Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
Reitings 3604
Reģ: 06.05.2014
Visticamāk, ka sarunāts ar Annu. Iepriekš, kad Anna pazuda uz visu dienu, cilvēki sāka uztraukties, vai kas noticis vai arī jau dzemdē. Tad nu daļa, kas seko gan vienai, gan otrai, var lieki neuztraukties. Nav jau pirmā reize, kad par dzemdībām paziņo nevis pati māmiņa, bet gan kāds tuvs cilvēks soc.tīklos.
Vienīgais, baigi uzspēlēts tas storijs no Didras puses. Gan jau skaudība - meitiņas.
10.01.2023 19:42 |
 
Reitings 5967
Reģ: 27.02.2022
Gudralapsa @ 10.01.2023 19:30
Annai nesekoju, bet tikko apskatīju bildes un aprakstus zem tiem. Pēc rakstītā var saprast, ka ļoti sakarīgi domājoša, skaista sieviete.
Tur bija tādi teksti kā - ļoti vēlos pavadīt laiku ar bērniem, nevēlos atdot mammai/auklītei, lai audzina, vēlos pavadīt ar zīdaini pirmo laiku, jo viņiem tas ir vitāli svarīgi, mamma ir visa viņa pasaule.
Pēc visas dzemdību pieredzes viņai notiekti būtu daudz jautājumu Elīnai - kas tieši viņai nogāja greizi?
Draudzībai kirdik!
es arī domāju, ka ar meitu piedzimšanu draudzībai būs cauri. Tā bieži notiek,jo pēc tam nesakrīt domas bernkopiba. Ja Annai savas meitas rūpēs, tad sāks taujat didreni, kā var atstāt savu dēlu utt. Šī pateiks, ka lielā biznesmene, bet Annai jau arī savs bizness, bet gan jau neskries mOčĪt .. un jā 😃
10.01.2023 19:39 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Gudralapsa @ 10.01.2023 19:30
Annai nesekoju, bet tikko apskatīju bildes un aprakstus zem tiem. Pēc rakstītā var saprast, ka ļoti sakarīgi domājoša, skaista sieviete.
Tur bija tādi teksti kā - ļoti vēlos pavadīt laiku ar bērniem, nevēlos atdot mammai/auklītei, lai audzina, vēlos pavadīt ar zīdaini pirmo laiku, jo viņiem tas ir vitāli svarīgi, mamma ir visa viņa pasaule.
Pēc visas dzemdību pieredzes viņai notiekti būtu daudz jautājumu Elīnai - kas tieši viņai nogāja greizi?
Draudzībai kirdik!

Arī nesekoju, arī apskatīju profilu un nodomāju "re kāda sakarīga" varbūt piesekot, lai redzētu, kā viss izdosies ar dvīnītēm. Bet tad atcerējos, ka draudzējas ar Didru un tad laikam tomēr ir kādi zemūdens akmeņi sakarīgumā.
10.01.2023 19:38 |
 
Reitings 29
Reģ: 02.01.2023
IceCream @ 10.01.2023 19:35

Bet nu no otras puses, kurš tad to Didrai pateica un paziņoja.

Pateica Didrai, nevis Didrai + tūkstošiem viņas sekotāju😄
10.01.2023 19:38 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
Elettte @ 10.01.2023 19:26

Tieši to pašu nodomāju... galvenais ap sevi ažiotāžu celt un savam profilam uzmanību. Un noziņot, cik cm ir draudzenei... ?‍♀️ man liekas, ka viņa vispār vairs nerubī, ko viņa dara ?

Bet nu no otras puses, kurš tad to Didrai pateica un paziņoja.
10.01.2023 19:35 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
JERSIKA @ 10.01.2023 19:09
Jautājums tām, kas regulāri iepērkas Butterfly - vai tas, ka piem bildes ar apģērbiem ir fočētas kaut kur ārzemēs (Dubaja, Itālija vai sazin kur) - Tevi tas mudina vairāk iegādāties konkrēto preci? Vispār kamdēļ testies ar kaut kādiem miljons koferiem un parpalām lai tās safočētu?
Es nezinu, vai ir tā vērC? It sevišķi ka visam ir kārtīgs filtrs un Tu tāpat nezini kādā īsti krāsā būs tas, ko esi pasūtījusi!

Teorētiski es saprotu to domu, kas tur varbūt ir apakšā. Tu uztaisi bildi skaistā vietā savās baķika lupatās un radi tādu skaistu instagrammīgu bildi un varbūt kādam, kas to bildi redzēs liksies - redz, cik skaisti, ja man būtu tādas lupatiņas, varbūt arī mana dzīve arī būtu tik šķietami skaista. Bet tas ir tad, ja taisa bildes skaistās, atpazīstamās vietās kā ceļojumu bildes, nevis pie fasādēm vai viesnīcu durvīm tīri priekš internetveikala. Tā gan ir naudas un laika izšķiešana un Itālijas piesmiešana.
10.01.2023 19:35 |
 
10 gadi
Reitings 2714
Reģ: 25.05.2009
DomuGrauds @ 10.01.2023 19:32
Protams misis Didrihsonei ir jābūt pirmajai kas paziņo par to, ka Annai piedzimušas meitiņas??‍♀️

Didra ne tikai savas dzemdības translē instagram, bet arī Annas. Cerams, ka vismaz ar viņu ir saskaņojusi šo translāciju.
10.01.2023 19:34 |
 
10 gadi
Reitings 2656
Reģ: 29.01.2009
Jā, es ar nācu rakstīt, pašai Annai klusums profilā.
10.01.2023 19:34 |
 
Reitings 29
Reģ: 02.01.2023
Protams misis Didrihsonei ir jābūt pirmajai kas paziņo par to, ka Annai piedzimušas meitiņas🤦🏽‍♀️
10.01.2023 19:32 |
 
Reitings 1696
Reģ: 11.10.2022
Annai nesekoju, bet tikko apskatīju bildes un aprakstus zem tiem. Pēc rakstītā var saprast, ka ļoti sakarīgi domājoša, skaista sieviete.
Tur bija tādi teksti kā - ļoti vēlos pavadīt laiku ar bērniem, nevēlos atdot mammai/auklītei, lai audzina, vēlos pavadīt ar zīdaini pirmo laiku, jo viņiem tas ir vitāli svarīgi, mamma ir visa viņa pasaule.
Pēc visas dzemdību pieredzes viņai notiekti būtu daudz jautājumu Elīnai - kas tieši viņai nogāja greizi?
Draudzībai kirdik!
10.01.2023 19:30 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
JERSIKA @ 10.01.2023 19:09
Jautājums tām, kas regulāri iepērkas Butterfly - vai tas, ka piem bildes ar apģērbiem ir fočētas kaut kur ārzemēs (Dubaja, Itālija vai sazin kur) - Tevi tas mudina vairāk iegādāties konkrēto preci? Vispār kamdēļ testies ar kaut kādiem miljons koferiem un parpalām lai tās safočētu?
Es nezinu, vai ir tā vērC? It sevišķi ka visam ir kārtīgs filtrs un Tu tāpat nezini kādā īsti krāsā būs tas, ko esi pasūtījusi!

Es gan neko neesmu pirkusi, man kautkā galīgi vienalga, vai fonā ir Vecrīgas durvis vai Itālijas durvis.(Tas par to fotosesiju , kur viņa bildējās pusplika pie kādām durvīm.)
Es jau iepriekš te biju rakstījusi, ka to naudu, ko viņi bezjēgā iztērē braukājot, fočējoties , varētu ieguldīt drēbēs un to kvalitātē , bet tas jau nav svarīgi, galvenais ir bildes .
Kā toreiz, kad viņus izsmēja, kad laikam aizbrauca uz, Grieķiju un ēda makaronus pa flocki vai Parīzē frī un piciņas un mērcītes . To visu var darīt arī tepat. Bet nu viņu smadzenē jau neielīdīsi, loģikas tur nekādas.
10.01.2023 19:28 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Mamimami @ 10.01.2023 19:16
Džeisons vairs nav Čempions. Tagad Anna, kurai ir pilnībā nozagta iespēja pirmajai publiski dalīties ar saviem jaunumiem.

Tieši to pašu nodomāju... galvenais ap sevi ažiotāžu celt un savam profilam uzmanību. Un noziņot, cik cm ir draudzenei... 🤦‍♀️ man liekas, ka viņa vispār vairs nerubī, ko viņa dara 🤣
10.01.2023 19:26 |
 
Reitings 625
Reģ: 02.09.2022
Džeisons vairs nav Čempions. Tagad Anna, kurai ir pilnībā nozagta iespēja pirmajai publiski dalīties ar saviem jaunumiem.
10.01.2023 19:16 |
 
Reitings 1369
Reģ: 12.11.2021
Jautājums tām, kas regulāri iepērkas Butterfly - vai tas, ka piem bildes ar apģērbiem ir fočētas kaut kur ārzemēs (Dubaja, Itālija vai sazin kur) - Tevi tas mudina vairāk iegādāties konkrēto preci? Vispār kamdēļ testies ar kaut kādiem miljons koferiem un parpalām lai tās safočētu?
Es nezinu, vai ir tā vērC? It sevišķi ka visam ir kārtīgs filtrs un Tu tāpat nezini kādā īsti krāsā būs tas, ko esi pasūtījusi!
10.01.2023 19:09 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Ak šausmas... palasīju te, paskatos viņu murgus, liekas kopumā kaut kas neiedomājams...
Ticu, ka daudzas te ir tādas, kurām pašām vai vīriem vai tmldz.ir savi biznesi... un paklausoties viņos, tiešām vīst ausis. Un reāli smiekli nāk...
Nedomāju, ka Nauris par to bērnību pasmej, lai apkaunotu viņu. Tas tak ir viss pēc plāna - redziet, biju nabadzīga, tagad esam turīgi, visu varam atļauties. Esam kruti, bombigi, atpazīstami un reālakie biznesmeņi. Re kā, esam izsitušies...
Pirmo reizi dzirdēju un redzēju, kā tā auklīte runā un uzvedas... labi, cilvēks paliek cilvēks.. bet tā iztēlojoties visu to situāciju- kad vecāki meklē bērnam aukli, tas ir kādu laiku pēc tam, kad pati mamma ir iepazinusi bērnu, zin par to bērnu, kas ko kā... tad arī atbilstošas prasības pret aukli... bet te visa situācija kā reāli bērnudārzs 🙅😬 piedzimst bērns, mamma pati par viņu īpaši neko nezin, audzina kāds, kurš tai brīdī ir pa ceļam. Iztēlojos, kā viņi visi savā starpā mainās ar kādu informāciju.... kas bērnam patīk vai nepatīk, kad un kā guļ utt. Ne jau aukle to uzzin no vecākiem, kuri pamatā pirmos mēnešos iepazinušies ar bērnu. Jo tāds posms nav bijis.... aizdomājos par visu to situāciju, cik traks kopskats... bērnam katru dienu no visām pusēm riņķī no pirmajām dienām ir lupatas, cilvēki utt. Viņš tāds visu laiku stresā, nesaprot, kurš ir kurš un kas ir kas...
Mammīte pasaka, ka uz 6 mēnešu jubileju fotosesija un jau sākot fočēt noziņo, ka protams izmantos arī brīdi, lai taisītu bildes kido profilam. Protams, nekas jau nenotiek tapat vien, jo mums ir dēls. Nē, mums ir Butterfly.
Tā ņerkstēšana par strādāšanu, par to, ka citi viņus noliek, skauģi utt. Vnk pretīga. Klaunu bars.
10.01.2023 18:49 |
 
10 gadi
Reitings 7529
Reģ: 29.09.2009
Ola? Kādēļ visur ir ola?
10.01.2023 18:48 |
 
Reitings 178
Reģ: 30.09.2022
Gudralapsa @ 10.01.2023 11:13
Tā traki īpašā fotosesija, uz kuru Didra tik ļoti gatavojās sastāvēja no šādiem darbiem:
- mamma uzšuva kostīmu
- Fotogrāfe ar visu gatavu ekipu atbrauc uz mājām, visu izdara pati un vēl uztaisa fotogrāmatu
Emm...
Kur tad ir tie traki daudzie darbi?
Ja pati šūtu kostīmu un vestu bebi uz studiju, ok, cita runa. Bet te ?‍♀️

Sagatavot kinderus, nutellu un burkānus 😀 viss ap ēdienu 😀😀😀
10.01.2023 18:24 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
elfa* @ 10.01.2023 15:37
Ja es pareizo Ļerčeku atradu instā(es nepārzinu un nesekoju krievu instagrammerēm), tad tai beibei tur salīdzinoši kvalitatīvi reeli, diezgan šiki kadri no ceļojumiem... Kamēr Didrai kaut kādi būceņi citu valstu rajonos, gaudas, ka viss slikti, room tour ar Nauri uz poda un lupatu noliktavu apskates. Ja viņa mēģina to čiepu atdarināt, tad tur... ir tik tālu, cik līdz mēnesim. Viņām kopīga izskatās tikai patika taisīt zirgastes frizūru.

Nu, izklausās īstā pēc apraksta. Tur viss augstākās klases.
10.01.2023 15:58 |
 
Reitings 1701
Reģ: 03.11.2022
Kāda no šejienes skatījās šovu , kas kādreiz gāja pa STV "supermammas"? Atceros , tur bija viena tāda taro zīlniece , kurai bija 3 berni un māja nu ļoti grezna , kā pilī , viss no zelta, dargas lietas , bērniem istabas arī pēc viņas gaumes ,nekā no rotaļlietām, bērni mājā nevarēja ne skriet, ne lekt , nedod dievs ko apgāzīs, labi vēl ka elpot atļāva . Kautkā ienāca prātā, stipri atgādina Elīnas marmora dzīvokli, kur vispār neliekas , ka bērnam kāds stūrītis būtu.
10.01.2023 15:42 |
 
10 gadi
Reitings 1183
Reģ: 09.11.2009
Ja es pareizo Ļerčeku atradu instā(es nepārzinu un nesekoju krievu instagrammerēm), tad tai beibei tur salīdzinoši kvalitatīvi reeli, diezgan šiki kadri no ceļojumiem... Kamēr Didrai kaut kādi būceņi citu valstu rajonos, gaudas, ka viss slikti, room tour ar Nauri uz poda un lupatu noliktavu apskates. Ja viņa mēģina to čiepu atdarināt, tad tur... ir tik tālu, cik līdz mēnesim. Viņām kopīga izskatās tikai patika taisīt zirgastes frizūru.
10.01.2023 15:37 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits