Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 292
Reģ: 26.01.2020
Vissmieklīgākais tomēr ir fakts, ka dievu, tiesas, neveiksmīgas dzīves, briesmīgu gramatiku un neapmierinātību te visvairāk piesauc nepilngadīgs skuķis, kas lamājas tā, ka pašas mātei būtu kauns, vairākkārt reģistrējas šajā "nelaimīgajā" forumā un dievina sievieti, kuru nemaz pati nepazīst. Kā arī izlamā te ar tādām daudzstāvenēm lietotājas, kuras pati draud sūdzēt tiesās. Un, protams, normālu teikumu nevar salikt kopā.
Līga, tu esi jauna meitene un jau prātiņā šitik sačakarēta. Tev vēl visa jaunība, dzīve priekšā, bet kā tu pati to brīvo laiku pavadi? No visām šeit esošajām sievietēm par vislielāko muļķi tu padari pati sevi.
Šeit ir bijis tavs vārds un tavs uzvārds. Esi iedomājusies, ka pēc pāris gadiem, kad Didriņa nebūs tevi paņēmusi par personīgo kalponi, tev būs jāmeklē darbs? Un zini, kā normāls darba devējs atlasa kandidātus? Jā, iegooglējot. Un, kad viņš atradīs šos tavus gara darbus, atceries, ka šodien tu čakarē sev dzīvi ne tikai tagadnei, bet arī nākotnei.
Paprasi mammai, lai tev iedod naudiņu psihologam, nevis jaunam skolēnu uzņēmumam. Tici man, tev nākotnē noderēs.
04.03.2020 17:54 |
 
Reitings 74
Reģ: 01.02.2020
Jums neliekas tie Elīnas fuck body topiņi par vulgāru? Tiko skatījos story, man atgādina guļam istabu, nevis vilkt zem žaketes vai doties ārā. Ļoti bezgaumīgi,hmm dīvaini,ka kāda tādus vēlas pirkt. ?‍♂️
04.03.2020 17:58 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Ibmetīns @ 04.03.2020 17:54
Vissmieklīgākais tomēr ir fakts, ka dievu, tiesas, neveiksmīgas dzīves, briesmīgu gramatiku un neapmierinātību te visvairāk piesauc nepilngadīgs skuķis, kas lamājas tā, ka pašas mātei būtu kauns, vairākkārt reģistrējas šajā "nelaimīgajā" forumā un dievina sievieti, kuru nemaz pati nepazīst. Kā arī izlamā te ar tādām daudzstāvenēm lietotājas, kuras pati draud sūdzēt tiesās. Un, protams, normālu teikumu nevar salikt kopā.
Līga, tu esi jauna meitene un jau prātiņā šitik sačakarēta. Tev vēl visa jaunība, dzīve priekšā, bet kā tu pati to brīvo laiku pavadi? No visām šeit esošajām sievietēm par vislielāko muļķi tu padari pati sevi.
Šeit ir bijis tavs vārds un tavs uzvārds. Esi iedomājusies, ka pēc pāris gadiem, kad Didriņa nebūs tevi paņēmusi par personīgo kalponi, tev būs jāmeklē darbs? Un zini, kā normāls darba devējs atlasa kandidātus? Jā, iegooglējot. Un, kad viņš atradīs šos tavus gara darbus, atceries, ka šodien tu čakarē sev dzīvi ne tikai tagadnei, bet arī nākotnei.
Paprasi mammai, lai tev iedod naudiņu psihologam, nevis jaunam skolēnu uzņēmumam. Tici man, tev nākotnē noderēs.

Tev vaig palīdzību, izdomā cilvēkus ??‍♂️
04.03.2020 18:01 |
 
Reitings 342
Reģ: 04.03.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 17:53

Tīrākais besakars, tie ir viņas skaistuma standarti un ja viņai patīk, tad lai staigā. Tu tā nevari nu tad ej staigā pelēkā pele. Apsmiet cilvēku dēļ izskata ir stulbi. Skaties ka tev pašai tālāk nedzimst kropli bērni ar šādu tekstu, tad pati malesi viņus ar kosmētiku un kaunēsies par sevi kā tādu mati rādītāju...

* Dirs vēl kaut ko par bērniem tādu, skat, ka Karma Tev nepiespēlē kaut ko tādu.
Tu saki, ka mēs visas neesam normālas. Bļāviens, paskaties uz sevi- kādu sūdu Tu raksti!
Es uzrakstīju savu pieņēmumu, un Tev tas nepatīk atkal?
Tak izaudz!
Es nu točna neesmu pelēkā pele! Man nav vajadzīga tonna ar tonālo, lai izskatītos labi?
Un Tu pieminēji Kalmani- viņa jau nu izskatās točna pretīgi? tas tā, lai saproti, ka neesmu arī tā meitenes fane?
04.03.2020 18:05 |
 
Reitings 222
Reģ: 22.01.2020
Blessed @ 04.03.2020 16:56
Man patīk, ka tā mazā draud visām te ar juristiem, policiju utt, bet pati savos komentāros izsakās daudz reiz skarbāk. Tici man, policijai ir ko darīt, nevis risināt 17gadīgas muļķes apsēstības. Ej ārstējies.
pag, bet, manuprāt, viņai nav 17, bet gan kkur ap 25. Es to Līgu Aneti caur paziņām zinu.?
04.03.2020 18:14 |
 
Reitings 342
Reģ: 04.03.2020
vivii @ 04.03.2020 17:50

Elīna tam visam ir pievienotā vērtība ?
Bet vispār nožēlojami (pieņemu, ka maziņajām pusaudzītēm, tas liekas kaut kas wooow, bet īstenībā tas ir skumji :D
Izklausās, ka Montai (un citām), tur liek strādāt par vēdertiesu ??

Vovo?
Un tā viss lielākā bļāvēja gan jau dzīvo uz vecāku rēķina, heito te visas un domā, ka viņai ir pilnvērtīga dzīve?
Un kā viņa psiho, kad citas noliek Elīnu, tas jau ir skaidri redzams, ka viņai vajag ārstu?
04.03.2020 18:14 |
 
Reitings 103
Reģ: 02.03.2020
Ta kalmane bijusi vecis?? Kad pasmaida vispar auzas ,mužiks kas mužiks .
04.03.2020 18:18 |
 
Reitings 78
Reģ: 04.11.2019
Ak jel man deg acis ārā lasot to troļļa "sūdu". ???
Meitenes, ignorējat tak viņu! ?
04.03.2020 18:55 |
 
Reitings 1030
Reģ: 16.12.2019
Vai ne.. Visu laiku jāskrollo cauri un jālasa bezsakars
04.03.2020 19:11 |
 
Reitings 241
Reģ: 04.02.2020
citronsxoxo @ 04.03.2020 18:14
pag, bet, manuprāt, viņai nav 17, bet gan kkur ap 25. Es to Līgu Aneti caur paziņām zinu.?

Ja tiešām ap 25, tad viss ko varu pateikt - slims cilvēks
04.03.2020 19:20 |
 
Reitings 133
Reģ: 01.03.2020
Blessed @ 04.03.2020 19:20

Ja tiešām ap 25, tad viss ko varu pateikt - slims cilvēks

Slima ir arī, ja tikai 17.
04.03.2020 19:23 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
HeartBurnCity @ 04.03.2020 19:23

Slima ir arī, ja tikai 17.

Tak paskaties uz sevi, pirms kādu sauc par slimo, vai iegūsti ārsta grādu, lai kādam piedevētu indikācijas uz slimību, vai tālāku slimības attīstības gaitu.
Uzmanības deficīts, kurš ņirgājas par cilvēku, ņirgāšanās principa pēc,camoon vot tas ir slimi! Un tā ņirgāšanās, ka cilvēks ir stulbs un tups, tādēļ tāda profesija pārdevējs? Kaut kāds tups salīdzinājums, kas tad jūsu visu skatījumā ir sētnieks? Katrs cilvēks dzīvē dara to ko prot, vai to kas patīk. Kaut kā tā nauda jāpelna,māki rakstīt vai runāt, vai nē, kāda starpība Elīnas privāts bizness, kaut vai lai ķīniski raksta, tas ir viņas. Jums nepatīk, taču ejiet d.. Vienkārši vienreiz par visām reizēm...kaf jums tas nāks atpakaļ viss, ceru ka tas būs skarbi.
04.03.2020 20:11 |
 
Reitings 195
Reģ: 18.11.2019
Paskaties uz savu izglītības līmeni un rakstīšanas stilu. Tik prasti lamājas un izsakās cilvēki no dzērāju ģimenēm.
Bērnībā sista esi, no turienes nāk tavs tas ļaunums un nesavaldiba, dusmu lēkmes, aziej taču pie psihoterapeita,un paārstējies, padzer zāles ?.

Meitenīt, man uz sevi nav jāskatās, jo viss ir ok ar mani.?❤
Mani varbūt sita, bet tev gan dzemdībās ārsts laikam būs galvu pret izlietni atsitis.❤??
P.S. Šķiet, ka tev jādodas pie tā psihoterapeita.?
Skaties, ka kāda meitene tevi neatrod pēc IP un neparotā to tavu sejiņu- Tik daudzām esi ,,dirsusi,, virsū, jo viņam vismaz ir savs viedoklis par mūsdienu skaistuma standartiem.
Un jā, domā ka tev meičuks Elinčiks apbalvos par tik lielu aizstāvību.?‍♀️???
Ir jābūt totāli slimam lai ko tādu ten rakstītu, šmariņa.
04.03.2020 20:12 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Queen4u @ 04.03.2020 20:12

Meitenīt, man uz sevi nav jāskatās, jo viss ir ok ar mani.?❤
Mani varbūt sita, bet tev gan dzemdībās ārsts laikam būs galvu pret izlietni atsitis.❤??
P.S. Šķiet, ka tev jādodas pie tā psihoterapeita.?
Skaties, ka kāda meitene tevi neatrod pēc IP un neparotā to tavu sejiņu- Tik daudzām esi ,,dirsusi,, virsū, jo viņam vismaz ir savs viedoklis par mūsdienu skaistuma standartiem.
Un jā, domā ka tev meičuks Elinčiks apbalvos par tik lielu aizstāvību.?‍♀️???
Ir jābūt totāli slimam lai ko tādu ten rakstītu, šmariņa.

Tev numuru iedot?? Nāc un sit liela sitēja... ?
04.03.2020 20:14 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 20:14

Tev numuru iedot?? Nāc un sit liela sitēja... ?

Tu desiņas sūkātaja laidies nu ielas uz Rumbulu pelnīt naudu ar savu neglīto ģīmi. ?
04.03.2020 20:15 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Queen4u @ 04.03.2020 20:12

Meitenīt, man uz sevi nav jāskatās, jo viss ir ok ar mani.?❤
Mani varbūt sita, bet tev gan dzemdībās ārsts laikam būs galvu pret izlietni atsitis.❤??
P.S. Šķiet, ka tev jādodas pie tā psihoterapeita.?
Skaties, ka kāda meitene tevi neatrod pēc IP un neparotā to tavu sejiņu- Tik daudzām esi ,,dirsusi,, virsū, jo viņam vismaz ir savs viedoklis par mūsdienu skaistuma standartiem.
Un jā, domā ka tev meičuks Elinčiks apbalvos par tik lielu aizstāvību.?‍♀️???
Ir jābūt totāli slimam lai ko tādu ten rakstītu, šmariņa.

Tak meklējat pēc ip da man vienalga vismaz nodošu tālāk sitējas policija un tālāk Elīnai... ? Man tak vienalga. Doma man ir bail,kaut desmit nākat, es itka pasargāta nebūtu. ?‍♂️Ka es tev maukusu tā aizlidosi pret bruģi,varesi savus vecos zobus uzlasit.
04.03.2020 20:17 |
 
Reitings 128
Reģ: 22.02.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 20:11

Tak paskaties uz sevi, pirms kādu sauc par slimo, vai iegūsti ārsta grādu, lai kādam piedevētu indikācijas uz slimību, vai tālāku slimības attīstības gaitu.
Uzmanības deficīts, kurš ņirgājas par cilvēku, ņirgāšanās principa pēc,camoon vot tas ir slimi! Un tā ņirgāšanās, ka cilvēks ir stulbs un tups, tādēļ tāda profesija pārdevējs? Kaut kāds tups salīdzinājums, kas tad jūsu visu skatījumā ir sētnieks? Katrs cilvēks dzīvē dara to ko prot, vai to kas patīk. Kaut kā tā nauda jāpelna,māki rakstīt vai runāt, vai nē, kāda starpība Elīnas privāts bizness, kaut vai lai ķīniski raksta, tas ir viņas. Jums nepatīk, taču ejiet d.. Vienkārši vienreiz par visām reizēm...kaf jums tas nāks atpakaļ viss, ceru ka tas būs skarbi.

Pag, tu šodien vēl nomelnoji pansionāta un slimnieku kopējus un tagad pēkšņi uztraucies par pārdevējām un slimniekiem? Nopietni?
Es vispār nesaprotu kādēļ citas tev atbild, jo to kā tu visām raksti nav normāli.. Pat baill paliek lasot.
04.03.2020 20:21 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Paulaaaaaa @ 04.03.2020 20:21

Pag, tu šodien vēl nomelnoji pansionāta un slimnieku kopējus un tagad pēkšņi uztraucies par pārdevējām un slimniekiem? Nopietni?
Es vispār nesaprotu kādēļ citas tev atbild, jo to kā tu visām raksti nav normāli.. Pat baill paliek lasot.

Es neteicu ka sanitāra darbs ir slikts. ? To var darīt gan stulbs, gan gudrs.
04.03.2020 20:22 |
 
Reitings 71
Reģ: 03.03.2020
Paulaaaaaa @ 04.03.2020 20:21

Pag, tu šodien vēl nomelnoji pansionāta un slimnieku kopējus un tagad pēkšņi uztraucies par pārdevējām un slimniekiem? Nopietni?
Es vispār nesaprotu kādēļ citas tev atbild, jo to kā tu visām raksti nav normāli.. Pat baill paliek lasot.

Tu paskaties pati ko te puse atbild.. ?
04.03.2020 20:28 |
 
Reitings 128
Reģ: 22.02.2020
alisewonderlands @ 04.03.2020 20:28

Tu paskaties pati ko te puse atbild.. ?

Jā, te viss ir aizgājis daudz par tālu!
Lai vai kā, vai tiešām tik smalki un jāaprunā Elīna? Piesieties katrai bildei, storijam..
Man arī nepatīk, ka viņa nemaksā nodokļus, agrāk kopā apmeklējām pulciņu un viņai bija savs raksturs, bet skaista meitene, tagad pārspīlējusi ar izskatu, bet nu vienalga! Katrs dzīvo kā grib!
Sākumā bija interesanti lasīt šo forumu, bet tagad- zobi slikti, augums kādai arī šķiet slikts utt., baac, meitenes, nu padomājam ko rakstam par citiem cilvēkiem.. :(
Kapēc kāds ir jāskatās ja kaitina? Atsekojiet!! Tad nebūs jāskatās visas tās šausmas. Bet ja gribas tomēr skatīties un “uzjautrināties”, tas nav jau uzreiz jāraksta katru dienu— šausmas kādas uzacis, kādas lūpas, kādi maisiņi zem acīm! Un uztaisot screenshotu no nepareiza rakursa jebkurš var izskatīties slikti.
04.03.2020 21:05 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!