Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 321
Reģ: 04.03.2020
Nu labi, ja paliek stāvoklī, turpina badoties.. Nez viņa apjēdz riksu, ka pati var arī nomirt dzemdībās? Jo neticu, ka tas organisms spētu izturēt vēl vienas dzemdības..
09.04.2024 18:15 |
 
10 gadi
Reitings 1043
Reģ: 25.04.2010
Didra dzīvo instagrammam. Viss ir iestudēts mākslīgi un radīt tikai, lai sataisītu bildes un tēlotu nez kādu perfekto sievieti. Drausmīgi klausīties par to mākslīgo apaugļošanu. Ko tik neizdarīs, lai būtu kontents, ko publicēt IG. Neies jau klausīt ārstus, savākt veselību, sākt normāli ēst un nostādīt jau esošo bērnu augstāk par lupatām. Labāk sūkās burkānu un dirsīs kko par to, ka laikam jāiet uz mākslīgo apaugļošanu.
Bet nu jā, divi bērni smukāk bildēs izskatīsies. Ja vēl otra būs meitene, lupatu bodei būs jauna modele pa taisno no dzemdību zāles.
09.04.2024 15:50 |
 
Reitings 573
Reģ: 09.01.2024
krmmm @ 09.04.2024 00:03

Man šķiet, ka tajā SBF šovā didrihsoni teica, ka kaut vai 10 aukles algos, ja vajadzēs, tā kā jā - viņi ir izvēlējušies outsourcēt savu bērnu audzināšanu

Būtu didra kaut vai uz kardašjanu klanu paskatījusies. Miljoniem vērti biznesi un aukles visu laiku, bet ģimenes attiecības vismaz tur ir cieņā. Visas māsas pavada laiku ar saviem bērniņiem, rūpējas. Bet didra te ar savu LV līmeņa biznesu nevar 1 sīci pat aprūpēt. 🤦‍♀️
09.04.2024 15:03 |
 
Reitings 120
Reģ: 22.06.2023
Facundo @ 09.04.2024 11:05

Un visu parfilme 10x lai ir beidzot smuki tā kā citiem ig ?

Bet viņiem nekad nav līdz galam smuki
09.04.2024 11:52 |
 
Reitings 1720
Reģ: 16.02.2021
Odze Odzīgā @ 09.04.2024 10:22

Es varu iedomāties tās pāru foto - davaj, izdari tagad tā! Tagad bučojamies! Tagad pacel mani tā un tad mēs abi saskatamies....
kā teātris. Un to lieliski var redzēt.

Un visu parfilme 10x lai ir beidzot smuki tā kā citiem ig 😂
09.04.2024 11:05 |
 
Reitings 322
Reģ: 13.03.2024
krixis3 @ 09.04.2024 10:13
Bet ko jūs gribat? Tas cilvēka veidojums, taču dzīvo tikai dēļ IG skatījumiem, dēļ publicitātes, dēļ haipa. Viss ko viņa dara ir nevis tāpēc, ka dzīvo savu labāko dzīvi, bet lai varētu nofilmēt kontentu.
Ja es ceļoju vai piedalos kādā ballīte, es bildeju bildes, lai tās attīstītu un varbūt ieliktu Facebook. Lai padalītos ar foršu vietu vai atzīmētu kādu skaistu galda klājumu. Viss. Varbūt arī nelieku neko interneta. Bet es ne ceļoju un nesvinu, ar domu, sabildēt pēc iespējas vairāk, jo es taču gribu rādīt savu ikdienu.
Ir konti, kad tu skaties un redzi, ka cilvēks dara savu sirdsdarbiņu, un ar to no sirds padalās un tad ir Didra. Kad pat ikdienas lietas feiko, lai tikai būtu kontents. Tas pats ar bērnu, Butjiku un vīru. Sākumā varbūt tur bija big love, Ne jau tagad???es pilnīgi godīgi, skatoties viņas storijus vienmēr pieķeru sevi pie domas, ka viss ir neīsts.

Es varu iedomāties tās pāru foto - davaj, izdari tagad tā! Tagad bučojamies! Tagad pacel mani tā un tad mēs abi saskatamies....
kā teātris. Un to lieliski var redzēt.
09.04.2024 10:22 |
 
Reitings 2516
Reģ: 05.12.2021
Bet ko jūs gribat? Tas cilvēka veidojums, taču dzīvo tikai dēļ IG skatījumiem, dēļ publicitātes, dēļ haipa. Viss ko viņa dara ir nevis tāpēc, ka dzīvo savu labāko dzīvi, bet lai varētu nofilmēt kontentu.
Ja es ceļoju vai piedalos kādā ballīte, es bildeju bildes, lai tās attīstītu un varbūt ieliktu Facebook. Lai padalītos ar foršu vietu vai atzīmētu kādu skaistu galda klājumu. Viss. Varbūt arī nelieku neko interneta. Bet es ne ceļoju un nesvinu, ar domu, sabildēt pēc iespējas vairāk, jo es taču gribu rādīt savu ikdienu.
Ir konti, kad tu skaties un redzi, ka cilvēks dara savu sirdsdarbiņu, un ar to no sirds padalās un tad ir Didra. Kad pat ikdienas lietas feiko, lai tikai būtu kontents. Tas pats ar bērnu, Butjiku un vīru. Sākumā varbūt tur bija big love, Ne jau tagad😂😂😂es pilnīgi godīgi, skatoties viņas storijus vienmēr pieķeru sevi pie domas, ka viss ir neīsts.
09.04.2024 10:13 |
 
Reitings 2409
Reģ: 24.07.2023
Aldo @ 09.04.2024 08:04

Pipec, laba bērnība un vecāku mīlestība ir sava krūzīte un šķīvītis? ? neaistāvu didru, bet nu te jau dažas komentētājas galīgi pa piesaki aizgājušas. ?
arī sava krūzīte,šķīvītis,attīstošās rotaļletiņas,sekošana bērna attīstībai un veselībai ir mīlestība un rūpes par bērnu.didras ģimenē viss ir pakļauts lupatām,bērns no mazām dienām savās mājās redz svešus cilvēkus,lupatas un televizora multenes. Visa viņas mīlestība pret savu dēlu,ir televizora ieslēgšana un bērna mutītes aizbāšana ar knupīti,lai netraucē.Un jā,vēlreiz, skaista bērna krūzīte arī ir mīlestība pret bērnu, nevis rīšana no briesmīgas pannas,un tā starp citu,ar savu dakšu kautko nevīžīgi iebarot bērnam.Bērnam drīz būs 2 gadi, fonā virtuvē bija redzama pudele ar maisījumu, didra neko negrib lasīt,pat par bērna attīstību ne,., un kā viņas bērns aug,viņu neinteresē
09.04.2024 09:55 |
 
Reitings 291
Reģ: 19.07.2017
Linlī @ 09.04.2024 00:00

Jā nabadzīte, bērnu otro grib! tāpēc vajadzēja iepriekš skraidīt pa klubiem, dzerstīties līdz komai un pa stūriem mīcīties ar vīriešiem, krāpt vīru kurš sēž mājas un vāc bērnu pa naktīm, mātei katru nedēļu vajag pierities un kajas noturēt kopā
3 gadus atpakaļ tas viss bija un brīnos, ka vīrs vēl viņai vispār ir
P.S. Un jā es esmu blakus stāvējusi vai sēdējusi, ka mēli bāž rīklē uz kluba krēsliem, vēl tiešām brīnījos, cik brīvi to var darīt esot precējusies un pēc stundas iet atpakaļ pie vīra ? vai no mašīnas

Nopietni? Dinsbergai nesekoju, bet vienmēr ieraugot ir atstājusi tādu neuzkrītošu iespaidu. Jā, tur draudzējas ar Dīku un Stepanovu, kuras tādas naudas meklētājas, bet Marita gan nešķita tāda.
09.04.2024 09:49 |
 
Reitings 120
Reģ: 22.06.2023
Linlī @ 09.04.2024 00:09
Es neteiktu ka Didra ir slikta māte, tam bērnam tiešām nekas netrūkst, dzīvo pārticība un arī viņa nākotnē naudu ieguldīs
Nav jau arī tā, ka viņa viņu klapē vai nemīl, nav viņa briesmonis
Taču viņš ir maziņš, viņam vecāki ir visa pasaule, svarīgākos gadus laiž garām, jo grib močīt. Ļoti žēl bērna, ka māte nevar apstāties un tā pārdošana, bildes ir kā atkarība.
Pienāks brīdis, ka Didra visu bērnību palaidīs garām un ar naudu atrisinās visas problēmas, vēlāk tas bērns tiešām nevis ies pie mātes lai pateiktu, ka mīl un samīļoti, bet nāks noslaukt naudu

Pirmajai komentāra daļai-nepiekrītu. Par to mīnuss no manis. Didra IR slikta māte! Un ir slikta māte, pirmkārt,tādēļ, ka NEMĪL savu bērnu! Viņš viņai nav vajadzīgs. Punkts.
09.04.2024 09:29 |
 
Reitings 37
Reģ: 02.02.2022
Roze sarkanā @ 09.04.2024 06:36
didra ir slikta māte,tam bērniņam trūkst paša galvenā,vecāku mīlestības. Itkkā nauda ir,bet....bērnam nav sava istabiņa,labu rotaļlietiņu,grāmatiņu,viņam nav sava krūzīte un šķīvītis,bet ir pults no televizora..Varbūt viņa vecāki atveduši Džeisonam dāvaniņas no saviem ceļojumiem? Sūda čipšus atved itkā savām sekotājām??Tādai kā didrai,bērnus vajadzētu ar likumu aizliegt, viņa mīl tikai sevi un savu pakaļu,kuru nemitīgi cenšas mums parādīt tuvplānā visās savās fotosesijās.

Pipec, laba bērnība un vecāku mīlestība ir sava krūzīte un šķīvītis? 😀 neaistāvu didru, bet nu te jau dažas komentētājas galīgi pa piesaki aizgājušas. 😁
09.04.2024 08:04 |
 
Reitings 2409
Reģ: 24.07.2023
Alishaaa @ 09.04.2024 00:07
Varbūt vienkārši Ņuris ar saviem fastfoodiņiem un krēmīgajām vakariņām ir tik ļoti apvēlies un sabojājis sev veselību, ka spermatozoīdi ir kļuvuši par lēnu un nespēj apaugļot.
viņiem nav laika seksam,jāmočī🤣🤣
09.04.2024 06:40 |
 
Reitings 2409
Reģ: 24.07.2023
Linlī @ 09.04.2024 00:09
Es neteiktu ka Didra ir slikta māte, tam bērnam tiešām nekas netrūkst, dzīvo pārticība un arī viņa nākotnē naudu ieguldīs
Nav jau arī tā, ka viņa viņu klapē vai nemīl, nav viņa briesmonis
Taču viņš ir maziņš, viņam vecāki ir visa pasaule, svarīgākos gadus laiž garām, jo grib močīt. Ļoti žēl bērna, ka māte nevar apstāties un tā pārdošana, bildes ir kā atkarība.
Pienāks brīdis, ka Didra visu bērnību palaidīs garām un ar naudu atrisinās visas problēmas, vēlāk tas bērns tiešām nevis ies pie mātes lai pateiktu, ka mīl un samīļoti, bet nāks noslaukt naudu
didra ir slikta māte,tam bērniņam trūkst paša galvenā,vecāku mīlestības. Itkkā nauda ir,bet....bērnam nav sava istabiņa,labu rotaļlietiņu,grāmatiņu,viņam nav sava krūzīte un šķīvītis,bet ir pults no televizora..Varbūt viņa vecāki atveduši Džeisonam dāvaniņas no saviem ceļojumiem? Sūda čipšus atved itkā savām sekotājām🤣🤣Tādai kā didrai,bērnus vajadzētu ar likumu aizliegt, viņa mīl tikai sevi un savu pakaļu,kuru nemitīgi cenšas mums parādīt tuvplānā visās savās fotosesijās.
09.04.2024 06:36 |
 
Reitings 595
Reģ: 29.01.2020
Es neteiktu ka Didra ir slikta māte, tam bērnam tiešām nekas netrūkst, dzīvo pārticība un arī viņa nākotnē naudu ieguldīs
Nav jau arī tā, ka viņa viņu klapē vai nemīl, nav viņa briesmonis
Taču viņš ir maziņš, viņam vecāki ir visa pasaule, svarīgākos gadus laiž garām, jo grib močīt. Ļoti žēl bērna, ka māte nevar apstāties un tā pārdošana, bildes ir kā atkarība.
Pienāks brīdis, ka Didra visu bērnību palaidīs garām un ar naudu atrisinās visas problēmas, vēlāk tas bērns tiešām nevis ies pie mātes lai pateiktu, ka mīl un samīļoti, bet nāks noslaukt naudu
09.04.2024 00:09 |
 
Reitings 271
Reģ: 22.02.2020
Varbūt vienkārši Ņuris ar saviem fastfoodiņiem un krēmīgajām vakariņām ir tik ļoti apvēlies un sabojājis sev veselību, ka spermatozoīdi ir kļuvuši par lēnu un nespēj apaugļot.
09.04.2024 00:07 |
 
10 gadi
Reitings 694
Reģ: 11.04.2010
MartaElza @ 08.04.2024 22:28

Un katru viņa sagribēs ar mākslīgo apaugļošanu? Cik stulbs var būt cilvēks. Viņai jau tagad nav laika vienam, kur nu četriem. Pa kuru laiku viņa skries uz Turcijas, Polijas noliktavām? Pa kuru laiku brauks lielajos ceļojumos? Atkal auklēm nogrūdīs? Privāto lidmašīnu īrēs, lai katru bērna aukli paņemtu līdzi, savu Tauriņa svītu un vēl mamašu? Un n-tos koferus?!Viņai nav ne jausmas ko nozīmē vienai pašai uz dienu palikt vienai pašai bez palīgiem ar Džeisonu, kur nu vēl ar četriem mazuļiem.
Viņa ātrāk kapā iekāps nekā līdz 30 sadzemdēs vēl 3 bērnus. Pat ja viņai šobrīd tās MR atgriežas un apaugļojas - organisms ir tik novājināts, ka nespēs iznēsāt normālu bērniņu. Nedod Dievs viņai īpašo bērniņu ar šādu dzīvesstilu..
Jābrīnās pilnīgi, ka Džeisonam viss ir labi (nu ja neskaita to, ka uz pirkstgaliem staigā).

Man šķiet, ka tajā SBF šovā didrihsoni teica, ka kaut vai 10 aukles algos, ja vajadzēs, tā kā jā - viņi ir izvēlējušies outsourcēt savu bērnu audzināšanu
09.04.2024 00:03 |
 
Reitings 595
Reģ: 29.01.2020
Helita @ 08.04.2024 19:20

Influencere Marita Dinsberga gada sākumā dalījās ar savu pārdzīvojumu gada garumā - bērniņš joprojām nav pieteicies (bet cerams, ka drīz tas notiks), kaut gan embriji bijuši laikam jau vairāki.
Cik daudz pārbaužu, injekciju, zāļu utt. tas ir prasījis. Arī nervu šūnu. Tas nav tā - uz burvju mājienu un būšu stāvoklī. Ja tas tā būtu, tad nebūtu tik daudz nelaimīgu pāru, kuriem nesanāk gadiem.
Kad sāks ēst un parādīsies mēnešreizes, tad bērns pats pieteiksies bez nekādas mākslīgas iejaukšanās. Tiešām žēl skatīties, kā cilvēks bojā savu veselību.

Jā nabadzīte, bērnu otro grib! tāpēc vajadzēja iepriekš skraidīt pa klubiem, dzerstīties līdz komai un pa stūriem mīcīties ar vīriešiem, krāpt vīru kurš sēž mājas un vāc bērnu pa naktīm, mātei katru nedēļu vajag pierities un kajas noturēt kopā
3 gadus atpakaļ tas viss bija un brīnos, ka vīrs vēl viņai vispār ir
P.S. Un jā es esmu blakus stāvējusi vai sēdējusi, ka mēli bāž rīklē uz kluba krēsliem, vēl tiešām brīnījos, cik brīvi to var darīt esot precējusies un pēc stundas iet atpakaļ pie vīra 😀 vai no mašīnas
09.04.2024 00:00 |
 
Reitings 4324
Reģ: 10.04.2022
Ar mākslīgo apaugļošanu ir liela iespēja uzreiz tikt pie dvīņiem un tad jau līdz tiem 30 gadiem ierakstās tajā daudzbērnu plānā
08.04.2024 23:35 |
 
10 gadi
Reitings 1007
Reģ: 21.08.2009
Domāju izmanto MA skatījumu celšanai, jo prasīja lai sekotājas dalās ar pieredzi.
Nekad dzīvē nedalītos ar savu pieredzi ar viņu.
Viņai interesē tikai savs svars un bildes. Un izmantot tik smagu tēmu kā MA statistikai ir vienkārši pretīgi.
08.04.2024 23:11 |
 
Reitings 1741
Reģ: 01.02.2023
krmmm @ 08.04.2024 19:53
Viņa gribot līdz 30 gadiem dzemdēt vēl 3 bērnus... tātad katru gadu pa bērnam. Vajadzēs nevis media team, bet nanny team, un jākapā būs divtik, lai apmaksātu aukļu bataljonu.

Un katru viņa sagribēs ar mākslīgo apaugļošanu? Cik stulbs var būt cilvēks. Viņai jau tagad nav laika vienam, kur nu četriem. Pa kuru laiku viņa skries uz Turcijas, Polijas noliktavām? Pa kuru laiku brauks lielajos ceļojumos? Atkal auklēm nogrūdīs? Privāto lidmašīnu īrēs, lai katru bērna aukli paņemtu līdzi, savu Tauriņa svītu un vēl mamašu? Un n-tos koferus?!Viņai nav ne jausmas ko nozīmē vienai pašai uz dienu palikt vienai pašai bez palīgiem ar Džeisonu, kur nu vēl ar četriem mazuļiem.
Viņa ātrāk kapā iekāps nekā līdz 30 sadzemdēs vēl 3 bērnus. Pat ja viņai šobrīd tās MR atgriežas un apaugļojas - organisms ir tik novājināts, ka nespēs iznēsāt normālu bērniņu. Nedod Dievs viņai īpašo bērniņu ar šādu dzīvesstilu..
Jābrīnās pilnīgi, ka Džeisonam viss ir labi (nu ja neskaita to, ka uz pirkstgaliem staigā).
08.04.2024 22:28 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!