Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Nē, nu protams, ja sieviete tā cieš un viņai tiešām tik slikti gāja un raudāja kā tajos storijos - žēl man viņas, neesmu jau necilvēks. Bet smird pēc teātra. Pamatīgi.
Pirmkārt, pati vainīga. Jāieklausās citos cilvēkos, kas viņai dod padomus. Kaut tur pat Instā mammas viņai katru dienu rakstīja ko un kā labāk, par visiem tematiem. Par krūts barošanu un krūtīm arī.
Nākamais, pati savu ķermeni ir novedusi līdz sabrukumam. Tad kad imunitāte ir novājināta un tikai močij - ķermenis pats izdomās, kad viņam vajag atpūsties un piespiedīs to darīt. Viņas kafijas, fricīšu un burkānu diētas ir viņu pataisījušas ne tikai kārnu, bet arī vāju. Lai kotleti apēd nevis Ibumetīnu.
Un lai izlien no savas galvas ārā. Dzīvo savā pasaulītē, kur pieradusi, ka viss tikai ap viņu griežas. Un ja griežas, tad jau viņa baigā zvaigzne un perfekta no visām pusēm. Kurš savu raudāšanu liek Instagrama storijos? Nu kurš? Neviens, pie pilna prāta, neliks savu raudāšanu un gaudošanu storijos saviem 100k sekotāju. Un kāpēc lika? Lai Nauris redzētu un skrietu mājās. Jo personīgi jau viņam šos video nesūtīsi. Lai sekotāji viņu pažēlotu. ''Turies Elīnīt'' ''Būs jau labi''. Un plusā ir drāma un visi skatās uz Elīnas Didrihsones asarām un žēlo viņu.
Ne pirmā, ne pēdējā māte kura iet cauri šādām problēmām. Bet pēc viņas izskatās, ka viņa vienīgā visā pasaulē, kas bērnu jebkad piedzemdējusi.
14.04.2023 08:59 |
 
10 gadi
Reitings 7422
Reģ: 29.09.2009
Es nezinu kā apstādināt piena procesu. Mīļā, Tu nekad neesi interesējusies par jebkādu procesu par mātes lomu nemaz nerunāsim.
14.04.2023 08:54 |
 
Reitings 712
Reģ: 07.04.2022
CallMeAnnika @ 13.04.2023 17:07
Butterfly vispār tik nežēlīgi pacēlušās cenas. Ļoti līdzīgas kleitas ar zināmu audumu (nevis bombīgu) un domājams, ka labāku kvalitāti var nopirkt H&M.
Un kurš viņiem taisa mājaslapu? Analfabēts?
https://butterfly.lv/products/zala-rudens-kleita-josta
Zaļa, rudens kleita.
Komats aiz zaļa? Nopietni? Lielie biznesmeņi un vislabāko komandu :D Drīzāk dumjākie biznesmeņi ar stulbāko komandu.

Viņai drīz vajadzētu izsludināt vakanci - meklējam latviešu valodas skolotāju
14.04.2023 08:45 |
 
10 gadi
Reitings 7422
Reģ: 29.09.2009
Es nesaprotu! Es tiešām nesaprotu šo mūsdienu raudošo storiju/bilžu fenomenu. Tajā vietā, lai meklētu sev medicīnisku palīdzību pie ārsta tiek publiskoti šādi meksikāņu seriāli!
14.04.2023 08:44 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
latvjubarbija @ 14.04.2023 08:10

Es neesmu psihologs, bet tur ož pēc narcisisma..

Tur nav jābūt psihologam, lai šo redzētu. Viņai ir ļoti izteikti narcisms.
14.04.2023 08:42 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Meitenearputniem @ 14.04.2023 07:51
Es tikai mazliet nesaprotu. Tā kā es elinai nesekoju,bet no šeit rakstīta saprotu,ka viņa neapsveica Nauri un viņš tusejas ar draugiem ?
Tā pag,ka ar komunikāciju tajā ģimenē? Parasti svētku ballītes taču ieplano laicīgi. Pieņemsim ,ka Elīna aizmirsa viņa vārdā dienu vai tad Nauris nebija laicīgi pateicis ,ka ies ar draugiem ārā? Vai sievai nesaka ka ies tuset un viņai nerodas jautājumi kam par godu ? Sievu līdzi neaicina? Parasti jau svētkus ģimene kopā svin ? A iedomājoties ka viņa neaizmirsa un patiešām plānoja vakarā apsveikt ar , piemēram,bombigu sexigo veļu,a šis nozūd un sievu līdzi neņem? Tajā ģimenē vispār ir komunikācija?

Divi varianti. Vai nu tur viens otru laiž gar ausi un neklausās vai arī sastrīdējās abi par to.
Man šķiet, ka drīzāk abi divi sastrīdējās.
Nauris gribēja doties ārā ar cilvēkiem, Elīna vai nu negribēja vai arī viņai tie cilvēki nepatika. Nauris aizgāja tāpat.
Un viņa uztaisīja drāmu, lai vīram būtu jāskrien atpakaļ. Un slimam, raudošam cilvēkam arī nedrīkst nepiedot.
Jo pēc Ietekmeles es saprotu, ka Naurim tas kāposts viņai bija jāved. Bolts, Wolts neeksistē?
Vienalga kāda nakts stunda, Wolt mārkets centrā viens ir vaļā, un tur ir arī kāposts. Nu labi, drusku dārgāk ar piegādi un viens kāposts nav pasūtījuma minimums, bet samet sev saldumus vēl klāt un aizgaaaaaaja. Naudas ziņā tas pats ko Ņuris degvielā nobraukātu pie princeses skrienot.
14.04.2023 08:20 |
 
Reitings 3076
Reģ: 09.04.2023
mazaskudra @ 13.04.2023 23:20
Es patiesībā nebrīnos, ka Elīna šo savu čīkstēšanu ir samākslojusi.
Vārda diena jau itkā nav nekādi super lielie svētki, bet var noprast, ka Nauris ir kaut kur aizdevies svinēt. Ja jau teica, ka nevar viņu sazvanīt 2h.
Un Elīna ir pieradusi, ka viss grozās tikai ap viņu. Izskatās, ka Nauris Elīnu nav paņēmis līdzi uz šo svinēšanas pasākumu un viņa ir palikusi viena mājās. Nu tad viņai jāuztaisa kaut kas lai uzmanība atkal uz viņu.
Un kā gan savādāk Elīnu visi žēlos, ja ne šādi. Ka viņai nabadzītei tik traki. Un tā cieš. Šausmas.

Es neesmu psihologs, bet tur ož pēc narcisisma..
14.04.2023 08:10 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Es tikai mazliet nesaprotu. Tā kā es elinai nesekoju,bet no šeit rakstīta saprotu,ka viņa neapsveica Nauri un viņš tusejas ar draugiem ?
Tā pag,ka ar komunikāciju tajā ģimenē? Parasti svētku ballītes taču ieplano laicīgi. Pieņemsim ,ka Elīna aizmirsa viņa vārdā dienu vai tad Nauris nebija laicīgi pateicis ,ka ies ar draugiem ārā? Vai sievai nesaka ka ies tuset un viņai nerodas jautājumi kam par godu ? Sievu līdzi neaicina? Parasti jau svētkus ģimene kopā svin ? A iedomājoties ka viņa neaizmirsa un patiešām plānoja vakarā apsveikt ar , piemēram,bombigu sexigo veļu,a šis nozūd un sievu līdzi neņem? Tajā ģimenē vispār ir komunikācija?
14.04.2023 07:51 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Elīna, izskatās ir sapratusi, ka pēdējā laikā ir kļuvusi pārāk garlaicīga un nolēma mums uzrīkot drāmu.
Slikti, ļoti slikti, neieskatīts.
Lai iet domāt tālāk, ka pievērst sev uzmanību.
14.04.2023 01:50 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Elīna, pati savu organismu ir pārvērtusi par miskasti ar savu slikto dzīves veidu un patstāvīgajam dietām, nav ko brīnīties, ka pēc šī visa galva sāp, un ja viņa turpinās tāda paša gara , tad sāks paradīties vēl nopietnākas problēmas.
14.04.2023 01:42 |
 
Reitings 1113
Reģ: 18.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 13.04.2023 22:21
Rakstu jau 3x- didriksu vajag cancelot! Obligāti! Pēc iespējas ātrāk. Idejas kā? ????
bombīt viņas pārkāpumus iestādēm, jo atsekot viņai pēkšņi neatsekos 100k+ un lv arī cancel culture ir salīdzinoši autiņos (izņemot šo gadījumu - paldies Dievam, tieši Elīnas gadījumā žēl.). Nu vai kādam jādabū slēptās kameras audio un video, kur viņa ierēc par saviem faniem un sekotājiem vai konkrēti nodirš viņus un jānodod medijiem
14.04.2023 00:56 |
 
10 gadi
Reitings 2607
Reģ: 29.01.2009
Pagājušajā gadā Dubajas veikalā mauroja, kad netika naktsmītnē pēc Didras iecerētā laika.
Un tad, kas Kristjinka laicīgi neieradās (lasi piecos no rīta uz šās dzimšanas dienas fotosesijas frizēšanu).
Krokodila asaras.
14.04.2023 00:55 |
 
Reitings 3048
Reģ: 29.12.2022
Es gribētu,lai mans vīrs savus svētkus pats vēlas pavadīt kopā ar mani, tāpat kā es ar viņu. Nuuuu,ja vīrs svētkos pazūd uz 2h un neceļ telefonu,tas jau liekas,ka viņš vienkārši atpūšas no tevis :) pie tam, visas zinam,ka didra nekur bez viņa viena atpūsties neiet ar draudzenēm. Manos uzskatus, ņurixam ir draugi vai draudzenes? ar ko pasvinēt,jo ar šito zosi tik vien kā aiziet fricīšus paēst,kurus sākumā viņa ar saviem melnajiem aiznadžiem pagramstīs
14.04.2023 00:01 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
Nauris jau arī māk izbaudīt pasēdēšanu,izklaidi un cikvēkus.
Kāda jēga ar Elīnu kaut kur iet,ka viņa nemaz tālāk par Poļu tirgu un frīī kartupeļiem neredz un tās tiešām ir vienīgās viņas intereses ap dzīvi.
Stulbās drēbes,mērcītes un frīī tā Elīna ap to griežas.
13.04.2023 23:32 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Es patiesībā nebrīnos, ka Elīna šo savu čīkstēšanu ir samākslojusi.
Vārda diena jau itkā nav nekādi super lielie svētki, bet var noprast, ka Nauris ir kaut kur aizdevies svinēt. Ja jau teica, ka nevar viņu sazvanīt 2h.
Un Elīna ir pieradusi, ka viss grozās tikai ap viņu. Izskatās, ka Nauris Elīnu nav paņēmis līdzi uz šo svinēšanas pasākumu un viņa ir palikusi viena mājās. Nu tad viņai jāuztaisa kaut kas lai uzmanība atkal uz viņu.
Un kā gan savādāk Elīnu visi žēlos, ja ne šādi. Ka viņai nabadzītei tik traki. Un tā cieš. Šausmas.
13.04.2023 23:20 |
 
Reitings 5467
Reģ: 27.02.2022
gribuiemestkapeiku @ 13.04.2023 22:21
Rakstu jau 3x- didriksu vajag cancelot! Obligāti! Pēc iespējas ātrāk. Idejas kā? ????
atsekot
13.04.2023 22:57 |
 
Reitings 14
Reģ: 12.04.2023
Kāds var paskaidrot no kurienes info un kas īsti tur ar to Ņurīša ģimeni un Elīnu? Iepriekš tikās un pēkšņi visur var lasīt, ka sliktas attiecības?
13.04.2023 22:53 |
 
Reitings 1421
Reģ: 11.10.2022
Klasiska Naura vārda diena, šitā nav pirmo reizi īstenībā - pa dienu bazars par močīšanu, izaugsme, pateicība, tad - opiņaaa drāma, asaras, bombīgs kompletiņš, ieķeriet! Un aiii, nesanāca Nauri pārsteigt, gribēju to, gribēju šito, vakariņas bla bla. 😶
13.04.2023 22:50 |
 
Reitings 221
Reģ: 20.11.2022
simona.saimona @ 13.04.2023 22:29
Palasīju par mastītu “Vairumā gadījumu mastītu izraisa stafilokoku infekcija krūts dziedzeros, kura cēloņi var būt:
• laktostāze jeb piena sastrēgums krūts dziedzeros, piemēram, izlaižot kādu no mazuļa zīdīšanas reizēm;
• krūtsgalu mikrotraumas (plīsumi, sasprēgājumi);
• imunitātes pavājināšanās;
• hormonālie traucējumi;
• personīgās higiēnas neievērošana;
• hroniskas saslimšanas, piemēram, elpceļu, dzimumorgānu un citas infekcijas;
• zarnu trakta infekcijas, zarnu nūjiņai nokļūstot krūts dziedzeros caur asinsrites sistēmu;”
Tā kā nav noslēpums, ka Elīnai ar higiēnu ir problēmas, tad nav jāzīlē, kāpēc viņai tā ir...
zarnu problēmas arī kautkādas ir
13.04.2023 22:39 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
simona.saimona @ 13.04.2023 22:29
Palasīju par mastītu “Vairumā gadījumu mastītu izraisa stafilokoku infekcija krūts dziedzeros, kura cēloņi var būt:
• laktostāze jeb piena sastrēgums krūts dziedzeros, piemēram, izlaižot kādu no mazuļa zīdīšanas reizēm;
• krūtsgalu mikrotraumas (plīsumi, sasprēgājumi);
• imunitātes pavājināšanās;
• hormonālie traucējumi;
• personīgās higiēnas neievērošana;
• hroniskas saslimšanas, piemēram, elpceļu, dzimumorgānu un citas infekcijas;
• zarnu trakta infekcijas, zarnu nūjiņai nokļūstot krūts dziedzeros caur asinsrites sistēmu;”
Tā kā nav noslēpums, ka Elīnai ar higiēnu ir problēmas, tad nav jāzīlē, kāpēc viņai tā ir...

Nu ar viņas imunitāti arī pieļauju nav baigi spīdoši. Viņas uzturs, neēšana, tievēšana un viss tas man nedod iespaidu, ka viņa būtu veselīga tādā ziņā
13.04.2023 22:38 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits