Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 260
Reģ: 13.07.2019
SaulcerīteRasa @ 10.01.2023 12:46
Kur skatās ģimenes ārsts? Manu bērnu rūpīgi pārbauda un iztausta. Ja vajag sūta māsāžām, vingrošanu. Ok tie divi mērkaķi viss pofig, bet ja nepaliek labāk kāpēc dakteris nereaģē.

Mana bērna ģimenes ārste uzreiz pateica, ka dēlam ir hipertonuss, cik stulba biju, ka neiedomājos, ka darīju nepareizi, lai gan slimnīcā rādīja kā celt mazuli, cēlu “pa taisno”, domājot, ka tā pasaudzēšu labāk muguriņu. Nevarat iedomāties kā pārdzīvoju, ka pieļāvu, ka mazais dzīvo sāpēs, vēl joprojām tas grauž, lai gan visu pārējo darīju pareizi, tik nepareizā celšana 😞 Gribēju tik kā labāk. Būdams maziņš bija niķīgs un ļoooti raudāja, devāmies pie Osteopātes, uzreiz rezultāts bija acīmredzams.
10.01.2023 14:26 |
 
Reitings 24
Reģ: 03.01.2023
Pilnvērtīgas bikses ir tas pats kas šst pilnvšrtīgas brokastis?? Kā to saprast pilnvērtīgas bikses,ādas legingi?
😏🙈🤣🤣🤣
10.01.2023 14:21 |
 
Reitings 3222
Reģ: 06.07.2022
Meitenearputniem @ 10.01.2023 13:43
varat mani šobrīd nosodīt ,bet es uzrakstīju attiecīgajai iestādei un man atbildēja,ka viņiem par viņiem ziņas nāk jau katru dienu un tiek nopietni pievērsta uzmanība no sociālajiem darbiniekiem ,ja viņus atkal uzaicinās,ko tad teiks? Atkal jo pārāk zināmi ?atkal teiks ,ka viss kārtībā un "iedos kontaktus ģimenēm kam jāpalīdz?"

Bet ko tie dienesti var izdarīt?
Jo katrai lietai viņiem būs attaisnojums. Un par visu šo bērnu nost neņems, jo taisnība vien ir, nav jau alkoholiķi, narkomāni un šķūnītī nedzīvo. Normāla, situēta ģimene, tikai tas ka idioti.
10.01.2023 14:05 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
Tak pat pie situācijas, ja nonāks līdz nopietnākiem darbiem no dienestu puses - tā būs tikai kārtējā iespēja uztaisīt haipu . Didriķi varēs pabaroties uz tā rēķina.
Nevar saukt ģimeni par labvēlīgu, ja pret bērnu izturās kā pret lietu.
10.01.2023 13:54 |
 
Reitings 21708
Reģ: 18.08.2022
Meitenearputniem @ 10.01.2023 12:52
attīstības aizture . Un muskuļu tonuss rodas ne tikai no nepareiza hendlinga,bet arī no visādiem trokšņiem ,stresiem un vitamīnu trūkuma bērniem - viss ko Didrihsoni bērnam pasniedz . Vēljoprojām tas bērns viņiem jāatstāj?

Vēl jau arī var būt paaugstināts tonuss,kā sekas pēc dzemdībām,nebija jau vinai baigi vieglas tās dzemdības!
Vienīgi jautājums ,kadelj berns nav vests pie neirologa un attiecigi uz fizio utt!
Trīcēšana 6 men jau vairs nav ok,it īpaši Dzeisona gadījumā nav tikai paris reizes ,bet gandriz katrā story var redzet,ka rokas un kajas tríc
10.01.2023 13:52 |
 
Reitings 8532
Reģ: 05.07.2020
Meitenearputniem @ 10.01.2023 13:43
varat mani šobrīd nosodīt ,bet es uzrakstīju attiecīgajai iestādei un man atbildēja,ka viņiem par viņiem ziņas nāk jau katru dienu un tiek nopietni pievērsta uzmanība no sociālajiem darbiniekiem ,ja viņus atkal uzaicinās,ko tad teiks? Atkal jo pārāk zināmi ?atkal teiks ,ka viss kārtībā un "iedos kontaktus ģimenēm kam jāpalīdz?"
teiks ka mums skauž. Viņi tak neko tādu nedarot, neesot bomži vai alkoholiķi. 🤦🏻‍♀️
10.01.2023 13:45 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
Spinosaurus @ 10.01.2023 13:40

Noteikti, ka ārsts sūta. Bet tur tak jāiespringst - jāved bērns uz baseinu, kādam ar viņu tur jādarbojas. Arī kad uz mājām nāk fizio - jābūt sarunātajā laikā mājās (fizio tak nevar 4:00).
Tās lietas nevar pakārtoties Didriķu plāniem, tātad nav vajadzīgas. Nu un gan jau vel gudrais mammuķis pasaka, ka viss kārtībā - viņas Eļiņčiks tak izauga bez nekādiem šitiem fizio. Ko tur tie ārsti izdomā?
varat mani šobrīd nosodīt ,bet es uzrakstīju attiecīgajai iestādei un man atbildēja,ka viņiem par viņiem ziņas nāk jau katru dienu un tiek nopietni pievērsta uzmanība no sociālajiem darbiniekiem ,ja viņus atkal uzaicinās,ko tad teiks? Atkal jo pārāk zināmi ?atkal teiks ,ka viss kārtībā un "iedos kontaktus ģimenēm kam jāpalīdz?"
10.01.2023 13:43 |
 
Reitings 894
Reģ: 05.12.2021
L.. @ 10.01.2023 13:15
Ja Džeisonam būtu kādas attīstības problēmas vai kas, vai tad omas to nepamanītu? Labi, Didras māte jau nē, bet Naura? Bet varbūt tāpēc Džeisons vairāk ir pie Dobeles omas. Vienkārši neliekas loģiski, ka neviens neko nepamana, tikai forums.

ņem vērā vēl, ka viņu abu vecāki ir no tā laika, kad par hendlingu un tamlīdzīgām lietām īpaši nerunāja un tam nepievērsa uzmanību.
10.01.2023 13:42 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Euuuuu, iedodiet, lūdzu, kāds viņai paēst!!!!! Visa fotosesijas diena saistīta ar ēdienu 😀😀😀😀 toreiz sākās ar popkorniem, šodien pat dēls ir burkāns, un taa nutelllllla 😀😀😀😀
Šodien pirmo reizi redzot to puisīti ar skaņu uz grīdas un viņa nepatiku, varu tiešām no pašas personīgās pieredzes teikt... ka man šādi dēliņš identiski uzvedās ar tonusu. Rokas gaisā uz sāniem, bija grūti pa grīdu, nevarēja šādi nolikt, visu laiku čīkstēja. Identiski. Pārgāja pēc 10 masāžu kursa un pašu stingras uzraudzības, kā celt, ripināt un turēt.
10.01.2023 13:41 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
Meitenearputniem @ 10.01.2023 13:30
šeit meitene minēja ,ka viņas pazīstamais fizio bija pie viņiem uz mājām ,es nekur neredzēju ka Elīna par to minēja vai nevar būt tā ka viņus jau rausta ārsti,bet tad kāda omite iejaucas pa vidu sākot,ka mēs tak visi uzaugam bez vingrošanam utt un tāpēc klausa mammu ? Ta pati peldēšana- tā ir extra ko vecāki paši izvēlas vai sūta nepieciešamibas gadījumā . Arī uz vingrošanam,lai arī katram pienākas desmit bezmaksas reizes īsteniba nav tā ka īpaši sūtītu visus ,ja daudzi izmanto jo var ,bet daudzi iet uz maksas jo vajag . Man ir 3 bērni un 2 tikai uz vienošanu gāja ,ja protams,mājās arī ir darbs ar bērnu un es ar trešo jau pati padarbojos,bet tas nav tik nopietni cik bija ar pirmajiem kam bija nepieciešams.
Un vai Elīna kādam izskatās pēc tādas ,kas pati iedomāsies uz uz baseinu vai saukt fizio? Ja tā būtu tad būtu 100 storiju un vēl reklāmas sarunātu jeb #patipirku

Noteikti, ka ārsts sūta. Bet tur tak jāiespringst - jāved bērns uz baseinu, kādam ar viņu tur jādarbojas. Arī kad uz mājām nāk fizio - jābūt sarunātajā laikā mājās (fizio tak nevar 4:00).
Tās lietas nevar pakārtoties Didriķu plāniem, tātad nav vajadzīgas. Nu un gan jau vel gudrais mammuķis pasaka, ka viss kārtībā - viņas Eļiņčiks tak izauga bez nekādiem šitiem fizio. Ko tur tie ārsti izdomā?
10.01.2023 13:40 |
 
Reitings 4916
Reģ: 05.07.2022
L.. @ 10.01.2023 13:15
Ja Džeisonam būtu kādas attīstības problēmas vai kas, vai tad omas to nepamanītu? Labi, Didras māte jau nē, bet Naura? Bet varbūt tāpēc Džeisons vairāk ir pie Dobeles omas. Vienkārši neliekas loģiski, ka neviens neko nepamana, tikai forums.
šeit meitene minēja ,ka viņas pazīstamais fizio bija pie viņiem uz mājām ,es nekur neredzēju ka Elīna par to minēja vai nevar būt tā ka viņus jau rausta ārsti,bet tad kāda omite iejaucas pa vidu sākot,ka mēs tak visi uzaugam bez vingrošanam utt un tāpēc klausa mammu ? Ta pati peldēšana- tā ir extra ko vecāki paši izvēlas vai sūta nepieciešamibas gadījumā . Arī uz vingrošanam,lai arī katram pienākas desmit bezmaksas reizes īsteniba nav tā ka īpaši sūtītu visus ,ja daudzi izmanto jo var ,bet daudzi iet uz maksas jo vajag . Man ir 3 bērni un 2 tikai uz vienošanu gāja ,ja protams,mājās arī ir darbs ar bērnu un es ar trešo jau pati padarbojos,bet tas nav tik nopietni cik bija ar pirmajiem kam bija nepieciešams.
Un vai Elīna kādam izskatās pēc tādas ,kas pati iedomāsies uz uz baseinu vai saukt fizio? Ja tā būtu tad būtu 100 storiju un vēl reklāmas sarunātu jeb #patipirku
10.01.2023 13:30 |
 
Reitings 56
Reģ: 08.01.2023
Spinosaurus @ 10.01.2023 13:27

Nu beidziet. Tāda kā Didra tak neklausīs, ko ārsts saka. Pasmaidīs un tik jā, jā. Atnāks mājās, uztaisīs sev kafiju un ies tālāk grauzt burkānus.
Tak cik nav bijis visādu situāciju - grutniecības laikā, pēc tam ar zarnām.
Viņa vnk ir slinka, lai kaut ko mainītu, un vieglāk ir domāt, ka visi heiteri apkārt, neko nerubī vai speciāli apvaino viņus.

Viņa taču nekad neved bērnu pie ārsta! To dara Nauris. Viņai nav laika!
10.01.2023 13:29 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
Lula @ 10.01.2023 13:16

jā,dīvaini, ārsts jau arī tam ir domāts

Nu beidziet. Tāda kā Didra tak neklausīs, ko ārsts saka. Pasmaidīs un tik jā, jā. Atnāks mājās, uztaisīs sev kafiju un ies tālāk grauzt burkānus.
Tak cik nav bijis visādu situāciju - grutniecības laikā, pēc tam ar zarnām.
Viņa vnk ir slinka, lai kaut ko mainītu, un vieglāk ir domāt, ka visi heiteri apkārt, neko nerubī vai speciāli apvaino viņus.
10.01.2023 13:27 |
 
Reitings 428
Reģ: 23.12.2022
gribuiemestkapeiku @ 09.01.2023 23:57
Omg cik Nauris riebīgi izteicās tikko storijos par to,ka viņam bērnībā visādi gardumi bija ledusskapī,kamēr Elīna saka, ka viņai nekad mamma neko nepirka,jo viss bija dārgi. Humors humoram,bet ja mans vīrs tā pasmietos par mani 100k cilvēku auditorijā man maigi sakot būtu skumji,kaut gan es tādu storiju tad nemaz neliktu. Bet sāk jau likties,ka tiešām Naurim viņa tracina un grib kaut kā ieknābt pie katras izdevības,bet viņa atkal ir tik stulba,ka to neredz vai arī negrib redzēt,jo viņiem tak viss ideāli, viņi komanda, viņi močī

Es laikam to tā nesaskatu kā baigo uzbraucienu. Droši vien daudzi no viņas auditorijas var attiecināt to arī uz savu bērnību. Man pat tas liekas interesanti, kā citi auguši.
HiacinteBurkaa @ 10.01.2023 09:05

Elīnai ir brāļi vai māsas? Mamma mani viena audzināja (ar skolotājas algu), bet bija gan normālas pārslas, gan Kāruma sieriņi, gan šokolādes konfektes. Kaut kāds pārlieku skumjš tas viņas bērnības stāsts.

Es noteikti arī uzaugu ar pakaļdarinājumiem vai lētākām versijām un neko, dzīva. 😁 Atceros ka izejot no sava burbuļa (skolā, kur varbūt turīgāki bērni) nobrīnijos, ka manus mājas kārumus neviens neatpazīst 😁 nekas tur skumjš, normāla dzīve vidējam cilvēkam Latvijā, nemaz ne slikta.
Gaidīju ka pa tām pārslām tulīt atkal sāks vainot valsti, ka esam bez šlesera ministru kabinetā un tāpēc nav īstie kellogsi ar pareizo garšu.
10.01.2023 13:26 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
L.. @ 10.01.2023 13:15
Ja Džeisonam būtu kādas attīstības problēmas vai kas, vai tad omas to nepamanītu? Labi, Didras māte jau nē, bet Naura? Bet varbūt tāpēc Džeisons vairāk ir pie Dobeles omas. Vienkārši neliekas loģiski, ka neviens neko nepamana, tikai forums.

Domāju, ka pamana un saka, bet šie to noraksta uz heitu un nepamatotu kritiku.
10.01.2023 13:23 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
L.. @ 10.01.2023 13:15
Ja Džeisonam būtu kādas attīstības problēmas vai kas, vai tad omas to nepamanītu? Labi, Didras māte jau nē, bet Naura? Bet varbūt tāpēc Džeisons vairāk ir pie Dobeles omas. Vienkārši neliekas loģiski, ka neviens neko nepamana, tikai forums.

Kāds noteikti pamana, ja reiz fizioterapeite nāca uz mājām, jo nav tā, ka pilnīgi visiem mazuļiem ir nepieciešama vingrošana (ja vecāki pareizi ceļ, veļ utt.), to vairāk iesaka vecākiem mazuļiem, kas slinki riktējas uz rāpošanu vai sēdus pozu apgūst pa savai modei. Peldēt mani nesūtīja ne ar vienu bērnu.
10.01.2023 13:21 |
 
Patīk
Reitings 11059
Reģ: 01.10.2016
L.. @ 10.01.2023 13:15
Ja Džeisonam būtu kādas attīstības problēmas vai kas, vai tad omas to nepamanītu? Labi, Didras māte jau nē, bet Naura? Bet varbūt tāpēc Džeisons vairāk ir pie Dobeles omas. Vienkārši neliekas loģiski, ka neviens neko nepamana, tikai forums.

jā,dīvaini, ārsts jau arī tam ir domāts
10.01.2023 13:16 |
 
Reitings 1696
Reģ: 11.10.2022
https://www.instagram.com/p/CFcARTZp4ag/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
Tas Elīnai, kurai neviens neko neteica.
Ģimenes ārsts jau sūtija peldēt un uz fizio.
10.01.2023 13:16 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Ja Džeisonam būtu kādas attīstības problēmas vai kas, vai tad omas to nepamanītu? Labi, Didras māte jau nē, bet Naura? Bet varbūt tāpēc Džeisons vairāk ir pie Dobeles omas. Vienkārši neliekas loģiski, ka neviens neko nepamana, tikai forums.
10.01.2023 13:15 |
 
Reitings 4088
Reģ: 25.07.2022
Lula @ 10.01.2023 12:48
Neesmu izglītota bērnu jautājumos - kas notiek, ja ar to tonusu neko nedara, lai novērstu?

Man viena zināma mamaša, kura domā, ka visu pati zina labāk, dakteri un skolotāji lohi. Vecāko bērnu audzināja viņas māte - attīstīts un gudrs, jau savā dzīvē. Abi jaunākie - viņas pašas audzināti. Abi ar neirozēm, viens stostās, otrs vnk dzīvei nepiemērots, ar personības traucējumiem.
Abiem bija arī tonuss, uz ko mamaša teica: nu un kas? Es tak nevedīšu viņus vingrot. Abiem tizla gaita un sačakarēts augums. Es gan nersmu ārsts, lai apgalvotu, ka tas no tonusa, bet no mātes neizdarības - 100%.
10.01.2023 13:09 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits