Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
HiacinteBurkaa @ 24.04.2023 20:57
Paldies, jenota pakaļa tiešām ir tas, ko vēlējos redzēt.

Ļoti līdzīga Naurim starp citu.
24.04.2023 22:51 |
 
Reitings 6002
Reģ: 17.03.2023
Mayaaa @ 24.04.2023 09:33
Labākie vecāki. Kurš sunim asti cels, ja ne pats??

Savā galvā, savas fantāzijas.
24.04.2023 22:42 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 24.04.2023 15:26
Viņai jau 9 mēnešus vecs bērns,bet kad guļ joprojām tuntulē ar 100 segām un spilveniem apkārt? Vai tā tikai izskatījās?

Bet ziemā nesa uz mašīnu vienā kārtā. Bez virsdrēbēm.
24.04.2023 22:40 |
 
Reitings 3650
Reģ: 01.03.2022
Metaforaas @ 24.04.2023 22:05
Ģimenes diena , taču miljons reizes pieminēja darbu , viņa kādreiz arī prot atslēgties no virtuālās pasaules un tiešām reāli pavadīt laiku ar ģimeni? Es nesaprotu ko tur katru dienu var bildēt, tas veikals viņai taču nav tik liels , ka katru dienu jaunas drēbes būtu.

Ģimenes diena + filmētāja, montētāja. Kādam taču arī jāfilmē šī ģimene
24.04.2023 22:38 |
 
Reitings 10736
Reģ: 22.12.2022
Metaforaas @ 24.04.2023 22:05
Ģimenes diena , taču miljons reizes pieminēja darbu , viņa kādreiz arī prot atslēgties no virtuālās pasaules un tiešām reāli pavadīt laiku ar ģimeni? Es nesaprotu ko tur katru dienu var bildēt, tas veikals viņai taču nav tik liels , ka katru dienu jaunas drēbes būtu.

Didrai vnk ieklemmējusi plate. Tas veikals nobankrotēs, bet viņa turpinās bildēt komkletus. Varu iedomāties kā Nauris besās uz šo bezjēdzību.
24.04.2023 22:35 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Ģimenes diena , taču miljons reizes pieminēja darbu , viņa kādreiz arī prot atslēgties no virtuālās pasaules un tiešām reāli pavadīt laiku ar ģimeni? Es nesaprotu ko tur katru dienu var bildēt, tas veikals viņai taču nav tik liels , ka katru dienu jaunas drēbes būtu.
24.04.2023 22:05 |
 
Reitings 2156
Reģ: 10.04.2022
cory @ 24.04.2023 21:55
Didrai akal "ģimenes diena" esot bijusi svētdien, šoreiz pārmaiņas pēc arī dēlu uz to ģimenes dienu paņēmusi līdzi ? Bet nu tas samontētais video, riktīgi "ģimenisks"- atrāda atkal tās drausmīgās desu olu brokastis uz pannas un savus burkānus, pēc tam, kā šī fočējās ar apakšbiksēm, tālāk seko popkuča un kafijas ieķeršanas benzīntankā, saldējums tirgū, pēc tam ēšana kafenīcā (neaizmirsa protams pastāstīt, cik samaksāja), šopings Lidl, kārtējā kafijas krūze, bombīgā salātu recepte, pa vidu tam Miss Didī vēl paspēj mums atrādīt, kā nometusies ceļos ar salvetēm berž grīdu un visbeidzot dienas noslēgumā Nauriks vēl sušī pasūtījis.
Kā šī "gimenes diena" atšķirās no citām? Didī pamanījās mums visām pastāstīt, ka viņa ir tā, kas kopj māju un atgādināt, ka ir ļoti tīrīga ?

Pēdējie kadri vispār bija no citas svētdienas😀😀 samontējusi arī vecus gabalus😀😀
24.04.2023 21:59 |
 
10 gadi
Reitings 2696
Reģ: 25.05.2009
Didrai akal "ģimenes diena" esot bijusi svētdien, šoreiz pārmaiņas pēc arī dēlu uz to ģimenes dienu paņēmusi līdzi 😁 Bet nu tas samontētais video, riktīgi "ģimenisks"- atrāda atkal tās drausmīgās desu olu brokastis uz pannas un savus burkānus, pēc tam, kā šī fočējās ar apakšbiksēm, tālāk seko popkuča un kafijas ieķeršanas benzīntankā, saldējums tirgū, pēc tam ēšana kafenīcā (neaizmirsa protams pastāstīt, cik samaksāja), šopings Lidl, kārtējā kafijas krūze, bombīgā salātu recepte, pa vidu tam Miss Didī vēl paspēj mums atrādīt, kā nometusies ceļos ar salvetēm berž grīdu un visbeidzot dienas noslēgumā Nauriks vēl sušī pasūtījis.
Kā šī "gimenes diena" atšķirās no citām? Didī pamanījās mums visām pastāstīt, ka viņa ir tā, kas kopj māju un atgādināt, ka ir ļoti tīrīga 😁
24.04.2023 21:55 |
 
10 gadi
Reitings 1533
Reģ: 29.01.2009
Jau gandrīz nedēļu ir iznācis Slavenības bez filtra un tikai tagad viņa to pamanīja? :D
24.04.2023 21:21 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Kā viņu vispār var klausīties. Tieši ar to,ka viņa pateica,ka ar esmilukafiju bija vissliktākā sadarbība es tieši labprāt pie viņiem vien tagad pirktos. Ak vai, pārtrauca sadarbību caur internetu. Jā,jo tu caur internetu kladzini,ka viendzimuma attiecības ir kaut kas slims. Visu ļoti pareizi izdarīja :)
24.04.2023 21:16 |
 
Reitings 8501
Reģ: 05.07.2020
Paklāji nav sadarbība, protams protams😂😂
24.04.2023 21:06 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Paldies, jenota pakaļa tiešām ir tas, ko vēlējos redzēt.
24.04.2023 20:57 |
 
Reitings 1210
Reģ: 03.04.2022
magdalena333 @ 24.04.2023 13:23
Tas, ka Elīnai ir ēšanas problēmas tas iepirkums tikai apstiprināja, viņa reāli sacepās un 2 dienas ņēmās, kad Nauris no tirgus atnāca ar gaļu, desām, pelneņuem utt., bet pati mūžīgi pērk kaudzi ar visādiem draņķiem, kas iedod viņai ātru sātu sajūtu, bet viņas galvā nostrādā, ka apēdusi tikai 5gr. Viņa jau stāstīja par savam pus konfektēm visur. Tur galviņā pilnīgi salmi. Un ne pirmā reize, kad viņa kaut ko demonstratīvi ēd liekas, ka tūlīt apvemsies. Un, Elīna, pieļauju, ka Tev vecāki to neiemācīja, bet ēdot lūdzu paturi to mēli mutē, un aiztaisi muti žļambājot, savādāk domāju ne tikai es, bet daudziem redzot tevi ēdam rauj uz augšu, vai labāk vispār nerādi kā Tu ēd. Un vēl viens sīkums, tās bučas arī paturi aizkadrā, es domāju, ka neesmu vienīgai kurai paliek nepatīkama sajūta no tām fake bučām ar cīsiņiem lūpu vietā, brrrrr. Nu tas tā, ja cieni savus sekotājus (ko, protams, apšaubu).
draņķus gribas, jo neēd proteīnu un citas svarīgas uzturvielas. Uz ātru našķi apēd, cukurs uzskrien augšā un tad lēkā video. Pati esmu bijusi saldumu mīle un vienìgā lieta ko esmu sapratusi kas palīdz atteikties ir, ja ēd proteīnu pilnu ēdienkarti un pilngraudu ogļhidrātus. Tad cukurs turās normālā līmenī un draņķus pat negribas. Bet.. tas prasa disciplīnu un plānošanu.
24.04.2023 20:55 |
 
Reitings 1065
Reģ: 07.10.2022
Skatos viņas live. Tur viņa 3x atkārto :trīs in one. Uzrakstīju komentāru-Kad beidzot kāds pateiks, ka tāds trīs in one nav? 🤣
Un pēkšņi mani izmet no live. Lieki piebilst, ka pirms tam vismaz 3 meitenes rakstīja sūdzības, ka griež birkas nost un tad nosūta ar defektiem, kā arī,ka apakšveļa ir netīra.
Labākais kantoris 😂
24.04.2023 16:06 |
 
Reitings 3059
Reģ: 29.12.2022
Viņai jau 9 mēnešus vecs bērns,bet kad guļ joprojām tuntulē ar 100 segām un spilveniem apkārt? Vai tā tikai izskatījās?
24.04.2023 15:26 |
 
Reitings 2136
Reģ: 13.07.2016
Jenotam šodien pērtiķa fillings esot :) viens par otru tupāki
24.04.2023 15:18 |
 
Reitings 220
Reģ: 28.03.2023
Man savajadzējās jaunas ādas bikses un nekur baigi nebija bikšu,kas man patiktu vai arī visas bija ar biezu ādu un paltiem galiem.Izstaigājos tikai pa Origo un domāju, ai da vienalga aiziešu uz buterflay,netālu vien ir.
Iegāju Tur vispār nav ko pirkt,viss tik lēts un karājas nabadzīgi,pamesti uz pakaramajiem. Nu sūdīgāk kā terenovā.
Vēl dizains un apģērbtie maneksni man tik ļoti atgādināja kilomax,es vēl otru reizi acis pagriezu vai neesmu ienākusi kilomax.😀😅
Pārdevējai Tur vispār viss poo,atieksme nožēlojama un no pašas staro laukā mērkaķa intelekts,izskatās netīra un nobružāta. Kko pati pie sevis ņirdz sēž telefonā stāvot pie kases...
Bikšu nav nu ok,ieraugu apavus,domāju paprasīšu iznēru,prasu šī paskatās un saka ka nav,pat nepaprasot kādu izmēru man vaig?😀😃😃😅
Es domāju nu klau,es varu aiziet citur un nopirkt!
Lohu kantoris reāls,tur nenopietni,neizglītoti cilvēki strādā..
Nav brīnums ,ka viņus apzog!! Tām buķika taurenēm pie dirsas,nu jaaa lupātām nav vērtības!
Es pat viņas nezagtu,lol nav vērts!!
Nesaprotu kurš tur kaut ko pēr un kā kāaaaa tur ar tām lupatām var viss būt ok,ja viss jau ir acīm redzams.😀😃😅😄🤣
24.04.2023 15:14 |
 
Reitings 27
Reģ: 07.10.2022
Nezinu kā jums, bet man vienmēr paliek slikta dūša, redzot kā tās lielās lūpas un izkārtā mēle sniedzas pēc ēdiena :D tas ir skats, ko vismazāk gribas redzēt.
24.04.2023 14:54 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
magdalena333 @ 24.04.2023 13:23
Tas, ka Elīnai ir ēšanas problēmas tas iepirkums tikai apstiprināja, viņa reāli sacepās un 2 dienas ņēmās, kad Nauris no tirgus atnāca ar gaļu, desām, pelneņuem utt., bet pati mūžīgi pērk kaudzi ar visādiem draņķiem, kas iedod viņai ātru sātu sajūtu, bet viņas galvā nostrādā, ka apēdusi tikai 5gr. Viņa jau stāstīja par savam pus konfektēm visur. Tur galviņā pilnīgi salmi. Un ne pirmā reize, kad viņa kaut ko demonstratīvi ēd liekas, ka tūlīt apvemsies. Un, Elīna, pieļauju, ka Tev vecāki to neiemācīja, bet ēdot lūdzu paturi to mēli mutē, un aiztaisi muti žļambājot, savādāk domāju ne tikai es, bet daudziem redzot tevi ēdam rauj uz augšu, vai labāk vispār nerādi kā Tu ēd. Un vēl viens sīkums, tās bučas arī paturi aizkadrā, es domāju, ka neesmu vienīgai kurai paliek nepatīkama sajūta no tām fake bučām ar cīsiņiem lūpu vietā, brrrrr. Nu tas tā, ja cieni savus sekotājus (ko, protams, apšaubu).

Es pat brīnos, kā viņai majās peles vēl nedzīvo, ja visur puskončiņas, puscepumiņi un visādi iegrauzti s***i.
Un jā, kad viņa taisīja tos siera nagetus un kameras priekšā ēda ar savām lūpām, likās, kad tūlīt pārprāgs tās lūpas.
Kā var tik bezgaumīgi uztaisīt lūpas? Ok, var jau špricēt to filleri, ja ir tik neproporcionāla seja (kā viņa pati izsakās), bet tā lai izskatās max dabīgi. Man dažām paziņām ir filleris lūpās, un pat nevar pateikt, kad kaut kas iešpricēts, ļoti dabīgi, gaumīgi, uztaisīts pat permanents un nemaz nekrāso lūpas. Aaa, viņai taču ir superlaba meitare, kas uztaisa pēc jaunākajām modes tendencēm😀
24.04.2023 14:32 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
kuššššš @ 24.04.2023 12:34
Mani fascinē Didras pārtikas pirkšanas paradumi. Paskatoties uz to viņas maisa saturu un zinot, ka viņa tak neko normāli neēd... sanāk, ka visas tās trubas un pārējo Naurim būs jāapēd?
Un to bombīgo salātu bļodu - gan jau apēda vienu karoti viģikam un pārējo Naurim bija jāapēd. Nav brīnums, ka viņš staigā uz zāli(cik veiksmīgi, tas jau ir cits stāsts) - ja neko nedarītu, paliktu kā Kirpičs, ja viņam jāapēd viss Didras sapirktais un bombīgo recepšu rezultāti.

Man arī fascinē!😁Pilns maiss ar dranķiem! Labāk būtu tirgū noporkusi kārtīgu, labu karbonades gabalu un tad lielījusies, jo mājās pagatavotas karbonades ir daudz vērtīgākas uzturas ziņā, nekā tie dranķi - trubiņas ar kaloriju bagāto krēmu!🤦‍♀️ Kāpēc nekad nerāda ko Dž nopirkusi un pagatavos - dārzeņu biezenītim dārzeņus, vai auglīšus? Ok, ja slinka māte, var gatavos biezenīšus pirkt. Vispār kāda viņa saimniece - olas ar desiņām māk uzcept un kaut kādas pļeku kūkas uztaisīt?
24.04.2023 14:23 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits