Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 916
Reģ: 06.04.2020
HaileyBerry @ 13.07.2022 14:31
Ak jēziņ meitenes, sievietes! Es arī tieši pēc dzemdībām biju kā lupata, bet kad tiku palātā vispār nevarēju aizvērties. Man bija tik daudz domu un vēl vairāk enerģija. Bērniņa tēvs visu laiku teica, lai tak eju gulēt, bet miegs nebija nevienā acī. Tas kas ar Elīnu pašlaik notiek ir pilnīgi normāli. Arī tas, ka dažkārt muld kaut ko nesakarā.
Kā arī cepuri nost tēvam, kurš iet un dara. Izklausās, ka tie naidīgie teksti nāk no tām, kuras gulējušas kopā vēl ar piecām citām, jo vecis negribēja palikt ar sievu un jaundzimušo pa nakti slimnīcā.
Pilnīgi saprotu, kādēļ jaunajām māmiņām ir tik liels šoks, kad piedzimst bērns, jo sievietes savā starpā vai nu par to nerunā, vai paņirgājās.
Un nē, es neesmu nekāda fane. Vienkārši normāls cilvēks var nepiekrist, neatbalstīt kādu, bet tas jau nenozīmē, ka katrs cilvēka solis ir jānolej ar tik masīvu heitu.

Piekrītu, ņirgāties šobrīd par katru vārdu, ko viņa pasaka, par Nauri, kurš cenšas kāpt tēta lomā ir “low blow” Nu man arī liekas jocīgi filmēt katru piekto minūti un vēl citi sīkumi, bet tā ir viņas dzemdību pieredze. Minējumi, ka ZĪDAINIS varētu nebūt pietokoši instagramīgs. Meitenes, jūs nopietni? 😬
Tak būs vēl daudz iespēju kādu jēlām joku izspert.
13.07.2022 14:38 |
 
Reitings 543
Reģ: 27.01.2022
DamnFine @ 13.07.2022 14:38

Piekrītu, ņirgāties šobrīd par katru vārdu, ko viņa pasaka, par Nauri, kurš cenšas kāpt tēta lomā ir “low blow” Nu man arī liekas jocīgi filmēt katru piekto minūti un vēl citi sīkumi, bet tā ir viņas dzemdību pieredze. Minējumi, ka ZĪDAINIS varētu nebūt pietokoši instagramīgs. Meitenes, jūs nopietni? ?
Tak būs vēl daudz iespēju kādu jēlām joku izspert.

Te pat izskatās, ka dažas pensionāres raksta no sērijas "es piedzemdēju un pēc stundas jau biju uz kartupeļu lauka".
Tiešām kauns, ka tik neizglītotas un pretīgas sievietes te dažas ir.
Un jokot vajag, bet ne katram tas sanāk. Tieši kā joks par instagramīgo bērnu. Jo nu.. es arī daudz ko teicu, pirms piedzima bērns. Tieši tāpat kā viņa, ka liks uzreiz bildi ar bērna seju. Tik daudz domas mainās kad tas maziņais tiešām nonāk rokās. Domāju, tur arī ir visa atbilde.
13.07.2022 14:45 |
 
Reitings 293
Reģ: 17.05.2022
HaileyBerry @ 13.07.2022 14:31
Ak jēziņ meitenes, sievietes! Es arī tieši pēc dzemdībām biju kā lupata, bet kad tiku palātā vispār nevarēju aizvērties. Man bija tik daudz domu un vēl vairāk enerģija. Bērniņa tēvs visu laiku teica, lai tak eju gulēt, bet miegs nebija nevienā acī. Tas kas ar Elīnu pašlaik notiek ir pilnīgi normāli. Arī tas, ka dažkārt muld kaut ko nesakarā.
Kā arī cepuri nost tēvam, kurš iet un dara. Izklausās, ka tie naidīgie teksti nāk no tām, kuras gulējušas kopā vēl ar piecām citām, jo vecis negribēja palikt ar sievu un jaundzimušo pa nakti slimnīcā.
Pilnīgi saprotu, kādēļ jaunajām māmiņām ir tik liels šoks, kad piedzimst bērns, jo sievietes savā starpā vai nu par to nerunā, vai paņirgājās.
Un nē, es neesmu nekāda fane. Vienkārši normāls cilvēks var nepiekrist, neatbalstīt kādu, bet tas jau nenozīmē, ka katrs cilvēka solis ir jānolej ar tik masīvu heitu.

Piekrītu.
Un tas ir tikai saprotami, ja iedziļināmies fizioloģijā - respektīvi, dzemdībās pastiprināti tiek producēts dopamins, endorfīni, oksitocīns un citi saucamie laimes hormoni. Plus adrenalīns, lai ķermenis varētu paveikt lielo darbu. Tas hormonu kokteilis nepazūd uzreiz pēc izspiešanas, bet lēnām mazinās tuvākā aptuveni pusgada laikā. Tādēļ mēdz būt arī raudāšanas, emocijas, sievietei grūti sevi savākt un citas reakcijas - vnk hormonālā puse arī kārtojas atpakaļ.
Bet visvieglāk ir heitot, neiedziļinoties, negribot un nevēloties izprast ķermeni, psihi, smadzenes tajā procesā. Ķermenis vidēji atgūst formu pilnībā aptuveni pēc pusotra gada. Protams, ka tas nenozīmē, ka pēc pusgada vēl esi pa gultu. Bet visi iekšējie orgāni, kas ir sastumti uz augšu, ārējie orgāni, kas ieņem atpakaļ formu - tas viss ir process.
13.07.2022 14:53 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Unnaaaa18888 @ 13.07.2022 14:16
Atkāpjoties par raidījumu, tikko noskatījos 45min, bet kādas 15 reklāmas vnk tik grūti un bēsīgi skatīties ik pa 5 min ??‍♀️ Viņus tie sponsoru pa traki reklamēja?
Raidījums interesants, Elīna pat labi runā, bet es vienīgi nesaprotu kas viņai tajos matos? Pie saknēm tur sirms vai kāds plaķis tā traucē skatīties, varēja iepūst to Drogas šampūnu pie saknēm.
es par tiem matiem jau te jautāju ari.. es teiktu ka baby puuderi iebērusi?? Vina ber lai svaigaaki😅
13.07.2022 14:56 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
MartAtraM @ 13.07.2022 14:25
Izrādās jenots ir pareģis, jau bija sagādājis skaitli 100 balonus, vēl pirms viņai bija 100k sekotāji. Nekas nav svēts uz šīs pasaules...
es tieš to pamaniiju un nodomaaju!! Taads tirlins.. PALDIES PAR DĒLU un blakus uzreiz 100k sekotāju simbols.. vot sis ir debīli
13.07.2022 14:59 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
woman_wonderland @ 13.07.2022 11:59
Parabellum1 tevī nav zupa iemiesojusies? :D

A vispār, kur Dzidra Zupa palika? :D
13.07.2022 15:11 |
 
Reitings 22755
Reģ: 07.06.2022
SIRSNĪGI SVEICIENI AR ČEMPIONA BEZVĪĻU TRUSIKA BEBULĀČA IERAŠANOS GAN DZĪVAJĀ GAN FORUMĀ 😎
13.07.2022 15:27 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Helga Andersson @ 13.07.2022 15:27
SIRSNĪGI SVEICIENI AR ČEMPIONA BEZVĪĻU TRUSIKA BEBULĀČA IERAŠANOS GAN DZĪVAJĀ GAN FORUMĀ ?
tevi tūlīt apēdīs😂😂😂
Bet es taaaa smejos … bezvīļu trusika
13.07.2022 15:28 |
 
Reitings 311
Reģ: 12.07.2022
Parabellum1 @ 13.07.2022 14:59
es tieš to pamaniiju un nodomaaju!! Taads tirlins.. PALDIES PAR DĒLU un blakus uzreiz 100k sekotāju simbols.. vot sis ir debīli
Tas vispār bija bomba 😅 galvenais, ka pie 100k sekotājiem tikt 🙈 nafig to vēl vajadzēja
13.07.2022 15:29 |
 
Reitings 2035
Reģ: 01.08.2021
Meitenes, Elīna ir piedzemdējusi, šķiram nākamo lapu vaļā. Izskatās, ka šī diskusija ir pārvērtusies par kaut kādu atbalsta grupu visām kam gājis grūtu dzemdībās, un pēc. Bet šī nav īstā vieta kur par to runāt. Tam ir domāts cālis forums, vai var atvērt citu diskusiju šeit pat. Kāpēc vispār vairs par to runāt vai vēl jo vairāk strīdēties, domāju pat Elīna jau ir aizmirsusi par savām dzemdībām, cik ilgi mēs to šeit malsim? Atkāpei, esmu dzemdējusi 3, ilgākās dzemdības ap 20h, tas tā, lai nesekotu komentāri, ka es nožēlojama un noteikti pati neesmu dzemdējusi. Es par to, ka šī diskusija ir aizgajusi pilnīgi ne pa tēmu.
13.07.2022 15:30 |
 
Patīk
Reitings 3334
Reģ: 09.08.2016
Būtu mazs pazors, ka tagad nokristos tie sekotāji. :D Tā lai paliek 99tk. :D
13.07.2022 15:30 |
 
Reitings 56
Reģ: 15.07.2021
sla @ 13.07.2022 12:47
Nesaprotu, kā var teikt, ka Nauris pa sievieti - mammu kļuvis. Varu derēt, to saka vecene, kura pati ja piedzemdētu smagi un ilgi, gribētu, lai viņu uz rokām nēsā un lai tēvs pievērš uzmanību bērniņam. Tad kad karma atnesīs šīm nenovēlīgajām, stulbajām latviešu bābenēm večus, kas neko nedarīs viņu un bērnu labā, tad arī būs asariņas acīs par to ka redz citas nēsā uz rokām, un arī piedalās bērnu aprūpē. Tad varēsiet vienas gan maisus no veikala stiept, gan būt kā verdzene pie plīts. Nauris ir liels malacis, visu pareizi dara, ir jāļauj sievai atpūsties. Teikt, ka viņa būs slikta mamma, un spriest tikai pēc tā, ka viņa tagad ir bezspēcīga, nevarīga nedrīkst. Dzīve viņu iemācīs rūpēties par bērnu.

Ak, labi atceros kā vīrene bija apkārt runājusi, ka nabaga dēliņam trauki jāmazgā un es sliņķe neko nedaru. Tas nekas, ka man bija tik milzīgs puncis, ka nevarēju normāli nostāvēt pie izlietnes. Un tā ir ar dzīvi neapmierināta, neveiksmīga sieviete. Tāpat kā tās, kas te gudri *irš par to, ko normālam vīram un tēvam būtu jādara savai ģimenei.
13.07.2022 15:35 |
 
10 gadi
Reitings 1167
Reģ: 18.08.2011
Jacqueline @ 13.07.2022 14:35

Viņa taču uzrakstīja, ka tikai tagad sāk saprast kas vispār ir noticis. Ne tu esi viņas kurpēs, lai spriestu, ko jaunā mamma jūt pēc 12h dzemdībām!
Man bija 18h dzemdības, un daudz plīsumu, un es biju pēdējā lupata pēc dzemdībām, vēl trakāk kā Elīna, sāpju līmenis zems, un bez EA, tā nevajag man te tagad stāstīt, ka es nezinu ko jūt jaunā mamma. Es mēnesi nevarēju pasēdēt, gulēju uz viena sāna. Bet priekš bērna man bija enerģija pār pārēm. Un medaļu man nevajag.
13.07.2022 15:48 |
 
10 gadiPatīk
Reitings 4934
Reģ: 03.11.2012
Spanic @ 13.07.2022 14:26
Ir redzēti daudzi influenceru "dzemdību stāsti", un pat caur sāpēm tas viss ir pasniegts SKAISTI!
Vērojot Elīnas dzemdību procesu, ļoti stipri acīs dūrās tās pleķainās rokas, kilograms kosmētikas, tās lupatas pa vidu, kaitināja tie "jaunumi", "omniva par brīvu" un "skrienam"!
Es saprotu, ka sāp, sāpju slieksnis ir zems, kājas trīc, sistēma pie rokas, bet, sieviete taču cauri visām sāpēm un trīcošām kājām ir ekstāzē par savu mazulīti, ka ir gatava celties, mazgāt, apčubināt, un vēl nedēļu negulēt, un kā viņa teica, visu nakti skatīties uz "kastīti". Šī visa čīkstēšana par to, cik ir slikti, un, ka viss sadragāts, vienkārši parāda to, cik liels ir ego, un, cik ļoti tas mazulītis ir gaidīts. Nu neizskatās, ka ļoti gaidīts, tāds apgrūtinājums vien bijis. Bet Nauris, es ticu, ļoti gaidīja, un ļoti rūpēsies, kamēr Elīna fočēsies un sēdēs savā Tauriņā.

Nedomāju, ka visām sievietēm ir vienādi, it īpaši ja nejūtas labi pēc dzemdībām un ir nogurums.
Tas viss nāk ar laiku, jo ātrāk atkopjas, jo ātrāk sāk darboties ar bērnu.
Piemēram, es aizmigu burtiski uzreiz pēc dzemdībām un principā visas trīs dienas, kuras bija jāpavada slimnīcā nogulēju ciešā miegā + vēl nedēļu mājās, gandrīz visu laiku nogulēju. Dzemdības man bija vieglas, nebiju nomocījusies kā Elīna, bet miegs un nogurums bija nepārvarams. Bet tas jau nenozīmē, ka kāda uzreiz ir slikta màte!
13.07.2022 15:53 |
 
Reitings 11039
Reģ: 18.08.2014
Akd, nošokējos, Elīnai ļoti patīkot ka bērns nav tukls piedzimis kā citi jaundzimušie.. sākas..😰
13.07.2022 15:56 |
 
Reitings 634
Reģ: 29.05.2021
Vai tiešām viņa tikko pateica, ka prieks, ka bērns nav apaļš!?????
13.07.2022 15:56 |
 
Patīk
Reitings 3334
Reģ: 09.08.2016
“Man patīk, ka bērns nav tukls!”
Bravo! Viss, kas par bērnu bija svarīgākais - izskats.
13.07.2022 15:58 |
 
Reitings 272
Reģ: 18.05.2022
Nu kā var neaprunāt Elīnu..
ja tu jau močī par bērna izskatu un to ka Tev prieks ka nav tukls un apalīts un esot solīds. What?! Tu sevi dzirdi no malas?! Un - es apsolos sataisīties rītā..
Izskats iZskats un izskats.. visiem..visam.. 🫣
13.07.2022 15:59 |
 
Reitings 821
Reģ: 16.09.2021
Mc.Queen @ 13.07.2022 15:58
“Man patīk, ka bērns nav tukls!”
Bravo! Viss, kas par bērnu bija svarīgākais - izskats.

Man arī riebjas tie resnie, pārbarotie bērni, kuriem acis nevar redzēt. Un priecājos, ka mans tāds nav. Kāpēc viņa nevar teikt, ko grib?
13.07.2022 16:03 |
 
Reitings 237
Reģ: 02.02.2022
Man vardu trukst. Ne tikai vinai uztrauc kad berns nav apals. Vina vel pasaka kad ir normals un zolids. Tad citi bernini kuri piedzimst apali nav normali? Es vispar nesaprotu zidainu sauksanu par apaliem un tieviem. Vina vispar dzird ko saka. Sausmas.
13.07.2022 16:06 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits
vairāk  >

Lietotāji online (1)