Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 254
Reģ: 20.05.2022
aija93 @ 25.06.2022 13:34
Pēc tiem telegram tekstiem palika pilnīgi viņas žēl, jo reāli viņa nav gribējusi vispār šobrīd bērnus (to neteica, bet to var nolasīt pēc tiem tekstiem). Es ticu, ka didī nav vienīgā sieviete, kura ir pierunāta uz bērnu, nerēķinoties ar to, ka viņai ir savas ambīcijas karjerā. Protams, varam ierēkt par viņas nodarbošanos utml, bet viņai tā ir karjera,par ko sapņojusi.
+cik sapratu, tad viņas ģimene viņai ik pa laikam saka, ka viss viņai no gaisa nokritis, kas, protams, nav taisnība, arī pārdot lētas poļu lupatas ir darbs, kurā viņa ir ielikusi un ziedojusi daudz. Domāju, ja tas viņas bračka aizies strādāt pie didī, tad tur attiecības būs ar visu ģimeni cauri, man kaut kā pa šo laiku, kad viņai sekoju, ir nolasījies, ka brālis ir vecāku mīlulis. Tā kā, ja tur būs kašķis ar brāli, tad ar visu ģimeni.

Man gan viņas nav žēl. Man ir žēl tā nabaga bērna, kuru tā dura laidīs pasaulē.
25.06.2022 13:38 |
 
Reitings 226
Reģ: 24.06.2022
par vienu nelaimīgu bērnu būs vairāk. kur bija tā jāskrien? Didra jauna, mierīgi varēja 30 gados izšaut savu čempi vai vispār neizšaut.
25.06.2022 13:42 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
pidrihsone @ 25.06.2022 13:42
par vienu nelaimīgu bērnu būs vairāk. kur bija tā jāskrien? Didra jauna, mierīgi varēja 30 gados izšaut savu čempi vai vispār neizšaut.
vispār var iztikt bez bērniem. Tādiem egoistiem nav vajadzīgs bērns.
25.06.2022 13:50 |
 
Reitings 3
Reģ: 30.04.2022
ganeša @ 25.06.2022 12:25
Ceru, ka viņa neatgūs formu pēc dzemdībām.
Un, ka mocīsies ilgi, lai nebūtu liekā āda.
???

Fui, šis nu gan ir pretīgi pateikts 👎
25.06.2022 13:58 |
 
Reitings 7296
Reģ: 27.02.2022
TāpatiEs1 @ 25.06.2022 13:58

Fui, šis nu gan ir pretīgi pateikts ?
pretīgi ka dēļ sava auguma tagad grūtniecības laikā badojas.
25.06.2022 14:00 |
 
Reitings 488
Reģ: 27.01.2022
Ameliya @ 25.06.2022 12:35
10 minūšu ūdens liešanas laikā nolasīju, ka škrobe par to, ka viss jāpārplano darba lietās, jo bērns būs, bet negrasās pazemināt “līmeni”. Mazais nemaz “nereiķinās” ar tauriņu.

Es nespēju noklausīties to murgojumu līdz galam.
Raud par to, ka būs bērns bez maz vai. Saprotu, katrai ģimenei ir tie jautājumi kā būs, kā savienosim utt. Bet lai par to raudātu? Wtf 😄
Tiešām šķiet, ka viņasprāt, tikai viņa mīl savu darbu un močī arī tikai viņa😄 Nu labi, neviens cilvēks tā bezpriģelī arī neskrien un nedara pilnīgu tuftu un tad krūti izgāzis nestāsta kā labi pastrādājis😄 tā gan laikam dara tikai viņa.
25.06.2022 14:06 |
 
Reitings 3628
Reģ: 06.05.2014
Tas bija tas iemesls, kāpēc atbrauca atpakaļ uz mājām svinēt? Ko tad ģimene pie viņiem aizskrēja pēctam? Drāmas karaliene.
25.06.2022 14:09 |
 
Reitings 40
Reģ: 13.02.2022
L.. @ 25.06.2022 14:09
Tas bija tas iemesls, kāpēc atbrauca atpakaļ uz mājām svinēt? Ko tad ģimene pie viņiem aizskrēja pēctam? Drāmas karaliene.

Izskatās, ka ar tēvu salamājās, jo nākošajā dienā ciemos pie viņiem aizbrauca tikai mamma ar brāli.
25.06.2022 14:10 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
aija93 @ 25.06.2022 13:34
Pēc tiem telegram tekstiem palika pilnīgi viņas žēl, jo reāli viņa nav gribējusi vispār šobrīd bērnus (to neteica, bet to var nolasīt pēc tiem tekstiem). Es ticu, ka didī nav vienīgā sieviete, kura ir pierunāta uz bērnu, nerēķinoties ar to, ka viņai ir savas ambīcijas karjerā. Protams, varam ierēkt par viņas nodarbošanos utml, bet viņai tā ir karjera,par ko sapņojusi.
+cik sapratu, tad viņas ģimene viņai ik pa laikam saka, ka viss viņai no gaisa nokritis, kas, protams, nav taisnība, arī pārdot lētas poļu lupatas ir darbs, kurā viņa ir ielikusi un ziedojusi daudz. Domāju, ja tas viņas bračka aizies strādāt pie didī, tad tur attiecības būs ar visu ģimeni cauri, man kaut kā pa šo laiku, kad viņai sekoju, ir nolasījies, ka brālis ir vecāku mīlulis. Tā kā, ja tur būs kašķis ar brāli, tad ar visu ģimeni.
viņai brālis sanāk vecāks? Te jau laiku atpakaļ runāja, ka Didras mamma gribējusi abortu taisīt, kad bijusi stāvoklī ar viņu.
25.06.2022 14:12 |
 
Reitings 1475
Reģ: 03.03.2020
Spanic @ 25.06.2022 14:12
viņai brālis sanāk vecāks? Te jau laiku atpakaļ runāja, ka Didras mamma gribējusi abortu taisīt, kad bijusi stāvoklī ar viņu.

Jā, stāstīja, ka gaidot brāli ir baigi daudz ēdusi un tāpēc brālis dzimis liels un bijis baigi grūti dzemdēt.
Elīnu pēc tam gribējusi abortēt, bet kad nolēma tomēr paturēt, bijusi “gudrāka” un ēdusi maz, lai mazuli neuzbarotu.
Tagad šo lielisko padomu deva savai meitai, kuras vājās spriešanas spējas, iespējams, ir sekas māmuļas neēšanai viņu iznēsājot.
25.06.2022 14:18 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Vispàr jau Didra pati storījos kaut kad pateica , ka viņa esot teikusi Naurim, ka viņam jau 28 gadi,pulkstenis tikšķ. Tas par bērnu runājot .
25.06.2022 14:26 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
NeonsNeons @ 25.06.2022 14:26
Vispàr jau Didra pati storījos kaut kad pateica , ka viņa esot teikusi Naurim, ka viņam jau 28 gadi,pulkstenis tikšķ. Tas par bērnu runājot .

Šitās visas ir muļķības, viņa tak piefantazē, ko vajag pēc situācijas. 100% viņu pierunāja uz to bebi, protams, tagad jau viņa neteiks, ka viņa ar neplānoja tik ātri, vai, ka gribēja vēlāk. Un pirms tam jau Nauris vairāk par to bērnu runāja, Elina nemaz nesteidzās ar šo. + gan jau tajā sektā ar runā, ka ģimene ir tad, kad bērns utml.
Viņa ir jauna, viņa vēl mierīgi varēja 5 gadus *močīt" un tad tik sākt domāt.
Man ir žēl jebkuras sievietes, kuras uz to bērnu tiek pierunātas, jo būsim godīgas, sieviete uz šo laiku ir ārpus savas ierastās dzīves un ir daudz vairāk jāziedo kā jebkuram vīrietim, arī, ja tiek palīdzēts daudz un ir nez kādas aukles.
Didī ir ļoti bail pazaudēt visu, kas viņai bija pirms bērna- gan augumu, gan darbu, tāpēc vien var pateikt, ka viņa to bērnu nemaz īsti negribēja. Viņa nav vienīgā sievietr, kas no tā visa baidās, bet, protams, viņa ir diezgan stulba, tāpēc tas viss izskatās kā izskatās 😂
25.06.2022 14:40 |
 
10 gadi
Reitings 2592
Reģ: 04.01.2013
aija93 @ 25.06.2022 14:40

Šitās visas ir muļķības, viņa tak piefantazē, ko vajag pēc situācijas. 100% viņu pierunāja uz to bebi, protams, tagad jau viņa neteiks, ka viņa ar neplānoja tik ātri, vai, ka gribēja vēlāk. Un pirms tam jau Nauris vairāk par to bērnu runāja, Elina nemaz nesteidzās ar šo. + gan jau tajā sektā ar runā, ka ģimene ir tad, kad bērns utml.
Viņa ir jauna, viņa vēl mierīgi varēja 5 gadus *močīt" un tad tik sākt domāt.
Man ir žēl jebkuras sievietes, kuras uz to bērnu tiek pierunātas, jo būsim godīgas, sieviete uz šo laiku ir ārpus savas ierastās dzīves un ir daudz vairāk jāziedo kā jebkuram vīrietim, arī, ja tiek palīdzēts daudz un ir nez kādas aukles.
Didī ir ļoti bail pazaudēt visu, kas viņai bija pirms bērna- gan augumu, gan darbu, tāpēc vien var pateikt, ka viņa to bērnu nemaz īsti negribēja. Viņa nav vienīgā sievietr, kas no tā visa baidās, bet, protams, viņa ir diezgan stulba, tāpēc tas viss izskatās kā izskatās ?
Bet tad cik ir jābūt cilvēkam, es atvainojos, stulbam, ja pierunā uz visu? Ja pateiktu - lec no tilta, tad arī lektu?
Tāpat arī par visām operācijām jautājums - viņas vēlme vai tomēr grūdiens no malas? Pati sevi tik ļoti sačakarējusi, IG tēlo, ka vienmēr ir tik spēcīga un viedoklis par visu, bet nespēj pateikt nē nozīmīgām dzīves lietām. Un tas ir jau gadu no gada.
25.06.2022 14:48 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Lukreecija @ 25.06.2022 14:48
Bet tad cik ir jābūt cilvēkam, es atvainojos, stulbam, ja pierunā uz visu? Ja pateiktu - lec no tilta, tad arī lektu?
Tāpat arī par visām operācijām jautājums - viņas vēlme vai tomēr grūdiens no malas? Pati sevi tik ļoti sačakarējusi, IG tēlo, ka vienmēr ir tik spēcīga un viedoklis par visu, bet nespēj pateikt nē nozīmīgām dzīves lietām. Un tas ir jau gadu no gada.

Bet viņa jau ir stulba, turklāt, ļoti patīk izpatikt vīram.
25.06.2022 14:56 |
 
Reitings 163
Reģ: 15.01.2022
Ja grib,visu var savienot un deliģēt,bet acīmredzot viņi zin kādi paši ir un tapēc neuztic nevienam neko,ja būtu BIZNESMEŅI,mācētu likt citiem strādāt viņu labā,nevis paši kapāt,bet ja ar čemodāniem ved lupatas,tad to grūti deliģēt,un tur tiešām bērniņš var traucēt…skumīgi,ka tādi taisa vispār bērniņu😔
Pašai ir bijis jāsavieno grūtniecība,zīdainis un bizness,to var,bet ne,ja visu dienu sevi jāfočē,tādu “BIZNESU “ īsti nesaprotu
25.06.2022 15:16 |
 
Reitings 72
Reģ: 24.04.2021
Ieteiktu Elīnai izbaudīt jaunās māmiņas statusu un to močīšanu (bildēšanos ) nodot savām modelēm, īpaši Helēnai, jo rezultāts un bildes būs daudz kvalitatīvāks. Helelai nav tāda pleķi par visu ķermeni, nav tāda plastmas seja, daudz mīlīgāka un dabiskāka. Un viņas augums arī man superizkāmējis, jo pārsvarā Latvijā ir s vai m izmēra nēsātājas, nevis xxs. Man liekas , ka bildes apģērbiem iznāk labaks uz viņas. Helēna kā galvenā modele biznesam tik nāks pat labu.
25.06.2022 16:04 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Zanny @ 25.06.2022 16:04
Ieteiktu Elīnai izbaudīt jaunās māmiņas statusu un to močīšanu (bildēšanos ) nodot savām modelēm, īpaši Helēnai, jo rezultāts un bildes būs daudz kvalitatīvāks. Helelai nav tāda pleķi par visu ķermeni, nav tāda plastmas seja, daudz mīlīgāka un dabiskāka. Un viņas augums arī man superizkāmējis, jo pārsvarā Latvijā ir s vai m izmēra nēsātājas, nevis xxs. Man liekas , ka bildes apģērbiem iznāk labaks uz viņas. Helēna kā galvenā modele biznesam tik nāks pat labu.

Tā šķiet mums, sievietēm, kuru elks nav didī. Reāli, daļai viņa pārdod savu dzīvesveidu, tiklīdz storijos sāks parādīties kaut kāda ikdiena, kur bēbis kliedz un nav viss bombigi, tā pārdošanas apjomi sāks sarukt.
25.06.2022 16:22 |
 
Reitings 778
Reģ: 14.11.2021
Ņemot vērā, ka cilvēks neko normālu neēd - enerģija viņai netrūkst.
25.06.2022 16:34 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 5035
Reģ: 03.11.2012
Man gan ir žēl Elīnu, jo ar vien vairāk sāk likties, ka viņa ir vistuvāko cilvēku upuris.
Viņas tēvs, man jau sen asociējas ar tirānu un domāju, ka viņš arī Elīnu “močī” jau no bērnības. Pati ir stāstījusi par savu tēvu, to cik viņš stingrs un to, ka vienmēr viņai ir borējis “smagi strādāt, uzturēt sevi pašai, nepaļauties uz vecākiem utt”. Besī man šitādi tēviņi 😂
Un tad vēl Nauris, domāju, ka viņš arī ir tirāns, vismaz slēptais!
Un Didra ir starp neveselīgi domājošiem cilvēkiem, kuri viņu dzen ar vien lielākos kompleksos.
25.06.2022 16:35 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
vivii @ 25.06.2022 16:35
Man gan ir žēl Elīnu, jo ar vien vairāk sāk likties, ka viņa ir vistuvāko cilvēku upuris.
Viņas tēvs, man jau sen asociējas ar tirānu un domāju, ka viņš arī Elīnu “močī” jau no bērnības. Pati ir stāstījusi par savu tēvu, to cik viņš stingrs un to, ka vienmēr viņai ir borējis “smagi strādāt, uzturēt sevi pašai, nepaļauties uz vecākiem utt”. Besī man šitādi tēviņi ?
Un tad vēl Nauris, domāju, ka viņš arī ir tirāns, vismaz slēptais!
Un Didra ir starp neveselīgi domājošiem cilvēkiem, kuri viņu dzen ar vien lielākos kompleksos.

Aizmirsi par to muteriti, kas pakļaujas tam sencim, atļaujas savai meitai pateikt ka gribēja abortu, kad viņu gaidīja, turklāt, ir diezgan pastulba un ar vati galvā.
25.06.2022 16:56 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits