Butterfly clothing

 
Reitings 302
Reģ: 07.11.2013
Sveikas! Vai kāda iepērkas pie Elīnas Didrihsones? Kāda kvalitāte drēbēm un esmu dzirdējusi, ka ļoti liels uzcenojums.
19.12.2018 11:13 |
 
10 gadi
Reitings 1165
Reģ: 18.08.2011
Šīs bildes nav okey, pārējās, kur Džeisons ir viens, ir skaistas! Tāds mazs bumbulītis! Nevis tas zirgs blakus.

12.08.2022 13:45 |
 
Reitings 144
Reģ: 06.08.2022
Spanic @ 12.08.2022 13:45
Šīs bildes nav okey, pārējās, kur Džeisons ir viens, ir skaistas! Tāds mazs bumbulītis! Nevis tas zirgs blakus.

Man arī nepatīk tada sajūta ka atstāts vai piesiets sunīts pie veikala. Bildēs nauris vuņu tur rokās un retāk Elīna.
Nav vispār mīļa un laba viņa pret mazo bērniņu.
Tāds vēsums no viņas. Cerams tas viņai nāks atpakaļ ,kas to lai zina varbūt Nauris atradīs citu un ta cita arī audzinās mazo.
12.08.2022 13:58 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Olly30 @ 12.08.2022 01:52
man daudz, kas intresē bet ne sveša cilveka maki un skivji.Tie tiešām neintresē?

A latviešu valoda ‘intresē’?
12.08.2022 14:00 |
 
Reitings 217
Reģ: 12.04.2022
Fuj cik bezgaumīgas bildes. Pati stāv iedomības kalngals "paskatieties uz mani kāda es fit pēc bērna dzimšanas" un noskatās uz to maziņo zīdainīti no augšas kā uz tādu kucēnu.
Tāda sajūta, ka vēl paspers tūlīt ar savu neglīto kroseni.
12.08.2022 14:01 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Spanic @ 12.08.2022 13:45
Šīs bildes nav okey, pārējās, kur Džeisons ir viens, ir skaistas! Tāds mazs bumbulītis! Nevis tas zirgs blakus.

Nu te nu viņai tiešām sanāca tādas bildes, kā vēl nevienam, jo patiešām nekad mūžā nav redzēts, ka māte fočējas ar mazuli pie kājām 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Kad domā, ka viņa nevar nošokēt vēl vairāk, didī vienkārši spridzina 🤣
12.08.2022 14:09 |
 
Reitings 1026
Reģ: 20.05.2013
Kko tik tizlu vēl nebiju redzējusi.. mēnesi vecs zīdainis uz veikala grīdas, bet nu tā jau nebūtu viņa ja nebūtu kkas dīvains
12.08.2022 14:09 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Tas nabaga bērniņš tur nolikts kā tāda šļopene ar kristāliem... No kurienes vispār ideja bildēt bērnu uz plaukta vai flīzēm... Un tās, kur viņi kopā, tiešām ir līdz šim neredzēts vāks.
12.08.2022 14:22 |
 
Reitings 110
Reģ: 19.02.2022
Skaistslaiks @ 12.08.2022 11:06
Ja mēs visi tagad sāktu ēst ēdienreizi no tā trauciņa no kura Elīna, tad visi izskatītos kā badā mērdēti. Tiešām, tak pieslēdziet smadzenes, vai sajēdzat cik tas trauciņš ir maziņš? Elīna vēl pagaidām nav izdilusi līdz 40kg tikai tāpēc, ka saņem lielos daudzumos ogļhidrātus, no saldumiem un augļiem. Nevajag krist galējībās, un runāt par milzīgiem šķīvjiem, no kuriem ir svētīgi pāriet uz to no kā ēd Elīna. Ir jāēd no normāla izmēra šķīvja, bet jāskatās, ko tu apēd, nevis ēst katrā ēdienreizē 30 gr ēdiena, un pēc tam savu izsalkušo ķermeni piebāzt ar 1000kalorijām no saldumiem!

Nejau del oglhidratiem, bet gan no kafijas, kuru vina dzer. Tur tak vienā tasē ir kādi 100kcal, zemākais 50kcal
12.08.2022 14:24 |
 
Reitings 39678
Reģ: 20.07.2021
5G @ 12.08.2022 14:09

Nu te nu viņai tiešām sanāca tādas bildes, kā vēl nevienam, jo patiešām nekad mūžā nav redzēts, ka māte fočējas ar mazuli pie kājām ??‍♀️??‍♀️??‍♀️ Kad domā, ka viņa nevar nošokēt vēl vairāk, didī vienkārši spridzina ?

Lienei Kivičai IG bija bildes, kur šī pozē apakšveļā (vecā melnā korsetē), ieķērusies aizkaros, un bērns pie kājas.
12.08.2022 14:30 |
 
10 gadi
Reitings 2585
Reģ: 04.01.2013
Olly30 @ 12.08.2022 13:12
Lula tu ari nesaproti ,ko gribu pateikt.? Galējības ir visur.parmeriga ešana nodara tadu pašu ļaunumu ka nēešana.man pārmet ,ka nepieveršu uzmanibu tadam lietām Elinas storijos ,bet tajā paša bridi aizmirstat ,ka otra galejiba ari pastāv.un pec statistikas pusaudžu vidū pat vairāk ka neešana.pirms paris gadiem ārsti cēla trauksmi ,ka bērniem ir nopietni aptaukošanās riski. Es nevienā vārdā nebiju teikusi ,ka Elina dara visu pareizi.es to info neuztveru,es uztveru info par mazākā skivja principu,kas man personigi ir palidzejis ,jo man sata sajuta atnak vēlāk ,ka es apēdu. Bet tas ari nenozīmē,ka mans skivis ir tikpat mazins ka viņas.man gan izmers,gan svars ,gan garums,gan ēdiena apjoms ir cits,kas man jāuzņem.Es nevaru pateikt cik 50kg cilveks var apēst un cik vinam vajag apest., ja es tada svara kategorijā neesmu bijusi pieaugušā vecumā .Es neaizstavu,es nenolieku.es komenteju vienu konkrētu lietu no ta visa.VIENU.par to ko es zinu pati.un par to par kas uz skivja ir es ari teicu ka ipasi nepiefikseju.zinu ka pavid biezpiens ,augļi dārzeņi .un ik pa laikam vel kautkas.bet konkreti detektīvu taisit un gandriz vai pierakstit ko vina ēd un kada savienojumā man nav intreses.Viss?vel kādi pārmetumi? Vai šoreiz pietiekami skaidri izteicos?
Tev laikam neaiziet, ka viņa ir pieaugusi sieviete, vienalga, cik sver - 50, 60 vai 70kg, bet ir jāēd pilnvērtīgi, lai ķermenim ir no kā gūt enerģiju, spēku un barības vielas, lai neaizietu viss tagad vai vēlāk pa pieskari.
Un ja tu nezini, cik daudz var ēst (šis tik smieklīgi) cilvēks, kuram ir 50 kg, tad es pateikšu , jo sveru 52kg - es ēdu 3x dienā kārtīgu ēdienu un 1x snackoju. Un man nekas nenāk klāt, ne nost. Ja sportoju vairāk, tad ēdu vairāk, ja sportoju vairāk un mazāk ēdu, tad viss nāk nost. Te tev dzīves apgaismība.
Beidz fantazēt kaut kādu stulbumu, ka nezini, cik jāēd 50kg cilvēkam. Nav svarīgi, cik tu ēd, bet ko. Un viņa neēd praktiski neko, kas dotu pilnvērtīgas barības vielas ķermenim. Tāpēc jau viss iet uz īso.
Es beigšu šo tēmu par ēšanu, jo ar Olly30 nav jēga diskutēt.
12.08.2022 14:38 |
 
Reitings 7
Reģ: 06.07.2022
Binnija @ 12.08.2022 13:58

Man arī nepatīk tada sajūta ka atstāts vai piesiets sunīts pie veikala. Bildēs nauris vuņu tur rokās un retāk Elīna.
Nav vispār mīļa un laba viņa pret mazo bērniņu.
Tāds vēsums no viņas. Cerams tas viņai nāks atpakaļ ,kas to lai zina varbūt Nauris atradīs citu un ta cita arī audzinās mazo.
Skatos Elīnu jau labu laiku. Fotoseijas ir tik labas ne tikai viņai, bet arī bērniņam. Es ļoti ceru, ka nākotnē arī man būs šādas Fotoseijas bērniem, jo šajā posmā viņi ir vismīlīgākie kā arī vieglāk fotogrāfēt. Galvenais skaties uz saviem bērniem nākotnē, lai tu būtu pati labākā mamma/tētis. Mēs jau varam gudri spriest par kādu bet ne TEV audzināt viņas bērnu. Tas ko redzam storijos ir maza daļiņa. Galvenais paši audzieniet savus bērnus perfekti pareizi. 😜 Un kur JŪS lielie dirsēji paliekat, kad ir ģimenes kur vecāki par saviem bērniem vispār nerūpējas un vienā laidā dzer? Tad kaut kā klusums😆 Tad tā kā visiem pohuj. Vai arī par tiem bērniem, kur vecāki viņus atstāj bērnunamā? Tad nevienam neinteresē nekas😆😆😆
12.08.2022 14:40 |
 
Patīk
Reitings 15847
Reģ: 12.07.2022
Kriksite11 @ 12.08.2022 14:40
Skatos Elīnu jau labu laiku. Fotoseijas ir tik labas ne tikai viņai, bet arī bērniņam. Es ļoti ceru, ka nākotnē arī man būs šādas Fotoseijas bērniem, jo šajā posmā viņi ir vismīlīgākie kā arī vieglāk fotogrāfēt. Galvenais skaties uz saviem bērniem nākotnē, lai tu būtu pati labākā mamma/tētis. Mēs jau varam gudri spriest par kādu bet ne TEV audzināt viņas bērnu. Tas ko redzam storijos ir maza daļiņa. Galvenais paši audzieniet savus bērnus perfekti pareizi. ? Un kur JŪS lielie dirsēji paliekat, kad ir ģimenes kur vecāki par saviem bērniem vispār nerūpējas un vienā laidā dzer? Tad kaut kā klusums? Tad tā kā visiem pohuj. Vai arī par tiem bērniem, kur vecāki viņus atstāj bērnunamā? Tad nevienam neinteresē nekas???

Vēl viena mazā fanīte 😁
12.08.2022 14:53 |
 
10 gadi
Reitings 2585
Reģ: 04.01.2013
Kriksite11 @ 12.08.2022 14:40
Skatos Elīnu jau labu laiku. Fotoseijas ir tik labas ne tikai viņai, bet arī bērniņam. Es ļoti ceru, ka nākotnē arī man būs šādas Fotoseijas bērniem, jo šajā posmā viņi ir vismīlīgākie kā arī vieglāk fotogrāfēt. Galvenais skaties uz saviem bērniem nākotnē, lai tu būtu pati labākā mamma/tētis. Mēs jau varam gudri spriest par kādu bet ne TEV audzināt viņas bērnu. Tas ko redzam storijos ir maza daļiņa. Galvenais paši audzieniet savus bērnus perfekti pareizi. ? Un kur JŪS lielie dirsēji paliekat, kad ir ģimenes kur vecāki par saviem bērniem vispār nerūpējas un vienā laidā dzer? Tad kaut kā klusums? Tad tā kā visiem pohuj. Vai arī par tiem bērniem, kur vecāki viņus atstāj bērnunamā? Tad nevienam neinteresē nekas???
Lūdzu, nedzemdē bērnus, ja Elīna ir tavs piemērs.
Ja tevi iedvesmo fotosesijas, tad arī mētāsi sīko pa grīdu un lūrēsi kā flamingo no augšas ar paceltu kāju?
Vai nopūtīsies ar laku visa subdraba krāsā , sataisīsi citplanētieša bizes priekšā un sēdēsi smiltīs?
Ja tā, lūdzu, iemet forumā savu IG, lai varam tev sekot līdzi :D
12.08.2022 14:57 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Kriksite11 @ 12.08.2022 14:40
Skatos Elīnu jau labu laiku. Fotoseijas ir tik labas ne tikai viņai, bet arī bērniņam. Es ļoti ceru, ka nākotnē arī man būs šādas Fotoseijas bērniem, jo šajā posmā viņi ir vismīlīgākie kā arī vieglāk fotogrāfēt. Galvenais skaties uz saviem bērniem nākotnē, lai tu būtu pati labākā mamma/tētis. Mēs jau varam gudri spriest par kādu bet ne TEV audzināt viņas bērnu. Tas ko redzam storijos ir maza daļiņa. Galvenais paši audzieniet savus bērnus perfekti pareizi. ? Un kur JŪS lielie dirsēji paliekat, kad ir ģimenes kur vecāki par saviem bērniem vispār nerūpējas un vienā laidā dzer? Tad kaut kā klusums? Tad tā kā visiem pohuj. Vai arī par tiem bērniem, kur vecāki viņus atstāj bērnunamā? Tad nevienam neinteresē nekas???

Sākās 🤣🤣
12.08.2022 14:58 |
 
Reitings 869
Reģ: 20.06.2022
Lukreecija @ 12.08.2022 14:38
Tev laikam neaiziet, ka viņa ir pieaugusi sieviete, vienalga, cik sver - 50, 60 vai 70kg, bet ir jāēd pilnvērtīgi, lai ķermenim ir no kā gūt enerģiju, spēku un barības vielas, lai neaizietu viss tagad vai vēlāk pa pieskari.
Un ja tu nezini, cik daudz var ēst (šis tik smieklīgi) cilvēks, kuram ir 50 kg, tad es pateikšu , jo sveru 52kg - es ēdu 3x dienā kārtīgu ēdienu un 1x snackoju. Un man nekas nenāk klāt, ne nost. Ja sportoju vairāk, tad ēdu vairāk, ja sportoju vairāk un mazāk ēdu, tad viss nāk nost. Te tev dzīves apgaismība.
Beidz fantazēt kaut kādu stulbumu, ka nezini, cik jāēd 50kg cilvēkam. Nav svarīgi, cik tu ēd, bet ko. Un viņa neēd praktiski neko, kas dotu pilnvērtīgas barības vielas ķermenim. Tāpēc jau viss iet uz īso.
Es beigšu šo tēmu par ēšanu, jo ar Olly30 nav jēga diskutēt.
Ak Kungs.Es apgalvoju ,ka vina ed pareizi un sabalansēti? Kur es to minēju? Ko var pārtaisit pa savam vārdus . Es biju runajusi par VIENU lietu no ta visa.par VIENU.Jums te tendence uztaisīt no mušas ziloni goda vārds. Par pārējo vispār nav vērts atkārtoties.tāpat jūsu viedoklis ir un būs vispareizākais.
12.08.2022 14:58 |
 
Reitings 8532
Reģ: 05.07.2020
Viņiem neapnīk tas cirks ar bezmaksas omnivu? Tak lai beidzot uzliek , ka virs noteiktas summas tā ir visu laiku par brīvu un miers, reāli jau sāk apnikt skatīties tos stories.
12.08.2022 15:00 |
 
Reitings 894
Reģ: 05.12.2021
Enazenaz @ 12.08.2022 08:48
Vispār daudzām derētu painteresēties cik daudz ir pareizi ēst ? Tas milzu šķīvis, ko esam raduši piebāzt pilnu, vispār nav domāts mūsu kuņģiem. Didras trauciņš ir diezgan pareizā lielumā, tikai bēda tāda, ka tur iekšā ir pilnīgi nederīgs ēdiens. Būtu vista ar salātiem, būtu pat ļoti okey.

Absolūtas muļķības, vistu ar salātiem varētu apēst arī veļas bļodu (ja nav atjaukti ar tonnu eļļas) un tāpat būtu kaloriju deficītā :)
12.08.2022 15:07 |
 
Reitings 1338
Reģ: 24.02.2022
Tusnelda @ 12.08.2022 14:30

Lienei Kivičai IG bija bildes, kur šī pozē apakšveļā (vecā melnā korsetē), ieķērusies aizkaros, un bērns pie kājas.

Tad pat to elīna pati nevar izdomāt 🤣 atvainojos, Kiviča mani nobloķēja, tāpēc nezinu, kādus mēslus tā tur liek
12.08.2022 15:07 |
 
Reitings 8532
Reģ: 05.07.2020
Tos “BEST SELLER” saules svārkus,kurus viņa tagad reklamē, esmu redzējusi dzīvē. Pirmkārt,viņi ir nenormāli īsi. Otrkārt, neatbilst izmēram. L der uz S .
12.08.2022 15:18 |
 
Reitings 894
Reģ: 05.12.2021
Olly30 @ 12.08.2022 11:23
es teicu ka pareizi?es teicu ,ka nezinu vai pareizi vai nepareizi. Es teicu ,ka nezinu cik butu jāēd tada izmera cilvekam.jo es neesmu tada izmērā. Ja es nezinu tad es nezinu..bet es zinu, ka mazāka skivja princips psihologiski strādā,lai neapēst vairak ka nepieciešams ,kam ir problemas ar sāta sajūtu un vizuālo daudzumu.Es nesaprotu kādi palagi ir jaraksta ,lai uztvertu to ko gribu pateikt.Tas ,kas uz šķīvja tas ir cits jautājums-to ari teicu.

Veselīga uztura pamatprincipi ir diezgan vienkārši - lūdzu sāc vnk izglītoties par šo tēmu un nevajadzēs komentēt dumības un pēc tam attaisnoties, ka nav taču informācijas 👌
Pavisam vienkārši runājot, lai zinātu un nebūtu ar putām uz lūpām jāmēģina diskutēt par to, ko nesaproti - pieaugušai sievietei ir jāēd (ar veselu, nevis sadir**u vielmaiņu) aptuveni 2000kcal diennaktī. Ir jāēd, tad kad gribas ēst un līdz sātam. Ir jāēd visas makro grupas - olbaltumvielas, ogļhidrāti un tauki. Ar izcilu sadalījumu 40% un 30/30%. Secībā, kādā uzrakstīju. Olbaltumvielas nodrošinās sātu, ja esi fiziski aktīva (vai kā Elīna barojoša mamma), tad oh proporcija mierīgi var būt arī tie 40% un atlikušie 20% tauki, kuri IR jāēd. 2000tk kalorijas ar normālu ēdienu, nevis saldumiem un kellogsiem, būs ļoti daudz ēdiena. Dārzeņu un augļu kalorijas vispār nevajag skaitīt iekšā diennakts kalorijās.
Salīdzinājumam - es esmu 171cm gara un par kādiem padsmit kg smagāka kā Elīna, es esmu fiziski aktīva bez liekā svara un ēdu kā minimums 2500kcal diennaktī, man ir spēks kustēties un man nav vakaros tādu problēmu kā - oj, kā gribās saldumus, jo nav spēka.
12.08.2022 15:20 |
 

Pievieno savu komentāru

Nepieciešams reģistrēties vai autorizēties, lai pievienotu atbildi!
   
vairāk  >

Aptauja

 
Vai forumā publiski vajadzētu rādīt arī negatīvos vērtējumus (īkšķis uz leju) komentāriem?
  • Jā, jāredz arī negatīvie vērtējumi
  • Nē, lai paliek redzams tikai pozitīvais vērtējums
  • Nezinu, nav viedokļa
  • Cits