Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Tā pati Kliānu iela vien ir. Redz, tad jau ir jautājums, kā tas nākas, ka oficiāli uz papīriem parādās tik 50tk? Vai šeit ir vēl jautājumu par Didrihsonu izdarībām? Tur cilvēki katru vakaru ejot gulēt un no rīta ceļas ar meliem, un, ka tik kādu apčakarēt!
06.01.2024 13:44 |
 
10 gadi
Reitings 4771
Reģ: 29.01.2009
Kovid laikos viņiem tas omnivas buss brauca 2x pa dienu vākt pakas, tur pa 200-300 pacinām dienā sūtīja. Vsm storijos tā varēja redzēt. Galīgā ubadze viņa toč nav. 😀 noteikti ir labi iekrājusi no tiem laikiem.
06.01.2024 13:41 |
 
10 gadi
Reitings 4771
Reģ: 29.01.2009
Klijānu 16? Nu 50 tk tur nekādi nevarētu maksāt dzīvoklis… 😀
06.01.2024 13:39 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
Anggggst @ 06.01.2024 13:25
Man vnk iedeva viņas adresi un tas ir jaunais projekts. Tāpēc mani interesē vai forumā bija info, kur tieši viņa dzīvo? Vai kāda precīzi to zin no jums? Es negrasos ne ar vienu strīdēties, vnk ja jūs domājat ka viņi saņem minimālo, tad tās ir jūsu fantāzijas. Loģiski ka viņi pelna vairāk par mums visām kopā. ?

Pelna? Ja pelnīšana sacās klientu čarēšana, tad jā.
06.01.2024 13:37 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Ja nemaldos Klijānu iela, jā, visas visu šeit zin, pat nav noslēpums kurā stāvā viņa dzīvo, viņi jau arî paši neslēpj kurā mājā dzīvo. Un tas dzīvoklis, kas ir zemesgrāmatā ir par viņu mozuleju. Kā jau te iepriekš aprakstīju, tas dzīvoklis maksāja ap 200tk un viņi viņu nopirkuši it kā pa 50tk, var minēt cik tika maksāts cash, lai apietu nekustamo īpašuma nodokli, plus muhļīšana ar skaidru naudu, jo pēc būtības nekustamiem īpašumiem ir jābūt caurspīdīgiem, lai pierādītu ienākumu izcelsmi, bet mēs zinām, ka Didrihsoni to nevar, jo čakarē valsti.
06.01.2024 13:31 |
 
10 gadi
Reitings 4771
Reģ: 29.01.2009
Man vnk iedeva viņas adresi un tas ir jaunais projekts. Tāpēc mani interesē vai forumā bija info, kur tieši viņa dzīvo? Vai kāda precīzi to zin no jums? Es negrasos ne ar vienu strīdēties, vnk ja jūs domājat ka viņi saņem minimālo, tad tās ir jūsu fantāzijas. Loģiski ka viņi pelna vairāk par mums visām kopā. 😀
06.01.2024 13:25 |
 
10 gadi
Reitings 4771
Reģ: 29.01.2009
Par kuru dzīvokli viņi samaksāja 50 tk? Kur to var redzēt? Nejaucat ar kādu no tiem īres dzīvokļiem?
06.01.2024 13:23 |
 
Reitings 3178
Reģ: 08.09.2015
Angggst, tak ieslēdz kritisko domāšanu, kādi 400-600tk par knapi 100km DZĪVOJAMĀS PLATĪBAS, pašā tālā centra galā, tik pat kā Vef, un pat bez sienām, un pāris gadus atpakļ. Pie tam šeit jau runāja, ka ar to māju bijušas kaut kādas problēmas, vai ar to īpašnieku. Nu vai tiešām filtra nav? Bet, ja nu nav, tad kā jau te teica Zemes grāmatā bija ieraksts, ka dzīvoklis iegādāts par 50tk, nu skaidrs, ka reālā summa tā nav, un kaut kādā veidā tur ir muhļīts ar skaidru naudu, bet, tad, kad darījums notika, tad, tas dzīvoklis maksāja kādi 200tk, bija te vēl atrasts links uz sludinājumu, un iespējams tā kā lielākā daļa tika maksāta cash, tad dzīvoklis nopirkts vēl lētāk.
Cik tiešām tās fanītes ir viegli apčakarēt.
06.01.2024 13:22 |
 
Reitings 357
Reģ: 05.04.2023
Semmi @ 06.01.2024 11:44
A nodokļu parādu var audzēt.. kas ta tur. Ja nespēs nomaksāt , aizies uz bankrota, firmu aizklapēs un atvērs jaunu sia. Ne viņi pirmie, ne pēdējie..
Kāpēc Elīna valkā savas bezkvalitafīvās šmotkas? Jo nav jātērē nauda citām un var atlikt vaikalā un aizsūtīt kàdai ar cerību, ka neatgriezīs. Veikalā neliek- to ieliek uz sūtījumiem. Un tad, ja kādai rodas pretenzijas- piedāvā nākt un samainīt pret jebko citu( ko daudzas nedara jo nav no Rīgas). Pa lielam daļa paliem ar pretīgām lupatām un samaksātu naudu.
Viņiem šī " brāķēto" drēbju pārdošana ir atstrādāta. Meitene pakotavā stāstīja par kurpēm kuras viena atgrieza dēļ pleķiem un Elīna lika ielikt citā pasūtījumā.. un tā kamēr tās kurpes pie kādas nokļuva un viņa nenesa atpakaļ. Omniva jau viņiem zaudējumus nenes- sūta šurp tur katrai kamēr paņem jo ir līgums uz firmu ar omnivu. Nav par reizēm jāmaksā.
Viņa pa dzīvi ir reāla iesmērētāja ar savu buķik klōzīti un tieši tāpst tādām nelaimīgām, kompleksainām meitenēm, kuras sapņo būt Elīnas, viņa veiksmīgi iesmērē sapni par veiksmīgo, laimīgo Didrihsonu dzīvīti.
Īsāk sakot tur ir tā... Iedomājaties cinevillu( butaforiju pilsētu)..viņu izpildījumā-Sastumta sūdu čupa un priekšā pielikta mājas atveidota plāksnīte ar skaistu fasādi. Tieši tà tur viss ir.

Zini, kā ir ar to atpakaļsūtīšanu/maiņu? Jā, pašos pirmsakumos sutīju tos BESTSELLER saules svārkus. Jā, kvalitāte, teikšu, laba, toreiz vēl 20€ maksāja, bet viņi bija nenormāli īsi. Esmu Elinas augumā un plika pakaļa man bija. Rakstu - gribu mainīt. Šie ok, izvelies pret ko un samainisim. Izvelējos džemperiti tadā pašā summā, nosutiju atpakal. Omnivu, sutot atpakaļ, apmaksāju ES, un man bija JĀPIEMAKSĀ 3.50€ Omniva, kad man atsutīs samainito preci. Par to es bija pāsteigta, jo nekad nevienam veikalam neesmu PIEMAKSĀJUSI, lai samainitu preces! Veikali paši piedāvā bezmaksas atgriešanu vai maiņu.
06.01.2024 12:50 |
 
Reitings 426
Reģ: 05.09.2023
Anggggst @ 06.01.2024 10:58
Tie kuri saka, ka butterfly neko nepelna - kā tad Elīna varēja atļauties nopirkt to dzīvokli? Tajā mājā dzīvokļi iet pa 400-600 tk eur, ja viņai augšējais stāvs, tad pieņemu ka arī maksāja ap pus ļimonu + remonts. Tas gan bija pirms pāris gadiem, bet vienalga tur summa ir milzīga…. Es domāju ka kovid laikā peļņa bija lielāka, tgd mazāka, bet noteikti ka pasūtījumu pietiek.
paskaties zemesgrāmatu. Viņa par dzīvokli samaksāja 50tūkstošus. Ļimons te viņai 🤣
06.01.2024 12:45 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Vēl viens pierādījums ka Elīna dirš totāli. Tā ka totāli.. es esmi sporta pasaulē daudzu gadus.. kad viņa pateica ka proteīna batons smart bar lv maksā 2.99. Cmoon. ieej sporta veikalos- tur viņš bez atlaides ir 2.50euro.. pārsvarā ir atlaides un maksā 2.05 euro..
#dirselmane#didrdirseeja#knauzere#wannasoundrichdirtybitch
06.01.2024 12:19 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Skatos telegram kur didrihsone prasa čalītim kā liekas cik viņas jaka maksā😅🤣🤣🤣🤣... čalis izspieda 90/80.. šai abloms. Cerēja ka pateiks 300🤣🤣🤣.. jā Elīn... tava jaka ir lēta un tas ir redzams. Un 80 ir aiz pieklājības pateikts. Cilvēki, kuri ikdienā nēsā 500euro apģērbu redz par ko maksā un kā izskatās dàrgs un kvalitatīvs materiāls😅
06.01.2024 12:13 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
A nodokļu parādu var audzēt.. kas ta tur. Ja nespēs nomaksāt , aizies uz bankrota, firmu aizklapēs un atvērs jaunu sia. Ne viņi pirmie, ne pēdējie..
Kāpēc Elīna valkā savas bezkvalitafīvās šmotkas? Jo nav jātērē nauda citām un var atlikt vaikalā un aizsūtīt kàdai ar cerību, ka neatgriezīs. Veikalā neliek- to ieliek uz sūtījumiem. Un tad, ja kādai rodas pretenzijas- piedāvā nākt un samainīt pret jebko citu( ko daudzas nedara jo nav no Rīgas). Pa lielam daļa paliem ar pretīgām lupatām un samaksātu naudu.
Viņiem šī " brāķēto" drēbju pārdošana ir atstrādāta. Meitene pakotavā stāstīja par kurpēm kuras viena atgrieza dēļ pleķiem un Elīna lika ielikt citā pasūtījumā.. un tā kamēr tās kurpes pie kādas nokļuva un viņa nenesa atpakaļ. Omniva jau viņiem zaudējumus nenes- sūta šurp tur katrai kamēr paņem jo ir līgums uz firmu ar omnivu. Nav par reizēm jāmaksā.
Viņa pa dzīvi ir reāla iesmērētāja ar savu buķik klōzīti un tieši tāpst tādām nelaimīgām, kompleksainām meitenēm, kuras sapņo būt Elīnas, viņa veiksmīgi iesmērē sapni par veiksmīgo, laimīgo Didrihsonu dzīvīti.
Īsāk sakot tur ir tā... Iedomājaties cinevillu( butaforiju pilsētu)..viņu izpildījumā-Sastumta sūdu čupa un priekšā pielikta mājas atveidota plāksnīte ar skaistu fasādi. Tieši tà tur viss ir.
06.01.2024 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Bijušie darbinieki 10x nolējuši nesmuko info par to kā viss tur notiek..
Čekus viņi paši NEDOD NEKAD... tikai ja ļoti uzstāj.
Atskaitēs ielaiž internetveikalu. Veikals pelna melno kasi pārsvarā. Visi mājas remontiņi + buķika remonti norakatīti uz firmas izdevumiem, braucieni tieši tāpat( kas iekļauj nakšņošanas utt.. viss iet zem- biznesa brauciens..ēšana ja arī pērk kaut ko- uz firmu noraksta, dekorācijas utt tāpat.
Attopieties.. jūs domājat ka nu tik viņi dzīvo medus mucā- tā nav!. Visi izdevumi ir formēti uz firmu lai norakstītos naudiņa uz izdevumiem un pārējo izdīc uz sadarbībām..
06.01.2024 11:44 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Visas mazās taureņu fanes- nolaidieties uz zemes! Nu nav jàtic visam, ko jums rāda. Un ar putām uz mutes katrā caurumā jābāžas kā advokātēm Didrihenàtoriem. Iedomājaties- jā, cilvēki melo un būvē skaistu ainiņu priekš tieši tādām kā jūs, kuras sapņo kkusībā būt Elīnas 2.... jā- uzņemumam ir dafiga parādi bet to viņi skaļi nesaka.. jā- viņi arī ņem kredītus un knapi velk galus, lai turpinātu radīt Ilūziju , ka Didrihi iet uz priekšu.. + te jau senāk bija zinātāja, kura stāstīja par to, ka patiesībā dzīvoklis nebija ne uz Naura, ne Elīnas vàrda. Remontu uztaisīja melnajā un tu neko tur pierādīt nevari, jo dzīvoklis nav uz viņu vàrda.
Zinat.. šis viss ir varens shit show ar wanna be ārzemju līmenī beksteidžu..
Es tiešām vienmēr apbrīnoju, kā var ticēt visam , ko jums parāda.. kā? 🙈😅
Jums loģiskā filtra vispār nav?
06.01.2024 11:43 |
 
10 gadi
Reitings 4771
Reģ: 29.01.2009
Vai tad nav kuģu ielas jaunajā projektā tas dzīvoklis?
06.01.2024 11:38 |
 
10 gadi
Reitings 270
Reģ: 18.04.2013
Uzrakstīju palagu un nevar pievienot. Hm ko tā? A šo komentaaru gan pieliek😅
06.01.2024 11:36 |
 
Reitings 56
Reģ: 08.01.2023
Džeisonam ir normāls maisījuma mikslis. Vislaik Kabrita, tad Aptamil, nu jau fonā Nan.🧐
06.01.2024 11:27 |
 
Reitings 728
Reģ: 01.02.2023
Anggggst @ 06.01.2024 10:58
Tie kuri saka, ka butterfly neko nepelna - kā tad Elīna varēja atļauties nopirkt to dzīvokli? Tajā mājā dzīvokļi iet pa 400-600 tk eur, ja viņai augšējais stāvs, tad pieņemu ka arī maksāja ap pus ļimonu + remonts. Tas gan bija pirms pāris gadiem, bet vienalga tur summa ir milzīga…. Es domāju ka kovid laikā peļņa bija lielāka, tgd mazāka, bet noteikti ka pasūtījumu pietiek.
Nefantazē un ieslēdz kritisko domāšanu. Par summu 400/600 nopietni 😂un bez kredīta.😂 Viņiem tas biznes 20. gadus ir. Tu nopietni.🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️Kaut kāda peļņa pirmsākumos bija kovidlaikā ,bet ne tāda lai nopirktu dzīvokli par 400/600 nosaukto summu. 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️Un kā ņuris pats atdzina tikko -vēl maksājot uzlikto sodu/ parādu no pirsākumiem, kur gudrie biznesmeņi izcēlās. Ko tad ja miljonus pelna nevar sodu entos gadus nomaksāt un knapinās katrā izbraucienā, skata katru kapeiku🤦🏻‍♀️ Paskaties ietekmele tur par dzīvokli bija runa. Vai tiešām ir vēl plānā galdiņa urbejas, kas tic ko tie pamuļķi fantazē.
06.01.2024 11:15 |
 
Reitings 1745
Reģ: 01.02.2023
Anggggst @ 06.01.2024 10:58
Tie kuri saka, ka butterfly neko nepelna - kā tad Elīna varēja atļauties nopirkt to dzīvokli? Tajā mājā dzīvokļi iet pa 400-600 tk eur, ja viņai augšējais stāvs, tad pieņemu ka arī maksāja ap pus ļimonu + remonts. Tas gan bija pirms pāris gadiem, bet vienalga tur summa ir milzīga…. Es domāju ka kovid laikā peļņa bija lielāka, tgd mazāka, bet noteikti ka pasūtījumu pietiek.

Godīgi nopelnīt un maksāt nodokļus vai arī no melnās naudas nopirkt dzīvokli ir liela atšķirība. Viņiem abiem ir minimālā alga, kāds dzīvoklis par pusmiljonu..
06.01.2024 11:07 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!