Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Bordo @ 29.03.2022 21:09
Nu mūsdienu pasaulē jocīgi - mums kā realitātes šovs tiek parādīts, kā mazulis var piedzimt vai nu invalīds vai vispār nepiedzimt (es ceru, ka tik traki gan nebūs, bet viss uz to iet). Ko tad darīt sabiedrībai? Akli noskatīties? Žēl, ka nekur nevar ziņot par tādu bezatbildību, jo bērns vēl nav piedzimis un tas ir Elinas ķermenis
es tieši par to pašu iedomājos. Ja viņai tiešām nedod Dievs,kas notiek.. mēs pēc Kiviča vārdiem, esam līdzzinātājas. Nu tur nebija jābūt pareģim vai ļaunam cilvēkam, lai saprastu, ka tūlīt būs slikti, un viņa, piemēram, uz to pašu Disnejlendu aizspērās nākamajā dienā, kad vēl iepriekšējā vakarā bija tik slikti..
Ceru, ka klausīs šo ārsti un nevis tikai to, ko viņai izdevīgi dzirdēt..
29.03.2022 21:13 |
 
Reitings 434
Reģ: 15.02.2022
blacke @ 29.03.2022 19:32
Es esmu akla? Esmu šodien šeit redzējusi vairākus aizrādošus tekstus par itkā šausmīgiem novelējumiem Elīnai un bērnam, ka tā nevar. Bet es neredzu kur kāds būtu novēlējis to pašu trakāku vai vēl ko citu briesmīgu. Ko es palaidu garām?
es ar meklēju un tā arī neatradu. Redzu meitenes, mammas kuras uztraucas ka tā plekste apdraud bērnińu un nedos tam pat iespēju. Tomēr “bobīgi” jaunumu bildēšana svarīgaka par atpūšanos , lai bērnińam labāk.
29.03.2022 21:17 |
 
Reitings 226
Reģ: 08.03.2021
PeonyPeony @ 29.03.2022 19:14

ir tādi cilvēki, kuriem būtu tikai mācība saskarties ar reālām grūtībām un ciešanām, lai paši nolaistos no saviem mākoņiem. Man nebūtu žēl Didrihsones, tāpat vēl dažu šeit forumiešu, ja viņi par savu dirsīgo bičīgumu saņemtu pēc nopelniem. Karma is a bitch kā saka. Didrihsone sevi jau ir tik daudzas x parādījusi kā cinisku biču, ka nudien man nebūtu žēl, ja ar viņas bērnu kaut kas notiktu un viņai nāktos vismaz uz pusotru minūti saskarties ar ciešanām.

Tu gan esi dīvaina sieviete (ja vispār esi sieviete)
Citā diskusijā klūpi virsū, ka nabaga influencerītes bērnu aizskar, bet šeit pasaki, ka tev vienalga, kaut Didras bērns nomirst.
Varbūt esi tā pati influencere vai kāda viņas bff? 🤦🏼‍♀️
29.03.2022 21:18 |
 
Reitings 238
Reģ: 26.01.2014
Beciņa @ 29.03.2022 21:18

Tu gan esi dīvaina sieviete (ja vispār esi sieviete)
Citā diskusijā klūpi virsū, ka nabaga influencerītes bērnu aizskar, bet šeit pasaki, ka tev vienalga, kaut Didras bērns nomirst.
Varbūt esi tā pati influencere vai kāda viņas bff? ??‍♀️
Tieši to pašu nodomāju. Citas par kucēm saukā, kad citā diskusijā ko pasaka, a šeit pašai viss atļauts. Un kura runāja te minēja kaut ko par dubultstandartiem?
29.03.2022 21:20 |
 
Reitings 226
Reģ: 08.03.2021
Pamanījāt, ka Elīna vairs nepiemin Dievu? Šodien teica, ka likteņa pirksts. Nav vairs Dieva pirksts. 🤨
29.03.2022 21:22 |
 
Reitings 203
Reģ: 14.05.2020
Beciņa @ 29.03.2022 21:18

Tu gan esi dīvaina sieviete (ja vispār esi sieviete)
Citā diskusijā klūpi virsū, ka nabaga influencerītes bērnu aizskar, bet šeit pasaki, ka tev vienalga, kaut Didras bērns nomirst.
Varbūt esi tā pati influencere vai kāda viņas bff? ??‍♀️

es saucu lietas to īstajos vārdos. Ja tu izturies kuciski, es tā arī pasaku, kas tu esi. Jo tās ir pilnīgi dažādas lietas. Man nav pieņemami, ja aizskar bērnu izskatu. Un tava uzvedība ir totāls bičīgums un bullying. Tu no sevis iedomājies, ka esi nez kāda skaistule ar skaistākajiem bērniem, kurai ir tiesības kritizēt citu bērnus un aizrādīt vecākiem, ko viņi redz vai neredz, dara vai nedara. Tu kaut mirkli esi paskatījusies tā kritiskāk uz sevi un saviem bērniem?
Man nav žēl Elīnas grūtniecības, jo tas vēl ir nedzimis bērns, tas attiecas tikai uz pašu Elīnu un viņas bezatbildīgo rīcību. Bet man būtu žēl jau piedzimušu to bērniņu, jo ir tikai niecīga varbūtība, ka tie divi āksti mainīsies, ieraugot mazo.
Joprojām neķer lauku?
Heidy @ 29.03.2022 21:20
Tieši to pašu nodomāju. Citas par kucēm saukā, kad citā diskusijā ko pasaka, a šeit pašai viss atļauts. Un kura runāja te minēja kaut ko par dubultstandartiem?

Tu grasījies mani bloķēt. Tad dari to. Es saucu lietas to īstajos vārdos. Ja biči izturas tā, tad es tā tos arī nosaucu. Ko lūpu met par to, ka parādu jūsu patieso dabu? Es jau sapratu, ka tu saplūdi ar Beciņu un pofig tev, ka viņa uzdrošinājās kritizēt maza bērna zobus. Morāle pilnīgā pakaļā.......... 🤦
29.03.2022 21:34 |
 
Reitings 79
Reģ: 16.03.2022
Beciņa @ 29.03.2022 21:22
Pamanījāt, ka Elīna vairs nepiemin Dievu? Šodien teica, ka likteņa pirksts. Nav vairs Dieva pirksts. ?

Dievs jau tikai labu dara un ved viņu pa izaugsmes kāpnēm. 😁
29.03.2022 21:42 |
 
Reitings 3705
Reģ: 06.05.2014
Kāda neminēja, ka šodien Didras intervija būs STV? Pēc reklāmas nemanīju. Gribējās paskatīties, bet, ja tur nav viņas, galīgi tos šovus skatīties negribas.
29.03.2022 21:44 |
 
10 gadi
Reitings 2620
Reģ: 04.01.2013
L.. @ 29.03.2022 21:44
Kāda neminēja, ka šodien Didras intervija būs STV? Pēc reklāmas nemanīju. Gribējās paskatīties, bet, ja tur nav viņas, galīgi tos šovus skatīties negribas.
Reklamēja, ka būšot otrdien, tas ir, šodien.
29.03.2022 22:13 |
 
Reitings 23
Reģ: 02.03.2022
PeonyPeony @ 29.03.2022 21:34

es saucu lietas to īstajos vārdos. Ja tu izturies kuciski, es tā arī pasaku, kas tu esi. Jo tās ir pilnīgi dažādas lietas. Man nav pieņemami, ja aizskar bērnu izskatu. Un tava uzvedība ir totāls bičīgums un bullying. Tu no sevis iedomājies, ka esi nez kāda skaistule ar skaistākajiem bērniem, kurai ir tiesības kritizēt citu bērnus un aizrādīt vecākiem, ko viņi redz vai neredz, dara vai nedara. Tu kaut mirkli esi paskatījusies tā kritiskāk uz sevi un saviem bērniem?
Man nav žēl Elīnas grūtniecības, jo tas vēl ir nedzimis bērns, tas attiecas tikai uz pašu Elīnu un viņas bezatbildīgo rīcību. Bet man būtu žēl jau piedzimušu to bērniņu, jo ir tikai niecīga varbūtība, ka tie divi āksti mainīsies, ieraugot mazo.
Joprojām neķer lauku?
Tu grasījies mani bloķēt. Tad dari to. Es saucu lietas to īstajos vārdos. Ja biči izturas tā, tad es tā tos arī nosaucu. Ko lūpu met par to, ka parādu jūsu patieso dabu? Es jau sapratu, ka tu saplūdi ar Beciņu un pofig tev, ka viņa uzdrošinājās kritizēt maza bērna zobus. Morāle pilnīgā pakaļā.......... ?

Varu tikai piekrist!
Varbūt es gan esmu bezatbildīgā un bezjūtīgā kaza, bet es par Elīnu un viņas bērnu neuztraucos un nekad to neesmu darījusi. Nav jēgas - mēs katrs savu dzīvi dzīvojam kā gribam un otram tur nav jālien un jācenšās smadzenes ielikt pareizajā vietā. Paši mēs domājam, izvēlamies, rīkojamies un cīnamies ar sekām. Tas, ka Elīna izvēlas dzīvot tieši tā un ne citādi, ir viņas darīšana. Ar sekām cīnīsies viņa PATI!
Elīnai sekoju un skatos uz viņu kā uz mācību “kā nevajag darīt”. Mēs katrs gribam būt labāki, augt un attīstīties, bet mums vienmēr vajag arī piemēru tam, kas mēs negribam būt. 🙄
29.03.2022 22:37 |
 
Reitings 749
Reģ: 16.02.2022
Kopš kura laika klačas un aprunāšana kaut kādā forumā tiek traktēta un apzīmēta ar vārdu: bullying?
Tad tagad bullying ir tad, ja pa stūriem klačojas?
Bez tam Didras gadījumā te pārsvarā visi runā par cēloņu un seku sakarībām, nevis izsaka draudus, vai ļauna vēlējumus. Galīgi jau saspiedusies te viena otra.
29.03.2022 22:55 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Fargerike @ 29.03.2022 22:55
Kopš kura laika klačas un aprunāšana kaut kādā forumā tiek traktēta un apzīmēta ar vārdu: bullying?
Tad tagad bullying ir tad, ja pa stūriem klačojas?
Bez tam Didras gadījumā te pārsvarā visi runā par cēloņu un seku sakarībām, nevis izsaka draudus, vai ļauna vēlējumus. Galīgi jau saspiedusies te viena otra.
tak pilns ar snowlakes tagad visur.
29.03.2022 23:05 |
 
Reitings 1014
Reģ: 06.01.2020
Fargerike @ 29.03.2022 22:55
Kopš kura laika klačas un aprunāšana kaut kādā forumā tiek traktēta un apzīmēta ar vārdu: bullying?
Tad tagad bullying ir tad, ja pa stūriem klačojas?
Bez tam Didras gadījumā te pārsvarā visi runā par cēloņu un seku sakarībām, nevis izsaka draudus, vai ļauna vēlējumus. Galīgi jau saspiedusies te viena otra.

💯
29.03.2022 23:07 |
 
Reitings 21
Reģ: 16.03.2022
Neviens "klačoties" nav aizliedzis, bet izteikties par kādu sakot, ka cita persona ir debīla, idiots, preteklis utt. vairs nav klačošanās, bet cieņu aizskaroši un tā ir emocionàlā vardarbība. Hello! Zeme atveries.
Vajag izaugt mazliet no tā skolas laika, ne? Ja kāds par jūsu bērnu/māti/citu tuvinieku šitā paklačotos - tas tad tā kā būtu okey, vai ne? Un vai klačošanās ir tas pats, kas cilvēka apsaukāšana publiskās interneta vietnēs? Klačoties tādā veidā varat mājās ar saviem vīriem, ja viņi tās samazgas, kas nāk laukā no mutes var izturēt.
Agrāk tantes teiktu - un ar šitādu muti Tu maizi ēd.
Kas vispār mūsdienās apsaukàjas? Tāpēc arī bērnudārzos bērni runā tādiem deviņstāvīgiem vārdiem, jo mammīte ar tētīti to labi iemācīja, ka saukt Anniņu par kucīti ir baigi okey.
30.03.2022 00:05 |
 
Reitings 10009
Reģ: 27.02.2022
Šodien visi ir sensitve af, didrene pati sevi pataisa par klaunu, vai nu tēlo muļķi vai ir, nevar saprast, par grūtniecību vispār nerūpējās, te cilvēki pašausminas un ak dievs, uzreiz kaut kam sūdz itkā bullyings. Bullyings tas būtu, ja viņai visas DM sūtītu, un tāpat neko TĀDU te nerunā. Labi tur varbūt viņas kajstarpi nevajag apspriest, bet pati jau izrāda, savas kājas plātot, goroties apakšbiksītes.
30.03.2022 00:09 |
 
Reitings 10009
Reģ: 27.02.2022
Odzy @ 30.03.2022 00:05
Neviens "klačoties" nav aizliedzis, bet izteikties par kādu sakot, ka cita persona ir debīla, idiots, preteklis utt. vairs nav klačošanās, bet cieņu aizskaroši un tā ir emocionàlā vardarbība. Hello! Zeme atveries.
Vajag izaugt mazliet no tā skolas laika, ne? Ja kāds par jūsu bērnu/māti/citu tuvinieku šitā paklačotos - tas tad tā kā būtu okey, vai ne? Un vai klačošanās ir tas pats, kas cilvēka apsaukāšana publiskās interneta vietnēs? Klačoties tādā veidā varat mājās ar saviem vīriem, ja viņi tās samazgas, kas nāk laukā no mutes var izturēt.
Agrāk tantes teiktu - un ar šitādu muti Tu maizi ēd.
Kas vispār mūsdienās apsaukàjas? Tāpēc arī bērnudārzos bērni runā tādiem deviņstāvīgiem vārdiem, jo mammīte ar tētīti to labi iemācīja, ka saukt Anniņu par kucīti ir baigi okey.
teikšu kā ir, viņas āda no paštonejošā ir diezgan pretīga un netiriga. Matus regulāri neizmazga, kur šajā tekstā ir apsaukāšanās? Viņa sevi nekopj un tas ir fakts. Beidz pārspīlēt.
30.03.2022 00:13 |
 
Reitings 1803
Reģ: 21.02.2022
Odzy @ 30.03.2022 00:05
Neviens "klačoties" nav aizliedzis, bet izteikties par kādu sakot, ka cita persona ir debīla, idiots, preteklis utt. vairs nav klačošanās, bet cieņu aizskaroši un tā ir emocionàlā vardarbība. Hello! Zeme atveries.
Vajag izaugt mazliet no tā skolas laika, ne? Ja kāds par jūsu bērnu/māti/citu tuvinieku šitā paklačotos - tas tad tā kā būtu okey, vai ne? Un vai klačošanās ir tas pats, kas cilvēka apsaukāšana publiskās interneta vietnēs? Klačoties tādā veidā varat mājās ar saviem vīriem, ja viņi tās samazgas, kas nāk laukā no mutes var izturēt.
Agrāk tantes teiktu - un ar šitādu muti Tu maizi ēd.
Kas vispār mūsdienās apsaukàjas? Tāpēc arī bērnudārzos bērni runā tādiem deviņstāvīgiem vārdiem, jo mammīte ar tētīti to labi iemācīja, ka saukt Anniņu par kucīti ir baigi okey.
ej di*st!
30.03.2022 02:04 |
 
10 gadi
Reitings 734
Reģ: 04.10.2009
Beciņa @ 29.03.2022 21:22
Pamanījāt, ka Elīna vairs nepiemin Dievu? Šodien teica, ka likteņa pirksts. Nav vairs Dieva pirksts. ?

Jo Dievs nedeva meitu, Elīna apvainojas. 😅
30.03.2022 02:27 |
 
Reitings 1272
Reģ: 13.04.2020
Odzy @ 30.03.2022 00:05
Neviens "klačoties" nav aizliedzis, bet izteikties par kādu sakot, ka cita persona ir debīla, idiots, preteklis utt. vairs nav klačošanās, bet cieņu aizskaroši un tā ir emocionàlā vardarbība. Hello! Zeme atveries.
Vajag izaugt mazliet no tā skolas laika, ne? Ja kāds par jūsu bērnu/māti/citu tuvinieku šitā paklačotos - tas tad tā kā būtu okey, vai ne? Un vai klačošanās ir tas pats, kas cilvēka apsaukāšana publiskās interneta vietnēs? Klačoties tādā veidā varat mājās ar saviem vīriem, ja viņi tās samazgas, kas nāk laukā no mutes var izturēt.
Agrāk tantes teiktu - un ar šitādu muti Tu maizi ēd.
Kas vispār mūsdienās apsaukàjas? Tāpēc arī bērnudārzos bērni runā tādiem deviņstāvīgiem vārdiem, jo mammīte ar tētīti to labi iemācīja, ka saukt Anniņu par kucīti ir baigi okey.
un kad Didrene forumnieces apsaukā, ko tu viņai neko nesaki?
30.03.2022 06:32 |
 
Patīk
Reitings 2919
Reģ: 30.04.2020
Ko jūs te ņematies? 😁
Loģiski, ka šī, ietekmeļu, NL un Kiviča diskusijas ir apdiršana. Ne visas šeit izsakās debīli, bet šeit ir kaudzīte ar lietotājām, kuras nemāk robežas.
Es gan Elīnai novēlu milzīgu mācību, kuru viņa tāpat noteikti nesapratī. Viņa atradīs kādu citu ko vainot-piemēram ārsti, viņas heiterus un forumnieces. Pati nevar atvērt googli, pati nevar nopirkt kādu grāmatu.
Nauris nav labāks-esmu viņam rakstījusi neskaitāmas vēstules, neviena no tām nav bijusi kaut gramu rupja-vai viņš kaut vienu ir izlasījis? Nē.
30.03.2022 08:14 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits