Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 463
Reģ: 21.11.2009
Barojot bērnus es kafiju dzēru, vēlākais, 15:00. Ja vēlāk, tas atsaucās uz bēbīša nakts miega kvalitāti. Ar visu to, ka dzēru vieglu kafiju. Zīdainim, piedevām tik mazam, nav jānoguļ visa nakts - t.i. 8h. ZPNS neviens nav atcēlis un mazulim bieži mostoties, šis risks krietni samazinās. Tāpat, lai uzturētu laktāciju, garākā pauzei (it īpaši sākumā) nevajadzētu būt ilgākai par 5h. Vēlams ir barot laika posmā no 4:00-5:00, tad kaut kādi labvēlīgi hormoni izstrādājas mammas organismā. Šajā gadījumā es gan uzskatu, ka maisījums būtu tieši laikā, jo ko no tādas mammas mazulis var paņemt? Paštonējošo drazu, fillerus un litru kafijas.
03.08.2022 12:41 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4990
Reģ: 03.11.2012
Skaistslaiks @ 03.08.2022 12:40
Jā, arī Āfrikā baro bērnus, bet paskaties uz tiem bērniem, un to cik vidēji ir zīdaiņu, mazuļu, bērnu mirstība tur no bada! Tad nu gan salīdzina, Āfrikas sievietes, kas esot pusbadā, jo vienkārši nav, ko ēst, bet tā pat atdos pēdējo no sevis, ar turīgu sievieti Latvijā, kas nevēlas dot bērnam pilnvērtīgu krūts pienu, jo tievās ciskiņas un viņas laiks ir svarīgāks! Protams, katram savas prioritātes

Starpcitu, ne jau par velti daudzas valstis, Eiropa, dažādas nevalstiskās organizācijas utt., nodarbojas ar “palīdzību bērniem un zīdaiņiem Āfrikā”
Tā nav tikai pārtika un ūdens, tie arī ir maisījumi un putras jaundzimušajiem, jo zīdaiņi mirst badā no tā, ka mātes nespēj izzīdīt jaundzimušos.
03.08.2022 12:57 |
 
Reitings 281
Reģ: 11.02.2022
Anīle līne @ 03.08.2022 12:41
Barojot bērnus es kafiju dzēru, vēlākais, 15:00. Ja vēlāk, tas atsaucās uz bēbīša nakts miega kvalitāti. Ar visu to, ka dzēru vieglu kafiju. Zīdainim, piedevām tik mazam, nav jānoguļ visa nakts - t.i. 8h. ZPNS neviens nav atcēlis un mazulim bieži mostoties, šis risks krietni samazinās. Tāpat, lai uzturētu laktāciju, garākā pauzei (it īpaši sākumā) nevajadzētu būt ilgākai par 5h. Vēlams ir barot laika posmā no 4:00-5:00, tad kaut kādi labvēlīgi hormoni izstrādājas mammas organismā. Šajā gadījumā es gan uzskatu, ka maisījums būtu tieši laikā, jo ko no tādas mammas mazulis var paņemt? Paštonējošo drazu, fillerus un litru kafijas.
katrs bērniņš ir savādāks, un kafijas dzeršanas laiks maz ko ietekmē. Mammas stresa līmenis gan. Stresa laikā izdalās kortizols, kas mazina piena daudzumu. Un mēdz būt arī tāda lieta kā piena krīzes, par kurām Elīna noteikti nezin. Šāds mazulis ir jāliek pie krūts max bieži, neievērojot nekādus starplaikus vai kā tamlīdzīgi. Jo biežāk mazais ēdīs, jo vairāk piena būs. Ar to miegu arī ir kā ir - katram ir individuāli. Ir mazie, kas no dzimšanas daudz guļ, ir tādi, kas neguļ vispār.
Es dzēru ķimeņu, fenheļa tējas, nedzēru kafiju, kārtīgi ēdu, ēdu daudz auzu cepumus un ar to visu nevaru pateikt, ka man bija laba zīdīšanas pieredze. Līdz beigās 8 mēnešu vecumā mazais pats atteicās no krūts. Vienmēr ir svarīgi atcerēties, ka tā, kā bija katrai no mums, tā nekad nebūs otrai. Neaizstāvu Elīnu - nesimpatizē mani viņa galīgi. Uzskatu, ka viņai ir liels informācijas trūkums par dažādām alrernatīvām miega ritmam, laktācijas uzlabošanai utt. Un viss tikai tāpēc, ka meitene nevar atvērt kādu grāmatu un izlasīt ko vērtīgu. Visu laiku tup telefonā un necenšas iedziļināties mammošanā. Ļoti aprobežota meitene (šādu būtni grūti saukt par sievieti).
03.08.2022 13:04 |
 
Reitings 240
Reģ: 28.07.2022
Manas piecas kapeikas - kāds brīnums, ka bērnu viņi nepiesprādzē sēdeklītī, ja pašiem siksnas saspraustas tajos puļķos un nemaz nesprādzējas. Pēdējos ig storijos var ļoti labi redzēt. Viņi vispār nedomā ar galvu, okey naudiņas pietiek, sodus var nomaksāt, bet kā ar avārijām utt? Žēl mazā cilvēciņa, ja ir tik tupi vecāki 🤦🏼‍♀️
03.08.2022 14:01 |
 
Reitings 4146
Reģ: 01.03.2022
Zidžiii @ 03.08.2022 14:01
Manas piecas kapeikas - kāds brīnums, ka bērnu viņi nepiesprādzē sēdeklītī, ja pašiem siksnas saspraustas tajos puļķos un nemaz nesprādzējas. Pēdējos ig storijos var ļoti labi redzēt. Viņi vispār nedomā ar galvu, okey naudiņas pietiek, sodus var nomaksāt, bet kā ar avārijām utt? Žēl mazā cilvēciņa, ja ir tik tupi vecāki ??‍♀️

Kādas jostas. Šodien jau ir kādam nogrūzsts, nafiga nav laika tam bērnam, tikai maisās pa vidu. Gulēt neļauj, strādāt neļauj. Varēja tak kā lelle stūrī gulēt, ne ēst ne kakāt, lai Elīna var bombiskās foto sesijas taisīt ar bildēm, kuras nevienam nevajag.
Cik ilgi viņi izturēja vazājot līdzi? Pat mēnesis nav pagājis, kad dzīvojas jaundzimušais pa svešām rokām. Labi vien ir. Tā pat baro ar maisījumu, nevis krūts pienu, kā Elīna kārtējo reizi melo.
03.08.2022 14:14 |
 
Reitings 103
Reģ: 28.05.2015
Man tiešām ir jautājums, kur ir mazais bērniņš? Elīna sēž blakus Naurim, mazais aizmugurē nav redzams. Vai tiešām tik maziņu jau atstāja vienu ar kādu trešo personu uz pus dienu? Tik ļoti žēl. Maziņam tagad ir tik svarīga mamma, bet mamma fočē šmotkas.
03.08.2022 14:30 |
 
10 gadi
Reitings 8124
Reģ: 29.09.2009
pilnigalaimee @ 03.08.2022 14:30
Man tiešām ir jautājums, kur ir mazais bērniņš? Elīna sēž blakus Naurim, mazais aizmugurē nav redzams. Vai tiešām tik maziņu jau atstāja vienu ar kādu trešo personu uz pus dienu? Tik ļoti žēl. Maziņam tagad ir tik svarīga mamma, bet mamma fočē šmotkas.

Bet tas jau nav tas ko Elīna vēlas. Tie nav viņas plāni, jo jāmočī bombiskās fotosesijas. Dēls nerēķinās ar viņu.
03.08.2022 14:33 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4990
Reģ: 03.11.2012
Nu pag, pagājušo ned., forumā ņaudēja, ka visur bērns tiek vazāts līdzi! Tagad, vienu reizi, viņi divatā ir izbraukuši un atkal ņaud, ka bērns nav ar viņiem! 😁
Es saprastu, ja viņi katru dienu, mēnesi no vietas visur braukātu vieni un tusētu apkārt, tad varētu jau izteikt viedokļus, cik tas slikti utt., bet te tikai vienu reizi un jau sākas!
Jums pašām liekas ok, visur ņemt līdzi zīdaini, ja ir iespēja, ka mamma (vecmamma) pieskata vai draudzene utt.? Es neņēmu, jo man vajadzēja gan pie ginekologa, gan pie friziera, gan uz banku, gan dokumentus kārtot, neuzskatīju, ka zīdainim ir ok vazāties līdzi pa tādām vietām, ja mājās ir kāds, kas var mierīgā vidē bērnu var pieskatīt.
03.08.2022 14:51 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
vivii @ 03.08.2022 14:51
Nu pag, pagājušo ned., forumā ņaudēja, ka visur bērns tiek vazāts līdzi! Tagad, vienu reizi, viņi divatā ir izbraukuši un atkal ņaud, ka bērns nav ar viņiem! ?
Es saprastu, ja viņi katru dienu, mēnesi no vietas visur braukātu vieni un tusētu apkārt, tad varētu jau izteikt viedokļus, cik tas slikti utt., bet te tikai vienu reizi un jau sākas!
Jums pašām liekas ok, visur ņemt līdzi zīdaini, ja ir iespēja, ka mamma (vecmamma) pieskata vai draudzene utt.? Es neņēmu, jo man vajadzēja gan pie ginekologa, gan pie friziera, gan uz banku, gan dokumentus kārtot, neuzskatīju, ka zīdainim ir ok vazāties līdzi pa tādām vietām, ja mājās ir kāds, kas var mierīgā vidē bērnu var pieskatīt.

Man liekas, ka meitenēm drīzāk doma bija tāda, ka kaut kas cits vienmēr ir svarīgāks par bērnu. Uz darbu ņem līdzi, jo nav laika pabūt mājās kopā, tagad arī ir kaut kur jādodas, kur mazais traucē.
Es itkā neko sliktu tur nesaskatu, ganjau viņam viss ok. Bet es saprotu to domu, ka bērns viņiem tāda lellīte vairāk
03.08.2022 15:06 |
 
10 gadi
Reitings 1090
Reģ: 20.05.2013
Es jau paredzēju , mēnesis nepaies ka bērns būs kādam nogrūsts. gan jau ka aukle jau ir!
03.08.2022 15:19 |
 
Reitings 103
Reģ: 28.05.2015
vivii @ 03.08.2022 14:51
Nu pag, pagājušo ned., forumā ņaudēja, ka visur bērns tiek vazāts līdzi! Tagad, vienu reizi, viņi divatā ir izbraukuši un atkal ņaud, ka bērns nav ar viņiem! ?
Es saprastu, ja viņi katru dienu, mēnesi no vietas visur braukātu vieni un tusētu apkārt, tad varētu jau izteikt viedokļus, cik tas slikti utt., bet te tikai vienu reizi un jau sākas!
Jums pašām liekas ok, visur ņemt līdzi zīdaini, ja ir iespēja, ka mamma (vecmamma) pieskata vai draudzene utt.? Es neņēmu, jo man vajadzēja gan pie ginekologa, gan pie friziera, gan uz banku, gan dokumentus kārtot, neuzskatīju, ka zīdainim ir ok vazāties līdzi pa tādām vietām, ja mājās ir kāds, kas var mierīgā vidē bērnu var pieskatīt.

Bērnam nav mēnesītis un viņa neaiziet tikai uz stundu vai pusstundu. Tad var arī tētim atstāt. Bet kā no rīta aizbrauca, tā jau vairākas stundas. Apmētājiet mani ar akmeņiem, bet bērnam tik mazā vecumā pat ome ir svešs cilvēks.
03.08.2022 15:40 |
 
Reitings 4146
Reģ: 01.03.2022
vivii @ 03.08.2022 14:51
Nu pag, pagājušo ned., forumā ņaudēja, ka visur bērns tiek vazāts līdzi! Tagad, vienu reizi, viņi divatā ir izbraukuši un atkal ņaud, ka bērns nav ar viņiem! ?
Es saprastu, ja viņi katru dienu, mēnesi no vietas visur braukātu vieni un tusētu apkārt, tad varētu jau izteikt viedokļus, cik tas slikti utt., bet te tikai vienu reizi un jau sākas!
Jums pašām liekas ok, visur ņemt līdzi zīdaini, ja ir iespēja, ka mamma (vecmamma) pieskata vai draudzene utt.? Es neņēmu, jo man vajadzēja gan pie ginekologa, gan pie friziera, gan uz banku, gan dokumentus kārtot, neuzskatīju, ka zīdainim ir ok vazāties līdzi pa tādām vietām, ja mājās ir kāds, kas var mierīgā vidē bērnu var pieskatīt.

Jo neviens no variantiem nav labs.
Ne vazāšana pa visiem kaktiem, kur netiek piesprādzēts, segās pārtīts, vēlāk tā pat uzgrūsts citiem.
Un neiet runa, ka atstāj uz stundiņu vai divām, lai kaut kur aizskrietu, bet veselu dienu, katru dienu.
Tur ir tā atšķirība.
Bērns nav vajadzīgs. Ir vajadzīga lelle Instagram skatījumiem un biznesam.
Bildēm, lai piesaistītu skatījumus. Tikai, diemžēl, kā Elīna pati teica, bērns nav pietiekoši skaists instagramam. Varbūt arī tā ir Dieva svētība nepiedzimt meitai, un piedzimt “ne instagramīgam” puisītim, lai māte nemoka savu lupatu dēļ.
Skarbi, bet realitāte
03.08.2022 15:49 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Kā jau teicu - tikai pārvācas, nebūs otrs veikals.
03.08.2022 15:50 |
 
10 gadi
Reitings 2733
Reģ: 29.01.2009
Šodien Naurim storijos ar ļoti izceltu faktu, ka tomēr nēsā bokseršortus, nevis stringus.
Un nav jau tā, ka forumu nelasa 😂
03.08.2022 15:51 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
5G @ 03.08.2022 15:50
Kā jau teicu - tikai pārvācas, nebūs otrs veikals.

“Tauriņš pašausies tā, kā vēl nekad” pašausies kā vienmēr uz jaunu adresi 🤣
03.08.2022 15:52 |
 
Reitings 103
Reģ: 28.05.2015
5G @ 03.08.2022 15:52

“Tauriņš pašausies tā, kā vēl nekad” pašausies kā vienmēr uz jaunu adresi ?

Un sāksies viss no gala, storiji ar remontu, ka viss būs slikti, tādas un šitādas problēmas, MEGA atklāšana un omniva par brīvu😂 viss dzīvē ir ciklisks😄
03.08.2022 15:56 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
pilnigalaimee @ 03.08.2022 15:56

Un sāksies viss no gala, storiji ar remontu, ka viss būs slikti, tādas un šitādas problēmas, MEGA atklāšana un omniva par brīvu? viss dzīvē ir ciklisks?

Atklāšana ar MEGA baloniem
03.08.2022 16:05 |
 
Reitings 63
Reģ: 01.11.2021
Neko sliktu nesaku par maisījumiem, lai jau baro, tikai ar maisīju baroti bērniņi gandrīz vienmēr ir “pufīgāki” un ko tad Elīna teiks, ka mazais būs apaļāks? Viņa jau uzreiz pēc dzemdībām noziņoja, ka viņai patīk ka mazulis nav tāds liels kā citi zīdaiņi.
03.08.2022 16:06 |
 
Reitings 63
Reģ: 01.11.2021
Vai Elīna vispār sajēdz, kāda nozīme ir vārdam “brutāls”? Šo vārdu visu laiku lieto, tikko arī stāstīja, ka brutāli nav vietas pašreizējās tauriņa telpās. Sanāk, ka viņu veikala telpās rupji, varmācīgi (tāds ir šī vārda skaidrojums) nav vietas 😂 Tā ir, ka lieto vārdus, kuru nozīme nav skaidra!
03.08.2022 16:13 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Zilsniedzīte @ 03.08.2022 16:13
Vai Elīna vispār sajēdz, kāda nozīme ir vārdam “brutāls”? Šo vārdu visu laiku lieto, tikko arī stāstīja, ka brutāli nav vietas pašreizējās tauriņa telpās. Sanāk, ka viņu veikala telpās rupji, varmācīgi (tāds ir šī vārda skaidrojums) nav vietas ? Tā ir, ka lieto vārdus, kuru nozīme nav skaidra!

Vrvrrrr 🤣
03.08.2022 16:25 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits