Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2022
Redzot, kā jenots iesaistās bērna kopšanā, es riktīgi priecājos! Bet iedomājieties, kā tie riņķi paliks vēl tumšāki pēc maz gulētām naktīm! Būs jenots kvadrātā :O
30.07.2022 20:19 |
 
10 gadi
Reitings 970
Reģ: 23.04.2014
Zuziii, protams, ka cilvēks, kas ģērbjas izaicinoši, var būt jauks un visādi citādi foršs, par to nav runa. Runa ir par pirmo iespaidu. Man vispār nav saprotams, kāpēc tik ļoti jākairina pretējā dzimuma jutekļi 😁Tur noteikti ir vēlme kaut vai teorētiski, bet kotēties pretējā dzimuma tirgū. Elīnai nepietiek ar to, ka Nauris viņu grib, vajag lai grib vēl citi vīrieši. Vai priekš sievietēm krūtis tā tiek karinātas laukā? Beztēma jau aizgāja 😁
30.07.2022 20:30 |
 
Reitings 7787
Reģ: 09.09.2021
Ja Elīna izskatītos tik briesmīgi kā jūs visas viņu te nodiršat, tad viņai nebūtu tik daudz sekotāji. Mīļās, patīk jums tas vai nē, bet Elīna izskatās ļoti labi, ir ar ideālu augumu tagad un naudiņa nāk griezdamās. Un nē, vīriešiem patīk Elīnas tipa meitenes, ne visiem, bet lielākajai daļai. Ar dabīgumu mūsdienās tālu netiksi. :D
30.07.2022 21:31 |
 
Reitings 2499
Reģ: 07.03.2022
Danuta @ 30.07.2022 21:31
Ja Elīna izskatītos tik briesmīgi kā jūs visas viņu te nodiršat, tad viņai nebūtu tik daudz sekotāji. Mīļās, patīk jums tas vai nē, bet Elīna izskatās ļoti labi, ir ar ideālu augumu tagad un naudiņa nāk griezdamās. Un nē, vīriešiem patīk Elīnas tipa meitenes, ne visiem, bet lielākajai daļai. Ar dabīgumu mūsdienās tālu netiksi. :D
Neviens neko neteiktu, ja tas viss būtu ar mēru, bet, ja Tu uzskati, ka 25 gados izskatīties kā 45+ ir ok, tad nu, lai tā būtu.
Nezinu, kas viņai, ko ir sastāstījis iepriekš par viņas izskatu, ka jāveic tik drastiskas pārvērtības viņas vecumā.
30.07.2022 21:48 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
miss99 @ 19.12.2018 14:24
Ja caur omnivu tad nauda tiek sūtīta uz kontu,kas pieder vai nu viņas vīram Lietuvā,viņai,Montai vai mammai un jānorāda dāvana :-D
Protams,ja čeku nedot tad nepierādīsi,ka pirkts pie viņas un brēku neuzcelsi,bet viņa taču tik ļoti mīl un rūpējas par saviem pircējiem,vajadzētu tad taču kaut nedaudz atbildības par to ko pārdot (t)
Pirku pie viņas parku,nebija laika aizbraukt tāpēc izvēlējos caur omnivu,ieskaitīju naudu,atbildēja gaidi,ok,pagāja 5 dienas,klusums,rakstu vai naudu ir saņēmusi,atbilde bija- nezinu,neesmu skatījusies,iespējams jā :-D

Es nesaprotu. Kā VID vēl to taureni nav paņēmuši priekšā un izdrāzuši???
Ja godīgi, pēc šādiem stāstiem motivācija godīgi kārtot grāmatvedību un maksāt nodokļus nokrīt līdz -150
30.07.2022 21:59 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Danuta, interesanti kādā sabiedrībā Tu apgrozies! Man starp draudzenēm nav neviena ar pieaudzētiem matiem, silikona krūtīm, lūpām kā sardelēm, noķēpājusies ar brūnu mēslu, pie tam vēl pleķaina, vēdekļiem uz acīm un make up un apģērbu kā vieglas uzvedības sievietei, gramatiku vispār nepieminēšu un valodu kā prastai bābai. Max kādai ir gēliš nagi, jā skropstas, bet nezinu nevienu ar 3D vēdekļiem, ikdienā viegls make up, un , ja ir ielaists kaut kas lūpās, tad minimums. Lieku roku uz sirdi un varu apgalvot, ka neviena paziņa man nav ne tuvu tāda kā Elīna, bet, kas interesanti, visas precējušās vai draudzenes, reti kāda ir tagad bez attiecībām, un jā, arī manas paziņas apgalvo, ka viņu vīrieši ir pret visam tam fake, kas sakrāmēts uz Elīnas. Bet ok, varbūt es apgrozos starp citu vecuma cilvēkiem 30-40g, kur tās vērtības dzīvē tomēr ir savādākas, kur cilvēki jau ir pārliecinātāki par sevi, ka nevajag mākslīgas krūtis, lai savaldzinātu vīrieti 😁, ka vīrieši tomēr sievietē meklē arī kaut ko galviņā, ja vēlies aiziet uz vairāk kā vienu randiņu. Kā Tev liekas, ja Elīnai nebūtu Nauris, cik būtu tādu vīriešu, kas gribētu ar viņu veidot attiecības, par ko viņa būtu spējīga parunāt randiņa laikā, tur tikai un vienīgi būtu jāmeklē tāds pats vīrietis, kam galvā salmi, vai nu tāds, kuram vairāk pa gultu nekas neinteresē. Es personīgi nesaprotu, kā cilvēks var tik ļoti tiekties pēc visām šīm ārišķības uzlabojumam, bet iekšēji ir meitene ar pusaudžu domāšanu un zināšanām, atmetot Instagram pārzināšanu un ķīnas, turku, poļu lupatas kur iepirkt, jo visu papīru kārtošanu par biznesu jau arī dara Nauris!
30.07.2022 22:01 |
 
Reitings 7787
Reģ: 09.09.2021
Uz 40+ viņa neizskatās, nevajag pārspīlēt. 😁 Bet nu, protams, vieglāk ir rīt bulciņas un bēdāties, ka neviens vecis nepievērš uzmanību, nekā atzīt, ka Didrai viss ir super. :) Ja viņa izskatītos tik krimināli, tad jau tētis un mamma viņai kaut aizrādītu vai teiktu Naurim, lai Didra savācās, nezieķē tik daudz paštonējošo, mhm? Bet viņa turpina pilnveidoties un attīstīt savu biznesu.
30.07.2022 22:02 |
 
Reitings 384
Reģ: 09.05.2022
Standby @ 30.07.2022 20:30
Zuziii, protams, ka cilvēks, kas ģērbjas izaicinoši, var būt jauks un visādi citādi foršs, par to nav runa. Runa ir par pirmo iespaidu. Man vispār nav saprotams, kāpēc tik ļoti jākairina pretējā dzimuma jutekļi ?Tur noteikti ir vēlme kaut vai teorētiski, bet kotēties pretējā dzimuma tirgū. Elīnai nepietiek ar to, ka Nauris viņu grib, vajag lai grib vēl citi vīrieši. Vai priekš sievietēm krūtis tā tiek karinātas laukā? Beztēma jau aizgāja ?

Es nesen tiktokā dzirdēju vienu meiteni sakām, ka šī būtu pavisam cita pasaulē ja vīrieša mantības izmērs būtu tik pat acīmredzams kā sievietei krūtis.
Bet ja tā nopietni savu labumu un auguma izrādīšana man neliekas nekas slikts un neuzliek nekādus zīmogus pie nosacījuma ka tas ir gaumīgi nevis piemēram īsi svārki ar tikliņzeķubiksem augstpapēdenes +croptop ar dekoltē .
Par Elīnu liekas būtu ļoti skaista ja uz pusi samazinātu to smiņķi , mazliet mazāk filler un mazliet mazāk apsēstība ar svaru vēl varētu nepieļaut atkārtoti kļūdas elementāru vārdu rakstībā. 😅
30.07.2022 22:05 |
 
Reitings 1960
Reģ: 04.01.2022
Danuta @ 30.07.2022 22:02
Uz 40+ viņa neizskatās, nevajag pārspīlēt. ? Bet nu, protams, vieglāk ir rīt bulciņas un bēdāties, ka neviens vecis nepievērš uzmanību, nekā atzīt, ka Didrai viss ir super. :) Ja viņa izskatītos tik krimināli, tad jau tētis un mamma viņai kaut aizrādītu vai teiktu Naurim, lai Didra savācās, nezieķē tik daudz paštonējošo, mhm? Bet viņa turpina pilnveidoties un attīstīt savu biznesu.

Cilvēk, cik Tev gadu, ja tērim un mammai ir jāaizrāda, ka esi saziedusies ar pārāk daudz paštonējošā? Nu nu nu, a nu ka mudīgi aizej nomazgājies, meit! 🤣
30.07.2022 22:10 |
 
Reitings 7787
Reģ: 09.09.2021
SkaistsLaiks, neesi tik pārliecināta, ka Tu zini visu savu draugu gaumes. Katram cilvēkam sava gaume, kuru tāpat nekad līdz galam neuzzināsi. :) Vnk fakts kā tāds, kamēr jūs viņu nodiršat, viņa iet tālāk, pelna smuku naudiņu un izskatās sievišķīgi. Protams, ir detaļas, kas viņā ir par daudz, bet to, ka Elīnas tipāžs mūsdienās ir topā, ir fakts. Paskatīsimies otru galējību - Signe Meirāne.. Nu īsta skaistule, vai ne? :D Pajautā saviem vīriešu kārtas draugiem vai viņiem patīk šāds dabiskums? 99% atbildēs, ka nē.. :D Un ir jau pamats. :D
30.07.2022 22:11 |
 
Reitings 7787
Reģ: 09.09.2021
Anulai, nav svarīgi cik man gadu, bet jā, vecākiem bērns būs bērns līdz mūža galam, un nekas traks, ja dažreiz pasaka acīs nepatīkamas lietas vai arī parunā ar znotu/vedeklu. Bet viņiem viss ir čikiniekā. Elīna dzīvo kā daudzas gribētu, bet diemžēl, gribasspēka par maz. 👍
30.07.2022 22:15 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Danuta @ 30.07.2022 22:02
Uz 40+ viņa neizskatās, nevajag pārspīlēt. ? Bet nu, protams, vieglāk ir rīt bulciņas un bēdāties, ka neviens vecis nepievērš uzmanību, nekā atzīt, ka Didrai viss ir super. :) Ja viņa izskatītos tik krimināli, tad jau tētis un mamma viņai kaut aizrādītu vai teiktu Naurim, lai Didra savācās, nezieķē tik daudz paštonējošo, mhm? Bet viņa turpina pilnveidoties un attīstīt savu biznesu.
es nelietoju pastonejoso,man ir dabigs brunums.saule pieker labi.bet es tapat ka zebra vasara izskatos😂jo man besi sauloties.un pliks pa ielu nestaigasi ,lai butu vienmerigi.un saule sabruna pat uz veikalu aizejot.😬 Tad es pat nezinu kura- Elina vai Es beigas izskatas plekainaka😂noliktu manu bildi blakus ar pateiktu ka nemazgajos😁
30.07.2022 22:17 |
 
Reitings 195
Reģ: 22.02.2022
Baigi svarīgi, kurā vecuma kategorijā ir vīrietis, kura parāda Didras bildi. 35+ teiks, ka labāk dabīgā. Bet jaunam gurkim shī brīža Elīna. Kur Tad ir tie dabīgo meiteńu piekritēji, kas tā tik sapńo nokniebties ar pupainu blondīni, vińi pat nepaskatās uz to “neglīto”, parasto meiteni.
Un vispār es laikam sliecos uz to, ka dabīgo sieviešu piekritēji ir tie, kam vienkārši jāńem tas, ko var dabūt. Pat nespēju iedomāties nevienu vīrieti uz sitiena, Kas labprātīgi izvēlētos pelēko garlaicīgo
30.07.2022 22:36 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Danuta @ 30.07.2022 22:11
SkaistsLaiks, neesi tik pārliecināta, ka Tu zini visu savu draugu gaumes. Katram cilvēkam sava gaume, kuru tāpat nekad līdz galam neuzzināsi. :) Vnk fakts kā tāds, kamēr jūs viņu nodiršat, viņa iet tālāk, pelna smuku naudiņu un izskatās sievišķīgi. Protams, ir detaļas, kas viņā ir par daudz, bet to, ka Elīnas tipāžs mūsdienās ir topā, ir fakts. Paskatīsimies otru galējību - Signe Meirāne.. Nu īsta skaistule, vai ne? :D Pajautā saviem vīriešu kārtas draugiem vai viņiem patīk šāds dabiskums? 99% atbildēs, ka nē.. :D Un ir jau pamats. :D

“Elīnas tipāžs” modē ir tikai instagramā.
30.07.2022 22:38 |
 
Reitings 12255
Reģ: 06.07.2022
Da viss ir vienkārši - jo nepārliecinātāka iekšienē ir sieviete par savu sievišķību, jo vairāk tā tiek manifestēta ārpusē. Milzu dekoltē un lūpas, kam jāatgādina mitras, uzbudinājumā piebriedušas ģenitālijas ir relišeri tām, no kurām liela daļa pat nezina, kas ir orgasms.
30.07.2022 22:48 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
ReReReRe @ 30.07.2022 22:36
Baigi svarīgi, kurā vecuma kategorijā ir vīrietis, kura parāda Didras bildi. 35+ teiks, ka labāk dabīgā. Bet jaunam gurkim shī brīža Elīna. Kur Tad ir tie dabīgo meiteńu piekritēji, kas tā tik sapńo nokniebties ar pupainu blondīni, vińi pat nepaskatās uz to “neglīto”, parasto meiteni.
Un vispār es laikam sliecos uz to, ka dabīgo sieviešu piekritēji ir tie, kam vienkārši jāńem tas, ko var dabūt. Pat nespēju iedomāties nevienu vīrieti uz sitiena, Kas labprātīgi izvēlētos pelēko garlaicīgo
tātad ir tikai divas kategorijas? Neglītas un uzpumpētās (Elīnas gadījumā arī neglīta)? Sorry, bet ir ļoti daudz tiešām skaistu meiteņu, bez uzpumpētām lūpām un milzīgām nedabīgām krūtīm. Elīna kā bija pelēka garlaicīga pirms pumpēšanas, tā joprojām ir. Tās kuras saka, ka viņa bija ļoti skaista pirms tam - nu nepiekritīšu. Neesmu skaistuma standarta noteicēja, bet manā gaumē noteikti viņa nebūtu, lai nosauktu par skaistu. Dabiskāka un glītāka - jā, tagad - ķēms… viņa izskatās tieši tāpat kā Amuna, kad ir uzkrāsojies. Man piemēram ir dabīgi skaistas lūpas, mans vīrs man uzreiz pateica, lai nemaz neiedomājos fillerus tur laist un bojāt sevi. Saprotu, kam smalkas lūpas un gribas mazliet lielākas izteiktākas, ar mēra sajūtu izdara uzlabojumus. Bet tad ir elīna - viņas lūpas, ir, atvainojiet, pretīgas. Ir vīrieši kuriem arī tādas lūpas liekas pretīgas, un ir kaut kādi slimie kā nauris, kurš seko anoreksiķēm ar 40cm vidukļiem 150cm krūšu apkārtmēriem, lūpām kā mērkaķa dirsai - it kā mute ciet, bet zobus tāpat redz.
Nevajag te bāzt sievietes divās kategorijās - neuzpumpēta tātad pelēka, uzpumpēta tātad skaistule.
30.07.2022 22:52 |
 
Reitings 680
Reģ: 16.03.2020
Kā man zb tā atšautā kāja 😅😅😅😅😅gribas salauzt
30.07.2022 22:56 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Nu, ja dabīga jūsuprāt ir uzreiz pelēka, un tāpēc, ka Elīnai ir 100000+ sekotāju uzreiz nozīmē, ka viņai dzīvē būtu piekrišana, nav vērts vairāk diskutēt, jo skaidrs, kas aiz šādu komentāru paudējām sēž. Jā, ir dabīgas nekoptas un kā jūs sakāt pelēkas sievietes, bet es personīgi uzskatu, ka var būt arī dabīgas, koptas, inteliģentas, simpātiskas, gudras sievietes, kas tādu Elīnu izkonkurētu bez problēmām, es par vīriešiem, kas meklē attiecības, tie vīrieši, kas meklē piedzīvojumus, tie arī var mierīgi savākt visas "spilgtās" meitenes, noteikti pelēkās par to neraudātu. Jo nu atzīsim, jebkurš vīrietis, kas paskatītos uz tādu kā Elīnu, viņa pirmā doma būtu, šo noteikti nebūtu grūti nocopēt šonaktij. Bet es nestrīdos, jo varbūt savos uzskatos esmu par vecu, kā nekā tuvu 40, var jau būt, ka mūsdienās meitenēm 20+ galvenais ir būt spilgtām un Instagram aktuālām, un tad dzīve ir izdevusies!
30.07.2022 23:07 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Skaistslaiks @ 30.07.2022 23:07
Nu, ja dabīga jūsuprāt ir uzreiz pelēka, un tāpēc, ka Elīnai ir 100000+ sekotāju uzreiz nozīmē, ka viņai dzīvē būtu piekrišana, nav vērts vairāk diskutēt, jo skaidrs, kas aiz šādu komentāru paudējām sēž. Jā, ir dabīgas nekoptas un kā jūs sakāt pelēkas sievietes, bet es personīgi uzskatu, ka var būt arī dabīgas, koptas, inteliģentas, simpātiskas, gudras sievietes, kas tādu Elīnu izkonkurētu bez problēmām, es par vīriešiem, kas meklē attiecības, tie vīrieši, kas meklē piedzīvojumus, tie arī var mierīgi savākt visas "spilgtās" meitenes, noteikti pelēkās par to neraudātu. Jo nu atzīsim, jebkurš vīrietis, kas paskatītos uz tādu kā Elīnu, viņa pirmā doma būtu, šo noteikti nebūtu grūti nocopēt šonaktij. Bet es nestrīdos, jo varbūt savos uzskatos esmu par vecu, kā nekā tuvu 40, var jau būt, ka mūsdienās meitenēm 20+ galvenais ir būt spilgtām un Instagram aktuālām, un tad dzīve ir izdevusies!
+++
elīnai nekas nav no Tevis nosauktā. Viņa nav ne kopta, ne inteliģenta, ne gudra, ne simpātiska. Viss, kas viņai ir - piepūstas krūtīs un piepūsta seja. Ar visu to viņa pat nerada koptas sievietes iespaidu - netīrs, pleķains ķermenis, mūžīgi netīri apavi kājās, lielās ar to, ka matus nav mazgājusi 10+ dienas. Atvainojos jau iepriekš, ja aizskairšu elīnas fanītes, bet elīna atgādina lētas mauku mājas darbinieci.
Ir arī sievietes ar mākslīgo skaistumu, kuras ir gudras un skaistas, bet elīna nu nebūs tajā kategorijā. Netīrs sušķis ar mērkaķa dirsas seju. Jā - lieciet man sarkanos īkšķus, droši 😀
30.07.2022 23:17 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2022
Atceros, ka pirms kāda mēneša te kāda atgādināja, ka realitātē un uz ielas Elīna nesaņem komplimentus, bet gan izsmieklu. Es nevaru iedomāties, kādiem jābūt apstākļiem, lai viņa būtu iekārojamākā meitene pasākumā - varbūt kā go go meitene naktsklubā? Vai striptīzdejotāja? Tādi sakarīgi, stilīgi jaunieši diez vai tiecas pēc tādas partneres.
30.07.2022 23:19 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)