Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 133
Reģ: 01.03.2020
Prieks uz Montu skatīties. Kā jauns cilveks. Sporto normālā sporta tērpā nevis tikai krūšturī, sejińa sarkana, svaiga nevis nomālēta ar tonālo.
04.03.2020 21:13 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Paulaaaaaa @ 04.03.2020 21:05

Jā, te viss ir aizgājis daudz par tālu!
Lai vai kā, vai tiešām tik smalki un jāaprunā Elīna? Piesieties katrai bildei, storijam..
Man arī nepatīk, ka viņa nemaksā nodokļus, agrāk kopā apmeklējām pulciņu un viņai bija savs raksturs, bet skaista meitene, tagad pārspīlējusi ar izskatu, bet nu vienalga! Katrs dzīvo kā grib!
Sākumā bija interesanti lasīt šo forumu, bet tagad- zobi slikti, augums kādai arī šķiet slikts utt., baac, meitenes, nu padomājam ko rakstam par citiem cilvēkiem.. :(
Kapēc kāds ir jāskatās ja kaitina? Atsekojiet!! Tad nebūs jāskatās visas tās šausmas. Bet ja gribas tomēr skatīties un “uzjautrināties”, tas nav jau uzreiz jāraksta katru dienu— šausmas kādas uzacis, kādas lūpas, kādi maisiņi zem acīm! Un uztaisot screenshotu no nepareiza rakursa jebkurš var izskatīties slikti.

Te jau visas iet pretstatā pret sevi, ja jau nepatīk, ko tad skatās?! Tātad patīk un nevar iztikt bez Elīnas story, tā jau tāda kā atkarība, apskatīties, tad pie rīta kafijas, pusdienām, autobusos šīs meitenes te rakstās,cik jau h dzīves esat patērējušas šeit lasot un komentējot, par katru story, ko jūs noskatāties un dodat atskaiti te! Galvenais ka pašas savus nervus kutina, jūtas varenas,redz, jo ir šāds forums un vairāku viedokļu piekritējas un atbalstītājs, apmēram tā izkatās ka šeit sit guļošo. Dzīve satiktu Elīnu vienīgais ko jūs izdarītu uztaisītu pretīgu purnu un paietu garām. Aizej dzīvē pasaki viņai visu šo sejā taču! Domāju, nevis te anonīmi d... ?
Cik tad gadus vēl šis turpināsies??? Tātad fakts ir noskaidrots Elīna tirgo lupatas no Polijas, kvalitāte slikta, viss uzraksti savu atsauksmi un dodies.. Bet nē vaig apsmiet cilvēka stilu, vīru, mājas, ēst gatavot prasmi, lūpas, matus. Nu viņai tāds stils krievu glamurīgais, pa visu pasauli staigā tādas kā viņa, kā arī visi tie plastiskie briesmoņi.. Nu grib viņa Pamelas krūtis, lai ir.. Tas jau Naurim tiek, nejau jums. Ko var ņemties.. Jums tiešām sirds dziļumos tāds ļaunums exsite? Ja jau Elīna dura! Tad nu arī idiotiem ar labu vai pa gabalu, bet pašas kā sūdu mušas lidinās.. Jūs sen esat pretstatā pret sevi. Elīna būs tāda kāda viņa gribēs, nevis tāda kādu Jūs viņu gribat redzēt. Ja jums patīk sarkanā krāsā un kāds pasaka viņam ne, Jūs taču paliekat pie sava, kādēļ Elīnai nav tiesību palikt pie sava? Viņas ķermenis, viņas gars... Kāda būs tada būs pēc 5gadi.. ? Akdievs.. Te ir pierādījums,ka latvieša dabā ir šitik pretīgi runāt un riet...
04.03.2020 21:19 |
 
Reitings 195
Reģ: 18.11.2019
Tak meklējat pēc ip da man vienalga vismaz nodošu tālāk sitējas policija un tālāk Elīnai... ? Man tak vienalga. Doma man ir bail,kaut desmit nākat, es itka pasargāta nebūtu. ?‍♂️Ka es tev maukusu tā aizlidosi pret bruģi,varesi savus vecos zobus uzlasit

Kam tu tā ,,maukusu,, ??????‍♀️??
Ja tu sit kā raksti, tad tur pat desmit meičukus nevajag????‍♀️?‍♀️
Bet nu ja nopietni, tad iemācies komatiņus salikt pareizi un arī rakstīt.?
04.03.2020 21:32 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Queen4u @ 04.03.2020 21:32

Kam tu tā ,,maukusu,, ??????‍♀️??
Ja tu sit kā raksti, tad tur pat desmit meičukus nevajag????‍♀️?‍♀️
Bet nu ja nopietni, tad iemācies komatiņus salikt pareizi un arī rakstīt.?

Neuztraucies es to māku! Mans telefons pirkts ārzemē, līdz ar to ir grūti rakstīt un citas opcijas.. Ja tāds ir tavs sasāpējies jautājums.. ? Vēl kas? Tad tu takā centīsies dot pa muti vai nē? ? Vai pašai negribas pez zobiem atstātai palikt.. A tev vispār ir zobi? Vai arī tā ienirdzi par Elīnas,ka pašai zobi sāpīga tēma.
04.03.2020 21:51 |
 
Reitings 195
Reģ: 18.11.2019
Neuztraucies es to māku! Mans telefons pirkts ārzemē, līdz ar to ir grūti rakstīt un citas opcijas.. Ja tāds ir tavs sasāpējies jautājums.. ? Vēl kas? Tad tu takā centīsies dot pa muti vai nē? ? Vai pašai negribas pez zobiem atstātai palikt.. A tev vispār ir zobi? Vai arī tā ienirdzi par Elīnas,ka pašai zobi sāpīga tēma.

Lien tik TROLLĪT atpakaļ dziļākajos Norvēģu mežos ?
04.03.2020 21:56 |
 
Reitings 342
Reģ: 04.03.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 21:19

Te jau visas iet pretstatā pret sevi, ja jau nepatīk, ko tad skatās?! Tātad patīk un nevar iztikt bez Elīnas story, tā jau tāda kā atkarība, apskatīties, tad pie rīta kafijas, pusdienām, autobusos šīs meitenes te rakstās,cik jau h dzīves esat patērējušas šeit lasot un komentējot, par katru story, ko jūs noskatāties un dodat atskaiti te! Galvenais ka pašas savus nervus kutina, jūtas varenas,redz, jo ir šāds forums un vairāku viedokļu piekritējas un atbalstītājs, apmēram tā izkatās ka šeit sit guļošo. Dzīve satiktu Elīnu vienīgais ko jūs izdarītu uztaisītu pretīgu purnu un paietu garām. Aizej dzīvē pasaki viņai visu šo sejā taču! Domāju, nevis te anonīmi d... ?
Cik tad gadus vēl šis turpināsies??? Tātad fakts ir noskaidrots Elīna tirgo lupatas no Polijas, kvalitāte slikta, viss uzraksti savu atsauksmi un dodies.. Bet nē vaig apsmiet cilvēka stilu, vīru, mājas, ēst gatavot prasmi, lūpas, matus. Nu viņai tāds stils krievu glamurīgais, pa visu pasauli staigā tādas kā viņa, kā arī visi tie plastiskie briesmoņi.. Nu grib viņa Pamelas krūtis, lai ir.. Tas jau Naurim tiek, nejau jums. Ko var ņemties.. Jums tiešām sirds dziļumos tāds ļaunums exsite? Ja jau Elīna dura! Tad nu arī idiotiem ar labu vai pa gabalu, bet pašas kā sūdu mušas lidinās.. Jūs sen esat pretstatā pret sevi. Elīna būs tāda kāda viņa gribēs, nevis tāda kādu Jūs viņu gribat redzēt. Ja jums patīk sarkanā krāsā un kāds pasaka viņam ne, Jūs taču paliekat pie sava, kādēļ Elīnai nav tiesību palikt pie sava? Viņas ķermenis, viņas gars... Kāda būs tada būs pēc 5gadi.. ? Akdievs.. Te ir pierādījums,ka latvieša dabā ir šitik pretīgi runāt un riet...

A ko tu cepies tik ļoti??
Tev piss bļe? Tak lasies prom un nelasi to, kā mēs viņu nodiršam.
Viņa tev nemaksās par to, ka aizstāvi?
Eu, bet, viņai laikam mājās nav galds, ka bļoda, kafija un zemesriekstu sviests jāliek uz grīdas.
Mošk labāk nopērc viņai galdu un ielien dirsā, nevis tupi te gudrojies?
Tu vari gudroties cik gribi, neviena tak tevi galvā neņems?
Mēs pasmiesimies par tevi arī?
04.03.2020 22:02 |
 
Reitings 342
Reģ: 04.03.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 21:51

Neuztraucies es to māku! Mans telefons pirkts ārzemē, līdz ar to ir grūti rakstīt un citas opcijas.. Ja tāds ir tavs sasāpējies jautājums.. ? Vēl kas? Tad tu takā centīsies dot pa muti vai nē? ? Vai pašai negribas pez zobiem atstātai palikt.. A tev vispār ir zobi? Vai arī tā ienirdzi par Elīnas,ka pašai zobi sāpīga tēma.

Izdomā vēl tizlāku attaisnojumu- telefona pirkts ārzemēs.
Tu tālāk par saviem laukiem neesi bijusi?
04.03.2020 22:05 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Ļaunums @ 04.03.2020 22:05

Izdomā vēl tizlāku attaisnojumu- telefona pirkts ārzemēs.
Tu tālāk par saviem laukiem neesi bijusi?

Man tev pabirai nav nekas jāpierāda un jaattaisnojās ?‍♂️muhaha ?tu esi vēzis.
04.03.2020 22:09 |
 
Reitings 342
Reģ: 04.03.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 22:09

Man tev pabirai nav nekas jāpierāda un jaattaisnojās ?‍♂️muhaha ?tu esi vēzis.

Jā tāds vēzis, ka nogalināšu tevi?
Bļin, izdomā tak oriģinālus tekstus un gudrus, nevis slima bērna murgus?
Man garlaicīgi, ka tu tik neoriģinālus tekstus lieto?
04.03.2020 22:11 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Ļaunums @ 04.03.2020 22:02

A ko tu cepies tik ļoti??
Tev piss bļe? Tak lasies prom un nelasi to, kā mēs viņu nodiršam.
Viņa tev nemaksās par to, ka aizstāvi?
Eu, bet, viņai laikam mājās nav galds, ka bļoda, kafija un zemesriekstu sviests jāliek uz grīdas.
Mošk labāk nopērc viņai galdu un ielien dirsā, nevis tupi te gudrojies?
Tu vari gudroties cik gribi, neviena tak tevi galvā neņems?
Mēs pasmiesimies par tevi arī?

Nu tak mēj stulbā aita.. Tevi tik ļoti piss citu dzīve, A pašai gultā prieki 0.. Esi tik sausa ka visi pamēģinot vienkarsi pasaka Da nu na..h. ?
Aizej labāk uz apdegumu centru palūdz sejai krēmu, cūka ?.
04.03.2020 22:11 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Ļaunums @ 04.03.2020 22:11

Jā tāds vēzis, ka nogalināšu tevi?
Bļin, izdomā tak oriģinālus tekstus un gudrus, nevis slima bērna murgus?
Man garlaicīgi, ka tu tik neoriģinālus tekstus lieto?

Manuprāt, Tev pašai ir ļoti smags līmenis. ?
100 % esi tupa dzērāja, neko vairāk kā uz korķa uzkāpšanas dzīve neesi sasniegusi.. ?
Sēdi vienītī centraltirgu un gaidi kārtējo bomāru,jo tikai tādi tevi grib.
04.03.2020 22:14 |
 
Reitings 342
Reģ: 04.03.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 22:11

Nu tak mēj stulbā aita.. Tevi tik ļoti piss citu dzīve, A pašai gultā prieki 0.. Esi tik sausa ka visi pamēģinot vienkarsi pasaka Da nu na..h. ?
Aizej labāk uz apdegumu centru palūdz sejai krēmu, cūka ?.

Hmm, šitas ir interesanti?
Kā Tu zini kāda izskatās mana seja? ?
Ā jā, tu tak esi miss gaišreģe, pareģe utt?
Liekas, ka Tev pašai ir konkrētas problēmas ar seju un pīzdu, ka tik ļoti katrā piektā komentārā to piemini?
Tu esi kā Corona, bļe? slima!
04.03.2020 22:14 |
 
Reitings 342
Reģ: 04.03.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 22:14

Manuprāt, Tev pašai ir ļoti smags līmenis. ?
100 % esi tupa dzērāja, neko vairāk kā uz korķa uzkāpšanas dzīve neesi sasniegusi.. ?
Sēdi vienītī centraltirgu un gaidi kārtējo bomāru,jo tikai tādi tevi grib.

????
Negribi sākt rakstīt pasaku grāmatas par sevi????
04.03.2020 22:15 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Ļaunums @ 04.03.2020 22:15

????
Negribi sākt rakstīt pasaku grāmatas par sevi????

Tev pasaka kā Delīrijs, azbrauc uz straupi un nokodē savu nožēlojamo jebalu.
04.03.2020 22:18 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Ļaunums @ 04.03.2020 22:14

Hmm, šitas ir interesanti?
Kā Tu zini kāda izskatās mana seja? ?
Ā jā, tu tak esi miss gaišreģe, pareģe utt?
Liekas, ka Tev pašai ir konkrētas problēmas ar seju un pīzdu, ka tik ļoti katrā piektā komentārā to piemini?
Tu esi kā Corona, bļe? slima!

Corona tu ???‍♂️
Te tak neviena no jums nav, nedz laimīga, nedz skaista.. Puse knapi pelna,līdz ar to nāk gāzt žulti uz to,prer kuru ir tie saucamie heiteri. ?
04.03.2020 22:20 |
 
Reitings 342
Reģ: 04.03.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 22:18

Tev pasaka kā Delīrijs, azbrauc uz straupi un nokodē savu nožēlojamo jebalu.

Eh, lētam cilvēkam- lēti teksti.?
04.03.2020 22:21 |
 
Reitings 342
Reģ: 04.03.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 22:20

Corona tu ???‍♂️
Te tak neviena no jums nav, nedz laimīga, nedz skaista.. Puse knapi pelna,līdz ar to nāk gāzt žulti uz to,prer kuru ir tie saucamie heiteri. ?

Tu neticēsi, bet es esmu laimīga, ir nauda, ir seja un viss pārējais?
Tik žēl, ka didra sevi laiž pa grunti ar savu pārspīlējumu?
04.03.2020 22:23 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Ļaunums @ 04.03.2020 22:23

Tu neticēsi, bet es esmu laimīga, ir nauda, ir seja un viss pārējais?
Tik žēl, ka didra sevi laiž pa grunti ar savu pārspīlējumu?

Tev nav vienalga.. Žēlos to, kas citam patīk. ?‍♂️?Cirve
04.03.2020 22:29 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Ļaunums @ 04.03.2020 22:21

Eh, lētam cilvēkam- lēti teksti.?

Eh ?‍♂️
Tu lēta vista ? aizej pakluksti.. Lasies gulēt ?. ?
04.03.2020 22:30 |
 
Reitings 52
Reģ: 04.03.2020

Elīnai pat uz vēdera nav vienmērīgi uzklāts spray tan. Balta naba un viss pārējais netīri brūns . Fuj.

Viņa visu laiku staigā pleķaina. Kā pašai var likties forši pastāvīgi zieķēt sev uz ķermeņa to oranžo smēri, tāda netīrības sajūta ar viņiem.Esmu mēģinājis. Un vēl pretīgā, oranžā tonī. Labs paštonējošais vēl nav izgudrots, ar to tikai pēc klauna var izskatīties. Nav neviena cilvēka, kam tas sūds labi izskatītos. Vai tad tik ļoti kauns no sava patiesā ādas toņa, ka jāslēpjas aiz tās netīruma maskas?? Sapratu, ka tad jau labāk staigāt ar bālu ādu, nekā šādi.
 
04.03.2020 22:40 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!