Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
Tās lupatas ir samērā dārgas tur. Neesmu gan bijusi pāris gadus veikalā klātienē, bet līdzīgu cenu internet veikalos ( tā pati zara, hm, reserved) nekā no viņas "stilīgajam" drēbēm tik pat kā nav, tad jau laikam nav nemaz tik trendīgi, jo parasti jau šie veikali pārdod to, kas ir aktuāls. Tie apavi tauriņā vispār ir šausmas, kāds tiešām velk tik sūdīgas kvalitātes apavus? Teju 40 € par kaut kādām mākslīgās ādas tupele, pēc kurām droši vien smird visu laiku kājas, liekas daudz. Parasti tādi apavi arī ļoti neilgi kalpo, tāpēc nemaz tik lēti nesanāk beigās.
22.03.2022 14:41 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Lafemme @ 22.03.2022 14:09

Marmora raksts šogad ir diezga modē, arī veikalā Siluets, šobrīd ir gana plašs klāsts ar drēbēm kurām ir marmora raksts ( Un ja godīgi tur ļoti bieži ir redzamas arī tādas pašas drēbes, kas tiek tirgotas Butterfly, tikai par zemākām cenām, tas pats arī ar interneta veikalu topmode.lv tur regulaŗi ir līdzīgs apģērbs tam, kas ir pārdošanā Butterfly, tik cena ir iezgan līdzīga).
nu tas, ka divi turku/poļu šmotku veikali ir iepirkuši drēbes ar marmora rakstu, nenozīmē, ka tās ir šogad modē.
Didrai vispār liekas, ka viņa nosaka kaut kādas modes tendences. Uzvelk šausmas mugurā un paziņo, ka modīgi. 😁
22.03.2022 14:18 |
 
Reitings 872
Reģ: 03.01.2013
Lafemme @ 22.03.2022 14:09

Marmora raksts šogad ir diezga modē, arī veikalā Siluets, šobrīd ir gana plašs klāsts ar drēbēm kurām ir marmora raksts ( Un ja godīgi tur ļoti bieži ir redzamas arī tādas pašas drēbes, kas tiek tirgotas Butterfly, tikai par zemākām cenām, tas pats arī ar interneta veikalu topmode.lv tur regulaŗi ir līdzīgs apģērbs tam, kas ir pārdošanā Butterfly, tik cena ir iezgan līdzīga).

Ko polji/turki dod, to visas bodes arii tirgo :D tikai Didra to pasniedz ka sazina kadu ekskluziivu ;D
22.03.2022 14:18 |
 
Reitings 31
Reģ: 03.03.2022
Val @ 22.03.2022 14:00
Ja viņiem tik tiešām ir tik daudz klientu, kā viņi stāsta, es tiešām nevaru aptvert to, ka tik daudzas uzskata, ka šīs drēbes izskatās labi un ir stilīgas, un kad viņa vēl stāsta, kaut ko no sērijas “marmora raksts tagad ir trendā!”, un tās plēstās bikses kā viņi tirgo, utt., ES VNK NEVARU SAGREMOT, KĀ VAR BŪT TIK SŪDĪGA GAUME CILVĒKIEM, KAS TO PĒRK?!? Man reāli būtu kauns ko tādu cilvēkos vispār vilkt ?

Marmora raksts šogad ir diezga modē, arī veikalā Siluets, šobrīd ir gana plašs klāsts ar drēbēm kurām ir marmora raksts ( Un ja godīgi tur ļoti bieži ir redzamas arī tādas pašas drēbes, kas tiek tirgotas Butterfly, tikai par zemākām cenām, tas pats arī ar interneta veikalu topmode.lv tur regulaŗi ir līdzīgs apģērbs tam, kas ir pārdošanā Butterfly, tik cena ir iezgan līdzīga).
22.03.2022 14:09 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
Ja viņiem tik tiešām ir tik daudz klientu, kā viņi stāsta, es tiešām nevaru aptvert to, ka tik daudzas uzskata, ka šīs drēbes izskatās labi un ir stilīgas, un kad viņa vēl stāsta, kaut ko no sērijas “marmora raksts tagad ir trendā!”, un tās plēstās bikses kā viņi tirgo, utt., ES VNK NEVARU SAGREMOT, KĀ VAR BŪT TIK SŪDĪGA GAUME CILVĒKIEM, KAS TO PĒRK?!🤣 Man reāli būtu kauns ko tādu cilvēkos vispār vilkt 😅
22.03.2022 14:00 |
 
Reitings 984
Reģ: 09.08.2014
MiniMe33 @ 22.03.2022 12:02
Man ir triis beerni, un vecakais man dzima kad biju loti jauna, un ar pazeminatu kermena svaru. Itka edu normali, kaut man tiesam bija milziga toksikoze, bija riktigi nelabumi tiesam var teikt visas grutniecibas garuma, svara pienemos atceros lidz 45 kg ( sakuma svars bija 37 , esmu ari iisa) , man ari kajas nereali rava krampi, visu grutniecibu truka dzelzs, un rezultata bernins piedzima menesi atrak ka vajadzeja, pilniba vesels, bet tapat svera 3,4 kg , taka nezinu uz ko Elina isti cer, jo tadas problemas ar vederu man noteikti nebija, tapat ka mistiskas sapes kaut kur sezamdala… protams katrs cilveks ir individuals un grutnieciba ari, bet es tiesam nesaprotu kas vinai ir ar to vederu, jo esmu sedejusi tik daudz mammu grupas, un pati pazistu loti daudz mammas, bet neatceros pilnigi nevienu kurai 20 nedelas butu kaut kads tads veidojums uz vedera. Zinu meiteni kurai teipoja jo veidojas tada bedrite, bet ne izaugums uz aaru . ?

Didī vienkārši ir hemoroīdi, varikozas vēnas, diastāze un varbūt veidojas nabas trūce. Nekas ārpuskārtas tas nav, šis ir ļoti daudzām grūtniecēm. Sievietēm, kurām ir vairāk par vienu bērnu varikozas vēnas ir ļoti bieži, tikai daļa nekad nav bijusi pie flebologa un tam nepievērš uzmanību, kāju sāpes noraksta uz nogurumu. Hemeroīdi (sāpes dibenā) ir samērā bieža grūtnieču problēma, nav nekas ne smieklīgs, ne pretīgs, problēma ir nopietna un ir jāārstē.
Nekādu izaugumu un pauguru vēderam normāla stāvoklī didī nav, to var redzēt tikai tad, kad sasprindzina vēdera muskuļus. Vēlams būtu tomēr iet pie fizioterapeita ne tikai teipoties, bet vismaz mazliet saudzīgi pavingrot, to var darīt arī stāvoklī esot, tas ir pat vēlams. Pašai meklēt kaut kādus vingrinājumus noteikti nevajag, var visu tikai sliktāk uztaisīt.
Šajā diskusijā varbūt beidzam saukt visas problēmas par stulbuma sekām, tā ne vienmēr tas ir. Daļa diskusijas dalībnieču te vispār nesaprot par ko runā, kaut arī ir vairāki bērni. Tāpēc spriežu, ka pašas ar neesiet sekojušas līdzi savai veselībai nemaz. Didī saskaras ar tipiskām grūtnieču problēmām!
22.03.2022 13:51 |
 
Reitings 160
Reģ: 16.12.2021
https://failiem.lv/f/wduqpz5ac#;zoom
Ja man paietu garām kāda meitene ar biksēm, kas šitā spīd cauri 🤣 ierēktos pilnā rīklē gan jau, nu wtf ir tas?! 🤣
22.03.2022 13:49 |
 
Reitings 134
Reģ: 18.07.2021
Viņai vienkārši būs diastāze, teipos vai neteipos tagad. Teips šobrīd viņai tikai palīdz vēdera muskuļiem mazāk 'iet' uz sāniem, kas paredz vēdera dobuma orgānu izspīlēšanos zemādā. Tā ir nopietna, sāpīga fiziska un funkcionāla problēma ar ļoti nopietnām sekām. Viņas korsetes un iegurņa pamatnes muskulatūra nav trenēta ne iepriekš, ne arī šobrīd grūtniecības laikā, kas vēlāk apgrūtinās ne tikai dzemdību procesu, bet var arī veidot dažādus plīsumus un dzemdes noslīdējumu, kā arī urīna un fekāliju nesaturēšanu, kas patiesībā ir ļoti izplatīta problēma sievietēm pēcdzemdību periodā un tālākajā dzīvē. Tā kā viņas izvēle badoties, nevis nodarboties ar fiziskām aktivitātēm būs ļoti liela viņas kļūda.
22.03.2022 12:36 |
 
Reitings 611
Reģ: 12.01.2021
Man ir triis beerni, un vecakais man dzima kad biju loti jauna, un ar pazeminatu kermena svaru. Itka edu normali, kaut man tiesam bija milziga toksikoze, bija riktigi nelabumi tiesam var teikt visas grutniecibas garuma, svara pienemos atceros lidz 45 kg ( sakuma svars bija 37 , esmu ari iisa) , man ari kajas nereali rava krampi, visu grutniecibu truka dzelzs, un rezultata bernins piedzima menesi atrak ka vajadzeja, pilniba vesels, bet tapat svera 3,4 kg , taka nezinu uz ko Elina isti cer, jo tadas problemas ar vederu man noteikti nebija, tapat ka mistiskas sapes kaut kur sezamdala… protams katrs cilveks ir individuals un grutnieciba ari, bet es tiesam nesaprotu kas vinai ir ar to vederu, jo esmu sedejusi tik daudz mammu grupas, un pati pazistu loti daudz mammas, bet neatceros pilnigi nevienu kurai 20 nedelas butu kaut kads tads veidojums uz vedera. Zinu meiteni kurai teipoja jo veidojas tada bedrite, bet ne izaugums uz aaru . 😳
22.03.2022 12:02 |
 
Reitings 1464
Reģ: 03.03.2020
BlackIcee @ 22.03.2022 11:47

Jā, es ar tā visu laiku domāju, bet tad te teica, ka viņi veikalā pa visiem stūriem mīcās. Kāpēc tad Nauris 3x iet dušā? Varbūt paštonējošo nomazgāt? ?

Tā nebija svaiga info.
Varbūt pašis veikala pirmsākumos tā bija, neticu nevienā vietā, ka tagad viņi pa stūriem mīcās…
22.03.2022 11:57 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
BlackIcee @ 22.03.2022 11:47

Jā, es ar tā visu laiku domāju, bet tad te teica, ka viņi veikalā pa visiem stūriem mīcās. Kāpēc tad Nauris 3x iet dušā? Varbūt paštonējošo nomazgāt? ?
nezinu par to veikalu, kas to teica? Jo pēc ķermeņa valodas neizskatās, ka viņiem būtu ļoti aktīva seksuālā dzīve.
Man vispār liekas, tā kā Didrai ir tik sliktas attiecības ar savu tēvu, tas arī ietekmē attiecības ar vīru. Respektīvi viņai dziļi zemapziņā vīrieši riebjas (šeit arī var noteikti teikt paldies māmiņai). Tāpēc, viņa tik ļoti negribēja puiku, jo atkal vīrietis. Viņa vienā storijā runāja, ka doma, ka viņai vēderā ir puisis liekas neiedomājama. Lai arī vārdiski viņa neteica neko tādu, bet vizuāli likās, ka viņa bez maz vai saraujas. Tagad viņa ir izdomājusi, ka puika būs kā Nauris, un viņš viņu audzinās. Bet nevar dzirdēt viņas balsī mīlestību. Viņa savu bērnu sauc par čempionu, puišeli. Neesmu dzirdējis, mīļo dēliņu manu mazo puisīti vai kā citādāk (izņemot, kad izlasīja to uzrakstu "gender party")
22.03.2022 11:55 |
 
Reitings 493
Reģ: 02.08.2020
Zinna @ 22.03.2022 11:33
viņiem tak sekss 1x mēnesī (labākajā gadījumā). Didriksone zināja precīzu datumu, kad palika stāvoklī. ?

Jā, es ar tā visu laiku domāju, bet tad te teica, ka viņi veikalā pa visiem stūriem mīcās. Kāpēc tad Nauris 3x iet dušā? Varbūt paštonējošo nomazgāt? 🤭
22.03.2022 11:47 |
 
Reitings 944
Reģ: 05.12.2021
Zinna @ 22.03.2022 11:32
Viņai būs konkrēts šoks, pēcdzemdību periodā, un viss tikai pašas stulbuma dēļ.
Sākot ar to, ka pilnībā nenodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm, ēd nekvalitatīvi un nepareizi, neieklausās savā organismā.
Kad gadu maz, var jau močīt, bet tas viss ir uz kaut kā rēķina..

Viņai viss ir “šitik labi” tikai dēļ tā, ka ir jauna. Būtu šī grūtniecība piecus gadus vēlāk pie šada dzīvesveida, tur būtu daudz sliktāk.
22.03.2022 11:39 |
 
Reitings 944
Reģ: 05.12.2021
Nemierīgā @ 22.03.2022 11:20
Ja viņai grūtniecības pusceļā jau šādas problēmas ar vēdera muskuļiem, man ir aizdomas, ka viņa var necerēt un skaisto pēcgrūtbiecības punčuku , kā piemēram Džigana Oksanai bija pēc ceturtā bērniņa.
Un šķiet , ka pie vainas būs viņas pašas stulbums ar neēšanu.
https://failiem.lv/u/w88u398e2

Nu tā kā viņa mūžīgi ir sevi pozicionējusi, ka sportot ir fuj pē kaka un vieglāk ir badoties, nekā svīst sporta zālē, lai uzturētu ķermeni formā, tad šis ir likumsakarīgs rezultāts. Nav jātaisa miljons preses dienā un jākačā sešpaka, patiesībā ar sešpaku, jeb virsējiem vēderpreses muskuļiem šeit ir mazs skars, viņai, kā cilvēkam, kas absolūti nekustās, neēd olbaltumvielas savā uzturā (ar to biezpiena kleksi un pāris olām nepietiek) viss viņas ķermenis ir sūdīgā kondīcijā. Un tas, kas tur notiek jau 20 grūtniecības nedēļā ir baisi. Pieļauju, ka tur visi korsetes muskuļi ir vājāki par vāju. Nu neko, kad izkritīs zarnas, tad moš sāks domāt.
22.03.2022 11:38 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
BlackIcee @ 22.03.2022 11:30

Naurim tieši patīk tāds izvirzīts un redzams pauguriņš. ?
viņiem tak sekss 1x mēnesī (labākajā gadījumā). Didriksone zināja precīzu datumu, kad palika stāvoklī. 😁
22.03.2022 11:33 |
 
Reitings 1126
Reģ: 15.02.2022
Viņai būs konkrēts šoks, pēcdzemdību periodā, un viss tikai pašas stulbuma dēļ.
Sākot ar to, ka pilnībā nenodarbojas ar fiziskajām aktivitātēm, ēd nekvalitatīvi un nepareizi, neieklausās savā organismā.
Kad gadu maz, var jau močīt, bet tas viss ir uz kaut kā rēķina..
22.03.2022 11:32 |
 
Reitings 493
Reģ: 02.08.2020
Ko Nauris? Neredz, ka sievai domāšana nedarbojas pareizi

Naurim tieši patīk tāds izvirzīts un redzams pauguriņš. 🤭
22.03.2022 11:30 |
 
10 gadi
Reitings 7593
Reģ: 29.09.2009
Nemierīgā @ 22.03.2022 11:20
Ja viņai grūtniecības pusceļā jau šādas problēmas ar vēdera muskuļiem, man ir aizdomas, ka viņa var necerēt un skaisto pēcgrūtbiecības punčuku , kā piemēram Džigana Oksanai bija pēc ceturtā bērniņa.
Un šķiet , ka pie vainas būs viņas pašas stulbums ar neēšanu.
https://failiem.lv/u/w88u398e2

Viņa ir no tām, kas visu dara nepareizi. Un pašai tas nepielec. Protams, kamēr nenotiks kaut kas slikts, bet arī tad nesapratīs savu kļūdu.
22.03.2022 11:24 |
 
Patīk
Reitings 648
Reģ: 08.01.2021
Ja viņai grūtniecības pusceļā jau šādas problēmas ar vēdera muskuļiem, man ir aizdomas, ka viņa var necerēt un skaisto pēcgrūtbiecības punčuku , kā piemēram Džigana Oksanai bija pēc ceturtā bērniņa.
Un šķiet , ka pie vainas būs viņas pašas stulbums ar neēšanu.
https://failiem.lv/u/w88u398e2
22.03.2022 11:20 |
 
10 gadi
Reitings 7593
Reģ: 29.09.2009
Kā būtu, ja neplivinātos visu laiku IG vienā apakšveļā?
22.03.2022 11:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits