Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 154
Reģ: 10.10.2022
Tā vietā, lai filmētu 2 min storiju, labāk būtu mierinājusi savu mazo...
10.10.2022 12:21 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Tievās sienāža kājiņas 🤣🤣🤣 šis kopā ar tām viņas antenām ir tik spot on 🤣🤣🤣
10.10.2022 12:43 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Tas pēdējais video ,kur viņa iedod Naurim buču. Es nez kāpēc sekundē pēc bučas likās ka viņai tādas skumjas . Tā kā viņa paskatījās uz viņu un ilgojas pēc mīlestības.nezinu kāpēc bet viņa patiešām šķiet nelaimīga tajā visā . Šķiet ka viņiem nav labas attiecības īpaši pēc bērna ( ka jau daudziem pāriem) . Šķiet ka Naurim vajadzēja bērnu un viņa vienkārši bija surogāts kas pilda šo pienākumu
10.10.2022 13:06 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Meitenearputniem @ 10.10.2022 13:06
Tas pēdējais video ,kur viņa iedod Naurim buču. Es nez kāpēc sekundē pēc bučas likās ka viņai tādas skumjas . Tā kā viņa paskatījās uz viņu un ilgojas pēc mīlestības.nezinu kāpēc bet viņa patiešām šķiet nelaimīga tajā visā . Šķiet ka viņiem nav labas attiecības īpaši pēc bērna ( ka jau daudziem pāriem) . Šķiet ka Naurim vajadzēja bērnu un viņa vienkārši bija surogāts kas pilda šo pienākumu

Grūti iedomāties ka viņiem nebūtu kāda attiecību krīze. Domāju, ka lielāka vai mazāka piemeklē jebkuru pāri pēc bērniņa piedzimšanas. Pēkšņi vienam otru jāiepazīst jaunās lomās un ja kāds no pāra savu jauno lomu nepilda pietiekami labi otraprāt, tad var rasties aizvainojums un plaisa attiecībās. Neticu, ka viņiem ar to močīšanu un rūpēm par bērniņu vēl pietiek laika, spēka un vēlmes, lai stiprinātu savas attiecības.
10.10.2022 13:26 |
 
10 gadi
Reitings 2733
Reģ: 29.01.2009
Ar to saldumu pirkšanu es riktīgi varu relate, jo man mate arī neļāva veikalā nekad neko ielikt groziņā kad biju sīka, vienmēr lamājās, jo nebija daudz naudas. Tagad, kad pati eju pirkties vairākas reizes esmu piečinījusi, ka lieku ratos visu, ko gribu, jo varu. Tā kā es domāju ka zemapziņā katram ir tāda sava "bērnības trauma" kas velkas līdzi. Elīnai noteikti tas ir daudz vairāk kā tikai saldumi. Apmēram 90% no dzīves viņa ir traumēta un iedzīta kompleksos, un viņa to vēl nav sapratusi. Nez vai jebkad atvērsies acis...
10.10.2022 15:53 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Meitenearputniem @ 10.10.2022 13:06
Tas pēdējais video ,kur viņa iedod Naurim buču. Es nez kāpēc sekundē pēc bučas likās ka viņai tādas skumjas . Tā kā viņa paskatījās uz viņu un ilgojas pēc mīlestības.nezinu kāpēc bet viņa patiešām šķiet nelaimīga tajā visā . Šķiet ka viņiem nav labas attiecības īpaši pēc bērna ( ka jau daudziem pāriem) . Šķiet ka Naurim vajadzēja bērnu un viņa vienkārši bija surogāts kas pilda šo pienākumu

Nu gan tu te sapņo 😀😅
10.10.2022 17:56 |
 
Reitings 79
Reģ: 03.11.2021
Meitenearputniem @ 10.10.2022 13:06
Tas pēdējais video ,kur viņa iedod Naurim buču. Es nez kāpēc sekundē pēc bučas likās ka viņai tādas skumjas . Tā kā viņa paskatījās uz viņu un ilgojas pēc mīlestības.nezinu kāpēc bet viņa patiešām šķiet nelaimīga tajā visā . Šķiet ka viņiem nav labas attiecības īpaši pēc bērna ( ka jau daudziem pāriem) . Šķiet ka Naurim vajadzēja bērnu un viņa vienkārši bija surogāts kas pilda šo pienākumu

Es arī skatoties to piefiksēju - ka viņai tāds skatiens savāds.
Ps. Tie Naura storiji - nav jāliek #reklama?
10.10.2022 18:01 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
libre @ 10.10.2022 18:01

Es arī skatoties to piefiksēju - ka viņai tāds skatiens savāds.
Ps. Tie Naura storiji - nav jāliek #reklama?

Varētu padomāt ka caur tām skropstām var redzēt kaut kādu skatienu 🤦‍♀️ Meitenes, nu nevajag fantazēt
10.10.2022 19:32 |
 
10 gadi
Reitings 3386
Reģ: 25.05.2009
Katru reizi, kad Didrihsone savā instagramā stāsta par nabadzību kādā dzīvojuši, kā tēvs viņu neesot mīlējis un mamma gribējusi taisīt abortu, es iedomājos, kā jūtās viņas vecāki, kad Didra šādu informāciju izstāsta saviem 100k sekotājiem. Es neapgalvoju tagad, ka no nabadzības vai info ko viņa izstāsta ir jākaunās, bet Didra to vienmēr pasniedz tā it kā nāktu no nelabvēlīgas ģimenes, kas būtu sociālo dienestu uzraudzībā.
Pavisam noteikti ir cits veids, kā to pasniegt, var jau teikt, ka dzīvojām pieticīgos apstākļos, vecāki vienmēr rūpējās par mums un centās dod mums visu, ko varēja utt utjp un tagad, kad man ir nauda es cenšos dot atpakaļ saviem vecākiem... Bet kā jau es minēju augstāk no Didras puses tas viss izklausās pēc stāsta par nelabvēlīgu ģimeni.
10.10.2022 19:48 |
 
Reitings 4141
Reģ: 01.03.2022
cory @ 10.10.2022 19:48
Katru reizi, kad Didrihsone savā instagramā stāsta par nabadzību kādā dzīvojuši, kā tēvs viņu neesot mīlējis un mamma gribējusi taisīt abortu, es iedomājos, kā jūtās viņas vecāki, kad Didra šādu informāciju izstāsta saviem 100k sekotājiem. Es neapgalvoju tagad, ka no nabadzības vai info ko viņa izstāsta ir jākaunās, bet Didra to vienmēr pasniedz tā it kā nāktu no nelabvēlīgas ģimenes, kas būtu sociālo dienestu uzraudzībā.
Pavisam noteikti ir cits veids, kā to pasniegt, var jau teikt, ka dzīvojām pieticīgos apstākļos, vecāki vienmēr rūpējās par mums un centās dod mums visu, ko varēja utt utjp un tagad, kad man ir nauda es cenšos dot atpakaļ saviem vecākiem... Bet kā jau es minēju augstāk no Didras puses tas viss izklausās pēc stāsta par nelabvēlīgu ģimeni.

Vecāki knapi latviešu valodu saprot, runā krieviski. Gan jau nav ne mazākas nojausmas, ko tur Elīna muld.
10.10.2022 20:16 |
 
Reitings 376
Reģ: 10.03.2022
cory @ 10.10.2022 19:48
Katru reizi, kad Didrihsone savā instagramā stāsta par nabadzību kādā dzīvojuši, kā tēvs viņu neesot mīlējis un mamma gribējusi taisīt abortu, es iedomājos, kā jūtās viņas vecāki, kad Didra šādu informāciju izstāsta saviem 100k sekotājiem. Es neapgalvoju tagad, ka no nabadzības vai info ko viņa izstāsta ir jākaunās, bet Didra to vienmēr pasniedz tā it kā nāktu no nelabvēlīgas ģimenes, kas būtu sociālo dienestu uzraudzībā.
Pavisam noteikti ir cits veids, kā to pasniegt, var jau teikt, ka dzīvojām pieticīgos apstākļos, vecāki vienmēr rūpējās par mums un centās dod mums visu, ko varēja utt utjp un tagad, kad man ir nauda es cenšos dot atpakaļ saviem vecākiem... Bet kā jau es minēju augstāk no Didras puses tas viss izklausās pēc stāsta par nelabvēlīgu ģimeni.
Es ka klausījos tos storijus īst nesapratu,kā tad viņi ir dzīvojuši,jo dvaša veidojas tikai ,kad ir riktīgi auksts,ne tad kad vēl apkure nav pieslēgta,taču loģiski domājot telpā nevar bū 5grādi
Es maza būdama dzīvoju laukos,ar malkas krāsni,ziemās no rītiem jā bija dvaša,bet tas ir tad kad mīniusi aiz loga.
10.10.2022 20:23 |
 
Reitings 318
Reģ: 28.12.2020
sīkumiņš @ 10.10.2022 20:23
Es ka klausījos tos storijus īst nesapratu,kā tad viņi ir dzīvojuši,jo dvaša veidojas tikai ,kad ir riktīgi auksts,ne tad kad vēl apkure nav pieslēgta,taču loģiski domājot telpā nevar bū 5grādi
Es maza būdama dzīvoju laukos,ar malkas krāsni,ziemās no rītiem jā bija dvaša,bet tas ir tad kad mīniusi aiz loga.
nu jā daudzdzīvokļu mājā neviens negaidīs -5grādus tur tiek pieslēgta apkure! Stāsta ta ka būtu dzīvojusi dziļos laukos šķūnītī! Mana mamma arī man drēbes gludināja lai butu siltas no rītiem😁 bet who asked!
10.10.2022 20:40 |
 
Reitings 777
Reģ: 02.08.2022

Elīn, atlaid savu lūpu špricētāju!
10.10.2022 21:11 |
 
10 gadi
Reitings 3386
Reģ: 25.05.2009
Didrihsone savā live stāsta, ka esot saņēmusi savus kobras analīžu rezultātus. Viņasprāt viņai procedūras laikā būtu bijis jāizskaidro, kas viņai nav riktīgi, jo to jau varot redzēt taisot procedūru. Savādāk viņa tagad saņemot rezultātus epastā neko no tiem nesaprot. Labi, ka viņai instagram esot uzrakstījusi meitene no kaut kādas klīnikas, kas viņai saorganizējusi pierakstu klīnikā, kur tad paskatīsies viņas analīžu rezultātus. Man ir aizdoma, ka Miss Didī vispār nav ne jausmas, kā strādā veselības sistēma.
10.10.2022 21:17 |
 
10 gadi
Reitings 3386
Reģ: 25.05.2009
Otra Didrihsones pērle no live- Esot nopirkuši avio biļetes tikai sev diviem uz divām-trim dieniņām pēc divām nedēļām, kad viņi veltīšot laiku savām attiecībām, savādāk viņi to vien darot kā strādājot un koferi ar drēbēm līdzi neņemsot.
Redzēsim. Tā viņa saka par katru braucienu.
10.10.2022 21:26 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
cory @ 10.10.2022 19:48
Katru reizi, kad Didrihsone savā instagramā stāsta par nabadzību kādā dzīvojuši, kā tēvs viņu neesot mīlējis un mamma gribējusi taisīt abortu, es iedomājos, kā jūtās viņas vecāki, kad Didra šādu informāciju izstāsta saviem 100k sekotājiem. Es neapgalvoju tagad, ka no nabadzības vai info ko viņa izstāsta ir jākaunās, bet Didra to vienmēr pasniedz tā it kā nāktu no nelabvēlīgas ģimenes, kas būtu sociālo dienestu uzraudzībā.
Pavisam noteikti ir cits veids, kā to pasniegt, var jau teikt, ka dzīvojām pieticīgos apstākļos, vecāki vienmēr rūpējās par mums un centās dod mums visu, ko varēja utt utjp un tagad, kad man ir nauda es cenšos dot atpakaļ saviem vecākiem... Bet kā jau es minēju augstāk no Didras puses tas viss izklausās pēc stāsta par nelabvēlīgu ģimeni.

Viņas vecāki nesaprot Latviski.😄😄😒
10.10.2022 21:53 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
cory @ 10.10.2022 21:26
Otra Didrihsones pērle no live- Esot nopirkuši avio biļetes tikai sev diviem uz divām-trim dieniņām pēc divām nedēļām, kad viņi veltīšot laiku savām attiecībām, savādāk viņi to vien darot kā strādājot un koferi ar drēbēm līdzi neņemsot.
Redzēsim. Tā viņa saka par katru braucienu.

Lai viņiem tas ceļojums attiecību uzlabošanai izdotos, būtu jānoliek malā arī telefons ar 108k sekotājiem un jāpievēršas vienam otram. Citādāk nebūs nekāda jēga.
10.10.2022 22:01 |
 
Reitings 281
Reģ: 11.02.2022
cory @ 10.10.2022 19:48
Katru reizi, kad Didrihsone savā instagramā stāsta par nabadzību kādā dzīvojuši, kā tēvs viņu neesot mīlējis un mamma gribējusi taisīt abortu, es iedomājos, kā jūtās viņas vecāki, kad Didra šādu informāciju izstāsta saviem 100k sekotājiem. Es neapgalvoju tagad, ka no nabadzības vai info ko viņa izstāsta ir jākaunās, bet Didra to vienmēr pasniedz tā it kā nāktu no nelabvēlīgas ģimenes, kas būtu sociālo dienestu uzraudzībā.
Pavisam noteikti ir cits veids, kā to pasniegt, var jau teikt, ka dzīvojām pieticīgos apstākļos, vecāki vienmēr rūpējās par mums un centās dod mums visu, ko varēja utt utjp un tagad, kad man ir nauda es cenšos dot atpakaļ saviem vecākiem... Bet kā jau es minēju augstāk no Didras puses tas viss izklausās pēc stāsta par nelabvēlīgu ģimeni.
manuprāt, viņa vēl tam nav tikusi pāri. Tāpēc arī to tā pasniedz. Jo neizprot vecāku rīcību tajā laikā. Un nav to pieņēmusi. Un…nav piedevusi viņiem.
Vispār, te var baigi spriedelēt par visu, bet, ja pareizi atceros, Didra par mātes vēlmi taisīt abortu sāka stāstīt kad pati jau bija stāvoklī. IESPĒJAMS, līdz tam brīdim to nezināja. VARBŪT pati vēlējās šo soli spert un atklāja savus nodomus mātei, kura atrunāja viņu, izstāstot dzīvu piemēru par sevi. Nesaku, ka tā ir, bet šis izskaidrotu Didras nemātišķās jūtas.
10.10.2022 22:05 |
 
Reitings 2582
Reģ: 10.04.2022
Mamimami @ 10.10.2022 22:01

Lai viņiem tas ceļojums attiecību uzlabošanai izdotos, būtu jānoliek malā arī telefons ar 108k sekotājiem un jāpievēršas vienam otram. Citādāk nebūs nekāda jēga.

viņa jau pateica, ka čista nesanāks! Didras prioritātes -IG vs vīrs, iznākumā IG
10.10.2022 22:08 |
 
Reitings 3285
Reģ: 05.12.2021
Piekrītu, ka tajā pēdējā video.... Kaut kāds interesants tas skatiens pavīdēja. Nu... Es pat nezinu kas, bet nekas laimīgs. Noskatījos un tieši par to iedomājos.
10.10.2022 23:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits