Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 694
Reģ: 16.02.2021
Spanic @ 30.07.2022 12:50
Nu ne jau viņa vēl jo projām staigā ar tiem matiem, ko taisīja Kristīne.. Cik dienas jau ir pagājušas? Pāri nedēļai?

Tieši nācu ierakstīt, nu jau man šķiet ir 2 nedēļas.
30.07.2022 13:38 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
daizy @ 30.07.2022 13:19
Jūs/jūsu apkārtējoe arī izmanto frāzes - mums nesāp vēders, mums kaka, mēs guļam, mēs ēdam, mums jau 2 zobiņi utt.?
Man uzmetas zosāda un acs sāk raustīties. ?
Man tas pats, "mēs jau ejam dārziņā, mēs jau sēžam uz poda, mēs, mēs, mēs.." Es arī vienu brīdi tā runāju, bet tad paklausījos no malas kā tas izklausās.. Nu ne visai.
30.07.2022 13:52 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
Filomena @ 30.07.2022 13:38

Tieši nācu ierakstīt, nu jau man šķiet ir 2 nedēļas.
viņai tiešām ir problēmas ar higiēnu, ne paštonējošo kārtīgi noskrubē pirms jaunās kārtas, un matus mazgā kad Kristīne frizūru nāk taisīt.
30.07.2022 13:56 |
 
Reitings 2626
Reģ: 10.04.2022
 
10 gadi
Reitings 1090
Reģ: 20.05.2013
mazaskudra @ 30.07.2022 12:25

Es tev pateikšu tā.
Pirms kādiem pāris mēnešiem es vēl biju tā kura par Didru nerunāja un sarunās neiesaistījos. Es zināju ka daudziem viņa nepatīk, bet man pretenziju nebija. Manas domas bija tādas - man prieks ka meitene ir kaut ko sasniegusi, pelna naudu, ir laimīga ar vīru un viss viņiem notiek uz labo pusi. Ne katra meiča viņas vecumā varētu tā močīt.
Toties tagad. Gan mans skatījums uz viņu ir pamainījies.
Pozitīvās lietas Elīnai? Ir. Nenoliedzu. Vēl joprojām man prieks, ka viņa stāda priekšzīmi, ka ar darbu un ideju var sasniegt daudz. Jo viņa tiešām mauc un dara katru dienu. Pozitīvi. Laimīga ģimene. Tagad skaista mājvieta. Visu var atļauties un viss ir skaisti.
Es vienmēr redzu pozitīvo pirmo. Bet ar laiku es sāku pamanīt arī tās negatīvās lietas.
Un Elīnai ir tas ka viņa tik ļoti cenšās dzīvot to instagrama perfekto dzīvi, bet tur visam var cauri redzēt. Nu nafigam ir jāpataisa sevi divreiz tievāku bildēs, jāmaina savas proporcijas un jāgriež gabali no ķermeņa nost? Tas ķipa ceļ pašapziņu? Vai tomēr lai visi domā ka viņa ir skelets?
Cik veselīgi tas ir to redzēt jaunām meitenēm? Vai jebkurai sievietei?
Cik veselīgi ir tautai stāstīt ka tu ēd tikai auglīšus un kā apmāta katru rītu kāpt uz svariem un ar mērlenti sevi mērīt? Un jūsmināties ka ir tievāka kā vēl nekad dzīvē.
Kura sieviete ir tievāka tad kad tikko piedzimis bērns?
Pat es, tievā kaza, kurai nemaz pateikt nevarēja ka biju stāvoklī, pēc bērna vēl brītiņu biju ar drusku tauciņu. Un tas normāli.
(Un es nesaku visu šo jo pati esmu nesmuka, vai man ir kādi kompleksi. Točna nē. Es zinu, ka esmu diezgan smuka. Skaista pat teiktu. Un tieši tik tieva un gara, cik Elīna gribētu būt)
Bet.
Kad beidzot būs modē veselīgi ķermeņi un parastas sejas? Bez uzpūstām lūpām. Bez pupiem. Bez badošanās. Bez tām strašnajām skropstām.
Jo ne jau vīriešiem to vajag.
Sievietes pašas ir izskalojušas pašas sev un viena otrai smadzenes, ka ar lielākām lūpām būsi skaistāka. Vīriešiem patīk lielas krūtis.
Nu ne velna.
Jebkuram čalim parādi Elīnas bildi, viņam šermuļi pāri kauliem noskrien.
Ne jau tas tāpat vien.
te nu jāpiekrīt. Un runājot par sieviešu filleriem, , vēdekļu skropstām un garajiem nagiem. Vīriešiem tā viss tas besī. Ir nācies komunicēt ar daudz brīviem vīriešiem un ziniet, visi ir par dabisko skaistumu. Nu ne jau tā ka neko no kosmētikas, bet dabīgās krāsotas skropstas, spîdumiņš vai tumšas , BET SAVAS lūpas nevis uzpumpētas vai uzzīmētas uzacis un spici nagi. Tik daudziem tas viss liekas neglīti
30.07.2022 14:25 |
 
Reitings 51887
Reģ: 20.07.2021
Ainulai @ 30.07.2022 13:28

Un tomēr. Pat ar visu šo. Kā tad izskaidrot tos viņas 108 tūkstošus sekotāju? Tātad ir pieprasījums sabiedrībā pēc tāda sievietes tipa kā Didra. Un visas “dabīgās” var iet ieskrieties, jo nekad nedabūs pat pusi no tiem sekotājiem, kas ir Didrai.

Pirms pāris gadsimtiem cilvēki rindās pie cirka stāvēja, lai redzētu bārdaino dāmu u.c. šausmekļus! Tagad ļautiņi pieseko Didrai.
30.07.2022 14:26 |
 
Reitings 176
Reģ: 15.01.2022
Arī esmu viena no 108 t,kas seko,bet ne tapec,ka butu resna,neveiskmiga,neglita,skaudiga vai kada tur vel,nu vnk interesanti,gribas atsekot,bet nu nevar😁tas realitates sovs par brivu,pasai kauns briziem,bet nu nelasu dzelteno presi un nesaktos serialus,sis man aizvieto to visu😁un man tik daudz zinamas druskas,pazinas seko,jo tiesam fun,un tik del ta…,jo neviena vairs LV ta neatrada savu privato dzivi utt un visi tie feili,nu vel Kivici tadi,laikam
30.07.2022 15:06 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Ainulai @ 30.07.2022 13:28

Un tomēr. Pat ar visu šo. Kā tad izskaidrot tos viņas 108 tūkstošus sekotāju? Tātad ir pieprasījums sabiedrībā pēc tāda sievietes tipa kā Didra. Un visas “dabīgās” var iet ieskrieties, jo nekad nedabūs pat pusi no tiem sekotājiem, kas ir Didrai.

Nu es viņai piesekoju, jo man patika, kā viņa visu sīki smalki izstāstīja, tad kad ceļoja tās daudzās reizes. Citreiz gan man neinteresēja, apnika un šķīru tiem storijiem garām, bet daudzas reizes man patika paklausīties un uzzināt kā tad tajās citās valstīs tur ir. Ko var sagaidīt un kas ir vērts un kas nē.
30.07.2022 15:24 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Mia6 @ 30.07.2022 14:25
te nu jāpiekrīt. Un runājot par sieviešu filleriem, , vēdekļu skropstām un garajiem nagiem. Vīriešiem tā viss tas besī. Ir nācies komunicēt ar daudz brīviem vīriešiem un ziniet, visi ir par dabisko skaistumu. Nu ne jau tā ka neko no kosmētikas, bet dabīgās krāsotas skropstas, spîdumiņš vai tumšas , BET SAVAS lūpas nevis uzpumpētas vai uzzīmētas uzacis un spici nagi. Tik daudziem tas viss liekas neglīti

Tieši tā. Vīriešiem patīk, kad meitenes uzkrāsojas smuki. Bet nu viss ir ar robežu. Nagi arī patīk, lai var muguriņu pakasīt 😁 bet nu ne jau tie trakie akrila kapļi.
Zinu, ka nav jāizpatīk vīriešiem. Ne jau par to runa te.
Bet gan par to, ka sievietes pašas galējībās iet.
30.07.2022 15:30 |
 
10 gadi
Reitings 2620
Reģ: 04.01.2013
Man Elīna atgādina žurnāla "Sīrups" laikus, kad bija dažādas sadaļas, un tur vienmēr bija modes lapaspuses ar slimīgo (tajā laikā vēl tas bija) tievumu, sirdssāpes par draudzeņu nodevību un dzīšanās/līdzināšanās pakaļ saviem elkiem.
Elīna iesprūdusi 10-15 gadu tālā pagātnē, domājot, ka tagad ir elks visiem, bet realitātē viņa ir klauns, par ko visi smejas.
30.07.2022 15:49 |
 
Patīk
Reitings 2760
Reģ: 08.05.2022
mikina @ 30.07.2022 14:23
http://

Uzķēra neveiksmīgu rakursu un tagad to bildi šeit liks 101 x? 😂
Būsim reālas, telegramma viņa nemaz bez tiem filtriem tik slikti neizskatās. Nav nekādas baaaigās tur lielās atšķirības no Ig.
30.07.2022 15:58 |
 
Reitings 384
Reģ: 09.05.2022
mazaskudra @ 30.07.2022 12:25

Es tev pateikšu tā.
Pirms kādiem pāris mēnešiem es vēl biju tā kura par Didru nerunāja un sarunās neiesaistījos. Es zināju ka daudziem viņa nepatīk, bet man pretenziju nebija. Manas domas bija tādas - man prieks ka meitene ir kaut ko sasniegusi, pelna naudu, ir laimīga ar vīru un viss viņiem notiek uz labo pusi. Ne katra meiča viņas vecumā varētu tā močīt.
Toties tagad. Gan mans skatījums uz viņu ir pamainījies.
Pozitīvās lietas Elīnai? Ir. Nenoliedzu. Vēl joprojām man prieks, ka viņa stāda priekšzīmi, ka ar darbu un ideju var sasniegt daudz. Jo viņa tiešām mauc un dara katru dienu. Pozitīvi. Laimīga ģimene. Tagad skaista mājvieta. Visu var atļauties un viss ir skaisti.
Es vienmēr redzu pozitīvo pirmo. Bet ar laiku es sāku pamanīt arī tās negatīvās lietas.
Un Elīnai ir tas ka viņa tik ļoti cenšās dzīvot to instagrama perfekto dzīvi, bet tur visam var cauri redzēt. Nu nafigam ir jāpataisa sevi divreiz tievāku bildēs, jāmaina savas proporcijas un jāgriež gabali no ķermeņa nost? Tas ķipa ceļ pašapziņu? Vai tomēr lai visi domā ka viņa ir skelets?
Cik veselīgi tas ir to redzēt jaunām meitenēm? Vai jebkurai sievietei?
Cik veselīgi ir tautai stāstīt ka tu ēd tikai auglīšus un kā apmāta katru rītu kāpt uz svariem un ar mērlenti sevi mērīt? Un jūsmināties ka ir tievāka kā vēl nekad dzīvē.
Kura sieviete ir tievāka tad kad tikko piedzimis bērns?
Pat es, tievā kaza, kurai nemaz pateikt nevarēja ka biju stāvoklī, pēc bērna vēl brītiņu biju ar drusku tauciņu. Un tas normāli.
(Un es nesaku visu šo jo pati esmu nesmuka, vai man ir kādi kompleksi. Točna nē. Es zinu, ka esmu diezgan smuka. Skaista pat teiktu. Un tieši tik tieva un gara, cik Elīna gribētu būt)
Bet.
Kad beidzot būs modē veselīgi ķermeņi un parastas sejas? Bez uzpūstām lūpām. Bez pupiem. Bez badošanās. Bez tām strašnajām skropstām.
Jo ne jau vīriešiem to vajag.
Sievietes pašas ir izskalojušas pašas sev un viena otrai smadzenes, ka ar lielākām lūpām būsi skaistāka. Vīriešiem patīk lielas krūtis.
Nu ne velna.
Jebkuram čalim parādi Elīnas bildi, viņam šermuļi pāri kauliem noskrien.
Ne jau tas tāpat vien.

Tā gluži nav , ka tikai sievietes skalo, protams liela daļa ir ka pati sieviete sadomājās , bet paskaties kas stāv aiz playboy , aiz Viktoria Secret (un sludina kalsnu augumu un lielas krūtis ) . Ir ļoti daudz vīriešu kuriem patīk adekvāti lielas krūtis un dibeni un tievums . Ne velti zinu vismaz trīs sievietes kurām vīri ir izmaksājuši krūšu palielināšanu un zobu uzlikas (venīras laikam) , ko tad viņi maksā un nepatīk ? Nu diez vai!
Un cik ir būts kompānijās kur sieva saka manam vīram jau dabiskais un ka ir kur ieķerties , pēc tam gadās būt kompānijā kur tikai tas vīrs jūsmojot par tievu pupainu daiļavu . (Šis viss nav ok un es neatbalstu bet es vienkārši saku ka ir pietiekoši daudz vīriešu kuriem siekala tek arī uz mākslīgo skaistumu) protams tāds perebors kā ir Elīnai es neesmu redzējusi par laimi un nezinu arī tādu vīrieti izņemot Nauri kuram patīk un mudina savu sievieti uz tādu pereboru )
30.07.2022 17:13 |
 
Patīk
Reitings 2760
Reģ: 08.05.2022
Vīrieši lielākoties kliedz par dabīgumu, bet tajā pašā laikā skatās uz mākslīgajām modelēm ar fake krūtīm, lielajiem dibeniem, super tievajiem vidukļiem un uzpūstajām lūpām. Tā nu tas ir.
30.07.2022 17:41 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
Lorra @ 30.07.2022 17:41
Vīrieši lielākoties kliedz par dabīgumu, bet tajā pašā laikā skatās uz mākslīgajām modelēm ar fake krūtīm, lielajiem dibeniem, super tievajiem vidukļiem un uzpūstajām lūpām. Tā nu tas ir.
Es arī skatītos uz vīrieti ar lielām krūtīm, un lielu dibenu!😅 Bet tas būtu vienkārši intereses pēc. Mani vairāk saista intelekts nevis izskats.
30.07.2022 17:47 |
 
10 gadi
Reitings 3235
Reģ: 29.01.2009
Ainulai @ 30.07.2022 13:28

Un tomēr. Pat ar visu šo. Kā tad izskaidrot tos viņas 108 tūkstošus sekotāju? Tātad ir pieprasījums sabiedrībā pēc tāda sievietes tipa kā Didra. Un visas “dabīgās” var iet ieskrieties, jo nekad nedabūs pat pusi no tiem sekotājiem, kas ir Didrai.

Lol. Kam man vajag tos sekotājus? Man gan FB ir tikai reāli pazīstami cilvēki, gan pa lielam tie paši arī Insta, nu varbūt kāds štata indietis ieklīst vai kāds uzņēmums, kas gaida, kad atsekošu atpakaļ. Kam man vajag kaut kādus nepazīstamus cilvēkus, kas lūr?
30.07.2022 18:11 |
 
Reitings 384
Reģ: 09.05.2022
Lorra @ 30.07.2022 17:41
Vīrieši lielākoties kliedz par dabīgumu, bet tajā pašā laikā skatās uz mākslīgajām modelēm ar fake krūtīm, lielajiem dibeniem, super tievajiem vidukļiem un uzpūstajām lūpām. Tā nu tas ir.

Nu bet tieši tā ! Ok nesaku ka visi bet nu ir kuri vienkārši arī nevar tā un kautrējas acīs teikt ja jautā dabīga izskata sieviete pateiktu “eu nu nē man tās ar lielajiem čičiem patīk un pufīgajām lūpām” (to viņi apspriež savā starpā un bez jelkādas runas filtrēšanas) 🤣
30.07.2022 18:12 |
 
10 gadi
Reitings 970
Reģ: 23.04.2014
Viens ir gribēt ievilkt gultā, cits- dibināt ģimeni. Protams, ka pupainās un tievās momentāli pievērš uzmanību, jo instinkti, bet arī es uz tādu uzreiz skatos 😁 taču ar mammu tādu neiepazīstināsi.
30.07.2022 18:51 |
 
Reitings 308
Reģ: 07.07.2014
Nevaru iedomaties kas notiks, kad mazajam nāks zobi, sāks velties, ilgi nomodas laiki, kur Disī viņu liks? Es jau iedomajos viņ atur gorās un mazai čempiņš nogaž viņas statīvu 😠
30.07.2022 19:24 |
 
Reitings 384
Reģ: 09.05.2022
Standby @ 30.07.2022 18:51
Viens ir gribēt ievilkt gultā, cits- dibināt ģimeni. Protams, ka pupainās un tievās momentāli pievērš uzmanību, jo instinkti, bet arī es uz tādu uzreiz skatos ? taču ar mammu tādu neiepazīstināsi.

Protams tas ir pirmais instinkts bet ne reti vien aiz tā mākslīgā skaistuma gadās arī konkrētam vīrietim saistošs cilvēks un pazīstiās ar mammu un kā vēl . Man liekas jums dažam stereotips ja kalsna tievule un lielas krūtis liels dibens viss kā pagalma omītes “prostitutka “ “narkomanka” un nevar ar māti iepazīstināt un ģimeni veidot , bet šokēšu jūs var gan un vīriešiem ir dažādas gaumes un nav obligāti jāpazīstina ar māti un ģimene jāveido tikai ar apalītēm ar kaut ko nesaprotamu uz galvas un nesaprotamas formas krūtīm.
30.07.2022 19:29 |
 
Reitings 268
Reģ: 02.04.2022
daizy @ 30.07.2022 13:19
Jūs/jūsu apkārtējoe arī izmanto frāzes - mums nesāp vēders, mums kaka, mēs guļam, mēs ēdam, mums jau 2 zobiņi utt.?
Man uzmetas zosāda un acs sāk raustīties. ?

Jā, šis ir ļoti izteikti māmiņu aprindās. Derdzīgi!
30.07.2022 20:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (2)