī sekoju. Man, varbūt, ne gluži kaitina Elīna, bet dažreiz šķiet, ka vnk ir par daudz. Dzenīte man patīk. Esmu satikusi dzīvē utt. Foršs cilvēks.
05.03.2020 09:14 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Varētu būt arī, ka viņa izskatās no rīta okei, jo dažreiz neliek make up mājās, bet tad, kad ir darbā?
05.03.2020 09:22 |
 
Patīk
Reitings 3319
Reģ: 10.08.2019
Monika69 @ 05.03.2020 08:50
Meitenes, kādas ir jūsu kaitinošākās instagram toop meitenes vai puiši?
Man kaitina.
1.Didrihsone.
2. Visu zinošā Deimon.
3.Kalman.
4.Sudrabkaija un viņas apkārt esošais bērnu dārzs.
5.Sindija Bokāne.
6.Micule ar toksisko šoku un savu draugu, kurš gada laikā novecojis par 10 g.
Un man patīk Beta beidz, dēļ tiešuma un tas Rojs.

Man kaut kā neviens nekaitina, ir kas patīk, ir par ko iesmēju, ir kāds ko neitrāli paskatos. Bet re cik mēs visi esam dažādi. Man Mičuļi ļoti patīk:)
05.03.2020 09:24 |
 
Reitings 74
Reģ: 01.02.2020
blacke @ 05.03.2020 09:24

Man kaut kā neviens nekaitina, ir kas patīk, ir par ko iesmēju, ir kāds ko neitrāli paskatos. Bet re cik mēs visi esam dažādi. Man Mičuļi ļoti patīk:)

Jā, daudziem atšķiras viedokļi. Man Alise varbūt nepatīk dēļ tā, ka es viņu zinu jau no Bērnības un visas viņas trakās izdarības, bet nu tas tā, cilvēki mainās un tas ir apsveicami.
05.03.2020 09:41 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!