Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1014
Reģ: 06.01.2020
Dzidra Zupa @ 09.04.2022 21:45
Elīna, bļeģ!!!!!!!!!!!!!!

🤣🤣🤣🤣
Bljaaaa nu cirks! Zin kā. Es ceru,ka viņi jokoja par to, ka nerubī neko pēc kādiem kritērijiem ņemt auto krēslu un ratus. Bet ja nejoko ja,tad es tiešām viņai unfollow,jo es nespēju saprast kaaaaaaaaa tik tukšpauraini cilveki var būt. Un pat smiekli vairs nenāk.
Un kronis visam, ka viņa netērēs laiku kursiem. O👍🏽 Viņai to visvairāk vajag,bet ok. Es domāju pie sevis- vai TIEŠĀM viņi ir tādi idioti vai tēlo,lai par viņiem runātu? Jo ja godīgi, ne par vienu citu influenceri tik daudz nerunā publiski. Kā arī neaicina uz šoviem utt. Jo ceļ reitingus didriķene. Es labāk ceru,ka viņa izliekas tik stulba, lai par viņu runātu?! Bet diez vai.
09.04.2022 22:46 |
 
Reitings 3705
Reģ: 06.05.2014
09.04.2022 22:46 |
 
Reitings 438
Reģ: 21.01.2021
aija93 @ 09.04.2022 22:00

Nu un kurš tad ir tas drošākais krēsls 0-13 kategorijā? Tātad visi tie vecāki, kas lieto ne to super drošo krēslu (interesanti vispār kurš tas ir) ir lohi, kas nedomā par bērnu? Es nedomāju, ka veikalā viņiem zīdainim iedos citas svara kategorijas auto krēslu.

Ir tāds ADAC tests, kur tiek pētīta krēsliņa izturība sadursmēs, kā arī citas lietas, piemēram, bērna poza sēžot. Zinu, ka viens no labākajiem krēsliņiem vismaz iepriekšējos gados bija BeSafe
09.04.2022 22:51 |
 
Reitings 35860
Reģ: 11.02.2015
Tā stakle tik drausmīga, jo lielāka izmēra negrūtnieču bikses max pārvilkusi pāri vēderam.
Skaisti, didriņ, jā. Tāpat kā viss pārējais👌
09.04.2022 23:06 |
 
Reitings 3395
Reģ: 05.12.2021
Labi štrunts par ratiem un beņķi. Arī gultu var elementāri nopirkt. Kursus arī ne visas iziet. Bet ir internets, grāmatas, Mans Mazais žurnāls. Viņa vispār zina, ka jāliek pašai dzemdību soma? Kas ir sudocrem, bepanthen, visas bērniņa apkopes, kolikas, espumisan, zobu nākšana, nakts celšanas ik pēc stundas. Ak dievs, nezinu vai smieties vai man žēl viņas.
09.04.2022 23:15 |
 
10 gadi
Reitings 2620
Reģ: 04.01.2013
Es arī beidzot noskatījos Elīnas interviju. Man tik neērti palika, ka visas trīs vadītājas ved sarunas uz bērnu tēmu un Elīna visu laiku runā un iepin biznesu.
09.04.2022 23:28 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
vispār runājot par tiem ratiem, tak parasti ratus sievietes izvēlās pēc tā, ko viņas vēlās un kàdi ir galvenie plusi. Kā lai es varu ieteikt viņai savus ratus , ja mani rati ir pieņemsim smagi ar četriem lieliem riteņiem, bet man tādi ir jo es dzīvoju mājā un rati man stāv terasē un nekur man viņi nav jāstibī. Es nevaru ieteikt viņai tādus ratus, jo viņai tie galīgi nederēs. Nenesīs jau smagus ratus no trešā stāva. Ceru ka uztverat manu domu. Tak ej veikalā saki savas vēlmes un Tev piemeklēs atbilstošākos. Mums arī atrada tos īstos ratus jo nosaucu to ka man vajag tādus lai nav smagi, lai varu pabraukt pa smiltīm, lai viegli nest augšā uz ceturto stāvu, lai neaizņem daudz vietas. Ja viņai ir vienalga tad es viņai ķerru ar varu ieteikt!!!
09.04.2022 23:38 |
 
Reitings 10026
Reģ: 27.02.2022
Es domāju,ka viņi dzīvē arī ir tik stulbi kā ig. Tak tā intervija visu izteica. un viņas badošanās grūtniecībā daudz pasaka, tikai stulbi cilvēki nomet tīši svaru grūtniecībā, katru nedēļu cisku mēra utt, savai petenei nevar piemērotas drēbes pat uzvilkt, paštonejoso nespēj smuki uzklāt... Jā tur ar šādiem tādiem tekstiem uzkurina foruma meitenes, bet pa lielam viņi ir stulbs un vēl stulbāks.
10.04.2022 00:20 |
 
Reitings 78
Reģ: 08.04.2022
Liveandletlive @ 10.04.2022 00:20
Es domāju,ka viņi dzīvē arī ir tik stulbi kā ig. Tak tā intervija visu izteica. un viņas badošanās grūtniecībā daudz pasaka, tikai stulbi cilvēki nomet tīši svaru grūtniecībā, katru nedēļu cisku mēra utt, savai petenei nevar piemērotas drēbes pat uzvilkt, paštonejoso nespēj smuki uzklāt... Jā tur ar šādiem tādiem tekstiem uzkurina foruma meitenes, bet pa lielam viņi ir stulbs un vēl stulbāks.
man liekas, ka viss tik vēl priekšā, iedomājaties, kas notiks, kad piedzims bērns, dabūsim par ko šausmināties
10.04.2022 00:46 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Silla @ 09.04.2022 23:38
vispār runājot par tiem ratiem, tak parasti ratus sievietes izvēlās pēc tā, ko viņas vēlās un kàdi ir galvenie plusi. Kā lai es varu ieteikt viņai savus ratus , ja mani rati ir pieņemsim smagi ar četriem lieliem riteņiem, bet man tādi ir jo es dzīvoju mājā un rati man stāv terasē un nekur man viņi nav jāstibī. Es nevaru ieteikt viņai tādus ratus, jo viņai tie galīgi nederēs. Nenesīs jau smagus ratus no trešā stāva. Ceru ka uztverat manu domu. Tak ej veikalā saki savas vēlmes un Tev piemeklēs atbilstošākos. Mums arī atrada tos īstos ratus jo nosaucu to ka man vajag tādus lai nav smagi, lai varu pabraukt pa smiltīm, lai viegli nest augšā uz ceturto stāvu, lai neaizņem daudz vietas. Ja viņai ir vienalga tad es viņai ķerru ar varu ieteikt!!!
ļoti liels + ! Vajag man laikam viņai ierakstīt arī savus smagos ratus 👌🏻😂
10.04.2022 08:07 |
 
Reitings 355
Reģ: 30.03.2022
krixis3 @ 09.04.2022 23:15
Labi štrunts par ratiem un beņķi. Arī gultu var elementāri nopirkt. Kursus arī ne visas iziet. Bet ir internets, grāmatas, Mans Mazais žurnāls. Viņa vispār zina, ka jāliek pašai dzemdību soma? Kas ir sudocrem, bepanthen, visas bērniņa apkopes, kolikas, espumisan, zobu nākšana, nakts celšanas ik pēc stundas. Ak dievs, nezinu vai smieties vai man žēl viņas.

nu jau, nu jau, a tu pati šito visu zinaji pirms tev bija berns piedzimis?
10.04.2022 08:27 |
 
Reitings 2046
Reģ: 21.11.2017
kumelite15 @ 10.04.2022 08:27

nu jau, nu jau, a tu pati šito visu zinaji pirms tev bija berns piedzimis?

Es zināju, jo mācēju atvērt internetu, žurnālus, pajautāt radiem un draudzenēm. Man nekas nebija liels šoks, jo biju izlasijusi grāmatas un žurnālus
10.04.2022 08:36 |
 
Reitings 355
Reģ: 30.03.2022
mayja @ 10.04.2022 08:36

Es zināju, jo mācēju atvērt internetu, žurnālus, pajautāt radiem un draudzenēm. Man nekas nebija liels šoks, jo biju izlasijusi grāmatas un žurnālus

es ari gaju uz kursiem ar viru, lasiju zurnalus, skatijos maminuklubu un biju visados maminu forumos, kur pieredzejusas mammas dalijas ar padomiem, bet nakts barosanai, kolikam un citiem krenkiem tapat nav iespejams sagatavoties. es neaizstavu elinu, jo piekritu, ka nenormali daudz ko vina dara aplami, bet nav ari ta, ka kursi un gramatas garante 100% gatavibu dzemdibam un berna aprupei
10.04.2022 09:03 |
 
Reitings 1130
Reģ: 25.03.2014
kumelite15 @ 10.04.2022 09:03

es ari gaju uz kursiem ar viru, lasiju zurnalus, skatijos maminuklubu un biju visados maminu forumos, kur pieredzejusas mammas dalijas ar padomiem, bet nakts barosanai, kolikam un citiem krenkiem tapat nav iespejams sagatavoties. es neaizstavu elinu, jo piekritu, ka nenormali daudz ko vina dara aplami, bet nav ari ta, ka kursi un gramatas garante 100% gatavibu dzemdibam un berna aprupei

Bet viņa pat nezina, kas ir kolikas. Stāsts ir par to,ka sagatavoties vajag nezināmajam, un tad ar praksi to vēlāk darīt. Īstenībā, lai veicas, domāju ka bērns viņu pamatīgi pārmācīs un tā arī vajag! Pēc nakts barošanām gribēšu redzēt kā princese gribēs pucēties un krāsoties, skriet kaut kur! Ok, sākums vēl varbūt pat būs vieglāks - mazulīši pašā sākumā tāpat tikai guļ,ēd,kakā,pabrēc, bet ap 2 mēnešiem jau sāksies interesantāks posms. 😃
10.04.2022 09:11 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Pama @ 09.04.2022 22:51

Ir tāds ADAC tests, kur tiek pētīta krēsliņa izturība sadursmēs, kā arī citas lietas, piemēram, bērna poza sēžot. Zinu, ka viens no labākajiem krēsliņiem vismaz iepriekšējos gados bija BeSafe

L
Es ļoti labi zinu par krēslu testiem, man ir 2 bērni un so jautājumu esmu pietiekami izpētījusi, tāpēc saku, ka jebkurš krēsls no tā baby city ir labs, pirms pāris nedēļām tur biju iegājusi, tur neko apšaubāmu nemaz nepārdod. Arī visi maxi cosi, cybex utml. ir droši krēsli, ne tik viena besafe.
Par ratiem- nu te jau gan ir tikai pēc patikas! Jo, ja nepaņems to, kas patīk, pēc tam neaplauzīsies, būs visu laiku sajūta, ka "es taču gribēju tādus". Vispār ļoti bieži māmiņu forumos lasu, ka ir nomainīti 2-3 rati, cita pat 5-6 ir nomainījusi līdz atrdo savus ideālos ratus.
Ir normāli, ka viņa neko nesaprot ne no ratiem, ne no krēsliem. Gan jau beigās kādā veikalā uzzinās kas ir kas.
10.04.2022 09:13 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
kriksisix @ 10.04.2022 09:11

Bet viņa pat nezina, kas ir kolikas. Stāsts ir par to,ka sagatavoties vajag nezināmajam, un tad ar praksi to vēlāk darīt. Īstenībā, lai veicas, domāju ka bērns viņu pamatīgi pārmācīs un tā arī vajag! Pēc nakts barošanām gribēšu redzēt kā princese gribēs pucēties un krāsoties, skriet kaut kur! Ok, sākums vēl varbūt pat būs vieglāks - mazulīši pašā sākumā tāpat tikai guļ,ēd,kakā,pabrēc, bet ap 2 mēnešiem jau sāksies interesantāks posms. ?

Nu paskaties uz Beitiku, tā gribēja bērnu, gatavojās un tagad visu laiku raud kaut ko, godīgi sakot, es pat nezinu par ko, jo nu es nevaru skatīties kā pieaudzis cilvēks kaut ko pinkšķ ig.
10.04.2022 09:16 |
 
Reitings 1130
Reģ: 25.03.2014
aija93 @ 10.04.2022 09:16

Nu paskaties uz Beitiku, tā gribēja bērnu, gatavojās un tagad visu laiku raud kaut ko, godīgi sakot, es pat nezinu par ko, jo nu es nevaru skatīties kā pieaudzis cilvēks kaut ko pinkšķ ig.

Daudzas mammas,manuprāt, morāli nesagatavojas tam,ka būs grūti, un nevis piedzemdēt, bet pēctam!!! Jo, izspiedīs jau tāpat,ja ne tad izķeizeros, bet īstās grūtības sāksies pēctam. Es gāju tikai uz to - būs grūti, bet tai pašā laikā būs arī ļoti forši un tā vērts! Tāpēc jā, es noteikti netaisu mom shaming, bet tāpēc VAJAG SAGATAVOTIES un lielākotiea paļauties tikai un vienīgi uz sevi, pēctam, kad nāks palīgi, tas būs kā bonuss, nevis - akdievs,kāpēc man neviens nepalīdz.
10.04.2022 09:26 |
 
Reitings 3395
Reģ: 05.12.2021
kumelite15 @ 10.04.2022 08:27

nu jau, nu jau, a tu pati šito visu zinaji pirms tev bija berns piedzimis?

Zini.... Jā. Man viss bija sagatavots. Es lasīju gramatas, žurnālus, māmiņu kluba mājaslapā visus iespējamos video skatījos. Es, protams, nezināju, kas mani sagaida praktiski, bet teorētiski biju gatava. Viss bija sagatavots,sapirkts, ntos sarakstus taisīju vēl, lai viss būtu.
Ar otru bērnu likās, ka zinu visu, esmu gatava visam, bet tieši emocionāli tiku izsista no līdzsvara, jo viss bija pilnībā savādāk nekā ar pirmo.
Tāpēc es skatos uz šito idiotismu un domāju vai tiešām topošā mamma var būt tik....... Pat nezinu īsto vārdu
10.04.2022 09:37 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
kriksisix @ 10.04.2022 09:26

Daudzas mammas,manuprāt, morāli nesagatavojas tam,ka būs grūti, un nevis piedzemdēt, bet pēctam!!! Jo, izspiedīs jau tāpat,ja ne tad izķeizeros, bet īstās grūtības sāksies pēctam. Es gāju tikai uz to - būs grūti, bet tai pašā laikā būs arī ļoti forši un tā vērts! Tāpēc jā, es noteikti netaisu mom shaming, bet tāpēc VAJAG SAGATAVOTIES un lielākotiea paļauties tikai un vienīgi uz sevi, pēctam, kad nāks palīgi, tas būs kā bonuss, nevis - akdievs,kāpēc man neviens nepalīdz.

Nu tā beitika tak tik ilgi mēģināja tikt pie bērna, domā viņa nelasīja visus forumus, žurnālus utml? Domāju, ka beigās didī mazāk par šito toč čīkstēs.
10.04.2022 09:39 |
 
Patīk
Reitings 3954
Reģ: 23.07.2020
Es jau iedomājos tos storijus, kur elina saka, ka nezin kapec bērniņš stundu no vietas ķērc, pēc tam storijs ar tekstu iedomājieties uzzināju ka viņam ir kolikas whaaat kas tas tāds, pirmo reizi dzirdu ka tādam mazam sāp vēders un vēl kas vai zinājāt ka lai palīdzētu var dot zales? Palubom kkas tāds.
10.04.2022 11:00 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits