Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
EmilijaArm @ 30.07.2022 22:48
Da viss ir vienkārši - jo nepārliecinātāka iekšienē ir sieviete par savu sievišķību, jo vairāk tā tiek manifestēta ārpusē. Milzu dekoltē un lūpas, kam jāatgādina mitras, uzbudinājumā piebriedušas ģenitālijas ir relišeri tām, no kurām liela daļa pat nezina, kas ir orgasms.
soory ,bet manas lūpas no dabas ir pilnigas.un dekolte zona nav no mazajam. Ko ta man vinas griezt nost, un lupas mazinat,jo tas kadam izraisa piepumeto asociaciju?Man ir prasījuši vai savas lūpas esmu palielinajusi(tie kas mani nezinaja praktiski no berna kajas), vai mans dekolte ir dabīgs 😁,jo ar atbilstosu krūšturi uz augsu paceltas ar bedriti ka pienakas..(plikumos pec berniem saslukusas.,bet tapat lielas):😁,ko tad man to visu mazinat?jo skan steriotips.ja tev liels uzreiz piepumpets? Pirms metajat apkart stereotipus apdomajiet,ka dzive tas viss ari sastopams dabā.bez iejaukšanās
30.07.2022 23:35 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Olly30 @ 30.07.2022 23:35
soory ,bet manas lūpas no dabas ir pilnigas.un dekolte zona nav no mazajam. Ko ta man vinas griezt nost, un lupas mazinat,jo tas kadam izraisa piepumeto asociaciju?Man ir prasījuši vai savas lūpas esmu palielinajusi(tie kas mani nezinaja praktiski no berna kajas), vai mans dekolte ir dabīgs ?,jo ar atbilstosu krūšturi uz augsu paceltas ar bedriti ka pienakas..(plikumos pec berniem saslukusas.,bet tapat lielas):?,ko tad man to visu mazinat?jo skan steriotips.ja tev liels uzreiz piepumpets? Pirms metajat apkart stereotipus apdomajiet,ka dzive tas viss ari sastopams dabā.bez iejaukšanās

Diez vai tev ir tādas melones, kas līdz zodam nez maz un lūpas tik drausmu lielas. Zinu sievietes gan ar dabīgi lielām krūtīm, gan lūpām, neviena nav šāda efekta kā didī 😉
30.07.2022 23:58 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
aija93 @ 30.07.2022 23:58

Diez vai tev ir tādas melones, kas līdz zodam nez maz un lūpas tik drausmu lielas. Zinu sievietes gan ar dabīgi lielām krūtīm, gan lūpām, neviena nav šāda efekta kā didī ?
un es ticu, ka tās sievietes izskatās skaistāk kā didra ;) arī man ir samērā lielas krūtis, un paldies Dievam pret zodu neduras 😀
31.07.2022 00:17 |
 
Reitings 51887
Reģ: 20.07.2021
Danuta @ 30.07.2022 21:31
Ja Elīna izskatītos tik briesmīgi kā jūs visas viņu te nodiršat, tad viņai nebūtu tik daudz sekotāji. Mīļās, patīk jums tas vai nē, bet Elīna izskatās ļoti labi, ir ar ideālu augumu tagad un naudiņa nāk griezdamās. Un nē, vīriešiem patīk Elīnas tipa meitenes, ne visiem, bet lielākajai daļai. Ar dabīgumu mūsdienās tālu netiksi. :D

Ir arī tādi vīrieši, kas pērk piepūšamās sievietes, tiem Didra būtu ļoti pieprasīta. Un transvestītu tusiņos viņa būtu balles karaliene.
Ideālais augums nav ideāls, jo ir pleķains, un izskatās netīrs. Un kam par godu viņa nepārtraukti demonstrē savu kājstarpi, turklāt kāju kroplīgi izstādot? Lai savāktu kaudzi siekalainu sekotāju? Sekotāju skaits ir kaut kāda "mērīšanās ar krāniņiem"? Varbūt lielākā daļa ir pirktie sekotāji, tāpat kā Kiviču pārītim. Un tas "plaukstošais bizness" varbūt arī tikai Instagramā tāds rādās - nav tik daudz vieglas uzvedības meiču, lai izpirktu tos vulgāros sintētiskos apģērbus un feikās zīmolu somas. Tāpēc jau Didra plosās kā aptrakusi - varbūt beidzot sapratusi, ka ir uz Titānika. Ja "brāļi un māsas iekš Kristus" nesaziedos finansiālu injekciju, var gadīties liels blīkšķis.
31.07.2022 00:21 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Tusnelda @ 31.07.2022 00:21

Ir arī tādi vīrieši, kas pērk piepūšamās sievietes, tiem Didra būtu ļoti pieprasīta. Un transvestītu tusiņos viņa būtu balles karaliene.
Ideālais augums nav ideāls, jo ir pleķains, un izskatās netīrs. Un kam par godu viņa nepārtraukti demonstrē savu kājstarpi, turklāt kāju kroplīgi izstādot? Lai savāktu kaudzi siekalainu sekotāju? Sekotāju skaits ir kaut kāda "mērīšanās ar krāniņiem"? Varbūt lielākā daļa ir pirktie sekotāji, tāpat kā Kiviču pārītim. Un tas "plaukstošais bizness" varbūt arī tikai Instagramā tāds rādās - nav tik daudz vieglas uzvedības meiču, lai izpirktu tos vulgāros sintētiskos apģērbus un feikās zīmolu somas. Tāpēc jau Didra plosās kā aptrakusi - varbūt beidzot sapratusi, ka ir uz Titānika. Ja "brāļi un māsas iekš Kristus" nesaziedos finansiālu injekciju, var gadīties liels blīkšķis.
par tiem sekotājiem + jāatceras ir arī tādi kā es, kas skatās cirku pa brīvu. Un ticu, ka tādu ir daudz. Galu galā - Latvijā izsmietākā influencere. Kā jau teica, arī slikta slava ir slava, bet vai no tās ir jēgas? Lai jau raujas ap savām poļu šmotkām, tirgus bāba jeb lupatniece ir un paliek tirgus bāba.
31.07.2022 00:34 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
aija93 @ 30.07.2022 23:58

Diez vai tev ir tādas melones, kas līdz zodam nez maz un lūpas tik drausmu lielas. Zinu sievietes gan ar dabīgi lielām krūtīm, gan lūpām, neviena nav šāda efekta kā didī ?
bija moments pec dzemdibam kad krutis bija ta sabriedusas kas staveja gandriz pie zoda😁man pat palika nerti ar tādām kannam kautkur iziet.bet nu ja.kas man patik sevi ir dekolte.uz leju sudigi teikšu ka ir😁vairak izcelu to kas man patik.un piedodiet man augseja dala man patik vairak un to ari izcelu mazliet vairak🤫
31.07.2022 01:02 |
 
Reitings 591
Reģ: 13.01.2021
Marcipaaans @ 31.07.2022 00:34
par tiem sekotājiem + jāatceras ir arī tādi kā es, kas skatās cirku pa brīvu. Un ticu, ka tādu ir daudz. Galu galā - Latvijā izsmietākā influencere. Kā jau teica, arī slikta slava ir slava, bet vai no tās ir jēgas? Lai jau raujas ap savām poļu šmotkām, tirgus bāba jeb lupatniece ir un paliek tirgus bāba.

jā, es arī sekoju dēl cirka. Brīnos, ka tāds loccitane vispar vēl vienīgais turās un sadarbojas ar vinu, es tieši nekad nepirktu neko, ko vina reklamē.
31.07.2022 07:39 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Tām kuras te saka, ja jau neglīta - kāpēc tik daudz sekotāju.
Pirmkārt, Butterfly. Klientes taču viņiem daudz. Tās pieseko Butterfly apģērba dēļ. Otrkārt, vienkārši pasekot tam cirkam līdzi. Tajā skaitā arī mēs. Es jau arī tagad turpinu sekot, lai paskatītos kas par pērlēm birs turpmāk no Didras ārā. Treškārt. Ir arī meitenes kurām patīk tas, ka Didra atklāti par visu runā. Klausās viņā kā vecākajā māsā. Didra dod padomus un tās tik klausās. Ceturtkārt, visi ziņu autleti, kompānijas, veikaliņi, mūsu Latvijas pusslavenības, influenceri un visi citi kas uzskata, ka Elīna slavenība.
Bet es teiktu, ka 70% sekotāju jau ir sievietes. Nu kurš vīrietis varētu izturēt to ntos storijus dienā par lupatām. Pat tad ja tā Didra tik ahujenna patiktu.
31.07.2022 09:06 |
 
Patīk
Reitings 15915
Reģ: 12.07.2022
Ak, vakar tieši biju Majoros, bet neīstajā laikā acīmredzot 🥲🤣
31.07.2022 09:55 |
 
Reitings 2067
Reģ: 26.11.2021
lupin @ 31.07.2022 07:39

jā, es arī sekoju dēl cirka. Brīnos, ka tāds loccitane vispar vēl vienīgais turās un sadarbojas ar vinu, es tieši nekad nepirktu neko, ko vina reklamē.

Es arī sekoju cirka dēļ. Gribu redzèt cik tālu transvestīts ar savu stulbumu ies..
31.07.2022 10:00 |
 
Reitings 122
Reģ: 25.06.2022
Danuta @ 30.07.2022 21:31
Ja Elīna izskatītos tik briesmīgi kā jūs visas viņu te nodiršat, tad viņai nebūtu tik daudz sekotāji. Mīļās, patīk jums tas vai nē, bet Elīna izskatās ļoti labi, ir ar ideālu augumu tagad un naudiņa nāk griezdamās. Un nē, vīriešiem patīk Elīnas tipa meitenes, ne visiem, bet lielākajai daļai. Ar dabīgumu mūsdienās tālu netiksi. :D

Tu laikam joko par to ideālo augumu.🤣🤣🤣🤣🤦‍♀️ Šeit taču viena meitene bija iekomentējusi, ka dzīvē Didrai kājas ir kā sērkociņi jau. 🤦‍♀️🤦‍♀️ Tas tev ir ideāls augums? 🤦‍♀️🤣 Kauli un āda!!🤣
31.07.2022 10:03 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
ReReReRe @ 30.07.2022 22:36
Baigi svarīgi, kurā vecuma kategorijā ir vīrietis, kura parāda Didras bildi. 35+ teiks, ka labāk dabīgā. Bet jaunam gurkim shī brīža Elīna. Kur Tad ir tie dabīgo meiteńu piekritēji, kas tā tik sapńo nokniebties ar pupainu blondīni, vińi pat nepaskatās uz to “neglīto”, parasto meiteni.
Un vispār es laikam sliecos uz to, ka dabīgo sieviešu piekritēji ir tie, kam vienkārši jāńem tas, ko var dabūt. Pat nespēju iedomāties nevienu vīrieti uz sitiena, Kas labprātīgi izvēlētos pelēko garlaicīgo

okk tad interesantas ir pupainās, uzpumpētās un pārējās visas pelēkas peles? 😅😅
Man tiešām žēl, ka Tev nav radusies cita izpratne par to, kas ir skaists un interesants.
Tāds dīvains uzskats, ka visiem noteikti skaistuma ideāls ir uzpūsta bārbija un pārējie tikai samierinās
31.07.2022 10:17 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Olly30 @ 30.07.2022 23:35
soory ,bet manas lūpas no dabas ir pilnigas.un dekolte zona nav no mazajam. Ko ta man vinas griezt nost, un lupas mazinat,jo tas kadam izraisa piepumeto asociaciju?Man ir prasījuši vai savas lūpas esmu palielinajusi(tie kas mani nezinaja praktiski no berna kajas), vai mans dekolte ir dabīgs ?,jo ar atbilstosu krūšturi uz augsu paceltas ar bedriti ka pienakas..(plikumos pec berniem saslukusas.,bet tapat lielas):?,ko tad man to visu mazinat?jo skan steriotips.ja tev liels uzreiz piepumpets? Pirms metajat apkart stereotipus apdomajiet,ka dzive tas viss ari sastopams dabā.bez iejaukšanās

Forši, good for you!
Līdz šim gan nezināju nevienu meiteni, kam no dabas viss izskatās sašpricēts, laikam esi retums.
Nu es teikšu kā ir, man tēls ar uzstutētajām krūtīm ne visai, bet ja tev patīk - kruti.
Un stereotipus tu pirmā sāki mētāt, sakot, ka visas dabīgās sievietes ir garlaicīgas. ;)
31.07.2022 10:24 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lula @ 31.07.2022 10:24

Forši, good for you!
Līdz šim gan nezināju nevienu meiteni, kam no dabas viss izskatās sašpricēts, laikam esi retums.
Nu es teikšu kā ir, man tēls ar uzstutētajām krūtīm ne visai, bet ja tev patīk - kruti.
Un stereotipus tu pirmā sāki mētāt, sakot, ka visas dabīgās sievietes ir garlaicīgas. ;)
es neteicu par dabigajam neko.tu laikam ar citu sajauci.Es pat nekrasojos😁 nav pie manis tēma kurs garlaicigs kurs ne.es neteiktu ka izskatas saspricets bet daziem labiem ta liekas
31.07.2022 10:28 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Te arī pavīdēja divas galējības, vai nu uzpūsta lelle vai nu pelēka pele. Vai tad tiešām vidusceļa nav?
Laikam tiešām tiem kuriem draudzenes tās “pelēkās peles” nabagi, samierinās, ka draudzene nav skaista, bet gan dabīga. Fuj.
31.07.2022 10:31 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
Olly30 @ 31.07.2022 10:28
es neteicu par dabigajam neko.tu laikam ar citu sajauci.Es pat nekrasojos? nav pie manis tēma kurs garlaicigs kurs ne.es neteiktu ka izskatas saspricets bet daziem labiem ta liekas

Sori, likās, ka turpini citu diskusiju
31.07.2022 10:33 |
 
Reitings 11068
Reģ: 05.07.2020
NavNebusNekad @ 31.07.2022 10:00

Es arī sekoju cirka dēļ. Gribu redzèt cik tālu transvestīts ar savu stulbumu ies..
es arī! Un viņa nav nopelnījusi nevienu manu like!😂
31.07.2022 10:56 |
 
Reitings 2
Reģ: 11.07.2022
Pļāpas, asas mēles rīkotājs, kas saviem untumiem ļauj pilnu vaļu, ne brītiņu nevar būt mierā, un tos pašus moca viņu nelāgā dabā. Un tad jūs vēl brīnās, kad citi cilvēki bauda savu dzīvi, bet jums pašām tik maz ko savas tiek. 😘
31.07.2022 11:29 |
 
Reitings 291
Reģ: 06.05.2013
https://failiem.lv/u/5st7naw7n
Tie mati 😳😳😳
31.07.2022 11:36 |
 
10 gadi
Reitings 2620
Reģ: 04.01.2013
Melllllene @ 31.07.2022 11:36
https://failiem.lv/u/5st7naw7n
Tie mati ???
Nu redzi, Olly un Danuta uzskata, ka tas ir skaisti un viņa ir burvīga. Lielās ar savām lielajām pupām no anonīma profila, lai gan nevienu te tas neinteresē. Varētu drīzāk savā starpā uztaisīt diskusiju un stāstīt viena otrai, kas nu kurai ir dabīgs un kas mākslīgs, apjūsmojot Elīnu.
Man Elīna liekas prasta, nepiekopj higiēnu. Kas var būt skaists, ja tu neievēro pat ikdienas higiēnu? Nu kas????
31.07.2022 11:44 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)